Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αγγελίνα ο μικρός τι ηλικία έχει? Κάθε παιδί έχει τον δικό του ρυθμό στην μάθηση. Πηγαίνοντας στο σχολείο θα πάρει την σειρά του.

Μπανάκι δεν έχω κάνει κανένα ακόμη. Τα παιδιά έχουν κάνει 2 και από Δευτέρα που θα πάνε στην μαμά μου οι βουτιές θα έιναι στο καθημερινό τους πρόγραμμα!

Εγώ αν δεν ζεστάνει η θάλασσα δεν βουτάω, είμαι κρυουλιάρα!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερούδια

Εχουμε γεννητούρια ναι ναι!!!

Να σας ζήσει μανούλα το θαυματάκι σας!!!

Απο χτες την έχω στο νου μου την Αννα χαίρομαι που πήγαν όλα καλά!!!

Κάντυ γλυκιά καντυ σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Και συ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Φέφη καλό μπανάκι αν πάτε για μπάνιο και μένα με πιέζει ο άντρας μου να πάμε αύριο Ευβοια αλλά δεν ξέρω ψιλο βαριέμαι. Και μου λέει χτες δεν έχω κάνει ούτε ένα μπάνιο. Σιγά καμάρι μου είναι δυο μήνες ακόμα. Ωρες ωρες κάνει σα μπέμπης.

Ελένη η κορούλα σου είναι κούκλα. Πολύ μου άρεσαν στη γιορτούλα τα φουστανάκια. Προσπάθησα να σχολιάσω αλλά δεν αινόταν τα σχόλια μου.

Εβιρυ ξέχασα να σου πώ ότι μου άρεσε πολύ ο μπερές και το χρώμα πανέμορφο.

Σήμερα έκανα μπριαμ.

Τελικά χτες δεν έκανα μουσακά αλλά φασολάκια.Είχα ΄΄ετοιμο κιμά αλλά μπήκε κατάψυξη.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας πω οτι το μενου σημερα εχει φτερουγες στο φουρνο με πιλαφακι κ το απογευμα θα κανω γλυκο κρεμα με μπισκοτα ειναι ενα καλοκαιρινο γλυκο που οσοι το τρωνε τρελενονται...:rolleyes:

γινεται σε ορθογωνιο ταπερ....

ΥΛΙΚΑ

2 πακετα πτιμπερ μπισκοτα

1,5λιτρο γαλα

2 βανιλες

μιση κουπα αλευρι

1 κουπα ζαχαρη

4 κροκαδια αυγο αν ειναι μικρα αλλιως 2 κροκαδια χτυπημενα

2,5 κουταλιες σουπας βιταμ

2 κουτ σουπας κακαο

1 ζαχαρουχο γαλα

ινδοκαρυδο κ τρουφα

ΕΚΤΕΛΕΣΗ

σε ενα κατσαρολι βαζετε ολα τα υλικα εκτος απο το

κακαο το ζαχαρουχο το ινδοκαρυδο κ την τρουφα κ φυσικα τα μπισκοτα;)

το βαζετε στη φωτια κ με ενα συρμα ανακατευεται πολυ καλα προσοχη να μην κολλησει στα τοιχωματα κ μολις κοχλαζει κ δειτε οτι επηξε το κατεβαζεται απο τη φωτια κ ριχνεται το ζαχαρουχο προσοχη οχι ολο οσο χρειαζεται για να ειναι γλυκο ριχνεται λιγο κ δοκιμαζεται....το αφηνεται λιγο να κρυωσει αλλα ταυτοχρονα ανακατευεις για να μην πιασει κρουστα απο πανω...περνεται μια λεκανιτσα κ ριχνεται απο το μειγμα τα 3/4 βαζεις το κακαο κοσκινισμενο κ ανακατευεις ριχνεις παλι ζαχαρουχο οσο χρειαζεται....

στρωνεις στο ταπερ μια στρωση μπισκοτα απο την αναποδη πλευρα ριχνεις μια στρωση σοκολατα απο πανω ινδοκαρυδο ξανα βαζεις στρωση μπισκοτα κ ριχνεις ολο το μειγμα βανιλιας ξαναβαζεις μπισκοτα απο την κανονικη πλευρα κ ριχνεις ολο το μειγμα σοκολατας απο πανω μπαινει ινδοκαρυδο κ μετα τρουφα κ μπαινει κατευθειαν ψυγειο....

