Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Βρήκα άπειρες συνταγές στο ίντερνετ

Αυγολέμονο θα τα φτιάξω,αλλά έχω μια απορία...

Να σωτάρω ή να μην σωτάρω τη γέμιση;

Κάθε συνταγή το έχει διαφορετικά

Αν τη σωτάρεις θα γίνει ακόμα πιο νόστιμη και δε θα μοιάζει με νερόβραστος ο κιμάς.

αμαν βρε Εβιρι πως τα γραφεις ετσι,ειμαι κ σε φαση μεγαλης κλαψας :P!!!!πω πω τα δακρυα ξεκινησαν!!!σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας,να ειστε γερες κ ευτυχισμενς με τις υπεροχες οικογενειες σας κ συντομα να ακουσουμε κ για αλλα σπορακια!!!!!!!!

Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Eviri σε ευχαριστώ για τις πολύτιμες οδηγίες!Θα τα φτιάξω το βράδυ και θα σας ενημερώσω αύριο!

Και ναι,φταίω που δεν βγήκε κυβέρνηση,δεν είχα..."δόντι"!!!Αλλά είναι μυστικό...Μην το πεις πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

καλος σας βρηκα κοριτσια!!!!

ελεγα να σας κερασω λιγο ραβαβι αλλα ρε μαμωτο ειστε πολλεςτην επομεβη φορα

μετά την εβίρι εγώ! μη ξεχνιόμαστε! είμαι η φέφη, παντρεμένη με τον φέφο κ έχω μια κόρη το φεφόπαιδο!!χχάρηκα για τη γνωριμία!:)

λοιπον εγω σημερα εφτιαξα λουκανικα χωριατικα που εστειλε η γιαγια μου απο σερρες και για βραδυ μια μακαροναδα με μονο βουτυρο...

Λοιπον να σας πω λιγα πραγματα γι εμενα λεγομαι γεωργια ειμαι 20 χρονων ειχα 2 παλλινδρομες κ μια ανεμβρυικη κυηση...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΓΟΜΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ

υγ:κοριτσια σορρυ αλλα γραφετε τοσα πολλα που δεν προλαβαινω να σας σχολιασω ολες...σαν αρχη συνχωρεστε με

Κοριτσια εσεις που κρυωνετε που βρισκεστε?γιατι εμεις εδω αθηνα ψηνομαστε

κ εδώ στο λουλουδιστάν ψηνόμαστε!

λουκάνικα χωριάτικα;μιαμ! μιαμ!

όλα καλά να σου έρθουν μικρούλα μου!

Καλα βρε μετα που μαζεψες εμμετο, κακ@, τσισα, ηθελε και μπουλκουμε ο Λοβ σου? Εμενα μαλλον θα με ειχε βαλει σαν γατι στο ντους και θα με εντριβε με βουρτσα-συρματακι!!!

το αυτό! μοιάζουν οι άντρες μας.

Φεφη και Αφροδιτη, καταλαβενετε την πικρα μου, να πληρωνω καλοριφερ καλοκαιριατικα. Κοριτσια εδω δεν καλοκαιριαζει με την εννοια που λεμε στην Ελλαδα..Κανει το πολυ 20-22 βαθμους μια μερα, αντε 2, και μετα παλι κρυο και βροχη. Τον Αυγουστο ειναι οπως ηπιος χειμωνας στην Ελλαδα, με πολλη βροχη

δεν θα το άντεχα!

Έξω απο τα μέγαρα μενω.η αληθεια ειναι πως δεν φεύγουμε απο εδω για τα παιδια κυρίως.δυσκολα βρίσκεις μονοκατοικία εδω.κ ολα ειναι πανάκριβα.ο άντρας μου στο πευκο ειναι.αν ξέρετε.μεχρι να πάρει μετάθεση εδω μας βλέπω.

καλά κουράγια μανούλα! έχει κ τα καλά του αυτή η απομόνωση!

κάνεις σεξ θορυβοδώς! παίζουν κ τραγουδούν τα παιδιά-τσιρίζουν χωρίς να ντρέπεσαι ή να φοβάσαι ότι ενοχλείς γείτονες κλπ!

δεν σου ρίχνουν μαλαβίες οι από πάνω κ μετά σου πουλάνε πνεύμα!

δεν ανέχεσαι συνιδιοκτήτες τζαμπατζήδες κλπ!

δεν είσαι υποχρεωμένη σε παππουδογιαγιάδες που ενώ προσφέρουν σε πρήζουν με τα ξέρω κ τα θέλω σου!

δεν έχεις το θόρυβο της πόλης ούτε το νέφος της!

.....

Eβιρι κοντομανικα φορανε. Και τα βραδια φορμα χωρις καλσον.. Κι εγω με το μπουφαν σαν τον εσκιμωο.

φόρμα; με ή χωρίς καλσόν!!!!!!!δεν το κατάλαβα!

Καλημέρα! Τι κάνετε τσουπρίτσες;;;

Εγώ παίρνω βαθιές ανασες γιατί χθες ήρθε ο ψυκτικός για τα αρκουδίσιον

κι ενώ υπολόγιζα καμια 50-60 ευρουλάκια, μου βγήκαν 150!!!

πολλά λεφτά!

Στο μεταξύ πριν από λίγο δίνουμε κι ένα τηλεφωνικό ματσάκι με τον καλό μου, και όπως καταλαβαίνετε είμαι μες στην τρελλή χαρά!

αχ, κ εγώ προχθές! ποιός πλανήτης κάνει κωλοτούμπες;

Σταμάτα καλέ... Μας πήραν τα ζουμιά..... Τι στιγμες! Μακάρι τα μάτια μας να γεμίζουν από τέτοια συναισθήματα!

Αμήν!

Αχ. κι εγω Φεφάκι μου... Ετσι κι ανοίξουν οι βρύσες (που δεν θέλουν και πολύ), δεν σταματάνε με τίποτα!!!

σήμερα πέτυχα τη δασκάλα της όταν την πήγα σχολείο....

