Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/10/2024 at 11:08 ΜΜ, Blue Velvet είπε:

      Περιμένω να μου ρθει περίοδος και θα ξεκινήσουμε.Θα βάλουμε μια γιατί να σου πω την αλήθεια,τρέμω στην ιδέα της δίδυμης κύησης.Θα μου πεις,μπορεί να μην πιάσει κανενα έμβρυο,αλλά λέμε τώρα,στην περίπτωση που έπιαναν και τα δύο,θα τρελαινομουν από το άγχος..μου είπε και ο γυναικολόγος μου(όχι ο εξωσωματικος)πως αν πχ χρειαστεί θερμοκοιτίδα,είναι 600€τη μέρα.. Δυστυχώς οι πιθανότητες για πρόωρο τοκετό είναι πολύ περισσότερες στη δίδυμη κύηση και φοβάμαι παρά πολύ.

      Επίσης,όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δύο και το ενα παλινδρομησε.Δεν μπορώ να διανοηθω να ξαναπεράσω κάτι τέτοιο .Οποτε λέω ας βαλουμε ένα και ελπίζω να πιάσει 

      Καλε... αν είσαι ασφαλισμενη καλύπτει ο εοππυ το μεγαλύτερο κόστος....εγώ π.χ. έδωσα 60 τη μέρα για το ένα μόνο μωρό που χρειάστηκε να μείνει στη μονάδα κάποιες μέρες... αλλιώς σαν εγκυμοσύνη αν εξαιρέσεις ότι είχα πιο αυστηρή διατροφή και συχνότερη παρακολούθηση είχα μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα! Καλό μήνα και καλή βδομάδα!

Τελικά άλλαξαν τα σχέδιά μας και δεν πήγαμε στας εξοχας!!! Θα πάρουμε και οι 2 άδεια την άλλη βδομάδα και θα πάμε σαν άνθρωποι και σαν οικογένεια να κάνουμε κανένα μπανάκι και να χαλαρώσουμε λιγάκι!

Στο μεταξύ μπορεί να πάμε και 2-3 μέρες για να δούμε τον πεθερό μου.

την πεθερά δεν θα την δείτε; :rolleyes:

Εγώ πήρα τα αποτελέσματα και πέρα από τον θυροειδή όλες ήταν φυσιολογικές!

μπράβο! αυτό είναι πολύ ευχάριστο!:D

Θα πάρω σβάρνα τους γιατρούς κι ελπίζω να τελειώσω μέχρι Παρασκευή

περαστικά κ αγύριστα. όλα καλά θα πάνε!

Για σήμερα έκανα κοτόπουλο με πατατούλες!

Η πίεση δεν νομίζω.... Αυτό που μου έκανε εντυπωση μια και ανέφερες τα δόντια, είναι πως λόγω των ιγμορίων που είναι αρκετά βουλβμένα επηρρεάζονται και τα δόντια! Είναι συγκινονούντα!

λες γι' αυτό να είμαι κ εγώ σαν κλαμμένο.... ως προς τα δόντια; πώς το είχες πει μάνα μου αυτό για την ιγμορίτιδα; πρόπολη της χελθ έηντ; ή θυμάμαι ό,τι χαίρομαι;

συγχώρα με, επικοινώνησα με πολύ κόσμο σήμερα! όλα συνδέονται, όχι μόνο τα ιγμόρια. αλλά κ η ψυχολογία. όταν είμαι στα πατώματα, πονούν όλα τα δόντια μαζί!

Ευτυχώς που υπάρχει κι αυτό!!!! Εχει πάρει εμένα με τις ωτίτιδες....

Τιμημένο αλγκοφρέν!!

Πως είναι σήμερα το φεφόπαιδο;;;

το πρωί που με πήρε τηλέφωνο ο φέφος μου είπε ότι η πεθερά μου την κατάφερε κ έφαγε λιγάκι τσουρέκι-μισή φέτα κ αργότερα γιαούρτι με φρούτα!!!!!!!:shock::o;):D:D:D θα της φιλήσω τα χέρια λέμε! κ φαντάζεσαι τί σημαίνει αυτό!!!!!!δεν θα ξαναπω κιχ για πεθερά...μέχρι την επόμενη έκρηξη!:rolleyes::tongue::cool:

Κι αν δεν είδα πουλάκια....Κοπάδια ολοκληρα!!!:tongue:

Όσο για το λεμόνι, το τάραξα μιλάμε! Νομίζω ότι το θέλει ο οργανισμός μου... Κάνω συνέχεια και πίνω!

