Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Alex@ είπε:

      Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα σου.....εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα σου δώσει να κρατήσεις το μωράκι σου!

      Για την ενδομητριωση γνωριζ  πως παίζει ρόλο κ που είναι για να εμποδίζει τη  εμφύτευση. Επίσης πλέον έχει γιατρούς που δεν συμφωνούν να μπαίνει η γυναίκα σε κατάσταση εμμηνόπαυση κ με τη λαπαρασκοκηση πέρα από την εύρεση της ενδομητριωσης, καθαρίζουν όλες τις εστίες, όχι με καυτηριασμο. Κ σε εμμηνόπαυση ν σε βάλει δεν σημαίνει πως δεν θα ξανά εμφανιστεί η ενδομητριωση, εύχομαι να μην έχεις τίποτα.

       

      Σε ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα,απο εδω και περα θα τα λεμε πιο συχνα μιας και ο καλος μου (επειδη τον προσεξα παρα πολυ λεει τωρα που ηταν αρρωστος)ηρθε γκαλια με εναν φορητο χτες σπιτι για μενα:P....Τον χωριζεις τετοιον αντρα μετα??

Εσεις τι κανετε κοριτσια μου?

Αχ πώς σε προσέχει ο αντρούλης!!!!!!!!!!!!!!!!! Αλλά κι εσύ όμως 3 παιδόπουλα του ετοίμασες.

Εβίρι,

ΩΡΑΊΟ φαγάκι ζήτησε χθες ο Έβιρος δε λέω (πονηρούλης !) βάλ' του όμως σήμερα και τα φασόλια ! :confused::rolleyes::cool:

Αμ τι, θα τα γλιτώσει;

Αυτό με το βούτύρο είναι σωτήριο .... καρα-τσεκαρισμένο !

Θα το χρησιμοποιήσω αν μου τύχει.

Εμείς τα δικά μας : μαγειρικώς, καλά λέω... σκέφτομαι να ανταμείψω τον αντρούλη μου σήμερα που 2 ημέρες έγαφε φακές και θα κάμω κοτόπουλο με πιπεριές πράσινες -μακριές-, κρεμμύδια και σκορδάκι - ντοματούλα.... θα δείξει τί βα βγει ! Την διάβαζα προχθές την συνταγή και είπα να την δοκιμάσω ! Για συνοδευτικό δεν γνωρίζω ακόμη... αν και, αν βγει πλούσιο, παίζει να το φάμε μόνο με σαλάτα !

Θα βγει πολύ ωραίο. Για συνοδευτικό σου προτείνω κίτρινο ρύζι.

Το πόδι μου Εβίρι μου είναι καλύτερα... αν είχα πάθει διάστρεμμα (κούφια η ώρα) θα πόναγα πάρα πολύ ! Σε σχέση με την 1η μέρα με ενοχλεί λιγότερο, άρα, φαντάζομαι πάει καλά (και ναι φοράω φλατ σήμερα χο χο) !

Ευτυχώς γιατί δεν είναι και λίγο αυτό που περιγράφεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Είμαι πολύ χαρούμενη. Τέλειωσα το βραδάκι το μπερέ της κόρης μου και έγινε πολύ ωραίο. Στη φωτογραφία επειδή δε θέλω να δείξω το πρόσωπό της, δυστυχώς δε φαίνεται καθαρά, αν και προσπάθησα να το φωτογραφίσω στο πλάι του. Κορίτσια ήταν πολύ εύκολο. Ακολούθησα τις οδηγίες του γιουτιούμπ, με δικές μου παραλλαγές και είχα άψογο αποτέλεσμα. Αν τυχόν ενδιαφέρεστε να φτιάξετε κάτι τέτοιο να βάλω το λινκ.

IMG_3987.jpgIMG_3988.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι μου,μπράβο στον θησαυρούλη για το κόψιμο της πάνας.Οσο για την αδερφή σου,κρίμα...Πώς είναι τώρα;

Εβίρι χρυσοχέρα!!!Τέλειο το μπερεδάκι!Για βάλε λινκ...Αν και δεν πιάνουν τα χέρια μου σε αυτα

Και ΝΑΙ είσαι πολύ καλό παιδί!!!

Αννια μου,με γεια ο φορητός!Θησαυρός ο αντρούλης σου!