μου είπε ότι είναι πάλι απείθαρχη!

ότι είναι ιδιότροπη στο φαγητό! άμα πει όχι, άμα της φανεί ζεστό, άμα την συνεχίσει το τάισμα η άλλη κοπέλα...το ράβει η μικρή μου! τέρμα το φαγητό! γενικώς δεν τρώει τώρα με τη ζέστη!

δεν κάνει τσίσα στο σχολείο, δεν έχει βέβαια ατυχήματα! αλλά μάλλον ντρέπεται!

κατά τα άλλα ένα αγοράκι της δίνει φιλάκια κ η δικιά μου κάθεται κ την φιλάει! δεν τον είδα τον Αντωνάκη! πιθανόν να τον δω το απόγευμα να κόψω κίνηση!:cool:

σχόλιο φέφου: είμαστε ομορφόσογο!!!!!!:P

ψώνιο!:rolleyes::tongue:

καλημερα κοριτσια,εννοειται οτι αφου χθες δεν μπορεσα να σας διαβασω εχω χασει πολλα που αδυνατ να τα μαθω σημερα...αμαν μια μερα δεν γραφω κ εσεις εκεινη τα λετε ολα !!!!

οποτε θα σας πω τα δικα μου νεα,εχθες ειχαμε ραντεβου στην κλινικη με την γιατρο κ ειδαμε το στρουμφακι το οποιο εφτασε τα 3κιλακια κ κατι κ ετσι κλεισαμε ημερ τοκετου για παρασκευη στις 22Ιουνιου!!!!πω πω κοριτσια σε μια βδομαδα σχεδον γενναμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

α να γραψω κ το σημερινο μενου το οποιο θα ειναι ή ψαρια ή καλαμαρακια,παντως μερα θαλασσινων ειναι !!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!

γιούπι!φιλάκια κ σε σας!

Καλημέρααα

Δροσισε λίγο σημερα.

Σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια. Λαβ δεν κάνω κάτι ιδιαιτερο, όλοι το κάνουμε μη νομίζεις. Μου αρεσει πολύ ο τροπος που γραφεις και περιγραφεις όσα ζεις. Εισαι γλύκα.

Φιλιά

μάκια σου!

Καλημέρα αγαπημένες μου...

Δεν αξιώθηκα να ξαναμπώ χθες,γιατί το 'ριξα στον ύπνο και μετά στις βόλτες με τον μικρό μου και μετά στο σιδέρωμα!!!Χαχαχαχα...Ωραίος τρόπος για να τελειώνει η μέρα

μερβεγιέ!

Αγγελική,πράγματι πολύ συγκινητικές οι γιορτές των παιδιών.Να χαίρεσαι την κορούλα σου...Καλέ μεγάλωσε,από Σεπτέμβρη γυμνασιοκόριτσο!!!

Θα πάμε κι εμείς οικογενειακώς σε μια σχολική γιορτή αυτές τις μέρες,να δούμε τον γιο της φίλης μου στον παιδικό και είμαι σίγουρη ότι θα με πάρουν τα ζουμιά,γιατί θα σκέφτομαι ότι θα λέει κάποτε και ο περιστερούλης ποίημα

Τρελομάνες!

Λοιπόν για χθες είχα ρεβύθια στο φούρνο,τέτοια νοστιμιά,δε περιγράφεται!

Για σήμερα δεν έχω μαγειρέψει,αλλά απόψε θα φτιάξω κολοκύθια γεμιστά.Αλλά χρειάζομαι ιδέες και την βοήθειά σας.Εχω ξαναφτιάξει,απλά με ρυζάκι.Λέω να τα κάνω με κιμά και ρυζάκι,αυτή την φορά.Είναι τεράστια και χωράνε πολύ πράγμα(καλέ πώς τα λέω...)Σας στέλνω και ταπεράκι!!!

αγαπημένο φαγητό. δεν το έχω μαγειρέψει ποτέ η ίδια! ακούς φωτεινούλα; έτοιμο το βρίσκω στα τάπερ!

γίνεται κ με μπεσαμέλ κ με αβγολέμονο! έχω γράψει συνταγή τσελεμεντέ! κ την έχω φάει έτοιμη από τη θεία μου!!!!!!δεν υπάρχει πιο τέλεια!

Κάντυ δεν παιζεσαι λέμε...

Αλλά και η Σεμίνα!!Το κάτι άλλο...

Με οδοντίατρο τελεύω αυριο...

Αντε βρε,θα ψηφίσω και με νέο δοντάκι...

Λες να κάνει τη διαφορά;

πες το κ ψαχνόμουν!

Υ.ΓΜε αυτό το θέμα τι κάνουμε;Τις εκλογές εννοώ...Αποφασίσατε κόρες;

Εκεί που λέω ότι αποφάσισα,εκεί τρώγομαι με τα ρούχα μου

είμαι ανάμεσα σε μάνο κ στο μπλε, αλλά έχω αρχίσει κ βλέπω πιο θετικά κ τον τσύριζα! είμαι πολύ βαριά γιατρέ μου;

Εμείς πάντα με κιμά τα φτιάχνουμε περιστέρω μου, και με μπόλικο αυγολέμονο και γίνονται πολύ γιάμι!!!!

θυμφωνώ κ επαυκθάνω!

θέλει πολλή υπομονή απ' τη μεριά σου, ψυχραιμία κ να της μιλάς, εξηγείς συνέχεια!κ κυρίως μπροστά σε αυτούς που της μαθαίνουν τα αντίθετα!!!!!!!!!!δεν κανω και τιποτε αλλο, εχει μαλλιασει η γλωσσα μου!!!ολη μεραα μιλαω!!!νομιζω οτι μολις εκλεισε τα 2, μεταλαχθηκε!!!!:(:rolleyes:

μαρή πιο πολύ θα τα λες στο παιδί, αλλά μπροστά στα πεθερικά σου! για να τα ακούν τα πεθερικά θα τα λες στο παιδί! κ θα είναι δίπλα ο σύζυγος που θα του λες να επαναλαμβάνει ό,τι λες κ εσύ. πού θα πάει, κάποια στιγμή θα το πιάσουν!

