Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας φιλενάδες μου!

Εναν οδοντίατρο πήγα η γυναίκα και δεν σας προλαβαίνω πια...

Είστε απολαυστικές!!!Δεν χορταίνω να σας διαβαζω!!!

Καλώς τα τα νέα κοριτσια μας, lolalu και gogothanos

Διάβασα στα πεταχτά τα νέα σας.Δεν προκάνω να σχολιάσω...Ισως μετά...

Εβίρι,φέφη,Κάντυ,λολαλου(τι ωραίο και τι υπέροχο όνομα το αγόρι σου!!!)ΕλενΑγγλία και όλα τα κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τα μηνυματάκια σας.Μου δίνουν δύναμη και μεγάλη χαρα!!

Σας φιλώ και πάω να ταϊσω μικρό και μεγάλο αντρούλη και επανέρχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Να 'μαι κι εγώωωωωωω. Καλημέρα κορίτσια.

Θα φτιάξω σήμερα ρύζι βρασμένο με γάλα. Έχουν μείνει και φακές από χτες για όποιον θέλει.

αυτό το ρύζι με το γάλα μου το εξηγείς αν θέλεις, όποτε έχεις χρόνο. συνταγή εννοώ κ εξπλέην τί γεύση έχει. ρυζόγαβλο; έτσι το λέω για πλάκα, ντάτσει;

μάκια!

Nα ξεκινήσω με το Μεταξάκι μας που πραγματικά του βγάζω το καπέλο!

Είσαι θεά κορίτσι μου! Μου φτιάχνεις το κέφι κάθε φορά που σε διαβάζω!!!

Φοβερό χιούμορ, αυτοσαρκασμός και τέρας υπομονής και αισιοδοξίας!ΕΥΓΕ!!

Κοινώς γνήσιος άνθρωπος!! Να παραμείνεις έτσι!

ΑΚΡΙΒΩΣ. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ!

Φέφη πότε θα κάνουνε γιορτουλα;

αύριο το απόγευμα στις 6.30! μια αγωνία η τρελή την έχω. ή που θα γίνει το σώσε ή που θα τρέξει αγκαλιά μας!

πού κ να είχε ποίημα!

είπα στην πεθερά μου κ της πήρε ένα άσπρο σορτς για τη γιορτή όπως μας ζήτησαν.

πριν λίγο με πήρε ο φέφος τηλέφωνο κ άρχισε με το "βαστάτε τούρκοι τ' άλογα!" τί έγινε του λέω έντρομη. μου απάντησε ότι του εκμυστηρεύτηκε η κόρη μας ότι αγκάλιασε έναν Αντώνη!!!!!από το σχολείο!!!!!!!:tongue:

η μανούλα μου θα μου στείλει το απόγευμα γεμιστές πιπεριές, εννοείται με κιμά, κ έκπληξη μπατζίνα!

έχω σιδέρωμα το απόγευμα μπόλικο!!!!κ θέλω να σκουπίσω-σφουγγαρίσω. χάλια είναι το πάτωμα!

Καταρχήν καλωσήρθες!

Θα σταθώ μόνο σ'αυτό το σημείο γιατί στα υπόλοιπα με κάλυψαν τα κορίτσια.

Πρόσφατα άκουσα ότι τα συνεργεία που κάνουν απεντομώσεις έχουν ειδικά φάρμακα για τα φίδια και είναι πολύ πιο σίγουρα από τα υπόλοιπα μέτρα που παίρνουμε! Λίγο ακριβούτσικα αλλά ησυχάζει το κεφάλι σου στο 100% για 3-4 μήνες! Ψάξτο λίγο αν θέλεις!

έτσι, έτσι!

Γεια σας φιλενάδες μου!

Εναν οδοντίατρο πήγα η γυναίκα και δεν σας προλαβαίνω πια...

Είστε απολαυστικές!!!Δεν χορταίνω να σας διαβαζω!!!

Καλώς τα τα νέα κοριτσια μας, lolalu και gogothanos

Διάβασα στα πεταχτά τα νέα σας.Δεν προκάνω να σχολιάσω...Ισως μετά...

Εβίρι,φέφη,Κάντυ,λολαλου(τι ωραίο και τι υπέροχο όνομα το αγόρι σου!!!)ΕλενΑγγλία και όλα τα κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τα μηνυματάκια σας.Μου δίνουν δύναμη και μεγάλη χαρα!!

Σας φιλώ και πάω να ταϊσω μικρό και μεγάλο αντρούλη και επανέρχομαι!!!

μάκια σου σε αγαπάμε ματάκια!:)

Link to comment
Share on other sites

το ψολάριουμ νομίζω ότι παίρνει βραβείο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν παίζεσαι μαρή κάντυ!

θα το πω στον φέφο .....για τον καλλωπισμό μου.

θα καταλάβει πιστεύω ότι πρόκειται για περιποίηση επιδερματίδας!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

όη όη! που λέει κ το φεφόπαιδο!!!!;)

μα σε όλα όσα έγραψες είσαι θεά!:)

φιλιά κ σε σένα κ πολλά μπράβο!!!!εμένα με συγκίνησες με την υπομονή σου!

:shock::shock::shock::shock:

σέστηκα λέμε!

απαιτείς χθες από το σύζυγο να στείλει από μαγαζί με φάρμακα να ψεκάσει αυτό το φάρμακο για τα φίδια να τσοφήσει!!!!!

εσείς πάτε μια βόλτα βρε αδερφέ, σε μια γιαγιά για λίγες μέρες! αδέρφια έχεις;

βεράντα κ πάλι βεράντα!

βάλε δυνατά μουσική! εσύ δεν ενοχλείς κ κανέναν!

Τα παιδια μας χωρίς υπερβολές δεν τα κρατάει καμμια γιαγιά κ καμμια θεία.μα ούτε κ τα παιδια κάθονται.τωρα μιλάω για οταν πηγαίνουμε καλαματα.,γιατι εδω δεν υπαρχει κανεις.

Προς το παρόν βάλαμε θειάφι,να δούμε τι θα γίνει.ναι εννοειται βεράντα.εχω αδέρφια ,μένουν χαιδαρι .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...........................

