Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Kαλημέρα κούκλες!

Χάθηκα αλλά είμαι μόνη στο γραφείο και τα έχω παίξει!

Από βδομάδα έχω άδεια!!!! Τι χαρά!!!!:tongue:Με το καλό !

Την Κυριακή έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου και θα είμαστε Χαλκιδική. Ετσι σκέφτηκα να της κάνουμε εκεί πάρτυ και να πάρω κάποιον κλοουν για να τα διασκεδάσει. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

Εμένα μου αρέσει πολύ σαν ιδέα ! Θα έχεις αρκετά πιτσιρίκια δλδ ?

Για φαγητό έχουμε ψητό κοτόπουλο και χωριάτικη σαλάτα! Σουπερ

....

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ φιλεναδιτσες καλησπεραααα,

τι κανετε??εγω εχω πονοκεφαλο!!!με ματιασαν οπι καργιες που εχω ωραιο μαλλι σημερα!!!πηγα τλκ και τα εβαψα το σαββατο, τα χτενισα κιολας, εγινα ανθρωπος λεμε!!!το βραδυ πηγαμε στο γαμο και στο τραπεζι, η μικρη εμεινε στη γιαγια και στο γυρισμο την πηραμε. ευτυχως κοιμηθηκε αγκαλιτσα μου μεχρι τις 11 το πρωι, γιατι αλλιως ποιος τον ακουγε τον αντρα μου.....καταλαβαινετε....

βγηκαμε τα δυο μας(μανα και κορη) βολτα και ηθελε χυμο.οποτε καθησαμε σε καφετερια!!!δεν κουνηθηκε ααπτην καρεκλα!!!σαν μεγαλη κοπελα, μιλουσε , γελουσε, επινε το χυμο της!!!την ματιαζα μονη μου!!!το ποσο χαρηκα και καμαρωνα!!!

....

καλο καλοκαιρι συμπεθερα μου, καλες βουτιες!!!φανταζομαι το ποσο το χαρηκαν τα καμαρια σου!!!ελπιζω να πατε και το αλλο σκ.

....

ζεσταινομαι, βαριεμαι, πειναω, νυσταζω, ποναει το κεφαλι μου. σημερα τρωμε μουσακα απο χθες. δεν ειχε και μεγαλη επιτυχια, σαν κατι να του λειπει. Τί του έλειπε μάνα μου ???? Για στείλε ένα κομμάτι να του κάμω αυτοψία !!!!:cool:

για αυριο κατι σε αρακα, φασολακια η μπαμιες θα κανω, θα δειξει...μακια στα μαγουλακια

Αφρο μου,

Με γεια το μαλλί !Κούκλα είσαι !:rolleyes: Κι εγώ το Σάββατο αυτό που πρόλαβα ήταν νύχια (χέρι/πόδι) για το μαλλί άσ' το... να φανταστείς ότι με κοίταζε ο Λοβ και μου πετάει εχθές (μετά την θάλασσα) "Να πάρεις την ... να πας να φτιάξεις τα μαλλιά σου !" μα καλά, τόοοοοσο χάλια είναι ??? σιγά μωρέ εξέχει η ρίζε ίσα με 5 πόντους....:shock:

Πολύ χαίρομαι που περάσατε όμορφα στην βόλτα σας μαμά και κόρη ! Μεγαλώνουν γρήγορα η αλήθεια είναι.... τα μικρά μας ! Ε μαμά Εβίρι έτσι δεν είναι ? Δεν περνά γρήγορα (νεράκι) ο καιρός ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλεναδούλες αγαπημένες!!

Σήμερα πήγα τον μικρό για εμβόλιο και ο γιατρός τον βρήκε μια χαρα από ανάπτυξη.Από ύψος τσιμπήσαμε ενα πόντο και φτάσαμε τα 90 εκατοστά,στο 95%της καμπύλης ανάπτυξης και βάρος 12.800 στο 75%.Από δόντια τα εχουμε βγάλει μάλλον όλα,ε δεν στεκόταν να δει ο γιατρός καλά.Για το θέμα της ομιλίας μου είπε να μην ανησυχώ,εφόσον το παιδί αντιλαμβάνεται μια χαρα και επικοινωνεί με τον τρόπο του μαζί μας.

