Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Nana10 είπε:

      Στο Ελενα. Απογοητεύτηκα με τα ιδιωτικά να σου πω την αλήθεια 

      Είναι μεγάλη υπόθεση να βρεις ανθρώπους που να εμπιστεύεσαι και να νιώθεις ασφαλής. Και σαφώς είναι και πολύ δύσκολο να το πετύχουμε αυτό με την πρώτη. Εγώ να φανταστείς από το 2018 που είχα μια φυσικη σύλληψη αλλά κατέληξε σε παλίνδρομη μέχρι τώρα έχω αλλάξει 5 γυναικολόγους. 

      13 ώρες πρίν, froufrou80 είπε:

      Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

      Κοιτα η κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική. Και καλώς η κακώς νομίζω δεν μπορούμε να τα ελέγξουμε όλα όλα πριν από μια εμβρυομεταφορα. Εγώ προσωπικά πριν την 1η εμβρυομεταφορά δεν είχα ελέγξει κάτι ειδικό. Μετά την αποτυχία είχαμε κάνει για το μικροβιωμα και είδαμε ότι τα καλά μικρόβια που θέλουμε να έχουμε στην μήτρα (τους γαλακτοβακιλλους) ηταν  πολύ χαμηλά οπότε ξεκίνησα αγωγή πριν προχωρήσουμε στην 2η προσπάθεια. Αλλα και πάλι σου λέω ότι η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική και ο γιατρος σου ξέρει καλύτερα τι χρειάζεσαι εσύ. Εγώ στη θέση σου θα την έκανα και ότι είναι να γίνει θα γίνει. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Υπολογιστε πρωτα ο θεος οτι υα γεννησω τελη αυγουστου :P να ξερετε να κανονισετε και εσεις τις δουλειες σας!!!! ;)

χαχαχαχα κάτσε να ανοίξω το ημερολόγιο-οργκανάιζέρ μου να δω το πρόγραμμά μου για να σου πω εγώ πότε θα γεννήσεις. Όλα κι όλα Ιωάννα μου δε γίνεται να γεννήσεις όποτε θες εσύ. Πρέπει να συμφωνούμε κι εμείς. Έχουμε και συνάντηση να κανονίσουμε, δε μας σκέφτεσαι καθόλου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπέρα βρε κορίτσια μου.

Τι ζέστη είναι αυτή!!!!! Σήμερα φάγαμε πρόχειρα - σαλάτα κι αυγά.

Κάντυ μου, έχεις γενέθλια? Να σε χαιρόμαστε - γερή, δυνατή και χαρούμενη!:D

Άννια, άσε να κάνουμε ένα μίνι συμβούλιο για ν' αποφασίσουμε πότε θα γεννήσεις.:mrgreen:

Κάγκλυ μου, χαλαρά και δροσερά να είσαι!;)

Φέφη, κάτι ήθελα να σου πω αλλά δεν θυμάμαι ρε γμτ... Η ζέστη μου έλιωσε και το λίγο υπόλοιπο μυαλό μου...:roll:


Link to comment
Share on other sites

Παρουσα κοριτσια!!

Φεφη μου με αναζητησες βλεπω:D..

Η δουλεια με εχει απορροφησει λιγο και δε προλαβαινω...σημερα ημουνα χαλαρα αλλα παρολα αυτα μου εχει βγει η κουραση των προηγουμενων ημερων και σερνομαι...ηθελα να παω κ βολτα τρομαρα μου:tongue:

Καντυ μου χρονια σου πολλα!! Να εισαι παντα ευτυχισμενη!

Ζωπ ακομα περιμενω την αναλυση για τους ομογενεις! Εγω που δε με θεωρω ετσι και τα βλεπω με κρι(η)τικο ματι, θελω να συγκρινω με τις εμπειριες μου εδω...

Τι αλλα...εδω προχτες ειχανε ροκ συναυλια σε μια παμπ αλλα ελειπε ο δικος μου :? και μονη μου τι να παω να κανω..αν ηταν σε ανοιχτο χωρο θα πηγαινα εστω κ μονη μου!

Με συγχωρειτε που δε θυμαμαι να πω παραπανω αλλα γραφετε πολλα και δεν εχω προλαβει να διαβασω!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Φεφη μου με αναζητησες βλεπω:D..

