Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλά κάνεις και τα λες κοριτσάκι μου! Να τα βγάλεις από μέσα σου!

Πες και κανένα όχι! Άντε τώρα να μην τα πάρω κι εγώ κι έρθω εκεί και τους δείρουμε παρέα!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

έχει κλονιστεί το νευρικό μου σύστημα!!!!!

τώρα είδα τη δυνατότητα να υποβάλλουμε το εκκαθαριστικό για τα εισοδήματα του 2011 κ εγώ δεν μπορώ να υποβάλλω ακόμα φορολογική δήλωση μαμώτο κέρατό τους το βερνικωμένο!!!!!!επειδή δεν μου πληρώνουν ακόμα τα ταμεία....:shock::shock::shock::shock::shock:

......

αλλά όταν ειναι να σε πληρώσουν...μούγκα! η μαρία της σιωπής!

Εγώ λέω καλύτερα να πας να τους τα κάνεις όλα λαμπόγυαλο (πω πω ποιά μίλησε, το αναρχικό στοιχείο :rolleyes:) !!!!!

Είναι μεγάλη η διαφορά εισοδήματος Φέφη μου μετάξύ 2011 και 2012 ? Κι εγώ θα υποβάλλω του 2012... αν ποτέ θυμηθούν να μου φέρουν πίσω τον αρ. πρωτοκόλλου δλδ γιατί λέει από τον χαμό που γίνεται δεν τους τα έδωσαν στο επιτόπιο αλλά θα τους τα δώσουν σήμερα (ενώ κατάθεση έγινε χθες) και στα χέρια μου θα το έχω αύριο...

Αχ βαχ και ξανά μανά !!!

Αφροδιτούλα ???? Πού είσαι συμπεθέρα ???? Το κοριτσάκι μας τί κάνει ???

Ελένη ??? Εγκληματίστηκες ????

Εβίρι μας σήμερα φύσηξε κι εδώ... φαίνεται πως κάτι κατάφερες εντέλει με τόσο φφφφφφφ ;)

Ζωπάκι μου,

Πού είσαι χαμένη πάλι ???? Πώς πάνε τα πράγματα ????

Η Δώρα διακοπεύει, η Άννα μας θηλάζει. το Ιωαννάκι μας φτιάχνει το παιδικό της δωμάτιο, Η περιστέρω κυνηγάει-ψήνεται-βουρλίζεται, η ΈλενΑγγλία έχει πάρει παρανάλωμα τις παμπ ...:cool: ποιά ξεχνάω... ποιά ξεχνάω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είμαι πολλή χαρούμενη ο καιρός άκουσε τις παρεκλήσεις μου και δρόσισε.

Το ΠΣΚ πήγαμε στην Ευβοια έκανε ο άντρας μου μπανάκι εγώ έβρεξα ποδαράκια και με έκανε η πεθερά τούρμπο αυτη η γυναίκα μεταλλάσετε είμαι πλέον σίγουρη.

Αγγελική χρόνια πολλά να είναι γερό το παιδάκι σου να τα χιλιάσει!!!Εγω θα τα πάρω και τα 3 μου επιτρέπεις φαντάζομαι.

Κάντυ καλή επιτυχία στη νυφούλα σου, να πάνε όλα καλά. Η Παναγιά μαζί της.

Φέφη καλά έκανες και δεν βγήκες με αυτό τον αθλιο καύσωνα. Ακουγα προχτες καιρό και έλεγε ότι το ΣΚ θα ξανα ανέβει λίγο και κατα 24-25 έρχεται ψυχρό κύμα.

Χτες πήγα πάλι στο γιατρό, το μπεμπάκι μου μεγάλωσε κι άλλο και βλέπαμε μια μικρή καρδούλα να πάλλεται σα τρελή. Βέβαια έχω μια απόκλιση στον υπέρηχο δηλ. χτες έπρεπε να ήμουν 7εβδομάδες και 3 μέρες και με έβγαζε 8 αλλά είναι λογικό να έχουμε απόκλιση είπε ο γιατρός και σταματάω να το σκέφτομαι.

Σήμερα τρώμε μοσχάρι με μελιτζάνες.

