Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , helena212 είπε:

      Καλημέρα, τι τρέλα είναι αυτή που περνάω Παναγία μου.. αύριο έχω την δεύτερη χοριακή, έχει ξεπρηστει το στηθος μου.. δεν νιωθω τίποτα..  δεν ξέρω και τι πρέπει να νιώθω..  δεν μπορώ αλλο

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      13 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Κορίτσια καλησπερα την δεύτερα θα παω να κάνω τον υπερηχο αλλα αυτο με την αδεια θέλω να μάθω και εγώ είχα παρει δυο εβδομάδες απο την κανονική μου αλλα επείδη δουλευω σε σουπερμαρκετ και τυροκομικο η μαια μου ειπε θα μου ξαναγραψει αναρρωτικη.επισης είχα κόψει το αλάτι στα φαγητά μου πριν ολη την διαδιακασια γιατι είχα αρκετή πιεση τα τρώω αναλατα δηλαδή λέτε να υπαρζει θέμα;

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!!

Πολλοί μώλοι μαζευτήκαμε στο παγκάκι!!!Γουστάρω!!!!!

Το φαητάκι μου χθες βγήκε τέλειο και έχω και για σήμερα.

.......Βγήκε πολύ καλό.Η συνταγη της Μυρσινης ειναι διαφορετική

Απλά πήρα μια ιδεα

Τι άλλα νέα;

Μια από τα ίδια,λεφτά ούτε σήμερα...Στο τελος θα μου χρωστάνε και τα χειμωνιατικα και τα καλοκαιρινα τουγκέδερ!!!

Πολύ νόστιμο ακούγεται, εμένα (γενικά) ότι έχει μέσα και λαχανικά μου αρέσει τρελαίνομαι ! Μπράβο Περιστέρω μας !

Για τα λεφτά τί να πεις ???? Εσύ ιδίως με τα μαθήματα "βαμμένη" την έχεις... εδώ εμάς και ακόμη δεν μας έχουν εξοφλήσει για τον Ιούνιο... που, άλλες φορές, 23 κάθε μήνα ήμασταν πληρωμένοι...

και προχθές έσκασε μύτη το παλουκάρι μας με την αντίκα την φερράρι το νεογνό:cool: ... και δεν μπορούσε και να την παρκάρει το ραμολιμέντο !!!! αλλά, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, κριση-κριση !!!

Σπαράζει η ψυχή μου όταν τον βλέπω με αυτές τις σκ@τοαντίκες να κυκλοφορεί !!! Τί λέτε ???? να του πω καμία μέρα να πάρει το ρενό ???? χα χα χα χα :rolleyes:

σύστησα στον πεθερό μου έναν λογιστή, από τη δουλειά μου. κ επειδή έμαθε πόσα παίρνουν κ πόσα θα πληρώσουν φόρο, του κακοφάνηκε που μιζεριάζουν με τα χρήματα, ενώ παίρνουν τόσα κάθε μήνα!

ίσως κατά βάθος να ήθελε περισσότερη στήριξη...δεν θα μάθω ποτέ! δεν ρωτάω.

πάντως με έφερε σε δύσκολη θέση, μιλώντας στην πεθερά μου πρωινιάτικα για αυτά μπροστά μου!

άντρες!!!!!!:P

Αυτό ήθελε... εσύ φιλενάδα τον Κινέζο... δεν ακούω δεν βλέπω δεν είδα τπτ... άσ' τον δικοί του γονείς είναι... Μάκια σου !

Το είδα το Αθήνα κέντρο αλλά είπα μήπως το συζητούσαν και για κάτι πιό έξω!:tongue:

Εννοώ το πάρκο Ανδρέα Παπανδρέου, κοινώς Σελεπίτσαρι. Πολύ ωραίο πάρκο το οποίο δεν είχα ιδέα ότι υπήρχε!:rolleyes:Υπάρχει κι άλλο ένα πιο μικρό βέβαια σε μέγεθος από την άλλη μεριά πάνω από τον σκλαβ. να καταλάβεις, αλλά το ΣΕΛΕΠ. είναι μεγαλύτερο και πιο καθαρό !

Μπορεί να κάνω απουσίες που και που αλλά όπως είπες είμαι διαβαστερή μαθήτρια! Να με περάσετε με καλό βαθμό στην επόμενη τάξη!!!!

