Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αφού είναι "γενικό" το κακό, αυτό με την άρνηση άσ' την... μπορεί να περνάει φάση... θα το ζητήσει μόνη της... εσύ μπορείς να ρωτάς "Θες ?" χωρίς να καταλαβαίνει ότι αγωνιάς ή πως την πιέζεις... :rolleyes: δεν μπορεί να το έκοψε - μάλλον φταίει και η ζέστη ... ας πούμε !

η αλήθεια είναι ότι δεν αγωνιώ ότι πρέπει να φάει. αγωνιώ μήπως την πονάει κάτι, ο λαιμός, μήπως την τριγυρίζει καμιά ίωση...αυτά με αγχώνουν. όχι το φαγητό για να φάει, αλλά το γιατί.

Και όοοοολα τα παιδάκια/γονείς που το έχουν ανάγκη !

το ίδιο εύχομαι κ εγώ!

Είναι μεγάλη βοήθεια (ή μάλλον τ ε ρ ά σ τ ι α) τί να λέμε τώρα !

Μεγάλη η χαρά μου σήμερα λοιπόν ... λίγη αγωνία μέχρι το Σάββατο ... :cool:

...Με την λαϊκή αν και γίνεται Σάββατο η δική μας ... δεν πηγαίνω .... πού να σέρνω 2 μωρά και τα πράγματα μόνη μου... αλλά έχουμε πολύ καλό μανάβη που κάνει παράδοση κατ΄οίκον και μου 'χει λύσει τας χείρας ! Ξέρει πως έχω και μικρά παιδιά κι αν δεν είναι κάτι καλής ποιότητας δεν μου στέλνει, μου το λέει ! Να ΄ναι καλά ο άνθρωπος !

μπράβο του!

εμείς έχουμε κοντά στο σπίτι μανάβη, αλλά είναι πιο ακριβός κ από φαρμακείο! κ δεν έχει κ καμιά ποιότητα να πεις άντε να τα δώσω!

το σούπερ που είναι κ απέναντι...μια στο τόσο έχει καλή ποιότητα.

καλή ποιότητα έχει ο ΑΒ σε φρούτα λαχανικά, αλλά πρέπει να πάει ο φέφος, να προλάβει....

η λαϊκή γίνεται κοντά μας την τετάρτη κ ΕΓΩ ΔΕΝ!!!!!

πόσο μου άρεσε ως φοιτήτρια που πήγαινα λαϊκή με την αδερφή μου! κ του πουλιού το γάλα αγοράζαμε! κ πολύ κέφι! άλλα χρόνια! γεμάτα πορτοφόλια, ο χρόνος δεν μας απασχολούσε! μόνο να περνάμε καλά!

κ δώστου χάχανα κ αστεία κ να κ ένας καφές με τα ψώνια της λαϊκής!Σαλονίκη μου!

Κι εμενα μου αρεσει πολυ να παω λαϊκη.Θα δω!!!!

Εν τω μεταξυ,εβαλα παττουλες να βρασουν μεσα σε μοσχαροζουμο και ντοματουλα.......ε,ακομα να βρασουν...:confused::evil:

Τις εχω ποση ωρα...και ακομα να μαλακωσουν!Τι στο καλο πια...:confused::confused:κοκαλα βραζω;

δεν είναι καλές οι πατάτες, σίγουρα!

να μην ξαναπάρεις από τον ίδιο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημέρα καλημέρα!

αφροδίτη έχεις παιδί μάλαμα! μη φοάσαι, έλα μαζί μου! αχαχαχα! καρδούλα μουσευχαριστω καλη μουυυ

καλά ψώνια για σήμερα!νασαι καλα, πρεπει να παρω σιγουρα το σιδερο σημερα. και βλεπουμε τα υπολοιπα, οτι σηκωνει το μπατζετ

μπράβο του του αφεντικού που είναι κύριος στις πληρωμές! μεγάλη υπόθεση!ναι οντως, μπραβο του

χθες πήρα τηλέφωνο τον διευθυντή κ τα είπα ένα χεράκι, αλλά κ πουτα είπα; κ που μου έδωσε δίκιο; λεφτά δεν πήρα!κριμαααα

κ σήμερα οδοντίατρο το απόγευμα! μη ξεχνιόμαστε!καλα κουραγιαα!!!

