Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ο Έβιρος ρολό χοιρινό στο φούρνο με πατάτες και σαλάτα σπέσιαλ κι εγώ σουτζουκάκια με ρύζι και ένα κορμό μωσαϊκό σαν αυτό που έφτιαξα για το σχολείο.

τέλεια φαγητά! κύλησε ο τέντζερης κ βρήκε το καπάκι!:)

Την Παρασκευή έκανα μια βόλτα στην αγορά,μήπως βρω λόγω εκπτώσεων κατιτίς εποχικό-χειμερινό για τον μικρό.Τελικά πήρα ένα ζευγάρι παπούτσια,πέντε μπλούζες και ενα γιλέκο,όλα σε πολύ καλές τιμές.Εχω και ενα μικρό απόθεμα από αλλαγές που έκανα σε δώρα των γενεθλίων του από το χειμώνα,τρεις φόρμες αθλητικές,του είχα πάρει και μπουφάν στις εκπτώσεις,οπότε πιστεύω ότι θα είναι λιγοστα τα ρουχακια που θα χρειαστεί να πάρω ακόμα.Δυστυχώς δεν βρήκα κάτι σε παντελόνι,αλλα θα κοιτάξω και σε άλλα μαγαζιά,όπως επίσης θα δω για πιτζάμες και φανελάκια.

Φιλάκια πολλά σε όλες

με γειές!

χαίρομαι που περνάτε όμορφα!

εμείς για μπάνιο δεν πήγαμε λόγω του ότι δεν ήθελα να επιβαρύνω τη μέση του φέφου.

όμως περάσαμε όμορφα!

πήγαμε κ χωριό χθες όπου το σπλάχνο μου ήταν αυτοκόλλητο με την ξαδέρφη της, χέρι χέρι!!!ήταν χαρούμενη κ συνεργάσιμη σε όλα...μέχρι που έσπασε κάτι κηροπήγια της γιαγιάς κρυστάλλινα...φώναξα...έκλαψε κ ..βρήκε παρηγοριά στην ξαδέρφη της...αγκαλιά!!!!!εβελίνα μου!!!!εβελίνα μου!!!!κ εκείνη την πήρε αγκαλιά τρυφερά!!!σαν μανούλα!συγκινητική εικόνα!

με το που γυρίσαμε σπίτι όμως το παιδί ήταν σε έξαλλη κατάσταση από άποψη γκρίνιας...

σιδέρωσα τα άπαντα!

το Σάββατο είχα κάνει μακαρονάδα με θαλασσινά κ

τσηζκέηκ παραγγελιά φέφου. επειδή όμως είχα λίγη μαρμελάδα, έβαλα στο μπλέντερ 2 βερύκοκα γλυκό κουταλιού της μανούλας μου με σιρόπι στο μπλέντερ κ το έβαλα από πάνω με επιπλέον σιρόπι!!!!!ΥΠΕΡΟΧΟ!!!

χθες φάγαμε στη μαμά μου, έτσι σήμερα κ αύριο τρώμε περισσεύματα αν κ με τόσα που μας έδωσε η μάνα μου...το πάμε άνετα ως Τετάρτη.

φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Περιστεράκι μεγιες!

Εβιρι μου ωραιο μενου!

Αγγελική μου καλά να περάσεις!

Φεφι πως παει ο φρονιμιτης;

Χθες τσιμπησε τη μικρη σφηκα και το βραδυ μου σηκωσε πυρετο 39. Για καλό και για κακό την πηγα στο γιατρο και μου ειπαν οτι μάλλον ειναι συμπτωση. Πηρε και αντιβιωση. Το βραδυ το περασε απυρετη. Αλλά την ποναει το χεράκι της κι έχει φοβηθει. Όπως καταλαβαινετε εγω ειμαι άυπνη.

Και για να ειμαστε στο θεμα μας το Σαββατο έφτιαξα πατάτες γιαχνί και την Κυριακή κατσικάκι στο φουρνο με πατάτες και το βραδυ προχειρες τυροπιτουλες τηγανητες. Εγκριθηκαν ολα τα φαγητά (περνάω στην επόμενη φάση του reality παιχνιδιου - έτσι νοιωθω κάθε φορά που μαγειρευω) και κυριως από την κορουλα μου η οποια έφαγε όσο κατσικάκι της ειχα βάλει στο πιατο και της βάλαμε κι αλλο. Η γιαγια δεν το πιστευε!

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα φωτεινούλα!

γέλασα με το ρηάλιτυ! πετυχημένο!