εγω τα λεω αλλα ποιος ακουει???:evil::evil:χθες και προχθες την πηρε ο υπνος στο σχολικο και συνεχισε οταν πηγε εκει, αλλα και παλι η γκρινια γκρινια(λιγοτερη βεβαια χθες, οφειλω να ομολογησω). μα μονο με αυτη ασχολουμαι, απο τι να μου τρβηξει την προσοχη??:confused::confused:δεν τοχα σκεφτει ετσι;)

κ η δική μου περνάει φάση γκρίνιας! βαριέται εύκολα, ζεσταίνεται!...:confused:

απο μπλα μπλα αλλο τιποτα. ξερω οτι της τα μαθαινουν γιατι τα κανουν και μπροστα μου, δεν εχουν θεμα:|:evil::cool:

εσύ τί κάνεις τότε; πρέπει να λες το σωστό κ να βάζεις κ τον άντρα σου να παίρνει θέση! επιτόπου! γλυκά, αλλά σταθερά!:cool:

καλημερα καλημερα, δεν κοιμηθηκα και πολυ καλα, δεν ξυπνησα καθολου καλα. λιγο ενα χθεσινο ματσακι με τον συζυγατο μου, λιγο η κουραση της εβδομαδας, λιγο τα νευρα της Τ, πολυ θελει ο ανθρωπος???

ένα κλικ!

χθες πηγα για νυχια(τλκ καναμε μονο πεντικιουρ γιατι ειχα και την κορακλα μαζι). μονο οταν της εβαψε(υποτιθεται...)καθοταν ακινητη να στεγνωσουν:D!!!μετα γυρισαμε σπιτι, μπανιο, νανι, εφτιαξα ενα αλμυρο κεικ(βγηκε πολύ τελειο) και ενα κορμο καταψυξης. ειπα να σιδερωσω κιολας αλλα ειχε παει 12μιση και ηθελα να κανω και μπανιο. οποτε κατεληξα να κοιμηθω σαν βοδι κατα τις 1,30!!!σημερα για να ντυθουμε το πρωι της ειπα το ασχημοπαπο, τα τρια γουρουνακια και την κοκκινοσκουφιτσα και τον ελβις!!!!αλλα χωρις γκρινια!!!:D:Dσημ τρωμε ρεβυθια απο χθες, σας φιλωωωω,,,μουτςςςς

με γειά τα νυχάκια!

τελικά τα έβαψες κ της Τ;

δεν της τα έχω βάψει ποτέ, αλλά της αρέσουν τα δικά μου! πώς θα μείνει ακίνητη μετά;:confused:για να στεγνώσουν;

μπράβο για όσα έφτιαξες.

ο έλβις είναι λατρεία! πολύ καλογραμμένο!

σήμερα της πήρα " ο εγωιστής γίγαντας΄" του όσκαρ ουάιλντ! κ της τρέις μορένι "ο φόβος" για να τον ξεπεράσουμε. τελευταία ό,τι πετάει την τομάζει!;) είναι πολύ καλή σειρά, σας το έχω ξαναπεί!

τρώμε: εγώ σαντουιτσάκι απ' έξω, ο φέφος κ το φεφόπαιδο γεμιστές πιπεριές!

το απόγευμα έχουμε γιορτούλα.

ο φέφος δεν φόρτισε τη φωτογραφική μηχανή...:evil:

εγώ δεν ξέρω πώς να το κάνω. θα γυρίσω μέσα στη ζέστη!

θα έχουμε κ τις γιαγιάδες μας μαζί κ τον ένα παππού. ο πατέρας μου ποτίζει!

φιλούρες!

αμαν βρε Εβιρι πως τα γραφεις ετσι,ειμαι κ σε φαση μεγαλης κλαψας :P!!!!πω πω τα δακρυα ξεκινησαν!!!σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας,να ειστε γερες κ ευτυχισμενς με τις υπεροχες οικογενειες σας κ συντομα να ακουσουμε κ για αλλα σπορακια!!!!!!!!

αμήν!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα αυτό ξέχασα να το σχολιάσω, αλλά το θυμόμουν στο τρένο όταν επέστρεφα από το σχολείο και γελούσα.

.......

Πολύ χαίρομαι που γελάτε .... πόσες φορές έχει τύχει πχ να οδηγώ να μου 'ρθει κάτι από όσα λέμε στο μυαλό και γελάω μόνη μου σαν το χαζό ου ου ου !!!! :P

.........

Λοιπον να σας πω λιγα πραγματα γι εμενα λεγομαι γεωργια ειμαι 20 χρονων ειχα 2 παλλινδρομες κ μια ανεμβρυικη κυηση...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΓΟΜΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ

υγ:κοριτσια σορρυ αλλα γραφετε τοσα πολλα που δεν προλαβαινω να σας σχολιασω ολες...σαν αρχη συνχωρεστε με

...

Γεωργία μου,

Μικρούλα είσαι ακόμη. Όλα θα γίνουν ;) σιγά -σιγά !

........

Καλα βρε μετα που μαζεψες εμμετο, κακ@, τσισα, ηθελε και μπουλκουμε ο Λοβ σου? Εμενα μαλλον θα με ειχε βαλει σαν γατι στο ντους και θα με εντριβε με βουρτσα-συρματακι!!!

όχι καλέ, όση ώρα διαδραματίζονταν αυτά το ωραία... ο Λοβ έλειπε.... όταν γύρισε πλέον σπίτι (δλδ αργάμιση) με βρήκε "χαρωπή-χαρωπή" μπανιαρισμένη και ήρεμη (ας πούμε)..... και ΔΕΝ σεξουαλίστηκα !!!! χα χα χα πολύ καλό ! Κατοχυρώθηκε !:rolleyes:

.......

