Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

κ εγώ στην πόλη που την βλέπεις κ σου ρχεται λαχτάρα!

να πω τωρα και το τραγουδάκι;

πω πω! κοκκινιστά δεν τα έχω φάει ποτέ! προκομμένο κορίτσι!

:oops::oops:Σιγα τα ωα

Μερσι πάντως

χθες πήγαμε στη γιοτούλα, όπως την λέει κ το παιδί! ήρθαν οι γιαγιάδες, ο ένας παππούς! 6.30 η γιορτή έξω στην αυλή, να καίγεται το κάρβουνο! χωρίς τέντα ή σκιά πουθενά!

το παιδί μου δεν ήταν πουθενά! εμφανίστηκε στο τέλος, αφού σκάσαμε, μαζί με όλα τα παιδιά του σχολείου κ ενώ είχαν επιλεγεί κ μικρότερα νωρίτερα κ χωρίς ρόλο!!!!!!!!!!!

έξαλλη! να πω ότι το παιδί μου δεν το 'χει, να πω εντάξει!

μα να επιλέγουν παιδάκια που κλαίνε, που ντρέπονται κ το δικό μου που είναι μέσα στην τσαχπινιά να μην έχει καμιά συμμετοχή!!!!!!

έξω φρενών έγινα η μάνα!

κ στο τέλος που μοίραζαν τα αναμνηστικά...μπαίνω στη σειρά κ ακούω η δασκάλα της να λέει σε κάθε μάνα από έναν καλό λόγο για το κάθε παιδί. φτάνει η σειρά μου κ δεν είπε κιχ!!!!!!!!!!!!!!!

που σημαίνει ότι τί μανδάμ; ότι το παιδί μου δεν έχει τίποτα να το παινέψεις; ότι βαριεσαι να μιλήσεις μαζί μου για το παιδί μου; ότι τόσο πίσω είναι από τα άλλα λουλουδάκια που ακόμα φορούν πάνα, που δεν μιλούν, που δεν ανταποκρίνονται σε εντολές ...που βάζεις αυτά κ όχι κ το δικό μου να έχει ρόλο στη γιορτή!!!!!!!!!κ άντε έμειναν κ άλλα μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού παιδάκια χωρίς εμφάνιση, αλλά δεν είχες να πεις τίποτα καλό για το παιδάκι μου;

άει σοιχτίρ μαρή σαριόλα!!!!!!κ λίγα λέω! ήμουν να σκάσω χθες!

έβλεπα τα μωρούλια να εμφανίζονται χθες, να μην ανταποκρίνονται στο ρόλο τους στη γιορτή, να μην ανοίγουν το στόμα τους κ πάλι να χειροκροτούμε όλοι, γιατί ήταν υπέροχα κ να περνάει όλη η γιορτή κ το δικό μου να το έχουν μέσα μαντρωμένο; έξαλλη!!!!!!!!

Τωρα απαντήθηκαν όλες μου οι απορίες...

Γιατί καλό μου δεν την ρώτησες για την κόρη σου;Γιατί δεν της εδωσαν ρόλο;Δεν σου εξήγησαν τον λόγο;

Τι ζορι τραβά η μανδάμ;Και λίγα λες για την αφεντιά της

Η Σ όπως την γνωρίζουμε από τις περιγραφές σου,αλλά και άλλο υλικό είναι τσαχπίνα και τρισχαριτωμένη.Και είμαι σίγουρη ότι θα ηταν η καλύτερη αν είχε ρόλο

Το χειρότερο όλων είναι που η Σ στο μυαλουδάκι της μπορεί και η ίδια να αναρωτιέται το γιατί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Υπάρχει μια περίπτωση η Αννούλα μας να γεννήσει πριν τις εκλογές!!!!

Γιούπι!!!

Η ώρα η καλή και η Παναγιά μαζί της!!!!

χαχαχαχα κ καλα εκανες περιστερω μου,λοιπον ετσι ειναι!σημερα εχουμε ραντεβου για καρδιοτοκογραφο αν δεν μπω αργοτερα μαλλον γενναμε αλλιως θα σας γραψω τα νεοτερα!φιλακια πολλα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[quote name='Eviri;1609009

Έχει αρχίσει κι εδώ η ανεργία να χτυπάει την πόρτα.

Α μπα ???? Αλήθεια ???? Δεν μας τα λένε και προς τα εδώ οι φίλοι μας οι Γερμανοί αυτά τα ωραία νέα... ;)

Tι κανετε κοριτσια?

