Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

[ θα την ζητησω στην φαρμακοποιο μου. αχ και η δικια μου χιλιοσημαδεμενη ειναι!!

πάρτην κ θα με θυμηθείς!

σευχαριστω φεφακο για τις ιδεες σου και για τις σκεψεις σου. απο επιβραβευση αλλο τιποτε!!!δεν ξερω τι φταιει.

απολύτως τίποτα δεν φταίει. είναι η φάση αυτή! είναι απόλυτα φυσιολογικό για την ηλικία της. η σύσα το περνουσε με το να παίζει με τα χείλια της με τα δάχτυλά της. σαν τη διαφήμιση στο μαρτίνι. κ μερικές φορές έβαζε κ τα δάχτυλα στο στόμα. τώρα το κάνει λιγότερες φορές!

πηρα σημ τηλ και στο σχολειο ωστε να το κοιταξουν εαν το κανει εκει και μαζι να το κοψουμε!!!ο αντρουλης μου τα τρωει και με νευριαζει:evil::evil:

αχαχα, είναι κ αυτός μεταλλαγμένος σαν εμένα. τρεφόμαστε με νύχια!!!:tongue:

ευχομαι να αποφασισετε το καλυτερο!!!και εμεις εδω δεν εχουμε πολλους καλους σταθμους και αυτοι δεν μπαινουν στο προγραμμα. λεω να κανω και εγω τα χαρτια μου. περιμενω βεβαια να δω τις δομες αλλα δεν νομιζω ναναι κατι διαφορετικο απο περισυ. αλλωστε καμμια δεκαρια υπαρχουν. ως και τωρα μπορω να ανταπεξελθω στα διδακτρα αλλα μεχρι ποτε???ειμαι ομως τοσο μα τοσο ευχαριστημενη που λεω χαλαλι της!!!τωρα αν ερθει καποια στιγμη και αλλο παιδι, ζορικα τα πραγματα. ειδομεν....:rolleyes::rolleyes:

μακαρι να μπειτε!!!στο ευχομαι μεσα απτην καρδια μου!!!

ας έρθει το άλλο παιδί κ όλα θα γίνουν!

Τα μπιφτέκια κοτόπουλου μου τα φτιάχνει ο χασάπης κι εγώ τα βάζω στον φούρνο με λεμονάκι, λάδι και μουστάρδα και γίνονται μούρλια. Κόβω και πατατούλες στο ταψί πασπαλίζω και με ρίγανη και έτοιμο!

Για το φαγωμα των νυχιών θα συμφωνήσω με Φέφι μια κι εγώ πέρασα αυτό το στάδιο! Εγώ το έκοψα μεγάλη βάζοντας ψεύτικα νύχια και μετά όταν είδα τα δικά μου μεγάλα δεν μου έκανε καρδιά να τα φάω. Βέβαια που και που το θυμάμαι αλλά τρώω ένα και μου περνάει!

κ ψεύτικα νύχια έβαλα ρε αγγελικούλα κ πάλι τα δάγκωνα τα ρημάδια! κ τα ψεύτικα!!!!!!!!:oops:

Λοιπόν σήμερα ξαναπήγαμε για μπάνιο!!

Η θάλασσα παγάκια, ό,τι πρέπει για τα νεύρα και για το δέρμα τσίτα...

Πολύ το ευχαριστήθηκα,να είναι καλά ο αντρούλης να έχει κέφια να με πηγαίνει,μιας κι αυτός ούτε να τη δει...

Τεσσερα μπανάκια σύνολο,ποιος θα μου το έλεγε!!Ε δεν μπορεί,τα 20 θα τα κάνω φέτος!Ας είναι και 15

Σας φιλώ και πάω να σιδερώσω,γιατί τα ρούχα θα φτάσουν στο ταβάνι,αν τα αφήσω κι άλλο

ζηλεύω μπανάκι!!!!!!!!