Σήμερα είμαι κατακοπη

Οχι ότι εκανα κάτι ιδιαίτερο δηλαδή...Με κούρασε μάλλον η θάλασσα,αλλά και η ζέστη

Εκανα τα μαγειρέματά μου για αύριο,κοτόσουπα του μικρού και μοσχαρίσιες μπριζόλες στο τηγάνι

Εβαλα κι ενα πλυντήριο,ήθελα και να σιδερώσω,αλλά με τίποτα!!

Είμαι πτώμα!!!

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

εβιρακι μου τελειοοοοοοοοοοοο ηξερες να φτιαχνεις η μεσω you tube εμαθες??με το κεντημα ποτε δεν τα πηγαινα καλα....

κοριτσακια τι κανετε ???εγω εχω τρεξιμο με το γαμο που θα γινω κουμπαρα...βρηκα ενα τελειο φορεμα ηταν αυτο που εψαχνα...

αν δεν κανω λαθος η αννουλα μας παρασκευη γενναει με το καλο κοπελα μου με ενα πονο...με το καλο να παρεις το στρουμφακι σου αγκαλια...

αυριο το μενου εχει μουσακα...

επειδη αδυνατω να διαβασω τα μηνυματα ευχομαι ολες σας νασται καλα...


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι ζέστη είναι αυτή;;;;; Τα έχω δει όλα και όλοι γυρίζουμε σαν ζόμπι από την ζαβλακομάρα!

Νομίζω πως το γεγονός που ξεχωρίζει μακράν είναι η Αυριανή μέρα της Αννούλας μας!

Πάντως οφείλω να ομολογήσω πως μου ξύπνησε τις πιο γλυκειές αναμνήσεις προσμονής!

Αννα τελείωσε η προσμονή!!!!! Αύριο θα έχεις τον μονάκριβό σου αγκαλιά!!! Πωπω.. θα με πάρουν τα ζουμιά!:rolleyes:

Σε λίγο θα σας βάλω φωτό από την γιορτή μας στο fb!

Για σήμερα τρώμε κολοκυθάκια γεμιστά από την μανούλα!

....Τον χωριζεις τετοιον αντρα μετα??

Όχι βέβαια!!! Του δίνεις φιλάκια!;)

Ελένη και Συμπεθέρα απούσες...

Παρουσα καλέ! Χθες ήμανε εις τις εξωτερικές δουλειές!!!!

Τα τέκνα μας είναι καλά... πρέπει αύριο-μεθαύριο να πάω να πάρω στην μικρή μπλε σορτσάκι και άσπρο μακό/μπλούζα για την γιορτή... τρέχα-γύρευε δλδ !

Πότε είναι η γιορτούλα, αύριο;

Το πόδι μου Εβίρι μου είναι καλύτερα... αν είχα πάθει διάστρεμμα (κούφια η ώρα) θα πόναγα πάρα πολύ ! Σε σχέση με την 1η μέρα με ενοχλεί λιγότερο, άρα, φαντάζομαι πάει καλά (και ναι φοράω φλατ σήμερα χο χο) !

Ανάγκα και οι Θεοί πείθονται Μεταξάκι μου!

Εγώ πάλι με τα 12ποντα είμαι μαλωμένη εδώ και πολύ καιρό!

Γεια σας φιλενάδες μου

Δεν πρόλαβα να μπω το πρωί γιατί πήγαμε στη θάλασσα για μπανάκι και σε λίγο θα πάμε παιδότοπο

Φιλάκια!!!

Τυχερή!!!! Και καμιά βουτίτσα για εμά που λιώνουμε!!!

Εβιρι είναι απλά τέλειο!!!!

Δωράκι πολύ χάρηκα για την πάνα και εύχομαι το καλύτερο για την αδερφή σου!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Eviri , υπέροχο το μπερεδάκι... έχεις ξαναασχοληθεί με κάτι παρόμοιο ή είναι πρώτη φορά? Θέλω κι εγώ πολύ να μάθω να πλέκω, αλλά όταν το προσπάθησα (πριν από 15 χρόνια περίπου...) δεν τα κατάφερα και τα παράτησα. Τότε με κέρδισε το κέντημα.

ΑΝΝΑ4, με το καλό. Πλησιάζει η ώρα που θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά.

Σήμερα θα έρθουν δυο φίλες μου να φτιάξουμε τις μπομπονιέρες της βάφτισης.

