Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/10/2024 at 11:08 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Περιμένω να μου ρθει περίοδος και θα ξεκινήσουμε.Θα βάλουμε μια γιατί να σου πω την αλήθεια,τρέμω στην ιδέα της δίδυμης κύησης.Θα μου πεις,μπορεί να μην πιάσει κανενα έμβρυο,αλλά λέμε τώρα,στην περίπτωση που έπιαναν και τα δύο,θα τρελαινομουν από το άγχος..μου είπε και ο γυναικολόγος μου(όχι ο εξωσωματικος)πως αν πχ χρειαστεί θερμοκοιτίδα,είναι 600€τη μέρα.. Δυστυχώς οι πιθανότητες για πρόωρο τοκετό είναι πολύ περισσότερες στη δίδυμη κύηση και φοβάμαι παρά πολύ.

      Επίσης,όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δύο και το ενα παλινδρομησε.Δεν μπορώ να διανοηθω να ξαναπεράσω κάτι τέτοιο .Οποτε λέω ας βαλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει 

      Καλε... αν είσαι ασφαλισμενη καλύπτει ο εοππυ το μεγαλύτερο κόστος....εγώ π.χ. έδωσα 60 τη μέρα για το ένα μόνο μωρό που χρειάστηκε να μείνει στη μονάδα κάποιες μέρες... αλλιώς σαν εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις ότι είχα πιο αυστηρή διατροφή και συχνότερη παρακολούθηση είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Kαλησπερα Εβιρι.

Μου αρεσε που το βιντεακι δε δειχνει μονο το κλασσικο, παραλιες,αλλα γενικα τη ζωη του νησιου χειμωνα-καλοκαιρι. Η μουσικη. το ξαναπα, μ αγγιξε παρα πολυ.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

A επισης να πω οτι μου αρεσε η παρουσιαση του νησιου, απλα τονιστηκε πολυ το Οθωμανικο στυλ της πολης, οι παλιες τουρκικες συνοικιες, οι εκκλησιες που μοιαζουν με τζαμια (παλιοτερα λειτουργουσαν ως τζαμια επι τουρκοκρατιας) κλπ, και δεν εδειξαν πολυ τη βενετσιανικη πλευρα. Τα ενετικα τειχη, τα σπιτια των Ενετων με τα οικοσημα κλπ..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Δεν πρόλαβα να σχολιάσω τίποτα χθες! Θα αρχίσω σήμερα σιγά σιγά!

Έβιρι πολύ όμορφο το μέρος με το παλάτι και η περιγραφή σου όπως πάντα απολαυστική! Όσο για τον καιρό πραγματικά αλλόκοτος!

Αννούλα σου εύχομαι να είσαι πάντα ερωτευμένη με τον στρουμφογιόκα σου! Η περιγραφή σου με συγκίνησε και θυμήθηκα τα δικά μου! Να του δώσεις πολλά φιλάκια όπου εσύ θες!

Δωράκι μου ελπίζω το ταξίδι σας να ήταν καλό και βοήθειά σας το προσκύνημα!

Σήμερα τρώμε φασολάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω τη μαγειροπαρέα...

Σας διαβάζω συνέχεια στα πεταχτά.

Όσο δεν έκλαψε στη βάφτιση, τόσο κλαίει συνέχεια. Τώρα κοιμήθηκε λίγο και κατάφερα να σας γράψω.

Την ώρα που ξύπνησα, συνειδητοποίησα το εξής υπέροχο: Δεν έχουμε νερό. ΒΛΑΒΗ!!! Πήρα τηλέφωνο στις βλάβες και μου είπαν ότι θα έρθει αργά το μεσημέρι. Για να δούμε...

Ευτυχώς φαγητό έχω από εχθές. Τελικά δεν έκανα μπριζόλες. Έκανα κολοκυθάκια γεμιστά με αυγολέμονο και έμειναν και για σήμερα. Έχω να μαγειρέψω μόνο για το παιδί. Ευτυχώς έχω πάντα νερό σε μπουκάλια (και εμφιαλωμένο). Επίσης, καλά που μάζεψα όλο το νεροχύτη χθες το βράδυ (ούτε κουταλάκι δεν έμεινε) και έβαλα το πλυντήριο πιάτων να πλύνει.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

να κατσεις οσο θελεις. δεν το κανεις και καθε μερα!!!περιστερω σειρα σου!!!!!κανονησε το ΤΩΡΑ!!!!