Εγω καλα' date=' κρυωνω ειμαι τυλιγμενη με τη ρομπα, και εχω νευρα που δε μπορω να παω να ψηφισω..

:confused::confused::confused::confused: [b']Μη νομίζεις... κι εμείς που θα πάμε να ψηφίσουμε έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας !!!:o[/b]

.....

Τι αλλα, τι αλλα...ναι ξεκινησα και αλλη δουλεια απο το σπιτι και ετσι ειμαι μονιμως σα ζομπι, αλλα δε με πειραζει, μ αρεσει και θελω να βγαλω κ λεφτα...τρεχουν τα εξοδα!:tongue:

Δουλειά να υπάρχει, καλό είναι εφόσον έχεις τον χρόνο και την αντοχή... φαντάζομαι κάτι σχετικό με μεταφράσεις ???? (είμαι η Κάντυ ή αλλιώς Πυθεία... χα χα ):-P

Καλημέρα κορίτσια

Σηκώθηκα από τις 5 σήμερα και είμαι άυπνη.Οι πόνοι στην πλάτη μου επέστρεψαν χειρότεροι από κάθε άλλη φορά......

Δεν ξέρω τι να κάνω...

Αυτός ο πόνος είναι αρκετές μέρες τωρα που έρχεται και φεύγει.Στην παγωμένη θάλασσα μου πέρασε αμέσως και για ενα πενθήμερο ήμουν μια χαρά

Ο περιστέρης λέει ότι είναι άγχος και ότι είναι αντανακλαστικός πόνος από το στομάχι.

Αφροδίτη συμπάσχουσα,πώς είσαι;Σκέφτομαι να πάρω έμπλαστρο...Αλλά δεν αντέχω το κάψιμο

Συμφωνώ με τον Περιστέρη αλλά βρε πουλάκι μου για καλό και για κακό δεν πας και σε έναν παθολόγο να σε δει ????? Περιστέρω μου καπνίζεις εσύ ? Δεν θυμάμαι ...:|

....

χθες πήγαμε στη γιοτούλα, όπως την λέει κ το παιδί! ήρθαν οι γιαγιάδες, ο ένας παππούς! 6.30 η γιορτή έξω στην αυλή, να καίγεται το κάρβουνο! χωρίς τέντα ή σκιά πουθενά!

το παιδί μου δεν ήταν πουθενά! εμφανίστηκε στο τέλος, αφού σκάσαμε, μαζί με όλα τα παιδιά του σχολείου κ ενώ είχαν επιλεγεί κ μικρότερα νωρίτερα κ χωρίς ρόλο!!!!!!!!!!!

έξαλλη! να πω ότι το παιδί μου δεν το 'χει, να πω εντάξει!

μα να επιλέγουν παιδάκια που κλαίνε, που ντρέπονται κ το δικό μου που είναι μέσα στην τσαχπινιά να μην έχει καμιά συμμετοχή!!!!!!

έξω φρενών έγινα η μάνα!

κ στο τέλος που μοίραζαν τα αναμνηστικά...μπαίνω στη σειρά κ ακούω η δασκάλα της να λέει σε κάθε μάνα από έναν καλό λόγο για το κάθε παιδί. φτάνει η σειρά μου κ δεν είπε κιχ!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΔΑ!

που σημαίνει ότι τί μανδάμ; ότι το παιδί μου δεν έχει τίποτα να το παινέψεις; ότι βαριεσαι να μιλήσεις μαζί μου για το παιδί μου; ότι τόσο πίσω είναι από τα άλλα λουλουδάκια που ακόμα φορούν πάνα, που δεν μιλούν, που δεν ανταποκρίνονται σε εντολές ...που βάζεις αυτά κ όχι κ το δικό μου να έχει ρόλο στη γιορτή!!!!!!!!!

.....

καλά για τέντα ούτε λόγος! είναι επιχειρηματίας η κυρία! λεφτά υπάρχουν!

να το οργανώσει μέσα...θα της χαλούσε η επιχείρηση!!!!!!

ουστ!

....

Βρε ουστ και ξανά μανά ουστ που θα μας βάλει το παιδί μας που είναι μες στο νάζι και στο σκέτσο στο μουγκαφον !!! :evil: Α, όλα κι όλα, έχεις δίκιο. Ήταν φάουλ από την μεριά τους ! Κανονικά, υ πο τί θε ται, ότι όοοοολα τα παιδιά πρέπει να συμμετέχουν κι ας μην έχουν ενεργό ρόλο....