Ευχαριστώ όλα τα κοριτσάκια μου και ιδίως την ΈΛΕΝ2008 (για την Φέφη δε λέω, δεν κάνει... είναι σαν να σας "απατάω" είμαστε ούνα ράτσα-ούνα φάτσα !!!!) για τα καλά σας λόγια !!!!

Είμαι "Καραγκιόζης" από τους λίγους.... και αυτός ο αυτοσαρκασμός πολλές φορές με έχει σώσει έως τώρα (και δεν έχω προβεί σε αποτρόπαιες πράξεις, σε πολλά, σε πάμπολλα επίπεδα).... Θού Κύριε.... κλπκλπ :rolleyes:

Μη νομίζετε ότι δεν τραβάω τα ζόρια μου κι εγώ... τα τραβάω και τα παρατραβάω... χθες πχ μετά το σκηνικό απείρου κάλλους που σας περιέγραψα εν ολίγοις με τον Νικολή.... αφού μου έκανε πλεξούδα το μαλλί... πάμε σπίτι... "Πεινάμε" λένε και τα 2 ... τα ρωτάω "Θέλετε αυγά με πατάτες ? " "ΝΑΙαιαιαι" μεγάλη χαρά στο σπίτι μας...

τρώνε ωραία ωραία ... όλα ΟΚ...

έρχεται η ώρα να τα αλλάξω για να ετοιμαστούμε για ύπνο Υ ΠΟ ΤΙ ΘΕ ΤΑΙ.... (σημ. τα έκανα μόνο ντους όχι και λούσιμο)... αρχίζει η μικρή να χοροπηδάει στο κρεββάτι.... αρχίζω κι εγώ το κύρηγμα "Μην το κάνεις αυτό τώρα έφαγες θα κάνεις εμετό κλπκλπ" τί ήταν να το πω η ρουφιάνα ?

Κλατς.... πάρ΄τα όλα έξω (1ο εγκεφαλικό 1-0).... καλά που πρόλαβα και την εκσφενδόνισα (που λέει ο λόγος πάντα)τουλάχιστον κάτω στο πάτωμα .... εκείνη την ώρα την φώναξα η αλήθεια είναι... βάζει τα κλάματα , μέχρι να φέρω χαρτί βετέξ κλπ να καθαρίσω κάνει άλλη μια και αμολάει κι όλο το κατουρλιό στο πάτωμα (2ο εγκεφαλικό 2-0)....

σα να πήγα κάτι να πω αλλά μάλλον συγκρατήθηκα γιατί το λυπηθηκα. ΜΟΝΟ την κοίταξα με εκείνο το βλέμμα, το ξέρετε !!!:cool:

Με τα πολλά την τακτοποίησα με καθαρά ρούχα αφού ξαναμπήκε, εννοείται, για μπάνιο.... ήπιε γάλα και μετά ο Σεμινο-τυρανόσαυρος :rolleyes: θυμήθηκε ότι ήθελε κ..κά ! ... πάει 1η φορά γιογιο, κάθεται, όλα καλά.... παίρνω το λεκανάκι να το αδειάσω αλλά επειδή είχε λίγο λερωθεί το κράτησα δίπλα μου να το σαπουνήσω... εκείνη την στιγμή ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ έπλενα/σαπούνιζα κάτι δικά μου παπούτσια (4 ζευγάρια χα χα) είπα κι εγώ από μέσα μου "Ας τελειώσω με αυτά να πλύνω μετά το παιδιού το λεκανίδιον!"

Αμ δε ??????????????????????????

Της ήρθε και 2η φορά στα καπάκια να πάει για κ...κά :confused::rolleyes::cool: (αυτό δεν είναι παιδί δικό μου, τέλος !) , πήγε να βρει την λεκάνη αλλά... δεν και τα αμόλαγε σαν τις γάτες όπου έβρισκε !!! ΚΟΙΝΩΣ ΣΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ !

Πάω κι εγώ στην κουζίνα γιατί φώναζε "Μαμά κοίτα τί έκανα !" και τί να δω (3ο εγκεφαλικό... δεν είναι 3-0 είναι σημειώσατε Χ, γιατί σε αυτό το σημείο κόπηκε η σύνδεση, μάλλον έκαψα το κεντρικό κύτταρο χα χα)

Φυσικά δεν την μάλωσα, στην παρούσα δεν έφταιγε !

............ όλο το παραπάνω είναι 10-20 το πολύ λεπτάκια της καθημερινότητάς μου ! Και δεν είμαι υπερβολική !

Γιατί μετά ήθελε ο μεγάλος αγκαλίτσα, παραμύθι και νάνι

η μικρή τα ίδια (δεν έχω βρει ακόμη τον τρόπο να τα παίρνω και τα 2 μαζί αγκαλιά σε 2 διαφορετικά κρεββάτια)

Μετά ήρθε ο μπαμπάς μας που ήθελε ο Χριστιανός τα δικά του ( με την καλή έννοια) και μετά όπως καταλαβαίνετε μου έμεινε το ψολάριουμ στο χέρι !!!!! Πού τέτοια τύχη ! Πού κουράγια ! {Εβίρι μην γελάς σε βλέπω}

Πλάκα κάνω λοιπόν. Αν κάτσω και φαντάζομαι λίγο-πολύ όλες μας να σας περιγράφω σκηνές... θα φρικάρω πιο πολύ.... γι' αυτό λέω

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, όσοι με ξέρουν με αγαπούν έτσι και γι' αυτό που είμαι και, στην τελική, δεν με πολυ-νοιάζει εγώ θέλω τα παιδιά μου να θυμούνται ότι είχαν μια μαμά αλοιφή και λίγο τσίρκο για την πάρτη τους !

Γερά να είναι κι εκείνα κι εμείς να τα μεγαλώνουμε/καμαρώνουμε !

Μάκια σας ! Σας αγαπώ !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες μου!

Εναν οδοντίατρο πήγα η γυναίκα και δεν σας προλαβαίνω πια...

..........

Σας φιλώ και πάω να ταϊσω μικρό και μεγάλο αντρούλη και επανέρχομαι!!!