Από εμένα ΠΕΡΝΑΣ !!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μάκια σε σένα και σε όλα τα μαγειροκόριτσα!
δικιο αλλα που να το βρουμε??? μακια σου!!!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.Να φταίει το γαϊδούρι και να χτυπάνε το σαμάρι. Άλλοι τα φάγανε (τα πολλά και σημαντικά) και τα γλεντήσανε κι άλλοι πρέπει να βάλουν το χέρι στην τσέπη (ακόμη και με τη μορφή ψαλιδίσματος μισθού ή ανεργίας) να τα αποπληρώσουν.
αυτο ακριβως!!!!!γιαυτο εκνευριζομαι!!!τεσπα, υγεια ναχουμε και ολα θα γινουν...:rolleyes:
κ πολλά έκανες! κ χαρά στο κουράγιο σου που την πήγες βολτούλα!τι να κανω???κριμα το παιδακι!!!μονο που εβλεπα τα ματακια της να γυαλιζουν απο χαρα στη βολτα, ξεκουραζομουν!!!!

έτσι της έκανα το χατήρι κ την πήγα βολτούλα στη θεία μου που την λατρεύει κ έχει άπειρα παιχνίδια, εκεί έφαγε την κρεμούλα που της είχα μαζί, έφαγε κ γλυκό του κουταλιού κολοκύθι-τακτικός θαμμώνας-μέλι της σείας Άννας!!!τι καλαααα!!!εγω δεν εχω κανενα συγγενη κοντα για να παμε και μου λειπει αυτο...:|

κ μετά μιλούσαμε με τον φέφο για τα φορολογικά. του κακοφάνηκε που οι γονείς του είναι υψηλόμισθοι κ παίρνουν τόσα πολλά. χθες το έμαθε!!!!!:cool:δηλαδη δεν ηξερε τι παιρνουν οι γονεις του τοσα χρονια:confused::confused:???

σήμερα είναι Πέμπτη. άντε μία μέρα ακόμα για ΣΚ!!!!γιουπιιιιιιιιι!!!!!

μου λέει ο αγαπούλης : "Εκεί θέλω να πάμε. ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ..." :cool: ! Αμ πώς !!! όλοι την αγαπούν την Κρήτη ! Είναι μέρος "τραβηχτικό" ! σου ευχομαι να τα καταφερετε συντομα να πατε!!!

Ωχ συμπεθέρα μου... τί λες ???? Δεν μπορείς να κάνεις αίτηση στην ΕΕΤΑΑ ? Δεν είναι μέσα ο σταθμός σας ????? Στεναχωρήθηκα τώρα ...εγω να δεις!!!!!:|αυτο θα κανω. οχι ο σταθμος μας δεν ειναι μεσα. εδω στην επαρχια δεν εχουμε και πολλες επιλογες. ειναι ο καλυτερος αυτη τη στιγμη. αλλα και τα λεφτα πολλα. μιλησα για καλυτερη τιμη αλλα ντεν....!!!!θα πρεπει τωρα να μαζεψω τα χαρτια μου, να δω και ποιες δομες θα ειναι μεσα και να παω παλι να τα κοιταξω απο κοντα και να μιλησω.:rolleyes::rolleyes:

Να μου πεις, κι εμείς στο ίδιο καζάνι βράζουμε...αν δεν περάσει έστω το ένα παιδί μέσω του Προγράμματος δεν ξέρω τί θα κάνουμε... και δεν έχουμε και γιαγιά βλέπεις.... :confused:θα περασουν και τα δυο, αισιοδοξη σε θελω!!!!!

Εσύ με ρώτησες για το ωράριο ? Σχολάω 6 πάω παίρνω τα παιδιά από τον σταθμό και φτάνουμε σπίτι (στην καλυτέρα) 7 παρά 10... μη σου πω 7 και, αν δεν βρω να παρκάρω με την μια.... σέσε μέσα Πολυχρόνη κλπκλπ απο τι ωρα τα πας???εμας εδω κλεινουν 15,30 ολοι το αργοτερο!!!

Με περίσσια χαρά σας ανακοινώνω ότι για σήμερα κρέμασα τσι κουτάλες μου. Α όλα κι όλα... η μαμά θα βγάλει έξω τα παιδάκια της βόλτα στον καθαρό αέρα (λέμε τώρα).... οπότε κάποιο καλό ντελίβερυ θα το τιμήσουμε απόψε ! να περασετε τελειααα!!!!:D

Χθες το απόγευμα έφτιαξα μάφινς βανίλια ! Έγιναν νόστιμα κι αφράτα ! Τα παιδιά με την βαφτιστήρα μου τα τσάκισαν ! και πόσο εύκολα-γρήγορα ούτε μίξερ δεν θέλει !!!QUOTE]βαλε συνταγουλααααα

κόρες δεν ξέρω πώς να διαγράψω το 2ο ίδιο μήνυμα. δεν βάζετε ένα χεράκι;νομιζω πως δεν διαγραφεται ολοκληρο μυνημα, πρεπει να γραψεις κατι αντ' αυτου

αφροδίτη μου, για χαλκιδική στην ξαδέρφη μου ΔΕΝ! γενικά είμαστε με πολύ ιδιαίτερους ρυθμούς ως οικογένεια κ δεν νομίζω να συγχρονιζόμασταν σε διακοπές εύκολα! ιδίως αν δεν ταιριάζουν οι γυναίκες, δεν δένει κ το υπόλοιπο γκρουπ!