Ζωπ ακομα περιμενω την αναλυση για τους ομογενεις! Εγω που δε με θεωρω ετσι και τα βλεπω με κρι(η)τικο ματι, θελω να συγκρινω με τις εμπειριες μου εδω...

Κι εγώ σ' έψαχνα και ρώτησα μάλιστα αν θα 'ρθεις για διακοπές. Γιατί με ξέχασες εμένα, ε????:tongue:

Τι να σου πω τώρα για τους ομογενείς...? Είναι και θέμα που με πονάει, έχω πολλούς αγαπημένους μου έξω. Εντελώς περιληπτικά - υπάρχουν οι ψαγμένοι και καλοπροαίρετοι (λίγοι) και οι καράβλαχοι/εμπαθείς που αναμασάνε τα καναβούρια των μμε (δικά μας και ξένα).

Καταλαβαίνω τι έπαθε η Εβίρι προχθές, μου έχει συμβεί πολλάκις. Κι έχω ανοίξει μεγάλες συζητήσεις και ομηρικούς καβγάδες φυσικά!

Αλλά εδώ τα λένε οι ντόπιοι πολλές φορές, δεν θα τα λένε οι ξενητεμένοι μας που συνήθως ζουν σε μια εικονική πραγματικότητα??

Α! Κι όπως είπε το Γιασεμάκι προχθές, είμαι η ΖωΟπυρον...!!!!! χαχαχαχα αχαχαχαχαχαχα:lol::mrgreen:


Link to comment
Share on other sites

Ζωπ εχεις δικιο...και εσυ με εψαχνες!! Ναι θα κατεβω τον αυγουστο και ανυπομονω....

Σε βρισκω ξεχασιαρα ομως..Και εγω σε ειχα πει στις αρχες ΖΩΟπυρον!!!:tongue:

Εγω εδω αποφευγω τους Ελληνες γιατι στην πλειονοτητα τους ειναι φοιτητες με πολυ λιγο μυαλο..δε μπορειτε να φανταστειτε τι νουμερα εχω γνωρισει!!! Αμορφωτους, ημιμαθεις, νεοπλουτους, κατινες, ψωνια...Μια μερα θα γραψω βιβλιο! Θα μου πεις, και στην Ελλαδα υπαρχουν ,απλα εδω κανεις "αναγκαστικες" παρεες γτ δεν εχεις πολλες επιλογες. Βεβαια αυτα τα εχω κοψει εδω κ χρονια, κανω παρεα μονο με ατομα που ταιριαζω και με "ανεβαζουν".

Για να γραψω βεβαια κ κατι αλλο..για αυτα που ειπε η Εβιρι. Χωρις να θελω να δικαιολογησω κανενα, καμμια φορα κατι που σε εσενα ειναι συνηθισμενο, δε σου κανει εντυπωση. Πχ εμενα οταν μου ειπαν με σοκ, τρομο και δεος οτι το αφορολογητο θα κατεβει στα 5000 ευρω, το μονο που μου προκαλεσε δεος ηταν οτι πριν 5 χρονια ηταν στα 12000! Κοινως επειδη εδω το αφορολογητο ηταν και ειναι 5000, (και με πολυ πιο ακριβο κοστος ζωης), το νεο δεν μου προξενησε εκπληξη...με αλλα λογια χωρις να το θεωρω σωστο σαν μετρο, επειδη το ζω εδω ως κατι φυσιολογικο δε με "θυμωνει" οσο αλλους..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bonjour! Τι μου κάνετε;

Μεταξία μου χρονια πολλά κι ευτυχισμένα! Να εισαι παντα γερη, τυχερη κι ευτυχισμένη!

Να χαιρεσαι την οικογένειά σου!

Για να ειμαι στο θέμα χθες φαγαμε γιουβετσι το μεσημέρι και τηγανητές πατάτες με χωριάτικα λουκάνικα το βραδυ (εχουμε κοσμο και μαγειρευουμε πρωι και βραδυ). Σημερα δεν ξερω αλλά ειδα κοτοπουλο να ξεπαγωνει. Για το βραδυ ειπα στη μαμά μου να φτιαξω ένα ψευτοσουφλέ με ψωμι του τοστ και συμφωνησε.