Είσαι κι εσύ ... γλωσσοπλάστης !!!!

....

Ένας φίλος μας εδώ λέει για πλάκα, ότι φέτος, το καλοκαίρι θα πέσει μάλλον Πέμπτη -Παρασκευή. Εννοώντας ότι μόνο κανά δυο μέρες θα κάνει ζέστη και τις άλλες ψύχρα και βροχή. Μου φαίνεται ότι σε σας ταιριάζει ακόμη καλύτερα.

Καλόοοοο !

......

οποτε θα σας πω τα δικα μου νεα,εχθες ειχαμε ραντεβου στην κλινικη με την γιατρο κ ειδαμε το στρουμφακι το οποιο εφτασε τα 3κιλακια κ κατι κ ετσι κλεισαμε ημερ τοκετου για παρασκευη στις 22Ιουνιου!!!!πω πω κοριτσια σε μια βδομαδα σχεδον γενναμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

....

Γεννάμε γεννάμε !

Τέλος τα "χαζά"... ότι ήξερες μέχρι τώρα θα το ξεχάσεις και όλα θα τα δεις με άλλο μάτι !!!!!!!!!! 8 + σήμερα.... πω πω Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ προσμονή για ΤΗΝ αγκαλιά της ζωής σου !!!!!!!!!!

Καλημέρααα

Δροσισε λίγο σημερα.

Σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια. Λαβ δεν κάνω κάτι ιδιαιτερο, όλοι το κάνουμε μη νομίζεις. Μου αρεσει πολύ ο τροπος που γραφεις και περιγραφεις όσα ζεις. Εισαι γλύκα.

...

Φιλιά

Φιλάκια Φωτεινή ! Μια χαρά (τρι)καλο το βρίσκω και το πτηνό στον φούρνο με πατατούλες !!!! :cool: Αν είναι ιδίως να το βρεις έτοιμο, μμμμ να γλείφεις και τα δάχτυλά σου !

....

Λοιπόν για χθες είχα ρεβύθια στο φούρνο,τέτοια νοστιμιά,δε περιγράφεται!

Για σήμερα δεν έχω μαγειρέψει,αλλά απόψε θα φτιάξω κολοκύθια γεμιστά.Αλλά χρειάζομαι ιδέες και την βοήθειά σας.Εχω ξαναφτιάξει,απλά με ρυζάκι.Λέω να τα κάνω με κιμά και ρυζάκι,αυτή την φορά.Είναι τεράστια και χωράνε πολύ πράγμα(καλέ πώς τα λέω...)Σας στέλνω και ταπεράκι!!!

Περιστέρω μου,

Εγώ πάντοτε με κιμά τα φτιάχνω έχοντας τσιγαρίσει την γέμιση με μπόλικο κρεμμυδάκι φρ. και άνιθο και στο τέλος αυγολέμονο !

Και με τον τρόπο που έγραψε η Εβίρι μας θα είναι νόστιμα φαντάζομαι στον φούρνο με μπεσαμέλ !:idea:

Κάντυ δεν παιζεσαι λέμε...

Αλλά και η Σεμίνα!!Το κάτι άλλο...

:rolleyes: Σας μερσώ μανδάμ !

Υ.ΓΜε αυτό το θέμα τι κάνουμε;Τις εκλογές εννοώ...Αποφασίσατε κόρες;

Εκεί που λέω ότι αποφάσισα,εκεί τρώγομαι με τα ρούχα μου

ότι και την προηγούμενη θα ψηφίσω :? και ο Θεός βοηθός ! Παραμένω σταθερή !

Καλημέρα! Τι κάνετε τσουπρίτσες;;;

Εγώ παίρνω βαθιές ανασες γιατί χθες ήρθε ο ψυκτικός για τα αρκουδίσιον

κι ενώ υπολόγιζα καμια 50-60 ευρουλάκια, μου βγήκαν 150!!!πολλα τα λεφτα αρηηη!!!!! Πολλά τα λεφτά όντως

.....

καλημερα καλημερα, δεν κοιμηθηκα και πολυ καλα, δεν ξυπνησα καθολου καλα. λιγο ενα χθεσινο ματσακι με τον συζυγατο μου, λιγο η κουραση της εβδομαδας, λιγο τα νευρα της Τ, πολυ θελει ο ανθρωπος??? Και πολλά έγραψες λίγο το ένα λίγο το άλλο... όλα μαζί μας κάνουν ΠΟΛΎ !

χθες πηγα για νυχια(τλκ καναμε μονο πεντικιουρ γιατι ειχα και την κορακλα μαζι).Με γειες με γειες ! μονο οταν της εβαψε(υποτιθεται...)καθοταν ακινητη να στεγνωσουν:D:D!!!μετα γυρισαμε σπιτι, μπανιο, νανι, εφτιαξα ενα αλμυρο κεικ(βγηκε πολύ τελειο) και ενα κορμο καταψυξης. ειπα να σιδερωσω κιολας αλλα ειχε παει 12μιση και ηθελα να κανω και μπανιο. οποτε κατεληξα να κοιμηθω σαν βοδι κατα τις 1,30!!!...

Ωχ συμπεθέρα, αφού σιδέρωσες εσύ εχθές, άρα, εγώ έχω σήμερα σίδερο (έτσι το πάμε μια η άλλη χα χα).... οπόταν , καλά μου κουράγια !

Ένα ψιλοκαυγαδάκι ελπίζω να είναι μόνο με τον συμπέθερο... έτσι, ίσα-ίσα για να ανάβουν και λίγο τα αίματα !:tongue:

ένα κάρο δουλειές έκανες ! Μπράβο σου !

.....

σήμερα πέτυχα τη δασκάλα της όταν την πήγα σχολείο....

μου είπε ότι είναι πάλι απείθαρχη!

ότι είναι ιδιότροπη στο φαγητό! άμα πει όχι, άμα της φανεί ζεστό, άμα την συνεχίσει το τάισμα η άλλη κοπέλα...το ράβει η μικρή μου! τέρμα το φαγητό! γενικώς δεν τρώει τώρα με τη ζέστη!