εγώ να φανταστείς εδώ και 2 χρόνια μαζεύω τον Ν από την σκηνή γιατί ο δικός μας ωρύεται και δεν γουστάρει να συμμετέχει ! Αλλά, ΠΡΕΠΕΙ να είναι εκεί μαζί με τα άλλα παιδάκια, πώς να το κάνουμε... γι' αυτό και περιμένω φέτος να δω με αγωνία τί στάση θα κρατήσει το τέκνο μας... αν και τον βλέπω θετικό από ότι αντιλαμβάνομαι μέχρι τώρα !

Link to comment
Share on other sites

έχω μείνει λαλάκας!!!!!!από τώρα κλαίω από χαρά!!!!!!κ όχι τίποτα άλλο...αλλά με βλέπει η καθαρίστρια κ θα λέει τί της συμβαίνει της τρελής κ πληκτρολογεί κλαίγοντας!

πολλά φιλιά! η Παναγιά μαζί σας!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα κ καλα εκανες περιστερω μου,λοιπον ετσι ειναι!σημερα εχουμε ραντεβου για καρδιοτοκογραφο αν δεν μπω αργοτερα μαλλον γενναμε αλλιως θα σας γραψω τα νεοτερα!φιλακια πολλα!!!!

ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!! ανατρίχιασα !!! με έναν πόνο κοριτσάκι ! Η Παναγιά να είναι στο πλευρό σας !!!! Πω πω

Link to comment
Share on other sites

έχω μείνει λαλάκας!!!!!!από τώρα καλίω από χαρά!!!!!!κ όχι τίποτα άλλο...αλλά με βλέπει η καθαρίστρια κ θα λέει τί της συμβαίνει της τρελής κ πληκτρολογεί κλαίγοντας!

πολλά φιλιά! η Παναγιά μαζί σας!

Ευτυχώς που δεν έχω θεατές...

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα κι εγώ να πω καλημέρα, όοοολη μέρα !!!!!

Είχαμε έναν καταπληκτικότατο απόγευμα εχθές. Ωχ μάνα μου, η κόρη μου δεν είχε κοιμηθεί (από τις σπάνιες φορές) το μεσημέρι και ήταν μες στην γκρίνια και στην άρνηση το κακόμοιρο. Να φανταστείτε ότι την πήρε ο ύπνος μια φορά από τον σταθμό για το σπίτι, 2η φορά από το σπίτι για το μάθημα και 3η φορά από το μάθημα για το σπίτι.... ναι ναι "τα περάσαμε όμορφα, όμορφα, όμορφααααα !!!"

Με λίγα λόγια τα νεύρα μου έγιναν ολίγον τί κρόσσια.... ευτυχώς ήταν συνεργάσιμος ο μεγάλος ...

Ήρθε αργάμιση κι ο Λοβ χάζμπεντ κάτι μου είπε, κάτι του είπα.... τα φάγαμε τα μουστάκια μας.... να φανταστείτε ότι πήγα και κοιμήθηκα μόνη μου... τον παράτησα στην κουζίνα.... πολύ με στεναχώρησε όλο αυτό το σκηνικό γιατί δεν καβγαδίζουμε και δεν είμαι συνηθισμένη στην ένταση...

το σίδερο πήγε περίπατο, το ίδιο και το φαί.... την βγάλαμε με τοστ και πολύ ήταν !

Για σήμερα, πρώτα ο Θεός, θέλω να φτιάξω μπιφτέκια με πατατούλες και μια γρήγορη τυρόπιτα με φέτα, ανθότυρο, γάλα, αυγά. Από πάνω ρίχνεις και λίγη κρέμα γάλακτος να τραβήξει και μετά ψήνεις....

α ρε συμπεθέρα τί τραβάμε κι εμείς !!!!! Τάλε κουάλε είμαστε !

Περιστέρω πολύ νόστιμο το φαγάκι σας. Δε με λες : δοκίμασες ? Ποιά ήταν καλύτερα σε γεύση ???? τα άσπρα ή τα κόκκινα ή both of them ???? χι χι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήρθε αργάμιση κι ο Λοβ χάζμπεντ κάτι μου είπε, κάτι του είπα.... τα φάγαμε τα μουστάκια μας.... να φανταστείτε ότι πήγα και κοιμήθηκα μόνη μου... τον παράτησα στην κουζίνα.... πολύ με στεναχώρησε όλο αυτό το σκηνικό γιατί δεν καβγαδίζουμε και δεν είμαι συνηθισμένη στην ένταση...