τοτε αστο καλυτερα!!!
Πολλοί μώλοι μαζευτήκαμε στο παγκάκι!!!Γουστάρω!!!!!χαχαααα

Το φαητάκι μου χθες βγήκε τέλειο και έχω και για σήμερα.

Ο κιμάς ήταν αρκετός,τον ζύμωσα για μπιφτέκια,επλασα τον μισό και στο υπόλοιπο μείγμα πρόσθεσα σκόρδο και κύμινο για πιο πικάντικη γεύση και τον έπλασα σε μπιφτεκάκια μακρόστενου σχήματος.

Εκοψα σε χοντρες φέτες πιπεριές κέρατα και φλωρινής και ενα κρεμμύδι,αλατοπιπερωσα,πρόσθεσα λαδάκι και μπαλσάμικο και τα έβαλα στο ταψί να πάρω μια βράση,μετα έβαλα τις πατάτες και λίγο πιο μετα τα δυο λογιών μπιφτεκάκια.Βγήκε πολύ καλό.Η συνταγη της Μυρσινης ειναι διαφορετικήγεια στα χερια σου!!!

Μια από τα ίδια,λεφτά ούτε σήμερα...Στο τελος θα μου χρωστάνε και τα χειμωνιατικα και τα καλοκαιρινα τουγκέδερ!!!

τι να πω???κριμαα:rolleyes::rolleyes:
σύστησα στον πεθερό μου έναν λογιστή, από τη δουλειά μου. κ επειδή έμαθε πόσα παίρνουν κ πόσα θα πληρώσουν φόρο, του κακοφάνηκε που μιζεριάζουν με τα χρήματα, ενώ παίρνουν τόσα κάθε μήνα!

ίσως κατά βάθος να ήθελε περισσότερη στήριξη...δεν θα μάθω ποτέ! δεν ρωτάω. ισως...αφησε τον και αν θελει θα σου μιλησει απο μονος του...

Για τα λεφτά τί να πεις ???? Εσύ ιδίως με τα μαθήματα "βαμμένη" την έχεις... εδώ εμάς και ακόμη δεν μας έχουν εξοφλήσει για τον Ιούνιο... που, άλλες φορές, 23 κάθε μήνα ήμασταν πληρωμένοι... ευτυχως εμεις δεν εχουμε και αυτο το προβλημα

και προχθές έσκασε μύτη το παλουκάρι μας με την αντίκα την φερράρι το νεογνό:cool: ... και δεν μπορούσε και να την παρκάρει το ραμολιμέντο !!!! αλλά, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, κριση-κριση !!!

Σπαράζει η ψυχή μου όταν τον βλέπω με αυτές τις σκ@τοαντίκες να κυκλοφορεί !!! Τί λέτε ???? να του πω καμία μέρα να πάρει το ρενό ???? χα χα χα χα :rolleyes:

τον χτυπησε και αυτον η κριση εεε????:evil::evil:
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Όχι καλέ - ούτε γιατρό έχω απόψε ούτε μου συμβαίνει κάτι το ιδιαίτερο. Απλά, τρεξίματα και ακεφιές. Για το ραντεβού που έλεγα... θα σας πω όταν γίνει.

Μήπως κάποιος από το παρελθόν;;;;;;;;;; ραντεβού με νόημα;;;:tongue:

Για σήμερα το μενού έχει λεμονάτο με ρυζάκι σουρωτό.

ωραίο!

Φέφη, όλα τα λεφτά οι παραπομπές σου στις Ελληνικές ταινίες!!!!

Τα φιλιά μου!!!!!

μάκια σου!

ακόμα δεν μας έγραψες τη συνταγή για τα μάφινς!!!!! :(

Για τα λεφτά τί να πεις ???? Εσύ ιδίως με τα μαθήματα "βαμμένη" την έχεις... εδώ εμάς και ακόμη δεν μας έχουν εξοφλήσει για τον Ιούνιο... που, άλλες φορές, 23 κάθε μήνα ήμασταν πληρωμένοι...