Από φαγάκι δεν έχω κάνει τίποτις.

Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Περιστεράκι μεγιες!

Ευχαριστώ Φωτεινούλα

Χθες τσιμπησε τη μικρη σφηκα και το βραδυ μου σηκωσε πυρετο 39. Για καλό και για κακό την πηγα στο γιατρο και μου ειπαν οτι μάλλον ειναι συμπτωση. Πηρε και αντιβιωση. Το βραδυ το περασε απυρετη. Αλλά την ποναει το χεράκι της κι έχει φοβηθει. Όπως καταλαβαινετε εγω ειμαι άυπνη.

Περαστικά στο παιδί,μάλλον δεν οφείλεται στο τσίμπημα ο πυρετός.Εχω ακούσει πολλούς να ταλαιπωρούνται με ιώσεις αυτό το διάστημα

Και για να ειμαστε στο θεμα μας το Σαββατο έφτιαξα πατάτες γιαχνί και την Κυριακή κατσικάκι στο φουρνο με πατάτες και το βραδυ προχειρες τυροπιτουλες τηγανητες. Εγκριθηκαν ολα τα φαγητά (περνάω στην επόμενη φάση του reality παιχνιδιου - έτσι νοιωθω κάθε φορά που μαγειρευω) και κυριως από την κορουλα μου η οποια έφαγε όσο κατσικάκι της ειχα βάλει στο πιατο και της βάλαμε κι αλλο. Η γιαγια δεν το πιστευε!

Φιλιά

Μπράβο μαγείρισσά μου!Μόνο που έφαγε με όρεξη η μικρή,δεν δες άλλο!!!

ο φρονιμίτης ,,,κόντεψα να τρελαθώ στον πόνο. παίρνω αντιβίωση από Παρασκευή. δεν με πιάνουν τα παυσίπονα .....σήμερα πάλι επανεξέταση το απόγευμα.

ήμουν τσίτα τα νευράκια! χθες κάπως πιο υποφερτά, αλλά με πόνο πάλι.

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

ωχ αδερφούλα μου!περαστικά

Link to comment
Share on other sites

Περιστέρω,

Κι εγώ όλο λέω θα πάω να ψωνίσω στις εκπτώσεις αλλά ... επιδή δεν έχω βοήθεια από πουθενά... τίποτα δεν έχω κάνει ακόμη ... μόνο πεδιλάκια της μικρής πήρα (κι αυτά από ένα στοκ που είναι κοντά στην δουλειά μου μη νομίζεις)....

Ας μην υπήρχε χαρτζιλίκι παππούδων φυλαγμένο από τα γενέθλια του μικρού,μήνες τώρα και θα σου έλεγα εγώ αν θα ψώνιζα...:confused:

ΔΕΝ ξέρω αν ακούσατε τους κανιοβολισμούς !!!!! Πήγαμε για μπάνιο καλέ (χθες) !!!! Όχι όχι θέλω να μου πείτε καλό καλοκαίρι !!!!

Καλό καλοκαίρι,αγάπη!!:P

Από βδομάδα έχω άδεια!!!! Τι χαρά!!!!:tongue:

Την Κυριακή έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου και θα είμαστε Χαλκιδική. Ετσι σκέφτηκα να της κάνουμε εκεί πάρτυ και να πάρω κάποιον κλοουν για να τα διασκεδάσει. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

Είναι πολύ καλή ιδέα

Θα περάσετε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ φιλεναδιτσες καλησπεραααα,

τι κανετε??εγω εχω πονοκεφαλο!!!με ματιασαν οπι καργιες που εχω ωραιο μαλλι σημερα!!!πηγα τλκ και τα εβαψα το σαββατο, τα χτενισα κιολας, εγινα ανθρωπος λεμε!!!το βραδυ πηγαμε στο γαμο και στο τραπεζι, η μικρη εμεινε στη γιαγια και στο γυρισμο την πηραμε. ευτυχως κοιμηθηκε αγκαλιτσα μου μεχρι τις 11 το πρωι, γιατι αλλιως ποιος τον ακουγε τον αντρα μου.....καταλαβαινετε.... ολη τη μερα την περασαμε στο σπιτι με αγκαλιες και φιλια(αφου καποια στιγμη μου λεει με αναστεναγμο:φτανει μαμα!!!!-και δικιο ειχε, την κατσιασα αλλα το ευχαριστηθηκα!!!)το απογευμα βγηκαμε τα δυο μας(μανα και κορη) βολτα και ηθελε χυμο.οποτε καθησαμε σε καφετερια!!!δεν κουνηθηκε ααπτην καρεκλα!!!σαν μεγαλη κοπελα, μιλουσε , γελουσε, επινε το χυμο της!!!την ματιαζα μονη μου!!!το ποσο χαρηκα και καμαρωνα!!!