Κι επειδή θα φάμε όλοι μαζί, λέω να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/kotopoukitses-apo-fileto-ala-jimmys.html

Το έχω ξανακάνει δύο φορές και είναι υπέροχο.

Θα το συνοδέψω με ρύζι basmati.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, χάθηκα το ξέρω αλλά πολλές δουλειές είχα και την πθερά εδώ, πήγα και στη μαμά μου και χτές επέστρεψα. Εχώ ένα σπίτι χάος αλλά θα το κάνω σιγά σιγά για την ώρα πίνω καφέ.

Εχω χάσει όλα τα επεισόδια σε ότι γράψατε και αυνατώ να σχολιάσω οτιδήποτε.

ΑΝΝΑ αυριο είναι η μεγάλη μέρα. Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Να πάνε όλα καλά και να πάρεις το παιδάκι σου στα χέρια σου!!!

Σήμερα δεν ξέρω τι να μαγειρέψω θα δω ίσως μουσακά.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες μου

Δεν πρόλαβα να μπω το πρωί γιατί πήγαμε στη θάλασσα για μπανάκι και σε λίγο θα πάμε παιδότοπο

Φιλάκια!!!

τί καλά! ζήλεψα!

εμένα με έφαγε η βαρεμάρα χθες. δεν είχα κουράγιο για τίποτα.

έκανα μια μακαρονάδα με κόκκινη σάλτσα κ

το κοτουπουλάκι της σύσας το τελείωσα στο ταψί με φαρφάλες, κολοκυθάκι, ντομάτες που πολτοποίησα. έγινε τόσο νόστιμο που έφαγα από αυτό για βράδυ κ πήρα κ μαζί μου για σήμερα.

μετά πήγαμε βολτούλα με την σύσα στη θεία μου.

Σήμερα είμαι κατακοπη

Οχι ότι εκανα κάτι ιδιαίτερο δηλαδή...Με κούρασε μάλλον η θάλασσα,αλλά και η ζέστη

Εκανα τα μαγειρέματά μου για αύριο,κοτόσουπα του μικρού και μοσχαρίσιες μπριζόλες στο τηγάνι

Εβαλα κι ενα πλυντήριο,ήθελα και να σιδερώσω,αλλά με τίποτα!!

Είμαι πτώμα!!!

Φιλάκια σε όλες

λίγα έκανες;

κ εγώ σιδέρωσα λίγα κομμάτια, αλλά δεν τα τελείωσα ακόμα. αρνούμαι!

κοριτσακια τι κανετε ???εγω εχω τρεξιμο με το γαμο που θα γινω κουμπαρα...βρηκα ενα τελειο φορεμα ηταν αυτο που εψαχνα...

πάντα να είσαι άξια! θα είσαι υπέροχη!

αυριο το μενου εχει μουσακα...

επειδη αδυνατω να διαβασω τα μηνυματα ευχομαι ολες σας νασται καλα...

κ εσύ χρυσοβαλάντάκι μου

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι ζέστη είναι αυτή;;;;; Τα έχω δει όλα και όλοι γυρίζουμε σαν ζόμπι από την ζαβλακομάρα!

έτσι ακριβώς ελένη μου!

Νομίζω πως το γεγονός που ξεχωρίζει μακράν είναι η Αυριανή μέρα της Αννούλας μας!

Πάντως οφείλω να ομολογήσω πως μου ξύπνησε τις πιο γλυκειές αναμνήσεις προσμονής!

Αννα τελείωσε η προσμονή!!!!! Αύριο θα έχεις τον μονάκριβό σου αγκαλιά!!! Πωπω.. θα με πάρουν τα ζουμιά!:rolleyes:

Σε λίγο θα σας βάλω φωτό από την γιορτή μας στο fb!

Για σήμερα τρώμε κολοκυθάκια γεμιστά από την μανούλα!

Ανάγκα και οι Θεοί πείθονται Μεταξάκι μου!

Εγώ πάλι με τα 12ποντα είμαι μαλωμένη εδώ και πολύ καιρό!

εγώ δεν είχα ποτέ διπλωματικές σχέσεις με 12 ποντα!

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σήμερα θα έρθουν δυο φίλες μου να φτιάξουμε τις μπομπονιέρες της βάφτισης.

Κι επειδή θα φάμε όλοι μαζί, λέω να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/kotopoukitses-apo-fileto-ala-jimmys.html

Το έχω ξανακάνει δύο φορές και είναι υπέροχο.

