Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αννα4 μας,

Στα έγραψα και δίπλα ! Τέλεια τα νέα σας ! Ακόμα πιο τέλειο είναι ότι "ακούγεσαι" :rolleyes: πολύ χαρούμενη !!!!! Μπράβο, χίλια μπράβο !

Αγγελική2 μου,

Δεν πειράζει αν δεν μαγειρέψεις και κάθε μέρα με φανατισμό... μόνοι σας είστε άλλωστε, χαρείτε το όσο μπορείτε :cool: !!!!

Εβίρι,

Πολύ σε ευχαριστώ που με διαφωτίζεις. Όντως, έτσι όπως τα λες πρέπει να είναι... σε μια κυρία χθες στο διπλανό κρεβάτι η οποία είχε χειρουργηθεί προχθές της έκαναν ένεση γιατί μούδιασαν τα άκρα της λόγω έλλειψης ασβεστίου ! Πω πω τί σου είναι όμως ο ανθρώπινος οργανισμός ! Ρολόϊ !

Περιστέρω μου,

Κάθε εμπόδιο για καλό - κλασική περίπτωση !

Τώρα να δεις που θα είσαι πιο ήρεμη και θα μπορείς να τακτοποιείς τις δουλειές σου χωρίς να τρέχεις (τόσο) ωσάν τον Βέγγο ;)

Με την ώρα τα κανονίσατε φαντάζομαι ε ?

Ζωπάκι μας !

Γιατί ακεφιές ? Ξέρω, ξέρω... θες να φύγεις κι εσύ σ' άλλη Γη σ' άλλα μέρη ! :cool: Φιλάκια !

Φωτεινή763 μας,

Ωραία η Κεφαλονιά ! Έχω περάσει 2 καλοκαίρια εκεί ελεύθερη ακόμη φοιτήτρια γκουχου γκουχου !!!! :rolleyes: Δεν μιλάω, δεν μιλάω ..... είναι βλεπς η φίλη μου από τα μικράτα μου ντόπια με σπίτι στο Ληξούρι ! τότε είμασταν παιδιά ... την παντρεψα της βάφτησα το 1ο τους και αρχές Αυγούστου έρχεται για 2η φορά ο πελαργός !!!! Πώς περνάνε τα χρόνια !

Το πιο ωραίο μου μεθύσι (χαρούμενο εννοώ) ήταν εκεί σε ένα μπαράκι γωνιακό.... πόσο μα πόσο πολύ είχαμε γελάσει εκείνη τη νύχτα !!!!!!!!!!! άντε τώρα είναι ακατάλληλη η ώρα αλλιώς θα έπαιρνα τηλέφωνο να της ρωτήσω !!!!

Α ! Και θυμάμαι τον Μύρτο, το Ξι, μια λίμνη που είχαμε μπει σε μια σπηλιά (διαφεύγει το όνομα) είχα ερωτευθεί και το Φισκάρδο επίσης !

Συμπεθέεεεεεεεεεεεεεεεεεερα !!!!!!!!!!!! Πού είσαι μάνα μου ????

Link to comment
Share on other sites

Μαρή άσε και τίποτα να πέσει χαμαί...

εσύ αφήνεις για να αφήσω εγώ;:tongue:

Ασε με να μιζεριάσω λίγο!!!

όχι, δεν σε αφήνω! αφυδατώνει την ψυχούλα σου!

Αφού στο τέλος δίκιο έχω.....

δίκιο είχες για τα παλιά, για το μέλλον δεν μπορείς να ξέρεις. μόνο ο Θεός!

Περαστικά του γκρινιαρόγατου φέφου...Αμα δεν μπορούν κάνουν σαν τους γέρους του μάπετ σόου οι άντρες!

ζορίστηκε που έκανα μόνη μου τις δουλειές κ δεν ανακατευόταν!

από μια άποψη το χάρηκα! έβαλα πλυντήριο χωρίς κριτική!!!!!

αλλά ήταν άσχημο θέαμα...

Ωραίο φαγητό!!!

Κι εγώ αυτό μαγειρεύω σήμερα!!!

Να είναι καλά ο αντρούλης που έψησε μπριζολίτσες χθες και κάτι εχει μείνει

μπράβο του!

