Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , helena212 είπε:

      Καλημέρα, τι τρέλα είναι αυτή που περνάω Παναγία μου.. αύριο έχω την δεύτερη χοριακή, έχει ξεπρηστει το στηθος μου.. δεν νιωθω τίποτα..  δεν ξέρω και τι πρέπει να νιώθω..  δεν μπορώ αλλο

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      13 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ουφ είμαι να σκάσω βρε κορίτσια!

Η νύφη μου έκανε 2η προσπάθεια εξωσωματικής και απέτυχε πάλι! :cry:

Παιδεύονται 2 χρόνια τώρα και δεν .....

Η ψυχολογία τους στα πατώματα όπως και η δική μου επίσης:cry::cry::cry:

Αγγελική μου πολύ λυπάμαι

Χρειάζονται μεγάλη ψυχολογική υποστήριξη και φυσικά καθόλου άγχος

Εχω ακούσει για ζευγάρια που για πολλά χρόνια προσπαθούσαν με εξωσωματικές ανεπιτυχώς και στο τέλος τα κατάφεραν φυσικά.

Φωτεινή,καλοστέριωτο το μωράκι!Σε θυμάμαι που έμπαινες και παλιότερα στο καφέ

Να μπαίνεις πιο συχνά να μαθαίνουμε νέα σου.

Αφροδίτη μου,πίκρα,μεγάλη πίκρα!!

Εχεις δίκιο να αγανακτείς και να αγχώνεσαι ότι δεν θα μπορείς να προσφέρεις στην Τ αυτό που πραγματικά θα ήθελες.Η αγάπη σου όμως είναι τόσο μεγάλη και είσαι τόσο γλυκειά μανούλα που η Τ θα το θυμάται περισσότερο αυτό,από τον παιδικό σταθμό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τι κάνουν τα κοριτσάκια μου?

εγω καλά, ζεσταίνομαι πολύ πολύ.

Αγγελικη πολλή στεναχωρέθηκα με τη νυφούλα σου. Ευχομαι σύντομα να αποκτήσουν ένα μωράκι φυσιολογικότητα. Συμφωνώ με τη φέφη να πάνε στην χρυσοβαλάντου να πάρει μήλο και τη ζώνη.

Κορίτσια επίσης θέλω να μοιραστώ και κάτι ακόμα μαζί σας που εμένε μου έδωσε πολύ κουράγιο και συνέχεια λέω να σας το γράψω και συνέχεια το αναβάλλω να μη σας τρώω το χρόνο.

Μέσα στο χειμώνα ονειρεύτηκα ότι ήμουνα μπροστά στην εικόνα της Αγιας Ειρήνης που γιορτάζει στις 6/5 και της ζητούσα ένα παιδί και 3 φορές μου κούνησε καταφατικά το κεφάλι της.

Πρίν μάθω ότι είμαι εγκυος βλέπω ότι περπατάω με τον άντρα μου και περνάμε έξω απο μια εκκλησία ήταν πάλι της Αγιας Ειρήνης. Μπαίνουμε μέσα και πάμε και ανάβουμε κεριά. Και ξαφνικά βρισκόμαστε σε ένα χώρο όπου ήταν εικόνα της Αγια; Ειρήνηςς τεράστια εικόνα όπως ο τοίχος απο ένα δωμάτιο και η εικόνα κουνιόταν και βλέπω τον άντρα μου να κρατάει κατι πατουνάκια κιτρινα( τα οποία είχα αγοράσει πέρυσι και τα έχω κρυμμένα ούτε που τα θυμόμουνα) και τα βλέπω να γίνονται στα χέρια του ροζ. και έπρεπε λέει να τα αφήσει πάνω στην εικόνα.

Θέλω να βρώ εώ κοντά μια εκκλησία Αγια Ειρήνη και να πάω να τις αφήσω τα πατουνάκια.

Η θρησκεία μας είναι ζωντανή.