γύρισα στις 9.30 σπίτι!για αρχή είπα να μην το παρακάνω. όταν έφευγα η ρύπα μου είχε στεναχορεθεί που έφευγα "πάρε την!!!!πάρε την" αντί να πει πάρε με!:(;)

μετά η ώρα κύλησε νεράκι! θα το επαναλάβω λίαν συντόμως! ήδη ψήνω τον φέφο να αφήσουμε το παιδί την κυριακή κ να μείνουμε τα δυο μας να πάμε θάλασσα, έστω κ αδιάθετη! να αλλάξουμε παραστάσεις! μου λείπει πολύ ο άντρας μου!!!!!:cool:

τρεις λαλουν και δυο χορευουν ειμαι σημερα!!!!χθες την ωρα που την αφηνα λεει:που παμε???της λεω:εσυ θα πας στη γιαγια και η μαμα θα παει στη δουλεια. και οταν γυρισει θα παμε βολτα μαζι. και μου απανταει:γυρισες αφου μαμα!!!!5 ωρα!!!

ψυχούλα μου!

το πρωι βαζω μια ροζ φουξια εντονη μπλουζα και μου λεει:πολυ ομοφη μαμαμου!!!:D:Dμετα ειναι να μην θες να το πνιξεις στα φιλια???

σας αφηνω να μαζευτω, φευγω σε λιγο για να παω απτο σχολειο, εχουμε συναντηση. να μας πουν τα καθεκαστα για του χρονου:|:cool:

ελπίζω όλα να είναι χαρούμενα νέα!

καταπληκτικό παιδί η Χιονάτη σου!

μια φορά η ρύπα μου με είπε "μαμούλα μου είσαι βασίλισσα" κ μια άλλη "η μαμά είναι μοντέλο" μιλώντας στη γιαγιά της-μάνα μου!!!!

εντάξει έγινα 3 μέτρα κ επιτόπου έριξα 15 λίφτηγκ!!!!!! ολόσωμο κ προσώπου:rolleyes::tongue:

αχ, αυτές οι κοριτσάρες μας! γερές να είναι να τις καμαρώνουμε ευτυχισμένες!;):cry:με συγκινεί το κάθε ζουζούνι!!!!!!:cool:

ΘΕΑ το παιδί μας, Θεά !!!! Μου αρέσει που ΔΕΝ δέχεται διορθώσεις !!!:rolleyes:

καραγκούνα παιδί μου.τέλος!

Καλά να περάσεις !!! Κάπνισε κι ενα τσιγαράκι για μένα βρε φιλενάδα !

ένα πακέτο έκανα σχεδόν! έπεσε πολύ θάψιμο!

ξεκατινάζ!

Κοριτσια δειτε αυτο το βιντεο...

Καντυ μου εξαιρετικα αφιερωμενο σε σενα!! Η μουσικη ειδικα μιλαει κατευθειαν στην ψυχη σου...

Πειτε μου αν ειμαι υπερβολικη, αλλα η μουσικη μ εκανε να δακρυσω.

http://vimeo.com/44873548

εξαιρετικό βίντεο!!!!δυστυχώς δεν έχω ήχο στο γραφείο, αλλά ένιωσα καμάρι!!!!!!

σήμερα θα μείνω σπιτάκι μου, θα μου στείλει η μανούλα μου φαγητό κοκκινιστό με πατάτες τηγανητές κ σκέφτομαι να αφιερώσω το χρόνο μου στην ρύπα! ίσως πάρκο, θα δείξει, γιατί είμαι κομμάτια που αδιαθέτησα!

σας γλυκοφιλώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηλιαχτίδα να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!

Περιστεράκι καλό ξεκίνημα με την δουλειά! Εύχομαι να έχεις πάρει ήδη κανένα φράγκο!

geonik καλώς ήρθες στην παρέα μας! Όσο για το λικέρ σου απάντησαν όσες γνώριζαν για το θέμα!