Περιστεράκι σε σκεφτόμουν χτες το βράδυ καθως τα λουκάνικα ήταν από τα μέρη σου

Κοριτσια κι εγω νυσταζω αλλά εγω ετσι κι αλλιώς έχω πάρα πολύ καλή σχεση με τον υπνο. Βάλε και την εγκυμοσυνη... έδεσε το γλυκο.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σήμερα είμαι χειρότερα από χτες! Πιό πολύ βουλωμένη μύτη, βήχα που αν ήταν παραγωγικός θα ήμουν ευχαριστημένη! Κοινώς μαύρο χάλι!

Ξεκίνηση αντιβίωση, δεν την παλευα άλλο και με αυτή την ζέστη!

Ιωάννα, όπως σου είπε και η Έβιρι και η Ζώπυρον δεν μπορείς να αποφασίσεις εσύ για το πότε θα γεννήσεις! Θα βάλουμε κάτω ημερολόγια και organizers και θα σε ενημερώσουμε πότε γεννάς!

Μαρή Κάντυ, είχες όντως γεννέθλια προχτές? Να τα εκατοστήσεις κοπέλάρα μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Έβαλα κιμά με μακαρόνια για σήμερα.

Εγω που δε με θεωρω ετσι και τα βλεπω με κρι(η)τικο ματι, θελω να συγκρινω με τις εμπειριες μου εδω...

Όταν τα βλέπεις με κρητικό μάτι, το μουστάκι το στρίβεις; Εγώ το στρίβω.

Τι αλλα...εδω προχτες ειχανε ροκ συναυλια σε μια παμπ αλλα ελειπε ο δικος μου :? και μονη μου τι να παω να κανω..αν ηταν σε ανοιχτο χωρο θα πηγαινα εστω κ μονη μου!

Ποιος ήταν ο αοιδός;

Πχ εμενα οταν μου ειπαν με σοκ, τρομο και δεος οτι το αφορολογητο θα κατεβει στα 5000 ευρω, το μονο που μου προκαλεσε δεος ηταν οτι πριν 5 χρονια ηταν στα 12000! Κοινως επειδη εδω το αφορολογητο ηταν και ειναι 5000, (και με πολυ πιο ακριβο κοστος ζωης), το νεο δεν μου προξενησε εκπληξη...με αλλα λογια χωρις να το θεωρω σωστο σαν μετρο, επειδη το ζω εδω ως κατι φυσιολογικο δε με "θυμωνει" οσο αλλους..

Έλεν μου εμάς μας θυμώνει γιατί δεν είναι δυνατόν αυτός που έχει ετήσιο εισόδημα 5000 Ε. να ζει με τέτοιο κόστος ζωής καθημερινά στην Ελλάδα (τρόφιμα, ενοίκιο, βενζίνη) και να πληρώνει κι από πάνω στην εφορία. Κι όχι μόνο αυτό, αλλά να μην έχει και προοπτική να βρει δουλειά στο μέλλον, με την ανεργία που υπάρχει.

Σήμερα είμαι χειρότερα από χτες! Πιό πολύ βουλωμένη μύτη, βήχα που αν ήταν παραγωγικός θα ήμουν ευχαριστημένη! Κοινώς μαύρο χάλι!

Περαστικά σου Αφροδίτη.

Link to comment
Share on other sites

κ'αγκλυ μου, γλυκούλα μου εσένα βρήκα να ξεχάσω η ξεμυαλισμένη;

σχώρΝα με!!!!!

αγγελικούλα κ κάντυ, όντως κανείς δεν την είχε χρησιμοποιήσει την κάρτα. πρωί πρωί πήγα κ έκανα ενημέρωση κ αίτηση για νέα κάρτα.

κ ο φέφος ήταν χολοσκασμένος ντε-όπως έλεγε κ η θεά Βασιλειάδου στη θεία από το Σικάγο!;)

χθες για να του φτιάξω το κέφι του τηγάνισα καλαμαράκια στικς. χτύπησε κ 2-3 η ρύπα!

..........Ξέχασα να γράψω ότι σήμερα τρώμε βλήτα με μπιφτεκάκια στην σχάρα έτσι ??? Στην Μέλπω εννοώ -να μην ξεχνιόμαστε !!!!!- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θύμησέ μου, θύμησέ μου από πού την ξέρουμε την κυρία!