κοριτσάκι μου καλό! να ήταν η τελευταία φορά που ταλαιπωρήθηκες με πίεση.

μάκια σου

χρόνια πολλά για τον αντρούλη σου Άννια μας! να σας χαίρεται κ να τον χαίρεστε. υγεία κ αγάπη να έχετε στην οικογένεια κ με το καλό η μπουμπούκα!

Καλημέρα όλη μέρα σε όλα τα κορίτσια.

Αμάν βρε παιδιά, τι είναι τούτο 'δω το πράμα!!!!!!!!!!!! Ξημέρωσε κατευθείαν απόγευμα. Δε βλέπω καλά μέσα στο σπίτι και πρέπει να ανάψω τα φώτα. Από την ώρα που σηκώθηκα βρέχει. Η βροχή ξεκίνησε από το βράδυ του Σαββάτου κι ακόμη........Καλά μας έλεγαν οι κάτοικοι εδώ, ότι αν αρχίσει να βρέχει θα βρέχει για καμμιά βδομάδα. Το χειμώνα βέβαια, δε συνέβαινε αυτό, τώρα που είναι "καλοκαίρι" θα συμβεί.

Για μαγείρεμα σήμερα θα φτιάξω συμπληρωματικά λίγο ρύζι που ζήτησε ο Έβιρος γιατί περίσσεψε φαγητό από χτες.

δεν θα άντεχα τόση βροχή, τόσο γκρι! κουράγια εβίρι. σε λιγάκι έρχεστε πατρίδα!

κάντυ, μου λείπεις!

αχ, θέλω να κοιμηθώ. έχει πάει 2.37 κ ακόμα νυστάζω!!!!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα geonik. Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Η μαμά μου κάνει ένα τέλειο λικέρ βερίκοκο αλλά όχι με τα κουκούτσια με το υπόλοιπο βέρικοκο. Κάπου είχα ακούσει μπορει να κάνω και λάθος ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε τα κουκούτσια απο ροδάκινο, βερίκοκα κλπ. κλπ.

Καλως σας βρηκα!!!

Δεν το ηξερα οτι ειναι επικινδυνα τα κουκουτσια....:oops:

Αν εχεις την συνταγη της μαμας σου θα την ηθελα ;).

μοσχάρι με μπάμιες πρώτη φορά άκουσα. μοσχάρι με φασολάκια ναι.
To μοσχαρι το φτιαχνω στην κατσαρολα με οτι λαχανικο εχω, μπαμιες, φασολακια, μελιτζανες κτλ, μας αρεσει πολυ!

r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

............ Κορίτσια μου,

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!!

Αχ, ας έρθει κάποια να μου ρίξει ένα χαστούκι !!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ λεμε... εδώ μέσα με πιάνει κατάθλιψη -κι επειδή δεν έχουμε δουλειά, όοολη μέρα σκέφτομαι κλωθογυρνόντας στο μυαλό μου τα ίδια και τα ίδια ... και με παίρνει από κάτω-:|:oops: με το που φύγω όμως ... τσουπ να 'σου η Κάντυ η χαρωπή !!!!!

Σας διάβασα και πολύ συγκινήθηκα με τα λόγια της Άννας μας καταρχήν !!!! Πω πω μπουμπούκι μου, έχεις πολλές όμορφες/μαγικές στιγμές να μοιραστείς με τον στρουμφούλη !!!! Είναι ανεπανάληπτο αυτό που σας συμβαίνει ! Μπράβο σου που θηλάζεις ! Και, φυσικά, να ακολουθείς την συμβουλή της κας Προέδρου βεβαίως-βεβαίως ήτοι να ξεκουράζεσαι μαζί με το παιδί για να μπορέσεις να το βγάλεις "πέρα" !

Φιλάκια σε εσένα και στις 2 μικρές πατουσίτσες !!!