ωραία κ τα φαγητάκια σου!

περαστικά κ αγύριστα στην κορούλα σου!

ο φρονιμίτης ,,,κόντεψα να τρελαθώ στον πόνο. παίρνω αντιβίωση από Παρασκευή. δεν με πιάνουν τα παυσίπονα .....σήμερα πάλι επανεξέταση το απόγευμα.

ήμουν τσίτα τα νευράκια! χθες κάπως πιο υποφερτά, αλλά με πόνο πάλι.

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Δε θα μαγειρέψω σήμερα αφού περίσσεψε φαγητό από χτες.

Την Παρασκευή έκανα μια βόλτα στην αγορά,μήπως βρω λόγω εκπτώσεων κατιτίς εποχικό-χειμερινό για τον μικρό.Τελικά πήρα ένα ζευγάρι παπούτσια,πέντε μπλούζες και ενα γιλέκο,όλα σε πολύ καλές τιμές.

Με 'γεια σας όλα τα πραματάκια.

ς

τέλεια φαγητά! κύλησε ο τέντζερης κ βρήκε το καπάκι!:)

χαχαχαχαχα

πήγαμε κ χωριό χθες όπου το σπλάχνο μου ήταν αυτοκόλλητο με την ξαδέρφη της, χέρι χέρι!!!ήταν χαρούμενη κ συνεργάσιμη σε όλα...μέχρι που έσπασε κάτι κηροπήγια της γιαγιάς κρυστάλλινα...φώναξα...έκλαψε κ ..βρήκε παρηγοριά στην ξαδέρφη της...αγκαλιά!!!!!εβελίνα μου!!!!εβελίνα μου!!!!κ εκείνη την πήρε αγκαλιά τρυφερά!!!σαν μανούλα!συγκινητική εικόνα!

Ναι πραγματικά το φαντάζομαι σε εικόνα. Τι ωραίο πράγμα να έχει από τόσο μικρούλα άλλο ένα κοριτσάκι (συγγενή) για στήριγμα.

τσηζκέηκ παραγγελιά φέφου. επειδή όμως είχα λίγη μαρμελάδα, έβαλα στο μπλέντερ 2 βερύκοκα γλυκό κουταλιού της μανούλας μου με σιρόπι στο μπλέντερ κ το έβαλα από πάνω με επιπλέον σιρόπι!!!!!ΥΠΕΡΟΧΟ!!!

Πωπω είμαι σίγουρη ότι η γεύση θα ήταν τέλεια.

Χθες τσιμπησε τη μικρη σφηκα και το βραδυ μου σηκωσε πυρετο 39.

Περαστικά της για τον πυρετό. Πραγματικά, κι εγώ δεν έχω ξανακούσει να κάνει κανείς πυρετό από τσίμπημα μέλισσας ή σφήκας, σίγουρα είναι τυχαίο. Της έβαλες κάποιο αντιισταμινικό πάνω στο χεράκι;

Και για να ειμαστε στο θεμα μας το Σαββατο έφτιαξα πατάτες γιαχνί και την Κυριακή κατσικάκι στο φουρνο με πατάτες και το βραδυ προχειρες τυροπιτουλες τηγανητες.

Μιλάμε για τελειότητα.

Εγκριθηκαν ολα τα φαγητά (περνάω στην επόμενη φάση του reality παιχνιδιου -

χαχαχαχαχαχα

έτσι νοιωθω κάθε φορά που μαγειρευω) και κυριως από την κορουλα μου η οποια έφαγε όσο κατσικάκι της ειχα βάλει στο πιατο και της βάλαμε κι αλλο. Η γιαγια δεν το πιστευε!

Άρα λοιπόν η Φωτεινή μαγειρεύει μια χαρά πολύ ωραία, οι άλλοι είναι αυστηροί κριτές και σε αποθαρρύνουν. Και πολύ κακώς κάνουν κατά τη γνώμη μου. Ακόμη και λάθη να κάνεις, πώς θα μάθεις αν δε φτιάχνεις;

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

ο φρονιμίτης ,,,κόντεψα να τρελαθώ στον πόνο. παίρνω αντιβίωση από Παρασκευή. δεν με πιάνουν τα παυσίπονα .....σήμερα πάλι επανεξέταση το απόγευμα.

ήμουν τσίτα τα νευράκια! χθες κάπως πιο υποφερτά, αλλά με πόνο πάλι.

