Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Μιλαμε εχω λιωσει απο την ζεστη......τρεχει ο ιδρωτας ποταμι!!!!!!

Εμεις διακοπες θα παμε,πρωτα ο Θεος φυσικα.

Οκ κριση περναμε..ολοι αλλα θα κανουμε και κατι για μας και κυριως για το παιδακι μας.

Κανονισαμε να παμε 2/07 αθηνα αεροπορικως και την αλλη μερα με το καραβι φευγουμε για Τινο.θα μεινουμε ενα 2ημερο μετα ξανα ενα βραδυ αθηνα κι επιστροφη σπιτακι για να ξανα φυγουμε μετα απο λιγες μερες για 5ημερο στη Μυτιληνη.

Εχω ταμα να παω το παιδι στην παναγια και θα παμε και Μυτιληνη(μιας και οταν πηγαμε δεν ολοκληρωσα το ταμα) για προσκυνημα σε ολους τους Αγιους..(Αγιους Ραφαηλ-Νικολαο-Ειρηνη και Αγιο Ταξιαρχη) και να συνδυασουμε κ διακοπουλες.....

Εκτως αυτων,ο καλος μου θελει να παμε και στην επετειο μας τον ιουλιο,στη Θασο που ειναι κοντα και αρκετα οικονομικα.

Οπως καταλαβατε το καλοκαιρακι θα ημαστε στη γυρα.Θα παμε και χωριο ενδιαμεσα........μια χαρα!!!!!!

Φεφη,μηπως το κοριτσακι μας φοβηθηκε κατι κι εκανε κακα πανω του;

Περιστερω ασε τις δουλειες και ξεκουρασου........ευκαιρια ειναι!

Καλο μεσημερι και καλο σκ!!!!

μακαρι δωρα μου να βολευε κ να σας φιλοξενουσα ...εμεις του χρονου θα παμε μυτιληνη επιθυμησα τη γιαγια μου κ φυσικα το νησι ;)


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μαράκι να ζήσετε ευτυχισμένοι, γεροί, αγαπημένοι! μπράβο στο κορίτσι σου! αρχηγόπουλο!

σωστή για την ομαδάρα μας!

σιγα την ομάδα της γερμανίας. τρύπια η άμυνα. αλλά λάθος επιλογές σάντος κ λάθοςο τερματοφύλακας. σήμερα έπρεπε να παίζει ο τζόρβας. να 'ναι καλά τα παιδιά.

η μέρκελ ελένη μου ήταν για φάπες, αλλά με τέτοια μούρη ήταν για λύπηση!

δωράκι μου κ εγώ στα δύσκολα μόνο με πνευματικό ξελάφρωσα!

φιλάκια σε όλες! καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι πολλή χαρούμενη, ευτυχισμένη, τρελαμένη και πολύ αγχωμένη.

Εδώ και λίγες μέρες νιώθω ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου και σήμερα επιβεβαιώθηκα.

Ναι είμαι έγκυος!!!

Φοβάμαι τόσο πολύ αλλά πιστεύω ότι η παναγίτσα θα είναι δίπλα μου και αυτό το μωρό θα μεγαλώσει και θα γεννηθεί στην ώρα του.

Θέλω όλη τη θετική σας ενέργεια να μου πάνε όλα καλά.

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. Στο πρώτο κύκλο που άρχισα τη θεραπεία για το θυροειδή

Μην γράψετε τίποτα στο φ.μπ γιατί πέρα απο τις οικογένειες μας δεν θα το πούμε σε κανέναν.

Σας αγαπώ πολύ και ευχαριστώ για το γούρι που μου φέρατε.

Σήμερα έκανα μπριζόλες με πατάτες!!!


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι πολλή χαρούμενη, ευτυχισμένη, τρελαμένη και πολύ αγχωμένη.

Εδώ και λίγες μέρες νιώθω ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου και σήμερα επιβεβαιώθηκα.

Ναι είμαι έγκυος!!!

Φοβάμαι τόσο πολύ αλλά πιστεύω ότι η παναγίτσα θα είναι δίπλα μου και αυτό το μωρό θα μεγαλώσει και θα γεννηθεί στην ώρα του.