Τί έκαμες Περιστέρω μας ? τέλεψες με τον οδοντογιατρό ????? ή όχι ακόμη ? :confused:

το ψολάριουμ νομίζω ότι παίρνει βραβείο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν παίζεσαι μαρή κάντυ!

θα το πω στον φέφο .....για τον καλλωπισμό μου.

θα καταλάβει πιστεύω ότι πρόκειται για περιποίηση επιδερματίδας!!!!!!!

Ναι ναι πολύ θα το 'θελα κι εγώ μια περιποίηση επιδερμίδας ..... ωραία ε ?

Να μας βάλουν λέει κάτω και αφού μας κάνουν από εκείνο το θεραπευτικό μασάζ με αυτές τις πέτρες που καίνε (χοτ στοόουνς σου λεει το λενε :P) γιατί η πλατούλα μου "ανοίγει" - στα καπάκια μια φωτόλυση παντού (να μην μείνει ούτε μία τρίχα πουθενά) και στο τέλος... σου φύλαξα μαρή το καλυτερότερο : ψολάριουμ φυσικά !!!;):confused::D:rolleyes:

α χα χα, σα δε ντρέπομαι Μάνα πράμα !

Τελικά αυτή η Γαλλική Φιλολογία με κατέστρεψε .........

Τα παιδια μας χωρίς υπερβολές δεν τα κρατάει καμμια γιαγιά κ καμμια θεία.μα ούτε κ τα παιδια κάθονται.τωρα μιλάω για οταν πηγαίνουμε καλαματα.,γιατι εδω δεν υπαρχει κανεις.

Προς το παρόν βάλαμε θειάφι,να δούμε τι θα γίνει.ναι εννοειται βεράντα.εχω αδέρφια ,μένουν χαιδαρι .

Και δύσκολα λολαλού μου θα βρεις άνθρωπο να στα κρατήσει και τα 2 μαζί. Εμάς μόνο τα πεθερικά μου για λίγο επειδή είναι και οι 2 μαζί οπότε αναλαμβάνει από ένα τέκνο ο καθένας ...

από ότι γράφεις κι εφόσον δεν μπορείς να οδηγείς στην παρούσα φάση μόνη σου με 2 παιδιά μες στις ερημιές του Αλ Χαλίλι ... πες σε μια φίλη να έρθει... αν πάλι ούτε αυτό γίνεται

βεράντα και πάλι βεράντα !

Μουσική, βιντεο κλιπ λίγο να ξελαμπικάρετε !

Μη σε φάει η μοναξιά ! :|

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές! Σας διαβάζω αν και δε γραφω γιατι οπως σας εχω ξαναπει μαγειρευει άλλος;)

Επειδη εγω ζω σε μια ιδιομορφη κατάσταση, ζω με την κορη μου και τους γονεις μου, δηλαδη με ενα νηπιο και δυο ηλικιωμένους, προσπαθω να ικανοποιησω τις επιθυμίες διαφορετικών ηλικιών. ............. Προσπαθω καποια πραγματα να τα βλεπω πιο χαλαρά για το καλό της μικρης μου άρα και το δικό μου.

................

Σορρυ για το τεράστιο ποστ και για την "εισβολη" μου στο καφε. Φιλια σε όλες.

Φωτεινή μου,

Δεν θυμάμαι αν στο έχω γράψει στο δίπλα, αλλά σε θεωρώ ήρωα πραγματικά που προσπαθείς να ισορροπείς με τόσο διαφορετικές επιθυμίες !

Τελικά, αν θέλει ο άνθρπωπος, όλα τα μπορεί !

Και να μπαίνεις να μας γράφεις βρε αδερφέ τί μαγειρεύει ο άλλος !!! ;) Δεν πειράζει !

Link to comment
Share on other sites

συμπεθερα εισαι πραγματικος αγωνιστης της ζωης, τοχω ξαναπει!!!εισαι ψυχαρα, ανθρωπος με ολη τη σημασια της λεξης και πολυ καλη και αφοσιωμενη μανουλα:D:D σε μερικα χρονια τα παιδια σου θαναι περηφανα για σενα!!!μπραβο σου και παλι!!οσο για τα μυνηματα σου χαιρομαι να τα διαβαζω. αυτο το τελευταιο ειδικα με το σεμινιδιο μεεκανε και γελασα δυνατα (ο ηλιθιος διπλανος μου με κοιτουσε καπως ετσι:confused:..τι θες ρεεε???δεν μπορουμε να γελασουμε???:D:mad:)

Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα!

Δυό μέρες τώρα δεν έχω καταφέρει να πάρω ανάσα στην δουλειά! Και δυστυχώς το καλοκαίρι είναι μπροστά καθώς και οι άδειες :confused::confused::confused:

Σας γράφω δυό λόγια για την χθεσινή γιορτή της κόρης μου στο σχολείο που ήταν και η τελευταία της στο δημοτικό. Τα συναισθήματα ανάμεικτα! Χαρά γιατί μεγαλώνει το παιδί μου και το βλέπω να γίνεται μία δεσποινίδα και συγκίνηση μεγάλη που αφήνει πίσω την παιδική αθωώτητα και μπαίνει σιγά σιγά στον κόσμο των ενηλίκων!

Ανοίξανε λοιπόν το μπαούλο των αναμνήσεων στο σχολείο και παίξανε παιχνίδια σχεδόν ξεχασμένα σήμερα όπως το <<Αλάτι χοντρό>>, << Μέλισσα, μέλισσα>>, <<Τυφλόμυγα>> και πολλά άλλα!

Στην συνέχεια κάνανε κι ένα χορευτικό τα κορίτσια με ένα σύγχρονο τραγούδι ενώ τα αγόρια χόρεψαν την ¨Ρόζα¨ που είχε τραγουδήσει ο Μητροπάνος!

Στο τέλος φώναξαν συνθήματα για το σχολείο τους και τους δασκάλους τους!

Αυτά τα ολίγα για την ώρα! Δουλεύω μέχρι τις 7 σημέρα οπότε και ευελπιστώ να βρω χρόνο να διαβάσω ότι έχετε γράψει!

Φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συμπεθερα εισαι πραγματικος αγωνιστης της ζωης, τοχω ξαναπει!!!εισαι ψυχαρα, ανθρωπος με ολη τη σημασια της λεξης και πολυ καλη και αφοσιωμενη μανουλα:D:D σε μερικα χρονια τα παιδια σου θαναι περηφανα για σενα!!!μπραβο σου και παλι!!οσο για τα μυνηματα σου χαιρομαι να τα διαβαζω. αυτο το τελευταιο ειδικα με το σεμινιδιο μεεκανε και γελασα δυνατα (ο ηλιθιος διπλανος μου με κοιτουσε καπως ετσι:confused:..τι θες ρεεε???δεν μπορουμε να γελασουμε???:D:mad:)

:oops::oops::oops:;);):P:p

Καλό απόγευμα!

Δυό μέρες τώρα δεν έχω καταφέρει να πάρω ανάσα στην δουλειά! Και δυστυχώς το καλοκαίρι είναι μπροστά καθώς και οι άδειες :confused::confused::confused:

Σας γράφω δυό λόγια για την χθεσινή γιορτή της κόρης μου στο σχολείο που ήταν και η τελευταία της στο δημοτικό. Τα συναισθήματα ανάμεικτα! Χαρά γιατί μεγαλώνει το παιδί μου και το βλέπω να γίνεται μία δεσποινίδα και συγκίνηση μεγάλη που αφήνει πίσω την παιδική αθωώτητα και μπαίνει σιγά σιγά στον κόσμο των ενηλίκων!

Ανοίξανε λοιπόν το μπαούλο των αναμνήσεων στο σχολείο και παίξανε παιχνίδια σχεδόν ξεχασμένα σήμερα όπως το <<Αλάτι χοντρό>>, << Μέλισσα, μέλισσα>>, <<Τυφλόμυγα>> και πολλά άλλα!

Στην συνέχεια κάνανε κι ένα χορευτικό τα κορίτσια με ένα σύγχρονο τραγούδι ενώ τα αγόρια χόρεψαν την ¨Ρόζα¨ που είχε τραγουδήσει ο Μητροπάνος!

Στο τέλος φώναξαν συνθήματα για το σχολείο τους και τους δασκάλους τους!

Αυτά τα ολίγα για την ώρα! Δουλεύω μέχρι τις 7 σημέρα οπότε και ευελπιστώ να βρω χρόνο να διαβάσω ότι έχετε γράψει!

Φιλιά!

.........τρέχουν οι βρυσούλες και με τις δυο σας !

Από την μια η συμπεθέρα (γέλα πουλί μου, γέλα !) από την άλλη η Αγγελική με την περιγραφή της.... λιώμα έγινα !

Να την χαίρεστε Αγγελικούλα ! Και να την καμαρώνετε πάντα ! Πω πω πες μας: πόσα πακέτα χαρτομάντηλα χάλασες ? ε ? ;) φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

Φέφη να πάρεις μαζί σου μπόλικα χαρτομάντηλα και μαυρα γυαλιά γιατί προβλέπεται πολύ κλάμα!!!!;)

Σου μιλάω εκ πείρας!!!!:tongue:

Καλό μεσημέρι!

ελένη μου κλαίω κ με ακροατήριο, δεν με νοιάζει! το έχω ξανακάνει!;)

χαζοκοκκινίζω, αλλά συνεχίζω!

Τα παιδια μας χωρίς υπερβολές δεν τα κρατάει καμμια γιαγιά κ καμμια θεία.μα ούτε κ τα παιδια κάθονται.τωρα μιλάω για οταν πηγαίνουμε καλαματα.,γιατι εδω δεν υπαρχει κανεις.

Προς το παρόν βάλαμε θειάφι,να δούμε τι θα γίνει.ναι εννοειται βεράντα.εχω αδέρφια ,μένουν χαιδαρι .

αχ βρε λόλα λου! να καλείς κόσμο σπίτι όποτε μπορείς!

εύχομαι όλα να σας πάνε τέλεια κ γρήγορα θα μεγαλώσουν τα παιδάκια σου κ η αποζημίωση για το τωρινό λούκι να αναγνωριστεί πρώτα από τα πιτσιρίκια σου!

...........................

:tongue:

Ευχαριστώ όλα τα κοριτσάκια μου και ιδίως την ΈΛΕΝ2008 (για την Φέφη δε λέω, δεν κάνει... είναι σαν να σας "απατάω" είμαστε ούνα ράτσα-ούνα φάτσα !!!!) για τα καλά σας λόγια !!!!

ρε αν εξετάσουν το ντι εν έη μας κάτι θα βρουν!!!!! είμαστε πειραγμένα!

Είμαι "Καραγκιόζης" από τους λίγους....

κ ο φέφος έτσι με λέει! κ το φεφόπαιδο κολλητήρι!!!!!!τσούργελα!:rolleyes:

και αυτός ο αυτοσαρκασμός πολλές φορές με έχει σώσει έως τώρα :rolleyes:

μπουμπού μου όμορφη!

Μη νομίζετε ότι δεν τραβάω τα ζόρια μου κι εγώ... τα τραβάω και τα παρατραβάω... χθες πχ μετά το σκηνικό απείρου κάλλους που σας περιέγραψα εν ολίγοις με τον Νικολή.... αφού μου έκανε πλεξούδα το μαλλί... πάμε σπίτι... "Πεινάμε" λένε και τα 2 ... τα ρωτάω "Θέλετε αυγά με πατάτες ? " "ΝΑΙαιαιαι" μεγάλη χαρά στο σπίτι μας...

τρώνε ωραία ωραία ... όλα ΟΚ...

έρχεται η ώρα να τα αλλάξω για να ετοιμαστούμε για ύπνο Υ ΠΟ ΤΙ ΘΕ ΤΑΙ.... (σημ. τα έκανα μόνο ντους όχι και λούσιμο)... αρχίζει η μικρή να χοροπηδάει στο κρεββάτι.... αρχίζω κι εγώ το κύρηγμα "Μην το κάνεις αυτό τώρα έφαγες θα κάνεις εμετό κλπκλπ" τί ήταν να το πω η ρουφιάνα ?