Ευχομαι Αγγελική να μας πεις σύντομα τα καλά τους νέα.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εβιρι, αυτος που ειδες ήταν ο Γκερτ Μιλλερ, διασημος γερμανος ποδοσφαιριστης των δεκαετιών 60 και 70.

Τελικά Φωτεινή δεν είναι ούτε εκείνος ο Μίλλερ ο ποδοσφαιριστής που σας έλεγα. Ρώτησα τα παιδιά του σχολείου τώρα το μεσημέρι και είναι ο Χάνσι Μίλλερ (Hansi Müller), βρήκα και εικόνες του στο γκουγκλ http://www.google.com/search?q=hansi+m%C3%BCller+fussballspieler&hl=el&prmd=imvnso&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dYv1T-2GEsm1tAa7xJylBQ&ved=0CFUQsAQ&biw=1688&bih=699

Καποιο διαστημα ηταν και στην ιδια 11αδα με τον Μπεκενμπαουερ (αν τον εχεις ακουσει).

Τον ξέρω τον Μπεκενμπάουερ, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι τον έχω δει στο πρόσωπο. Γενικά εγώ δεν ασχολούμαι καθόλου με ποδόσφαιρο.

Έχω κα άποψη για το θέμα. Αμ πως.

Σε θαυμάζω.

Φιλιά και σοορυ για την εισβολή.

Αυτό να μην το ξαναπείς, ούτε να το ξαναγράψεις.

είναι που ζω τον ρόλο!:wink:

χαχαχαχαχαχα

είδα ασί-τί όμορφη γυναίκα!

Θα δω στο ίντερνετ εικόνες για να δω πώς είναι η Ασί. Αλλά αν δεις και τον Μποράν στο έργο Σιλά.........Είναι πρώην μοντέλο, 1.90 ύψος, σώμα λαμπάδα, πρόσωπο κούκλα κλπ κλπ κλπ.

εβίρι ευχαριστώ για τα φιλάκια!

Και σου ξαναστέλνω και στη Ρύπα και σε σένα.

κάπου στην αρχή πρέπει να δείχνει αυτό το παραθαλάσσιο χωριουδάκι (Αγία Πελαγία είναι ή κάνω λάθος????)

Δείχνει πολλά μέρη, κάποια που αναγνώρισα εγώ ήταν: το Τηγάνι (μικρό νησάκι στα Χανιά που μοιάζει με τηγάνι), τη Φαλάσαρνα, τη γέφυρα του Βαρδινογιάννη (που κάνουν μπάντζη τζάμπινγκ, αυτό είναι στην Ανώπολη Σφακίων), τον Κούλε Ηρακλείου (κάστρο στο λιμάνι), την κλειστή αγορά Χανίων, το Λαφονήσι, τη Γραμβούσα, αρχαιολογικό χώρο Κνωσσού (το μουσείο που δείχνει λίγο πριν ίσως είναι του Ηρακλείου δεν είμαι σίγουρη), τα Μάταλα με τις σπηλιές των γυμνιστών (εκεί είχε γυριστεί το έργο "η θεία μου η χίπισσα" με τη Βλαχοπούλου), το ενυδρείο στο Ηράκλειο (που είναι αρκετά μεγάλο και διάσημο), το φαράγγι της Σαμαριάς, τη χρήση της τεχνικής κοπανέλι για εργόχειρα, τον Άγιο Νικόλαο, τις κορυφές του Ψηλορείτη, τα λιοντάρια (πλατεία με αγάλματα λεόντων στο κέντρο του Ηρακλείου), το Φραγκοκάστελλο, το λιμάνι των Χανίων, σίγουρα έδειξε και κάποια μέρη του Ρεθύμνου, αλλά επειδή το Ρέθυμνο δεν το γνωρίζω καλά δεν ξέρω ποια ακριβώς ήταν.

