Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας φιλενάδες!!

Αγγελική χρόνια πολλά του αγοριού σου!Να τον χαίρεστε!!

Κάγκλυ όλα τέλεια!Και σε εμενα υπήρχε ακριβώς η ίδια απόκλιση,είναι φυσιολογικό.

Κάντυ μου,καλή επιτυχία στο χειρουργείο της νύφης σου.Σιδερένια να είναι

Σήμερα δούλευα από πρωίας

Δεν προλάβαμε να φάμε και ήρθε μάστορας να μου φτιάξει κάτι που χάλασε.Μόνο που το σκέφτομαι συγχίζομαι!!Οχι που ηρθε να το φτιάξει...Που μου χάλασε...

Την αισθητή πτώση στην θερμοκρασία πού την είδατε;

Βράζει ο τόπος!!!

Απαπαπαπα....

Φιλιά σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αφροδίτη μου,σε εχω πεθυμησει!!!Εχω τοσο καιρό να σε ακούσω...Περαστικά στην Τ

Φέφη πες τα να βγουν από μέσα σου!!!!!Αμα δεν τα λέγαμε όλες μας εδώ μέσα,σίγουρα εκεί έξω θα είχαμε...δαγκώσει κανέναν άνθρωπο

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη μου,σε εχω πεθυμησει!!!Εχω τοσο καιρό να σε ακούσω...Περαστικά στην Τκαι γω καλη μου. ελπιζω να τα πουμε αυτες τις μερες, θα το επιδιωξω...

Φέφη πες τα να βγουν από μέσα σου!!!!!Αμα δεν τα λέγαμε όλες μας εδώ μέσα,σίγουρα εκεί έξω θα είχαμε...δαγκώσει κανέναν άνθρωπο

εγω λεω φεφακο μου καλο να τα πεις παλι και σαυτους!!!!αι σιχτιρρρ!!!συγχιστηκα με τα ζωα!!!την δικη τους καλοπεραση την θελουν ομως!!!για μας καρφι δεν τους καιγεται
Link to comment
Share on other sites

γεια σας ομορφες,εχω χασει πολλα κ δυσκολο να τα διαβασω ολα για πειτε ειχαμε κανενα καλο νεο?η Καγκλι πηγε στον γιατρο?γραψτε καλε τι εχω χασει χιχιχι!

εμεις ειμαστε μια χαρα,μεγαλωνουμε συνεχεια κ φυσικα ομορφαινουμε κ αλλο χοχοχοχο!οπως καταλαβαινετε ειμαι μια χαζομαμα κ μου αρεσει απιστευταααααααααααα!!!!!!!!

για σημερα φαγαμε κριθαρακι που το εκανα με φρεσκη ντοματα κ εγινα γιαμιιιιιιιιιιιιιι!!

φιλακια σε ολες ομορφουλες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, ΔΕΝ θα φάμε τα πόδια μας* σήμερις... καθώς ΔΕΝ έγινε το χειρουργείο ! Την είχαν προγραμματίσει τελευταία, τα προηγούμενα περιστατικά τράβηξαν πολύ, οπότε πάμε γι' αύριο !:shock: ΕΛΛΑΣ το μεγαλείο σου ... παλί καλά που είναι κοντά σπίτι-νοσοκομείο οπότε θα διανυκτερεύσει σπίτι και ξανά μανά αύριο μέσα... για να δούμε

Εν τω μεταξύ εγώ εδώ, μπότσος :cool:, να περιμένω τηλεφώνημα από την μάνα... με παίρνει κάποια στιγμή, λέω "Έλα μαμά" και τί μου λέει η γυναίκα ????

"Έφυγε η .... " :| και ΦΥΣΙΚΑ μένω μλκας...................

στα δευτερόλεπτα που μεσολάβησαν μέχρι να καταλάβω τί εννοεί ο ποιητής, έφυγε και η Γη κάτω από τα πόδια μου !!!! .... Έχει και θράσος από πάνω μου την είπε κιόλας "Μα τί βλακείες είναι αυτά που σκέφτεσαι ??? Θα γινόταν κάτι άσχημο και θα ήμουν τόσο ψύχραιμη ?"

Θου Κύριε πίσω μου σ' έχω Σατανά :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue: .....

*Θα φτιάξω φακή και θα κάνει μια χαρά, μα μια χαρά ο άντρας μου ου ου ου !!!! :-P

Καγκλυ μου,

:oops:Προηγμένως..... σε ξέχασα η γαϊδάρα ! Ζητώ ειλικρινά συγγνώμη....

μα πώς γίνετια να μου διαφύγει αυτό το μικιό λουλούδι ?????