Καλημέρα δεν σας είπα!!!

Καλημέρα λοιπόν...

Σα να έπεσε ελαφρώς η θερμοκρασία!!

Ο γιόκας μου μόλις κοιμήθηκε νηστικός...Ξύπνησε πρωί πρωί από θορύβους στον δρόμο και δεν είχε χορτάσει ύπνο το πουλάκι μου.Καλύτερα που κοιμήθηκε,να ξυπνήσει νωρίς,για να κοιμηθεί και νωρίς το βράδυ.

Κατά τα άλλα ησυχία!

Σήμερα ηρθε για πρωτη φορα στο σπίτι η κοπέλα που βρήκα για να μου κρατα το παιδί και όλα πήγαν καλά.Ημουν κι εγώ παρούσα,για να εξοικειωθούν ο ενας με τον άλλο,αλλά βλέπω να τα πάνε καλά.

Επιτέλους!

Θα έχω εναν άνθρωπο να μου κρατα το παιδί,να βγαίνω να κάνω καμια δουλειά χωρίς άγχος και πανικό.Ούτε εναν λογαριασμό δεν μπορούσα να πάω να πληρώσω,στον οδοντίατρο με την ψυχή στο στόμα!!!

Θα επρεπε να αγγαρεύω τον περιστέρη,να αφήνει τις δουλειές του, να κρατά τον μικρό.

Τι να σας πω...Ηρεμησα κάπως!!Οσα κοριτσάκια ξέρουν πιο πολλές λεπτομέρεις με πιάνουν απόλυτα, νομίζω

Είχε φτάσει ο κόμπος στο χτένι!

όλα καλά αδερφούλα!

Άννα πολλά μπράβο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

όλο λέμε να πίναμε καφεδάκι όλες κάποια στιγμή,

αλλά το πιο σωστό,αυτό που θα ήταν το καλυτερότερο, θα ήταν να μαζευόμασταν σε τραπέζι, να έχει πολλά κ καλά φαγιά!!!!!!!!

ε ρε μάνα μου!!!!!!

πείνασα όπως καταλάβατε. ακόμα δεν έφαγα, δεν πρόλαβα η γυναίκα. όλο δες κ αυτό κ αυτό κ εκείνο κ πάρε τον τάδε....

κ εγώ θέλω αλλά δεν μιλάω!

ας πω για φαγητά! θέλω μια μακαρονάδα απλή με σάλτσα ντομάτας κ μπόλικο κασέρι! αλλά να στάζει η σάλτσα!

κ καπάκι γλυκό, κάτι σε γιαννιώτικο! μου ρθε! πειράζει; δηλαδή να την έχει την κρεμούλα, αλλά να είναι κ σιροπιαστό!

κ φέρτε μου κ καφέ ελληνικό, γλυκύ βραστό με γαλατάκι!

στο παράλληλο με όλο αυτό το κατεβατό, 5 τσιγαράκια! μόνο...

Link to comment
Share on other sites

όλο λέμε να πίναμε καφεδάκι όλες κάποια στιγμή,

αλλά το πιο σωστό,αυτό που θα ήταν το καλυτερότερο, θα ήταν να μαζευόμασταν σε τραπέζι, να έχει πολλά κ καλά φαγιά!!!!!!!!

ε ρε μάνα μου!!!!!!

πείνασα όπως καταλάβατε. ακόμα δεν έφαγα, δεν πρόλαβα η γυναίκα. όλο δες κ αυτό κ αυτό κ εκείνο κ πάρε τον τάδε....

κ εγώ θέλω αλλά δεν μιλάω!

ας πω για φαγητά! θέλω μια μακαρονάδα απλή με σάλτσα ντομάτας κ μπόλικο κασέρι! αλλά να στάζει η σάλτσα!

κ καπάκι γλυκό, κάτι σε γιαννιώτικο! μου ρθε! πειράζει; δηλαδή να την έχει την κρεμούλα, αλλά να είναι κ σιροπιαστό!

κ φέρτε μου κ καφέ ελληνικό, γλυκύ βραστό με γαλατάκι!

στο παράλληλο με όλο αυτό το κατεβατό, 5 τσιγαράκια! μόνο...

like σε όλα!!

Ερχομαι να φάμε μαζί

Μόνο που τον καφέ μου θα τον πιω σκέτο...