Ελένη χαίρομαι που οι εξετάσεις σου ήταν καλές και εύχομαι να ξεμπερδέψεις γρήγορα και με το θέμα του θυροειδή!

Kagly αν είναι να βγει γερό και δυνατό το μωράκι σου τότε χαλάλι τα σπυράκια! Δεν νομίζεις?;)

Συνεχίζω την ανάγνωση....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σήμερα πάμε στα πεθερικά τελικά.Αυριο πρωί μπαίνει ο πεθερος μου για βρογχοσκόπηση και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα επιστρέψουμε αύριο το βράδυ και Παρασκευή ή Σάββατο πάμε Χαλκιδικη!

Σήμερα τρώμε κοτόπουλο α λα κρεμ με μακαρόνια!

κ σε μας Ελένη αρέσουν τα ντουβαλίδια! ταύτιση οι κόρες! πες μου ότι της αρέσουν κ οι φακές να αρχίσω να ψάχνω ντι εν έη!

Μέχρι τα 3 και κάτι τρελαινόταν! Τώρα μου κάνει μπλιαχ!!

σήμερις θα βγω για καφέ μόνη με μια φίλη!!!!!!αργά λιγάκι!!!!χοχοχο!!!!θα πήξει ο φέφος!!!

Ελπίζω να περάσατε τελεια!!!

καλησπερα κοριτσακια μου λατρεμενα, τι κανετε???μου λειψατε!!!!εσας???μπααααα:tongue::tongue:

Πολυυυυυυυ!!!!! Μακια!

απολαυσε το κοριτσακι σου το γλυκο και

Αυτό ακριβώς κάνω Αφροδίτη μου!;)

.........έπαθα τα ψυχοσωματικά μου, τα νευροφυτικά μου και όλα !

ΔΕΝ ΞΕΡΩ τί έπαθα... ευτυχώς που είναι και τα τέκνα και μου φτιάχνουν την διάθεση τις ώρες που είμαστε μαζί !:|

Το αυτό!!!

Φέρνω πασατέμπο,θα φέρω και ηλιόσπορους...Θα φτύνουμε και τα φλούδια στα μούτρα της κακούργας κενωνίας:tongue::tongue:

χαχαχααααα!!!! Άμα είναι έτσι έρχομαι κι εγώ!!!:-P:razz:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δειτε αυτο το βιντεο...

Καντυ μου εξαιρετικα αφιερωμενο σε σενα!! Η μουσικη ειδικα μιλαει κατευθειαν στην ψυχη σου...

Πειτε μου αν ειμαι υπερβολικη, αλλα η μουσικη μ εκανε να δακρυσω.

http://vimeo.com/44873548

Αχ Ελεν μου δεν έχω πρόσβαση καθόλου από το γραφείο γμτ... θα μπω στάνταρ το βράδυ να το δω ή μάλλον να το απολαύσω και θα σου πω !!!!

Ευχαριστώωωωωωωωωωω ! :cool:

.......

σήμερα θα μείνω σπιτάκι μου, θα μου στείλει η μανούλα μου φαγητό κοκκινιστό με πατάτες τηγανητές κ σκέφτομαι να αφιερώσω το χρόνο μου στην ρύπα! ίσως πάρκο, θα δείξει, γιατί είμαι κομμάτια που αδιαθέτησα!

σας γλυκοφιλώ!

Μια από τα ίδια.... :rolleyes:

Καλημέρα!

Σήμερα πάμε στα πεθερικά τελικά.Αυριο πρωί μπαίνει ο πεθερος μου για βρογχοσκόπηση και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα επιστρέψουμε αύριο το βράδυ και Παρασκευή ή Σάββατο πάμε Χαλκιδικη! ντουπιιιι !

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις του πεθερούλη σου !

Σήμερα τρώμε κοτόπουλο α λα κρεμ με μακαρόνια! μιαμ μιαμ

..................................

Το αυτό!!!

χαχαχααααα!!!! Άμα είναι έτσι έρχομαι κι εγώ!!!:-P:razz:

Άντε Έλεν σε προσμένουμε με χαρά !!!! {να το δείτε που στο τέλος θα γείρει το παγκάκι.... με τόσους μώλους !!!!}:confused:

Καλημέρες !