Κλατς.... πάρ΄τα όλα έξω (1ο εγκεφαλικό 1-0).... καλά που πρόλαβα και την εκσφενδόνισα (που λέει ο λόγος πάντα)τουλάχιστον κάτω στο πάτωμα .... εκείνη την ώρα την φώναξα η αλήθεια είναι... βάζει τα κλάματα , μέχρι να φέρω χαρτί βετέξ κλπ να καθαρίσω κάνει άλλη μια και αμολάει κι όλο το κατουρλιό στο πάτωμα (2ο εγκεφαλικό 2-0)....

σα να πήγα κάτι να πω αλλά μάλλον συγκρατήθηκα γιατί το λυπηθηκα. ΜΟΝΟ την κοίταξα με εκείνο το βλέμμα, το ξέρετε !!!:cool:

Με τα πολλά την τακτοποίησα με καθαρά ρούχα αφού ξαναμπήκε, εννοείται, για μπάνιο.... ήπιε γάλα και μετά ο Σεμινο-τυρανόσαυρος :rolleyes: θυμήθηκε ότι ήθελε κ..κά ! ... πάει 1η φορά γιογιο, κάθεται, όλα καλά.... παίρνω το λεκανάκι να το αδειάσω αλλά επειδή είχε λίγο λερωθεί το κράτησα δίπλα μου να το σαπουνήσω... εκείνη την στιγμή ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ έπλενα/σαπούνιζα κάτι δικά μου παπούτσια (4 ζευγάρια χα χα) είπα κι εγώ από μέσα μου "Ας τελειώσω με αυτά να πλύνω μετά το παιδιού το λεκανίδιον!"

Αμ δε ??????????????????????????

Της ήρθε και 2η φορά στα καπάκια να πάει για κ...κά :confused::rolleyes::cool: (αυτό δεν είναι παιδί δικό μου, τέλος !) ,

:P

πήγε να βρει την λεκάνη αλλά... δεν και τα αμόλαγε σαν τις γάτες όπου έβρισκε !!! ΚΟΙΝΩΣ ΣΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ !

Πάω κι εγώ στην κουζίνα γιατί φώναζε "Μαμά κοίτα τί έκανα !" και τί να δω (3ο εγκεφαλικό... δεν είναι 3-0 είναι σημειώσατε Χ, γιατί σε αυτό το σημείο κόπηκε η σύνδεση, μάλλον έκαψα το κεντρικό κύτταρο χα χα)

Φυσικά δεν την μάλωσα, στην παρούσα δεν έφταιγε !

............ όλο το παραπάνω είναι 10-20 το πολύ λεπτάκια της καθημερινότητάς μου ! Και δεν είμαι υπερβολική !

Γιατί μετά ήθελε ο μεγάλος αγκαλίτσα, παραμύθι και νάνι

η μικρή τα ίδια (δεν έχω βρει ακόμη τον τρόπο να τα παίρνω και τα 2 μαζί αγκαλιά σε 2 διαφορετικά κρεββάτια)

είσαι μια γλύκα!

Μετά ήρθε ο μπαμπάς μας που ήθελε ο Χριστιανός τα δικά του ( με την καλή έννοια) και μετά όπως καταλαβαίνετε μου έμεινε το ψολάριουμ στο χέρι !!!!! Πού τέτοια τύχη ! Πού κουράγια ! {Εβίρι μην γελάς σε βλέπω}

:oops:ντροπή!:P

εγώ θέλω τα παιδιά μου να θυμούνται ότι είχαν μια μαμά αλοιφή και λίγο τσίρκο για την πάρτη τους !

Γερά να είναι κι εκείνα κι εμείς να τα μεγαλώνουμε/καμαρώνουμε !

Μάκια σας ! Σας αγαπώ !

λιώμα έγινα! ψυχούλα μου καλή! όλα να σας έρχονται πάντα βολικά κ πάντα να είστε γεροί κ αγαπημένοι!:cool: τώρα τα θέλω τα γυαλιά!

Ναι ναι πολύ θα το 'θελα κι εγώ μια περιποίηση επιδερμίδας ..... ωραία ε ?

Να μας βάλουν λέει κάτω και αφού μας κάνουν από εκείνο το θεραπευτικό μασάζ με αυτές τις πέτρες που καίνε (χοτ στοόουνς σου λεει το λενε :P) γιατί η πλατούλα μου "ανοίγει" - στα καπάκια μια φωτόλυση παντού (να μην μείνει ούτε μία τρίχα πουθενά) και στο τέλος... σου φύλαξα μαρή το καλυτερότερο : ψολάριουμ φυσικά !!!;):confused::D:rolleyes:

α χα χα, σα δε ντρέπομαι Μάνα πράμα !

Τελικά αυτή η Γαλλική Φιλολογία με κατέστρεψε .........

κ εμένα. τί το 'θελα το σορμπόν τρομάρα μου που η γλώσσα μου πάει ροδάνι στα του λιμανιού!

:rolleyes:

Και δύσκολα λολαλού μου θα βρεις άνθρωπο να στα κρατήσει και τα 2 μαζί. Εμάς μόνο τα πεθερικά μου για λίγο επειδή είναι και οι 2 μαζί οπότε αναλαμβάνει από ένα τέκνο ο καθένας ...

από ότι γράφεις κι εφόσον δεν μπορείς να οδηγείς στην παρούσα φάση μόνη σου με 2 παιδιά μες στις ερημιές του Αλ Χαλίλι ... πες σε μια φίλη να έρθει... αν πάλι ούτε αυτό γίνεται

βεράντα και πάλι βεράντα !

Μουσική, βιντεο κλιπ λίγο να ξελαμπικάρετε !

Μη σε φάει η μοναξιά ! :|

Φωτεινή μου,

Δεν θυμάμαι αν στο έχω γράψει στο δίπλα, αλλά σε θεωρώ ήρωα πραγματικά που προσπαθείς να ισορροπείς με τόσο διαφορετικές επιθυμίες !

Τελικά, αν θέλει ο άνθρπωπος, όλα τα μπορεί !

Και να μπαίνεις να μας γράφεις βρε αδερφέ τί μαγειρεύει ο άλλος !!! ;) Δεν πειράζει !