Φιλάκια κορτσούδια


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είμαι πολλή χαρούμενη ο καιρός άκουσε τις παρεκλήσεις μου και δρόσισε.

Αφού έχεις τόσο καλή επικοινωνία με τον Θεό να σε έχουμε υπόψην μας!!!

Το ΠΣΚ πήγαμε στην Ευβοια έκανε ο άντρας μου μπανάκι εγώ έβρεξα ποδαράκια και με έκανε η πεθερά τούρμπο αυτη η γυναίκα μεταλλάσετε είμαι πλέον σίγουρη.

Τι σου έκανε βρε κοριτσάκι μου? Προσπάθησε να είσαι ήρεμη!

Αγγελική χρόνια πολλά να είναι γερό το παιδάκι σου να τα χιλιάσει!!!Εγω θα τα πάρω και τα 3 μου επιτρέπεις φαντάζομαι.

Κάτσε να την γεμίσω την πιατέλα ξανά για να πάρεις κι άλλα!!!

Κάντυ καλή επιτυχία στη νυφούλα σου, να πάνε όλα καλά. Η Παναγιά μαζί της.

Φέφη καλά έκανες και δεν βγήκες με αυτό τον αθλιο καύσωνα. Ακουγα προχτες καιρό και έλεγε ότι το ΣΚ θα ξανα ανέβει λίγο και κατα 24-25 έρχεται ψυχρό κύμα.

Εγώ πάλι άκουσα ότι ζέστη αρκετή θα έχουμε μέχρι και το τέλος του Σεπτέμβρη!!!

Χτες πήγα πάλι στο γιατρό, το μπεμπάκι μου μεγάλωσε κι άλλο και βλέπαμε μια μικρή καρδούλα να πάλλεται σα τρελή. Βέβαια έχω μια απόκλιση στον υπέρηχο δηλ. χτες έπρεπε να ήμουν 7εβδομάδες και 3 μέρες και με έβγαζε 8 αλλά είναι λογικό να έχουμε απόκλιση είπε ο γιατρός και σταματάω να το σκέφτομαι.

και πόλύ καλά κάνεις! Να σκέφτεσαι το μικρό ανθρωπάκι που μεγαλώνει μέσα σου και να χαιδεύεις την κοιλίτσα σου και να του μιλάς!

Σήμερα τρώμε μοσχάρι με μελιτζάνες.

Φιλάκια κορτσούδια

Φιλάκια και σε σένα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

φιλάκια κάγκλυ μου!!!!τί γλυκός ήχος η καρδούλα, τί όμορφη εικόνα το μωράκι σου στην κοιλίτσα σου!!!!η Παναγιά μαζί σας!

την πεθερά...στου χαντάq!!!!!!!!

κάντυ, αφού δεν έχω καταθέσει στα ταμεία, δεν μου δίνουν απ' τον δικηγ. σύλλογο τη βεβαίωση για την παρακράτηση φόρου όλης της χρονιάς κ άρα δεν μπορώ να ξέρω τίποτα! τύφλα!

ούτε ασφ. ενημερότητα ούτε τίποτα.

επειδή όμως τέλος του μήνα τελειώνει η προθεσμία για υποβολή φορ. δήλωσης, με βλέπω να την πιάνω απ' το λαρύγγι. τον ήρεμο άνθρωπο να τον φοβάσαι, άμα ξεπεράσει τα όριά του!

κ εγώ έχω μια εβδομάδα ακόμα υπομονή. μετά τελεμές.-αν ακούσετε δικηγόρο που έδειρε προϊστάμενο-η λογιστηρίου στο λουλουδιστάν, μην το σκέφτεστε καθόλου, στείλτε μου τσιγάρα στη φυλακή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου.

Εξακολουθεί το χειμωνιάτικο σκηνικό. Για σήμερα θα φτιάξω ρύζι με γάλα για τη μικρή ενώ εμείς οι μεγάλοι θα φάμε κάποια αποφάγια.

το βραδάκι αργά έχω οδοντίατρο.

Αχ, καλό κουράγιο Φέφη μου.

Να σας κεράσω και παγωτάκι μια και έχει τα γενέθλιά του ο μικρός μου σήμερα!