το σίδερο πήγε περίπατο, το ίδιο και το φαί.... την βγάλαμε με τοστ και πολύ ήταν !

Το έχω ζήσει το έργο με άλλους...πρωταγωνιστές!!:tongue:

Το end δεν ξέρω ποιο θα είναι...στη δική μου ταινία:confused::confused:

Περιστέρω πολύ νόστιμο το φαγάκι σας. Δε με λες : δοκίμασες ? Ποιά ήταν καλύτερα σε γεύση ???? τα άσπρα ή τα κόκκινα ή both of them ???? χι χι

Και τα δύο πολύ καλά..

Και αν και είχαν τα ίδια υλικά,από τη μια το λεμόνι και από την άλλη ντομάτα έκαναν την διαφορά

Για το άλλο που ρώτησες, απαντώ ΝΑΙ,αλλά 3-5 το πολύ τη μέρα ή και 1-2 κάποιες φορες,έτσι για να καίγονται τα μικρόβια!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

σαν να μην καπνίζεις δηλαδή! άσε μας ρε περιστέρω!

κάντυ μου! ψολλάριουμ γρήγορα!

μια ερώτηση. εσείς στη θέση μου πώς θα το χειριζόσασταν;

φταίει που η σύσα μου πήγε σε αυτόν τον σταθμό από τα μέσα της χρονιάς, που κάθε πρωί πιάνω κουβέντα για το παιδί με τις δασκάλες της, αδιάφορη δεν με λες. το αντίθετο!

τί θα κάνατε εσείς ως μανάδες στη θέση μου;

Link to comment
Share on other sites

αννα μου με το καλο, μεναν πονο!!!η παναγια μαζι σας!!!

φεφη μου γλυκια, ποσο συγχιστηκα!!!μα να της δινουν νερο απο αλλο ποτηρι:evil::evil:???οσο για την γιορτη, πρεπει να απαιτησεις εξηγησεις!!!γιατι να αποκλεισει το γλυκο μας συσακι που ειναι και αντικειμενικα μεσα στο μπριο και στο ναζι (και απο ομορφοσογο:tongue::D)και που μπορει να αναταποκριθει???στη γιορτη συμμετεχουν ολοι θελουν δε θελουν. εμεις εχουμε την αλλη τεταρτη, το τμημα της Τ δεν συμμετεχει καθολου(ειναι το βρεφικο και η Τ ειναι απο τα μεγαλυτερα), του χρονου ομως κανονικα. εγω θα μιλουσα με την δασκαλα, για να μου εξηγησει τον λογο και θα ημουν και ιδιαιτερα αυστηρη στο θεμα του φαγητου kai του νερου.τι ξεχασε???να της δωσει το πρωινο της:evil::evil:??το δικο της παιδι θα το ξεχνουσε???αι σιχτηρ μανδαμ!!!:evil::evil:

περιστερακο μου εγω ειμαι καλα τωρα. με το εμπλαστρο σωθηκα. καηκα παααρα πολυ ολη νυχτα που το ειχα αλλα μου περασε ο πονος. το εχεις ομως μερες βρε κοριτσακι, πρεπει να σε δει και κανενας γιατρος. μηπως καθεσαι ιδρωμενη η σε ρευματα, και πιανεσαι??ελπιζω να ειστε καλα σημερα με τον συζυγατο σουυ

συμπεθερουλα σιδερωσες τλκ χθες???ειμαι σιγουρη οτι δεν θα κλαιει τωρα ο Ν. μεγαλωσε αλλωστε!!ελπιζω ολα καλα σημερα με τον συμπεθερουλη εεε??? ειναι και αυτα μεσα στο προγραμμα βρε αγαπη, λιγο η ταλαιπωρια και τα πηγαινε ελα ολη μερα, λιγο η κουραση, ξεσπαμε και εμεις!!!ανθρωποι ειμαστε!!!εγω αν τσακωθουμε, του στελνω κανενα αγαπησιαρο μυνημα το πρωι. ασε που ο δικος μου δεν το κραταει. σε 5 λεπτα ειναι οκ. εγω αργω λιγο!!!εεε, τι να κανω??θελω τον χρονο μου...