τα μπισκοτα πρεπει ναναι ολοκληρα οχι σπασμενα...το τρωτε μετα απο ενα 24ωρο για να δεσουν τα υλικα..καλη σας ορεξη


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδω λοιπον η φιλοσοφια ειναι οτι το παιδι διαβαζει στο σχολειο και οχι στο σπιτι του. ΑΡΑ..τρωμε μια ολοκληρη διδακτικη ωρα για να κανουμε απλα πραγματα που επρεπε να κανουν σπιτια τους Πχ.. Καθαρογραφουμε απαντησεις διαγωνισματος:?

Κοβουμε φωτογραφιες απο περιοδικα και κανουμε κολαζ ως δημιουργικη εισαγωγη σε διαφορα θεματα που προκειται να δουμε.και πολλαααα πολλα αλλα...Α ξεχασα δε διδασκω σε δημοτικο. Μιλαμε για γυμνασιο-λυκειο.

και μετα ξερουν να λενε για το δικο μας εκπαιδευτικο συστημα:mad::mad:και στο σπιτι τι κανουν ???τιποτα???
σήμερα έχω οδοντίατρο απόγευμα...ω ναι, πονάω πάλι, ευτυχώς σε άλλο δόντι, δεν μπορώ να προσδιορίσω σε ποιό!ωχχχ!!!γιατι παλι???ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο:|
Σημερα θα φαμε σπανακορυζο και θα ρθει μια θεια του Τ να μου δειξει πως θα κανω μια κολοκυθοπιτα τελεια χωρις φυλλο;)
περιμενουμε συνταγουλα, γιατι φυλλο στο δικο μου σπιτικο δεν εχει ανοιχτει και ουτε προκειται:oops:
Τι ζεστη ειναι αυτη πια;πωπω σκασαμε.......μουσκεμα σηκωθηκαμε!!!ναι πολυ ζεστη και σημερα!!!

Αντε να περασουν οι μερες να παμε διακοπουλες,να δροσισουμε τις κορμαρες μας στη θαλλασα...:tongue:τι καλααα!!!που θα πατε???

Σημερα εμεις τρωμε φακες και ο θησαυρος κοτοπουλακι......ακομα δεν ξερω με τι να το συνοδεψω...:rolleyes:

με ρυζακι, μακαρονακι κοφτο η πατατουλες
Τελικά, ας το παραδεχτούμε : δεν ξέρω αν τα φορτώνουμε υπερβολικά πολύ τα παιδιά μας αλλά είμαστε πολύ μπροστά γιατί έχουμε μυαλά !!!! Τέλοοοοος ! συμφωνω!!!

Το βράδυ έχουμε αγώνα - γι αυτό κι εγώ σαν καλό κορίτσι που είμαι (;)) σιδέρωσα από εχθές .... και λέωα να φάμε κάτι που πηγαίνει ασορτί με τον αγώνα : σπιτική πίτσα και ομελέττα φούρνου !!!και εγω λεω να φτιαξω μια πιτσα χο χο πολύ θα κουραστώ απόψε !!! Εμ το άλλο πού το πας ??? Ότι αν κερδίσει η Εθνική μας θα το εορτάσουμε ΔΕΟΝΤΩΣ ???? :rolleyes: {ΟΚ, δεν περιμένω αυτό για να γίνει το άλλο ΑΛΛΑ όπως και να το κάνεις είναι μια καλή αφορμή !}εισαι απιστευτη!!!:tongue::D:D

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ :

Το καρπούζι είμαι εγώ

Κόκκινο και ζουμερό

Σαν με φας θα γλυκαθείς

Νόστιμο πολύ θα πεις

Όχι δεν τρελάθηκα (τελείως) ακόμη. Αυτό είναι το ποίημα του Ν για την γιορτή που θα γίνει την Κυριακή ! Είμαι τόσο χαζή που κάθομαι και συγκινούμαι όταν τον ακούω να το λέει :oops:????? Ο Ν μας θυμηθείτε ότι μέχρι τον περασμένο Σεπτέμβριο δεν έβγαζε ΚΙΧ..:cool:.θα ειναι καρπουζακι ο γαμπρουλης μου??περιμενουμε φωτο!!!βερτη δεν θα πει??ενα ρεφρεν εστω???

Η δε Σεμίνα τί να σας πω... αφού πουν ένα τραγουδάκι (θα κάνουν τα ναυτάκια) θα μας κάνει την έκπληξη με το μπικίνι... και πολύ φοβάμαι ότι θα τραγουδήσει κάτι σε Βουγιούκλω κάτι σαν "Είναι το στρώμα μου μονό" !!!! :shock:

χαχααααα

Ντόινγκ !!! Ο μπαμπάς μας με τα χαπάκια από τώρα !!! χα χα

Σε λίγη ώρα θα βγω για καφέ με μια φίλη μέχρι την ώρα που σχολάει η κόρη μου.καλα να περασετε

Καλημέρα!!!