φεφακο, κριμα βρε κοριτσι μου...πολυ ταλαιπωρια τραβας μαυτα τα δοντια!!!μηοως να αλλαξεις γιατρο???ο αγαπουλης σου πως ειναι με τη μεση του??

ελενιτσα με το καλο το παρτυ σας, ναναι χιλιοχρονη και να περασετε τελεια. πολυ ωραια ιδεα, θα καταχαρει το μικρο σου!!!

καλο καλοκαιρι συμπεθερα μου, καλες βουτιες!!!φανταζομαι το ποσο το χαρηκαν τα καμαρια σου!!!ελπιζω να πατε και το αλλο σκ.

περιστερω με γεια τα ρουχαλακια σας...ειναι η καταλληλη περιοδος για ψωνια..μονο ναχαμε λιγα παραπανω χρηματαα...

Με γεια το μαλλάκι Αφροδίτη μου

Χαίρομαι πολύ που περάσατε όμορφα!!

Είδες το προφιτερολάκι;

Σωστή κοπελάρα!!!

Οσο για τα λεφτα για τα ψώνια,αυτό ξαναπες το!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?

Εγω οκ, ειδα στον υπνο μου οτι ηρθε το χαρτι της μισθοδοσιας, και μου φαγανε λεφτα και οντως ηρθε την επομενη το χαρτι της μισθοδοσιας και λειπανε 400 ευρω! Και δεν ειναι η πρωτη φορα που εχει γινει..θα τους παρει και θα τους σηκωσει..

Κοριτσια μη λετε για φαγητο και περισσευματα κρεατος απο το μαγιω, γιατι περσυ που παντρευομουν ειχα κανει διαιτα και ειχα χασει 5 κιλα. Φετος που θα παω να βαλω το μαγιω θα πεσω σε βαρια καταθλιψη!

Αφροδιτη με γειες τα μαλλακια! αντε παντα κουκλα ευχομαι!

Ελενη, Χαλκιδικη μια χαρα σε βρισκω!

Φεφη περαστικα σου αμαν καλε με τα δοντια!!

Εγω αυριο εχω τη γαστροσκοπηση και ειμαι λιγο αγχωμενη αλλα πιστευω θα περασει σχετικα ανωδυνα..

Εβιρι, αντε να ξαναφτιαξει εκει ο καιρος γτ ειναι μεγαλη πικρα βροχες κ κρυο καλοκαιριατικα...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Τι μου κάνετε;

Κάντυ μου καλό καλοκαιρι!

Αφροδιτη μου μεγεια το μαλλί! Κι εμενα η ριζα εχει βγει αρκετα και δυστυχως φαινονται και τα άσπρα αλλά βαφη δεν... Θα περιμένω να περάσει ο καιρος και μετα γυρω στον 4ο θα βαλω φυτικη. Τι να κάνουμε!

Φεφη κακώς κάπνισες στο διωρο. Πάντως αντιβιωση επρεπε να σου ειχε δωσει απο την αρχή! Περαστικούλια!

Ελενη μου να χαιρεσαι την κορουλα σου. Καλή ιδεα το πάρτυ!

Ελένη - Αγγλία καλή επιτυχία στη γαστροσκόπηση! Μακάρι να ηρεμησεις κι εσύ απο το προβλημα που σε ταλαιπωρει τοσο καιρό.

Κοριτσαι ευχαριστω για τις ψηφους εμπιστοσυνης! Η αλήθεια ειναι οτι δεν ειμαι πολύ καλή μαγειρισσα και σιγουρα δε φτανω τη μαμά μου. Αλλά στην παρουσα φάση δεν καταλαβαινω το κόλλημα να ταλαιπωρουνται για να μη μαγειρευω εγώ. Δε θα τους δηλητηριάσω κιόλας! Χθες ειχαμε μακαρονια με μπιφτεκια αλλά εγώ έφαγα μονο μπιφτέκια. Δεν ηθελα μακαρονια την ώρα που γυρισα από τη δουλεια.