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Άχου, γιατί πονάς πάλι; Αφού πήγαινες πολύ καλά μετά την εξαγωγή του!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν μπορώ να καταλάβω εβίρι μου. πιθανολογώ ότι έπρεπε ν αμου είχε δώσει αντιβίωση με την εξαγωγή.

πρώτη μέρα έδειχνε καλή πρόοδο στην επούλωση. μετά ο κατήφορος...

παραδέχομαι ότι κάπνιζα χωρίς περιορισμό ενώ με είχε προειδοποιήσει.

σκέφτομαι να πάρω κ 2η γνώμη, αν δεν βελτιωθεί η κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Φέφη μου,

Πάλι ... με τα δόντια ????? Τί στο καλό ???? Παίρνεις τώρα αντιβίωση ? Ξεκίνησες ? Περαστικά βρε καμάρι μου, ΠΟΛΥ έχεις ταλαιπωρηθεί !

Ο Φέφος με την μέση ? Πονάει ακόμη ?

Εβίρι μας,

Κάνε υπομονή... κοντεύει ο καιρός που θα μυρίσεις καλοκαιράκι εδώ στο Ελλάδα ! Μέτρα ανάποδα τις μέρες !!!

Περιστέρω,

Κι εγώ όλο λέω θα πάω να ψωνίσω στις εκπτώσεις αλλά ... επιδή δεν έχω βοήθεια από πουθενά... τίποτα δεν έχω κάνει ακόμη ... μόνο πεδιλάκια της μικρής πήρα (κι αυτά από ένα στοκ που είναι κοντά στην δουλειά μου μη νομίζεις)....

Φωτεινή763 μας,

Μια χαρά μαγειρεύεις αγάπη ! Εγώ είμαι σίγουρη σου λέω ότι το κατσικάκι το έτρωγες και μετά πως έγλειφες και τα δάχτυλά σου ! ;) Αμα εγκρίνει το παιδί ... τί λες τώρα ? Υπάρχουν πιο δύσκολοι κριτές ?

Και περαστικά με το τσίμπημα ... παλιο-κουνούπια/σφίγγες και όλα τα συναφή !

Ιωάννα μας,

(παρα)Φούσκωσες κι εσύ ! Κι έτσι πρέπει δλδ να μεγαλώνει το μωράκι μας ! :P

Κάνε υπομονή κι αυτή την εβδομάδα με τις ζέστες βρε παιδί μου... το έχω πει εγώ ότι το καλοκαίρι είναι για τους φραγκάτους... και δεν με ακούει κανείς ... τεσπα ... :?

Συμπεθέρα μου,

Το έβαψες το μαλλί ????? Κι εγώ θέλω αλλά πότε ???? Ποτέ !!!

Λοιπόον, στα μαγειρικά μας τώρα : φασολάκια για σήμερα !

Κόρες,

ΔΕΝ ξέρω αν ακούσατε τους κανιοβολισμούς !!!!! Πήγαμε για μπάνιο καλέ (χθες) !!!! Όχι όχι θέλω να μου πείτε καλό καλοκαίρι !!!!

Το τί όμορφα περάσαμε.... εννοείται ότι τα παιδιά δεν ήθελαν να φύγουν (ούτε εγώ για να είμαι ειλικρινής... αλλά έπρεπε γιατί με περίμεναν και κάτι πλυντήρια... ξέρετε πώς είναι)...

Το Σάββατο πήγαμε σε πάρτυ γενεθλίων -κι εκεί ήταν σούπερ όλα !-

την Παρασκευή στο λούνα παρκ ... μια χαρά σας λέω !

ΑΛΛΑ.... σήμερα νυστάζω τραγικά ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

είναι καλύτερα ο γλυκούλης μου.

εγώ είμαι άλλο ανέκδοτο. μα γίνεται να παίρνω ογκμεντίν του 1γρ κ να πονάω;:shock: από Παρασκευή!

καλό καλοκαίρι κάντυ μου! χαίρομαι για σένα κ πιο πολύ για τα παιδιά σου!

για το μπάνιο, το λούνα πάρκ, τα γενέθλια!

για τη νύστα...πεινάω! κ θα ήθελα να ξαπλώνω σε ξαπλώστρα κάτω από μια ομπρέλα με σοκολάτα κρύα κ τσιγαράκια! εννοείται με περιοδικά για εμβάθυνση κοινωνικών σχολίων κ παρέα που δένει ως ορχήστρα με το σπαστικό μου χάχανο! κ καπάκι γαριδάκια. δεν ξέρω πώς μου ήρθε, αλλά επιθύμησα Ε, που λέει κ ο αγάπης!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είναι καλύτερα ο γλυκούλης μου.