κ ο δικός σου θαλασσόλυκος σαν τον φέφο!!!!:rolleyes:

Επίσης Φέφι με ρώτησες χτες σε ποιό μέρος στην Εύβοια θα πάνε τα παιδιά. Στο Πευκί στην βόρεια Εύβοια.

Μεταξάκι αυτό το υγρό το είχα πάρει κι εγώ για να κόψω το φάγωμα των νυχιών. Αποτέλεσμα, τα έτρωγα κι ας με πίκριζε!!!!!

κ εσύ τέκνο μου;

τουλάχιστον απαλλάχθηκες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

κ ψεύτικα νύχια έβαλα ρε αγγελικούλα κ πάλι τα δάγκωνα τα ρημάδια! κ τα ψεύτικα!!!!!!!!:oops:

E, εδώ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!!!!!:tongue:

κ εσύ τέκνο μου;

τουλάχιστον απαλλάχθηκες!

ναι αν και σε γενικές γραμμές κάτι ψιλομασουλάω αλλά όχι συστηματικά!!!

Εμένα όμως δεν μπορούν να μακρύνουν γιατί με το που θ ακάνω κάποια δουλειά σπάνε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έχω συνέχεια στο στόμα. Από την φύση τους δεν μακραίνουν ιδιαίτερα τα νύχια μου! Για να βάλω τα χέρια μου στο στόμα πρέπει να είναι φρεσοσαπουνισμένα αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ξυπνησα και νομιζα οτι ειναι παρασκευη:-(:sad:

Πάω στοίχημα όσο θες, ότι και αύριο το ίδιο θα σου συμβεί.

κατα ταλλα χθες ανακαλυψα οτι η κορη τρωει τα νυχια και τα πετσακια της απτα χερια!!!οτι δεν εχει πιπιλα , βαζει ολο το χερι η καποιο δαχτυλο στο στομα!!!!πως να το αντιμετωπισω:confused::confused:???εχετε καμμια ιδεα??

Και η δικιά μου έτρωγε τα νύχια της, από την ηλικία των 2 μέχρι την ηλικία των 8 περίπου. Μετά το έκοψε μαχαίρι από μόνη της. Είχα δοκιμάσει κι εγώ εκείνο το πικρό μανώ από το φαρμακείο, αλλά τα έτρωγε ακόμη και με αυτό. Ίσως να είναι φάση και να το σταματήσει από μόνη της.

απλά δεν σχολιάζω, γιατί έχω μείνει παυλόπουλος!

χαχαχαχαχαχαχα κατοχυρώθηκε πλέον η έκφραση.

Μπράβο σου που βρίσκεις τόσο όμορφες και δημιουργικές απασχολήσεις !

Με αυτά που κατά καιρούς φτιάχνω μου περνάει ευχάριστα η ώρα. Συν ότι είναι όπως είπες δημιουργική απασχόληση χρήσιμη για όλη την οικογένεια και το σπίτι.

Η θάλασσα παγάκια, ό,τι πρέπει για τα νεύρα και για το δέρμα τσίτα...

Δηλαδή μπαίνεις 40 χρονών και βγαίνεις 20. Ό,τι πρέπει για μένα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωπ - ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ !!! χα χα όχι δεν θέλω τίποτις, να είσαι καλά βρε αδερφέ !

Βρε κοριτσάκι μου, όταν δουλεύω ΔΕΝ μπορώ να μπαίνω ίντερνετ - μαθήματα κάνω! (με φαντάζεσαι να σηκώνομαι ξαφνικά, να πετάω τα βιβλία και να μπαίνω στο καφέ για κουβεντούλα? κάγκελο ο μαθητής! χαχαχα!!)

Τις υπόλοιπες ώρες, τρέχω. Και πάλι καλά που προλαβαίνω, όταν και όσο προλαβαίνω... να μπω για να μιλήσουμε.:roll:

Άσε που κατά διαστήματα τρώω ιντερνετικές φρίκες και κάνει pause ο οργανισμός μου από μόνος του για αποτοξίνωση!

(Εμείς θα κανονίσουμε να πιούμε κανά καφέ που λέγαμε...)