Η μικρη ειναι απυρετη αλλά το χερακι της ειναι πρησμένο απο το τσιμπημα (φυσικό αυτό) και φοβαται να το κουνησει. Συνέχεια λέει "οτι το πονεμένο της χεράκι δε θα περάσει ποτεεε". Συνεχιζω αντιβιωση, της βάζω και αλοιφουλα οποτε αναμένουμε.

Φετος εχω πεθανει απο τη ζεστη. Και να φανταστειτε οτι εμένα μου αρεσει η ζέστη και ποτε δεν παραπονιομουν. Χθες το απογευμα αισθανομουν μεγάλη δυσφορία. Και δεν ειχα το κουραγιο να παω για μπανιο.

Φιλιά σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εχω λαλήσει από την ζέστη!

Τελικά η σκέψη με τον κλόουν μάλλον ναυάγησε... Είναι κλεισμένοι την Κυριακή οπότε πάμε για το κλασικό πάρτυ...:(

Α! δεν σας είπα! Με πονάει το δόντι μου ΞΑΝΑ!!!!:mad::mad:

Για σήμερα έκανα μπιφτέκια και πατατοσαλάτα.

Φωτεινή κι εγώ έτσι ακριβώς αισθάνομαι... Λατρεύω το καλοκαίρι αλλά φέτος δεν μπορώ να εγκλιματιστώ με τίποτα! Αισθάνομαι κομμάτια και δεν έχω κουράγιο για τίποτα! Πόσο μάλλον εσύ που είσαι και εγγυούλα!!

Ελεν καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα!

Λοβ, καλό καλοκαιρι βρε! Μάλλον με το παλιο ημερολόγιο πας, ε;;;;:tongue::tongue:

Φέφη.... 'εκανες όσα δεν έπρεπε να κάνεις όπως κατάλαβες!:rolleyes:

Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!

Περιστέρω κι εγώ θέλω ψώνια! Η τσέπη μου όμως αρνείται πεισματικά....:?


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου, τι κανετε???εγω ζεσταινομαι και ειμαι σαν ζομπι!!!κοιμαμαι και δεν ξεκουραζομαι. ξυπναω και ειμαι πτωμα!!!μεχει πειραξει πολυ η ζεστη φετος!!!!χθες βραδυ παραγγειλαμε με τον αντρουλη απεξω και δεν μπορω να χωνεψω με τιποτα, μουχει κατσει πολυ βαρυ!!!εμ αυτα εχει οποιος ονειρευεται 10 η ωρα το βραδυ γυρο!!!

κατα ταλλα ησυχια...τιο σχολειο μας κλεινει την τριτη, μετα αναλαμβανουν οι γιαγιαδες. στο ενδιαμεσο θα παρουμε και μια εβδομαδα αδεια. δεν ξερω ακομη αν θα παμε πουθενα,εχουμε καποιες προσκλησεις σε σπιτια φιλων, θα δειξει...τελευταια στιγμη οπως παντα...

ελενιτσα δεν υοαρχει καποιοσ αλλος κλοουν που να μπορει να ερθει??δεν πειραζει, καλα θα περασετε και ετσι. μπορεις να αγορασεις καποιο ομαδικο παιχνιδι (τα ELC εχουν καταπληκτικα) και να διασκεδασουν τα παιδακια.

ελενηαγγλια καλη επιτυχια με την γαστροσκοπηση και καλα αποτελεσματα.

φεφη ως εισαι σημερα με τα δοντια???

συμπεθερουλα βαλτο στο προγραμμα για το σκ. και εγω πρεπει να φτιαξω ποδια οπως και δηποτε. ειναι χαλια. και τα χερια αν προλαβω, αν και δεν το βλεπω...

περιστερακι μια χαρα ο μικρος σου, σωστο αντρακι!!!φτου φτου..

οι υπολοιπες που ειναι??δικαιολογω απουσιες μονο σε περιπτωση διακοπων!!!