Μωρέ είμαστε εμείς...ρεκλάμα για τα...βόδι-λάιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παρουσααααα!!!!!

τι κανετε ομορφιες μου???εμενα μουρθε πρωι πρωι αξημερωτα η κοκκινομουρα και με ξυπνησε κατα τις 6 παρα με νευρα!!!πονανε ποδια, κοιλια και τα σχετικα αλλα χαπακωνομαι και ειμαι μια χαρα ντοπαρισμενη:D!!!!!κοιμηθηκα και 1 παρα :cool: και ο ματης κλεινεεειιι!!!φαγαμε ενα ωραιοτατο βρωμικο στην δουλεια και στο καπακι παγωτινι(δεν μουφτασε ενα...) και ειναι τωρα να σκασω!!!

χθες πηγαμε οφθαλμιατρο. τελικα το φραντζολακι μου εχει παλι ερπη στο ματακι της!!!το πουλακι μου!!!εχω βγαλει και εγω και ξερω τι ζορι ειναι αλλα δεν παραπονιεται καθολου το ψυχουλινι μου!!!!μας ειπε οτι απτη στιγμη ποθυ εβγαλε μια φορα, ο ιος υφισταται για 2-3 χρονια και με την πρωτη ευκαιρια που πεφτει η αμυνα του οργανισμου(βλεπε προχθεσινο πυρετο), ...τσουππππ..ενεργοποιειται παλι. ευτυχως το προλαβαμε στην αρχη και δεν κοκκινισε και μεσα. μετα πηγαμε παιδικη χαρα....συμπεθερα ξεχασα να σου πω!!!ηταν ενα παιδακι, Νικο τον λεγανε(το πεπρωμενο!!!) που την αγσπησε και ελεγε στην μαμα του:μαμα, θα την παντλευτω:tongue::tongue:το ποσο γελασα δεν λεγεται!!!αλλα εμεις κυριες, ετσι καντυ μου???εχουμε δωσει λογο!!!ο αντρας μου γυρναει με σοβαρος υφος και της λεει:ματια μου εισαι μικρη για τετοια!!!τον κοιταωωω:confused::confused::shock:ελεος βρε Κ, μωρα ειναι !!!!!!

κατα ταλλα ησυχια.εδω στη δουλεια ειχαμε λιγο τρεξιμο το πρωι, τωρα χαλαρα. αντε να παει 5 να φυγουμε!!!θελω να ξαπλωσω λιγο!!!

φεφη πως ειναι ο συζυγατος σου???ελπιζω καλυτερα. καλα και εσυ μαχαιροπιρουνα παρουσιαση στο σχολειο???δεν τα εμφανιζουμε αυτα μανα μου!!!ωραιο το μενου σου!!!τα δοντια σου πονανε σημερα???

συμπεθερα η νυφουλα σου πως ειναι???σιδερενια!!!

περιστερακο μου μπραβο που το προχωρησες το θεμα, να ηρεμησεις και εσυ λιγο και αφου και η κοπελα ειναι και νηοπιαγωγος, θαχει και γνωσεις και ορεξη. και η γνωμη μου θα ηταν να κοιταξεις και για παιδικο αργοτερα. ειναι αλλιως , μεγαλωνει και το παιδι και ειναι χρησιμο να συναναστρεφεται με αλλα παιδακια.πολυ χαιρομαι για σενα!!!μακια

αννουλα μπραβο σου και για την αναπτυξη του γιοκα σου και για τον θηλασμο. καλη συνεχεια, να μου τον φιλησεις στην κοιλιτσα του την μικρη!!!

αγγελικουλα κοιτα να ξεκουραστεις και ασε τα μαγειρεματα, αφου βολευεστε και ετσι!!!

σας φιλωωω....

Link to comment
Share on other sites

Περιστέρω μου,

Κάθε εμπόδιο για καλό - κλασική περίπτωση !

Τώρα να δεις που θα είσαι πιο ήρεμη και θα μπορείς να τακτοποιείς τις δουλειές σου χωρίς να τρέχεις (τόσο) ωσάν τον Βέγγο ;)

Με την ώρα τα κανονίσατε φαντάζομαι ε ?