γιατί βρε φωτεινούλα, στην τελική κ εγώ γράφω τί παραγγελιές δίνω σε μάνα κ πεθερικά! τί να γίνου οι μαμάδες-πεθερές; κλέφτρες; αγγελικούλα; ;)

συμπεθερα εισαι πραγματικος αγωνιστης της ζωης, τοχω ξαναπει!!!εισαι ψυχαρα, ανθρωπος με ολη τη σημασια της λεξης και πολυ καλη και αφοσιωμενη μανουλα:D:D σε μερικα χρονια τα παιδια σου θαναι περηφανα για σενα!!!μπραβο σου και παλι!!οσο για τα μυνηματα σου χαιρομαι να τα διαβαζω. αυτο το τελευταιο ειδικα με το σεμινιδιο μεεκανε και γελασα δυνατα (ο ηλιθιος διπλανος μου με κοιτουσε καπως ετσι:confused:..τι θες ρεεε???δεν μπορουμε να γελασουμε???:D:mad:)

άμα δεν ταιριάζατε...:cool:

αγγελική, όταν το ζήσω αυτό που περιγράφεις, θα χρειαστώ ...όχι γυαλιά, σληπαντ!!!!!!!

μπράβο στο κορίτσι σου!!!!!!αααααααααααχ!!!!!!!τί καλά!

Link to comment
Share on other sites

Από φαϊ: έχομεν και λέμε Δευτέρα-Τρίτη έπαιξε σπανακόρυζο και σήμερα πήρα χόρτα έτοιμα βρασμένα (χο χο χο) και θα ψήσω φαγκρί στην λαδόκολλα μετά ξεκοκκάλισμα-καλό καθάρισμα- με λαδάκι λεμονάκι ρίγανη και λίγη πουστάρδα (:tongue::tongue::tongue::tongue:) θα γίνει σούπερ !

χαχαχαχαχαχα αυτό ξέχασα να το σχολιάσω, αλλά το θυμόμουν στο τρένο όταν επέστρεφα από το σχολείο και γελούσα.

Μπουγελωμα παίξαμε χθες...αλλα δεν θα ξαναγίνει...έχουμε κατοικιδιο ένα φίδι...το είδα χθες στο 1,5 μετρο απόσταση απο το μωρο.τρελαθηκα...πείτε μου

Πως να παίξω κάτω?

Θέλω να γράψω τον ήχο της σειρήνας ίου, ίου, ίου, ίου....

Πώς έγινε αυτό; Εγώ θα φοβόμουν ακόμα και μέσα στο σπίτι. Κάντε κάτι γρήγορα.

Να σου πω πως κάνω το ρύζι με γάλα. Βάζω με το μάτι νερό σε ένα κατσαρολάκι για να βράσω ρύζι γλασέ. Περίπου μια χούφτα ρύζι βγάζει μια μερίδα. Μόλις βράσει το νερό ρίχνω το ρύζι. Προσθέτω κύβο -κατά προτίμηση κότας- ή ό,τι κύβο έχεις. Στο αλάτι προσέχω ανάλογα με την ποσότητα του κύβου που θα βάλω. Στη μία χούφτα ρύζι θα βάλω περίπου 1/2 κύβο. Προσθέτω πιπέρι και το αφήνω να βράσει κάμποσο, μέχρι να κοντέψει το ρύζι να γίνει ή μέχρι να κοντέψει να πιει το νερό. Τότε προσθέτω φρέσκο πλήρες γάλα με το μάτι να σκεπαστεί καλά το ρύζι, καθώς και 1κ.σ. βούτυρο (αν βάλεις ζωικό δε θα με ξεχάσεις). Το αφήνω μέχρι να πιει το γάλα αλλά όχι και όλο, να είναι ελαφρά ζουμερό.

Ακριβώς τα ίδια βήματα μπορείς να κάνεις και με τα ζυμαρικά. Εγώ δυστυχώς έχω κόψει το βούτυρο, εξαιτίας της χοληστερίνης της κόρης μου. Κάποιες φορές το αντικαθιστώ με 1κ.σ. λάδι, αλλά δεν της πολυαρέσει κι έτσι το αφήνω το φαγητό αυτό χωρίς λίπος.

το ψολάριουμ νομίζω ότι παίρνει βραβείο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι ναι παίρνει βραβείο ομόφωνα.

δεν παίζεσαι μαρή κάντυ!

Κι εγώ συμφωνώ.

Μη νομίζετε ότι δεν τραβάω τα ζόρια μου κι εγώ...

Σύμφωνα με αυτά που έχεις περιγράψει, ναι εννοείται ότι τραβάς κι εσύ πολλά ζόρια και στη δουλειά και στο τρέξιμο συνέχεια με τα παιδιά. Το βλέπουμε ότι τίποτα δε σου χαρίζεται απλόχερα.

Κλατς.... πάρ΄τα όλα έξω (1ο εγκεφαλικό 1-0).... όλο το κατουρλιό στο πάτωμα (2ο εγκεφαλικό 2-0)....

τα αμόλαγε σαν τις γάτες όπου έβρισκε !!! ΚΟΙΝΩΣ ΣΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ !

(3ο εγκεφαλικό... δεν είναι 3-0 είναι σημειώσατε Χ, γιατί σε αυτό το σημείο κόπηκε η σύνδεση, μάλλον έκαψα το κεντρικό κύτταρο χα χα)

χαχαχαχαχαχαχα το γέλιο πάει μόνο στον τρόπο περιγραφής, όχι σε αυτά που σου τύχανε. Μου αρέσει ο τρόπος που τα λες.

Μετά ήρθε ο μπαμπάς μας που ήθελε ο Χριστιανός τα δικά του ( με την καλή έννοια) και μετά όπως καταλαβαίνετε μου έμεινε το ψολάριουμ στο χέρι !!!!! Πού τέτοια τύχη ! Πού κουράγια ! {Εβίρι μην γελάς σε βλέπω}

χαχαχαχαχαχαχα συγνώμη που είμαι με την πρόχειρη φόρμα (πώς λέμε συγνώμη που είμαι με τις πυτζάμες)

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, όσοι με ξέρουν με αγαπούν έτσι και γι' αυτό που είμαι και, στην τελική, δεν με πολυ-νοιάζει εγώ θέλω τα παιδιά μου να θυμούνται ότι είχαν μια μαμά αλοιφή και λίγο τσίρκο για την πάρτη τους !