μου έφερε πρόβειο με πατάτες η μανούλα κ έχω φαγητό για σήμερα κ αύριο για μένα, αλλά για τον φέφο πρέπει να μαγειρέψω!!!!τί δεν ξέρω! κ δεν λέει. ο ίδιος λέει βολεύεται με λουκανικάκια, αλλά ...το σκέφτομαι! ηρωιδα ελληνιδα μανααα!!!!!

τα ευχάριστα νέα μου είναι ότι κατά πάσα πιθανότητα μπαίνουμε στην 1η μας επιλογή, στο ίδιο σχολείο που πήγαινε κ ο φέφος μικράκι!!!!!!!πολύ συγκινητικό!μακαρι και ευχομαι ναναι καλυτερα απο φετος!!!θυμαμαι που ελεγες οτι το ξεχωριζαν το παιδι επειδη ηταν απτο προγραμμα. γενικα ισχυει αυτο???συμπεθερα εσυ εχεις παρατηρησει κατι αναλογο?

κατά τα άλλα...χθες μίλησα με την φούμπι μας κ είναι καλά. φιλάκια!ναναι καλα το κοριτσι μας, μας ελειψε!!!

σκέφτομαι να κάνω μαθήματα οδήγησης με δάσκαλο στην άδεια...το σκέφτομαι, δεν το αποφάσισα! χρειάζομαι συμμάχους να μου κρατάει κάποιος το παιδί!επρεπε να το εχεις κανει ηδη. οταν θα εχεις και δικο σου βουβου, θα λες τι εκανα τοοοσα χρονια????

υ.γ. η Σύσα δεν πίνει το γάλα της!!!!ούτε χθες το βράδυ ούτε το πρωί! σταγόνα! τί συμβαίνει; δεν έχει ξανατύχει...

γενικώς διάγει περίοδο άρνησης, δεν θέλω, όχι, δεν μ' αρεσει, να το ανοίτσεις ατό που φογιάς!=να αλλάξεις αυτό που φοράς!

έχει άποψη!κ γκρίνια!

φαση ειναι , θα της περασει. και για το γαλα (μπορει να φταιει και η ζεστη) και για την γκρινια.και η δικια μου , μη κοιτας χθες που ηταν ευδιαθετη, γενικα γκρινιαζει τις μισες μερες της εβδομαδας....ο αντρας μου παραδεχτηκε χθες(επιτελουςςς!!!) οτι ειναι απτο παραχαιδεμα!!!
Καλημερουδια.

Υπερβολικη ζεστη παλι σημερα!!!!Ελιωσα μιλαμε.

Εχουμε και λαϊκη στην γειτονια μας,θελω να παμε με τον θησαυρο.....αλλα....

πολυυυυυ ΖΕΣΤΗ!!!!!και εδω πολυ ζεστη!!!αν εχετε εναλλακτικη, να το αποφυγεις δωρα μου

Σημερα εμεις θα φαμε παστιτσιο,για το μωρο μου φτιαχνω μοσχαρι με πατατουλες και σαλτσα φρεσκιας ντοματας.ωραια φαγακια!!!!

Αφροδιτη,ολα τα λεφτα το αγαπακι σου..:P

μακιααα
μου το έχει ξανακάνει αυτό με το γάλα, αλλά όταν δεν έπινε το βράδυ, έπινε το πρωί ή αντίστροφα.

μα δεν πείνασε; ζήτησε γάλα κ με το που το έβαλε στο στόμα...άρνηση.QUOTE]μην την πιεζεις, αστην, οταν θα θελησει θα στο ζητησει μονη της, αντιδραση ειναι!!!