Να είσαι καλά Κάντυ μου!Ολα κανονισμένα.

Αν θα είμαι λέει;

Παιδί μου,άλλαξε η ψυχολογία μου!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σου εβιράκι.

πώς είναι ο καιρός; ανέβηκε κάπως η θερμοκρασία ή ακόμα έχετε φθινόπωρο;

Χτες και σήμερα έχει καλύτερες θερμοκρασίες πιο καλοκαιρινές. Αλλά ο ουρανός είναι θυμωμένος. Ίσα που βγαίνει ο ήλιος πριν τις 07:00 το πρωί για να ξυπνάει εμένα και μετά ή θα βρέχει ή θα είναι πολύ συννεφιασμένος σαν χειμωνιάτικος. Σήμερα, έριξε λίγη βροχή στο κέντρο της πόλης, ίσα μέχρι να πάρω τη μικρή από το σχολείο. Ευτυχώς εδώ που μένω δεν είχε βρέξει, γιατί είχα απλώσει τα καλύμματα του σαλονιού που έπλυνα και φοβήθηκα ότι δε θα στεγνώσουν.

τα νέα της Άννας μας κ του γιόκα της είναι στρουμφοτέλεια!

ο μικρός της πήρε πολύ καλό βάρος κ οι γονείς του είναι ενθουσιασμένοι!:D

Σ' ευχαριστούμε Φέφη.

καλημερουδια!!!!αχ κοριτσια μας τα νεα απο την παιδιατρο(καταρχας δεν το πιστευω πως πλεον εχουμε κ παιδιατρο,εδω να μου πεις δεν πιστευω πως εχουμε μωρακι χιχιχι) ειναι υπεροχα!ο μικρος εβαλε περιπου ενα κιλο σε λιγοτερο απο μηνα που αυτο σημαινει πως η μανουλα κ ο θηλασμος κανουν καλη δουλεια!!!ουφ παει το αγχος,παμε για αλλα τωρα!!!!

Πιο τέλεια δε γίνεται, μπράβο στο μωράκι μας, μπράβο και στην Αννούλα-μανούλα μας. Δώσ' του φιλάκια στα πατουσάκια. Και βάλε το παιδί να πατήσει σε πηλό για να έχεις το αποτύπωμα στο μέλλον.

Μπράβο και στην Εβίρι μας που ξέρει τόσα πολλά!!

Δε γίνεται να μη σ' ευχαριστήσω για τα καλά σου λόγια.

Σήμερα ηρθε για πρωτη φορα στο σπίτι η κοπέλα που βρήκα για να μου κρατα το παιδί και όλα πήγαν καλά.Ημουν κι εγώ παρούσα,για να εξοικειωθούν ο ενας με τον άλλο,αλλά βλέπω να τα πάνε καλά.

Για καλό και για κακό να της αναφέρεις ότι το σπίτι έχει παντού κρυφές κάμερες κι ας μην έχεις καμμία. Αρκεί να το γνωρίζει για να μην μπορεί να κάνει κάτι κακό στο παιδί. Θα προσέχει ακόμη και πώς του μιλάει και δε θα του φωνάζει.

Εβίρι,

Πολύ σε ευχαριστώ που με διαφωτίζεις.

Δεν κάνω τίποτα σπουδαίο για να με ευχαριστήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Για καλό και για κακό να της αναφέρεις ότι το σπίτι έχει παντού κρυφές κάμερες κι ας μην έχεις καμμία. Αρκεί να το γνωρίζει για να μην μπορεί να κάνει κάτι κακό στο παιδί. Θα προσέχει ακόμη και πώς του μιλάει και δε θα του φωνάζει.

Οχι βρε Εβίρι...

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα!!

Την ξέρω 10 χρόνια πάρα πολύ καλά,οικογενειακώς!Δεν ανησυχώ για κάτι τέτοιο

Αλλά και να συμβεί κάτι,που το απεύχομαι,ο μικρός είναι τόσο εκφραστικός σε όλα του που θα το καταλάβω αμέσως

Εντάξει,δεν εννοώ για την γκρίνια που μπορεί να έχει στην αρχή.Ασε τα "πιάνουμε"στον αέρα με τον συζυγάτο τα...κακά μαντάτα!!Ενάμιση χρόνο εκπαίδευση έχουμε...:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τελικα το φραντζολακι μου εχει παλι ερπη στο ματακι της!!!το πουλακι μου!!!εχω βγαλει και εγω και ξερω τι ζορι ειναι αλλα δεν παραπονιεται καθολου το ψυχουλινι μου!!!!

