Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Να χαιρόμαστε και να καμαρώνουμε τα παιδάκια μας και να είναι ΓΕΡΑ!

Εβιρι να χαίρεσαι το κορίτσι σου! Νόμιζα ότι το έγραψα το πρωί αλλά τελικά η ζέστη μου έχει κάνει μεγάλη ζημιά τελικά!!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τρέξιμο ευχάριστο ! Να περάσετε τέλεια, με το καλό να γιορτάσετε και τα γενέθλιά σας ! Και μόλις επιστρέψεις με το καλό (εκτός από τούρτα βεβαίως βεβαίως) θα "χρωστάς" και περιγραφή του πάρτυ σας !!!

Εννοείται! Θα σας βάλω φωτό δίπλα!!!;)

Κι εδώ έχει ζέστη με υγρασία, αντηλιά ενα πράγμα αλλόκοτο ο καιρός !

Εδώ να δείτε!!!!

Νέα τώρα : ευτυχώς το αυτάκι του Ν δεν μας έκανε νερά...μοιάζει να το έχει ξεπεράσει/ξεχάσει !

Τέλεια!!!!

Χθες τελικά έκανα μακαρονάδα με σάλτσα τόνου και βγήκε σούπερ !

Κι εγώ την είχα δοκιμάσει και ενθουσιάστηκα με το αποτέλεσμα!

Για σήμερα το μενού έχει ψητά λαχανικά σχάρας, καλαμάκια κοτόπουλο και χοιρινά, πατάτες σαν τηγανητές και σαλάτα με πλιγούρι !!!!! Γρήγορο-εύκολο και νόστιμο !

χαχαχα!!!! Τώρα θα φταίω εγώ αν ρωτησω "καφέ θα πιούμε;"

Και , ναι, είμαι πολύ πολύ χάππυ γιατί αύριο θα πάμε σε σπίτι φιλικό με παιδί στην ηλικία του Ν μας... που είναι σούπερ ! Ένα 24ωρο χαλάρωσης να αλλάξουμε παραστάσεις να παίξουν τα παιδιά και μάλλον μια βουτιά θα την ρίξουμε κιόλας !!! χοχοχο ! Εγώ το προσμένω με μεγαλύτερη ανυπομονησία από τα παιδιά νομίζω γιατί η μαμά του σπιτιού πολύ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!! :rolleyes: Φίλη μου, καλή μου φίλη !!!

Να περάσετε τέλεια!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

*Ναι καλε ! Τί νόμιζες ? Είναι συνταγή για εργαζόμενες ! πατ-κιουτ ! Αμ δε ! ;)

Κοίτα να το βρεις σε παρακαλώ !!!

Φιλιά !

χα χα χα οι συμπεθέρες ξεμαλλιάζονται !!!

μετά τις αλλαξοκωλιές...ψυχρανθήκαμε!:rolleyes:

Τα παιδάκια τα δικά μου παγωτό έχουν δοκιμάσει αλλά δεν μπορούν αφάνε ποσότητα 2-3 κγ και πολύ σας λέω... αντιθέτως, η μικρή μου έμαθε τα ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ και δίνω μάχη κάθε φορά που το θυμάται και μου τα ζητάει με κλάμα !!! :rolleyes: Αυτό που υπάρχει πάντα στο ντουλάπι είναι μ.ρ.ντα -δεν τους δίνω όμως σε καθημερινή βάση εννοείται- και σπάνια, όταν έχουν παρέα, μπορεί να τους φτιάξω ποπ κορν ! αυτά !

Γενικά, προσπαθώ ανοίγοντας το ντουλάπι να μην βρίσκουν πράγματα που είναι τιγκαρισμένα στα Ε. ΑΛΛΑ, επειδή δεν μπορείς να τα αποφύγεις τελείως επιλεκτικά κάτι επιτρέπετια να φάνε πχ 1 φορά στις 10 μέρες ή αν βρεθούμε σε πάρτυ κλπ !

Νέα τώρα : ευτυχώς το αυτάκι του Ν δεν μας έκανε νερά...μοιάζει να το έχει ξεπεράσει/ξεχάσει !

Χθες τελικά έκανα μακαρονάδα με σάλτσα τόνου και βγήκε σούπερ !

Για σήμερα το μενού έχει ψητά λαχανικά σχάρας, καλαμάκια κοτόπουλο και χοιρινά, πατάτες σαν τηγανητές και σαλάτα με πλιγούρι !!!!! Γρήγορο-εύκολο και νόστιμο !