Θέλω όλη τη θετική σας ενέργεια να μου πάνε όλα καλά.

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. Στο πρώτο κύκλο που άρχισα τη θεραπεία για το θυροειδή

Μην γράψετε τίποτα στο φ.μπ γιατί πέρα απο τις οικογένειες μας δεν θα το πούμε σε κανέναν.

Σας αγαπώ πολύ και ευχαριστώ για το γούρι που μου φέρατε.

Σήμερα έκανα μπριζόλες με πατάτες!!!

Αυτό δεν είναι το μαγειροκαφέ αλλά το καφέ των χαρούμενων δακρύων!!

Κάγκλυ μου, το πόσο χάρηκα δεν περιγράφεται!!! Καλοστέριωτο το μωρό κι όλα να πάνε κατ' ευχήν!! Η αγάπη μας, οι προσευχές μας, η θετική μας ενέργεια θα σε συντροφεύουν!!! Να ξεκουράζεσαι, να κάνεις όμορφες σκέψεις και να μπαίνεις να μας μιλάς για το σποράκι σου!!!

Σε φιλώ γλυκά γλυκά!!

υ.γ. Τι κάνουν Αννούλα και μωράκι??


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι πολλή χαρούμενη, ευτυχισμένη, τρελαμένη και πολύ αγχωμένη.

Εδώ και λίγες μέρες νιώθω ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου και σήμερα επιβεβαιώθηκα.

Ναι είμαι έγκυος!!!

Φοβάμαι τόσο πολύ αλλά πιστεύω ότι η παναγίτσα θα είναι δίπλα μου και αυτό το μωρό θα μεγαλώσει και θα γεννηθεί στην ώρα του.

Θέλω όλη τη θετική σας ενέργεια να μου πάνε όλα καλά.

Δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. Στο πρώτο κύκλο που άρχισα τη θεραπεία για το θυροειδή

Μην γράψετε τίποτα στο φ.μπ γιατί πέρα απο τις οικογένειες μας δεν θα το πούμε σε κανέναν.

Σας αγαπώ πολύ και ευχαριστώ για το γούρι που μου φέρατε.

Σήμερα έκανα μπριζόλες με πατάτες!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Με το καλό!!! Σου εύχομαι να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο τυχερή είσαι που οι ζεστοί μήνες του καλοκαιριού θα είναι οι πρώτοι μήνες της εγκυμοσύνης σου...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαγκλυ μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο μπραβο μπραβο!!!!!!!!!

Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη και να γεννησεις ενα μωρακι γερο και κουκλι!!!!!!!

Καλημερα κουκλες.

Για σημερα εφτιαξα κοτοπουλο με ρυζακι.

Δεν προλαβαινω να γραψω τιποτα....εχω τον μικρο να με φωναζει να βαλω παπουτσια....παμε για ψωνια...

σας φιλω!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι πολλή χαρούμενη, ευτυχισμένη, τρελαμένη και πολύ αγχωμένη.

Εδώ και λίγες μέρες νιώθω ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου και σήμερα επιβεβαιώθηκα.

Ναι είμαι έγκυος!!!

!

Υπέροχα νέα!!!!

Καλά στερεώματα αγαπούλα μου!Ολα να πάνε καλά!!!

Αν και είμαι λίγο μέντιουμ χιχιχι

Ας με επιβεβαιώσει η Αγγελική πληζζζζζζ

Μιλούσαμε στο τηλέφωνο τη Δευτέρα,λέγαμε για τις ερημιές του καφέ και της έλεγα ότι η Κάγκλυ μας δεν πολυμπαίνει,ότι την βλέπουμε μόνο στο φβ και ότι έχω ένα προαίσθημα ότι είναι έγκυος...

Να πάω να παίξω ένα λόττο,ένα κάτι τελοσπάντων...

Γαμ@το ομως να μη δειξει τη σκ@τοφατσα της Μερκελ οταν εβαλε γκολ ο Σαμαρας..Παιδια αυτη την εικονα μουρης μπουλντοκ που μασαει πικραμυγδαλα οπως φανταζομαι θα ηταν της Μερκελ, θα με συντροφευε για παντα στις δυσκολες μερες μου...:)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:P:p:p:p:p:p:p

Είσαι φοβερη!!1

Η μικρη μου περπατησε και την αλλη εβδομαδα εχουμε και τα πρωτα μας γενεθλια.