καλημερα δεν ειπα!!!!καλημερα κοριτσακια ομορφα, καλη παρασκευη και ακομη καλυτερο σκ ναχουμε. τι κανετε??? εγω καλα , εδω στη δουλεια ειμαι και δεν κουνιεται φυλλο σημερα!!!χθες (αφου μουβγαλε την ψυχη απτην γκρινια μεχρι να ετοιμαστουμε:rolleyes:)πηγαμε βολτα με μια φιλη

σε ενα αθλητικο συγκροτημα που εχει γηπεδα, κολυμβητηριο, σταδιο, κλπ. περασαμε ομορφα. η κορη μου ενθουσιαστηκε με την κολυμβηση και ηθελε να φορεσει μαγιο και να παει με τα αλλα παιδια. επαιξαν, ετρεξαν και καταληξαμε στις 10 στο σπιτι.μπανακι, γαλα και νανι. μετα απο πολυυυ καιρο κοιμηθηκε ολοκληρο το βραδυ στο κρεβατι της!!!ντουπιιιιι:D:Dεγω μαζεψα πιατα, παγους και οτι κυκλοφορουσε στην κουζινα, σιδερωσα κατι λιγα που ειχαν μεινει, μπανιο και νανι.

λετε να εχει κατι και να γκρινιαζει??απτη ζεστη???:confused::confused:τι να πω!!!ηθελα να σας ρωτησω εαν και σε τι βαθμο ιδρωνουν τα παιδια σας?? η δικια μου πολυ. εχει βγαλει σπυρακια στο χερι της το αριστερο και στο μετωπο της. δεν εχουν πυον, οποτε απο ιδρωτα νομιζω ειναι, εε???πηρα και την παιδιατρο , μουδωσε μια αλοιφη για να την ανακουφοζει απτη φαγουρα-δυστυχως τα ξινει και τα κανει χειροτερα..λετε να την παω σε δερματολογο??

σας αφηνω, θα μπω αργοτερα, μακια πολλα

Link to comment
Share on other sites

τί θα κάνατε εσείς ως μανάδες στη θέση μου;

Θα έψαχνα να βρω την υπεύθυνη και θα έκανα μια κουβεντούλα μαζί της.

Και θα της τόνιζα ότι η μη ενεργός συμμετοχή ενός δραστήριου παιδιού στη γιορτή,τη στιγμή που βλέπει άλλα...μουγκαφόν να συμμετέχουν ενεργά,μπορεί να επηρεάσει τη συμπεριφορά του.

Η μη συμμετοχή ισούται με μη ενθάρρυνση!!

Ολα τα παιδάκια πρεπει να συμμετέχουν είτε εχουν τη δυνατότητα είτε όχι

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα κ καλα εκανες περιστερω μου,λοιπον ετσι ειναι!σημερα εχουμε ραντεβου για καρδιοτοκογραφο αν δεν μπω αργοτερα μαλλον γενναμε αλλιως θα σας γραψω τα νεοτερα!φιλακια πολλα!!!!

Τι??????????????????? Αννούλα μου, όλα να πάνε καλά!!! Θα περιμένουμε νέα σας!!! Ααααχ, θα με φάει η αγωνία!!! Ποιά έχει προσωπική επαφή μαζί της??? Δωράκι?????

μια ερώτηση. εσείς στη θέση μου πώς θα το χειριζόσασταν;

φταίει που η σύσα μου πήγε σε αυτόν τον σταθμό από τα μέσα της χρονιάς, που κάθε πρωί πιάνω κουβέντα για το παιδί με τις δασκάλες της, αδιάφορη δεν με λες. το αντίθετο!

τί θα κάνατε εσείς ως μανάδες στη θέση μου;

Πρέπει να φύγω τώρα. Θα επανέλθω μετά και θα σου γράψω πιο αναλυτικά.

Καταρχήν, ψυχραιμία. Ναι, να μιλήσεις στη δασκάλα. Τέτοιαααααα θα βλέπεις πολλααααά από δω και πέρα. Η' γιατί έτσι έπρεπε όντως ή γιατί δεν έχει ορθή κρίση η δασκάλα ή γιατί... στραβοκοιμήθηκε... Ψυχραιμία - δεν χάθηκε κι ο κόσμος - σου μιλάω ως παθούσα!!

Προς το παρόν πες μου αν είδες κάτι εχθές από το ειδύλλιο με τον Αντώνη!:tongue::rolleyes::cool:

Περιστεράκι, πρέπει να πας σε γιατρό! Μπορεί να χρειάζεσαι φάρμακα για την ψύξη (ειδικά αν δεν την γιατροπόρεψες σωστά/επαρκώς) ή μπορεί να είναι κάτι άλλο.

Θα ξαναμπώ αργότερα, φιλιά σε όλες σας!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...