σας φιλω, παω να δουλεψω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Φτιάχνω σόγια με μακαρόνια σήμερα.

Εβίρι μας,

Κάνε υπομονή... κοντεύει ο καιρός που θα μυρίσεις καλοκαιράκι εδώ στο Ελλάδα ! Μέτρα ανάποδα τις μέρες !!!

Αχ ναι Κάντυ μου. Μετράω ανάποδα και προετοιμάζομαι αυτές τις μέρες. Άντε μια μέρα σχολείου έμεινε και αύριο και τέρμα.

ΔΕΝ ξέρω αν ακούσατε τους κανιοβολισμούς !!!!! Πήγαμε για μπάνιο καλέ (χθες) !!!! Όχι όχι θέλω να μου πείτε καλό καλοκαίρι !!!!

χαχαχαχαχα

ναι τυρογαριδάκια. μια φορά ο φέφος που ξέρει τη χαζομάρα που με δέρνει στη λαιμαργία μου πήρε μια σακκούλα γίγας από έξτρα τυρογαριδάκια!!!!!

Κι εμένα μ' αρέσουν τα τυρογαριδάκια και ίσως ακόμη περισσότερο τα πακοτίνια.

Σέσε μας ρε! ίδια σπείρα είμαστε! η μαφία της μασέλας!

χαχαχαχαχαχα

Την Κυριακή έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου και θα είμαστε Χαλκιδική. Ετσι σκέφτηκα να της κάνουμε εκεί πάρτυ και να πάρω κάποιον κλοουν για να τα διασκεδάσει. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

Ελένη μου, εγώ θα σου ευχηθώ από σήμερα να τα χιλιάσει το κοριτσάκι σου να είναι πάντα γερή και δυνατή να την καμαρώνετε, γιατί την Κυριακή θα το ξεχάσω. Θα είμαστε στην Ελλάδα και όλο και κάποιες επισκέψεις κοντινών συγγενών θα έχουμε, γι' αυτό δεν ξέρω και πόσο συχνά θα μπαίνω στο ίντερνετ.

πηγα τλκ και τα εβαψα το σαββατο, τα χτενισα κιολας, εγινα ανθρωπος λεμε!!!

Με 'γεια σου, πολύ ωραία.

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ φιλεναδιτσες καλησπεραααα,

τι κανετε??εγω εχω πονοκεφαλο!!!με ματιασαν οπι καργιες που εχω ωραιο μαλλι σημερα!!!πηγα τλκ και τα εβαψα το σαββατο, τα χτενισα κιολας, εγινα ανθρωπος λεμε!!!το βραδυ πηγαμε στο γαμο και στο τραπεζι, η μικρη εμεινε στη γιαγια και στο γυρισμο την πηραμε. ευτυχως κοιμηθηκε αγκαλιτσα μου μεχρι τις 11 το πρωι, γιατι αλλιως ποιος τον ακουγε τον αντρα μου.....καταλαβαινετε.... ολη τη μερα την περασαμε στο σπιτι με αγκαλιες και φιλια(αφου καποια στιγμη μου λεει με αναστεναγμο:φτανει μαμα!!!!-και δικιο ειχε, την κατσιασα αλλα το ευχαριστηθηκα!!!)το απογευμα βγηκαμε τα δυο μας(μανα και κορη) βολτα και ηθελε χυμο.οποτε καθησαμε σε καφετερια!!!δεν κουνηθηκε ααπτην καρεκλα!!!σαν μεγαλη κοπελα, μιλουσε , γελουσε, επινε το χυμο της!!!την ματιαζα μονη μου!!!το ποσο χαρηκα και καμαρωνα!!!

φεφακο, κριμα βρε κοριτσι μου...πολυ ταλαιπωρια τραβας μαυτα τα δοντια!!!μηοως να αλλαξεις γιατρο???ο αγαπουλης σου πως ειναι με τη μεση του??

ζεσταινομαι, βαριεμαι, πειναω, νυσταζω, ποναει το κεφαλι μου. σημερα τρωμε μουσακα απο χθες. δεν ειχε και μεγαλη επιτυχια, σαν κατι να του λειπει. για αυριο κατι σε αρακα, φασολακια η μπαμιες θα κανω, θα δειξει...μακια στα μαγουλακια

με γειά το μαλλί!