σας αγαπαω παντως ΟΛΕΣ..και οταν λεω ολες....εννοω ολες ;).

Εμείς να δεις!!!!!!!!!!!!!:D Σμουτς!!!!!!!!!!

kαλημερουδιααααααα!!!!μπηκα απλα να σας ευχαριστησω για οοοοοοολο αυτο το καιρο που περασαμε μαζι!!!με βοηθησετε κ κανετε την εγκυμοσυνη μου ευκολοτερη,κ ας με πεθανατε καποιες φορες με τα μαγικα φαγητα κ κυριως γλυκαααααααα!!!!!κοριτσακια μου ειμαι λιγο πριν το ονειρο μου να γινει πραγματικοτ!!!αυριο περιπου τετοια ωρα θα μαι μανουλα,αχ δεν μπορω να το πιστεψω..το λεω κ κλαιωωωωωω!!!!

σας φιλω ολες κ θα τα ξαναπουμε μολις επιστρεψουμε στο σπιτακι μας,εννοειται εχω πει τον Γ. να σας ενημερωσει για ολα!!!θα μιλησει στην Δωρα κ θα σας τα πει εκεινη!!!!!!

Τώρα εσένα τι να σου πω Αννούλα (με το εξίσου πολυαγαπημένο γυναικείο όνομα)?

Ότι με συγκίνησες τοοοοόσο... Σ' ευχαριστούμε εμείς πολύ για όσα μοιράστηκες μαζί μας και να χαίρεσαι την υπέροχη οικογένειά σου που από αύριο θα ομορφύνει ακόμη περισσότερο ο πρίγκηπάς σου με την παρουσία του!!!!!! Θα σε σκέφτομαι ΜΑΝΟΥΛΑ, η Παναγίτσα μας να είναι μαζί σας συνέχεια και θα περιμένω εναγωνίως τα εκπληκτικά νέα, με λεπτομέρειες!!!!!!!:D(Δωράκι ακούς?)

Α, να σου πω : Εγώ θα έρθω και στη βάφτιση!! Με καλέσεις, δε με καλέσεις!!:tongue:

Σας φιλώ όλες γλυκά και σταυρωτά!!

Μη ξεχάσω : Ο γιος μου (μετά από τις σχετικές εξετάσεις) πήρε τη πρώτη του ζώνη στο τζούντο - κίτρινη!!:D


Link to comment
Share on other sites

kαλημερουδιααααααα!!!!μπηκα απλα να σας ευχαριστησω για οοοοοοολο αυτο το καιρο που περασαμε μαζι!!!με βοηθησετε κ κανετε την εγκυμοσυνη μου ευκολοτερη,κ ας με πεθανατε καποιες φορες με τα μαγικα φαγητα κ κυριως γλυκαααααααα!!!!!κοριτσακια μου ειμαι λιγο πριν το ονειρο μου να γινει πραγματικοτ!!!αυριο περιπου τετοια ωρα θα μαι μανουλα,αχ δεν μπορω να το πιστεψω..το λεω κ κλαιωωωωωω!!!!

σας φιλω ολες κ θα τα ξαναπουμε μολις επιστρεψουμε στο σπιτακι μας,εννοειται εχω πει τον Γ. να σας ενημερωσει για ολα!!!θα μιλησει στην Δωρα κ θα σας τα πει εκεινη!!!!!!

υσ,το σημερινο μενου θα ναι κρεας με κριθαρακι απο πεθερουλα!!!!

Mπήκα μετά από τόσον καιρό να δω τι κάνετε, και έπεσα πάνω στην ΕΙΔΗΣΗ! Με το καλό, κοπέλα μου! Με το καλό να δεις το μωρό σου και να ακούσεις τη φωνούλα του! 22/6/2012, τι ωραία ημερομηνία για γενέθλια! Όλα καλά να σου πάνε, στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! :D:D:D

Δεν πρόλαβα να διαβάσω σχεδόν τίποτα...ζούπυ, με γεια τη ζώνη! :D Θα ξαναμπώ αργότερα. Φιλιά σε όλες.


