Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερούδια!!!

Σήμερα ζούμε στον ρυθμό της γέννησης του στρουμφούλη!!! Δωράκι με το που θα το μάθεις να μας ενημερώσεις παραυτα!!!!

Βρε κοριτσάκι μου, όταν δουλεύω ΔΕΝ μπορώ να μπαίνω ίντερνετ - μαθήματα κάνω! (με φαντάζεσαι να σηκώνομαι ξαφνικά, να πετάω τα βιβλία και να μπαίνω στο καφέ για κουβεντούλα? κάγκελο ο μαθητής! χαχαχα!!)

να πάρεις και τον μαθητή να κάνει τσατ κι εκείνος!!! Εισαγωγή στους ηλεκτρονικούς υπολογιστες!!!!!!

Τις υπόλοιπες ώρες, τρέχω. Και πάλι καλά που προλαβαίνω, όταν και όσο προλαβαίνω... να μπω για να μιλήσουμε.:roll:

Σε καταλαβαίνω!

Σας φιλώ όλες γλυκά και σταυρωτά!!

Μη ξεχάσω : Ο γιος μου (μετά από τις σχετικές εξετάσεις) πήρε τη πρώτη του ζώνη στο τζούντο - κίτρινη!!:D

Ε τώρα δεν θα φοβάσαι όταν τον έχεις δίπλα σου στον δρόμο!!!

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ :

Το καρπούζι είμαι εγώ

Κόκκινο και ζουμερό

Σαν με φας θα γλυκαθείς

Νόστιμο πολύ θα πεις

Όχι δεν τρελάθηκα (τελείως) ακόμη. Αυτό είναι το ποίημα του Ν για την γιορτή που θα γίνει την Κυριακή ! Είμαι τόσο χαζή που κάθομαι και συγκινούμαι όταν τον ακούω να το λέει :oops:????? Ο Ν μας θυμηθείτε ότι μέχρι τον περασμένο Σεπτέμβριο δεν έβγαζε ΚΙΧ..:cool:.

πες του μετά να ρίξει κι έναν Βέρτη να τους στείλει όλους!!!!

Η δε Σεμίνα τί να σας πω... αφού πουν ένα τραγουδάκι (θα κάνουν τα ναυτάκια) θα μας κάνει την έκπληξη με το μπικίνι... και πολύ φοβάμαι ότι θα τραγουδήσει κάτι σε Βουγιούκλω κάτι σαν "Είναι το στρώμα μου μονό" !!!! :shock:

Ντόινγκ !!! Ο μπαμπάς μας με τα χαπάκια από τώρα !!! χα χα

Άλλος για την βάρκα μαααας!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αννούλα με το καλό και με τη βοήθεια της Παναγίας να γεννήσεις χωρίς πόνους ένα υγιέστατο μωράκι. Όλα να πάνε καλά και να μας δώσει η Δώρα τα καλύτερα νέα από σένα.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ντιπ κατα ντιπ τελικα....:mrgreen:

Θελω απο χθες να μω στη ζωπ μπραβο για τον κανακαρι της κι ολο ξεχναω...

αντε και εις ανωτερα φιλεναδα!!!!

Και πανω που εγραφα....μου ηρθε μνμ απο Αννα....

ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 2,500 ΚΙΛΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μνμ απο Αννα....

ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 2,500 ΚΙΛΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!

Συγκινήθηκα ! Άει στο καλό !

Αννα μου δεν μπορείς να μας ακούσεις ΑΛΛΑ εύχομαι αυτό το αγοράκι να είναι γερό, καλότυχο κι όλοι οι Άγγελοι να το φυλάνε !!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.... Αυτό ήταν ! Μου φτιάξατε την μέρα !:P

Link to comment
Share on other sites

Και πανω που εγραφα....μου ηρθε μνμ απο Αννα....

ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 2,500 ΚΙΛΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!

Πάνω που ετοιμαζόμουνα να μπω για να ρωτήσω!

Αι στο καλό, συγκινήθηκα πάλι...

Ν Α Μ Α Σ Ζ Η Σ Ε Ι !!!!!!!!!:D

Η πανευτυχής μανούλα καλά?

Τα υπόλοιπα αργότερα κοριτσάκια μου, φιλιά πολλά!

έντιτ : Κάντυ μου, μαζί γράφαμε!:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει ο μπεμπάκος Αννούλα μου!

Να είναι γερός και καλότυχος!

Να του δώσεις ένα φιλί από το άλλο στρουμφάκι και τον περιμένω στο στρουμφοχωριο!!!!!

Συγκινήθηκα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Να πω πρώτα το σχετικό του τόπικ: σήμερα τρώμε γεμιστά με ρύζι.

