Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

κοριτσια τι κανετε???ευχομαι ολες σας νασται καλα....

δωρακι μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου πολυχρονος ..

εγω απο την παρασκευη εχω τη μεση μου πηγα να σηκωσω βαρος κ εμεινα...

Περαστικά κορίτσι μου! Να προσέχεις με τα βάρη!

σημερα το μενου εχει γεμιστα πιπερια με πατατουλες κ χωριατικη σαλατα..

δεν έχω ήχο γμτ!

Το ίδιο! Επιφυλάσομαι να το ακούσω από το σπίτι!

γειά σου χρυσοβαλαντάκι μου! πρόσεχε τον εαυτό σου καλή μου!

πριν λίγο έφαγα το φαγάκι μου. το κοτόπουλο με τις πιπεριές το έκανα πρώτη φορά με το μπαχαρικό που μου είχε φέρει η πεθερά από την Πόλη! μου μύριζε πάπρικα κ το έβαλα, γιατί του πάει. τελικά είχε κ κανέλα!!!!!!!έγινε ΤΕΛΕΙΟ!!!! είχα βάλει κ φρέσκια τριμμένη ντομάτα!!!!!!!!!έγλειψα κ τα κοκκαλάκια!!!!μερβεγιέ! σας το συνιστώ!πάπρικα, κανέλα, κοτόπουλο, αλάτι, πιπέρι, τριμμένη ντομάτα, κατσίκια πιπέρια! λαδάκι. εύκολο κ πεντανόστιμο!

Τι εστί Κατσίκια πιπέρια οέο????

ένα γλυκάκι θέλω τώρα!

Ετοιμάζομαι να φάω μία ΙΟΝ αμυγδάλου! Θέλεις?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μολις εκατσα.......

Φεφη,

ελα τωρα που γυριζει.......κερναμε τουρτα σοκολατα-φραουλα....σλουρπ!!!!

Ζηλεψα το φαι σου!!!!!!

Χρυσα,περαστικα καλη μου,προσεχε την μεση σου.

Ζωπ περαστικα σου κι εσενα καλη μου

Δεν θυμαμαι αλλα....:oops::oops::oops:

Φιλακια σε ολες,παω να τυλιξω μαλλι και να κανω νυχια.....οσο προλαβαινω ακομα....;)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Ο θησαυρουλη σημερα εχει ξετρελαθει απο την χαρα του,εχει εδω και τυην γιαγιακα του...περιμενει και οοοολα τα παιδακια να παιξουν το απογευμα....

Θα χαρεί πολύ κι εκείνος.

Και κανω ετοιμασιες για το απογευμα,ενα μικρο μπουφε που θα περιεχει πιτσακια-πενειρλακια-τυροπιτακια (ολα σε διαφορες βερσιων....)για να δουμε....θα τρωγονται αρραγε;:mrgreen:

Και βέβαια θα τρώγονται. Καλή επιτυχία Δωράκι.

Εβίρι έχω γίνει Τούρκα....!!!!!!!!!!!

θυμώνω με αυτά που διαβάζω. βλέπω κ εγώ τούρκικα σήριαλ, αλλά το δικό μου μυαλό είναι γονιδιακά κατασκευασμένο να μη ξεχνά την προσφυγιά των προγόνων μου, τις μαρτυρίες της γιαγιάς μου!!!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!

Είμαι μαζί σου. Εμένα δε με ένοιαξαν τα υπόλοιπα που έγραψε ο δημοσιογράφος, γιατί εδώ που τα λέμε όσον αφορά τη βία και το αίμα, πιο πολλά βλέπουμε στα αμερικάνικα σήριαλ και ταινίες. Ούτε και τα υπόλοιπα περί ψεύτικης φιλίας από τους Τούρκους.

Αυτά όμως που με πείραξαν πολύ, είναι η παραποίηση της ιστορίας σχετικά με τη Μικρασιατική καταστροφή και το ανελέητο κυνήγημα των Ελλήνων και η αντιστροφή οπτικής ως προς τα κυπριακά γεγονότα.

Εβίρι,

Πολύ όμορφα όλα όσα μας μεταφέρεις πάντοτε !

Με κάνεις χαρούμενη.

Συγνώμη βρε κορίτσια για το οφ-τόπικ αλλά ακούστε την υπογραφή μου : Είναι "Αγγλικό" το τραγούδι αλλά τόσο "Ελληνικό"...!

Στο ξεκίνημά του μοιάζει πολύ με ελληνικό.

κοριτσια τι κανετε???ευχομαι ολες σας νασται καλα....