και προχθές έσκασε μύτη το παλουκάρι μας με την αντίκα την φερράρι το νεογνό:cool: ... και δεν μπορούσε και να την παρκάρει το ραμολιμέντο !!!! αλλά, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, κριση-κριση !!!

Σπαράζει η ψυχή μου όταν τον βλέπω με αυτές τις σκ@τοαντίκες να κυκλοφορεί !!! Τί λέτε ???? να του πω καμία μέρα να πάρει το ρενό ???? χα χα χα χα :rolleyes:

τί να πω κ εγώ που ο Απρίλιος δεν μπήκε ακόμα!!!!!κ χθες ξαναέλεγα τα ίδια μέσω μέηλ κ εκείνη έκανε αέρα!!!!!!!!!!:(:confused::evil:

Αυτό ήθελε... εσύ φιλενάδα τον Κινέζο... δεν ακούω δεν βλέπω δεν είδα τπτ... άσ' τον δικοί του γονείς είναι... Μάκια σου !

εγώ το πήγα μακριά, αλλά στην αντίθετη όχθη! τους υπερασπιζόμουν όλο το βράδυ κ το πρωί!

μάλλον θα το βουλώσω καλύτερα, γιατί τώρα όσο το σκέφτομαι αν το ίδιο συνέβαινε με τους γονείς μου...χαχαχΑΧΑ!

οι δικοί μου πρώτον δεν θα είχαν τίποτα κρυφό! θα το ήξεραν κ οι πέτρες πόσα έπαιρναν.

δεύτερον θα μας χαρτζηλίκωναν μηνιαίως κ κυρίως αν έβλεπαν ένα παιδί τους ή και τα δύο να ζορίζονται δεν θα κλαίγονταν για τα λεφτά στα παιδιά τους κ θα αποταμίευαν κρυφά! αλλά θα έπαιρναν κ δάνειο για ν αβοηθήσουν, όπως το έκαναν στο παρελθόν!

ο πατήρ μου με το πρωτο μηνιάτικο ήρθε στις εγγονές του κ τα ακούμπησε! κ να σου πω ντράπηκα! αλλά ...

μπαμπουλάκος μου, καρδουλίνης μου! τον ίδιο σκατοχαρακτήρα έχουμε:cry:

δηλαδη δεν ηξερε τι παιρνουν οι γονεις του τοσα χρονια:confused::confused:???

όχι. το μόνο που ήξερε είναι η κλάψα τους για τα λεφτά που τους δίνουν κ τις κρατήσεις!:P

εννοείται οι ελεύθεροι επαγγελματίες έχουν πληγεί όσο κανείς! απλά δεν μιλάει!

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά (απ' έξω δλδ) τα υλικά είναι

2 κούπες αλεύρι για όλες τις χρήσεις

2/3 κούπας ζάχαρη

3 κγ μπέικιν - λίγο αλάτι

Ανακαταεύεις τα στέρεα.... και μετά, αφού χτυπήσεις ελαφρά

1αβγό

προσθέτεις 1 κούπα γάλα φρέσκο, 2 βανίλιες και 1/3 κούπας βούτυρο λιωμένο

Αναμιγνύεις υγρά με στέρεα και... c' est ça !!!! :rolleyes:

Σε καλά βουτυρωμένη φόρμα (12κάδα) γεμίζεις τα 2/3.

Ή, αλλιώς, απευθείας σε χαρτινες θηκούλες πάνω σε λαδόκολλα ! Βγαίνουν και πιο όμορφα έτσι ! :-P

Ψήνουμε στους 200 κελσίου πάνω κάτω για 20 - 25 λεπτά το πολύ !

Θα τα τσεκάρω πάλι το βράδυ. Αν έχω κάπου λάθος, θα σας πω

{και να δω μια ακόμη συνταγή που έχει για καπκέηκς τί διαφορές έχουν !}

Πάντως, το μίγμα αυτό ήταν πιο "ψωμένιο" δεν ήταν τόσο ρευστό όπως η ζύμη του κέικ πχ.

Link to comment
Share on other sites

Ουφ είμαι να σκάσω βρε κορίτσια!

Η νύφη μου έκανε 2η προσπάθεια εξωσωματικής και απέτυχε πάλι! :cry:

Παιδεύονται 2 χρόνια τώρα και δεν .....

Η ψυχολογία τους στα πατώματα όπως και η δική μου επίσης:cry::cry::cry:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Αφροδιτούλα κριμα για τις μειώσεις. Τα ιδια ακουω συνέχεια από φιλους μου. Πως θα τα βγαλει πέρα ο άλλος δε σκεφτονται;

Λαβ έλα εσύ στο νησί και μη σε νοιάζει.