Αν ξαναπείς σόρρυ για εισβολές και τέτοια θα ροβολήσω στο νησί σου !!! όλες/όλοι καλοδεχούμενοι !:-P

χαχαχαχαχαχα

κόρες δεν ξέρω πώς να διαγράψω το 2ο ίδιο μήνυμα. δεν βάζετε ένα χεράκι;

Κάνε έντιτ όσο είσαι εντός του 24ώρου που το ανέβασες και γράψε κάτι άλλο.

Όχι καλέ - ούτε γιατρό έχω απόψε ούτε μου συμβαίνει κάτι το ιδιαίτερο. Απλά, τρεξίματα και ακεφιές. Για το ραντεβού που έλεγα... θα σας πω όταν γίνει.

Αχ ευτυχώς, ό,τι άλλο και να είναι καλό θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η νύφη μου έκανε 2η προσπάθεια εξωσωματικής και απέτυχε πάλι! :cry:

Παιδεύονται 2 χρόνια τώρα και δεν .....

Η ψυχολογία τους στα πατώματα όπως και η δική μου επίσης:cry::cry::cry:

Λυπάμαι πολύ γι' αυτήν την εξέλιξη. Να τους πεις να έχουν πίστη και πάλι πίστη. Να το θεωρήσουν δεδομένο ότι θα αποκτήσουν παιδί. Θα συμφωνήσω με τη Φέφη να τάξουν κάτι και να κάνουν έντονη προσευχή, είτε στην Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου ή σε κάποιο άγιο προστάτη τους.

Χθες μονο δεχθηκαν να τους ετοιμάσω τον κιμά για το παστίτσιο που θελουν να κάνουν σήμερα γιατί περιμενουμε και επισκέψεις. Έλεος!

Την άλλη φορά να τους μαγειρέψεις κάτι χωρίς να τους ρωτήσεις και να τους το πας έτοιμο.

Κορίτσια επίσης θέλω να μοιραστώ και κάτι ακόμα μαζί σας που εμένε μου έδωσε πολύ κουράγιο και συνέχεια λέω να σας το γράψω και συνέχεια το αναβάλλω να μη σας τρώω το χρόνο.

Καλέ ποιο χρόνο μας τρως; Αυτά πρέπει να λέγονται και να διαδίδονται. Άσε που είναι συναρπαστικά όνειρα από μόνα τους, είτε πιστεύει κανείς, είτε όχι.

Μέσα στο χειμώνα ονειρεύτηκα ότι ήμουνα μπροστά στην εικόνα της Αγιας Ειρήνης που γιορτάζει στις 6/5 και της ζητούσα ένα παιδί και 3 φορές μου κούνησε καταφατικά το κεφάλι της.

Πόσο ποιο ζωντανό να είναι το όνειρο;

Θέλω να βρώ εώ κοντά μια εκκλησία Αγια Ειρήνη και να πάω να τις αφήσω τα πατουνάκια.

Να το κάνεις κα να προσευχηθείς θερμά.

Η θρησκεία μας είναι ζωντανή.

Κάγκλυ μου, εσύ δε βλέπεις όνειρα, ζωντανές εικόνες από τη μελλοντική σου ζωή βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Καντυ το παραθαλασσιο χωριουδακι που λες στην αρχη του βιντεο ειναι η Αγια Γαληνη. (Διατηρω μια επιφυλαξη οτι μπορει να ναι Χωρα Σφακιων) Θα προσθεσω κ αλλα μερη που δειχνει οπως τη Μονη Αρκαδιου στο Ρεθυμνο , τοπο ολοκαυτωματος οπου οι χριστιανοι ανατιναχτικαν με μπαρουτι νομιζω για να μην παραδοθουν στους Τουρκους. Σωζονται και τα οστα των θυματων.

Την παλια πολη του ρεθυμνου, τα Λευκα Ορη, τη λιμνη του Ζαρου αναμεσα σε αλλα...