ντελίβερυ;

Μπράβο Ιωάννα για τον παστό γαύρο. Εγώ δεν είμαι φίλη στα παστά και στα τουρσιά, αλλά μου άρεσε πολύ ότι το φτιάξατε μόνοι σας.

κ εμένα μου αρέσουν τα αλμυρά, παστά.

τα έτρωγα με τον μπαμπάκα μου από παιδί με την φασολάδα!!!!τους γίγαντες!!!όπως κ ξερό κρεμμύδι ή πράσο...είδωλο ο μπούλης μου!

Καλησπέρα

λιώνω λέμε. Ξουτ βρωμοκαυσωνα ξουτ.

Σήμερα έκανα γεμιστά δεν τα πολυήθελα όμως τέλικά γενικά τπτ δεν πολυθέλω.

Αχ φέφη το ρίχνώ στη ζεστααααααα ότι μόνο εμένα ξέχασες στο καφέ που θέλεις να πιείς.

τσηνώμη!!!!εν το ήθελα!!!!

το τσέρεις πόσο σε αγαπάω!

Καλησπέρα σας!!!

Εγώ σήμερα δε μαγείρεψα. Με τόση ζέστη, κλείστηκα με το μικρό στην κρεβατοκάμαρα με το κλιματιστικό και δεν έκανα τίποτα.

Οπότε σήμερα φάγαμε υπέροχο delivery.

τί ντελιβεριάσατε;

Ax koritsia mou με αυτη την ζεστη δεν μπορω καθολου ουτε να φαω ουτε να πιω κατι ζεστο,λιγουρευομαι μονο παγωμενα σταφυλια καρπουζι και παγωτο,οποτε τρωω φρικες!!Φεφη τον γαυρο μας καθαρισε κεφαλια και τα απο μεσα ο ιχθυοπώλης και εμεις μετα τα κοψαμε τα φιλεταραμε και τα πλυναμε καλα...Μετα πηραμε αλατι ημιχοντρο βαλαμε σε ενα ταπερ μια σειρα ψαρια μετα παλι αλατι μετα ψαρια και το αφησαμε σε ενα ντουλαπι και σημερα με τις φακες πηγαινε μουρλια απλα εγω με τα αλμυρα θα γινω σαν ελεφαντας απο το πρηξιμο αλλα δεν μπορω τρελαινομαι για αλμυρα.,,Υπολογιστε πρωτα ο θεος οτι υα γεννησω τελη αυγουστου :P να ξερετε να κανονισετε και εσεις τις δουλειες σας!!!! ;)

μικρούλα μου, μπράβο σας για τον παστό γαύρο!

απλά σε ντουλάπι βάλατε το τάπερ, ε;

σκέτο μέλι βρε, μια κουταλιά του γλυκού το πρωί κ μια το βράδυ. σε θεραπεύει, όπως έλεγε η μάνα του πατέρα μου!

εγώ έχω ακούσει ότι κάνει καλό να το ανακατεψεις με χυμό από φρέσκο λεμόνι.

Καλησπέρα βρε κορίτσια μου.

Τι ζέστη είναι αυτή!!!!! Σήμερα φάγαμε πρόχειρα - σαλάτα κι αυγά.

Φέφη, κάτι ήθελα να σου πω αλλά δεν θυμάμαι ρε γμτ... Η ζέστη μου έλιωσε και το λίγο υπόλοιπο μυαλό μου...:roll:

το καλύτερο φαγητό!!!!!

Παρουσα κοριτσια!!

Φεφη μου με αναζητησες βλεπω:D..

Η δουλεια με εχει απορροφησει λιγο και δε προλαβαινω...σημερα ημουνα χαλαρα αλλα παρολα αυτα μου εχει βγει η κουραση των προηγουμενων ημερων και σερνομαι...ηθελα να παω κ βολτα τρομαρα μου:tongue:

Τι αλλα...εδω προχτες ειχανε ροκ συναυλια σε μια παμπ αλλα ελειπε ο δικος μου :? και μονη μου τι να παω να κανω..αν ηταν σε ανοιχτο χωρο θα πηγαινα εστω κ μονη μου!