Αφού είναι "γενικό" το κακό, αυτό με την άρνηση άσ' την... μπορεί να περνάει φάση... θα το ζητήσει μόνη της... εσύ μπορείς να ρωτάς "Θες ?" χωρίς να καταλαβαίνει ότι αγωνιάς ή πως την πιέζεις... :rolleyes: δεν μπορεί να το έκοψε - μάλλον φταίει και η ζέστη ... ας πούμε ! θα συμφωνησω!!!

Συμπεθέρα μου,

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου και το δικό σας το μαναράκι να περάσει ! Και όοοοολα τα παιδάκια/γονείς που το έχουν ανάγκη !σευχαριστω αγαπη, αλλα δεν το βλεπω να μας παιρνουν στην πρωτη επιλογη, οποτε και δεν θα παει γιατι τις αλλες δυο ετσι τις εβαλα. οποτε η στην πρωτη η θα πληρωνουμε. εχει ο Θεος.....

Μεγάλη η χαρά μου σήμερα λοιπόν ... λίγη αγωνία μέχρι το Σάββατο ... :cool:μπραβο συγχαρητηρια!!!ναναι καλα τα καμαρια σου!!!!

Κι εγώ φακίτσες θα φτιάξω σήμερα. Φάγαμε πολλά κρεατικά τις τελευταίες μέρες ! αποτοξινωση λοιπον!!!

...Με την λαϊκή αν και γίνεται Σάββατο η δική μας ... δεν πηγαίνω .... πού να σέρνω 2 μωρά και τα πράγματα μόνη μου... αλλά έχουμε πολύ καλό μανάβη που κάνει παράδοση κατ΄οίκον και μου 'χει λύσει τας χείρας ! Ξέρει πως έχω και μικρά παιδιά κι αν δεν είναι κάτι καλής ποιότητας δεν μου στέλνει, μου το λέει ! Να ΄ναι καλά ο άνθρωπος !

πολυ σημαντικο αυτο!!!και που ξερεις τι τρωτε και που σου τα φερνει σπιτι!!!
Κι εμενα μου αρεσει πολυ να παω λαϊκη.Θα δω!!!!

Εν τω μεταξυ,εβαλα παττουλες να βρασουν μεσα σε μοσχαροζουμο και ντοματουλα.......ε,ακομα να βρασουν...:confused::evil:

Τις εχω ποση ωρα...και ακομα να μαλακωσουν!Τι στο καλο πια...:confused::confused:κοκαλα βραζω;

μπορει να μην ειναι καλη η πατατα, γιαυτο δεν βραζει..δεν πειραζει βαλε κατι αλλο, λιγο ρυζακι.

σας φιλωωω

Link to comment
Share on other sites

μπράβο του!

εμείς έχουμε κοντά στο σπίτι μανάβη, αλλά είναι πιο ακριβός κ από φαρμακείο! κ δεν έχει κ καμιά ποιότητα να πεις άντε να τα δώσω!

το σούπερ που είναι κ απέναντι...μια στο τόσο έχει καλή ποιότητα.

καλή ποιότητα έχει ο ΑΒ σε φρούτα λαχανικά, αλλά πρέπει να πάει ο φέφος, να προλάβει....

η λαϊκή γίνεται κοντά μας την τετάρτη κ ΕΓΩ ΔΕΝ!!!!!

πόσο μου άρεσε ως φοιτήτρια που πήγαινα λαϊκή με την αδερφή μου! κ του πουλιού το γάλα αγοράζαμε! κ πολύ κέφι! άλλα χρόνια! γεμάτα πορτοφόλια, ο χρόνος δεν μας απασχολούσε! μόνο να περνάμε καλά!

κ δώστου χάχανα κ αστεία κ να κ ένας καφές με τα ψώνια της λαϊκής!Σαλονίκη μου!