ΓΙΑΤΙ δεν μου είπε κανείς ότι είχε Πανσέληνο χθες ????? Μα ναι, βέβαια 03/07 ... υπομονή μέχρι τις 08 του μήνα... άϊντε να δούμε ξου ξου ξου... ήρθε και Τρόϊκα χα χα ! Θα σεληνιαστούν όλοι μαζί ! :rolleyes: Ήρθαν και οι φίλοι μου οι Ρώσοι... να αυτά είχα τελικά...

Σήμερα καλύτερα όλα μου φαίνονται !

Φαγητό δεν ξέρω τί να κάνω. Μου περίσσεψαν 2 πιάτα σπανακόρυζο από εχθές, λέω να φτιάξω καμία στραπατσάδα για συμπλήρωμα και θα είμαστε ... ταμάμ !

Πω πω δύσκολο να γυρνάς τελικά στις 7 σχεδόν σπίτι... είμαι κουρέλι, δεν προλαβαίνω να κάνω και πολλά πράγματα (της προκοπής δλδ όχι της ακαμάτρας)... τεσπα... συνήθεια είναι, θα εδραιωθεί και πάλι με τον καιρό !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Δεν πρόλαβα να σχολιάσω τίποτα χθες! Θα αρχίσω σήμερα σιγά σιγά!

Σήμερα τρώμε φασολάκια!

αγγελικούλα ξεπατώνεσαι στη δουλειά τελευταίως!

Καλημερίζω τη μαγειροπαρέα...

Σας διαβάζω συνέχεια στα πεταχτά.

Όσο δεν έκλαψε στη βάφτιση, τόσο κλαίει συνέχεια. Τώρα κοιμήθηκε λίγο και κατάφερα να σας γράψω.

Την ώρα που ξύπνησα, συνειδητοποίησα το εξής υπέροχο: Δεν έχουμε νερό. ΒΛΑΒΗ!!! Πήρα τηλέφωνο στις βλάβες και μου είπαν ότι θα έρθει αργά το μεσημέρι. Για να δούμε...

Ευτυχώς φαγητό έχω από εχθές. Τελικά δεν έκανα μπριζόλες. Έκανα κολοκυθάκια γεμιστά με αυγολέμονο και έμειναν και για σήμερα. Έχω να μαγειρέψω μόνο για το παιδί. Ευτυχώς έχω πάντα νερό σε μπουκάλια (και εμφιαλωμένο). Επίσης, καλά που μάζεψα όλο το νεροχύτη χθες το βράδυ (ούτε κουταλάκι δεν έμεινε) και έβαλα το πλυντήριο πιάτων να πλύνει.

να του διαβάσεις το πάτερ ημών, μήπως είναι ματιασμένο το μαναράκι σου, τόσο καλό που ήταν στη βάφτιση!

όσο για σένα...των φρονίμων τα παιδιά...μπράβο σου!

Καλημέρα!

Σήμερα πάμε στα πεθερικά τελικά.Αυριο πρωί μπαίνει ο πεθερος μου για βρογχοσκόπηση και καλώς εχόντων των πραγμάτων

περαστικά του του χριστιανού!

θα επιστρέψουμε αύριο το βράδυ και Παρασκευή ή Σάββατο πάμε Χαλκιδικη!

γιούπι!!!

Σήμερα τρώμε κοτόπουλο α λα κρεμ με μακαρόνια!

μου έπεσε η μασέλα!:o θέλω!

Ελπίζω να περάσατε τελεια!!!

όου γιες! κ ο φέφος μια χαρά τα κατάφερε!

χαχαχααααα!!!! Άμα είναι έτσι έρχομαι κι εγώ!!!:-P:razz:

κ εγώ για τον πασατέμπο!

αφροδίτη τώρα που το θυμήθηκα, οι παραστάσεις εδώ είναι γύρω στις 9.30 το βράδυ. πότε να πάω πότε να γυρίσω σπίτι; εκεί είναι το πρόβλημα κ βεβαίως τα λεφτά!