Θα το συνοδέψω με ρύζι basmati.

ωραίο θα γίνει!

Καλημέρα κορίτσια, χάθηκα το ξέρω αλλά πολλές δουλειές είχα και την πθερά εδώ, πήγα και στη μαμά μου και χτές επέστρεψα. Εχώ ένα σπίτι χάος αλλά θα το κάνω σιγά σιγά για την ώρα πίνω καφέ.

Εχω χάσει όλα τα επεισόδια σε ότι γράψατε και αυνατώ να σχολιάσω οτιδήποτε.

ΑΝΝΑ αυριο είναι η μεγάλη μέρα. Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Να πάνε όλα καλά και να πάρεις το παιδάκι σου στα χέρια σου!!!

Σήμερα δεν ξέρω τι να μαγειρέψω θα δω ίσως μουσακά.

γειά σου καλή μου! μας έλλειψες!

με τόση κούραση κ θα κάνεις μουσακά; χαρά στο κουράγιο σου!

το δικό μου σπίτι πάντως είναι σαν βομβαρδισμένο κ θα έχω κ τα πεθερικά μου το απόγευμα κ θα σχολάσω κ αργάμιση, κατά τις 5.30!!!!!γιούπι!!!

βαριέμαι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Πλησιάζει η μεγάλη μέρα της Άννας μας και είναι σαν να περιμένω να γεννήσω εγώ!!!! Αννούλα αύριο με το καλό θα κρατάς αγκαλίτσα τον στρουμφούλη σου!

Έβιρι ο μπερές τέλειος! Αλήθεια σου έχω πει ότι είσαι χρυσοχέρα?????

Ζωπυράκι ευχαριστώ! Να φανταστείς πως όταν ήμουν μικρή δεν μου άρεσε το όνομά μου! μεγαλώνοντας κατάλαβα την ομορφιά του!

Περιστεράκι μου με αυτήν την ζέστη δεν χρειάζεται να κάνεις και πολλά πράγματα για να βγεις νοκ άουτ!!!!

Ελένη ελπίζω το βράδυ να καταφέρω και να μπω στο φατσοβιβλίο να σας δω!

Ηλιαχτίδα είμαι σίγουρη ότι θα βγουν τέλειες οι μπομπονιέρες!

kagly81 δεν πειράζει που χάθηκες αρκεί να είσαι καλά! Και μόνο ότι είχες την πεθερά στο σπίτι αρκεί......

Σήμερα τρώμε μπιφτέκια κοτόπουλου στον φούρνο με πατάτες.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια.

Γυρισαμε χθες αργα...

Αφηστε που σας εγραψα ενα ολοκληρο κατεβατο και με πεταξε..:evil:

Τελικα το μωρακι το εχασε η αδερφη μου και οπως ειναι λογικο ειναι ρακος...

αλλα περισσοτερο η μικρη της..(18 χρ)..που κλαιει συνεχεια!!!!!!!

Αννα,εντε ακομα σημερα κοριτσακι μου...αυριο αγκαλιτσα γεμματη στρουμφουλη!!!!!!!!!

Αχ τελειααααααα!!!!!!!

Φεφη

τι τρελα διαβαζω για τον παιδικο της συσας...ντροπη τους!!!

Εβιρι

τελειο το μπερεδακι......εισαι χρυσοχερα σε ολα...ευγε!

Κοριτσακια να με συγχωρεσε,ηθελα να σχολιασω πολλα,αλλα εχω μαστορα...περναμε σιτες στα παραθυρα...και δεν μπορω να γραψω πολλα.

σας αγαπαω παντως ΟΛΕΣ..και οταν λεω ολες....εννοω ολες ;).

Σημερα τρωμε φακες.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

kαλημερουδιααααααα!!!!μπηκα απλα να σας ευχαριστησω για οοοοοοολο αυτο το καιρο που περασαμε μαζι!!!με βοηθησετε κ κανετε την εγκυμοσυνη μου ευκολοτερη,κ ας με πεθανατε καποιες φορες με τα μαγικα φαγητα κ κυριως γλυκαααααααα!!!!!κοριτσακια μου ειμαι λιγο πριν το ονειρο μου να γινει πραγματικοτ!!!αυριο περιπου τετοια ωρα θα μαι μανουλα,αχ δεν μπορω να το πιστεψω..το λεω κ κλαιωωωωωω!!!!