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννουλα με το καλο το μωρακι σου!!!

Παιδια τι κανετε? Δεν εμπαινα λογω δουλειας...

Εβιρι σε σενα ηθελα να πω επειδη ελεγες για σορολοπ..

Εδω λοιπον η φιλοσοφια ειναι οτι το παιδι διαβαζει στο σχολειο και οχι στο σπιτι του. ΑΡΑ..τρωμε μια ολοκληρη διδακτικη ωρα για να κανουμε απλα πραγματα που επρεπε να κανουν σπιτια τους Πχ.. Καθαρογραφουμε απαντησεις διαγωνισματος:?

Κοβουμε φωτογραφιες απο περιοδικα και κανουμε κολαζ ως δημιουργικη εισαγωγη σε διαφορα θεματα που προκειται να δουμε.

Διαβαζουμε για τις ειδαγωγικες του πανεπιστημιου και υπογραμμιζουμε με φωσφοριζε στυλο..τα παιδια διαβαζουν κα υπογραμμιζουν τα κυριως σημεια και αν εχουν απορια ρωτανε. Κοινως κανουν το διαβασμα που επρεπε να κανουν σπιτι τους.

Βλεπουμε ταινια και μετα απανταμε ερωτησεις σχετικα με την ταινια (η ταινια σχετιζεται υποτιθεται με οποιο θεμα εξεταζουμε)

Περναμε ωρες φτιαχοντας ποστερ με χρωματα και γκλιτερ.

και πολλαααα πολλα αλλα...Α ξεχασα δε διδασκω σε δημοτικο. Μιλαμε για γυμνασιο-λυκειο.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Σας φιλώ όλες γλυκά και σταυρωτά!!

Μη ξεχάσω : Ο γιος μου (μετά από τις σχετικές εξετάσεις) πήρε τη πρώτη του ζώνη στο τζούντο - κίτρινη!!:D

μπράβο στο ζωπυρόπαιδο!

φιλάκια

Παιδια τι κανετε? Δεν εμπαινα λογω δουλειας...

Εβιρι σε σενα ηθελα να πω επειδη ελεγες για σορολοπ..

Εδω λοιπον η φιλοσοφια ειναι οτι το παιδι διαβαζει στο σχολειο και οχι στο σπιτι του. ΑΡΑ..τρωμε μια ολοκληρη διδακτικη ωρα για να κανουμε απλα πραγματα που επρεπε να κανουν σπιτια τους Πχ.. Καθαρογραφουμε απαντησεις διαγωνισματος:?

Κοβουμε φωτογραφιες απο περιοδικα και κανουμε κολαζ ως δημιουργικη εισαγωγη σε διαφορα θεματα που προκειται να δουμε.

Διαβαζουμε για τις ειδαγωγικες του πανεπιστημιου και υπογραμμιζουμε με φωσφοριζε στυλο..τα παιδια διαβαζουν κα υπογραμμιζουν τα κυριως σημεια και αν εχουν απορια ρωτανε. Κοινως κανουν το διαβασμα που επρεπε να κανουν σπιτι τους.

Βλεπουμε ταινια και μετα απανταμε ερωτησεις σχετικα με την ταινια (η ταινια σχετιζεται υποτιθεται με οποιο θεμα εξεταζουμε)

Περναμε ωρες φτιαχοντας ποστερ με χρωματα και γκλιτερ.

και πολλαααα πολλα αλλα...Α ξεχασα δε διδασκω σε δημοτικο. Μιλαμε για γυμνασιο-λυκειο.

εισαγωγικές εννοείς;

φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

σήμερα έχω οδοντίατρο απόγευμα...ω ναι, πονάω πάλι, ευτυχώς σε άλλο δόντι, δεν μπορώ να προσδιορίσω σε ποιό!

το βραδάκι έχουμε αγώνα!

αλλά το σημαντικότερο της ημέρας είναι ο ερχομός του παιδιού της Άννας. είμαι σε αναμονή να διαβάσω τα νέα από την Δώρα....