Κι εμείς γι' αυτό σ' αγαπάμε.

Να μας βάλουν λέει κάτω και αφού μας κάνουν από εκείνο το θεραπευτικό μασάζ με αυτές τις πέτρες που καίνε (χοτ στοόουνς σου λεει το λενε :P) γιατί η πλατούλα μου "ανοίγει" - στα καπάκια μια φωτόλυση παντού (να μην μείνει ούτε μία τρίχα πουθενά) και στο τέλος... σου φύλαξα μαρή το καλυτερότερο : ψολάριουμ φυσικά !!!;):confused::D:rolleyes:

Όλες στο ινστιτούτο γρήγορα.

Τελικά αυτή η Γαλλική Φιλολογία με κατέστρεψε .........

Και πού να έκανες και Ντοκτορά.

Ανοίξανε λοιπόν το μπαούλο των αναμνήσεων στο σχολείο και παίξανε παιχνίδια σχεδόν ξεχασμένα σήμερα όπως το <<Αλάτι χοντρό>>, << Μέλισσα, μέλισσα>>, <<Τυφλόμυγα>> και πολλά άλλα!

Στην συνέχεια κάνανε κι ένα χορευτικό τα κορίτσια με ένα σύγχρονο τραγούδι ενώ τα αγόρια χόρεψαν την ¨Ρόζα¨ που είχε τραγουδήσει ο Μητροπάνος!

Στο τέλος φώναξαν συνθήματα για το σχολείο τους και τους δασκάλους τους!

Μου άρεσαν τα συναισθήματά σου, μου άρεσε και η πολύ όμορφη γιορτούλα που έκαναν με ασυνήθιστο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

καλος σας βρηκα κοριτσια!!!!

ελεγα να σας κερασω λιγο ραβαβι αλλα ρε μαμωτο ειστε πολλες:(την επομεβη φορα;)

love4four χαχα τι σου εκανε η μικρη?φανταζομαι με τα παιδια σου καθε μερα ειναι διαφορετικη κ εχεις κατι καινουργιο..

Να μας βάλουν λέει κάτω και αφού μας κάνουν από εκείνο το θεραπευτικό μασάζ με αυτές τις πέτρες που καίνε (χοτ στοόουνς σου λεει το λενε ) γιατί η πλατούλα μου "ανοίγει" - στα καπάκια μια φωτόλυση παντού (να μην μείνει ούτε μία τρίχα πουθενά) και στο τέλος... σου φύλαξα μαρή το καλυτερότερο : ψολάριουμ φυσικά !!! ψολαριουμ χιχιχιιχι

ποια εφτιαξε ρεβυθαδα θελω κι εγω επισης και παστιτσιο

λοιπον εγω σημερα εφτιαξα λουκανικα χωριατικα που εστειλε η γιαγια μου απο σερρες και για βραδυ μια μακαροναδα με μονο βουτυρο...

Λοιπον να σας πω λιγα πραγματα γι εμενα λεγομαι γεωργια ειμαι 20 χρονων ειχα 2 παλλινδρομες κ μια ανεμβρυικη κυηση...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΛΕΓΟΜΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ

υγ:κοριτσια σορρυ αλλα γραφετε τοσα πολλα που δεν προλαβαινω να σας σχολιασω ολες...σαν αρχη συνχωρεστε με

Κοριτσια εσεις που κρυωνετε που βρισκεστε?γιατι εμεις εδω αθηνα ψηνομαστε


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια,

Σας γράφω στα γρήγορα.ειμαι στη βεράντα με τα παιδια.εχει ωραίο αεράκι.

Σας ευχαριστω όλες σας για το χρόνο και τις συμβουλες σας.

Όντως είμαι τυχερή που εχω αυλή.το σπιτι ειναι όμορφο και μονοκατοικία μονο που είμαι μακρυά απο την πόλη.γυρω γυρω κανένας.οδηγω αλλα με το μωρο αυτη τη στιγμή δ γίνετε κλαίει κ μου ειναι αδύνατον να οδηγησω.(μια φορά είχα παει σε μια φίλη,στο γυρισμο εκλεγε τόσο που ξεκίνησα με σβηστα φώτα,σταματημους ,κορναρισματα,θηλασμος στο πουθενά,σκοτάδι.ασε φρίκη!) δεν το επιχειρω ακόμα.

Φίλες δεν εχω κοντά.τις βλέπω σπάνια.μονη μου συντροφιά το Ίντερνετ αν κ δεν προλαβαίνω.

Εχω μαρσιπο αλλα ειναι 10 κιλά κ κάτι το μωρο,ποσά να κανω κ πόσο να αντεξω.πισινα εχω αλλα δεν τη γεμίζουμε φουσκωτη επίσης εχω τη γεμισα έπαιξε πέρσι αλλα έχει διαδικασία όπως κ η πισινα.φυλλα καθάρισμα κτλ.οποτε...δύσκολο.

Μπουγελωμα παίξαμε χθες...αλλα δεν θα ξαναγίνει...έχουμε κατοικιδιο ένα φίδι...το είδα χθες στο 1,5 μετρο απόσταση απο το μωρο.τρελαθηκα...πείτε μου

Πως να παίξω κάτω?

Λολα εξοχη μενεις?Υπαρχει ισως η δυνατοτητα να μετακομισετε καπου πιο κοντα σε πολη?

...........................

Ευχαριστώ όλα τα κοριτσάκια μου και ιδίως την ΈΛΕΝ2008 (για την Φέφη δε λέω, δεν κάνει... είναι σαν να σας "απατάω" είμαστε ούνα ράτσα-ούνα φάτσα !!!!) για τα καλά σας λόγια !!!!