σας φιλω ολες κ θα τα ξαναπουμε μολις επιστρεψουμε στο σπιτακι μας,εννοειται εχω πει τον Γ. να σας ενημερωσει για ολα!!!θα μιλησει στην Δωρα κ θα σας τα πει εκεινη!!!!!!

υσ,το σημερινο μενου θα ναι κρεας με κριθαρακι απο πεθερουλα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Άννα λίγες ώρες σε χωρίζουν από τη μεγάλη μέρα, την πιο ευτυχισμένη της ζωής σου. Σήμερα θα είναι η μεγαλύτερη μέρα για σένα, όχι μόνο ημερολογιακά (τι σύμπτωση να είναι και η μεγαλύτερη μέρα του χρόνου σήμερα και αύριο), αλλά κυρίως επειδή οι ώρες λόγω της προσμονής δε θα περνάνε με τίποτα. Κοίτα να κοιμηθείς καλά το βράδυ, γιατί αύριο είμαι σίγουρη ότι θα ξενυχτήσεις κοιτώντας το μονάκριβό σου διαμαντάκι.

Σου εύχομαι να γεννήσεις εύκολα και γρήγορα ένα υγιές, τυχερό και όμορφο μωρό που να σε γεμίζει πάντα χαρές. Με το καλό Άννα μου, με το καλό.

Για σήμερα θα φτιάξω κοτόπουλο πιλάφι.

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια για το πλεκτό μου.

Για βάλε λινκ...Αν και δεν πιάνουν τα χέρια μου σε αυτα

Το λινκ είναι αυτό. Είναι στα αγγλικά, αλλά όποιο κορίτσι θέλει τη βοήθειά μου είτε για τη μετάφραση (ορολογίας πλεξίματος) είτε για τον τρόπο πλεξίματος, να μου το πει να βοηθήσω.

εβιρακι μου τελειοοοοοοοοοοοο ηξερες να φτιαχνεις η μεσω you tube εμαθες??με το κεντημα ποτε δεν τα πηγαινα καλα....

Ήξερα να πλέκω από πριν, αλλά δεν είχα ξαναφτιάξει μπερέ. Κάποτε είχα φτιάξει μόνο σκουφάκι απλό, όταν η μικρή μου κόρη ήταν μωρό. Όμως δεν είναι δύσκολο και υπάρχουν πολλά βιντεάκια στο γιουτιούμπ που σου δείχνουν από το ξεκίνημα πώς να κρατάς το βελονάκι μέχρι και τις πιο δύσκολες πλέξεις, αρκετά κατανοητά.

κοριτσακια τι κανετε ???εγω εχω τρεξιμο με το γαμο που θα γινω κουμπαρα...βρηκα ενα τελειο φορεμα ηταν αυτο που εψαχνα...

Μπράβο Χρυσοβαλάντω με 'γεια σου και με το καλό η κουμπαριά.

έχεις ξαναασχοληθεί με κάτι παρόμοιο ή είναι πρώτη φορά? Θέλω κι εγώ πολύ να μάθω να πλέκω, αλλά όταν το προσπάθησα (πριν από 15 χρόνια περίπου...) δεν τα κατάφερα και τα παράτησα. Τότε με κέρδισε το κέντημα.

Ασχολούμαι από μικρό παιδί με διάφορα εργόχειρα. Πλέξιμο με βελόνες έμαθα από εγκυκλοπαίδεια. Κέντημα και βελονάκι μου είχε δείξει η μητέρα μου, αλλά μόνο τα βασικά, τα πιο προχωρημένα τα έβλεπα σε περιοδικά με οδηγίες και στις οδηγίες που έπεφταν κατά καιρούς στα χέρια μου.

Κι επειδή θα φάμε όλοι μαζί, λέω να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/kotopoukitses-apo-fileto-ala-jimmys.html

Από τα υλικά που έχει, δείχνει πολύ νόστιμο.

Καλημέρα κορίτσια, χάθηκα το ξέρω αλλά πολλές δουλειές είχα και την πθερά εδώ, πήγα και στη μαμά μου και χτές επέστρεψα.

Σε πεθυμήσαμε. Χτες είχα τη σκέψη σου γιατί πρόσεξα ότι έλειπες πολλές μέρες. Αρκεί να πέρασες καλά.