μπράβο στο προφιτερόλ σου!

από χθες στις 4.30 δεν ξαναπήρα παυσίπονο!!!!!!!!με είδε χθες κ πάμε καλύτερα!!!!! κ σήμερα μου έκανε αλλαγή, συνεχίζω αντιβίωση.

σήμερα ήπια σοκολατίτσα με τον φεφούλη μου!!!!!!έξω! τί καΛά!

Κι εγώ το Σάββατο αυτό που πρόλαβα ήταν νύχια (χέρι/πόδι) για το μαλλί άσ' το... να φανταστείς ότι με κοίταζε ο Λοβ και μου πετάει εχθές (μετά την θάλασσα) "Να πάρεις την ... να πας να φτιάξεις τα μαλλιά σου !" μα καλά, τόοοοοσο χάλια είναι ??? σιγά μωρέ εξέχει η ρίζε ίσα με 5 πόντους....:shock:

:P

Γεια σας φιλεναδούλες αγαπημένες!!

Σήμερα πήγα τον μικρό για εμβόλιο και ο γιατρός τον βρήκε μια χαρα από ανάπτυξη.Από ύψος τσιμπήσαμε ενα πόντο και φτάσαμε τα 90 εκατοστά,στο 95%της καμπύλης ανάπτυξης και βάρος 12.800 στο 75%.Από δόντια τα εχουμε βγάλει μάλλον όλα,ε δεν στεκόταν να δει ο γιατρός καλά.Για το θέμα της ομιλίας μου είπε να μην ανησυχώ,εφόσον το παιδί αντιλαμβάνεται μια χαρα και επικοινωνεί με τον τρόπο του μαζί μας.

μπράβο σας για την ανάπτυξη του φ!

όλα καλά!

ούτε εγώ μαγείρεψα για σήμερα.

για μένα πήρα απ' εξω μια πίτσα κ μια μπουγάτσα κρέμα. ο φέφος περισσεύματα. το απόγευμα θα κάνω αρακά.

ωχ αδερφούλα μου!περαστικά

ευχαριστώ ομορφιά μου!

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?

Εγω οκ, ειδα στον υπνο μου οτι ηρθε το χαρτι της μισθοδοσιας, και μου φαγανε λεφτα και οντως ηρθε την επομενη το χαρτι της μισθοδοσιας και λειπανε 400 ευρω! Και δεν ειναι η πρωτη φορα που εχει γινει..θα τους παρει και θα τους σηκωσει..

να τους ξεσέσεις!

Κοριτσια μη λετε για φαγητο και περισσευματα κρεατος απο το μαγιω, γιατι περσυ που παντρευομουν ειχα κανει διαιτα και ειχα χασει 5 κιλα. Φετος που θα παω να βαλω το μαγιω θα πεσω σε βαρια καταθλιψη!

Φεφη περαστικα σου αμαν καλε με τα δοντια!!

ωχ αμάν!

Εγω αυριο εχω τη γαστροσκοπηση και ειμαι λιγο αγχωμενη αλλα πιστευω θα περασει σχετικα ανωδυνα..

...

σου το εύχομαι να βρεις τί φταίει κ να γίνεις γρήγορα περδικούλα!

Καλημέρα σας! Τι μου κάνετε;

Φεφη κακώς κάπνισες στο διωρο. Πάντως αντιβιωση επρεπε να σου ειχε δωσει απο την αρχή! Περαστικούλια!

δίκιο έχεις:oops:! αλλά πού να το βρεις!!!! :P

Κοριτσαι ευχαριστω για τις ψηφους εμπιστοσυνης! Η αλήθεια ειναι οτι δεν ειμαι πολύ καλή μαγειρισσα και σιγουρα δε φτανω τη μαμά μου. Αλλά στην παρουσα φάση δεν καταλαβαινω το κόλλημα να ταλαιπωρουνται για να μη μαγειρευω εγώ. Δε θα τους δηλητηριάσω κιόλας! Χθες ειχαμε μακαρονια με μπιφτεκια αλλά εγώ έφαγα μονο μπιφτέκια. Δεν ηθελα μακαρονια την ώρα που γυρισα από τη δουλεια.