Περαστικά στο προφιτερολίνι!!

μετα πηγαμε παιδικη χαρα....συμπεθερα ξεχασα να σου πω!!!ηταν ενα παιδακι, Νικο τον λεγανε(το πεπρωμενο!!!) που την αγσπησε και ελεγε στην μαμα του:μαμα, θα την παντλευτω:tongue::tongue:το ποσο γελασα δεν λεγεται!!!αλλα εμεις κυριες, ετσι καντυ μου???εχουμε δωσει λογο!!!ο αντρας μου γυρναει με σοβαρος υφος και της λεει:ματια μου εισαι μικρη για τετοια!!!τον κοιταωωω:confused::confused::shock:ελεος βρε Κ, μωρα ειναι !!!!!!

Καλά...Να τον δω τι θα κάνει σε 15-20 χρόνια!!!:tongue:

Πως λέμε ο ...Θόδωρος με το δίκαννο;

Ε,ο Κ με το δίκαννο σε νέα έκδοση...:tongue::tongue:

περιστερακο μου μπραβο που το προχωρησες το θεμα, να ηρεμησεις και εσυ λιγο και αφου και η κοπελα ειναι και νηοπιαγωγος, θαχει και γνωσεις και ορεξη. και η γνωμη μου θα ηταν να κοιταξεις και για παιδικο αργοτερα. ειναι αλλιως , μεγαλωνει και το παιδι και ειναι χρησιμο να συναναστρεφεται με αλλα παιδακια.πολυ χαιρομαι για σενα!!!μακια

Εχουμε κάνει ήδη τα χαρτιά μας για παιδικό,με το γνωστό πρόγραμμα

Είναι πολύ μικρός ακόμα για να τον στελνω σε μόνιμη βαση,αλλά αν τον πάρουν,θα τον στέλνω μια στο τόσο,να ξεδίνει,να κοινωνικοποείται...

Link to comment
Share on other sites

Μεταξάκι εμένα μου άρεσε πολύ το Αργοστόλι και το χωριό Άσσος. Επίσης τέλεια παραλία ήταν οι Πετανοί! Η λίμνη στη οποία αναφέρεσαι ήταν η της Δρογκαράτης ή της Μελισσάνης. Είναι και οι δύο με λίμνες και πολύ όμορφες! Τελικά θυμάμαι πολλά από Κεφαλλονιά αν και έχουν περάσει πάνω από 15 χρόνια!

Φέφι τι σούπερ ιδέα ήταν αυτή με το τραπέζι??? Θα κλέισουμε μία ταβέρνα για πάρτη μας!!!! Και φέρε μεζέδες, κοψίδια, μπύρες..... ε ρε μάνα μου!!!!

Αφροδιτούλα περαστικά στην ζουζούνα σου! Ευτυχώς όπως λες που το προλάβατε στην αρχή! Κρίμα θα ήταν να ταλαιπωριόταν το παιδί!

Περιστεράκι αν τον πάρουν στον σταθμό να τον στέλνεις τακτικά για να πάρει μία σειρά! Η γνώμη μου είναι αυτή!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

like σε όλα!!

Ερχομαι να φάμε μαζί

Μόνο που τον καφέ μου θα τον πιω σκέτο...

Μωρέ είμαστε εμείς...ρεκλάμα για τα...βόδι-λάιν

;):tongue: είμαστε παχουλοκομψές!!!!!:cool: αεράτες! όπως έλεγε κ στην ταινία βροντάκηδες-φουρτουνάκηδες η νυφαδιά!

παρουσααααα!!!!!

τι κανετε ομορφιες μου???εμενα μουρθε πρωι πρωι αξημερωτα η κοκκινομουρα και με ξυπνησε κατα τις 6 παρα με νευρα!!!πονανε ποδια, κοιλια και τα σχετικα αλλα χαπακωνομαι και ειμαι μια χαρα ντοπαρισμενη:D!!!!!κοιμηθηκα και 1 παρα :cool: και ο ματης κλεινεεειιι!!!φαγαμε ενα ωραιοτατο βρωμικο στην δουλεια και στο καπακι παγωτινι(δεν μουφτασε ενα...) και ειναι τωρα να σκασω!!!