Μια από τα ίδια.... :rolleyes:

προγραμματισμένες είμαστε;

Άντε Έλεν σε προσμένουμε με χαρά !!!! {να το δείτε που στο τέλος θα γείρει το παγκάκι.... με τόσους μώλους !!!!}:confused:

αν έρθω εγώ θα σπάσει! θα το αναβάλλω για άλλη φορά! αν δεν μου δώσουν σήμερα τα δικαστικά έξοδα που έκανα χθες θα πάω να καθίσω στο γραφείο του λογιστηρίου κ θα το σπάσω με τον μώλο μου!

Καλημέρες !

ΓΙΑΤΙ δεν μου είπε κανείς ότι είχε Πανσέληνο χθες ????? Μα ναι, βέβαια 03/07 ... υπομονή μέχρι τις 08 του μήνα... άϊντε να δούμε ξου ξου ξου... ήρθε και Τρόϊκα χα χα ! Θα σεληνιαστούν όλοι μαζί ! :rolleyes: Ήρθαν και οι φίλοι μου οι Ρώσοι... να αυτά είχα τελικά...

Σήμερα καλύτερα όλα μου φαίνονται !

πες το μου κ αυτό! έτσι εξηγείται δηλαδή που ήμουν νιάου νιάου χθες κ σήμερα!

Φαγητό δεν ξέρω τί να κάνω. Μου περίσσεψαν 2 πιάτα σπανακόρυζο από εχθές, λέω να φτιάξω καμία στραπατσάδα για συμπλήρωμα και θα είμαστε ... ταμάμ !

Πω πω δύσκολο να γυρνάς τελικά στις 7 σχεδόν σπίτι... είμαι κουρέλι, δεν προλαβαίνω να κάνω και πολλά πράγματα (της προκοπής δλδ όχι της ακαμάτρας)... τεσπα... συνήθεια είναι, θα εδραιωθεί και πάλι με τον καιρό !

δύσκολα, αλλά θα βρεις τους ρυθμούς σας!

κ σε μας η ξαδερφούλα μου έκανε πρόταση για Χαλκιδική στο εξοχικό της, αλλά την περίοδο που θα έχω άδεια θα περάσουμε αυτόνομη θέρμανση...

από την προηγούμενη εβδομάδα η ρύπα είχε ακούσει στον παιδικό τη λέξη μπλιάχ. κ φυσικά μας την έλεγε συνέχεια! μέχρι που την εξέλιξε σε "μπλου άχ!!!!!!" τσούργελο! το λέει κ γελάει το μούτρο της!

Link to comment
Share on other sites

μεταξάκι κι εμένα μου λείψατε! Από εβδομάδα κανόνισε για εκείνον τον καφέ που λέγαμε!

Φεφί το Ρυπάκι έχει απόψη κα μπράβο της! Έμοιασε στην μανούλα!!!!

Όσο για το πήξιμο οφείλεται στο ξεκίνημα των αδειών και την έλλειψη ατόμων!

Το καφεδάκι πως πήγε?

Αφροδιτούλα χαίρομαι που περάσατε όμορφα στην μανούλα αλλά και που χαρήκατε λίγες στιγμές οι δυό σας με τον συζυγάτο! Να το επαναλάβετε σύντομα!

Μπράβο στην κοριτσάρα σου για το κόψιμο της πάνας και μεγειά τα βρακάκια!

Η κόρη μου, κάθε φορά που βγαίναμε έξω με τον άντρα μου, με πέρναγε από έλεγχο και μου έδινε το οκ για την εμφάνισή μου! Αυτό από μικρή το έκανε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλημερα δεν σας εχω διαβασει καθολου :(...Προχτες ειχα την γιορτη του Τ και μια μερα νωριτερα επεσε η πεθερα μου απο την σκαλα,ευτυχως δεν επαθε τιποτα(γιατι εχει και οστεοπωροση και σπανε ευκολα τα κοκκαλα της)και ετσι τωρα ειναι λες και καταπιε σκουποξυλο..και εχουν πεσει ολα πανω μας..Απο χτες μου αρρωστησε και η Μ με πυρετο και ειμαστε μια ομορφια..Kατα τα αλλα ολα καλα εγω φουσκωνω η μικρη ολη μερα κλωτσαει και σιγα σιγα ετοιμαζω τα πραγματα για την βαλιτσα μου,τα ρουχα της μπουμπους τα εχω ετοιμασει ολα και μενει μονο η καλαθουνα να πλυθει,ποτε περασε ο καιρος βρε κοριτσια??Την Παρασκευη επιτελους εχω γιατρο για το ντομπλερ αντε να δουμε ποσο εφτασε η μπεμπου..Αυτα τα νεα μας ευχομαι να ειστε ολες καλα