Έλα Χρύσα σε χάσαμε.

εγω απο την παρασκευη εχω τη μεση μου πηγα να σηκωσω βαρος κ εμεινα...

Αχ, μη μου λες τέτοια. Να ξαπλώνεις αρκετές φορές μέσα στη διάρκεια της μέρας. Καλύτερα να πας στο γιατρό για αξονική ή μαγνητική και να σου πει τι χάπια να πάρεις (αντιφλεγμονώδη θα σου δώσει, εκτός αν σου πει ενέσεις σύμφωνα με την κατάσταση που είσαι). Αλλιώς, αν δεν προσέξεις και συνεχίσεις να κουράζεσαι τις ώρες που θα αισθάνεσαι καλύτερα, τότε θα φέρεις πολύ πίσω την ανάρρωση.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγαπημένες μου!!

Πάλι καθυστερημένα μπήκα σήμερα,βάλτε με τιμωρία!!

Χρόνια πολλά στον θησαυρούλη Δωράκι μου,να είναι πάντα γερός και χαρούμενος!!!Πόσο σας ζηλεύω όσες καταφέρετε να τα πείτε από κοντά...

Σήμερα όπως μπήκα στο ίντερνετ,έτσι και βγήκα...Δεν με αφήνει ο γιόκας μου...Παίζουμε όλη μέρα πια,κάθε μέρα...

Τρεις νύχτες στη σειρά ευτυχώς έχουμε κοιμηθεί σαν πουλάκια!

Και περάσαμε ενα όμορφο Σ/Κ

Το Σαββατόβραδο βγήκαμε εξω για φαγητό μαζί με τον μικρό μας και ήταν απίστευτα ήσυχος.Περασαμε πολύ όμορφα.

Πήγαμε για μπάνιο το πρωί της Κυριακής,μαζί με το περιστεράκι,το οποίο εκανε Μπρρρρρρρρρρρ από το παγωμένο νερό!Είχε τρομερή πλάκα!Και χθες το απόγευμα πήγαμε στον παιδότοπο.

Και για να μην είμαστε εκτός θέματος...

Την Κυριακή έφτιαξα μοσχαράκι στιφάδο και σήμερα φασολάκια.

Link to comment
Share on other sites

Ηλιαχτίδα πολύ ωραίο το προσκλητήριο!Με το καλό η βάπτιση!

Εβίρι διάβασα το άρθρο και κατατοπίστηκα και για τούρκικα σήριαλ,μιας και δεν έχω δει ποτέ ούτε μισό επεισόδιο!!Εχω δει τα τρέηλερ φυσικά και έχω εντυπωσιαστεί από την χλιδή,η οποία σε καμιά περίπτωση δεν αντιπροσωπεύει τον τρόπο ζωής των ανθρώπων της γείτονος χώρας.Η δε ανάλυση των τριών σημείων της επιτυχίας του Εζέλ,με άφησε άφωνη,καθώς αρκετα φιλικά και συγγενικά μου πρόσωπα παρακολουθούσαν την σειρα και συζητώντας γι άυτήν,επικέντρωναν σε αυτά ακριβώς τα σημεία.Ξέρουν λοιπόν τι κάνουν οι γείτονες...Δυστυχώς!!

Αφροδίτη μου,σε σκεφτόμουν!!Χάρηκα που περάσατε καλά...Το Σάββατο δεν μας πρόλαβες...Βγήκαμε από νωρίς έξω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελένη,το νέο δωμάτιο θα είναι καταπληκτικό!!!Είμαι σίγουρη!Να είναι καλά η Λ να το ευχαριστιέται

Πού είσαι βρε Ζώπυρον;Εεεε;

Οποια κοπέλα μιλήσει με Φούμπι,ας της πει να μπει επιτέλους να μάθουμε τα νεα της από πρωτο χέρι!!!Μας ελειψε!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα με το μαγείρεμα για αύριο! Εφτιαξα ρολό κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες.

Αύριο δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσω να μπω στο μαγειροκαφέ καθώς προβλέπεται πολύ φορτωμένη μέρα στην δουλειά. Και μόλις σχολάσω έρχομαι σφαίρα σπίτι να ετοιμαστώ γιατί 6.30 είναι η γιορτή στο σχολείο της κόρης μου!

Αν έχω το κουράγιο θα σας πω εντυπώσεις αύριο το βράδυ!