Και τώρα αρχίζω: κανένα νέο από την επίτοκο; Πολύ την έχω στο νου μου...μαζί με κάποιες άλλες κοπέλες, που έχω διαβάσει την ιστορία τους στο φόρουμ και πάντα εύχομαι να επιβραβευθεί η δύναμη και η υπομονή που δείχνουν με ένα γερό μωρό στην αγκαλιά τους!

Ζώπυρον, συγχαρητήρια για τη ζώνη! :D Λέω να στείλω κι εγώ τον δικό μου το χειμώνα καράτε, έχει ένα πολύ καλό κέντρο εδώ κοντά μας. Δεν ξέρω βέβαια αν θα του αρέσει...δεν είναι πολύ αθλητικός τύπος γενικώς - παιδί της μαμάς του, γαρ. :rolleyes: Ο άλλος μου βγήκε πολύ πιο σπορτίφ, με βλέπω να τρέχω να τον μαζεύω απ' τα γήπεδα. :-P Επίσης, τον άλλο μήνα, ο μεγάλος ξεκινάει ζωγραφική, που τρελαίνεται. Α και τον χειμώνα, θα τον στείλω και χορευτικό. Αναλόγως τι θα του αρέσει, συνεχίζει.

Να σε ρωτήσω κάτι - κι όλες τις μαμάδες με παιδιά δημοτικού. Το παιδί δεν ξέρει ακόμα να διαβάζει ούτε να γράφει. Αναγνωρίζει τα γράμματα και τους αριθμούς, αντιγράφει σωστά λέξεις, αλλα ως εκεί. Πρέπει να κάνω κάτι μέσα στο καλοκαίρι, λέτε; Κι αν ναι, τι; Περιμένω απαντήσεις με αγωνία!

Στην παραλία δεν πήγαμε ακόμα, θέλω πρώτα να χαλαρώσω λίγο από τις δουλειές. Πάντως πάμε για μπάνιο σχεδόν κάθε απόγευμα. Διακοπές δεν προβλέπονται πάλι φέτος...περιμένουμε την εφορία με σφιγμένη καρδιά. Ας είναι. Εσείς κορίτσια έχετε τίποτα προγραμματισμένο;

Δωράκι, θέλω εδώ και καιρό να σε ρωτήσω, κορίτσι μου...τι έγινε με το χειρουργείο του μικρού;Άμα θέλεις πες μου.

Εβίρι, πώς πάει η ξενιτιά; Φαντάζομαι θα κάνετε και προς τα δω - κλείσανε το σχολεία ή όχι ακόμα;

Μεταξάκι μου, κάτι σα να πήρε το μάτι μου για Ξυλόκαστρο...να το κοιτάξεις οπωσδήποτε! Είναι υπέροχα εκεί! (μένει μία θεία της μάνας μου) Και μόνο το σπίτι με τον κήπο που λες και τη μανούλα σου δίπλα...ούτε να το συζητάς! Ειλικρινά, στη θέση σου θα το έκανα την πρώτη μου προτεραιότητα. Ψαχτείτε για δουλειά, βάλτε κάτω και τα οικονομικά σας και αποφασίστε το, είμαι βεβαιη πως τα παιδιά σας θα σας ευγνωμονούν!

Σέβη, πώς πήγαν οι εκλογές; Εγώ δεν είχα ούτε εφορευτική ούτε κομματικούς...ούτε έναν για δείγμα! Ευτυχώς έχω καλό γραμματέα. Η μικρή τι κάνει;

Την αγάπη μου σε όλες, θα τα ξαναπούμε σύντομα.


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και πανω που εγραφα....μου ηρθε μνμ απο Αννα....

ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 2,500 ΚΙΛΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!

Τέλεια! :D:D:D

Να ζήσει σαν τα ψηλά βουνά! Καλότυχος κι ευτυχισμένος! Να τον καμαρώσουν οι γονείς του όπως επιθυμούν! Πάντα χαρές, βρε Άννα, πάντα χαρές! :D:D:D


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα τι κανετε??πρωτα απο ολα να ευχηθω στην αννουλα μας με το καλοοο και με κανενα πονο,να γεννηθει ο στρουμφουλης σας:P:p

Σεβη δεν τελειωσες ακομα με τα δοντια??πρεπει να παω και εγω για ενα σφραγισμα αλλα δεν ξερω αν κανει:confused:...Σημερα θα φαμε σπανακορυζο και θα ρθει μια θεια του Τ να μου δειξει πως θα κανω μια κολοκυθοπιτα τελεια χωρις φυλλο;)

μπράβο προκομμένο μου κορίτσι!

τελειωμό δεν έχουν τα πονεμένα δόντια μου.

