Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου, μπήκα να σας πω μια καλησπέρα. Δεν σας έχω πολυδιαβάσει. Η αλήθεια είναι πως είμαι κάπως άκεφη...

Για σήμερα μαγείρεψα φασολάκια.

Φιλιά στα μαγουλάκια σας.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

όταν σου εύχονται, ιδίως από καρδιάς, να λες ευχαριστώ για να πιάνει!!!!

Μαρή το ξέρω ότι όλες σας το εύχεστε από καρδιάς και σας ευχαριστώ

Αλλά δεν ελπίζω!!!

σιγά να μην τον έβαλα κ σε πρόπλυση...άκου ξέβγαλα!:P απλά του ρθε να με σηκώσει κ με κουνούσε πέρα δώθε χαρούμενος!!!αγκαλιά!!!

τί-πο-τα πονηρό!!!όλα έγιναν μπροστά στο σπλάχνο μου! που χτυπούσε παλαμάκια...;)

Να σε πιστέψουμε τώρα;:tongue:

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ! Θέλω να σας δω από κοντά!!!!!αγκαλιά!!!!

Αμήν και πότε!!!

Περιστερακι δλδ δουλευες για 11 χρονια και τωρα δε σε παιρνουν? Δεν εχεις μαζεψει μορια?? Εγω τα δυο ατομα που δουλευουν ωρομισθιοι που ξερω δουλευουν τα τελευταια 3 χρονια...:|

Καλη επιτυχια παντως!!

Μακάρι να δούλευα για 11 χρόνια

Μόνο για 5 εχω δουλέψει για να μαζέψω την τρομερή προυπηρεσία των 7 μηνών και κάτι:confused:

Σε ευχαριστώ για την ευχή,μακάρι να έπιανε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα!

από πού είσαι δεν μου είπες; καλυβώνω λέμε!;)

Ιονιο μεριά. Κεφαλονιά.

Ποιος είπε ότι θα προσληφθώ;

Για τυπικούς λόγους τα κάνω τα χαρτιά μου,όπως κάθε χρόνο,για 13 συναπτά έτη!!!

Τα τελευταία 2 χρόνια δεν με εχουν πάρει πουθενά και ούτε προβλέπεται

Καλέ δεν παίρνουν κόσμο λέμε!!!Μεχρι και η εγκύκλιος το γράφει!!!

Δηλαδή πάμε και τα κάνουμε,σε δουλειά να βρισκόμαστε!!

Όπως και να έχει καλή επιτυχία. Ποτέ δεν ξέρεις...

Φωτεινη εισαι εγκυουλα ε?καλη εγκυμοσυνη να χεις,θα στε μαζι με την Καγκλυ μας κ μαλλον θα γεννατε κ κοντα!!!!!!

Ευχαριστω πολύ για τις ευχες. Όντως ειμαι μαζι με την Kagly.

Υπομονη με τους κολικούς. Στη μικρη κράτησαν περιπου 15 μερουλες. Μετά όλα καλά.

Σημερα έχω παραγγειλει πατατοσαλάτα. Κάτι ευκολο γιατι οι παππουδες έχουν ρετάρει εντελώς. Να περάσουν οι μέρες να έρθει κι ο αδελφός μου λίγο γιατι έχω αρχισει και τα παιζω.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Φεφη ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες, δε γινεται να παει ο ιδιος διοτι εδω οι εταιρειες ειναι απροσωπες, λειτουργουν ολα μεσω μαιλ, το διευθυντη μπορει κ να μην τον εχει δει ποτε, μπορει και να ναι στο Λονδινο κλπ..Επιπλεον δεν ασχολειται ο διευθυντης με αυτα, υπαρχει μια ιεραρχια την οποια δε μπορεις να παρακαμψεις. Ακομα και να την προσπερνουσες υποθετικα, και να πηγαινες στο διευθυντη ο ιδιος θα σε παρεπεμπε ξανα πισω στο καταλληλο τμημα.

εγώ έτσι θα ενεργήσω για τα δικά μου. μίλησα αρκετές φορές με τη διεύθυνση, αλλά επειδή εδώ η ιεραρχία είναι στρεβλή, θα κατσικωθώ από Δευτέρα στο λογιστήριο, εκεί που πρέπει!!!!!!

του φούστη, θα μου τα δώσουν!