Τώρα που τα λέμε, σχετικά με την πεθερά, μήπως φταίνε οι ορμόνες ????? (λέω εγώ τώρα, μην με κοπανήσεις) !

ΑΝΝΑ4 μας,

Πόσο χαιρομαι όταν μπαίνεις στα πεταχτά και μας γράφεις νέα για τον Στρουμφούλη ! Να του φιλήσεις την πατουσίτσα και την κοιλίτσα από την θεία Κάντυ !

Συμπεθερούλα μου,

Περαστικά και πάλι στο παιδί... αφού είναι ευδιάθετη, μην φοβού Αφρού μου ! Και σ' εσάς και σ' εμάς ΠΑΝΤΟΥ κλειστά τα μαγαζιά είναι Δευτέρα και Τετάρτη απόγευμα ... εκτός από τα τουριστικά μέρη που είναι πάντα ανοιχτά... άρα, Φέφηηηηη, στραβά αρμενίζετε !!! :tongue::tongue::tongue::P ΑΛΛΑ είστε ωραίοι άνθρωποι, τέεεεεεεεεεεεεεελος !

Περιστέρω,

Τί σου χάλασε μάνα μου ? :? Τί κάνει το παιδί ?

Αυτό που λέτε για τα δοντάκια το βράδυ όλο και κάτι καταφέρνουμε (βούρτσισμα)... το πρωί είναι που δεν την παλεύω και με τα 2 καθόλου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ Εβιράκι μου!

Άντε να έρθεις Ελλάδα και να σε κεράσω και από κοντά!

Ωραίο το κέρασμα, απολαυστικό.

ποιά είναι η ντίζυ γκιλέσπυ;

Ήταν άντρας και τρομπετίστας, μαύρος Αμερικάκανος, με τεράστια μάγουλα σαν μπράσκα από το φούσκωμα της τρομπέτας. Τώρα έχει πεθάνει.

το φραντζολακι μου εκανε και χθες πυρετο αλλα ειναι τοσο ακμαια που δεν το καταλαβαινεις.

Αααα συνεχίστηκε τελικά. Ευτυχώς που είναι καλοκαίρι και οι ιώσεις περνάνε γρηγορότερα.

το βραδυ θα παω θεατρο με μια φιλη. ο αντρουλης θα κανει μπειμπυ σιτινγκ στην κορακλα μου, αφου πρωτα κανει το "μεγαλο μωρο" μας....:|:neutral:

Καλή διασκέδαση.

Δεν προλάβαμε να φάμε και ήρθε μάστορας να μου φτιάξει κάτι που χάλασε.Μόνο που το σκέφτομαι συγχίζομαι!!Οχι που ηρθε να το φτιάξει...Που μου χάλασε...

Κι εγώ έτσι αισθάνομαι όταν χαλάει κάτι μέσα στο σπίτι, λες και δε θα φτιαχτεί.

γεια σας ομορφες,εχω χασει πολλα κ δυσκολο να τα διαβασω ολα για πειτε ειχαμε κανενα καλο νεο?

Δεν πειράζει Άννα μας, να είσαστε καλά να μεγαλώνετε και τα νέα μας θα στα πούμε εμείς.

οπως καταλαβαινετε ειμαι μια χαζομαμα κ μου αρεσει απιστευταααααααααααα!!!!!!!!

Έτσι μας αρέσεις κι εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κόρες!

Αγγελική μου να χαιρεσαι το γιοκα σου! Να ειναι πολύχρονος κι ευτυχισμένος!

Kagly τι ωραια που άκουσες καρδουλα! Τωρα να μην αγχωνεσαι για τιποτα και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου! Ευχομαι όλα να σου πάνε τέλεια!

Αφροδιτη περαστικά στην κορούλα σου!

Αννα μου να χαιρεσαι το στρουμφούλη σου. Ειναι ωραιο να εισαι χαζομαμά.

And last but not least Καντυ μου ευχομαι να πάνε όλα καλά με το χειρουργειο της νυφουλας σου!

Φεφη εγω ήξερα για το Λουλουδιστάν και το ωράριο των μαγαζιών. Και ξέρω και γιατι το κάνουν. Επίσης στο Λουλουδιστάν όπως και στο Αγρινιο (τουλάχιστον μέχρι πέρισυ) Ιούλιο και Αυγουστο τα μαγαζιά ειναι κλειστά και το Σάββατο λόγω μεγάλης ζέστης. Έτσι αποφάσιζαν οι εμπορικοι συλλογοι των πόλεων αυτών.