Καλημερα.

Τι ζεστη ειναι αυτη πια;πωπω σκασαμε.......μουσκεμα σηκωθηκαμε!!!

Αντε να περασουν οι μερες να παμε διακοπουλες,να δροσισουμε τις κορμαρες μας στη θαλλασα...:tongue:

Σημερα εμεις τρωμε φακες και ο θησαυρος κοτοπουλακι......ακομα δεν ξερω με τι να το συνοδεψω...:rolleyes:

με πατατούλες, καροτάκι, ντοματούλα, κρεμμυδάκι!

Συγχαρητήρια ! Και εις ανώτερα !!!!

Φαντάσου... έχει τρελαθεί φιλενάδα ο εγκέφαλός σου και δεν σου δείχνει το σημείο !!!!

Έλα μανάρι. Μπορεί και να μην είναι κάτι φοβερό και τρομερό, απλά ένα σφραγισματάκι !!!! :cool:

με πονάνε κ πάνω κ κάτω...ό,τι να 'ναι!

Καλημέρα όλη μέρα !!!!

Βρε κόρες λογικά αν μπήκε με ραντεβού η Άννα μας έχει γεννήσει τώρα !!!!

Αχ Αννούλα περιμένουμε νέα σας !

Ένα μωράκι, μια αθώα ψυχούλα ήρθε στον κόσμο !

Με το καλό και να σας ζήσει !!!!

Το βράδυ έχουμε αγώνα - γι αυτό κι εγώ σαν καλό κορίτσι που είμαι (;)) σιδέρωσα από εχθές .... και λέωα να φάμε κάτι που πηγαίνει ασορτί με τον αγώνα : σπιτική πίτσα και ομελέττα φούρνου !!! χο χο πολύ θα κουραστώ απόψε !!! Εμ το άλλο πού το πας ??? Ότι αν κερδίσει η Εθνική μας θα το εορτάσουμε ΔΕΟΝΤΩΣ ???? :rolleyes: {ΟΚ, δεν περιμένω αυτό για να γίνει το άλλο ΑΛΛΑ όπως και να το κάνεις είναι μια καλή αφορμή !}

δεν παίζεσαι!

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ :

Το καρπούζι είμαι εγώ

Κόκκινο και ζουμερό

Σαν με φας θα γλυκαθείς

Νόστιμο πολύ θα πεις

Όχι δεν τρελάθηκα (τελείως) ακόμη. Αυτό είναι το ποίημα του Ν για την γιορτή που θα γίνει την Κυριακή ! Είμαι τόσο χαζή που κάθομαι και συγκινούμαι όταν τον ακούω να το λέει :oops:????? Ο Ν μας θυμηθείτε ότι μέχρι τον περασμένο Σεπτέμβριο δεν έβγαζε ΚΙΧ..:cool:.

Η δε Σεμίνα τί να σας πω... αφού πουν ένα τραγουδάκι (θα κάνουν τα ναυτάκια) θα μας κάνει την έκπληξη με το μπικίνι... και πολύ φοβάμαι ότι θα τραγουδήσει κάτι σε Βουγιούκλω κάτι σαν "Είναι το στρώμα μου μονό" !!!! :shock:

Ντόινγκ !!! Ο μπαμπάς μας με τα χαπάκια από τώρα !!! χα χα

μπράβο κ γι ατα δυο καμάρια σου!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα θα φάμε παντζάρια και τηγανητές πατάτες.

Σε λίγη ώρα θα βγω για καφέ με μια φίλη μέχρι την ώρα που σχολάει η κόρη μου.

τηγανητές πατάτες! καιρό έχω να κάνω!

Καλημέρα!!!

Εμείς σήμερα τρώμε κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο που έμεινε από τη Δευτέρα. Έχω και κάτι κολοκυθανθούς γεμιστούς που έχει φέρει η πεθερά μου. Κοινώς, κάνουμε πάλι εκκαθάριση ψυγείου σήμερα.

μια χαρά!

Καλημερούδια!!!

Σήμερα ζούμε στον ρυθμό της γέννησης του στρουμφούλη!!! Δωράκι με το που θα το μάθεις να μας ενημερώσεις παραυτα!!!!

καλημερούδια!

Και πανω που εγραφα....μου ηρθε μνμ απο Αννα....

ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 2,500 ΚΙΛΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΣΑΣ, ΓΕΡΟ, ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!καλά ανατρίχιασα κ γέμισαν τα μάτια μου...

η δε μύτη μου τρέχει σαν χαζή!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

συγχαρητήρια Αννούλα μας!δοξασμένο το όνομά Του!!!!!

Συγκινήθηκα ! Άει στο καλό !