Κοριτσάκια μου, μπήκα να σας πω μια καλησπέρα. Δεν σας έχω πολυδιαβάσει. Η αλήθεια είναι πως είμαι κάπως άκεφη...

Για σήμερα μαγείρεψα φασολάκια.

Φιλιά στα μαγουλάκια σας.

να σου πω κ εγώ φασολάκια ήθελα να μαγειρέψω σήμερα, αλλά ο φέφος δεν θα φάει μπουκιά!

έτσι μου ζήτησε αρακά κ αυτόν θα μαγειρέψω!

θα δω κ το σπλάχνο μου κ δεν θέλω να χάσω άλλο χρόνο.

μου λειψε η λατρεία μου!!!!!!:cry:

Σε ευχαριστώ για την ευχή,μακάρι να έπιανε

μετά το ευχαριστώ βάζουμε τελεία!

α πα πα!!!!!!! έχε πίστη!

Καλημέρα όλη μέρα!

Ιονιο μεριά. Κεφαλονιά.

δεν έχω πάει, αλλά έχω δει φωτογραφίες κ γνωστοί μου που πήγαν έπαθαν έρωτα με τις ομορφιές κ το φαγητό!!!!!!! γιατί μη ξεχνιόμαστε, αν δεν τρως καλά, όσο όμορφο κ να είναι το μέρος...ντεν ξαναπας!

Σημερα έχω παραγγειλει πατατοσαλάτα. Κάτι ευκολο γιατι οι παππουδες έχουν ρετάρει εντελώς. Να περάσουν οι μέρες να έρθει κι ο αδελφός μου λίγο γιατι έχω αρχισει και τα παιζω.

Φιλιά

ωραία ιδέα η πατατοσαλάτα!!!!!

χθες πήγα οδοντίατρο που μου είπε ότι επουλώνεται καλά το ούλο.

νωρίτερα είχα βάλει πλυντήριο πιάτων, ρούχων, άπλωσα, τακτοποίησα!

πήγα κ αγόρασα μια λοσιόν για τον αγαπούλη μου από μαγαζί με βότανα. αυτή την αλοιφή χρησιμοποιούν πολλοί διάσημοι αθλητές για μασάζ για πιασίματα, ψύξη, απότομη άρση βάρους...κ μοσχομυρίζει!!!!!

του πήρα κ καλτσούλες!

αφού κοιμήθηκε το πρωί ήταν ήδη πολύ καλύτερα! κ χαρήκαμε!:)

σήμερα το πρωί με έφερε ο πεθερούλης στο μαγαζί.

πήγαμε κ μαζέψαμε τα πράγματα της ρύπας από το σχολείο.

δεν βρήκα τα μαχαιροπίρουνα της παρουσίασης!!!!!!καλά να πάθω!

να μου γίνει μάθημα για του χρόνου!!!!πρώτα ο Θεός!

ήταν ελάχιστα πιτσιρίκια για Ιούλιο!

ο φέφος μου την είπε για την παρουσίαση κ την απώλεια!

αυτός κ αν καλυβώνει κάντυ μου! τάλε κουάλε!:rolleyes:

τώρα νευρίασα με τον φέφο!!!!

εγώ έβγαλα κάλους για να του αγοράσω αυτή την κρέμα...περπατώντας στην άλλη άκρη της πόλης....ενώ ήμουν ψόφια από κούραση....

:evil::cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!!

Μα γιατί νευρίασες πουλί μου τώρα με τον Φέφο ??? (εμότικον που δεν καταλαβαίνει τίποτα)................. τί σχέση έχει η κρέμα με τα μαχαιροπήρουνα ????

Σήμερα τρώμε κιμά από την κατάψυξη (που είχα κρατήσει μαγειρεμένο) με μακαρόνια !!! Ε μα ναι, πρέπει να παώ να δω και τη νυφούλα μου λίγο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πώς πήγε η νυφούλα; σιδερένια!

ο φέφος με ξαναπήρε κ το έφτιαξε το κλίμα!

πιθανολογώ να μαγειρέψω φασολάκια κ ο φέφος να φάει κάτι σε τυρόπιτα, ετοιματζίδικη, γιατί μου είπε ότι επιθύμησε Ε!!!!!είναι στο σούπερ μάτερ-έτσι το λέει η κοράκλα-στο ψυγείο με τις ζύμες κ διαλέγει!!!!