δεν κάνει τσίσα στο σχολείο, δεν έχει βέβαια ατυχήματα! αλλά μάλλον ντρέπεται!

κατά τα άλλα ένα αγοράκι της δίνει φιλάκια κ η δικιά μου κάθεται κ την φιλάει! δεν τον είδα τον Αντωνάκη! πιθανόν να τον δω το απόγευμα να κόψω κίνηση!:cool:

σχόλιο φέφου: είμαστε ομορφόσογο!!!!!!:P

ψώνιο!:rolleyes::tongue:

.....

...

σήμερα της πήρα " ο εγωιστής γίγαντας΄" του όσκαρ ουάιλντ! κ της τρέις μορένι "ο φόβος" για να τον ξεπεράσουμε. τελευταία ό,τι πετάει την τομάζει!;) είναι πολύ καλή σειρά, σας το έχω ξαναπεί!

Με γεια τα βιβλία σας !

τρώμε: εγώ σαντουιτσάκι απ' έξω, ο φέφος κ το φεφόπαιδο γεμιστές πιπεριές!

το απόγευμα έχουμε γιορτούλα.

Και με το καλό η γιορτούλα ! Χαρτομάντηλα, μωρομάντηλα, πάμπερς για την ακράτεια πήραμε ????????? Έτοιμοιιιιιιιιιιιιι ????? {αχ, που λέει κι ο Σάκης !!!}

ο φέφος δεν φόρτισε τη φωτογραφική μηχανή...:evil:

Έλα μωρέ το καημένο τί του είχες αναθέσει.... ΜΟΝΟ αυτό φαντάζομαι ε ????

...

Η δασκάλα όλα αυτά στα είπε... ΟΚ. Το τί κάνουμε στο είπε ή μήπως και περιμένει το Άγιο Πνεύμα ???? Άντε τώρα όλοι το έχουν ρίξει στην θεωρία.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζω με τα νέα μας...

Μαγειρικά νέα δεν έχω διότι δεν έχω ιδέα τί να μαγειρέψω σήμερα.... κι επειδή έχουμε μάθημα μάλλον μας βλέπω να την βγάζουμε με ότι απέμεινε από το χθεσινό ψάρι .... και δεν ξέρω κι εγώ με τί άλλο ! Είναι λίγο όμως - δεν φτάνει ούτε για ζήτω ...

Πρωί πρωί πήγα και κουρεύτηκα ! Επιτέλους ! Έκλεισα ραντεβού τελείως στην τύχη μόνο και μόνο επειδή ανοίγει στις 8 και θα προλάβαινα να είμαι στην ώρα μου στο γραφείο. Ευτυχώς, το παιδί που με περιποιήθηκε ήταν καλός τελικά. Μια χαρά τα σουλούπωσε !

Πολύ θα ήθελα και μανικιούρ-πεντικιούρ αλλά, αυτά, αν μπορέσω για Σάββατο απόγευμα, εννοείται, αφού γυρίσει ο Λοβ από την δουλειά να κρατήσει την πιτσιρικαρία μας !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ χαίρομαι που γελάτε .... πόσες φορές έχει τύχει πχ να οδηγώ να μου 'ρθει κάτι από όσα λέμε στο μυαλό και γελάω μόνη μου σαν το χαζό ου ου ου !!!! :P

κ εγώ το ίδιο!

Η δασκάλα όλα αυτά στα είπε... ΟΚ. Το τί κάνουμε στο είπε ή μήπως και περιμένει το Άγιο Πνεύμα ???? Άντε τώρα όλοι το έχουν ρίξει στην θεωρία.... :evil:

κάθε φορά που είναι η δασκάλα της όταν την αφήνω, με κρατάει από το πόδι. επειδή την μαλώνει μερικές φορές κ καλά της κάνει. εγώ της το έχω πει. πρέπει να μπουν όρια!

όταν είναι η άλλη κοπελίτσα η σύσα κάνει χαρές κ είναι πολύ άνετη!

κατά τα άλλα τόσο καιρό της έδιναν νερό από ξένο ποτηράκι....εγώ της είχα τάπεργουέρ!

πρέπει να τους παώ άλλο με το όνομα της σύσας πάνω. το δικό μας το έδωσαν σε άλλο παιδί!:evil:

ένα χαζοπλαστικό....

κ τις τελευταίες μέρες που της βάζω κέηκ δικό μου για πρωινό μου έγραφε ότι η σύσα έφαγε λίγα κορν φλέηκς!!!!!!:confused::eek::mad:κιχ μιχ για το κέηκ. σήμερα που την ρώτησα σχετικά μου το έγραψε στο σημείωμα!!!!!ΣΩΠΑ!

....όχι οδηγίες δεν έδωσε! καλό λόγο για το παιδί μου δεν είπε!

εγώ πρέπει να προσθέσω κάτι;:rolleyes:

Και συνεχίζω με τα νέα μας...

Πρωί πρωί πήγα και κουρεύτηκα ! Επιτέλους ! Έκλεισα ραντεβού τελείως στην τύχη μόνο και μόνο επειδή ανοίγει στις 8 και θα προλάβαινα να είμαι στην ώρα μου στο γραφείο. Ευτυχώς, το παιδί που με περιποιήθηκε ήταν καλός τελικά. Μια χαρά τα σουλούπωσε !

Πολύ θα ήθελα και μανικιούρ-πεντικιούρ αλλά, αυτά, αν μπορέσω για Σάββατο απόγευμα, εννοείται, αφού γυρίσει ο Λοβ από την δουλειά να κρατήσει την πιτσιρικαρία μας !

με γειά! άντε κ το ΣΚ θα γίνεις μονδέλο!

σήμερα στο τσακ πρόλαβε την σύσα ο φέφος. το σχολικό τον περίμενε κ 3 λεπτά!!!!!έτρεχε από τον οδοντίατρο που τον άργησε κάτι ψιλά! τουλάχιστον τελείωσε! Φεύγω σε λίγο!