τι ομορφες εικονες,ανεμελα χρονια, χωρις εγνοιες.....

αν αρχισεις και οδηγεις θα μπορεις να πας και μονη στο αβ

Link to comment
Share on other sites

όταν οδηγήσω πολλά θα μπορώ να κάνω. να πηγαινοέρχομαι στη δουλειά χωρίς να γίνομαι φόρτωμα, να πηγαίνω-φέρνω το παιδί, να την πηγαίνω βόλτες, να την πηγαίνω θάλασσα, αργότερα στις εξωσχολικές δραστηριότητες.

έτσι όπως είναι τα πράγματα κ εγώ στερούμαι κ το παιδί κ ο φέφος φορτώνεται υπέρμετρα.

δάσκαλο βρήκα. θα τον πάρω το απόγευμα να δούμε αν τον βολεύει από εβδομάδα.

θέλω να μάθω στο αυτοκίνητό μας.

κ μετά από τα μαθήματα ελπίζω να μου το δίνει ο φέφος κ να μην έχουμε άλλα.

Link to comment
Share on other sites

τα ευχάριστα νέα μου είναι ότι κατά πάσα πιθανότητα μπαίνουμε στην 1η μας επιλογή, στο ίδιο σχολείο που πήγαινε κ ο φέφος μικράκι!!!!!!!πολύ συγκινητικό!μακαρι και ευχομαι ναναι καλυτερα απο φετος!!!θυμαμαι που ελεγες οτι το ξεχωριζαν το παιδι επειδη ηταν απτο προγραμμα. γενικα ισχυει αυτο???συμπεθερα εσυ εχεις παρατηρησει κατι αναλογο?

όχι. Εγώ τουλάχιστον αν πω κάτι τέτοιο θα είναι ψέμα... αλλά σκέψου Άφρο μου ότι τα δικά μου παιδάκια είχαν παρακολουθήσει έναν χρόνο ήδη ως ιδιώτες και πέρυσι πέρασε μόνον ο μεγάλος μέσω εεταα... Ποτέ μου δεν αισθάνθηκα ότι γίνεται διαχωρισμός !

πολυ σημαντικο αυτο!!!και που ξερεις τι τρωτε και που σου τα φερνει σπιτι!!!

Ναι... είναι κατά το γνωστό "Όταν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, πάει το βουνό στον Μωάμεθ !!!" χα χα χα :cool:

όταν οδηγήσω πολλά θα μπορώ να κάνω. ...

δάσκαλο βρήκα. ...

Εσύ δάσκαλο βρήκες ! Εκείνος ξέρει τί γιαβρί μαθήτρια του 'λαχε ??? Σε πειράζω καρδιά μου ! Η πρώτη σωφερίνα θα είσαι !

θέλω να μάθω στο αυτοκίνητό μας. Τί εννοείς ? όχι στης σχολής το τουτού ?:confused:

κ μετά από τα μαθήματα ελπίζω να μου το δίνει ο φέφος κ να μην έχουμε άλλα.

Συμβουλή προς ναυτιλομένους (επειδή είμαι παλιά και είχα ΤΟΝ τοπ-δάσκαλο ρίλλυ) να οδηγήσεις μεταχειρισμένο αυτ/το σαραβαλίδιον κατά κάποιον τρόπο, να μην αγχώνεσαι για μια γρατζουνιά που λέει ο λόγος .... και ΜΟΝΗ ΣΟΥ να πάρεις τον αέρα !!! Χωρίς Φεφο Ρύπα κλπκλπ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάντυ μου, εγώ το είδα με τα ματάκια μου αυτό το διαχωρισμό!

Συμβουλή προς ναυτιλομένους (επειδή είμαι παλιά και είχα ΤΟΝ τοπ-δάσκαλο ρίλλυ) να οδηγήσεις μεταχειρισμένο αυτ/το σαραβαλίδιον κατά κάποιον τρόπο, να μην αγχώνεσαι για μια γρατζουνιά που λέει ο λόγος .... και ΜΟΝΗ ΣΟΥ να πάρεις τον αέρα !!! Χωρίς Φεφο Ρύπα κλπκλπ !