Άλλη εγκυούλα : η Κάγκλυ μας ! Ακούς εκείς έχεις πετάξει σπυριά λέει !!! Δεν είναι τπτ... τώρα μιλάνε οι ορμόνες, που θα σε χορέψουν στο ταψί !!! :rolleyes: Άρα, βαίνεις σε καλό δρόμο τέκνον μου !

Φέφη μου,

Πόσο γέλασα με το νέο σας όνομα ! Ακούς εκεί "Ρύπα" !!!! :-P Ευτυχώς όμως είναι καλύτερα το παιδί από πυρετό... η όρεξή της θα επανέρθει με το μαλακό σιγά-σιγά !

Ελπίζω να πληρωθείτε κι εσύ και η Περιστέρω μας !

Εβίρι μας ,

Τί όμορφες περιγραφές είναι αυτές που κάνεις !!! Μας ταξιδεύεις ειλικρινά ! Και ναι, θεωρώ τσουχτερό το εισιτήριο που δώσατε... αλλά αφού γεμίσατε με όμορφες εικόνες... ας είναι !

ΈλενΑγγλία,

Με ξελίγωσες με τα φαγητά σου ! Ιδίως αυτό το κινέζικο χοιρινό, να, εδώ μου έκατσε ! Χρυσοχέεεεεεεεεερα μου !;)

Τζεονίκ,

Καλώς όρισες ! Από γλυκά του κουταλιού δεν έχω ιδέα ! Ντιπ ! Ούτε τα τρώω ούτε τα φτιάχνω...

Δωράκι + Έλένη μου,

Καλά να περάσετε !!!! Να πάτε κάνετε ένα κιτ-κατ, να ξεκουραστείτε ! Λενιώ χάρηκα πολύ που βγήκαν όλες οι απαντήσεις σου καλές, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ! Περαστικά σου και πάλι όμορφη ! Και, κυρίως, ΑΓΥΡΙΣΤΑ !

Αγγελίνα,

Αχ... τί είπες τώρα με τους χορούς ??????? Όνειρο ζωής... να πας να πας !!! Και, πού ξέρεις ??? ίσως (σε αυτή τη ζωή) να προκάμω να πάω κι εγώ κ ά π ο τ ε .... :confused:

Ζωπ,

Καλά ξηγιέσαι και βγήκες με άλλες μανούλες + με τα παιδιά ! :cool: Μπράβο καμάρι μου ! Να φορτίζεις μπαταρίες !

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ επίσης στον άντρα της ΆΝΝΙΑΣ μας που γιόρταζε !

Η Αγγελική2 πάλι απούσα ????????? Πού είσαι κοριτσάκι ?????????

Εμείς, κατά τα λοιπά, περάσαμε σχετικά ήσυχα το Σ/Κ με πολλές δουλειές εξωτερικές και σπιτιού... το ευτύχημα είναι πως τουλάχιστον σήμερα έφυγαν τα μανάρια χωρίς γκρίνια από το σπίτι... :rolleyes: κάτι είναι και αυτό...

αν έρθει νωρίς ο Λοβ θέλω να πάμε να ψωνίσουμε 2-3 πραγματάκια όλοι μαζί (και λίγο σαν βολτούλα)...

εδώ φυσάει πολύ... ο καιρός δεν σε εμπνέει...

ΘΛΕΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΝΑ ΧΑΘΩ (μαζί με παιδιά και άντρα όχι μόνη σαν το λεμόνι)... Φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πήρα τα αποτελέσματα και πέρα από τον θυροειδή όλες ήταν φυσιολογικές!

Θα πάρω σβάρνα τους γιατρούς κι ελπίζω να τελειώσω μέχρι Παρασκευή

Μακάρι να ήταν κάτι τυχαίο ή κάτι που να ρυθμίζεται εύκολα.

Εβιρι έχει πολύ ωραία μέρη να δεις και χαίρομαι που μας τα παρουσιάζεις κι εμάς!

Είναι δική μου χαρά να μπορώ έστω κι έτσι να γίνω τα μάτια σας και τ' αφτιά σας.

δεν θα άντεχα τόση βροχή, τόσο γκρι! κουράγια εβίρι. σε λιγάκι έρχεστε πατρίδα!