ρε παιδιά το σχολικό γίνεται να μην έχει κλιματισμό; λιώνει κάθε φορά η αγάπη μου!:(

Link to comment
Share on other sites

Eviri σε ευχαριστώ για τις πολύτιμες οδηγίες!

Τίποτα δεν έκανα.

Και ναι,φταίω που δεν βγήκε κυβέρνηση,δεν είχα..."δόντι"!!!Αλλά είναι μυστικό...Μην το πεις πουθενά...

Όχι, θα το ξέρουμε μόνο εγώ, εσύ κι ο κόσμος όλος.

Κοριτσια εσεις που κρυωνετε που βρισκεστε?γιατι εμεις εδω αθηνα ψηνομαστε

Δεν την πρόσεξα την ερώτηση την προηγούμενη φορά, αλλά την είδα μέσα από την παράθεση της Φέφης.

Εγώ είμαι στη Στουτγκάρδη της Γερμανίας.

κάνεις σεξ θορυβοδώς!

Για παράδειγμα, εκείνη την ώρα χτυπάς και δύο καπάκια της κατσαρόλας.

Πρωί πρωί πήγα και κουρεύτηκα !

Με 'γεια, με 'γεια σε έκανε κούκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε!Σας κάνω το τραπέζι...

Με επιασε η προκοπή μεσημεριάτικα και καθώς κοιμόταν το μικρό μου,έφτιαξα τα γεμιστά μου κολοκύθια

4 κολοκύθια με 6-7 εκατοστα διάμετρο το καθενα και καμιά 20αρια πόντους μήκος,έβγαλαν 8 γεμιστά-γίγαντες και μισό κιλό κιμάς με ρύζι και τριμμένο κολοκύθι έδωσαν επιπλέον 17 γιουβαρλάκια!!

Φυσικά μπήκαν δυο κατσαρολάρες...Στη μία τα έκανα κοκκινιστά και στην άλλη με λεμόνι και κορν-φλάουρ(χωρίς αυγό)..Δύο σαλτσούλες μούρλια...

Link to comment
Share on other sites

Έξω απο τα μέγαρα μενω.η αληθεια ειναι πως δεν φεύγουμε απο εδω για τα παιδια κυρίως.δυσκολα βρίσκεις μονοκατοικία εδω.κ ολα ειναι πανάκριβα.ο άντρας μου στο πευκο ειναι.αν ξέρετε.μεχρι να πάρει μετάθεση εδω μας βλέπω.

αχου lolalu εγω μενω ελευσινα

καλημερα κοριτσια,εννοειται οτι αφου χθες δεν μπορεσα να σας διαβασω εχω χασει πολλα που αδυνατ να τα μαθω σημερα...αμαν μια μερα δεν γραφω κ εσεις εκεινη τα λετε ολα :P!!!!

οποτε θα σας πω τα δικα μου νεα,εχθες ειχαμε ραντεβου στην κλινικη με την γιατρο κ ειδαμε το στρουμφακι το οποιο εφτασε τα 3κιλακια κ κατι κ ετσι κλεισαμε ημερ τοκετου για παρασκευη στις 22Ιουνιου!!!!πω πω κοριτσια σε μια βδομαδα σχεδον γενναμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

α να γραψω κ το σημερινο μενου το οποιο θα ειναι ή ψαρια ή καλαμαρακια,παντως μερα θαλασσινων ειναι ;)!!!!!

φιλακια πολλα σε ολες!

ωραιο φαι!!!αντε με το καλο να δεις τον στρουφουλη σου
κ εδώ στο λουλουδιστάν ψηνόμαστε!

λουκάνικα χωριάτικα;μιαμ! μιαμ!

όλα καλά να σου έρθουν μικρούλα μου!

λουλουδισταν?ωραια περιοχη πρεπει να ναι εκει χιχιχιχι:P

σήμερα πέτυχα τη δασκάλα της όταν την πήγα σχολείο....

μου είπε ότι είναι πάλι απείθαρχη!

ότι είναι ιδιότροπη στο φαγητό! άμα πει όχι, άμα της φανεί ζεστό, άμα την συνεχίσει το τάισμα η άλλη κοπέλα...το ράβει η μικρή μου! τέρμα το φαγητό! γενικώς δεν τρώει τώρα με τη ζέστη!φρουτακια δως της αμα δεν προτιμει το φαι και αγγουρακι με ντοματουλα κ τυρακι για να δροσιζεται το ζουζουνι

δεν κάνει τσίσα στο σχολείο, δεν έχει βέβαια ατυχήματα! αλλά μάλλον ντρέπεται!

κατά τα άλλα ένα αγοράκι της δίνει φιλάκια κ η δικιά μου κάθεται κ την φιλάει! δεν τον είδα τον Αντωνάκη! πιθανόν να τον δω το απόγευμα να κόψω κίνηση!:cool:

σχόλιο φέφου: είμαστε ομορφόσογο!!!!!!:P

ψώνιο!:rolleyes::tongue:

Πολύ χαίρομαι που γελάτε .... πόσες φορές έχει τύχει πχ να οδηγώ να μου 'ρθει κάτι από όσα λέμε στο μυαλό και γελάω μόνη μου σαν το χαζό ου ου ου !!!! :P

Γεωργία μου,

Μικρούλα είσαι ακόμη. Όλα θα γίνουν ;) σιγά -σιγά ! ελπιζω γιατι δεν εχω να κανω κατι αλλο :tongue:

Είσαι κι εσύ ... γλωσσοπλάστης !!!!

Καλόοοοο !

Περιστέρω μου,

Εγώ πάντοτε με κιμά τα φτιάχνω έχοντας τσιγαρίσει την γέμιση με μπόλικο κρεμμυδάκι φρ. και άνιθο και στο τέλος αυγολέμονο ! κοριτσια δεν εχω φτιαξει ποτε τοσο νοστιμα ειναι?