εγώ είμαι άλλο ανέκδοτο. μα γίνεται να παίρνω ογκμεντίν του 1γρ κ να πονάω;:shock: από Παρασκευή! Όλοι οι οδοντίατροι είναι... φίφες τελικά... κι ο Λοβ τα ίδια περνάει, ταλαιπωρία !

καλό καλοκαίρι κάντυ μου! χαίρομαι για σένα κ πιο πολύ για τα παιδιά σου!

για το μπάνιο, το λούνα πάρκ, τα γενέθλια!

για τη νύστα...πεινάω! κ θα ήθελα να ξαπλώνω σε ξαπλώστρα κάτω από μια ομπρέλα με σοκολάτα κρύα κ τσιγαράκια! Εγώ φιλενάς θέλω φραπεδιάααα !

εννοείται με περιοδικά για εμβάθυνση κοινωνικών σχολίων κ παρέα που δένει ως ορχήστρα με το σπαστικό μου χάχανο! ;)

κ καπάκι γαριδάκια. :confused::confused::confused::confused: από αυτά τα έξτρα τυρογαριδάκια λες ε ???? δεν ξέρω πώς μου ήρθε, αλλά επιθύμησα Ε, που λέει κ ο αγάπης!:tongue:

Μμμμμ εγώ χθες ήθελα να φάω στην παραλία παγωμένο γιαούρτι με το κατιτίς του από πάνω ... αλλά συγκρατήθηκα.... έβλεπα που "ξεχείλιζα" από παντού και είπα να μην το παρακάμω ... αν με εννοείτε βεβαίως βεβαίως ! :rolleyes:

Είδα βέβαια και πολλές αδύνατες... αλλά τι να το κάμεις το οπίσθιο το καθώς πρέπει άμα θες σακκούλα για την μούρη ? ε ??????????????? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

μόνο με μια σοκολάτα θα στέγνωνε ο στόμας μου. θα έπινα κ εγώ φραπεδιά με γάλα κ εννοείται μπόλικη ζάχαρη!

περαστικά στον λαβ! τί τραβάμε για να βάλουμε μυαλό!!!!!!φρονιμέψουμε!

γιαούρτι, ε; το έχω ταράξει τα βράδια το πρόβειο όλυμπος με την πέτσα! λόγω αντιβίωσης, αλλά κ επειδή μοιάζει με της μαμάς μου. αλλά το γιαούρτι κάντυ μου δεν το χαλάμε με προσθήκες!

σα σε μαγιώσω!

ναι τυρογαριδάκια. μια φορά ο φέφος που ξέρει τη χαζομάρα που με δέρνει στη λαιμαργία μου πήρε μια σακκούλα γίγας από έξτρα τυρογαριδάκια!!!!! θραύση τα βράδια με την τηλεόραση!

όσο για αυτό

"έβλεπα που "ξεχείλιζα" από παντού και είπα να μην το παρακάμω ... αν με εννοείτε βεβαίως βεβαίως ! :rolleyes:"

Σέσε μας ρε! ίδια σπείρα είμαστε! η μαφία της μασέλας!

Είδα βέβαια και πολλές αδύνατες... αλλά τι να το κάμεις το οπίσθιο το καθώς πρέπει άμα θες σακκούλα για την μούρη ? ε ??????????????? :tongue: "

εδώ τα χαλάμε. το δικό μας οπίσθιο είναι καθώς πρέπει, δηλαδή savoir vivre! αυτά που λες είναι δεν ξέρουν να ζουν!

ε, μαααααααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κούκλες!

Χάθηκα αλλά είμαι μόνη στο γραφείο και τα έχω παίξει!

Από βδομάδα έχω άδεια!!!! Τι χαρά!!!!:tongue:

Την Κυριακή έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου και θα είμαστε Χαλκιδική. Ετσι σκέφτηκα να της κάνουμε εκεί πάρτυ και να πάρω κάποιον κλοουν για να τα διασκεδάσει. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

Για φαγητό έχουμε ψητό κοτόπουλο και χωριάτικη σαλάτα!

δεν μπορώ να καταλάβω εβίρι μου. πιθανολογώ ότι έπρεπε ν αμου είχε δώσει αντιβίωση με την εξαγωγή.

πρώτη μέρα έδειχνε καλή πρόοδο στην επούλωση. μετά ο κατήφορος...

παραδέχομαι ότι κάπνιζα χωρίς περιορισμό ενώ με είχε προειδοποιήσει.