Έρχομαι τρέχοντας. Να τα χιλιάσει το μαναράκι σου, να τον καμαρώσεις άντρα μεγάλο και τρανό.

Link to comment
Share on other sites

εγχειρίζεται η νυφούλα μου (θυρεοειδής), οπότε θα πάω το απόγευμα κατευθείαν μετά την δουλειά στο Νοσ/μείο να την δω... θα γυρίσω αργάμιση... καταλαβαίνετε...

Καλή επιτυχία στο χειρουργείο της και καλή ανάρρωση να έχει.

έχει κλονιστεί το νευρικό μου σύστημα!!!!!

τώρα είδα τη δυνατότητα να υποβάλλουμε το εκκαθαριστικό για τα εισοδήματα του 2011 κ εγώ δεν μπορώ να υποβάλλω ακόμα φορολογική

Γαϊδούρια παιδί μου τι περιμένεις, αν και τώρα που το ξανασκέφτομαι τα γαϊδούρια έχουν περισσότερο φιλότιμο.

Εβίρι μας σήμερα φύσηξε κι εδώ... φαίνεται πως κάτι κατάφερες εντέλει με τόσο φφφφφφφ ;)

Κόντεψα να γίνω Ντίζυ Γκιλέσπι χτες, όποτε με χρειαστείτε ξαναφωνάξτε με να φυσήξω.:):):)

Χτες πήγα πάλι στο γιατρό, το μπεμπάκι μου μεγάλωσε κι άλλο και βλέπαμε μια μικρή καρδούλα να πάλλεται σα τρελή.

Η πιο μικρή-μεγάλη καρδούλα στον κόσμο κι όπως έλεγαν τα κορίτσια σε προηγούμενα ποστς, ο πιο όμορφος ήχος του κόσμου.

Βέβαια έχω μια απόκλιση στον υπέρηχο δηλ. χτες έπρεπε να ήμουν 7εβδομάδες και 3 μέρες και με έβγαζε 8 αλλά είναι λογικό να έχουμε απόκλιση είπε ο γιατρός και σταματάω να το σκέφτομαι.

Οι περισσότερες γυναίκες έχουμε απόκλιση από την ηλικία κύησης που μας δίνει ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, οοοληηηη μερα!!!!:D:D

τι κανετε αγαπημενες μου????εγω γιατι δεν νιωθω κυμα δροσιας και ζεσταινομαι παλι???:confused:

το φραντζολακι μου εκανε και χθες πυρετο αλλα ειναι τοσο ακμαια που δεν το καταλαβαινεις. η παιδιατρος μου ειπε μπορει να περναει καποια ιωσουλα στο ποδι. απο χθες βραδυ ειναι απυρετη και ελπιζω να μεινει ετσι.:rolleyes: μπορει λεω εγω τωρα να ειναι και απτα πισω δοντια που ειναι ετοιμα να βγουν. δεν θυμαμαι αν σας το ειπα αλλα πηγαμε την προηγουμενη εβδομαδα στον οδοντιατρο μου και της κοιταξε λιγο τα δοντια. ειναι οκ. αλλα 2 ακομη μενει να βγουν απο πανω. μεχρι τα 3 μου ειπε οτι ειναι ασφαλης η χρηση της πιπιλας. επισης οτι ειναι οτι χειροτερο να μενει η λακτοζη ολο το βραδυ. οποτε η βουρτσιζουμε μετα το γαλα , πραγμα αδυνατο για μας, η πριν και μετα το γαλα δινουμε νερο για να ξεπλυνουμε το στομα.της εδωσε και δωρο παιδικη οδοντοβουρτσα και οδοντοπαστα , χαρα που εκανε!!!:D:Dμαφηνει ποτε ποτε και τις τα βουρτσιζω.εσεις πως τα καταφερνετε σαυτο το θεμα??φεφακο μου πως εισαι με τα δοντια σου???ο πονος συνεχιζεται??

συμπεθερα μου πολυ καλα εκανες και τον εβαλες τιμωρια. δεν ηταν τροπος αυτος και πρεπει να νιωσει και τις συνεπειες ωστε να μην το ξανακανει. οσο για τους "εξωτερικους παραγοντες", απλα μην δινεις σημασια και αδιαφορησε... σιδερενια η νυφη σου και καλη αναρρωση. τελειωσε η επεμβαση??ολα καλα???