μεταχειρισμένο σαραβαλίδιο, ε;;;;;;;;

του μπαμπά μου που θέλει να το παρατήσει μιας κ τον παρατάει το τιμόνι.

αλλά δεν έχει υδαυλικό τιμόνι, είναι βαρύ κ μαούνα. όπελ βέκτρα παλιού τύπου, χωρίς κλιματισμό, ραδιόφωνο.

νταξ το λαλαλαλα το αναλαμβάνω εγώ, τα κρύα αστεία εγώ, υδραυλικό τιμόνι ας μην έχει, είμαι ψωμωμένο, το να το στουκάρω δεν με νοιάζει, μην πάρω σβάρνα χριστιανό ή ζωντανό. μόνο αυτό με νοιάζει!;):(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες μου αγαπημένες!

Τι κάνετε;

Πώς πάτε από ζέστη;

Πάλι βράζει ο τόπος...

Ο γιόκας μου έχει μια μόνιμη άρνηση στο φαγητό...Εκτός κι αν πρόκειται για γάλα-γιαούρτι!Μαγειρεύω και πετάω φαγητά.Είναι από τη ζέστη;Είναι που τρώει όλο τα ίδια και τα ίδια;

Ειχαμε κάνει κι εμείς τα χαρτιά μας για τους παιδικούς,ο περιστέρης λύσσαξε δηλαδή και μόνος του πήγε και τα εκανε.Εγώ δεν πολυήθελα,αλλά μετα μου καλάρεσε σαν ιδέα.Αλλά δε νομίζω να μας πάρουν.Είναι πάρα πολλά τα παιδιά και είναι πολλά με κάτι απίστευτα μόρια!!!Με χρι και πάνω από 100!!!Αφού μια φίλη μου που χήρεψε ξαφνικά,εχει αρκετα λιγότερα από 100.Μα τι δικαιολογητικά έχουν πια...Μυστηριο...

Link to comment
Share on other sites

Που λες φεφη,εχουμε ιδιες ιδεες...Σκέφτομαι πολύ σοβαρα να ξεκινήσω την οδήγηση,να κάνω κανενα μαθηματάκι να ξετρίψω

Τον εχω παραφορτωσει τον περιστερη με διάφορα

Αλλά και για μενα είναι βραχνάς να τα περιμενω όλα από αυτόν

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπήκα να κλαφτώ,γιατί άμα δεν τα πω σε εσάς,σε ποιον να τα πω;

Είναι και εντός θέματος τόπικ άλλωστε...

Το έριξα στη μαγειρική,μήπως και δελεάσω το παιδάκι μου να φάει κατιτίς αλλά και για να ευχαριστήσω τον μονίμως γκαστρωμένο συζυγο

Εκατσα λοιπόν με αυτή τη ζέστη κι εφτιαξα μακαρόνια βίδες με κιμά,μπιφτέκια στο φούρνο και τηγανιτές πατάτες

Ο γιοκας μου έφαγε μισή πατάτα,ο συζυγάτος απόψε ΔΕΝ πεινάει!!!!

Μα τα νευρα μου!!!

Σας φιλώ,σας ασπάζομαι

Πάω να βάλω πλυντήριο και να ξεκινήσω και σιδέρωμα

Υ.Γ Αχάριστα τα αρσενικά μου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.

Κάποια στιγμή το πρωί είδα λίγες απαντήσεις σας, αλλά δεν έκατσα να σχολιάσω γιατί είχα δουλειές. Έφτιαξα πέρκα τηγανητή και βλήτα.

Έκατσα τώρα στη βεραντούλα μου να απολαύσω ένα ποτάκι με παγάκια και βρήκα ευκαιρία να γράψω. Αύριο θα πάμε για 3 διανυκτερεύσεις στη Λευκάδα.