Σας φιλώ και σας καληνυχτίζω!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααα!!!εχθς περασαμε τελεια στο παρτυ του Ραφαηλ,μεχρι κ στρουμφουλης το χαρηκε κ βαρουσε με δυναμη χιχιχι!!!εγω βεβαια κιουρια,εφαγα λιγο απο ολα κ κανονικα το κομματι μου απο την τουρτα η οποια ηταν γιαμι φραουλα με σοκολατααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευτυχως μετα δεν ανεβασα ζαγχαρο,μαλλον βοηθησε κ το περπατημα ;)!!!!Δωρα να στε γεροι κ του χρονου με υγεια!!!

για σημερα θα φαμε τα φοβερα γεμιστα της μανουλας!φιλακια ομορφες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες μου τι κανετε??εγω δεν ειμαι πολυ καλα.ποναει πολυ η πλατη μου απο την αριστερη πλευρα. πονουσα και χθες αλλα σημερα παραγινε:(:(καπου εχω πιαστει απο την αριστερη πλευρα και σημ ειναι πολυ εντονος ο πονος, σε σημειο που καποια στιγμη εβηξα και βογγιξα απτον πονο στο στηθος μου!!!να δω πως θα βγαλω μερα σημερα στη δουλεια. πηρα και δυο παυσιπονα πριν φυγω απτο σπιτι. καταλλα δεν ειμαι σε καθολου καλη διαθεση. η κορη μου χθες ηταν μεσα στα νευρα και στα κλαματα, δεν ηθελε να κανει μπανιο, με χτυπουσε,πολυ αλλωκωτη συμπεριφορα-με προβληματησε και με στεναχωρησε να σας πω την αληθεια:|:neutral:.συμβαλει αρνητικα και το γεγονος οτι εκοψε και τον πρωινο υπνο, οποτε ξυπναει 7,30 το πρωι και ξανακοιμαται το βραδυ.ετσι κατα τις 7 ειναι χαλια και δεν ξερει τι της φταιει. πολυ μεγαλο προβλημα αυτο!!!δεν μπορουν και οι παππουδες να την κοιμησουν το μεσημερι και ειναι ολη μερα στο ποδι. ασε που δεν μπορουμε να παμε και πουθενα τωρα που μεγαλωσε η μερα γιατι μολις μπει στο καροτσι κοιμαται.

δωρα πως περασατε??χαρηκε ο θυσαυρος, ε???

αννα μπραβο για την εγκρατεια, σε θαυμαζω.

περιστερακι μπραβο σας για τον υπνο και ευχομαι να περνατε τοσο καλα καθε σκ.

αγγελικουλα να περασετε τελεια σημερα και να καμαρωσεις το παιδακι σου.ωραιο φαγακι

χρυσοβαλαντω περστικα κοριτσακι.

φεφακι ωραια φαινεται η συνταγουλα σου. την εχω αποθηκευσει.

χθες καναμε κουνια στο μπαλκονι, κλαψαμε, νευριασαμε, μετα μπανιο, υπνο, οποτε εκανα και δουλιτσες-ξεσκονισμα, σκουπισμα, σφουγγαρισμα (το απλο, κατα την περιστερω;)). μετα εφτιαξα μακαρονια με κιμα για τον αντρουλη, κοτοπουλο ψητο για μενα(προσπαθω αυτες τις μερες και αρχισα να προσεχω λιγο γιατι εχω ξεφυγει) και ενα γλυκο σαν πιτα με κερασια που τα ειχα στο ψυγειο και δεν τατρωγε κανεις. σας αφηνω, φιλακια πολλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφροδίτη τον ίδιο πόνο εχω κι εγω δυο εβδομάδες και πλέον τώρα!!Πάει κι έρχεται,με ξεχνά και με θυμάται!!

Την πρώτη φορά που πήγαμε για μπάνιο στη θάλασσα και το νερό ήταν πάγος,φοβήθηκα ότι θα πονάει τρισχειρότερα μετά.Και τι έγινε;Μου πέρασε αμέσως!!!Για να ξαναρθεί μετα από λίγες μέρες και πάει λέγοντας...Εχω καταλήξει ότι είναι από άγχος.Τις μέρες που δεν είμαι στα καλά μου με χτυπά εκεί!

Οσο για την Τ τι να πω εκτός από...υπομονή;Τα πέρασα πρόσφατα,για την ωρα είμαστε καλά,αλλά ποτε δεν ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη τον ίδιο πόνο εχω κι εγω δυο εβδομάδες και πλέον τώρα!!Πάει κι έρχεται,με ξεχνά και με θυμάται!!