Φιλια!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια όταν βρείτε χρόνο να ρίξετε μια ματιά στο παρακάτω λινκ. Έχει να κάνει με το ελληνικό αλφάβητο που θα διδαχθεί (πιθανόν; ) του χρόνου στα σχολεία. Να είστε πάντα επιφυλακτικές σχετικά με τα βιβλία και τους δασκάλους των σχολείων μας. Προσωπικά έχασα πάσα ιδέα. Δεν θέλουν να αφήσουν τίποτα όρθιο και δυστυχώς υπάρχουν πάρα πολλοί ανθέλληνες ελληνικής καταγωγής που υποβοηθούν αυτά τα σχέδια. Και δυστυχώς αυτοί είναι και εκπαιδευτικοί.

http://www.enikos.gr/society/59174,To_oy_exafanise_h_kai_w.html

Link to comment
Share on other sites

1) Έκανα αποτρίχωση άνω χείλους και η ανόητη σχεδόν μ' "έκαψε".:shock:

2) Γύρισα κατάκοπη κι ελαφρώς αργοπορημένη από τη δουλειά.:?

3) Με κουτσούλισε ένα πουλάκι και πλύθηκα κι άλλαξα από την αρχή.:rolleyes:

4) Στο δρόμο μ' έπιασε κάτι σαν διάρροια.:confused:

5) Μπερδεύτηκα και κατέβηκα εντελώς αντίθετα από κει που έπρεπε.:evil:

6) Είχα λιώσει από τη ζέστη.:cool:

7) Το κινητό μου τα είχε παίξει κι ανοιγόκλεινε κατά τα κέφια του.:mad:

8 ) Είχα φορέσει λάθος ζευγάρι φακών επαφής και μ' έκοβαν τα μάτια μου.:roll:

(περιληπτικά τα παραπάνω)


Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα κι έφθασα στο ραντεβού... με την Κάντυ και το Δωράκι...!!!!:D

Η Κάντυ ήταν εκεί από τις 8.10, εγώ έφθασα τελικά στις 9 και το Δωράκι (από ταξίδι) στις 10.

Τώρα τι να (πρωτο)πω για την ουσία της συνάντησης?:D


Link to comment
Share on other sites

Πολλές λεπτομέρειες δεν μπορώ να πω γιατί είμαι ξεθεωμένη, αύριο έχω πολύ πρωινό ξύπνημα και δύσκολη μέρα.

Όμως...

Τα παιδιά μας συναγωνίστηκαν σε ομορφιά, σκέρτσο, εξυπνάδα, ζωηράδα κι αγκαλιές...

οι 2 σύζυγοι (ο δικός μου δούλευε) σε καλοσύνη και απλότητα...

και οι ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ σε ΒΑΘΟΣ ΨΥΧΗΣ... πραγματικοί ΜΠΑΞΕΔΕΣ και οι δυο τους... Σαν να γνωριζόμαστε από χρόνια...

Τις ευχαριστώ τοοοοόσο πολύ γιατί κατέβαλλαν μεγάλο κόπο για να τα καταφέρουν να έρθουν!! Να είστε καλά ομορφιές μου!!

υ.γ. 1) Είχα κάτι πραγματάκια για τη Δώρα και τα ξέχασα σπίτι μου!:shock:

2) Κόρη Κάντυς - γιος Δώρας = κεραυνοβόλος έρωτας = καρδούλες στον αέρα, αγκαλιές, φιλιά, χάδια!!!!!:D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!

Μακάρι όλες οι κοπέλες να αποκτησουν το μωράκι που επιθυμούν!

Kagly μου ευχομαι και σε εσένα καλή εγκυμοσύνη και καλοστέριωτο το μωράκι! Πραγματικά συγκλονιστικά τα όνειρα που ειδες.

Ζωπυρον καλέ τι ωραιο ραντεβού ήταν αυτό.

Εβιρι μου ειμαι γεννημένη στη Γερμανία και όλοι οι δικοι μου παρακολουθουν γερμανικό ποδόσφαιρο, γιαυτο και οι γνώσεις.