Φιλάκια από μένα και με την πρώτη ευκαιρία θα σας γράψω τα νέα μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τώρα μπήκα να κλαφτώ,γιατί άμα δεν τα πω σε εσάς,σε ποιον να τα πω;

Είναι και εντός θέματος τόπικ άλλωστε...

Το έριξα στη μαγειρική,μήπως και δελεάσω το παιδάκι μου να φάει κατιτίς αλλά και για να ευχαριστήσω τον μονίμως γκαστρωμένο συζυγο

Εκατσα λοιπόν με αυτή τη ζέστη κι εφτιαξα μακαρόνια βίδες με κιμά,μπιφτέκια στο φούρνο και τηγανιτές πατάτες

Ο γιοκας μου έφαγε μισή πατάτα,ο συζυγάτος απόψε ΔΕΝ πεινάει!!!!

Μα τα νευρα μου!!!

Σας φιλώ,σας ασπάζομαι

Πάω να βάλω πλυντήριο και να ξεκινήσω και σιδέρωμα

Υ.Γ Αχάριστα τα αρσενικά μου!

Καλε Περιστερακι μη συγχυζεσαι! Στειλε ταπερακι!!!!Μακια!

Εβιρουλα τελειο το φαγακι σου (περκα) και ακομα πιο τελεια τα σχδια για Λευκαδα..Ζηλευω!!!Καλα να περασετε!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, καλημερεερααα, καλο μηνα!!!!

τι κανετε???εγω κοιμηθηκα με χαλια δαθεση, ξυπνησα ακομη χειροτερα....ελπιζω στην πορεια να στρωσω...μετα τις 5 που θα δω το σπλαχνο μου δηλαδη. χθες βγηκαμε στην αγορα για καμμια ωρα, μη φαναστειτε, γιατι ο αντρουλης μου γκρινιαζε...οποτε δεν εκανα και πολλα. κοιταξα για σιδερο , θα το παραγγειλω τλκ μεσω ιντερνετ, πιο φθηνα μου βγαινει. παντοφλες για μενα δεν βρηκα, δεν προλαβα να ψαξω και καλα...τεσπα σημερα τρωμε γαυρο στο φουρνο(τελειος εγινε, πρωτη φορα εφτιαξα). χθες βραδυ τον τσακισα τον κορμο. εχω φουσκωμα και αναγουλα απτο πολυ φαι!!περιστερακι μου και μενα μου το κανει αυτο ο δικος μου καποιες φορες και μου σπαει τα νευρα...μην αγχωνεσαι, θαχετε για σημερα φαγακι ετοιμο, δεν θα χρειαστει να φτιαξεις τιποτε αλλο.μακαρι να σας παρουν στον παιδικο, θα του αρεσει πολυ του μικρου σου.περιστερω και εσυ εχεις το διπλωμα στο συρταρι να σκονιζεται???

εβιρυ να περασετε τελεια, πανεμορφη η λευκαδα και με εκπληκτικες παραλιες.

σας φιλωωωω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

Τί κάνετε βρε παιδια; Πως πάνε οι μαγειρικές σας;

Περιστεράκι κι εμενα η μικρη μου δεν πολυτρώει αλλά μάλλον λόγω ζέστης. Δεν στενοχωριέμαι με αυτο το θέμα αφου ειναι γερο το παιδί και αναπτυσσεται κι έχω κάνει τουρμπο τους πάντες γύρω μου αφου ειμαι η αναισθητη μάνα που αφηνει το σπλάχνο της θεονηστικο!

Χθες ειχαμε γεμιστά και μάλλον και σημερα το ιδιο αφου περισσεψε.