Την πρώτη φορά που πήγαμε για μπάνιο στη θάλασσα και το νερό ήταν πάγος,φοβήθηκα ότι θα πονάει τρισχειρότερα μετά.Και τι έγινε;Μου πέρασε αμέσως!!!Για να ξαναρθεί μετα από λίγες μέρες και πάει λέγοντας...Εχω καταλήξει ότι είναι από άγχος.Τις μέρες που δεν είμαι στα καλά μου με χτυπά εκεί!νομιζω οτι εχω πιαστει η οτι εχω παθει ψυξη, κατι τετοιο τελοσπαντων!το μετανιωσα που ηρθα στη δουλεια.δεν ειμαι καθολου καλα

Οσο για την Τ τι να πω εκτός από...υπομονή;Τα πέρασα πρόσφατα,για την ωρα είμαστε καλά,αλλά ποτε δεν ξέρεις...[/quote]αυτο κανω, υπομονη και βλεπουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να φάω μία ΙΟΝ αμυγδάλου! Θέλεις?

Κατσίκια πιπέρια ή αλλιώς κέρατα! οι πιπεριές οι μακρουλές, οι μυτερές!

γιου νόου! που τηγανίζονται κιόλας κ μπαίνουν κ στη σαλάτα!

να καμαρώσεις το σπλάχνο σου κ να μας πεις λεπτομέρειες!

Μολις εκατσα.......

Φεφη,

ελα τωρα που γυριζει.......κερναμε τουρτα σοκολατα-φραουλα....σλουρπ!!!!

Ζηλεψα το φαι σου!!!!!!

Δεν θυμαμαι αλλα....:oops::oops::oops:

Φιλακια σε ολες,παω να τυλιξω μαλλι και να κανω νυχια.....οσο προλαβαινω ακομα....;)

χθες έδειχνα στην σύσα τον Ρ κ της άρεσε! κ φώναζε να πάμε σον αφαλήλ! πάμε σο πάτυ!!!!!τί γυκά ματάκια!;)

αλλά δεν γινόταν να έρθουμε!

Γεια σας αγαπημένες μου!!

Χρόνια πολλά στον θησαυρούλη Δωράκι μου,να είναι πάντα γερός και χαρούμενος!!!Πόσο σας ζηλεύω όσες καταφέρετε να τα πείτε από κοντά...

Σήμερα όπως μπήκα στο ίντερνετ,έτσι και βγήκα...Δεν με αφήνει ο γιόκας μου...Παίζουμε όλη μέρα πια,κάθε μέρα...

Τρεις νύχτες στη σειρά ευτυχώς έχουμε κοιμηθεί σαν πουλάκια!

Και περάσαμε ενα όμορφο Σ/Κ

Το Σαββατόβραδο βγήκαμε εξω για φαγητό μαζί με τον μικρό μας και ήταν απίστευτα ήσυχος.Περασαμε πολύ όμορφα.

Πήγαμε για μπάνιο το πρωί της Κυριακής,μαζί με το περιστεράκι,το οποίο εκανε Μπρρρρρρρρρρρ από το παγωμένο νερό!Είχε τρομερή πλάκα!Και χθες το απόγευμα πήγαμε στον παιδότοπο.

Και για να μην είμαστε εκτός θέματος...

Την Κυριακή έφτιαξα μοσχαράκι στιφάδο και σήμερα φασολάκια.

μπράβο για όλα! πάντα τέτοια!

καλημερουδιαααααααααα!!!εχθς περασαμε τελεια στο παρτυ του Ραφαηλ,μεχρι κ στρουμφουλης το χαρηκε κ βαρουσε με δυναμη χιχιχι!!!εγω βεβαια κιουρια,εφαγα λιγο απο ολα κ κανονικα το κομματι μου απο την τουρτα η οποια ηταν γιαμι φραουλα με σοκολατααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευτυχως μετα δεν ανεβασα ζαγχαρο,μαλλον βοηθησε κ το περπατημα ;)!!!!Δωρα να στε γεροι κ του χρονου με υγεια!!!

για σημερα θα φαμε τα φοβερα γεμιστα της μανουλας!φιλακια ομορφες!

είσαι στρουμφοκιουρία!