Μια χαρα περναμε, εχει γινει σωστο παιδακι πολυ χαδιαρα και πολυ γλυκια.

κατα τα αλλα κανουμε μπανακια, ειμαστε καλα και απο δουλιτσα ευτυχως εχω οποτε παμε καλα και εκει.

δεν σας εχω διαβασει μονο τα νεα των κοριτσιων απο το φεις παρακοουθω οποτε μπαινω.

Σας χρωσταω κερασμα, θα κανω περπατοπιτα για την Εφη και ηδη τσακισαμε μια σοκολατοπιτα απο την χτεσινη μας επετειο γαμου με τον Λ.

Πάντα καλά να περνάτε συμπεθερούλα μου καλή!!

Αντε,ποιος την πιάνει την νύφη τώρα...

Να βρεθούν με τον γαμπρό,να τρέξουν λίγο μαζί!!!

Να ζήσετε με τον Λ σαν τα ψηλά βουνά,πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι!!!

Πωρε δε θα 'χω μούτρα να κυκλοφορήσω τη Δευτέρα.

Ελα να ανταλλάξουμε...

Link to comment
Share on other sites

..... Τωρα ειναι επανω και αλλαζει τη σωληνα της αποχετευσης. Και επειδη οι Αγγλοι φτιαχνουν σουπερ τελεια σπιτια, βαζουν και στο μπανιο μοκετα την οποια καρφωνουν στο πατωμα :shock: Επομενως εχει ποτισει και η μοκετα ενας Θεος ξερει τι και πρεπει να ξηλωθει ολοκληρη και να ξαναμπει και απο κατω δεν εχει κανονικο πατωμα ειναι σανιδες.

Μα σε όλα γούστο έχουν αυτοί οι Άγγλοι ?????:rolleyes: Α πα πα πα οι μπίχλες !!!!:confused:

Πωρε δε θα 'χω μούτρα να κυκλοφορήσω τη Δευτέρα.

όχι Εβίρι μου διαφωνώ... να κυκλοφορήσεις και με ψηλά το κεφάλι καμαρωτή καμαρωτή !!!!!! Το σώσαμε λίγο τουλάχιστον με το πέναλτυ .... και είπαν όλοι ότι η μέχρι τώρα πορεία μας στο Euro ήταν πολύ καλή !;)

καλησπερα φιλεναδες, εχω χαθει το ξερω αλλα πια εχω πολυ περιοροσμενο χρονο λογω κυριως της μικρης μου Εφης και της κουρασης που παει παρεα με την Εφη....

Η μικρη μου περπατησε και την αλλη εβδομαδα εχουμε και τα πρωτα μας γενεθλια.

Μια χαρα περναμε, εχει γινει σωστο παιδακι πολυ χαδιαρα και πολυ γλυκια.

κατα τα αλλα κανουμε μπανακια, ειμαστε καλα και απο δουλιτσα ευτυχως εχω οποτε παμε καλα και εκει.

δεν σας εχω διαβασει μονο τα νεα των κοριτσιων απο το φεις παρακοουθω οποτε μπαινω.

Σας χρωσταω κερασμα, θα κανω περπατοπιτα για την Εφη και ηδη τσακισαμε μια σοκολατοπιτα απο την χτεσινη μας επετειο γαμου με τον Λ.

φιλια πολλα, σας σκεφτομαι συχνα!!!

Να ζήσετε να τα χιλιάσετε για την επέτειό σας !!!!!

Και με το καλό τα γενέθλια της καραμελένιας μας !!!!!!!!Φιλάκια

Καλημέρα κορίτσια!!!

Είμαι πολλή χαρούμενη, ευτυχισμένη, τρελαμένη και πολύ αγχωμένη.

Εδώ και λίγες μέρες νιώθω ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου και σήμερα επιβεβαιώθηκα.

Ναι είμαι έγκυος!!!

Σας αγαπώ πολύ και ευχαριστώ για το γούρι που μου φέρατε.

!!

Τί είπες τώρα ????????????????? ΚΑΛΟΣΤΕΡΕΩΤΟ το πισπιρίκι !!!!!!!