Βρε παιδιά έχει η μαμά μου το δεξί της χέρι στο γύψο και τους λέω να τους μαγειρέυω εγώ αφού δεν μπορεί και μου βρίσκουν 156784937 δικαιολογίες για να μην το κάνω. Χθες μονο δεχθηκαν να τους ετοιμάσω τον κιμά για το παστίτσιο που θελουν να κάνουν σήμερα γιατί περιμενουμε και επισκέψεις. Έλεος!

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ είμαι να σκάσω βρε κορίτσια!

Η νύφη μου έκανε 2η προσπάθεια εξωσωματικής και απέτυχε πάλι! :cry:

Παιδεύονται 2 χρόνια τώρα και δεν .....

Η ψυχολογία τους στα πατώματα όπως και η δική μου επίσης:cry::cry::cry:

Αγγελικούλα μου,

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να τους στηρίξεις (ψυχολογικά)....

:|:neutral: θέλει κουράγιο, Πίστη, Προσευχή και, δ υ σ τ υ χ ώ ς, χρήμα...

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη προσπάθεια δεν είχαν πει τίποτα για να μην μας στενοχωρήσουν.

Τώρα σε αυτή πάλι δεν ήθελαν να πουν τίποτα, για τους ίδιους λόγους.

Τελικά το είπαν μόνο σε μένα!

Θέλουν τόσο πολύ ένα παιδί και παιδεύονται τόσο καιρό. Χώρια τα λεφτά που έχουν χαλάσει.....:cry:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λυπάμαι!

Αγγελικούλα μου στείλτους στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου στην Λυκόβρυση, σε παρακαλώ, πες τους το!!!!!!!!να πάρει το μήλο η νύφη σου!!!!!!!!

φωτεινούλα, σε προσέχουν σαν να είσαι παιδί ακόμα! έχει κ τα θετικά του το πράγμα!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου τώρα το είδα! Πολύ λυπάμαι. Κουράγιο και στηριξέ τους ψυχολογικά όσο γίνεται καλύτερα. Τι να λέμε τώρα...

Φεφη μου ως λογίστρια, ξέρεις πόσες τέτοιες περιπτώσεις ξέρω; Ουουουου... Μην σου κάνει τίποτε εντύπωση. Κατά τη γνώμη μου όμως επειδή όμως τα χρήματα δημιουργουν εξάρτηση και μέσα στην οικογένεια καλό ειναι να βασίζεστε στις δικές σας δυνάμεις και να υπάρχει η δυνατότητα βοηθειας μονο σε περιπτωσεις μεγάλης ανάγκης π.χ. αρρωστια (μακριά σπό όλους μας).

Και δυστυχώς για να ειμαστε στο θέμα μας δεν το κάνουν επειδή με προσέχουν ως παιδί αλλά επειδη δεν τους αρεσει η μαγειρική μου (μου το έχουν πει γιαυτό ειμαι τοσο σίγουρη). Απλά δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να παιδευονται τόσο.

Φιλιά ξανά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φωτεινούλα με το καλό! για πες για πες!!!!!!!!

όσο για την εξάρτηση...αυτοί το χρησιμοποιούν το χρήμα ως εξουσιαστικό όργανο! τρόπο να επιβληθούν. μια φορά την πατήσαμε, εξαιτίας της επιμονής του φέφου! δεν τσιμπάω.

όσο για τον φέφο, ζορίζεται, ξεζορίζεται...ας ανοίξει τα μάτια του!

Αγγελικούλα, να δεις που μέσα στο 2012 θα μείνει έγκυος κ χωρίς εξωσωματική!!!!μακάρι Παναγία μου κ Αγία μου Ειρήνη! ολόψυχα τους το εύχομαι!

υ.γ. κάντυ είσαι γατόνι!

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή, καλώς ήρθες και καλοστέριωτο το μπεμπέ!!

Φέφη... όχι το ραντεβού μου δεν έχει να κάνει με το παρελθόν (μη μου βάζεις ιδέες τώρα:tongue::rolleyes::mrgreen:),θα σας πω το βράδυ μάλλον.:cool:

Ουφ είμαι να σκάσω βρε κορίτσια!

Η νύφη μου έκανε 2η προσπάθεια εξωσωματικής και απέτυχε πάλι! :cry:

Παιδεύονται 2 χρόνια τώρα και δεν .....

Η ψυχολογία τους στα πατώματα όπως και η δική μου επίσης:cry::cry::cry:

Κουράγιο να τους δίνεις και καθαρό μυαλό να πάρουν τις σωστές αποφάσεις... Είναι καιρός που προσπαθούν, έχουν βρει την αιτία της υπογονιμότητας?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...