αστειευόμενος μου είπε ότι του χρόνου αν την πάρουν, θα αγοράσει από κόστα μπόντα κ θα χαράξει με ζβαρόφσκυ το "ρύπα"!!!!!!!

τί σχέση έχει; εγώ ψόφησα χθες για πάρτη του κ αυτός με μάλωσε με τη μία! ο βρούτος!

Link to comment
Share on other sites

πώς πήγε η νυφούλα; σιδερένια!

ο φέφος με ξαναπήρε κ το έφτιαξε το κλίμα! :D:D:D Να βρε είδες το παληκάρι ???? Αμέεεεσως το διόρθωσε !!!

...............................

τί σχέση έχει; εγώ ψόφησα χθες για πάρτη του κ αυτός με μάλωσε με τη μία! ο βρούτος!

Στέλνετε και σερβίτσιο φαγητού στον σταθμό ???? εμείς μόνο τα ποτήρια τους ! Εμ κι εσύ μανίτσα μου, βάλε συναγερμό πάνω του χρόνου ! :tongue::tongue:

Η νυφούλα : έχασε πολύ αίμα στην εγχείρηση, κάπως το είπαν αλλά δεν θυμάμαι... βγήκε κάτασπρη από το χειρουργείο και δεν είχε ξυπνήσει από την νάρκωση όταν την έφεραν πάνω στο δωμάτιο.. :|

τώρα που μίλησα μου είπαν ότι πέρασαν οι γιατροί τής πήραν αίμα... δεν την βλέπω να βγαίνει σύντομα... πρέπει να της ρυθμίσουν και το ασβέστιο (μα τί δουλειά έχει το ασβέστιο με τον θυρεοειδή ? :confused:) στούρνος σπίκινγκ !

Ρε γμτ στεναχωριέμαι με αυτό το κορίτσι έχει ταλαιπωρηθεί με θέματα υγείας (γενικά). Εύχομαι κι εγώ να αναρρώσει πλήρως και αύριο να βγει...

το θέμα μου είναι ότι σήμερα ο Λοβ θα αργήσει πολύ να έρθει... και ποιός θα μου κρατήσει τα τέκνα οεο να πεταχτώ να την δω ??????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα.

Σήμερα φτιάχνω δύο φαγητά γιατί είναι μικρές οι μερίδες κι απ' τα δύο και δε φτάνουν για όλους. Το ένα είναι κοτόπουλο πιλαφάκι και το άλλο ψάρι παγκάσιους τηγανητό.

σιγά να μην τον έβαλα κ σε πρόπλυση...άκου ξέβγαλα!:P

χαχαχαχαχαχα

χθες πήγα οδοντίατρο που μου είπε ότι επουλώνεται καλά το ούλο.

Ευτυχώς Φέφη γιατί έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ με τα δόντια.

Η νυφούλα : έχασε πολύ αίμα στην εγχείρηση, κάπως το είπαν αλλά δεν θυμάμαι... βγήκε κάτασπρη από το χειρουργείο και δεν είχε ξυπνήσει από την νάρκωση όταν την έφεραν πάνω στο δωμάτιο.. :|

Καλά, ποιος ξέρει τι της έκοψαν και έχασε η κοπέλα τόσο πολύ αίμα.

τώρα που μίλησα μου είπαν ότι πέρασαν οι γιατροί τής πήραν αίμα... δεν την βλέπω να βγαίνει σύντομα... πρέπει να της ρυθμίσουν και το ασβέστιο (μα τί δουλειά έχει το ασβέστιο με τον θυρεοειδή ? :confused:) στούρνος σπίκινγκ !

Αν πέσει το ασβέστιο μετά το χειρουργείο του θυρεοειδή, τότε στραβώνουν τα άκρα και το στόμα του ασθενή. Μοιάζει δηλαδή, σαν κάποιον που έχει πάθε εγκεφαλικό και είναι και παραπληγικός ταυτόχρονα. Ακόμη και να συμβεί αυτό, αν είσαι κοντά της, να της πεις να μη φοβάται γιατί με τη χορήγηση ασβεστίου (νομίζω με ένεση) φτιάχνει αμέσως και τα άκρα και το στόμα επανέρχονται αμέσως. Φυσικά αυτό δεν είναι απαραίτητο να συμβεί, απλά το αναφέρω σε περίπτωση που τύχει.