:-D

Link to comment
Share on other sites

να του διαβάσεις το πάτερ ημών, μήπως είναι ματιασμένο το μαναράκι σου, τόσο καλό που ήταν στη βάφτιση!

όσο για σένα...των φρονίμων τα παιδιά...μπράβο σου!

Τον ξεματιάζουμε συνέχεια κι εγώ κι ο Α. Δεν πιστεύω πλέον ότι είναι μάτι. Τόσες μέρες πέρασαν. Παραδόξως, πριν λίγο ξύπνησε και κάθεται στο πάρκο του και παίζει... αμίλητος

από την προηγούμενη εβδομάδα η ρύπα είχε ακούσει στον παιδικό τη λέξη μπλιάχ. κ φυσικά μας την έλεγε συνέχεια! μέχρι που την εξέλιξε σε "μπλου άχ!!!!!!" τσούργελο! το λέει κ γελάει το μούτρο της!

χαχαχα

JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη Αγγλία πολύ όμορφο το βίντεο! Ευελπιστώ να το δω και με περισσότερη ησυχία το βράδυ!

Ελενάκι όλα καλά να πάνε με την εξέταση του πεθερού σου!

Μεταξάκι, χωράει ακόμη ένας ....μώλος στο παγκάκι??


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα δεν σας εχω διαβασει καθολου :(...Προχτες ειχα την γιορτη του Τ

Πολύχρονος να είναι ο αντρούλης σου!

και μια μερα νωριτερα επεσε η πεθερα μου απο την σκαλα,ευτυχως δεν επαθε τιποτα(γιατι εχει και οστεοπωροση και σπανε ευκολα τα κοκκαλα της)και ετσι τωρα ειναι λες και καταπιε σκουποξυλο..και εχουν πεσει ολα πανω μας..

Υπομονή βρε κοριτσάκι μου! Δεν λες ευτυχώς που αποφύγατε τα χειρότερα?

Απο χτες μου αρρωστησε και η Μ με πυρετο και ειμαστε μια ομορφια..

Αυτό πρέπει να είναι ίωση γιατί έχω ακούσει πολλά παιδάκια αυτήν την περίοδο να ανεβάζουν πυρετό. Περαστικά της!

Kατα τα αλλα ολα καλα εγω φουσκωνω η μικρη ολη μερα κλωτσαει και σιγα σιγα ετοιμαζω τα πραγματα για την βαλιτσα μου,τα ρουχα της μπουμπους τα εχω ετοιμασει ολα και μενει μονο η καλαθουνα να πλυθει,ποτε περασε ο καιρος βρε κοριτσια??Την Παρασκευη επιτελους εχω γιατρο για το ντομπλερ αντε να δουμε ποσο εφτασε η μπεμπου..Αυτα τα νεα μας ευχομαι να ειστε ολες καλα

με το καλό να δείτε την μπουμπούκα σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Άντε Έλεν σε προσμένουμε με χαρά !!!! {να το δείτε που στο τέλος θα γείρει το παγκάκι.... με τόσους μώλους !!!!}:confused:

Kαι τι μώλους!!!!! Αφράτους αφράτους!!!!:tongue:;)

από την προηγούμενη εβδομάδα η ρύπα είχε ακούσει στον παιδικό τη λέξη μπλιάχ. κ φυσικά μας την έλεγε συνέχεια! μέχρι που την εξέλιξε σε "μπλου άχ!!!!!!" τσούργελο! το λέει κ γελάει το μούτρο της!

Από δω κι εμπρός ετοιμάσου να το ακούς πολύ συχνα!!!:rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...