ελενηαγγλια να περνατε παντα ομορφα με τον συζυγατο σας...

φεφη σωστη γοργονα το ρυπακι!!!ελπιζω να ξαναπατε και αυτο το σκ...μεγεια τα μπρατσακια σας!!!με το καλο να πατε για ψωνια, αλλα να δροσισει λιγο... αληθεια εκει στο λουλουδισταν δεν κλεινουν δευτερα και τεταρτη απογευμα???οσο για την δουλεια..., χαρα στην υπομονη σου!!!τα μι ζωα!!!!:evil::evil::evil:

αγγελικουλα να χαιρεσαι το αντρακι σου, ναναι γερος, δυνατος και ευτυχισμενος και να εχει μια ομορφη ζωη χωρις δυσκολιες και εσυ παντα να τον καμαρωνεις!!!θα σβησετε τουρτα το σκ???

καγκλυ μου τι υπεροχος ηχος!!!ο ομορφοτερος του κοσμου!!!με το καλο να νιωσεις και κλωτσιτσες!!!

περιστερω μου τι κανεις???ο μικρος ταρζαν σου???

ελενη θεσνικη, καλως μας ηρθες παλι...

αααα, εχουμε και γλυκακι!!!να παρω δυο αγγελικουλα???ευχαριστωωωωω!!!ενω προσεχα, απο την κυριακη και μετα τρωω σαν θηριο!!!πφφφφ...αυτοσυγκρατηση μηδεν!!!!και μετα νιωθω ασχημα...

σημερα τρωμε.....ελα μου ντε!!!μαλλον κανεναν αρακα θα φτιαξω για μας. θα στειλω και στο πεθερικο αν και δεν τρελλαινονται για την μαγειρικη μου....:rolleyes:,. το βραδυ θα παω θεατρο με μια φιλη. ο αντρουλης θα κανει μπειμπυ σιτινγκ στην κορακλα μου, αφου πρωτα κανει το "μεγαλο μωρο" μας....:|:neutral:θουυυ.....

κατα ταλλα ησυχια. θελω να φυγωωωωωω...μακριααααα....σαλλη γη σαλλα μερη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα, οοοληηηη μερα!!!!:D:D

τι κανετε αγαπημενες μου????εγω γιατι δεν νιωθω κυμα δροσιας και ζεσταινομαι παλι???:confused:

δεν ξέρω. εγώ μια φουντώνω, μια είμαι καλά...νορμάλ πάντως δεν είμαι. αυτό είναι τσεκαρισμένο.:rolleyes::tongue:

το φραντζολακι μου εκανε και χθες πυρετο αλλα ειναι τοσο ακμαια που δεν το καταλαβαινεις. η παιδιατρος μου ειπε μπορει να περναει καποια ιωσουλα στο ποδι. απο χθες βραδυ ειναι απυρετη και ελπιζω να μεινει ετσι.:rolleyes: μπορει λεω εγω τωρα να ειναι και απτα πισω δοντια που ειναι ετοιμα να βγουν.

μακάρι να ήταν περαστικό!

δεν θυμαμαι αν σας το ειπα αλλα πηγαμε την προηγουμενη εβδομαδα στον οδοντιατρο μου και της κοιταξε λιγο τα δοντια. ειναι οκ. αλλα 2 ακομη μενει να βγουν απο πανω. μεχρι τα 3 μου ειπε οτι ειναι ασφαλης η χρηση της πιπιλας. επισης οτι ειναι οτι χειροτερο να μενει η λακτοζη ολο το βραδυ. οποτε η βουρτσιζουμε μετα το γαλα , πραγμα αδυνατο για μας, η πριν και μετα το γαλα δινουμε νερο για να ξεπλυνουμε το στομα.της εδωσε και δωρο παιδικη οδοντοβουρτσα και οδοντοπαστα , χαρα που εκανε!!!:D:Dμαφηνει ποτε ποτε και τις τα βουρτσιζω.εσεις πως τα καταφερνετε σαυτο το θεμα??