Αχ ναι, δε λες τίποτα, θα κάνω λίγο ακόμα κουράγιο.

Link to comment
Share on other sites

Εβίρι μας ,

Τί όμορφες περιγραφές είναι αυτές που κάνεις !!! Μας ταξιδεύεις ειλικρινά ! Και ναι, θεωρώ τσουχτερό το εισιτήριο που δώσατε... αλλά αφού γεμίσατε με όμορφες εικόνες... ας είναι !

Ευχαριστώ πολύ, ναι έτσι σκεφτήκαμε κι εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Σας παραθέτω το μήνυμα όπως το έγραψα και στο άλλο θέμα που παρακολουθώ:

Επιτέλους κατάφερα να σας γράψω...

Σας διαβάζω κάθε μέρα, αλλά ο μικρός δε με αφήνει να γράψω. Λες και έπαθε μετάλλαξη τις τελευταίες μέρες.

Ας τα πάρω από την αρχή...

Το Σάββατο βαφτίσαμε το μικρό μας Ιωάννη. Το παιδί μου ήταν κύριος. Δεν έκλαψε ΚΑ-ΘΟ-ΛΟΥ, αλλά ταλαιπωρήθηκε πολύ...

Είχε κοιμηθεί λίγο το πρωί και 12:30-13:30. Στις 13:45 έφαγε μεσημεριανό και στις 17:30 του έδωσα γάλα για να τον κρατήσει. Στις 18:15 έπρεπε να είμαστε στην εκκλησία. Δεν πρόλαβε να κοιμηθεί καθόλου και κοιμήθηκε λίγο (5 λεπτά) στη διαδρομή από το σπίτι προς την εκκλησία. Μόλις φτάσαμε ξύπνησε. Βγάλαμε φωτογραφίες και μπήκαμε στην εκκλησία να ξεκινήσει η βάφτιση. Παρόλο που δεν είχε κοιμηθεί καθόλου, δεν ακούστηκε στιγμή. Έκλαψε λίγο όταν τελείωναν οι χαιρετούρες, επειδή κουράστηκε και ζεστάθηκε. Μόλις βγήκαμε έξω από την εκκλησία ήταν πάλι μες στην τρελλή χαρά. Βγάλαμε πάλι φωτογραφίες και κάποια στιγμή εκεί που τον κρατούσε ο νονός του να βγουν μερικές φωτογραφίες μαζί, έγειρε στον ώμο του και κοιμήθηκε. Βγάλαμε ακόμη μερικές φωτογραφίες ενώ ήταν κοιμησμένος και γυρίσαμε σπίτι. Μόλις φτάσαμε σπίτι ξύπνησε. Ετοιμάσαμε τα πράγματα του και φύγαμε για το μαγαζί που κάναμε το τραπέζι. Λίγο μετά που φτάσαμε του έδωσα το γάλα του και τον κοίμησα. Η ώρα είχε πάει 22:00. Κατά τις 23:30 ξύπνησε από τη μουσική, τον έβγαλα έξω, τον ξανακοίμησα και έμεινε κοιμησμένος μέχρι τις 3:00 που φύγαμε. Γυρίσαμε σπίτι, τον άλλαξα και τον έβαλα στο κρεβάτι του. Την Κυριακή ξύπνησε 8:30. Τον τάισα, τον ετοίμασα, ήρθε οι νονός του (και η κοπέλα του) και τον πήγαμε στην εκκλησία να κοινωνήσει. Μετά πήγαμε για καφεδάκι όλοι μαζί (μετά από όλο το τρέξιμο για τη βάφτιση, το είχα μεγάλη ανάγκη). Γυρίσαμε σπίτι, παραγγείλαμε να φαμε, χαζολογήσαμε με τον νονό (και την κοπέλα του, εννοείται) και αφού έφυγαν ξεραθήκαμε στον ύπνο. Ο μικρός, βέβαια, είχε κοιμηθεί νωρίτερα και δε νύσταζε, αλλά δεν πτοηθήκαμε. Τον πήραμε στο κρεβάτι ανάμεσα μας, του δώσαμε και κάτι παιχνιδάκια και τον αφήσαμε να παίζει. Κάποια στιγμή κουράστηκε και κοιμήθηκε.