Είμαι "Καραγκιόζης" από τους λίγους.... και αυτός ο αυτοσαρκασμός πολλές φορές με έχει σώσει έως τώρα (και δεν έχω προβεί σε αποτρόπαιες πράξεις, σε πολλά, σε πάμπολλα επίπεδα).... Θού Κύριε.... κλπκλπ :rolleyes:

Μη νομίζετε ότι δεν τραβάω τα ζόρια μου κι εγώ... τα τραβάω και τα παρατραβάω... χθες πχ μετά το σκηνικό απείρου κάλλους που σας περιέγραψα εν ολίγοις με τον Νικολή.... αφού μου έκανε πλεξούδα το μαλλί... πάμε σπίτι... "Πεινάμε" λένε και τα 2 ... τα ρωτάω "Θέλετε αυγά με πατάτες ? " "ΝΑΙαιαιαι" μεγάλη χαρά στο σπίτι μας...

τρώνε ωραία ωραία ... όλα ΟΚ...

έρχεται η ώρα να τα αλλάξω για να ετοιμαστούμε για ύπνο Υ ΠΟ ΤΙ ΘΕ ΤΑΙ.... (σημ. τα έκανα μόνο ντους όχι και λούσιμο)... αρχίζει η μικρή να χοροπηδάει στο κρεββάτι.... αρχίζω κι εγώ το κύρηγμα "Μην το κάνεις αυτό τώρα έφαγες θα κάνεις εμετό κλπκλπ" τί ήταν να το πω η ρουφιάνα ? χαχαχαχαχαχα

Κλατς.... πάρ΄τα όλα έξω (1ο εγκεφαλικό 1-0).... καλά που πρόλαβα και την εκσφενδόνισα (που λέει ο λόγος πάντα)τουλάχιστον κάτω στο πάτωμα .... εκείνη την ώρα την φώναξα η αλήθεια είναι... βάζει τα κλάματα , μέχρι να φέρω χαρτί βετέξ κλπ να καθαρίσω κάνει άλλη μια και αμολάει κι όλο το κατουρλιό στο πάτωμα (2ο εγκεφαλικό 2-0)....

σα να πήγα κάτι να πω αλλά μάλλον συγκρατήθηκα γιατί το λυπηθηκα. ΜΟΝΟ την κοίταξα με εκείνο το βλέμμα, το ξέρετε !!!:cool:Αχ θα χα κανει εγκλημα!!!

Με τα πολλά την τακτοποίησα με καθαρά ρούχα αφού ξαναμπήκε, εννοείται, για μπάνιο.... ήπιε γάλα και μετά ο Σεμινο-τυρανόσαυρος :rolleyes: θυμήθηκε ότι ήθελε κ..κά ! ... πάει 1η φορά γιογιο, κάθεται, όλα καλά.... παίρνω το λεκανάκι να το αδειάσω αλλά επειδή είχε λίγο λερωθεί το κράτησα δίπλα μου να το σαπουνήσω... εκείνη την στιγμή ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ έπλενα/σαπούνιζα κάτι δικά μου παπούτσια (4 ζευγάρια χα χα) είπα κι εγώ από μέσα μου "Ας τελειώσω με αυτά να πλύνω μετά το παιδιού το λεκανίδιον!"

Αμ δε ??????????????????????????

Της ήρθε και 2η φορά στα καπάκια να πάει για κ...κά :confused::rolleyes::cool: (αυτό δεν είναι παιδί δικό μου, τέλος !) , πήγε να βρει την λεκάνη αλλά... δεν και τα αμόλαγε σαν τις γάτες όπου έβρισκε !!! ΚΟΙΝΩΣ ΣΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ !

Πάω κι εγώ στην κουζίνα γιατί φώναζε "Μαμά κοίτα τί έκανα !":shock::shock::shock: και τί να δω (3ο εγκεφαλικό... δεν είναι 3-0 είναι σημειώσατε Χ, γιατί σε αυτό το σημείο κόπηκε η σύνδεση, μάλλον έκαψα το κεντρικό κύτταρο χα χα)

Φυσικά δεν την μάλωσα, στην παρούσα δεν έφταιγε !

............ όλο το παραπάνω είναι 10-20 το πολύ λεπτάκια της καθημερινότητάς μου ! Και δεν είμαι υπερβολική !

Γιατί μετά ήθελε ο μεγάλος αγκαλίτσα, παραμύθι και νάνι

η μικρή τα ίδια (δεν έχω βρει ακόμη τον τρόπο να τα παίρνω και τα 2 μαζί αγκαλιά σε 2 διαφορετικά κρεββάτια)

Μετά ήρθε ο μπαμπάς μας που ήθελε ο Χριστιανός τα δικά του ( με την καλή έννοια) και μετά όπως καταλαβαίνετε μου έμεινε το ψολάριουμ στο χέρι !!!!! Πού τέτοια τύχη ! Πού κουράγια ! {Εβίρι μην γελάς σε βλέπω}

Εγω δεν καταλαβα..σεξουαλιστηκες τελικα η' οχι?:oops:

Πλάκα κάνω λοιπόν. Αν κάτσω και φαντάζομαι λίγο-πολύ όλες μας να σας περιγράφω σκηνές... θα φρικάρω πιο πολύ.... γι' αυτό λέω

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, όσοι με ξέρουν με αγαπούν έτσι και γι' αυτό που είμαι και, στην τελική, δεν με πολυ-νοιάζει εγώ θέλω τα παιδιά μου να θυμούνται ότι είχαν μια μαμά αλοιφή και λίγο τσίρκο για την πάρτη τους !

Γερά να είναι κι εκείνα κι εμείς να τα μεγαλώνουμε/καμαρώνουμε !

Μάκια σας ! Σας αγαπώ !

Καλα βρε μετα που μαζεψες εμμετο, κακ@, τσισα, ηθελε και μπουλκουμε ο Λοβ σου? Εμενα μαλλον θα με ειχε βαλει σαν γατι στο ντους και θα με εντριβε με βουρτσα-συρματακι!!!

Φεφη και Αφροδιτη, καταλαβενετε την πικρα μου, να πληρωνω καλοριφερ καλοκαιριατικα. Κοριτσια εδω δεν καλοκαιριαζει με την εννοια που λεμε στην Ελλαδα..Κανει το πολυ 20-22 βαθμους μια μερα, αντε 2, και μετα παλι κρυο και βροχη. Τον Αυγουστο ειναι οπως ηπιος χειμωνας στην Ελλαδα, με πολλη βροχη:?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...