Περαστικά της και πάντα σιδερένια να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα τρώμε ότι και χτες! Δηλαδή τίποτα!!

Βασικά χτες πήραμε με τον άντρα μου τυρόπιτα από το σούπερ μάρκετ, όπως ο φέφος, και κάτι άλλα σφολιατοειδή και φάγαμε. Το ίδιο θα γίνει και σήμερα! Ευτυχώς είμαστε οι δυό μας και δεν έχουμε θέμα με το τι θα φάμε!

Αννούλα υπόμονή με τους κολικούς του στρουμφούλη! Όπως σου είπαν και τα άλλα κορίτσια αγκαλίτσες θέλει και λίγο τρίψιμο στην κοιλίτσα!

Περιμένουμε να μας γράψεις τα νέα σας από τον παιδίατρο!

Ζωπ, γιατί ακεφιές? Ποιός σε στεναχώρησε να τον δείρω????

Φωτεινούλα στην Κεφαλλονιά έχω έρθει διακοπές! Όμορφο το νησί σας! Από πιό μέρος είσαι?

μαρή Φέφη, έστειλες μαχαιροπήρουνα από την παρουσίαση στον σταθμό??? Και περίμενες να τα πάρεις και πίσω??? Και ειδικά σε δημόσιο??? :rolleyes:

Μεταξάκι μου σιδερένια να είναι η νυφούλα σου! Ελπίζω σήμερα να είναι πολύ καλύτερα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Στέλνετε και σερβίτσιο φαγητού στον σταθμό ???? εμείς μόνο τα ποτήρια τους ! Εμ κι εσύ μανίτσα μου, βάλε συναγερμό πάνω του χρόνου ! :tongue::tongue:

αφού μας ζητούσαν! έδωσα της παρουσίασης παιδικά μαχαιροπίρουνα κ το φαγητό της το έβαζα σε πυρεξάκι με καπάκι. χώρια σε αλουμινόχαρτο το πρωινό. της είχα κ ποτηράκι τάπεργουέρ.

νεξτ γήαρ!

Κοριτσάκια μου καλημέρα.

Σήμερα φτιάχνω δύο φαγητά γιατί είναι μικρές οι μερίδες κι απ' τα δύο και δε φτάνουν για όλους. Το ένα είναι κοτόπουλο πιλαφάκι και το άλλο ψάρι παγκάσιους τηγανητό.

γειά σου εβιράκι.

πώς είναι ο καιρός; ανέβηκε κάπως η θερμοκρασία ή ακόμα έχετε φθινόπωρο;

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα τρώμε ότι και χτες! Δηλαδή τίποτα!!

Βασικά χτες πήραμε με τον άντρα μου τυρόπιτα από το σούπερ μάρκετ, όπως ο φέφος, και κάτι άλλα σφολιατοειδή και φάγαμε. Το ίδιο θα γίνει και σήμερα! Ευτυχώς είμαστε οι δυό μας και δεν έχουμε θέμα με το τι θα φάμε!

τον πήρα πριν λίγο κ ήταν ενθουσιασμένος με την πιτούλα που έψησε με φέτα κ κατίκι δομοκού. παίζει πλέη στέησιον!!!!!! το αγόρι μου!

αυτοί που πουλάνε πίτες κλέφτες θα γίνουν;:tongue:

μαρή Φέφη, έστειλες μαχαιροπήρουνα από την παρουσίαση στον σταθμό??? Και περίμενες να τα πάρεις και πίσω??? Και ειδικά σε δημόσιο??? :rolleyes:

σε ιδιωτικό πήγαινε. τα έγραψα κ στο φόρουμ προς ενημέρωση άλλων μαμάδων! μπορεί να μην της έκανα αναφορά στην εεταα...αλλά τις αλήθειες μου τις λέω!

τα νέα της Άννας μας κ του γιόκα της είναι στρουμφοτέλεια!