Και με τον τρόπο που έγραψε η Εβίρι μας θα είναι νόστιμα φαντάζομαι στον φούρνο με μπεσαμέλ !:idea:

Ωχ συμπεθέρα, αφού σιδέρωσες εσύ εχθές, άρα, εγώ έχω σήμερα σίδερο (έτσι το πάμε μια η άλλη χα χα).... οπόταν , καλά μου κουράγια ! πω πω μην μου το θυμιζεται εχω κ εγω σιδερο.κ το χειροτερο μου σεντονια

Δεν την πρόσεξα την ερώτηση την προηγούμενη φορά, αλλά την είδα μέσα από την παράθεση της Φέφης.

Εγώ είμαι στη Στουτγκάρδη της Γερμανίας.

πως τα βλεπεις τα πραγματα εκει..βλεπω κ εμεις για εκει να την κανουμε


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε!Σας κάνω το τραπέζι...

Καλά μιλάμε για σούπερ ντούπερ μαγείρεμα. Εγώ θα έρθω πρώτη.

πως τα βλεπεις τα πραγματα εκει..βλεπω κ εμεις για εκει να την κανουμε

Έχει αρχίσει κι εδώ η ανεργία να χτυπάει την πόρτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tι κανετε κοριτσια?

Εγω καλα, κρυωνω ειμαι τυλιγμενη με τη ρομπα, και εχω νευρα που δε μπορω να παω να ψηφισω..

Τι να πω για τον καιρο εδω, και εγω δεν αντεχω πραγματικα περιμενω πως και πως να την κανουμε. Απο τη συγχυση μου ηπια pear cider που μολις συνειδητοποιησα οτι ειναι η αγαπημενη μας Ζελιτα στα ελληνικα! Αληθεια κυκλοφορει ακομα?

Φεφη, εννοουσα φορεμα χωρις καλσον, αλλα εφαγα το Ε. Η Συσα δεν ηθελε να φαει απο το κεικ στον παιδικο, η' υποψιαζεσαι οτι ξεχασαν να της δωσουν? Κατα τα αλλα τι αλλο βα γραψει καλε η δασκαλα?

Τι αλλα, τι αλλα...ναι ξεκινησα και αλλη δουλεια απο το σπιτι και ετσι ειμαι μονιμως σα ζομπι, αλλα δε με πειραζει, μ αρεσει και θελω να βγαλω κ λεφτα...τρεχουν τα εξοδα!:tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

Σηκώθηκα από τις 5 σήμερα και είμαι άυπνη.Οι πόνοι στην πλάτη μου επέστρεψαν χειρότεροι από κάθε άλλη φορά.Δεν μπορούσα ούτε πλευρό να αλλάξω,ούτε να ανασάνω.Εβαλα κρεμα βολταρεν,αλλά αποτέλεσμα κανένα.Εκανα ενα καυτό μπάνιο,αλλά αποτέλεσμα είπσης κανένα.Μόνο μια μικρή ανακούφιση,όταν έπεφτε πάνω μου το νερό.

Σε λίγο θα ξυπνήσει ο μικρός και είμαι μόνη μου,να δω πώς θα τα καταφέρω...

Δεν ξέρω τι να κάνω...

Αυτός ο πόνος είναι αρκετές μέρες τωρα που έρχεται και φεύγει.Στην παγωμένη θάλασσα μου πέρασε αμέσως και για ενα πενθήμερο ήμουν μια χαρά

Ο περιστέρης λέει ότι είναι άγχος και ότι είναι αντανακλαστικός πόνος από το στομάχι.

Αφροδίτη συμπάσχουσα,πώς είσαι;Σκέφτομαι να πάρω έμπλαστρο...Αλλά δεν αντέχω το κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Δεν την πρόσεξα την ερώτηση την προηγούμενη φορά, αλλά την είδα μέσα από την παράθεση της Φέφης.

Εγώ είμαι στη Στουτγκάρδη της Γερμανίας.

κ εγώ στην πόλη που την βλέπεις κ σου ρχεται λαχτάρα!

Ελάτε!Σας κάνω το τραπέζι...

Με επιασε η προκοπή μεσημεριάτικα και καθώς κοιμόταν το μικρό μου,έφτιαξα τα γεμιστά μου κολοκύθια

4 κολοκύθια με 6-7 εκατοστα διάμετρο το καθενα και καμιά 20αρια πόντους μήκος,έβγαλαν 8 γεμιστά-γίγαντες και μισό κιλό κιμάς με ρύζι και τριμμένο κολοκύθι έδωσαν επιπλέον 17 γιουβαρλάκια!!

Φυσικά μπήκαν δυο κατσαρολάρες...Στη μία τα έκανα κοκκινιστά και στην άλλη με λεμόνι και κορν-φλάουρ(χωρίς αυγό)..Δύο σαλτσούλες μούρλια...

πω πω! κοκκινιστά δεν τα έχω φάει ποτέ! προκομμένο κορίτσι!

σήμερα πέτυχα τη δασκάλα της όταν την πήγα σχολείο....

μου είπε ότι είναι πάλι απείθαρχη!

ότι είναι ιδιότροπη στο φαγητό! άμα πει όχι, άμα της φανεί ζεστό, άμα την συνεχίσει το τάισμα η άλλη κοπέλα...το ράβει η μικρή μου! τέρμα το φαγητό! γενικώς δεν τρώει τώρα με τη ζέστη!φρουτακια δως της αμα δεν προτιμει το φαι και αγγουρακι με ντοματουλα κ τυρακι για να δροσιζεται το ζουζουνι

μόλις γυρίζει από το σχολείο συνήθως τσιμπολογάει από τον πατέρα της ψωμάκι, τυράκι ή κουλουράκι ή τσουρεκάκι! μόλις ξυπνήσει της δίνει ο φέφος κρεμούλα δική μου κ μόλίς γυρίσω κ εγώ της ετοιμάζω χυμό από πορτοκάλια 2-3!