η ρύπα συνήθως τώρα το καλοκαίρι ζητάει νερό μετά το γάλα, αλλά κ κάποια βράδια μέσα στη μαύρη νύχτα...αφού ιδρώνει κ αφυδατώνεται! ακόμα κ με κλιματισμό!

της τα βουρτσίζω εγώ μια στο τόσο. όχι κάθε μέρα, ομολογώ!

κ αυτή παίζει κάθε μέρα με την οδοντόβουρτσα, αλλά παίζει!!!!τάχαμου βουρτσίζει-μαλλιά!

οδοντόκρεμα έχει της φρέζυ ντερμ. έτσι κ αλλιώς της βάζω ελάχιστη, αφού δεν φτύνει, δεν το 'χει!

φεφακο μου πως εισαι με τα δοντια σου???ο πονος συνεχιζεται??

οι ημικρανίες γίνονται έντονες ιδίως μετά το φαγητό, αν ξεχαστώ κ φάω από δεξιά. θα δείξει σήμερα. με βλέπω για εξαγωγή κ του έτερου φρονιμίτη!

φεφη σωστη γοργονα το ρυπακι!!!ελπιζω να ξαναπατε και αυτο το σκ...μεγεια τα μπρατσακια σας!!!

δεν πήραμε ακόμα μπρατσάκια για τη ρύπα μου. προσεχώς! υπάρχουν μεγέθη; μη την πατήσουμε όπως με το μαγιό της λόλα, που το πήρα ολόσωμο 3-4 κ τελικά της ήταν μικρό!

με το καλο να πατε για ψωνια, αλλα να δροσισει λιγο... αληθεια εκει στο λουλουδισταν δεν κλεινουν δευτερα και τεταρτη απογευμα???

τρίτη κ πέμπτη κλείνουν το απόγευμα.

οσο για την δουλεια..., χαρα στην υπομονη σου!!!τα μι ζωα!!!!:evil::evil::evil:

πού την είδες τη χαρά; το μάτι μου που είναι με τικ κ ανοιγοκλείνει από νεύρα μπούκλες πού το πας; δεν έχει κ αντίστοιχο φατσάκι σε κατάρρευση να βάλω...:shock::roll:

ευχαριστωωωωω!!!ενω προσεχα, απο την κυριακη και μετα τρωω σαν θηριο!!!πφφφφ...αυτοσυγκρατηση μηδεν!!!!και μετα νιωθω ασχημα...

οι τύψεις παχαίνουν! κόψτες!:cool:;)

σημερα τρωμε.....ελα μου ντε!!!μαλλον κανεναν αρακα θα φτιαξω για μας. θα στειλω και στο πεθερικο αν και δεν τρελλαινονται για την μαγειρικη μου....:rolleyes:,. το βραδυ θα παω θεατρο με μια φιλη.

να περάσεις όμορφα! τί θα δεις;

ο αντρουλης θα κανει μπειμπυ σιτινγκ στην κορακλα μου, αφου πρωτα κανει το "μεγαλο μωρο" μας....:|:neutral:θουυυ.....

κατα ταλλα ησυχια. θελω να φυγωωωωωω...μακριααααα....σαλλη γη σαλλα μερη....

άντε καλέ, πού θα βρεις χειρότερα;:tongue:

μάκια σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, οοοληηηη μερα!!!!:D:D

τι κανετε αγαπημενες μου????εγω γιατι δεν νιωθω κυμα δροσιας και ζεσταινομαι παλι???:confused:

Ε καλά, δεν είπαμε ότι κάνει ψύχρα! Λίγο έπεσε η θερμοκρασία!

το φραντζολακι μου εκανε και χθες πυρετο αλλα ειναι τοσο ακμαια που δεν το καταλαβαινεις. η παιδιατρος μου ειπε μπορει να περναει καποια ιωσουλα στο ποδι. απο χθες βραδυ ειναι απυρετη και ελπιζω να μεινει ετσι.:rolleyes: μπορει λεω εγω τωρα να ειναι και απτα πισω δοντια που ειναι ετοιμα να βγουν.

Όπως και να έχει περαστικούλια σας!