φιλιά κ όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλημερα τι κανετε??πρωτα απο ολα να ευχηθω στην αννουλα μας με το καλοοο και με κανενα πονο,να γεννηθει ο στρουμφουλης σας:P:p

Σεβη δεν τελειωσες ακομα με τα δοντια??πρεπει να παω και εγω για ενα σφραγισμα αλλα δεν ξερω αν κανει:confused:...Σημερα θα φαμε σπανακορυζο και θα ρθει μια θεια του Τ να μου δειξει πως θα κανω μια κολοκυθοπιτα τελεια χωρις φυλλο;)


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Ακομα δεν εχω κανενα νεο της Αννα.....περιμενω με αγωνια και χαρα!:P

Τι ζεστη ειναι αυτη πια;πωπω σκασαμε.......μουσκεμα σηκωθηκαμε!!!

Αντε να περασουν οι μερες να παμε διακοπουλες,να δροσισουμε τις κορμαρες μας στη θαλλασα...:tongue:

Σημερα εμεις τρωμε φακες και ο θησαυρος κοτοπουλακι......ακομα δεν ξερω με τι να το συνοδεψω...:rolleyes:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

(Εμείς θα κανονίσουμε να πιούμε κανά καφέ που λέγαμε...)

Σας φιλώ όλες γλυκά και σταυρωτά!!

Μη ξεχάσω : Ο γιος μου (μετά από τις σχετικές εξετάσεις) πήρε τη πρώτη του ζώνη στο τζούντο - κίτρινη!!:D

Συγχαρητήρια ! Και εις ανώτερα !!!!

Δε με λες κιουρία μου γράψ' το με ακόμη πιο μικρά γράμματα κι άμα περιμένεις από εμένα την γκαβή να το δω.... θα τον πιούμε τον καφέ του Αγίου ανήμερα !!!:rolleyes: Χωρίς πλάκα, όποτε θες !

Φιλιά σε όλες.

Φιλακια και σ εσένα !

....

Εβιρι σε σενα ηθελα να πω επειδη ελεγες για σορολοπ..

Α ξεχασα δε διδασκω σε δημοτικο. Μιλαμε για γυμνασιο-λυκειο.

:shock: Τί λες τώρα ????

Τελικά, ας το παραδεχτούμε : δεν ξέρω αν τα φορτώνουμε υπερβολικά πολύ τα παιδιά μας αλλά είμαστε πολύ μπροστά γιατί έχουμε μυαλά !!!! Τέλοοοοος !

σήμερα έχω οδοντίατρο απόγευμα...ω ναι, πονάω πάλι, ευτυχώς σε άλλο δόντι, δεν μπορώ να προσδιορίσω σε ποιό!

...

Φαντάσου... έχει τρελαθεί φιλενάδα ο εγκέφαλός σου και δεν σου δείχνει το σημείο !!!!

Έλα μανάρι. Μπορεί και να μην είναι κάτι φοβερό και τρομερό, απλά ένα σφραγισματάκι !!!! :cool:

... και θα ρθει μια θεια του Τ να μου δειξει πως θα κανω μια κολοκυθοπιτα τελεια χωρις φυλλο;)

Να μας πεις και σ εμάς τις προκομμένες που δεν ανοίγει το χέρι φύλλο ... :|

Καλημέρα όλη μέρα !!!!

Βρε κόρες λογικά αν μπήκε με ραντεβού η Άννα μας έχει γεννήσει τώρα !!!!

Αχ Αννούλα περιμένουμε νέα σας !

Ένα μωράκι, μια αθώα ψυχούλα ήρθε στον κόσμο !

Με το καλό και να σας ζήσει !!!!