σκέφτομαι να πάρω κ 2η γνώμη, αν δεν βελτιωθεί η κατάσταση.

1. Αντιβίωση παίρνουμε κατευθείαν

2. Στην εξαγωγή απαγορεύονται ΟΛΑ τα γαλακτοκομικά δια ροπάλου

3. Τις πρώτες ώρες απαγορεύεται το τσιγάρο


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κούκλες!

Χάθηκα αλλά είμαι μόνη στο γραφείο και τα έχω παίξει!

Από βδομάδα έχω άδεια!!!! Τι χαρά!!!!:tongue:

Την Κυριακή έχει γενέθλια το κοριτσάκι μου και θα είμαστε Χαλκιδική. Ετσι σκέφτηκα να της κάνουμε εκεί πάρτυ και να πάρω κάποιον κλοουν για να τα διασκεδάσει. Πως σας φαίνεται σαν ιδέα;

τέλεια ιδέα! θα το ευχαριστηθούν!ιδίως η κοράκλα σου!

Για φαγητό έχουμε ψητό κοτόπουλο και χωριάτικη σαλάτα!

1. Αντιβίωση παίρνουμε κατευθείαν

δεν μου έδωσε από την αρχή.:mad:

2. Στην εξαγωγή απαγορεύονται ΟΛΑ τα γαλακτοκομικά δια ροπάλου

μου το είπε, αλλά εγώ ξεχάστηκα κ έφαγα το απόγευμα της ίδιας μέρας παγωτό κ το βράδυ φέτα.:oops:

3. Τις πρώτες ώρες απαγορεύεται το τσιγάρο

τώρα σώθηκες! κάπνισα στο 2ωρο. τόσο άντεξα μακριά του!;)

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ φιλεναδιτσες καλησπεραααα,

τι κανετε??εγω εχω πονοκεφαλο!!!με ματιασαν οπι καργιες που εχω ωραιο μαλλι σημερα!!!πηγα τλκ και τα εβαψα το σαββατο, τα χτενισα κιολας, εγινα ανθρωπος λεμε!!!το βραδυ πηγαμε στο γαμο και στο τραπεζι, η μικρη εμεινε στη γιαγια και στο γυρισμο την πηραμε. ευτυχως κοιμηθηκε αγκαλιτσα μου μεχρι τις 11 το πρωι, γιατι αλλιως ποιος τον ακουγε τον αντρα μου.....καταλαβαινετε.... ολη τη μερα την περασαμε στο σπιτι με αγκαλιες και φιλια(αφου καποια στιγμη μου λεει με αναστεναγμο:φτανει μαμα!!!!-και δικιο ειχε, την κατσιασα αλλα το ευχαριστηθηκα!!!)το απογευμα βγηκαμε τα δυο μας(μανα και κορη) βολτα και ηθελε χυμο.οποτε καθησαμε σε καφετερια!!!δεν κουνηθηκε ααπτην καρεκλα!!!σαν μεγαλη κοπελα, μιλουσε , γελουσε, επινε το χυμο της!!!την ματιαζα μονη μου!!!το ποσο χαρηκα και καμαρωνα!!!

φεφακο, κριμα βρε κοριτσι μου...πολυ ταλαιπωρια τραβας μαυτα τα δοντια!!!μηοως να αλλαξεις γιατρο???ο αγαπουλης σου πως ειναι με τη μεση του??

ελενιτσα με το καλο το παρτυ σας, ναναι χιλιοχρονη και να περασετε τελεια. πολυ ωραια ιδεα, θα καταχαρει το μικρο σου!!!

καλο καλοκαιρι συμπεθερα μου, καλες βουτιες!!!φανταζομαι το ποσο το χαρηκαν τα καμαρια σου!!!ελπιζω να πατε και το αλλο σκ.

περιστερω με γεια τα ρουχαλακια σας...ειναι η καταλληλη περιοδος για ψωνια..μονο ναχαμε λιγα παραπανω χρηματαα...

φωτεινουλα νομιζω οτι μαγειρευεις μια χαρα.οι αλλοι εχουν το προβλημα. περαστικα στο κουκλακι σου.

ζεσταινομαι, βαριεμαι, πειναω, νυσταζω, ποναει το κεφαλι μου. σημερα τρωμε μουσακα απο χθες. δεν ειχε και μεγαλη επιτυχια, σαν κατι να του λειπει. για αυριο κατι σε αρακα, φασολακια η μπαμιες θα κανω, θα δειξει...μακια στα μαγουλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...