Φωτογραφίες θα σας βάλω όταν τις πάρουμε.

Από φαγητό, το Σάββατο φάγαμε πένες με κιμά, την Κυριακή delivery και εχθές αυγά τηγανιτά με πατάτες (επίσης τηγανιτές). Σήμερα θα κάνω μπριζολίτσες στο φούρνο. Τώρα φεύγω να πάω να ψωνίσω.

Sorry για το τεράστιο μήνυμα.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χθες πήγα στον καρδιολόγο, ο οποίος μου είπε ότι μάλλον ήταν ο συνδυασμός στεναχώριας και θυροειδους και να δω οπωσδήποτε ενδοκρινολόγο.

Όσον αφορά την πίεση να έχω τα χαπάκια μαζί μου για ψυχολογικούς λόγους και να την ξαναμετρήσω σε 15 μέρες!

Προς το παρόν τέλος καλό όλα καλά!

Για σήμερα τρώμε γιουβαρλίδια που τρελαίνεται η κοράκλα μου!

Λοβ τι κάθεσαι και σκέφτεσαι πουλάκι μου;;;; Αισιοδοξία για να μπορέσουμε να την βγάλουμε καθαρή!!!! Θα μου πεις τωρα ΠΟΙΟΣ μιλάει....:tongue:

Ε, τι να κάνουμε! Τα λέω για να τα ακούω κι εγώ!;)

Φέφη τι κάνει η Χ σημερα; Άρχισε να πιάνει η αντιβίωση;

Για λεφτά να μη ρωτήσω ε;;;;;

Ηλιαχτίδα να σας ζήσει ο νεοφώτιστος Ιωάννης! Όλα καλά στη βάφτιση;;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια.

Φτιάχνω κόκκινα αμερικάνικα φασόλια (kidney beans).

Ο καιρός πάλι σήμερα είναι βροχερός, ενώ νωρίς το πρωί είχε μια ελαφριά ομίχλη.

Αύριο το πρωί το σχολείο θα πάει εκδρομή εντός της πόλης και θα συνοδεύσω κι εγώ μαζί με κάποιες ακόμη μαμάδες. Οπότε αύριο θα μπω απόγευμα περίπου στον καφέ μας.

Καλημέρα σε όλες!!!

Μπράβο Ηλιαχτίδα μου, κάνατε μεγάλο γλέντι, να σου ζήσει και πάλι ο Ιωάννης και να είναι πάντα καλότυχος. Άντε τώρα θα ξεκουραστείς κι εσύ λίγο από το τρέξιμο που έκανες τόσο καιρό με την προετοιμασία της βάφτισης.

Χθες πήγα στον καρδιολόγο, ο οποίος μου είπε ότι μάλλον ήταν ο συνδυασμός στεναχώριας και θυροειδους και να δω οπωσδήποτε ενδοκρινολόγο.

Ελένη μου να έχεις όσο μπορείς ψυχραιμία στο πώς χειρίζεσαι και αντιμετωπίζεις τις καθημερινές φουρτούνες. Να υποβάλλεις στον εαυτό σου, ότι όλα θα περάσουν, όλα είναι παροδικά (όσα άσχημα συμβαίνουν) κι ότι ο Θεός θα σε βοηθήσει να τα αντιμετωπίσεις και αύριο θα ξημερώσει μια καλύτερη μέρα.

Εύχομαι ποτέ να μη σου ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο και φυσικά να μην ξανάρθεις αντιμέτωπη με όποια στενοχώρια σε οδήγησε σ' αυτήν την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα όλη μέρα

Σήμερα έκανα γεμιστά.

Geonik ρωτησα τη μαμά μου για το λικέρ.

2 κιλά βερύκοκα χωρις κουκούτσι

1 κιλο ζάχαρη

4 ποτ. νερό

1 λίτρο κονιάκ

1η μέρα:Βάζει τα βερύκοκα σε ένα πολύ μεγάλο βάζο. Βράζει τη ζάχαρη με το νερό να γίνει σιρόπι το αφήνει να κρυώσει και το ρίχνει στο βάζο με τα βερύκοκα.

2η μέρα: Βγάζει το σιρόπι το ξαναβράζει για λίγο και αφου κρυώσει το ρίχνει ξανά στο βάζο.