Συγχαρητήρια και ηρέμησε, δεν θέλει άγχος. Η εγκυμοσύνη δεν είναι αρρώστια να πανικοβληθείς... αντίθετα θα είναι μια από τις πιο ευτυχισμένες περιόδους της ζωής σου και πρέπει να κοιτάξεις να την απολαύσεις !!!!

Αχ Παναγία μου όλα καλά να πάνε εύχομαι μέσα από την καρδιά μου !!!

Έχω συγκινηθεί λέμε... τελικά είμαστε λίγο κλαψο-καφέ αλλά με χαρούμενη κλάψα ε ???????????

Κοριτσάκια μου πολύ σας αγαπώ !

Για σήμερα ξεκίνησε δυναμικά η μέρα μου... 8 η ώρα νταν το κουδούνι ήταν οι τεχνικοί για την συντήρηση των κλιματιστικών... ε ρε μάνα να βλέπατε τί έβγαλαν τα 2 μηχανήματα από τα υπνοδωμάτια... μπίχλεν ! Πολύ μπίχλεν όμως... και το Μεταξάκι δώσ' του και σφουγγάριζε (εννοείται) ...

του σαλονιού δυστυχώς δεν τελείωσαν επειδή κάτι έχει σπάσει μέσα :shock: και θα ψάξουν για το ανταλλακτικό λέει... ξανά μανά τσαπατσουλιές !!! Πω πω δεν τα μπορώ τα μαστόρια με την καμία !

Έφτιαξα χοιρινό ρολό από τον χασάπη μας που το κάνει τέλειο στην γάστρα με πατάτες ! Έβαλα κι ένα πλυντήριο με λευκά, αν τα καταφέρω το βράδυ να σιδερώσω... θα δείξει ...

Α ! Κι εχθές το απόγευμα βρήκα κάτι απολιθωμένα μήλα μες στο ψυγείο κι έκαμα μια μηλόπιτα μα μια μηλόπιτα να τρώει η μάνα και του παιδιού να μην δίνει !!! Και γελοία στην εκτέλεση/στα υλικά της.

Θα σας την επικολλήσω την Δευτέρα πρώτα ο Θεός !

Τα αγαπάκια μου κοιμούνται και τα 2, αχ πόσο όμορφα αγγελουδάκια είναι όταν κοιμούνται !!!!!!!!!!!!

Ο Λοβ δουλειά μετά θα πάει S/M... για μπάνιο δεν το βλέπω το απόγευμα .... εκτός και αν έχει γίνει κανένα θάυμα !!! χι χι

Φιλιά και καλό Σ/Κ !

Κάγκλυ μου όλη η θετική μου ενέργεια κοντά σου μανάρι μου !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Είμαστε φτώματα με τον Έβιρο. Πλύναμε τα χαλιά και κουραστήκαμε αρκετά. Σε λίγο θα βγούμε έξω για φαγητό γιατί λόγω της μέρας δε μαγείρεψα.

Ναι κορίτσια μου, τελικά, έχετε όλες απόλυτο δίκιο για την Εθνική μας ομάδα. Ακόμη κι εδώ που έφτασε είναι πολύ καλά.

Η μικρη μου περπατησε και την αλλη εβδομαδα εχουμε και τα πρωτα μας γενεθλια.

Πωπωπω το κοριτσάκι μας μεγάλωσε!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλέ αυτή έγινε δεσποινιδούλα. Πώς περνάει ο καιρός βρε Μαρία.

Σας χρωσταω κερασμα, θα κανω περπατοπιτα για την Εφη και ηδη τσακισαμε μια σοκολατοπιτα απο την χτεσινη μας επετειο γαμου με τον Λ.

Να ζήσετε σαν το ψηλά βουνά (χωρίς χιόνια στην κορυφή) και να είστε πάντα αγαπημένοι. Φιλάκια Μαρία.

Γαμ@το ομως να μη δειξει τη σκ@τοφατσα της Μερκελ οταν εβαλε γκολ ο Σαμαρας..Παιδια αυτη την εικονα μουρης μπουλντοκ που μασαει πικραμυγδαλα οπως φανταζομαι θα ηταν της Μερκελ, θα με συντροφευε για παντα στις δυσκολες μερες μου...:)

χαχαχαχαχαχαχαχα πολύ γέλασα μ' αυτό.