αργότερα αγγουράκι, τυράκι φέτα σκέτη, τσουρεκάκι, τραχανά ή μπατζίνα (όπως χθες κ προχθές), γαλατάκι κ νάνι!

τα φρούτα παίζουν σε όλη τη διάρκεια της μέρας, γιατί τρώμε πολλά με τον φέφο!

Tι κανετε κοριτσια?

Εγω καλα, κρυωνω ειμαι τυλιγμενη με τη ρομπα, και εχω νευρα που δε μπορω να παω να ψηφισω..

Τι να πω για τον καιρο εδω, και εγω δεν αντεχω πραγματικα περιμενω πως και πως να την κανουμε. Απο τη συγχυση μου ηπια pear cider που μολις συνειδητοποιησα οτι ειναι η αγαπημενη μας Ζελιτα στα ελληνικα! Αληθεια κυκλοφορει ακομα?

ζελίτα; δεν το ξέρω!

Φεφη, εννοουσα φορεμα χωρις καλσον, αλλα εφαγα το Ε.

ο.κ.!

Η Συσα δεν ηθελε να φαει απο το κεικ στον παιδικο, η' υποψιαζεσαι οτι ξεχασαν να της δωσουν?

ξεχνούσε να της το δίνει!

Κατα τα αλλα τι αλλο βα γραψει καλε η δασκαλα?

δεν ήθελα να γράψει τίποτα άλλο. να της δίνει νερό από το ποτήρι το δικό της κ να μου πει αν έφαγε από τα φαγητά μου! όχι μούγγα για το πρωινό που της έβαζα μαζί της!

Τι αλλα, τι αλλα...ναι ξεκινησα και αλλη δουλεια απο το σπιτι και ετσι ειμαι μονιμως σα ζομπι, αλλα δε με πειραζει, μ αρεσει και θελω να βγαλω κ λεφτα...τρεχουν τα εξοδα!:tongue:

πολύ καλά κάνεις!

χθες πήγαμε στη γιοτούλα, όπως την λέει κ το παιδί! ήρθαν οι γιαγιάδες, ο ένας παππούς! 6.30 η γιορτή έξω στην αυλή, να καίγεται το κάρβουνο! χωρίς τέντα ή σκιά πουθενά!

το παιδί μου δεν ήταν πουθενά! εμφανίστηκε στο τέλος, αφού σκάσαμε, μαζί με όλα τα παιδιά του σχολείου κ ενώ είχαν επιλεγεί κ μικρότερα νωρίτερα κ χωρίς ρόλο!!!!!!!!!!!

έξαλλη! να πω ότι το παιδί μου δεν το 'χει, να πω εντάξει!

μα να επιλέγουν παιδάκια που κλαίνε, που ντρέπονται κ το δικό μου που είναι μέσα στην τσαχπινιά να μην έχει καμιά συμμετοχή!!!!!!

έξω φρενών έγινα η μάνα!

κ στο τέλος που μοίραζαν τα αναμνηστικά...μπαίνω στη σειρά κ ακούω η δασκάλα της να λέει σε κάθε μάνα από έναν καλό λόγο για το κάθε παιδί. φτάνει η σειρά μου κ δεν είπε κιχ!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑΔΑ!

που σημαίνει ότι τί μανδάμ; ότι το παιδί μου δεν έχει τίποτα να το παινέψεις; ότι βαριεσαι να μιλήσεις μαζί μου για το παιδί μου; ότι τόσο πίσω είναι από τα άλλα λουλουδάκια που ακόμα φορούν πάνα, που δεν μιλούν, που δεν ανταποκρίνονται σε εντολές ...που βάζεις αυτά κ όχι κ το δικό μου να έχει ρόλο στη γιορτή!!!!!!!!!

κ άντε έμειναν κ άλλα μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού παιδάκια χωρίς εμφάνιση, αλλά δεν είχες να πεις τίποτα καλό για το παιδάκι μου;

άει σοιχτίρ μαρή σαριόλα!!!!!!κ λίγα λέω! ήμουν να σκάσω χθες!

έβλεπα τα μωρούλια να εμφανίζονται χθες, να μην ανταποκρίνονται στο ρόλο τους στη γιορτή, να μην ανοίγουν το στόμα τους κ πάλι να χειροκροτούμε όλοι, γιατί ήταν υπέροχα κ να περνάει όλη η γιορτή κ το δικό μου να το έχουν μέσα μαντρωμένο; έξαλλη!!!!!!!!

σήμερα τρώμε γεμιστές πιπεριές όλοι. το απόγευμα στο σχόλασμα θα έρθει ο φέφος να πάμε στο εκλογικό τμήμα να παραλάβω εκλογικό υλικό.

την σύσα θα την παραλάβουν από το σχολείο τα πεθερικά μου.

το καλό ήταν ότι γνώρισα κ άλλα παιδάκια από το τμήμα της σύσας κ μαμάδες! η μάνα μου με μια φίλη της συνειδητοποίησαν ότι οι εγγονές τους είναι φίλες!

είδα συναδέλφισσές μου που στέλνουν τα παιδιά τους στο ίδιο σχολείο!

χαίρομαι που δεν θα ξαναεπιλέξω το ίδιο σχολείο για το πρόγραμμα, αφού έχει πολύ υψηλά μόρια!

η γιορτή είχε θέμα την τεχνολογία κ ξέθαψαν τον μορμόλη!!!!!!!:rolleyes:

ούτε τους ένοιαξε ούτε σκέφτηκαν να το οργανώσουν έστω μία ώρα αργότερα να έχει πέσει έστω λίγο ο ήλιος!

καλά για τέντα ούτε λόγος! είναι επιχειρηματίας η κυρία! λεφτά υπάρχουν!

να το οργανώσει μέσα...θα της χαλούσε η επιχείρηση!!!!!!

ουστ!

Περιστεράκι μου περαστικά σου κ γρήγορα!

να πήγαινες σε έναν παθολόγο να σε κατευθύνει καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...