Και , ναι, είμαι πολύ πολύ χάππυ γιατί αύριο θα πάμε σε σπίτι φιλικό με παιδί στην ηλικία του Ν μας... που είναι σούπερ ! Ένα 24ωρο χαλάρωσης να αλλάξουμε παραστάσεις να παίξουν τα παιδιά και μάλλον μια βουτιά θα την ρίξουμε κιόλας !!! χοχοχο ! Εγώ το προσμένω με μεγαλύτερη ανυπομονησία από τα παιδιά νομίζω γιατί η μαμά του σπιτιού πολύ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!! :rolleyes: Φίλη μου, καλή μου φίλη !!!

να περάσετε τέλεια!

είσαι αγαπούλα κάντυ!

Link to comment
Share on other sites

Μαρη Φεφηηηη,ποτε ψυχραθηκαμε και δεν το πηρα χαμπαρι;

Και συν της αλλης,ο θησαυρος δεν τρωει τιποτα γλυκο τυπου παγωτο-τουρτας-μερεντας...κτλ κτλ...οχι γιατι δεν του δινω,αλλα γιατι δεν του αρεσουν.Εγω ευχαριστως να του δωσω αν ζητησει........αλλα πουυυυυ;(Μπας και βαλει κανα γραμμαριο γιατι ετσι λιτοδιαιτος που ειναι........)

Αυτο εννοουσα μαρη πριν....δεν σε κατηγορησα που εδωσες στην Χ παγωτο.

Μπαααααααααααα σε καλο σου....ακους εκει ψυχρανθηκαμε!!!!!!

87434c3wor9yztz.gifκι αυτο το φιλακι για να σε καλοπιασω!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!

Καντυ καλα να περασετε αυριο.

Εβιρη καλο ταξιδι

Ελενη,οπως ειπαμε ετσι;

Καλο μεσημερι ομορφες.

Καλο σαββατοκυριακο

1192464lrz2y0w8ko.gifι


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

άει μαρή που μου εξηγείς τί τρώει ο θησαυρός!

κάθε μανούλα ταίζει το παιδί της με το σκεπτικό για το καλύτερο για το παιδί της!

άλλο τρώει έτσι, άλλο τρώει γιουβέτσι!

όλα καλά καλέεεεεεεεε! απλά δεν είμαστε πια συμπεθέρες! να εξηγούμαστε!

η ρύπα είναι σιγκλ! δεν την δίνει ο πατήρ φέφος!

ο Ρ βρήκε το ταίρι του στην Σ!!!!! αν θέτε κουμπάρα, ευχαρίστως να τα παντρέψει τα παιδιά η ρύπα!

το φιλάκι σου το ανταποδίδω! τί γλυκό!

ψάρακλα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άει μαρή που μου εξηγείς τί τρώει ο θησαυρός!Εξηγουμαστε για να μην παρεξηγουμαστε.!!!

κάθε μανούλα ταίζει το παιδί της με το σκεπτικό για το καλύτερο για το παιδί της!

άλλο τρώει έτσι, άλλο τρώει γιουβέτσι!

όλα καλά καλέεεεεεεεε! απλά δεν είμαστε πια συμπεθέρες!να εξηγούμαστε!

η ρύπα είναι σιγκλ! δεν την δίνει ο πατήρ φέφος!

ο Ρ βρήκε το ταίρι του στην Σ!!!!! αν θέτε κουμπάρα, ευχαρίστως να τα παντρέψει τα παιδιά η ρύπα!

το φιλάκι σου το ανταποδίδω! τί γλυκό!

ψάρακλα!!!!!!

Οπως αγαπας γλυκια μου Φεφη.

Μακια σου!!!!;)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλες μου!!

Μπήκα το πρωί,είδα το ποστ της Εβίρι,το κοινοποίησα στο φβ...

Παθιάστηκα!Ευτυχώς που ήμουν κιουρία στο σχολιασμό και μετά...βγήκε μια άλλη κοινοποίηση ότι ήταν...μούσι!

Λοιπόν δεν ξέρω τι να πιστέψω

Και δεν αμφισβητώ το πρώτο δημοσίευμα,αλλά το δεύτερο...