Ναι είμαι έγκυος!!!

Κάγκλυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι υπέροχα νέα μας έφερες σήμερα!!!!!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου να γίνεις μανούλα. Σου εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα υγιέστατο μωράκι.

Σας αγαπώ πολύ και ευχαριστώ για το γούρι που μου φέρατε.

Τώρα που το λες, με το γούρι που φέρνει αυτό το καφέ κι εγώ θα μείνω έγκυος.

Χρυσοβαλάντω η σειρά σου.

Ελα να ανταλλάξουμε...

χαχαχαχαχαχαχαχα καλό.

Α ! Κι εχθές το απόγευμα βρήκα κάτι απολιθωμένα μήλα μες στο ψυγείο

χαχαχαχαχαχα να τα πας το μουσείο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν διάβασα τίποτα άλλο. κάγκλυ μου κορίτσι μου!!!!!!!!

οι προσευχές μας εισακούστηκαν. κ ότι ήθελα να σε ρωτήσω που είδα τα πατουσάκια...

Δοξασμένο το όνομά Του!!!!!!

ρε όταν λέω ότι οι προσευχές μου έχουν καλό σήμα, εννοώ καμπάνα!!!!!!!!

με το καλό αγαπούλα μου!!!!!!!όλα να πάνε κατ' ευχήν. η Παναγιά μαζί σας κ η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντω, γιατί κ σε αυτήν απευθύνθηκα για σένα!!!!μην την ξεχνάς στην προσευχή σου.

έχω ανατριχιάσει. καλό μου κορίτσι!!!!!

σκόρδα γλυκειά μου!

άπειρα φιλάκια!!!!!!!σ' αγαπάω πολύ κ ας μην σε ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

πώς έλεγε ο δημοσιογράφος που μετέδιδε το γιούρο το 2004:" δεν μεταδίδω άλλο" αυτό κ εγώ. καλό ξημέρωμα! χόρτασα χαρά, νιώθω γεμάτη!!!!!!

φιλιά στα μαγουλίνια! κ στην κοιλίτσα!

Link to comment
Share on other sites

καλε τι τελεια νεα ειναι αυτα????

Καγλυ μου, καλοστερειωτο το σπορακι!!! καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη να εχεις με ενα γερο μωρο!

Το Αννακι μας ειναι μια χαρα, μιλησαμε χτες το βραδυ, ο στρουμφουλης μας ειναι κουκλος και υπεροχος και το Αννακι χαρουμενο.

εμεις σημερα φαγαμε σουβλακια.

φιλια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Έφτιαξε ο Έβιρος ένα κοτόπουλο στο φούρνο, μα τι κοτόπουλο. Κοτοπουλίσιο κοτόπουλο.

Θέλαμε σήμερα να πάμε βόλτα στο Λούντβιγκσμπουργκ, το οποίο βρίσκεται λίγο πιο έξω από τη Στουτγκάρδη. Όμως ο Έβιρος είναι πολύ κουρασμένος από χτες με τα χαλιά κι εγώ δε θέλω να πάω μόνη μου γιατί σίγουρα θα χάσει αν δε δει την περιοχή εκείνη με το παλάτι. Άρα σήμερα μπαλαούρο και ξεκούραση.

Link to comment
Share on other sites

Καγκλυυυυυυυυυ!!!!γλυκια μου καγκλυ, συγχαρητηριααααα!!!!ποσο χαιρομαι!!!!ανατριχιασα, συγκινηθηκαα!!!με το καλο κοριτσι μου.καλοστεριωτη, ναχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη, και να γεννησεις ενα υγιεστατο και γλυκυτατο μωρακι!!!τι χαρα ειναι αυτη!!!!γουρλιδικο το καφε μας!!!!γεννησε η μια εγκυουλα μας, και σπουππππ...και αλλη εγκυουλα....μπραβο κουκλα μου. ο Θεος και η Παναγια μαζι σου!!!ολα να πανε τελεια!!!ευχομαι να εχουμε συντομα και αλλα σπορακια. μακια στα μαγουλακια και στην κοιλιτσα:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...