κ βρώμικο κ παγωτίνι; ζήλεψα!

χθες πηγαμε οφθαλμιατρο. τελικα το φραντζολακι μου εχει παλι ερπη στο ματακι της!!!το πουλακι μου!!!εχω βγαλει και εγω και ξερω τι ζορι ειναι αλλα δεν παραπονιεται καθολου το ψυχουλινι μου!!!!μας ειπε οτι απτη στιγμη ποθυ εβγαλε μια φορα, ο ιος υφισταται για 2-3 χρονια και με την πρωτη ευκαιρια που πεφτει η αμυνα του οργανισμου(βλεπε προχθεσινο πυρετο), ...τσουππππ..ενεργοποιειται παλι. ευτυχως το προλαβαμε στην αρχη και δεν κοκκινισε και μεσα.

περαστικά κ γρήγορα!

μετα πηγαμε παιδικη χαρα....συμπεθερα ξεχασα να σου πω!!!ηταν ενα παιδακι, Νικο τον λεγανε(το πεπρωμενο!!!) που την αγσπησε και ελεγε στην μαμα του:μαμα, θα την παντλευτω:tongue::tongue:το ποσο γελασα δεν λεγεται!!!αλλα εμεις κυριες, ετσι καντυ μου???εχουμε δωσει λογο!!!ο αντρας μου γυρναει με σοβαρος υφος και της λεει:ματια μου εισαι μικρη για τετοια!!!τον κοιταωωω:confused::confused::shock:ελεος βρε Κ, μωρα ειναι !!!!!!

καλά είπε ο Κ! της εξηγεί πως έχουν τα πράγματα!:)

ο φέφος θα ίδρωνε κ θα ξεφυσούσε...:tongue:

κατα ταλλα ησυχια.εδω στη δουλεια ειχαμε λιγο τρεξιμο το πρωι, τωρα χαλαρα. αντε να παει 5 να φυγουμε!!!θελω να ξαπλωσω λιγο!!!

φεφη πως ειναι ο συζυγατος σου???ελπιζω καλυτερα.

ευχαριστώ καρδιά μου, καλύτερα χάρη στη λοσιόν θερμοβάλσαμο! με αιθέρια έλαια.

καλα και εσυ μαχαιροπιρουνα παρουσιαση στο σχολειο???δεν τα εμφανιζουμε αυτα μανα μου!!!

μάλωσέ με κ εσύ βρούτε!

ωραιο το μενου σου!!!

εμένα μου άρεσε το δικό σου!

τα δοντια σου πονανε σημερα???

καθόλου! να ανησυχώ;

σας φιλωωω....

μάκια σου στα μαγουλάκια σου.

Εχουμε κάνει ήδη τα χαρτιά μας για παιδικό,με το γνωστό πρόγραμμα

Είναι πολύ μικρός ακόμα για να τον στελνω σε μόνιμη βαση,αλλά αν τον πάρουν,θα τον στέλνω μια στο τόσο,να ξεδίνει,να κοινωνικοποείται...

σωστή! καλή επιτυχία!

εβιρούλα, αυτός δεν είναι καιρός, είναι τραβ.τί!

Link to comment
Share on other sites

τα όνειρα είναι δωρεάν.

στο ίδιο όνειρο λοιπόν τρώμε κ πίνουμε σε τραπέζι έξτρα λόνγκ πάνω στο κύμα!

γεμάτο καλούδια κ φυσικά τασάκια! αεράκι θάλασσας μας ποτίζει τις ψυχές κ οι καρδιές μας γεμίζουν με καλοκαίρι!!!!!! αγκαλιές κ γέλια!

κ μέσα σε όλο αυτό αν προσθέσουμε τις γυροβολιές των σπλάχνων κ τη συντροφιά των συζυγάτων ...δένει η ονειρική αλχημεία! νε σπά;

τζάμπα πράγμα, έλα πάρε κόσμε! ήρθε ο τσίου, ταξιδεύει από το πληκτρολόγιο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...