Επίσης, πολύ καιρό λείπουν οι: Ντελ, η Σμαρτάκι, (τι να γίνεται άραγε; ), η αστίλ, η Φούμπι, η Μαρία (είναι δικιολογημένη), η Μπίγκι, και η ΈλενΑγγλία που δεν μπήκε χτες. Μάλλον ξεχνάω κι άλλα ονόματα γιατί μου φαίνονται λίγα τώρα.

Ζωπυράκι ευχαριστώ! Να φανταστείς πως όταν ήμουν μικρή δεν μου άρεσε το όνομά μου! μεγαλώνοντας κατάλαβα την ομορφιά του!

Μα τέτοιο όνομα που σε παραπέμπει κατευθείαν σε Άγγελο δε σου άρεσε!!!!!!!!!! Έχεις ένα από το πιο όμορφα ελληνικά ονόματα.

Τελικα το μωρακι το εχασε η αδερφη μου και οπως ειναι λογικο ειναι ρακος...

αλλα περισσοτερο η μικρη της..(18 χρ)..που κλαιει συνεχεια!!!!!!!

Όχι ρε γμτ, ουφφφφφφφ. Είχα αγωνία να γράψεις σήμερα μήπως και τυχόν μας πεις κάτι αισιόδοξο. Κρίμα μωρέ. Εύχομαι να αναρρώσει γρήγορα η αδερφή σου και σωματικά και κυρίως ψυχικά.

σας αγαπαω παντως ΟΛΕΣ..και οταν λεω ολες....εννοω ολες ;).

Κι εμείς Δωράκι, κι εμείς. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ααααααχ!!!!!!

Αννα κι εμεις σε ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες που ζησαμε κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης σου.....

Με το καλο να γινεις μανουλα γλυκια μου........θα περιμενουμε ολες με μεγαλη χαρα την επιστροφη σας απο την κλινικη και ανηπομονω να δω φωτο στο φμ.

Εβιρι

κι εγω ελπιζα μεχρι τελευταια στιγμη...αλλα δυστυχως!!!!

Την δευτερα θα κανει αποξεση........


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

εκλογές ξανά τα Χριστούγεννα!!!!!γιατι το λες αυτο??? αλλά αν με ξαναπάρουν, ας με βάλουν στα φάρσαλα! γνώρισα μια εξαιρετική πασοκα εφορευτική που έχει δικά της αγελάδια κ εξαιρετικό κρέας!!!θέλω να ψήσω τον φέφο να πάμε να αγοράζουμε κρέας! θα με βρίσει μάλλον...να πατε, θαναι και ντοπιο, οτι πρεπει και για το παιδι

πώς έκανα συνειρμό από πολιτικά σε δεκάποντα κ από εκεί στις εκλογές κ μετά στο μοσχαρίσιο κρέας...παρατηρήσατε την λογική μου ακολουθία φαντάζομαι!χαχαααα

σχόλασα σε 1! μάκια! μην ψαρώνετε! ό,τι κ να ψηφίσατε σας αγαπώ το ίδιο!

εννοειται!!!σιγα μην χαλασουμε τις καρδιες μας γιαυτα. αλλωστε τωρα το μονο που εχει σημασια ειναι να παει μπροστα η χωρα μας και να σταματησει η κατρακυλα:cry:
Εμεις ειμαστε ακομα χωριο,περναμε τελειααααα ησυχια,ηρεμια και μανουλααααα!!!!!!τι καλααα!!!

Ο μικρουλης μας εκοψε εντελως την πανα.....πανευκολα!!!!μπραβο στο αντρακι σου και σε σενα φυσικα!!!!

....)Αυτο ηταν την κοψαμε!!!!!!

Αλλα εγινε και κατι πολυ ασχημο.....

Η αδερφη μου,εχασε το μωρο!!!:(:(:(:(QUOTE]κριμα!!!!πολυ λυπαμαι!!!!δεν υπαρχουν λογια σαυτες τις περιπτωσεις!!!:cry::cry::|:-|:rolleyes:

σήμερα στο σχολείο μου είπαν ότι η σύσα είχε ρόλο τελικά, αλλά δεν ήθελε να βγει!!!!!!νταξ!
του χρονου θα εχει , μην στεναχωριεσαι αλλο, δεν αξιζει για την δασκαλα. αλλωστε το παιδι σου ειναι αστερι ετσι και αλλιως!!!;)
Κατά τα άλλα μου έχετε λείψει όλες!και εμας!!!! Έχω πολύ δουλειά στο γραφείο ένεκα αδειών και τρέξιμο στο σπίτι μια κι ετοιμάζω τα πράγματα των παιδιών για τις διακοπές τους!καλο κουραγιο!!!εσυ ποτε αδειευεσαι???