Με συγχωρειτε που δε θυμαμαι να πω παραπανω αλλα γραφετε πολλα και δεν εχω προλαβει να διαβασω!

να ξεκουράζεσαι κ να μπαίνεις όποτε έχεις ευχέρεια!

ο δικός σου πού έλειπε;

φιλούρες!

Ναι θα κατεβω τον αυγουστο και ανυπομονω....

Εγω εδω αποφευγω τους Ελληνες γιατι στην πλειονοτητα τους ειναι φοιτητες με πολυ λιγο μυαλο..δε μπορειτε να φανταστειτε τι νουμερα εχω γνωρισει!!! Αμορφωτους, ημιμαθεις, νεοπλουτους, κατινες, ψωνια...Μια μερα θα γραψω βιβλιο! Θα μου πεις, και στην Ελλαδα υπαρχουν ,απλα εδω κανεις "αναγκαστικες" παρεες γτ δεν εχεις πολλες επιλογες. Βεβαια αυτα τα εχω κοψει εδω κ χρονια, κανω παρεα μονο με ατομα που ταιριαζω και με "ανεβαζουν".

Για να γραψω βεβαια κ κατι αλλο..για αυτα που ειπε η Εβιρι. Χωρις να θελω να δικαιολογησω κανενα, καμμια φορα κατι που σε εσενα ειναι συνηθισμενο, δε σου κανει εντυπωση. Πχ εμενα οταν μου ειπαν με σοκ, τρομο και δεος οτι το αφορολογητο θα κατεβει στα 5000 ευρω, το μονο που μου προκαλεσε δεος ηταν οτι πριν 5 χρονια ηταν στα 12000! Κοινως επειδη εδω το αφορολογητο ηταν και ειναι 5000, (και με πολυ πιο ακριβο κοστος ζωης), το νεο δεν μου προξενησε εκπληξη...με αλλα λογια χωρις να το θεωρω σωστο σαν μετρο, επειδη το ζω εδω ως κατι φυσιολογικο δε με "θυμωνει" οσο αλλους..

συμφωνώ σε αυτό το θέμα.

μόνο που αν τα πλούσια κλιμάκια απέδιδαν φόρο, τότε δεν θα χρειαζόταν καν αυτό το όριο των 5.000!

η ίδια φοροδοτική πηγή, μισθωτοί κ συνταξιούχοι! πόσο πιά!

Bonjour! Τι μου κάνετε;

Για να ειμαι στο θέμα χθες φαγαμε γιουβετσι το μεσημέρι και τηγανητές πατάτες με χωριάτικα λουκάνικα το βραδυ (εχουμε κοσμο και μαγειρευουμε πρωι και βραδυ). Σημερα δεν ξερω αλλά ειδα κοτοπουλο να ξεπαγωνει. Για το βραδυ ειπα στη μαμά μου να φτιαξω ένα ψευτοσουφλέ με ψωμι του τοστ και συμφωνησε.

Περιστεράκι σε σκεφτόμουν χτες το βράδυ καθως τα λουκάνικα ήταν από τα μέρη σου

Κοριτσια κι εγω νυσταζω αλλά εγω ετσι κι αλλιώς έχω πάρα πολύ καλή σχεση με τον υπνο. Βάλε και την εγκυμοσυνη... έδεσε το γλυκο.

Φιλιά

κ τί γλυκό!!!!

ωραίο το χθεσινοβραδινό σου φαγητό!

Καλημέρα!

Σήμερα είμαι χειρότερα από χτες! Πιό πολύ βουλωμένη μύτη, βήχα που αν ήταν παραγωγικός θα ήμουν ευχαριστημένη! Κοινώς μαύρο χάλι!

Ξεκίνηση αντιβίωση, δεν την παλευα άλλο και με αυτή την ζέστη!

Μαρή Κάντυ, είχες όντως γεννέθλια προχτές? Να τα εκατοστήσεις κοπέλάρα μου!

περαστικά σου αγγελικούλα μου!

τελικά δεν γενεθλίαζε η κάντυ μου; :confused:

τα νέα μου...λαμποκόπησα το σπίτι, έκανα κάτι δουλειές έξω νωρίς το πρωί κ τρώω απ' έξω σαντουιτσάκι, κρουασάν σοκολάτας κ τώρα κρατσανάω ένα σούπερ ντούπερ λουκουμά!!!