Η μικρη ειναι απυρετη αλλά το χερακι της ειναι πρησμένο απο το τσιμπημα (φυσικό αυτό) και φοβαται να το κουνησει. Συνέχεια λέει "οτι το πονεμένο της χεράκι δε θα περάσει ποτεεε". Συνεχιζω αντιβιωση, της βάζω και αλοιφουλα οποτε αναμένουμε.

Φετος εχω πεθανει απο τη ζεστη. Και να φανταστειτε οτι εμένα μου αρεσει η ζέστη και ποτε δεν παραπονιομουν. Χθες το απογευμα αισθανομουν μεγάλη δυσφορία. Και δεν ειχα το κουραγιο να παω για μπανιο.

Φιλιά σε όλες

φιλάκια στην κορούλα σου!

κ εμένα μ' αρέσει η ζέστη, αλλά σήμερα στο λουλουδιστάν το παράκανε! κ ήμουν έξω για δουλειές...:(

Καλημέρα!

Εχω λαλήσει από την ζέστη!

Τελικά η σκέψη με τον κλόουν μάλλον ναυάγησε... Είναι κλεισμένοι την Κυριακή οπότε πάμε για το κλασικό πάρτυ...:(

Α! δεν σας είπα! Με πονάει το δόντι μου ΞΑΝΑ!!!!:mad::mad:

όχι ρε φιλενάδα! τώρα που κάπως συμμαζεύτηκα εγώ!

Για σήμερα έκανα μπιφτέκια και πατατοσαλάτα.

ζηλεύω πατατοσαλάτα! στείλε

Φέφη.... 'εκανες όσα δεν έπρεπε να κάνεις όπως κατάλαβες!:rolleyes:

Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!

είμαι αγαπούλα μου κ σ' ευχαριστώ. κ εσύ γρήγορα να γίνεις περδικούλα!

από πίεση πώς είσαι;

καλημερα κοριτσια μου, τι κανετε???εγω ζεσταινομαι και ειμαι σαν ζομπι!!!κοιμαμαι και δεν ξεκουραζομαι. ξυπναω και ειμαι πτωμα!!!μεχει πειραξει πολυ η ζεστη φετος!!!!χθες βραδυ παραγγειλαμε με τον αντρουλη απεξω και δεν μπορω να χωνεψω με τιποτα, μουχει κατσει πολυ βαρυ!!!εμ αυτα εχει οποιος ονειρευεται 10 η ωρα το βραδυ γυρο!!!

άμα τρως βαρειά κ με τόση ζέστη βραδυάτικο...πώς να χορτάσεις ύπνο!;)

εγώ αντίθετα χθες χτύπησα 1 λουκάνικο, μια πανσέτα κ ένα παϊδάκι κ μετά μια σαλατιέρα καρπούζι!!!!!κοιμήθηκα σαν τούβλο!!!!!

κατα ταλλα ησυχια...τιο σχολειο μας κλεινει την τριτη, μετα αναλαμβανουν οι γιαγιαδες. στο ενδιαμεσο θα παρουμε και μια εβδομαδα αδεια. δεν ξερω ακομη αν θα παμε πουθενα,εχουμε καποιες προσκλησεις σε σπιτια φιλων, θα δειξει...τελευταια στιγμη οπως παντα...

μακάρι να τα καταφέρετε κ να πάτε διακοπούλες!

φεφη ως εισαι σημερα με τα δοντια???

καλά, μερσί σεγύ!

και εγω πρεπει να φτιαξω ποδια οπως και δηποτε. ειναι χαλια. και τα χερια αν προλαβω, αν και δεν το βλεπω...

οι υπολοιπες που ειναι??δικαιολογω απουσιες μονο σε περιπτωση διακοπων!!!

σας φιλω, παω να δουλεψω...

μάκια!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Φτιάχνω σόγια με μακαρόνια σήμερα.

μπονζούγ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Καλημέρα Εβιρι!

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές και καλως να μας έρθετε και να περάσετε τέλεια!

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ δεν θα είμαι εδώ!

Ξεκινάω να αδειεύω και για 3 βδομάδες (μάλλον) θα σας χάσω!

καλημερα κοριτσια μου, τι κανετε???εγω ζεσταινομαι και ειμαι σαν ζομπι!!!κοιμαμαι και δεν ξεκουραζομαι. ξυπναω και ειμαι πτωμα!!!μεχει πειραξει πολυ η ζεστη φετος!!!!