Το άρθρο που ανέβασες το ειχα διαβασει κι εγώ. Στο όνομα της απλοποίησης και της παγκοσμιοποίησης αλλάζουν πολλά δυστυχώς. Μία γλώσσα που υπάρχει τοσα χρόνια να την καταστρέφουν τόσο γρήγορα.

Και για να ειμαι στο θέμα δεν ξέρω τι θα φάμε σήμερα γιατί άλλα μου έλεγαν χθες το βράδυ και άλλα σημερα το πρωί. Μάλλον θα φάω κατι τριτο;)

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Pjaop3.png

Καλημέρα!!!

Φωτεινή, καλοστέριωτο το μωράκι σου!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Όσο για το ότι δε σε αφήνουν να μαγειρέψεις, το πέρασα κι εγώ (πριν παντρευτώ, μετά του έδωσα και κατάλαβε). Μην τους δίνεις σημασία. Εκμεταλλεύσου το και ασχολήσου με το παιδάκι σου και φρόντισε να ξεκουράζεσαι τώρα στην εγκυμοσύνη. Θα σου φανεί πολύ χρήσιμο και μετά τη γέννα (αυτό, βέβαια, το ξέρεις ήδη, αφού το έχεις ξαναζήσει).

Εγώ (που είναι το πρώτο μου) υποτίθεται ότι είχα βοήθεια. Προσπαθούσα να εδραιώσω θηλασμό και να φέρω σε λογαριασμό και το σπίτι. Τελικά δεν κατάφερα τίποτα από τα δύο. Η μόνη βοήθεια που είχα ήταν (τον πρώτο μήνα) ένα πιάτο φαΐ. Αλλά για να το έχω, έπρεπε να χτυπάει η πόρτα 100 φορές τη μέρα. Γι' αυτό σου λέω... εκμεταλλεύσου το, κι ας μην ξέρεις τι θα φάς.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Να συνεχίσω κι εγώ το γκρουπάκι...Είμαι πτώμα!

Μέσα σε ένα 24ωρο 700χλμ με το παιδί δεν είναι και λίγο... Τες πα...Ο πεθερός μου εκανε την εξέταση η οπόια ήταν πολύ επίπονη και ταλαιπωρήθηκε πολύ, και σε 10 μέρες θα πάρουμε αποτελέσματα.

Επίσης ο θείος μου που σας είχα πει ότι είχε καρκίνο μπήκε προχθές χειρουργείο(7 ώρες) και πήγε πάρα πολύ καλά! Ευτυχώς και κάτι καλό!

Σήμερα ετοιμάζω πράγματα και αύριο αναχωρούμε για μια βδομάδα να κάνουμε κα κανένα μπανάκι!

Σήμερα τρώμε γιουβέτσι και μπαμιες με μελιτζάνες κα πιπεριές στο φούρνο.

Ελένη μας Θεσσαλονικιώτικο,

Να χαίρεσαι την Λ σου ! Γιορτάζει η ζωγραφιά σας σήμερα ???? Μου διέφυγε το πρωϊ να ευχηθώ :oops: !!! Πολύχρονη, να την καμαρώνετε πάντοτε

Κοριτσάκια μου γλυκά....

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ και όλες οι ευχές καλοδεχούμενες αλλα γιορτάζει τον Δεκέμβριο η Λ.!!!

καλημερα, καλημερα!!!τι κανετε???η δικη μου μερα ξεκινησε με νευρα, καθως ανακοινωθηκαν νεες μειωσεις απο τον αλλο μηνα!!!!

Ωχχχχχχ.... και τα όργανα συνεχίζονται... Άντε να δούμε τι θα μας μείνει στο τέλος! Καλό κουράγιο Αφροδίτη!

Κι εμείς το ίδιο αντιμέτωπίζουμε... Μετα από 2 χρόνια μάλλον θα εγκαταλείψουμε το υπέροχο σχολείο μας και με στεναχωρεί πολύ αυτό...:(:(

Πολύ λυπάμαι!