ο φέφος σπετζοφάι κ το φεφόπαιδο φακούλες!

κ χθες βράδυ χτύπησα το άλλο μισό φρουτάκι-καρπούζι- με τυρί φέτα εννοείται!!!!!

κ αγγελικούλα σηκώθηκα μία φορά για κατούρημα!

μάκια στα μαγουλάκια!

η έλεν πότε επιστρέφει;

Link to comment
Share on other sites

τί ντελιβεριάσατε;

Καλημέρα! Καλημέρα!

Εχθές φάγαμε σουβλάκια. Σήμερα έκανα φακή (επιθυμία του αντρούλη μου)

Ευτυχώς πρόλαβα και μαγείρεψα για εμάς και για το παιδί, γιατί μας έκοψαν το νερό. Βλάβη, λέει... Τα νεύρα μου...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θύμησέ μου, θύμησέ μου από πού την ξέρουμε την κυρία!

ντελίβερυ;

H Μέλπω είναι η ψησταριά της Μεταξίας! Έτσι είναι το όνομά της! Σωστά Μεταξάκι?

περαστικά σου αγγελικούλα μου!

Ευχαριστώ!

τελικά δεν γενεθλίαζε η κάντυ μου; :confused:

τα νέα μου...λαμποκόπησα το σπίτι, έκανα κάτι δουλειές έξω νωρίς το πρωί κ τρώω απ' έξω σαντουιτσάκι, κρουασάν σοκολάτας κ τώρα κρατσανάω ένα σούπερ ντούπερ λουκουμά!!!

Λουκουμά????? Θέλω κι εγώωωωωωωωω!

ο φέφος σπετζοφάι κ το φεφόπαιδο φακούλες!

κ χθες βράδυ χτύπησα το άλλο μισό φρουτάκι-καρπούζι- με τυρί φέτα εννοείται!!!!!

κ αγγελικούλα σηκώθηκα μία φορά για κατούρημα!

χαχαχαχα!

μάκια στα μαγουλάκια!

η έλεν πότε επιστρέφει;

Νομίζω θα λείπανε όλη την εβδομάδα. Αν θυμάμαι καλά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

δίκιο έχεις. μας το είχε πει η αγαπούλα μου, αλλά ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι κ απ' αυτό -το λίγο που έχει απομείνει-πού να πρωτοδώσω η έρμη;

ηλιαχτίδα, πάλι καλά!

των φρονίμων ταπαιδιά που λένε! εύγε! κ για τ ασούβλακος κ για τη φακούλα!

με πήρε η κόρη μου κ δεν κατάλαβα τίποτα!

μετά μου μίλησε ο φάδερ μου κ μου είπε ότι θα μας ετοιμάσει πίτσα, γαιτί κάθε απόγευμα που παίρνουμε το παιδί δεν νιώθει καλά που πίνουμε ένα νερό κ φεύγουμε!!!!!!

μα τί λέει;

ποιός μου το προσέχει το σπλάχνο;

ποιός με τροφοδοτεί με κρεάτα, ζαρζαβάτια, τραχανάδες κ φαγητά;

α ρε μάνα! πάλι χώμα με έκανες!

θα μπορέσω να κάνω έστω τα μισά στο παιδί μου όταν μεγαλώσουμε; μακάρι!

Link to comment
Share on other sites

για τον λουκουμά, άργησες να απαντήσεις..

έχω όμως το κρουασάν, αν θέλεις να το μοιραστούμε!

πάω για σίγκαρετ, μιας κ μπάφιασα!

σας συμβαίνει κ εσάς; νυστάζω. φταίει η ΖέστΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ακόμα προλαβαίνεις!

έχω κ σαντουιτσάκι πολύσπορο με γαλοπούλα! έλα να τα μοιοραστούμε! μετά κερνάω τσιγάρο! μόνο με κουτσομπολιό!

είδα κ το διαμαντάκι μου, τη μικρή κόρη της αδερφής μου το πρωί. ήταν στην αγορά...μα τί διαμαντέλω είναι αυτή!!!!!στα πατώματα είμαι κάθε φορά που χαμογελάει!!!!!!!σκόρδα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...