Εμεις χθες ειχαμε φακες και ομελέτα με πατάτες και λουκανικάκια.

Σημερα κάτι σε κοτοπουλο παιζει αλλά δεν ξέρω τι.

Φιλιά σε όλες και συγγνωμη αν ξέχασα κάποια.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα, τι κανετε???εγω νυσταζω!!!!οπως καθε μερα δηλαδη κασι βαριεμαι!!!κατα ταλλα το φραντζολακι μου εβγαλε μια κοκκινιλα κατω απτο ματι. μεσα στ ματι ειναι οκ, ακριβως απο κατω και εξω εχει μια κοκκινη γραμμη. ειχα κατι αλοιφες στο σπιτι αλλα δεν ηξερα ποια πρεπει να μπει. οποτε λεω το απογευμα να την παω οφθαλμιατρο για σιγουρα πραγματα...σημερα τρωμε αρακα με πατατουλες. το θεατρικο εργο που ειδα χθες (αρχαια κωμωδια) μου αρεσε υπερβολικα!!!γενικα τρελλαινομαι για παραστασεις αλλα δεν προβλεπονται αλλες για φετος!!!

συμπεθερα τι εγινε με την νυφη σου ???μπηκε η κοπελα σημερα παλι??

φωτεινουλα καλημερα!!!

περιστερω τελειωσαν τα μαστορια??

φεφη μου πως πηγε ο οδοντιατρος???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Χθες δεν ήμουνα καλά... Ξανανέβασα πίεση και πήγα αργά στη δουλειά όπου μας επισκέφθηκε και ο πρόεδρος οπότε δεν πρόλαβα να μπω καθόλου.

Στο μεταξύ πήγα να καταθέσω και τα χαρτιά για το εσπα και δεν μου έφτανε όλη η ζαβλακομάρα και ο πονοκέφαλος που είχα, ήτανε χαλασμένο το ασανσέρ και ανέβηκα 7 οροφους!!!! Τώρα λέω , ελάτε να μου πάρετε την πίεση! Θα εκραγεί το πιεσόμετρο!!!:tongue:

Νυσταζωωωωωωω!!!!

Φυσικά χθες δεν μαγείρεψα κι έτσι τρώμε από την μανούλα φακές και κεφτέδες με πατάτες!

Κοριτσάρες έχετε καμιά ιδέα από Κύθνο; Έχει πάει καμιά σας;

Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη!:rolleyes:

images?q=tbn:ANd9GcQkpKSRAkh4xxheCBDrA-gCH55pLsgoOEQjVlLg5XqfdILTm79V

Να σας κεράσω και παγωτάκι μια και έχει τα γενέθλιά του ο μικρός μου σήμερα!

Να τον χαίρεσαι Αγγελικούλα μου!!! Να είναι γερός και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!

Ελένη ??? Εγκληματίστηκες ????

Μπα...... Το παλεύω αλλά μάταια!

Λείπει και ο συνάδελφος και είμαι σαν τον κούκο!

Καλή επιτυχία με την νύφη σου! Να μας γράψεις όταν θα έχεις νέα!

Χτες πήγα πάλι στο γιατρό, το μπεμπάκι μου μεγάλωσε κι άλλο και βλέπαμε μια μικρή καρδούλα να πάλλεται σα τρελή.

Αχχχχχ!!!!! Τρελαίνομαι και θέλω κι εγώωωω!!!!!

Απόλαυσέ το κάγκλυ!!!! Όσο πιο πολύ μπορείς!

Καλημέρα κορίτσια μου.

Εξακολουθεί το χειμωνιάτικο σκηνικό.

Κι εδώ η δροσούλα συνεχίζεται!

Ευχαριστούμε για το φύσημα Εβιράκι! Είδες που έπιασε;;;;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

.... το θεατρικο εργο που ειδα χθες (αρχαια κωμωδια) μου αρεσε υπερβολικα!!!γενικα τρελλαινομαι για παραστασεις αλλα δεν προβλεπονται αλλες για φετος!!!

συμπεθερα τι εγινε με την νυφη σου ???μπηκε η κοπελα σημερα παλι??

QUOTE]

Μπράβο συμπεθέρα μου που πέρασες όμορφα ! Μπράβο όμως αξίζει και στον συμπέθερο που έκατσε με την κορούλα για να πάει η μαμά βόλτα !!!! Χρυσός !;)

Καλημέρα! Χθες δεν ήμουνα καλά... Ξανανέβασα πίεση και πήγα αργά στη δουλειά όπου μας επισκέφθηκε και ο πρόεδρος οπότε δεν πρόλαβα να μπω καθόλου. Γιατί βρε πουλί μου πάλι ?:cry:

...