δεν θυμαμαι αν σας το ειπα αλλα πηγαμε την προηγουμενη εβδομαδα στον οδοντιατρο μου και της κοιταξε λιγο τα δοντια. ειναι οκ. αλλα 2 ακομη μενει να βγουν απο πανω. μεχρι τα 3 μου ειπε οτι ειναι ασφαλης η χρηση της πιπιλας. επισης οτι ειναι οτι χειροτερο να μενει η λακτοζη ολο το βραδυ. οποτε η βουρτσιζουμε μετα το γαλα , πραγμα αδυνατο για μας, η πριν και μετα το γαλα δινουμε νερο για να ξεπλυνουμε το στομα.της εδωσε και δωρο παιδικη οδοντοβουρτσα και οδοντοπαστα , χαρα που εκανε!!!:D:Dμαφηνει ποτε ποτε και τις τα βουρτσιζω.εσεις πως τα καταφερνετε σαυτο το θεμα??

Του μικρού του τα βουρτσίζει η αδερφή του. Το έχει βρει παιχνίδι ο μούργος και της το ζητάει!

φεφακο μου πως εισαι με τα δοντια σου???ο πονος συνεχιζεται??

συμπεθερα μου πολυ καλα εκανες και τον εβαλες τιμωρια. δεν ηταν τροπος αυτος και πρεπει να νιωσει και τις συνεπειες ωστε να μην το ξανακανει. οσο για τους "εξωτερικους παραγοντες", απλα μην δινεις σημασια και αδιαφορησε... σιδερενια η νυφη σου και καλη αναρρωση. τελειωσε η επεμβαση??ολα καλα???

ελενηαγγλια να περνατε παντα ομορφα με τον συζυγατο σας...

φεφη σωστη γοργονα το ρυπακι!!!ελπιζω να ξαναπατε και αυτο το σκ...μεγεια τα μπρατσακια σας!!!με το καλο να πατε για ψωνια, αλλα να δροσισει λιγο... αληθεια εκει στο λουλουδισταν δεν κλεινουν δευτερα και τεταρτη απογευμα???οσο για την δουλεια..., χαρα στην υπομονη σου!!!τα μι ζωα!!!!:evil::evil::evil:

αγγελικουλα να χαιρεσαι το αντρακι σου, ναναι γερος, δυνατος και ευτυχισμενος και να εχει μια ομορφη ζωη χωρις δυσκολιες και εσυ παντα να τον καμαρωνεις!!!θα σβησετε τουρτα το σκ???

να είσαι καλά Αφροδιτούλα! Ευχαρισώ για τις ευχές! Ναι θα του κάνουμε παρτάκι το Σάββατο το απόγευμα.

καγκλυ μου τι υπεροχος ηχος!!!ο ομορφοτερος του κοσμου!!!με το καλο να νιωσεις και κλωτσιτσες!!!

περιστερω μου τι κανεις???ο μικρος ταρζαν σου???

ελενη θεσνικη, καλως μας ηρθες παλι...

αααα, εχουμε και γλυκακι!!!να παρω δυο αγγελικουλα??

Να πάρεις όσα θες! Έχω κι άλλα στο ψυγείο!!

?ευχαριστωωωωω!!!ενω προσεχα, απο την κυριακη και μετα τρωω σαν θηριο!!!πφφφφ...αυτοσυγκρατηση μηδεν!!!!και μετα νιωθω ασχημα...

σημερα τρωμε.....ελα μου ντε!!!μαλλον κανεναν αρακα θα φτιαξω για μας. θα στειλω και στο πεθερικο αν και δεν τρελλαινονται για την μαγειρικη μου....:rolleyes:,. το βραδυ θα παω θεατρο με μια φιλη. ο αντρουλης θα κανει μπειμπυ σιτινγκ στην κορακλα μου, αφου πρωτα κανει το "μεγαλο μωρο" μας....:|:neutral:θουυυ.....

να περάσρετε καλά!

κατα ταλλα ησυχια. θελω να φυγωωωωωω...μακριααααα....σαλλη γη σαλλα μερη....

μαρή Φέφι, είστε λίγο ανάποδοι στο λουλουδιστάν ή μου φαίνεται? Σε όλη την Ελλάδα τα μαγαζιά είναι κλειστά Δευτέρα και Τετάρτη το απόγευμα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...