Τα εχω παιξει λίγο με τη ζεστη και κυριως με την υγρασία που έχει και κάνει την ατμόσφαιρα πολύ αποπνικτική αλλά τι να κάνουμε;

Έχει έρθει κι ο αδερφος μου και βγαζει τη μικρη καμια βολτα στην παιδική χαρά και με ξεκουραζει αυτο και κυριως χαιρομαι γιατι αισθανομουν άσχημα που ειχα περιορισει τοσο το παιδακι καλοκαιριατικα. Το αιματάκι σταμάτησε τα πονάκια ψιλοεπιμένουν αλλά ευτυχώς δεν ειναι τοσο εντονα. Λιγο εμεινε για το τριμηνο για να ξενοιάσουμε!

Φιλιά και καλά να περνάτε!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα να έχουμε φιλενάδες!!!

Αύριο θα πάμε για 3 διανυκτερεύσεις στη Λευκάδα.

.

Καλά να περάσετε Εβίρι μου!Φιλιά!!

Καλε Περιστερακι μη συγχυζεσαι! Στειλε ταπερακι!!!!Μακια!

Εεεεφτασε!!Σου στέλνω μία απ'όλα!

περιστερακι μου και μενα μου το κανει αυτο ο δικος μου καποιες φορες και μου σπαει τα νευρα...μην αγχωνεσαι, θαχετε για σημερα φαγακι ετοιμο, δεν θα χρειαστει να φτιαξεις τιποτε αλλο.μακαρι να σας παρουν στον παιδικο, θα του αρεσει πολυ του μικρου σου.περιστερω και εσυ εχεις το διπλωμα στο συρταρι να σκονιζεται???

σας φιλωωωω

Αμή,τι νόμιζες;Αδερφή της φέφης δεν είμαι;

Γιατί χάλια διάθεση;Ελα να ανεβαίνουμε!!!Από τη ζέστη θα είναι...

Φιλάκια!!!

Περιστεράκι κι εμενα η μικρη μου δεν πολυτρώει αλλά μάλλον λόγω ζέστης. Δεν στενοχωριέμαι με αυτο το θέμα αφου ειναι γερο το παιδί και αναπτυσσεται κι έχω κάνει τουρμπο τους πάντες γύρω μου αφου ειμαι η αναισθητη μάνα που αφηνει το σπλάχνο της θεονηστικο!

Δεν αγχώνομαι μιας και ο δικός μου είναι αναπτυγμένος

Αλλά δεν είναι εκνευριστικό;Να τα κάνει μια-δυο μέρες εντάξει,αλλά τόσο καιρό;

. Το αιματάκι σταμάτησε τα πονάκια ψιλοεπιμένουν αλλά ευτυχώς δεν ειναι τοσο εντονα. Λιγο εμεινε για το τριμηνο για να ξενοιάσουμε!

όλα καλά θα πάνε Φωτεινούλα

Φιλιά και καλά να περνάτε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Δεν σας ξεχνάω σας σκέφτομαι αλλά δεν πολύ θέλω να βλέπω φαγητά. Σήμερα θα κάνω γεμιστά.

Φωτεινή εγώ πονάκια είχα απο την αρχή και φυσικά έχω ακόμα συνήθως όταν κουράζομαι. Κατα τ' άλλα είναι και η ζέστη που τα κάνει χειρότερα είμαι μονιμως χάλια. εχω και εμέτους σόρρυ κιόλας.Και γω το τρίμηνο περιμένω να περάσει να ηρεμήσω λίγο.

Ηρθε και η μαμά μου με την αδερφούλα μου δεν θα σταματήσω να το λέ μάνα είναι μόνο μία. Μου άστραψε το σπίτι μου έπλυνε κάτι κουβέρτες κάτι ταπάκια που δεν είχα προλάβει μου έφτιαξε τα λουλούδια σιδέρωσε.

Χτες ψώνισα και για το γάμο του αδερφού μου. Ενα πολύ όμορφο φόρεμα το οποίο βρήκα και σε πολή καλή τιμή.

Εβιρυ καλά να περάσετε στη Λευκάδα.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...