Εμείς σήμερα τρώμε κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο που έμεινε από τη Δευτέρα. Έχω και κάτι κολοκυθανθούς γεμιστούς που έχει φέρει η πεθερά μου. Κοινώς, κάνουμε πάλι εκκαθάριση ψυγείου σήμερα.

καλο ειναι και αυτο, να αδειαζει το ψυγειο;)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όντως Δώρα ήθελα να σε ρωτήσω για πού κανονίσατε διακοπούλες; πότε θα πάτε;

εγώ θα γυρίσω αργά κ δεν προλαβαίνω να κάνω πίτσα. τα ντελίβερυ κλέφτες θα γίνουν; έτσι δεν είνια αγγελικούλα; κάντυ μου;

πίτσα έτοιμη!

ευτυχώς τη μικρή μου θα την παραλάβουν τα πεθερικά, θα την κρατήσουν το μεσημέρι κ θα την πάνε κ βολτούλα το απόγευμα. θα μου την φέρουν σπίτι μόλις επιστρέψω από οδοντίατρο.

πω πω! ακόμα ένα κουκλάκι στην παρέα μας! έχω τόση χαρά!σαν να γέννησε η αδερφή μου!

Δώρα, να της πεις να του βάλει φυλαχτό! αν κ νομίζω η κα Ειρήνη θα το έχει φροντίσει ήδη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Σήμερα ζούμε στον ρυθμό της γέννησης του στρουμφούλη!!! Δωράκι με το που θα το μάθεις να μας ενημερώσεις παραυτα!!!!!!!!

καλημερα!!ναι, ναι!!ευτυχως ολα καλα, δοξα τον θεο!!!!
Καλημέρα κορίτσια.καλημερααα

Στην παραλία δεν πήγαμε ακόμα, θέλω πρώτα να χαλαρώσω λίγο από τις δουλειές. Πάντως πάμε για μπάνιο σχεδόν κάθε απόγευμα. Διακοπές δεν προβλέπονται πάλι φέτος...περιμένουμε την εφορία με σφιγμένη καρδιά. Ας είναι. Εσείς κορίτσια έχετε τίποτα προγραμματισμένο;αχ και εμεις την περιμενουμε την ατιμη!!!τιποτα ακομη δεν κανονησαμε:|

Την αγάπη μου σε όλες, θα τα ξαναπούμε σύντομα.

η μικρή καλά, στο σχολείο, με τα νάζια της, με τους συναισθηματισμούς της, με τα " όχιιιιιι" της, με τις διεκδικήσεις της για θάλασσα, βόλτες, φορέματα, βρακάκια, για παιχνίδια!η γκλυκουλα μουυυυ!!!

από διακοπές δεν προβλέπονται. ούτε ένα μπάνιο δεν έκανα ακόμα. αλλά μάλλον αύριο πάμε αγιόκαμπο! θα πω κ στην αδερφή μου να πάμε μαζί να βουτήξουν όλες οι γοργόνες!

ωραια θα ειναι, να περασετε τελεια και να διασκεδασετε!!!
Το χειρουργειο του μικρου πηρε παραταση για Σεπτεβριο...

ασε πονεμενη ιστορια.....μονο που το σκεφτηκα πονεσε το στομαχι μου!!!!

Εχω παθει ψυχικο τραλαλα......

μαλλον χρειαζομαι βοηθεια ειδικου..........με πιανουν κρισεις πανικου!!!!!!

Τεσπα!!!!!

ολα θα πανε τελεια, με την βοηθεια του Θεου. ειμαι σιγουρη!!!να μου τον φιλησεις:D
Δώρα μου, μια χαρά, όλα καλά. βγάζει γούστα για τα σχέδια στα βρακιά! κ προτιμάει να κυκλοφορεί με το βρακί μόνο!!!!!αλλά δεν της κάνω τη χάρη! μόνο στον ύπνο την αφήνω με βρακί!μα τι κοκεταρια θαταν αν δεν ειχε αποψη για το βρακακι:D:tongue:???

Χρυσοβαλαντάκι μου, εύχομαι σύντομα η κοιλίτσα σου, όπως κ της Γλύκας μας να φουσκώσει με νινάκι κ σύντομα να γίνετε κ εσείς μανούλες, όπως κ η Αννούλα μας!μακαρι παναγια μου!!!!του χρονου τετοιο καιρο να εχουμε και αλλα μπεμπε!!!!