Το βράδυ έχουμε αγώνα - γι αυτό κι εγώ σαν καλό κορίτσι που είμαι (;)) σιδέρωσα από εχθές .... και λέωα να φάμε κάτι που πηγαίνει ασορτί με τον αγώνα : σπιτική πίτσα και ομελέττα φούρνου !!! χο χο πολύ θα κουραστώ απόψε !!! Εμ το άλλο πού το πας ??? Ότι αν κερδίσει η Εθνική μας θα το εορτάσουμε ΔΕΟΝΤΩΣ ???? :rolleyes: {ΟΚ, δεν περιμένω αυτό για να γίνει το άλλο ΑΛΛΑ όπως και να το κάνεις είναι μια καλή αφορμή !}

ΕΠΙΣΗΣ, ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ :

Το καρπούζι είμαι εγώ

Κόκκινο και ζουμερό

Σαν με φας θα γλυκαθείς

Νόστιμο πολύ θα πεις

Όχι δεν τρελάθηκα (τελείως) ακόμη. Αυτό είναι το ποίημα του Ν για την γιορτή που θα γίνει την Κυριακή ! Είμαι τόσο χαζή που κάθομαι και συγκινούμαι όταν τον ακούω να το λέει :oops:????? Ο Ν μας θυμηθείτε ότι μέχρι τον περασμένο Σεπτέμβριο δεν έβγαζε ΚΙΧ..:cool:.

Η δε Σεμίνα τί να σας πω... αφού πουν ένα τραγουδάκι (θα κάνουν τα ναυτάκια) θα μας κάνει την έκπληξη με το μπικίνι... και πολύ φοβάμαι ότι θα τραγουδήσει κάτι σε Βουγιούκλω κάτι σαν "Είναι το στρώμα μου μονό" !!!! :shock:

Ντόινγκ !!! Ο μπαμπάς μας με τα χαπάκια από τώρα !!! χα χα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα θα φάμε παντζάρια και τηγανητές πατάτες.

Σε λίγη ώρα θα βγω για καφέ με μια φίλη μέχρι την ώρα που σχολάει η κόρη μου.

Άσε που κατά διαστήματα τρώω ιντερνετικές φρίκες και κάνει pause ο οργανισμός μου από μόνος του για αποτοξίνωση!

Κι εγώ ακόμη πόουζ κάνω.

Μη ξεχάσω : Ο γιος μου (μετά από τις σχετικές εξετάσεις) πήρε τη πρώτη του ζώνη στο τζούντο - κίτρινη!!:D

Πάρα πολύ ωραία, να τον χαίρεσαι κι εις ανώτερα, εύχομαι να πάρει και τη μαύρη.

:D Θα ξαναμπώ αργότερα. Φιλιά σε όλες.

Γεια σου Αγγελίνα. Καιρό είχαμε να σε δούμε εδώ. Φιλιά κι από μας.

Εβιρι σε σενα ηθελα να πω επειδη ελεγες για σορολοπ..

Εδω λοιπον η φιλοσοφια ειναι οτι το παιδι διαβαζει στο σχολειο και οχι στο σπιτι του. ΑΡΑ..τρωμε μια ολοκληρη διδακτικη ωρα για να κανουμε απλα πραγματα που επρεπε να κανουν σπιτια τους Πχ.. Καθαρογραφουμε απαντησεις διαγωνισματος:?

Εδώ δεν ξέρω αν κάνουν τέτοια πράγματα, μέχρι τώρα τους βάζουν λίγες ασκήσεις για το σπίτι κι όχι πολύ δουλειά. Αλλά κάθε τόσο βρίσκουν στο σύστημα μια ευκαιρία για να μην κάνουν μάθημα.

σήμερα έχω οδοντίατρο απόγευμα...ω ναι, πονάω πάλι, ευτυχώς σε άλλο δόντι, δεν μπορώ να προσδιορίσω σε ποιό!

Πάλι δόντι βρε Φέφη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι τραβάς κι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Εμείς σήμερα τρώμε κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο που έμεινε από τη Δευτέρα. Έχω και κάτι κολοκυθανθούς γεμιστούς που έχει φέρει η πεθερά μου. Κοινώς, κάνουμε πάλι εκκαθάριση ψυγείου σήμερα.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...