Αγγελικούλα μου στείλτους στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου στην Λυκόβρυση, σε παρακαλώ, πες τους το!!!!!!!!να πάρει το μήλο η νύφη σου!!!!!!!!

Υπάρχει και η ζώνη της Παναγίας. Εμένα μου την είχανε φέρει από το όρος και νομίζω πως το έκανε το θαύμα της!

Επίσης καλό θα ήταν να σκεφτούν και το θέμα της υιοθεσίας.

Η κολλητή μου μετά από πολλά χρόνια ταλαιπωρίας και δοκιμής όλων των μεθόδων και ορμονών για σύλληψη, δεν τα κατάφεραν και τελικά υιοθέτησαν ένα αγοράκι, και τώρα είναι τρισευτυχισμένοι!

Τι κάνουν τα κοριτσάκια μου?

εγω καλά, ζεσταίνομαι πολύ πολύ.

Αγγελικη πολλή στεναχωρέθηκα με τη νυφούλα σου. Ευχομαι σύντομα να αποκτήσουν ένα μωράκι φυσιολογικότητα. Συμφωνώ με τη φέφη να πάνε στην χρυσοβαλάντου να πάρει μήλο και τη ζώνη.

Κορίτσια επίσης θέλω να μοιραστώ και κάτι ακόμα μαζί σας που εμένε μου έδωσε πολύ κουράγιο και συνέχεια λέω να σας το γράψω και συνέχεια το αναβάλλω να μη σας τρώω το χρόνο.

Μέσα στο χειμώνα ονειρεύτηκα ότι ήμουνα μπροστά στην εικόνα της Αγιας Ειρήνης που γιορτάζει στις 6/5 και της ζητούσα ένα παιδί και 3 φορές μου κούνησε καταφατικά το κεφάλι της.

Πρίν μάθω ότι είμαι εγκυος βλέπω ότι περπατάω με τον άντρα μου και περνάμε έξω απο μια εκκλησία ήταν πάλι της Αγιας Ειρήνης. Μπαίνουμε μέσα και πάμε και ανάβουμε κεριά. Και ξαφνικά βρισκόμαστε σε ένα χώρο όπου ήταν εικόνα της Αγια; Ειρήνηςς τεράστια εικόνα όπως ο τοίχος απο ένα δωμάτιο και η εικόνα κουνιόταν και βλέπω τον άντρα μου να κρατάει κατι πατουνάκια κιτρινα( τα οποία είχα αγοράσει πέρυσι και τα έχω κρυμμένα ούτε που τα θυμόμουνα) και τα βλέπω να γίνονται στα χέρια του ροζ. και έπρεπε λέει να τα αφήσει πάνω στην εικόνα.

Θέλω να βρώ εώ κοντά μια εκκλησία Αγια Ειρήνη και να πάω να τις αφήσω τα πατουνάκια.

Η θρησκεία μας είναι ζωντανή.

Ευχομαι Αγγελική να μας πεις σύντομα τα καλά τους νέα.

Καγκλυ μου έχω ανατριχιάσει!

Τι όμορφο όνειρο... τι γαλήνη πρεπει να ένιωσες και τι ευλογία...

Να πας οπωσδήποτε! Θα σε ευλογεί σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Είχα πολλή όρεξη να γράψω (και να σχολιάσω) αλλά με πήραν τηλ από τον σταθμό. Στην πισίνα ένα παιδάκι έσπρωξε τον Ν και του άνοιξε το πηγούνι... μίλησα με το παιδί, ήταν καλά στην διάθεσή του δεν έκλαιγε, ακουγόταν χαρούμενος...

τον πάνε όμως προληπτικά στο Παιδιατρικό του Τζανείου μήπως και θέλει ράμματα...

καθομαι σε αναμμένα κάρβουνα ! Να με πάρουν τηλ να ηρεμήσω και θα μπω να σας πω - φιλάκια πολλά !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...