Μια από τα ίδια Αφροδίτη!!!

χθες βραδυ παραγγειλαμε με τον αντρουλη απεξω και δεν μπορω να χωνεψω με τιποτα, μουχει κατσει πολυ βαρυ!!!εμ αυτα εχει οποιος ονειρευεται 10 η ωρα το βραδυ γυρο!!!

χαχαχαααα!!! Αυτά τα ολίγα δηλαδη!!!!

κατα ταλλα ησυχια...τιο σχολειο μας κλεινει την τριτη, μετα αναλαμβανουν οι γιαγιαδες. στο ενδιαμεσο θα παρουμε και μια εβδομαδα αδεια. δεν ξερω ακομη αν θα παμε πουθενα,εχουμε καποιες προσκλησεις σε σπιτια φιλων, θα δειξει...τελευταια στιγμη οπως παντα...

Οπου και να πάτε να ξεκουραστείτε και να περάσετε τέλεια!

ελενιτσα δεν υοαρχει καποιοσ αλλος κλοουν που να μπορει να ερθει??δεν πειραζει, καλα θα περασετε και ετσι.

Δεν βρήκα κάποιον άλλο και θα είναι και στην Χαλκιδική οπότε είναι λίγο δύσκολο...

είμαι αγαπούλα μου κ σ' ευχαριστώ. κ εσύ γρήγορα να γίνεις περδικούλα!

Ευχαριστώ Φεφάκι!

Σήμερα το βραδάκι πάω οδοντίατρο να δω τι σκ..ά θα κάνουμε...

από πίεση πώς είσαι;

Δεν έχω μετρήσει από την προηγούμενη βδομάδα που είχα ανεβάσει.

Δεν αισθάνομαι άσχημα όμως που σημαίνει ότι πάμε καλά!

Όλοι οι γιατροί επιμένουν ότι είναι ψυχολογικό γι'αυτό και δεν με βάζουν σε αγωγή!

Πάντως και οι 3 με συμβούλεψαν να δω ψυχολόγο,γιατί τις κρίσεις πανικού οι ψυχ'γοι τις διαχειρίζονται καλύτερα, και οπωσδήποτε να πάω διακοπές!!!;)

Όπως καταλαβαίνετε η φιλενάδα σας λαλησε!!!!:tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καρδιά μου σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι. πριν πας σε γιατρό πήγαινε σε έναν πνευματικό της προκοπής!!!!!!!!θα ξεκουραστεί η ψυχούλα σου κ θα αποβάλεις τα βαρίδια που κουβαλάς χωρίς να το καταλαβαίνεις.

επειδή το έζησα σου το λέω.

κ σκέφτομαι να το ξανακάνω σύντομα, γιατί είμαι κοντά σιμά σε ό,τι περνάς.

φιλιά με θόρυβο στα μαγουλάκια σου κ μια σφιχτή αγκαλιά!!!!!κατσιάζω όταν αγκαλιάζω!!!!!

να είσαι καλά κ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Link to comment
Share on other sites

καρδιά μου σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι. πριν πας σε γιατρό πήγαινε σε έναν πνευματικό της προκοπής!!!!!!!!θα ξεκουραστεί η ψυχούλα σου κ θα αποβάλεις τα βαρίδια που κουβαλάς χωρίς να το καταλαβαίνεις.

επειδή το έζησα σου το λέω.

κ σκέφτομαι να το ξανακάνω σύντομα, γιατί είμαι κοντά σιμά σε ό,τι περνάς.

φιλιά με θόρυβο στα μαγουλάκια σου κ μια σφιχτή αγκαλιά!!!!!κατσιάζω όταν αγκαλιάζω!!!!!

να είσαι καλά κ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Ευχαριστώ Φεφάκι! Το σκέφτηκα κι εγώ γι'αυτό μάλλον θα πάμε διακοπές για προσκύνημα. Όταν μπαίνω σε κάποιους ναούς πραγματικά αγαλλιαζω....

Είναι φοβερό και πολύ δυνατό αυτό το συναίσθημα. Σαν να ξεγυμνώνεται η ψυχή σου και αφήνεσαι στα χέρια του Αγίου!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...