Κοριτσάρες έχετε καμιά ιδέα από Κύθνο; Έχει πάει καμιά σας;

Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη!:rolleyes:Ντεν έχω ιδέα καρδιά μου

....

Καλή επιτυχία με την νύφη σου! Να μας γράψεις όταν θα έχεις νέα!

Σας ευχαριστώ.

Ελπίζω σήμερα να γίνει η επέμβαση... κι εγώ περιμένω τηλέφωνο...

ΓΕΝΙΚΑ δεν είμαι και πολύ ανεβασμένη σήμερα... νυστάζω τραγικά, άφησα ένα σπίτι βομβαρδισμένο εντελώς και τελείως.... αν μπει μέσα κλέφτης θα νομίζει ότι έχουν μπει άλλοι πριν από αυτόν... οπότε θα φύγει !!! χα χα ;) νέο κόλπο !!!!

Φεφακι μου,

Έχεις τρεχάματα σήμερα ! Περιμένουμε νέα σου όποτε προλάβεις :rolleyes:

......και ο 15Αύγουστος αργεί..... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω σήμερα να γίνει η επέμβαση... κι εγώ περιμένω τηλέφωνο...

Όλα καλά θα πάνε! Θα δεις.

ΓΕΝΙΚΑ δεν είμαι και πολύ ανεβασμένη σήμερα... νυστάζω τραγικά, άφησα ένα σπίτι βομβαρδισμένο εντελώς και τελείως.... αν μπει μέσα κλέφτης θα νομίζει ότι έχουν μπει άλλοι πριν από αυτόν... οπότε θα φύγει !!! χα χα ;) νέο κόλπο !!!!

χαχα!!! Ακριβώς το ίδιο και το δικό μου!!!

......και ο 15Αύγουστος αργεί..... :cool:

Τότε παίρνεις άδεια;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Σήμερα είναι πιο δροσερά από χτες και ήρθαμε λίγο στα ίσια μας!

Από φαγητό δεν έχω ιδέα τι θα φάμε! Δεν έφτιαξα τίποτα χτες!!!

Καλημέρα κόρες!

Αγγελική μου να χαιρεσαι το γιοκα σου! Να ειναι πολύχρονος κι ευτυχισμένος!

Ευχαριστώ Φωτεινούλα! Κι εσύ να χαίρεσαι αυτούς που αγαπάς!

Φεφη εγω ήξερα για το Λουλουδιστάν και το ωράριο των μαγαζιών. Και ξέρω και γιατι το κάνουν.

Πες μας κι εμάς να μάθουμε καλέ!!!

Επίσης στο Λουλουδιστάν όπως και στο Αγρινιο (τουλάχιστον μέχρι πέρισυ) Ιούλιο και Αυγουστο τα μαγαζιά ειναι κλειστά και το Σάββατο λόγω μεγάλης ζέστης. Έτσι αποφάσιζαν οι εμπορικοι συλλογοι των πόλεων αυτών.

Το ίδιο γίνεται και στα Γιάννενα!

Εμεις χθες ειχαμε φακες και ομελέτα με πατάτες και λουκανικάκια.

Σημερα κάτι σε κοτοπουλο παιζει αλλά δεν ξέρω τι.

Φιλιά σε όλες και συγγνωμη αν ξέχασα κάποια.

Καλημέρα! Χθες δεν ήμουνα καλά... Ξανανέβασα πίεση και πήγα αργά στη δουλειά όπου μας επισκέφθηκε και ο πρόεδρος οπότε δεν πρόλαβα να μπω καθόλου.

σήμερα είσαι καλύτερα? Να προσέχεις Ελενίτσα μου!

Στο μεταξύ πήγα να καταθέσω και τα χαρτιά για το εσπα και δεν μου έφτανε όλη η ζαβλακομάρα και ο πονοκέφαλος που είχα, ήτανε χαλασμένο το ασανσέρ και ανέβηκα 7 οροφους!!!! Τώρα λέω , ελάτε να μου πάρετε την πίεση! Θα εκραγεί το πιεσόμετρο!!!:tongue:

7 ορόφους? Κάθε 2 θα έκανα 5 λεπτο διάλειμμα!!!!!

Νυσταζωωωωωωω!!!!

Φυσικά χθες δεν μαγείρεψα κι έτσι τρώμε από την μανούλα φακές και κεφτέδες με πατάτες!

Αχ αυτές οι μανούλες! Πάντα εκεί για να μας ξελασπώνουν!