Αφροδιτούλα να μην στεναχωριέσαι με το πέσιμο της κορούλας σου. Έτσι είναι τα μικρά, δεν φταις εσύ σε κάτι!αχ ολη την ωρα πεφτει!!!

Εμένα προχθές ο μικρός έπεσε στο ίσιωμα και χτύπησε το κούτελό του κάνοντας ένα καρούμπαλο! Του βάλαμε λίγο βούτηρο για ναν μην μελανιάσει, έκλαψε λίγο και του πέρασε.α με το βιταμ εχω σωθει πραγματικα!!!ολη την ωρα βαζουμε!!!και το καλο ειναι οτι μολις χτυπαει το ζηταει απο μονη της!!!!"μαμααααα, πυπησαααα!!!πιπαμ τελωωωωω!!!!!"""και αφου βαζουμε στο χτυπημα λεει "και να ταω(φαω) τελωωω":D:D:tongue::tongue:

Φεφάκι μου ότι κι αν ψηφίζουμε εδώ είμαστε όλες μία παρέα και εννοείται πως αγαπιόμαστε όλες μεταξύ μας!βεβαιως, βεβαιω!!!!

Έβιρι αυτά τα τύμπανα του πολέμου ηχούν χρόνια τώρα! Ενδεχομένως λόγω κρίσης ακούγονται πιο έντονα! Ο Θεός να βάλει το χέρι του!μονο ο Θεος!!!!αχχχχ

Μου είπαν και κάτι άλλο. Μία φίλη είχε πάει στο Παίδων το παιδί της γιατί είχε χτυπήσει στο κεφαλάκι του και του έβαλε πάγο. Της είπαν λοιπόν πως στα παιδιά απαγορεύεται να βάζεις πάγο στο κεφάλι γιατί τα αγγεία είναι πολύ λεπτά και κινδυνεύουν να σπάσουν από το κρύο!
και μενα μουτοπε η παιδιατρος. οχι παγο!!!!
άρνικα την λένε. την βάζω στην σύσα όταν με αφήνει!
αλοιφη ειναι αυτη φεφακο???απο που την πηρες???γιατι δεν καθεται???καιει???
Κοριτσια καλησπερα,απο εδω και περα θα τα λεμε πιο συχνα μιας και ο καλος μου (επειδη τον προσεξα παρα πολυ λεει τωρα που ηταν αρρωστος)ηρθε γκαλια με εναν φορητο χτες σπιτι για μενα:P....Τον χωριζεις τετοιον αντρα μετα??οχι βεβαια!!!τον αγκαλιαζεις και τον προσεχεις!!!καλοριζικο το καινουργιο λαπτοπι!!!

Ελένη και Συμπεθέρα απούσες... ειχα πολυ δουλεια και δεν μπορεσα να μπω!!!

Εμείς τα δικά μας : μαγειρικώς, καλά λέω... σκέφτομαι να ανταμείψω τον αντρούλη μου σήμερα που 2 ημέρες έγαφε φακές και θα κάμω κοτόπουλο με πιπεριές πράσινες -μακριές-, κρεμμύδια και σκορδάκι - ντοματούλα.... θα δείξει τί βα βγει ! Την διάβαζα προχθές την συνταγή και είπα να την δοκιμάσω ! Για συνοδευτικό δεν γνωρίζω ακόμη... αν και, αν βγει πλούσιο, παίζει να το φάμε μόνο με σαλάτα !εγινε καλο τελικα???

Το πόδι μου Εβίρι μου είναι καλύτερα... αν είχα πάθει διάστρεμμα (κούφια η ώρα) θα πόναγα πάρα πολύ ! Σε σχέση με την 1η μέρα με ενοχλεί λιγότερο, άρα, φαντάζομαι πάει καλά (και ναι φοράω φλατ σήμερα χο χο) !

ελπιζω να εισαι ακομη καλυτερα σημερα. σε φιλωωω
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...