Ποστιές γίνονται πολλές,γιατί όχι και σε αυτό το ζήτημα;

Τεσπά...Να μην πολυσκοτίζομαι...Υπάρχουν τόσα άλλα για να σκοτιστώ

Διάβασα και μία στο γρήγορο τα υπόλοιπα νέα...

Κάντυ ευχαριστούμε για τη συνταγή,να περάσετε σουπερ στης φίλης σου!!

Φέφη,Δωράκι χάλασε το συμπεθεριό;Οχι ρε φιλενάδες...Γιατί περικαλώ ο φεφος δεν δίνει χερι της Ρ;Πού θα βρει καλύτερο παιδί από τον Ρ;

Link to comment
Share on other sites

τον Ρ τον εγκρίνει! απλά είναι κολλημένος με την κόρη κ ας μην το παραδέχεται.

αν την δώσει σε καρδιτσιώτη θα την δώσει κ δη καραγκούνη! κ ο Ρ έχει ρίζα από τον μπαμπάκα του!

αλλά ο ρ επέλεξε με την καρδιά του.

περιστεράκι μου σε ευχαριστώ καρδιά μου για τις ευχές!!!!!

κ εσείς να έχετε υγεία, αγάπη κ με το καλό να μεγαλώσετε κ άλλο την οικογένειά σας!!!!!!!!μάκια σου γλυκιά μου!!!!!!

Δώρα μου, είσαι μάλαμα!!!!!κ έχεις γιο θησαυρό!!!!!!τυχερή η νυφαδιά σε όλα τα επίπεδα! μακάρι να είναι καλότυχος ο γιόκας σου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Εχθες ημουν ολη την μερα χαλια.

ζαλιζομουν εντονα και ειχα τασεις εμετου.

Στο τσακ κρατηθηκα να μην παω νοσοκομειο.

Σημερα σαν να ειμαι καλυτερα...

παντως κι εχθες το πρωι καλα ημουν....

ολα αρχισαν μετα τις 12 το μεσημερι.:rolleyes:

Και απο ψυχολογια.........χαλια μαυρα!!!!!!!!

Σημερα τρωμε ψαρια.

Ψητα εμεις,ψαροσουπα ο θησαυρος μας.

Ευχομαι μια ομορφη κυριακη σε ολες.

ΥΓ. Για το χαλασμενο συμπεθεριο......δεν θα σχολιασω.....τιποτα!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Εχθες ημουν ολη την μερα χαλια.

ζαλιζομουν εντονα και ειχα τασεις εμετου.

Στο τσακ κρατηθηκα να μην παω νοσοκομειο.

Σημερα σαν να ειμαι καλυτερα...

παντως κι εχθες το πρωι καλα ημουν....

ολα αρχισαν μετα τις 12 το μεσημερι.:rolleyes:

Και απο ψυχολογια.........χαλια μαυρα!!!!!!!!

Βρε Δωράκι, μαζί μας βρήκε?:confused: Εγώ σήμερα ξύπνησα 5.30 το πρωί για να πάω τουαλέτα και με το που κάθισα στο κρεβάτι... έχασα τον κόσμο... Ένα πράγμα σαν ίλιγγος... Για πολλές ώρες μετά ζαλιζόμουνα έντονα. Με σόκαρε λίγο το γεγονός γιατί υποφέρει η μάνα μου από ιλίγγους κι έκανα μια αναδρομή/συσχέτιση... αλλά τέλος πάντων, θέλω να πιστεύω πως εμένα έχει να κάνει με το αυχενικό μου.?

Παρ' όλα αυτά, μαγείρεψα κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες.

Αυτά που λέτε για τα συμπεθεριά των νηπίων... είναι αστεία, ε?:?

Να μην ξεχάσω να σας ευχαριστήσω τόσο για τις ευχές σας για την φιλενάδα μου όσο και για τις ευχές σας για τα γενέθλια του γιού μου!! Να είστε όλες καλά!!

Φιλιά πολλά.

υ.γ. Η Εβίρι πατάει πλέον πατρίδα?:D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Δωράκι και Ζωπυρον περαστικά!

Κάντυ ελπιζω να πέρασες καλά.

Εμεις ειμαστε καλά. Ειχε ερθει και ο μπαμπας μας για ΣΚ κι ήμαστε υπέροχα. Η μικρη δεν ξεκολλουσε από πάνω του.