Αννα μου δεν μπορείς να μας ακούσεις ΑΛΛΑ εύχομαι αυτό το αγοράκι να είναι γερό, καλότυχο κι όλοι οι Άγγελοι να το φυλάνε !!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.... Αυτό ήταν ! Μου φτιάξατε την μέρα !:P

ναι, ναι, ΝΑΙ!!!!!!!γεννήθηκε ο στρουμφούλης μας!!!!!

η μέρα είναι τέλεια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγγελική είχα 3 εφορευτική κ κανέναν αντιπρόσωπο. ένας αντιπρόσωπος που εμφανίστηκε στις 7 ήταν σαν να μην υπήρχε!

πολύ ζεστοί άνθρωποι, φιλόξενοι κ ευχάριστοι! σε χωριό των φαρσάλων. κ στα 2 χωριά που ήμουν στις 2 τελευταίες εκλογές κ στο σιτόχωρο κ στην κρήνη! ωραίοι άνθρωποι.

η μικρή καλά, στο σχολείο, με τα νάζια της, με τους συναισθηματισμούς της, με τα " όχιιιιιι" της, με τις διεκδικήσεις της για θάλασσα, βόλτες, φορέματα, βρακάκια, για παιχνίδια!

από διακοπές δεν προβλέπονται. ούτε ένα μπάνιο δεν έκανα ακόμα. αλλά μάλλον αύριο πάμε αγιόκαμπο! θα πω κ στην αδερφή μου να πάμε μαζί να βουτήξουν όλες οι γοργόνες!

Link to comment
Share on other sites

Μεταξια,

μπραβο για τα καμαρια σου.....

Φεφη,

υπομονη με το/τα δοντια....απαπαπαπαπα τι τραβας κοριτσι μου κι εσυ!!!!

συσα πως παει με το βρακακι;

Αγγελινα,

που εισαι χαμενο βρε κοριτσακι;πως εισαι;τα παιδια;

Το χειρουργειο του μικρου πηρε παραταση για Σεπτεβριο...

ασε πονεμενη ιστορια.....μονο που το σκεφτηκα πονεσε το στομαχι μου!!!!

Εχω παθει ψυχικο τραλαλα......

μαλλον χρειαζομαι βοηθεια ειδικου..........με πιανουν κρισεις πανικου!!!!!!

Τεσπα!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ντιπ κατα ντιπ τελικα....:mrgreen:

Θελω απο χθες να μω στη ζωπ μπραβο για τον κανακαρι της κι ολο ξεχναω...

αντε και εις ανωτερα φιλεναδα!!!!

Και πανω που εγραφα....μου ηρθε μνμ απο Αννα....

ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 2,500 ΚΙΛΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟς ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!!!!

Αννούλα πολύ χαίρομαι!!! Σου εύχομαι να είναι καλοτυχος και χαρούμενος!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε???

αννουλα μου να σας ζησει ο παιδαρος ναναι γερο κ καλοτυχο στην ζωη του κ με το καλο να τον υποδεχτειται κ στο σπιτακι σας....

δωρακι μου απο τη μια καλυτερα που ο μικρουλης σας θα χειρουργηθει σεπτεβρη γιατι αν το κανε τωρα θαναι πολυ δυσκολα για τον μικρο να κλειστει μεσα καλοκαιριατικα στο σπιτι απο την αλλη οσο καθυστερει η επεμβαση τοσο αγωνια κ αγχος θα εχετε...εφοσον εγιναν ετσι τα πραγματα απολαυστε το καλοκαιρακι χαλαρωστε κ το σεπτεβρη ολα θα πανε καλα για τον θυσαυρουλη σου...ααααα κ μπραβο στο μικρο που εκοψε την πανα:D

φεφακι περαστικα σου κοπελα μου ο πονος των δοντιων ειναι οτι χειροτερο


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δώρα μου, μια χαρά, όλα καλά. βγάζει γούστα για τα σχέδια στα βρακιά! κ προτιμάει να κυκλοφορεί με το βρακί μόνο!!!!!αλλά δεν της κάνω τη χάρη! μόνο στον ύπνο την αφήνω με βρακί!

για την επέμβαση, είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. η αναμονή θα είναι προς όφελος της υγείας του θησαυρού μας!

Χρυσοβαλαντάκι μου, εύχομαι σύντομα η κοιλίτσα σου, όπως κ της Γλύκας μας να φουσκώσει με νινάκι κ σύντομα να γίνετε κ εσείς μανούλες, όπως κ η Αννούλα μας!

η προσευχή την αντάμειψε κ όλα ήρθαν κατ' ευχήν! η ευχή σας κ δική μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...