Κοριτσάρες έχετε καμιά ιδέα από Κύθνο; Έχει πάει καμιά σας;

Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη!:rolleyes:

Ήταν ένας συνάδελφος από εκεί και μου είχε πει ότι ήταν όμορφα και ήσυχα. Προσωπική άποψη όμως δεν έχω!

Να τον χαίρεσαι Αγγελικούλα μου!!! Να είναι γερός και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!

Να είσαι καλά Ελενάκι μου! Κι εσύ να χαίρεσαι την Λουκίτσα σου!

Κι εδώ η δροσούλα συνεχίζεται!

Ευχαριστούμε για το φύσημα Εβιράκι! Είδες που έπιασε;;;;;)

καλημερα καλημερα, τι κανετε???εγω νυσταζω!!!!οπως καθε μερα δηλαδη κασι βαριεμαι!!!κατα ταλλα το φραντζολακι μου εβγαλε μια κοκκινιλα κατω απτο ματι. μεσα στ ματι ειναι οκ, ακριβως απο κατω και εξω εχει μια κοκκινη γραμμη. ειχα κατι αλοιφες στο σπιτι αλλα δεν ηξερα ποια πρεπει να μπει. οποτε λεω το απογευμα να την παω οφθαλμιατρο για σιγουρα πραγματα...

Μήπως την τσίμπησε κανένα κουνούπι?

σημερα τρωμε αρακα με πατατουλες. το θεατρικο εργο που ειδα χθες (αρχαια κωμωδια) μου αρεσε υπερβολικα!!!γενικα τρελλαινομαι για παραστασεις αλλα δεν προβλεπονται αλλες για φετος!!!

Χάρηκα που πέρασες καλά! Μπράβο!

συμπεθερα τι εγινε με την νυφη σου ???μπηκε η κοπελα σημερα παλι??

φωτεινουλα καλημερα!!!

περιστερω τελειωσαν τα μαστορια??

φεφη μου πως πηγε ο οδοντιατρος???

Πάω να εργαστώ κι επανέρχομαι!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις κοπέλες.

Φτιάχνω γίγαντες στην κατσαρόλα σήμερα.

κατα ταλλα το φραντζολακι μου εβγαλε μια κοκκινιλα κατω απτο ματι.

Λες να τον τσίμπισε κουνούπι; Επειδή σ' εκείνο το σημείο το δερματάκι του είναι πιο λεπτό κι ευαίσθητο ίσως να κοκκίνισε όλη η περιοχή με το τσίμπιμα. Μακάρι να είναι μόνο αυτό.

το θεατρικο εργο που ειδα χθες (αρχαια κωμωδια) μου αρεσε υπερβολικα!!!γενικα τρελλαινομαι για παραστασεις αλλα δεν προβλεπονται αλλες για φετος!!!

Πάρα πολύ ωραία. Μπράβο Αφροδίτη και που το είδες και που σου άρεσε.

Καλημέρα! Χθες δεν ήμουνα καλά... Ξανανέβασα πίεση και πήγα αργά στη δουλειά όπου μας επισκέφθηκε και ο πρόεδρος οπότε δεν πρόλαβα να μπω καθόλου.

Πάλι μωρέ παιδί μου; Γιατί όμως έτσι; Ελπίζω σήμερα να είσαι καλά και να μην ξανανεβάσεις.

ανέβηκα 7 οροφους!!!!

Με τηράς πώς το τηράω το 7 ορόφους; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Κοριτσάρες έχετε καμιά ιδέα από Κύθνο; Έχει πάει καμιά σας;

Οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη!:rolleyes:

Δεν έχω πάει ποτέ.

Κι εδώ η δροσούλα συνεχίζεται!

Ευχαριστούμε για το φύσημα Εβιράκι! Είδες που έπιασε;;;;;)

Τι λες τώρα, ευχαρίστησή μου. Μην ξεχάσετε να με ξαναφωνάξετε να φυσήξω. :):):)

Ελπίζω σήμερα να γίνει η επέμβαση... κι εγώ περιμένω τηλέφωνο...

Αυτή η αναμονή κυρίως για την ίδια την ασθενή είναι πολύ σπάσιμο νεύρων.

ΓΕΝΙΚΑ δεν είμαι και πολύ ανεβασμένη σήμερα... νυστάζω τραγικά, άφησα ένα σπίτι βομβαρδισμένο εντελώς και τελείως.... αν μπει μέσα κλέφτης θα νομίζει ότι έχουν μπει άλλοι πριν από αυτόν... οπότε θα φύγει !!! χα χα ;) νέο κόλπο !!!!

χαχαχαχαχαχαχα βάλε και μια ταμπέλα που να λέει ότι "μας έκλεψαν άλλοι".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...