3η μέρα:Ιδια με τη 2η

4η μέρα: Προσθέτει το κονιακ ακι το αφήνει 3 μήνες σε ένα ντουλάπι. Οσο πιο πολύ καιρό μένει τόσο πιο ωραίο γίνεται.

Αν δεν κατάλαβες κάτι ρώτησε με.

Στο γιατρό θα πάω την άλλη εβδομάδα και έχω ένα άγχος μα ένα άγχος.

Μεταξία και γω για τα σπυράκια διάβασα ότι είναι ορμονικό. Ας πάνε όλα καλά και ας με βάλουν οι ορμόνες να χορεύω ξυπόλητη στα κάρβουνα θα το κάνω.

Ελένη χαίρομαι που όλα είναι καλά. Στεναχωρέθηκα πολύ την προηγούμενη εβδομάδα με τα νέα σου και ας μη σε ξέρω. Το άγχος θα μας φάει. Εγω διαβάζω τους χαιρετισμούς της παναγίας και ηρεμώ όταν δεν νιώθω καλά.

Εβιρυ καλά να περάσετε στην εκδρομούλα σας. Πώς είναι αυτα τα φασόλια και πώς θα τα κάνεις;

Ηλιαχτίδα να σου ζήσει το μωράκι σου.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι στην μαγειροπαρέα!

Αυτές τις μέρες έχω πολύ δουλειά και εν προλαβαίνω να μπω καθόλου για να διαβάσω νεά σας.

Ελπίζω να μπορέσω να βρω χρόνο μέχρι την ώρα που θα σχολάσω!

Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααα!κοριτσια σας ευχαριστουμε ολες για τις ευχες σας!!!!!!!!

θα το ξαναπω ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΟΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

kagly81,Xrusa κ οποια αλλη προσπαθει ευχομαι να μας πειτε σε λιγο καιρο τα καλα σας νεα!!!!!!!!!!!!!!!!κ επισης ξαναλεω η πιστη θα σας βοηθησει κ τελικα θα σας φερει το αστερακι σας!!!!!

Μαρακι να την χαιρομαστε την κουκλιτσα σας,παντα γερη κ παντα ευτυχισμενη!!!!!!!!

αλλα δεν θυμαμαι οποτε γραφω το μενου,σημερα μακαρονια με γαριδες απο την μανουλα!οπως βλεπετε δεν με αφηνουν ακομα να κανω τιποτα,ειμαι η μαμα του στρουμφουλη κ αυτο με κανει βασιλισσα χαχαχαχαχαχαχα!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καγκλυ και Εβιρι σας ευχαριστώ πολύ!

Αννούλα ευχαριστήσου το όσο πιο πολύ γίνεται!!!!

Επίσης να σου πω ότι ήσουνα γουρλού και το πρώτο σποράκι ήδη έκανε την εμφάνισή του στην κοιλίτσα της Καγκλυ μας!!!

Οι υπόλοιπες που είστε;;;;

Τι έγινε, θα το κλείσουμε το μαγεριό;;;;

Για να συντονιστούμε σιγά σιγά!!!! Επιτρέπεται να λείπουν μόνο όσες αδειεύουν!!!:tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καγκλυ και Εβιρι σας ευχαριστώ πολύ!

Αννούλα ευχαριστήσου το όσο πιο πολύ γίνεται!!!!

Επίσης να σου πω ότι ήσουνα γουρλού και το πρώτο σποράκι ήδη έκανε την εμφάνισή του στην κοιλίτσα της Καγκλυ μας!!!

Οι υπόλοιπες που είστε;;;;

Τι έγινε, θα το κλείσουμε το μαγεριό;;;;

Για να συντονιστούμε σιγά σιγά!!!! Επιτρέπεται να λείπουν μόνο όσες αδειεύουν!!!:tongue::tongue:

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε γιατι δεν με ενημερωσατε,τιποτα δε διαβασα!!!!!!!!!!!

Καγκλυ μας με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!πω πω κοριτσακι τωρα αρχιζουν τα ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ κλαιω,μπραβο κ παλι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!

γιουπι στρουμφογουρι παντου να σκορπισειιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...