ο μικρός της πήρε πολύ καλό βάρος κ οι γονείς του είναι ενθουσιασμένοι!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδια!!!!αχ κοριτσια μας τα νεα απο την παιδιατρο(καταρχας δεν το πιστευω πως πλεον εχουμε κ παιδιατρο,εδω να μου πεις δεν πιστευω πως εχουμε μωρακι χιχιχι) ειναι υπεροχα!ο μικρος εβαλε περιπου ενα κιλο σε λιγοτερο απο μηνα που αυτο σημαινει πως η μανουλα κ ο θηλασμος κανουν καλη δουλεια!!!ουφ παει το αγχος,παμε για αλλα τωρα!!!!

για σημερα εκανα μακαρονια με κυμα,ηταν εδω η μανουλα μου κ κρατουσε τον μπεμπακο για να μαγειρεψω με την ησυχια μου εγω!

φιλακια πολλα ομορφες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μετά το ευχαριστώ βάζουμε τελεία!

α πα πα!!!!!!! έχε πίστη!

Μαρή άσε και τίποτα να πέσει χαμαί...

Ασε με να μιζεριάσω λίγο!!!

Αφού στο τέλος δίκιο έχω.....

Περαστικά του γκρινιαρόγατου φέφου...Αμα δεν μπορούν κάνουν σαν τους γέρους του μάπετ σόου οι άντρες!

Ε μα ναι, πρέπει να παώ να δω και τη νυφούλα μου λίγο !

Σιδερένια!

Να ρυθμιστούν όλα γρήγορα!!

Μπράβο και στην Εβίρι μας που ξέρει τόσα πολλά!!

Σήμερα τρώμε ότι και χτες! Δηλαδή τίποτα!!

Ωραίο φαγητό!!!

Κι εγώ αυτό μαγειρεύω σήμερα!!!

Να είναι καλά ο αντρούλης που έψησε μπριζολίτσες χθες και κάτι εχει μείνει

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!!αχ κοριτσια μας τα νεα απο την παιδιατρο(καταρχας δεν το πιστευω πως πλεον εχουμε κ παιδιατρο,εδω να μου πεις δεν πιστευω πως εχουμε μωρακι χιχιχι) ειναι υπεροχα!ο μικρος εβαλε περιπου ενα κιλο σε λιγοτερο απο μηνα που αυτο σημαινει πως η μανουλα κ ο θηλασμος κανουν καλη δουλεια!!!ουφ παει το αγχος,παμε για αλλα τωρα!!!!

για σημερα εκανα μακαρονια με κυμα,ηταν εδω η μανουλα μου κ κρατουσε τον μπεμπακο για να μαγειρεψω με την ησυχια μου εγω!

φιλακια πολλα ομορφες!

Τέλεια τα νέα σας Αννούλα!!!

Ολα άψογα!!

Ο στρουμφούλης σας απολαμβάνει όλη την αγάπη που του αξίζει κι εσύ είσαι πολύ τυχερή που έχεις ανθρώπους να σε βοηθούν,όπως η μανούλα σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν σας είπα!!!

Καλημέρα λοιπόν...

Σα να έπεσε ελαφρώς η θερμοκρασία!!

Ο γιόκας μου μόλις κοιμήθηκε νηστικός...Ξύπνησε πρωί πρωί από θορύβους στον δρόμο και δεν είχε χορτάσει ύπνο το πουλάκι μου.Καλύτερα που κοιμήθηκε,να ξυπνήσει νωρίς,για να κοιμηθεί και νωρίς το βράδυ.

Κατά τα άλλα ησυχία!

Σήμερα ηρθε για πρωτη φορα στο σπίτι η κοπέλα που βρήκα για να μου κρατα το παιδί και όλα πήγαν καλά.Ημουν κι εγώ παρούσα,για να εξοικειωθούν ο ενας με τον άλλο,αλλά βλέπω να τα πάνε καλά.

Επιτέλους!

Θα έχω εναν άνθρωπο να μου κρατα το παιδί,να βγαίνω να κάνω καμια δουλειά χωρίς άγχος και πανικό.Ούτε εναν λογαριασμό δεν μπορούσα να πάω να πληρώσω,στον οδοντίατρο με την ψυχή στο στόμα!!!

Θα επρεπε να αγγαρεύω τον περιστέρη,να αφήνει τις δουλειές του, να κρατά τον μικρό.

Τι να σας πω...Ηρεμησα κάπως!!Οσα κοριτσάκια ξέρουν πιο πολλές λεπτομέρεις με πιάνουν απόλυτα, νομίζω

Είχε φτάσει ο κόμπος στο χτένι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...