Το Σαββατο ειχαμε μπιφτεκάκια με πατάτες στο φουρνο και την Κυριακή χταποδάκι και σουπιές με κοφτο μακαρονάκι.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Εχθες ημουν ολη την μερα χαλια.

ζαλιζομουν εντονα και ειχα τασεις εμετου.

Στο τσακ κρατηθηκα να μην παω νοσοκομειο.

Σημερα σαν να ειμαι καλυτερα...

παντως κι εχθες το πρωι καλα ημουν....

ολα αρχισαν μετα τις 12 το μεσημερι.:rolleyes:

Και απο ψυχολογια.........χαλια μαυρα!!!!!!!!

Ευχομαι μια ομορφη κυριακη σε ολες.

ΥΓ. Για το χαλασμενο συμπεθεριο......δεν θα σχολιασω.....τιποτα!!!!

πολύ λυπάμαι Δωρα μου. μήπως είχες βγει στον ήλιο για πολλή ώρα;

ελπίζω ν αήταν περαστικό, αλλιώς μόνο εγκυμοσύνη δέχομαι από εσένα!

να είσαι καλά!

μαρή αφού ο Ρ έκανε αγαπούλες με την Σ!:tongue: το συνεχίζω...

Εγώ σήμερα ξύπνησα 5.30 το πρωί για να πάω τουαλέτα και με το που κάθισα στο κρεβάτι... έχασα τον κόσμο... Ένα πράγμα σαν ίλιγγος... Για πολλές ώρες μετά ζαλιζόμουνα έντονα. Με σόκαρε λίγο το γεγονός γιατί υποφέρει η μάνα μου από ιλίγγους κι έκανα μια αναδρομή/συσχέτιση... αλλά τέλος πάντων, θέλω να πιστεύω πως εμένα έχει να κάνει με το αυχενικό μου.?

Αυτά που λέτε για τα συμπεθεριά των νηπίων... είναι αστεία, ε?:?

γιατί το λες αυτό; υπάρχει περίπτωση να τα εννοούμε;

Να είστε όλες καλά!!

Φιλιά πολλά.

υ.γ. Η Εβίρι πατάει πλέον πατρίδα?:D

ναι!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Εμεις ειμαστε καλά. Ειχε ερθει και ο μπαμπας μας για ΣΚ κι ήμαστε υπέροχα. Η μικρη δεν ξεκολλουσε από πάνω του.

Το Σαββατο ειχαμε μπιφτεκάκια με πατάτες στο φουρνο και την Κυριακή χταποδάκι και σουπιές με κοφτο μακαρονάκι.

Φιλιά

φιλάκια!

από όλο το ΣΚ αυτό που ευχαριστήθηκα περισσότρο ήταν που κοινώνησα το παιδί κ το Σ στη γιορτή της κ την Κ!!!!!!

Σ πήγαμε θάλασσα, αλλά είχε αέρα κ κύμα, τόσο που δεν μπορούσα να σταθώ!

Κ πήγαμε στην αδερφή μου κ πέρασε καλά το γιαβράκι μου με τις ξαδερφούλες κ ένα άλλο παιδί!

χθες λαμποκόπησα το σπίτι. μέχρι κ η ρύπα είπε τί ωραίο κασαρό πίτι!!!!!

Σ φάγαμε περισσεύματα, Κ ντελίβερυ κεμπάπ! απόγευμα έκανα κρεμούλα (πρόσθεσα κ ξύσμα πορτοκαλιού κ έγινε σούπερ) κ πίτσα (ενισχυμένη από υλικά, αλλά κ ολίγον ψωμέ).

σήμερα έχω πάλι οδοντίατρο!!!!!!!!τί πρωτότυπο!

κ η αντιβίωση εμφάνισε τις παρενέργειές της όπως πάντα! άρα θέλω κ γυαικολόγο από εβδομάδα!:(

η μανούλα μου μου έφερε γαλατόπιτα κ πρόβειο με πατάτες!!!!κ σύκα κ καρπούζι κ ντομάτες κ αγγούρια!!!!! τί καλά!

4 κ σήμερα! από εβδομάδα σε άδεια!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα.

Φτάσαμε επιτέλους στην πατρίδα μας και σφίξαμε στην αγκαλιά μας το μεγάλο μας κοριτσάκι. Αυτό μας είχε λείψει περισσότερο απ' όλα.