η προσευχή την αντάμειψε κ όλα ήρθαν κατ' ευχήν! η ευχή σας κ δική μου!

Μπανάκι δεν έχω κάνει κανένα ακόμη. Τα παιδιά έχουν κάνει 2 και από Δευτέρα που θα πάνε στην μαμά μου οι βουτιές θα έιναι στο καθημερινό τους πρόγραμμα!

Εγώ αν δεν ζεστάνει η θάλασσα δεν βουτάω, είμαι κρυουλιάρα!!!!!

δηλαδη κατα τον αυγουστο ???
εγώ θα γυρίσω αργά κ δεν προλαβαίνω να κάνω πίτσα. τα ντελίβερυ κλέφτες θα γίνουν; έτσι δεν είνια αγγελικούλα; κάντυ μου;οχι βεβαια

πίτσα έτοιμη!

ευτυχώς τη μικρή μου θα την παραλάβουν τα πεθερικά, θα την κρατήσουν το μεσημέρι κ θα την πάνε κ βολτούλα το απόγευμα. θα μου την φέρουν σπίτι μόλις επιστρέψω από οδοντίατρο.καλο κουραγιο!!!

καλημερα και απο μενα. καλα ειστε???χαρουμενη μερα για το καφε μας!!!ναναι καλα το στρουμφακι και ολα τα παιδακια μας, να τα φυλαει η Παναγια!!!

σημερα θελω να παω να κουρεψω το αφροδιτομωρο γιατι μεγαλωσε το μαλλακι μας και κανει και ζεστη και ιδρωνει...:rolleyes:επισης ξεκιναμε απο το απογευμα το θεμα πανα γιοκ!!!!για να δουμε...εχω να μαζεψω πολλα απτα πατωματα εεε???εμεις για μπανιο δεν προλεπεται. περιμενω την κοκκινομουρα και θελω να εμπεδωσουμε το γιογιο-λεκανη!!!το σαββατο εχουμε να παμε σε γενεθλια στην πολυκατοικια. κατα ταλλα ηρεμια. αντε να περασει η ωρα να σχολασουμε. φαγητο δεν εκανα. θα φτιαξω την πιτσα το απογευμα. εχω και ψαρι πεθερας να τσιμπισουμε με τη μικρη μολις επιστρεψουμε;)μακιααα

Link to comment
Share on other sites

τί ήταν να πω ότι πάμε καλά με το βρακί...είχε ένα ατύχημα με κακάκια στο σχολείο!

δεν με ανησυχεί το ατύχημα, που δεν είχαμε τέτοια καθόλου, αλλά το ότι δεν το είπε στη δασκάλα της! δεν την εμπιστεύεται ρε φούστη μου! κ ήταν μέη ντέη κατάσταση! λερώθηκε! κ αφού της έβαλαν άλλο φόρεμα, βρακάκι, λερώθηκε κ στο φαγητό το μεσημεριανό κ πάλι την άλλαξαν!

τέλος πάντων. την παρέλαβαν ήδη τα πεθερικά κ είναι ευδιάθετη. θα πάει κ βόλτα στο αγαπημένο της εμπορικό που έχουν δραστηριότητες για παιδάκια...!

αφροδίτη, αν ξεκινήσεις αυτό το ΣΚ να έχεις πολλη υπομονή, μην την μαλώσεις! θα μαλλιάσει η γλώσσα σου στην αρχή να της μιλάς-εξηγείς. έχετε κάποιο κοριτσάκι μεγαλύτερο που ξερει κ αγαπάει που να φοράει βρακί;

φρόντισε να παρατηρείς σε ποιές φράσεις σου νιώθει άνετα. πώς δηλαδή να της υπενθυμίζεις την τουαλέτα, να την ρωτάς, να την πηγαίνεις όταν πας κ εσύ;

δείξε της τον σαπουνούλη-κρεμοσάπουνο που είναι για μεγάλα κορίτσια που κάνουν τσίσα κ κακά στην τουαλέτα-γιογιο κ μετά πλένουν τα χέρια σαν μεγάλες κυρίες!

ή ότι θα πατάει το αποσμητικό χώρου! αυτοκόλλητα για επιβράβευση!

δοκίμασε κ γιογιο κ πρόσθετο λεκάνης, να δεις σε ποιό αισθάνεται πιο άνετα!