Ακόμη δεν έχω βγει από το σπίτι για να δω τυχόν αλλαγές από το Πάσχα που είχα ξανάρθει, αλλά ετοιμάζομαι να εξορμήσω σε λίγο για ψώνια.

Λέω να αγοράσω ένα αντίσκηνο για να εμφανίζομαι στη θάλασσα, ένα-δύο παντελόνια κι αν βρω κανένα μακρύ φουστάνι θα έχω ολοκληρώσει τις αγορές μου. Αν δε βρω θα πάω σε κατάστημα με κουρτίνες, εκεί θα βρω.

Για φαγητό το Σάββατο μαγείρεψε η κόρη μου παστίτσιο και το βράδυ πήραμε σουβλάκια που μας είχαν λείψει. Την Κυριακή έψησε στα κάρβουνα ο άντρας μου χοιρινές μπριζόλες με τηγανητές πατατούλες. Ενώ για σήμερα θα φάμε αυτά τα αποφάγια συν κάποιο αυγό ή ομελέτα.

Αρχικά, να ευχηθώ στην eviri για το 2ο όνομα της κόρης της. Να την χαίρεσαι!!! Να είναι πάντα ευτυχισμένη.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Εβιρη μου αν και καθυστερημενα,Χρονια πολλα για την μικρουλα σου.

Πολυχρονη κ ευτυχισμενη!!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ.

να πίναμε καφέ μαζί!;)

Κάποια μέρα θα τύχει.

*Ναι καλε ! Τί νόμιζες ? Είναι συνταγή για εργαζόμενες ! πατ-κιουτ ! Αμ δε ! ;)

Μεταξία, η συνταγή με το γιαούρτι που έβαλες, είναι πανεύκολη και ανέξοδη. Η γεύση του μετά που θα παγώσει φαίνεται ότι έχει γιαούρτι; Ξινίζει καθόλου;

Καλό ταξίδι !!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Εβιρι να χαίρεσαι το κορίτσι σου!

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Εβιρη καλο ταξιδι

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Εχθες ημουν ολη την μερα χαλια.

ζαλιζομουν εντονα και ειχα τασεις εμετου.

Γιατί όμως σου συνέβη αυτό Δωράκι; Σήμερα πέρασαν εντελώς τα συμπτώματα;

Εγώ σήμερα ξύπνησα 5.30 το πρωί για να πάω τουαλέτα και με το που κάθισα στο κρεβάτι... έχασα τον κόσμο... Ένα πράγμα σαν ίλιγγος... Για πολλές ώρες μετά ζαλιζόμουνα έντονα.

Ζωπ, πώς είσαι κι εσύ σήμερα; Γιατί άραγε και στις δυο σας το ίδιο πράγμα;

υ.γ. Η Εβίρι πατάει πλέον πατρίδα?:D

Ναι πατάει πατρίδα.

Εμεις ειμαστε καλά. Ειχε ερθει και ο μπαμπας μας για ΣΚ κι ήμαστε υπέροχα.

Καλώς τον δεχτήκατε.

από όλο το ΣΚ αυτό που ευχαριστήθηκα περισσότρο ήταν που κοινώνησα το παιδί κ το Σ στη γιορτή της κ την Κ!!!!!!

Φέφη μου χρόνια της πολλά της κορούλας σου, να την χαιρόσαστε και να την καμαρώνετε πάντα υγιή κι ευτυχισμένη.

κ η αντιβίωση εμφάνισε τις παρενέργειές της όπως πάντα! άρα θέλω κ γυαικολόγο από εβδομάδα!:(

Βρε τσι αρχαίους έχουν μια μανία να βγαίνουν πάντα αληθινοί!!!!!! Ενός κακού μύρια έπονται. Δε σου έφταναν τα δόντια έχεις και τις παρενέργειες της αντιβίωσης. Εύχομαι να ξεμπερδέψεις γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα!!!

Δωράκι και Ζωπ περαστικά!Μήπως έχουμε κατιτις ευχάριστο;Μήπως;

Εβίρι καλώς μας ήρθες!!!

Καλά ψώνια!Σιγα μην πας σε κουρτινάδικο...Υπερβολές...

Και φυσικά περιμένουμε τις εντυπώσεις σου για τα πάτρια εδαφη...Επειδή μεσολαβεί αρκετο διαστημα από το ενα σου ταξίδι στο αλλο,σίγουρα θα βλεπεις μεγαλες αλλαγες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...