κ μη βάζεσαι να την σηκώσεις τις πρώτες μέρες! αρκεί να νιώθει άνετα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σημερα θελω να παω να κουρεψω το αφροδιτομωρο γιατι μεγαλωσε το μαλλακι μας και κανει και ζεστη και ιδρωνει...:rolleyes:επισης ξεκιναμε απο το απογευμα το θεμα πανα γιοκ!!!!για να δουμε...εχω να μαζεψω πολλα απτα πατωματα εεε???εμεις για μπανιο δεν προλεπεται. περιμενω την κοκκινομουρα και θελω να εμπεδωσουμε το γιογιο-λεκανη!!!το σαββατο εχουμε να παμε σε γενεθλια στην πολυκατοικια. ...

Συμπεθέρα,

Είδες ??? Ούτε εγώ ξέρω να ανοίγω φύλλο... :rolleyes: ΖΗΤΩ οι ακαμάτρες !

Με το καλό το κουρεματάκι σας, να πάρει αέρα το κεφαλάκι της !

Και καλή επιτυχια με την πάνα. Πιστεύω πως δεν θα ταλαιπωρηθείς. Ακολούθα ότι σου είπε η Φέφη και, κυρίως, με το μαλακό !

Εγώ θα ήθελα αύριο το απόγευμα να πάμε για μπάνιο αλλά εξαρτάται από τα οικονομικά μας... θα δείξει ...

αληθεια για το θεμα διακοπες εχετε κανονησει κατι???εμεις τιποτα και μαλλον δεν το βλεπω!!!:|

Άδεια μου έχουν εγκρίνει 13+14/08 και μετά 20-31 Αυγούστου. Ο Μ θα κάτσει την εβδομάδα του 15Αυγουστου και την επόμενη ΑΛΛΑ δεν μας βλέπω να πηγαίνουμε πουθενά :|... είναι πολύ νωρίς ακόμη :cool:

Φέφη μου,

όταν λες "λερώθηκε και στο μεσημεριανό το φαγητό" εννοείς τρώγοντας ότι λέρωσε το φουστάνι της ή πως είχε 2ο ατύχημα με το βρακάκι ????

Σημασία έχει πως είναι καλά, χαρούμενη ! Άρχισέ την στο μπλα μπλα (ξέρεις εσύ) πως δεν είναι καλό να λερώνεται και θα το πιάσει η Σύσα μας !

Link to comment
Share on other sites

Χρυσοβαλάντω μας λίγωσες!!!Ολο πείνα και λιγούρες είμαι από την πλήξη!!!Μα να μην με πιάνει ζέστη...Τάλε κουάλε φέφη είμαι!!!

Αφροδίτη διακοπές;Αχ,μακάρι,αλλά πού τέτοια τύχη...Οχι μόνο λόγω κρίσης,αλλά και λόγω υποχρεώσεων του περιστέρη.Θα είμαι πανευτυχής αν κάνω δυο μπάνια την εβδομάδα στη θάλασσα και αν περνάμε μία ημέρα ολόκληρη την εβδομάδα μαζί.Τόσο χαλια κατάσταση μιλάμε...

Μόλις κοιμήθηκε ο μικρός και αντί να κάνω καμιά δουλειά,κάθομαι και βάφω νύχι και ταυτόχρονα σερφάρω...

Είναι κάτι μέρες που δεν θέλω ούτε να κουνηθώ...

Link to comment
Share on other sites

....

Αφροδίτη διακοπές;Αχ,μακάρι,αλλά πού τέτοια τύχη...Οχι μόνο λόγω κρίσης,αλλά και λόγω υποχρεώσεων του περιστέρη.Θα είμαι πανευτυχής αν κάνω δυο μπάνια την εβδομάδα στη θάλασσα και αν περνάμε μία ημέρα ολόκληρη την εβδομάδα μαζί.Τόσο χαλια κατάσταση μιλάμε...

Μόλις κοιμήθηκε ο μικρός και αντί να κάνω καμιά δουλειά,κάθομαι και βάφω νύχι και ταυτόχρονα σερφάρω...

Είναι κάτι μέρες που δεν θέλω ούτε να κουνηθώ...

Ναι βρε Περιστέρω μου, (!!!)

Γράφεις λες και τις υπόλοιπες μέρες είσαι με το ένα πόδι πάνω στο άλλο και ψυχανεμίζεσαι τον καιρό ! Ήμαρτον !

Έχω καρα-τσεκάρει ότι, όταν δεν έχω διάθεση για δουλειές, είναι προτιμότερο να μην τις κάνω καθόλου γιατί εκνευρίζομαι, και στην ουσία κάνω πασαλείματα αντί για σωστή δουλειά ! :-P

Κάτσε λοιπόν να αδειάσει λίγο ο εγκέφαλός σου τώρα που κοιμάται το παιδί και ριλαξ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Έχεις δικαίωμα αναφαίρετο !

Α ΜΑ ΠΙΑ !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...