καλημερα ομορφιες μου τι κανετε??εγω δεν ειμαι πολυ καλα.ποναει πολυ η πλατη μου απο την αριστερη πλευρα. πονουσα και χθες αλλα σημερα παραγινε:(:(καπου εχω πιαστει απο την αριστερη πλευρα και σημ ειναι πολυ εντονος ο πονος, σε σημειο που καποια στιγμη εβηξα και βογγιξα απτον πονο στο στηθος μου!!!να δω πως θα βγαλω μερα σημερα στη δουλεια. πηρα και δυο παυσιπονα πριν φυγω απτο σπιτι. καταλλα δεν ειμαι σε καθολου καλη διαθεση. η κορη μου χθες ηταν μεσα στα νευρα και στα κλαματα, δεν ηθελε να κανει μπανιο, με χτυπουσε,πολυ αλλωκωτη συμπεριφορα-με προβληματησε και με στεναχωρησε να σας πω την αληθεια:|:neutral:.συμβαλει αρνητικα και το γεγονος οτι εκοψε και τον πρωινο υπνο, οποτε ξυπναει 7,30 το πρωι και ξανακοιμαται το βραδυ.ετσι κατα τις 7 ειναι χαλια και δεν ξερει τι της φταιει. πολυ μεγαλο προβλημα αυτο!!!δεν μπορουν και οι παππουδες να την κοιμησουν το μεσημερι και ειναι ολη μερα στο ποδι. ασε που δεν μπορουμε να παμε και πουθενα τωρα που μεγαλωσε η μερα γιατι μολις μπει στο καροτσι κοιμαται.

χθες καναμε κουνια στο μπαλκονι, κλαψαμε, νευριασαμε, μετα μπανιο, υπνο, οποτε εκανα και δουλιτσες-ξεσκονισμα, σκουπισμα, σφουγγαρισμα (το απλο, κατα την περιστερω;)). μετα εφτιαξα μακαρονια με κιμα για τον αντρουλη, κοτοπουλο ψητο για μενα(προσπαθω αυτες τις μερες και αρχισα να προσεχω λιγο γιατι εχω ξεφυγει) και ενα γλυκο σαν πιτα με κερασια που τα ειχα στο ψυγειο και δεν τατρωγε κανεις. σας αφηνω, φιλακια πολλα

περαστικά σου. βάλε τον Κ να σε τρίψει με μια μυοαναλγητική κρέμα! κ κοιμήσου νωρίς!

κουράζεσαι πολύ αφροδιτούλα μου! κάνεις πολλά πράγματα! ή αλλιώς ξεπατώνεσαι!

για το προφιτερόλ σου... χρειάζεται ύπνο το παιδί το μεσημέρι. κ εγώ θα ήμουν με κρόσσια τα νεύρα μου στη θέση της! να βρουν τρόπο τα πεθερικά σου! κρίμα η αγαπούλα!

σήμερα τρώμε το χθεσινό φαγητό. έκανα κ ρυζάκι χθες για εξτρά επιλογή για τον φέφο.

κατά τα άλλα χθες χορεύαμε με την σύσα μου!

σκουπίσαμε, πλύναμε κ απλώσαμε τα ριχτάρια, τα οποία τα έστρωσα σήμερα το πρωί! έκανα από μια τονοσαλάτα για μένα κ τον φέφο, μπανάκια, πιάτα, ταπεράκια για σήμερα κ νάνι, λιγάκι αργά κατά τις 11 παρά.

το πρωί ξυπνήσαμε τυχαία στις 7.20!!!!!ευτυχώς όλα ήταν έτοιμα κ έτσι δεν καθυστερήσαμε!

χθες έκανα δώρο στην πεθερά μου περιποίηση νυχιών, ποδιών κ χεριών κ το καταχάρηκε η γυναίκα! με πήρε να με ευχαριστήσει, αλλά εγώ το χάρηκα περισσότερο, που επιτέλους της πρόσφερα κ εγώ κάτι, έστω μικρό σε σχέση με τα όσα κάνει για μας κ ιδίως για το παιδί μου!

πώς αλλάζουν τα πράγματα!:)

σήμερα θα βγάλω φακούλες από την κατάψυξη για μένα κ την σύσα για αύριο κ για τον μπαμπάκα μας θα δούμε τί θα παραγγείλει!

στον σταθμό μου είπαν ότι η σύσα δεν κάνει τσίσα στη λεκάνη!!!!!!:confused:

ξαναμίλησα στο μαναράκι μου να μην ντρέπεται κ να τα λέει στην κυρία της!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε? Πώς είστε?

Εγώ στο τρέξιμο (αυτά τα προσκλητήρια τον ατελείωτο έχουν). Κάθε φορά που λέω "σήμερα θα μοιράσω 5-6", κάτι γίνεται και μοιράζω 1-2.

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και χαίρομαι πολύ που σας άρεσε το προσκλητήριο.

Μόλις τελειώσουμε με τη βάφτιση, θα γράφω πιο συχνά. Σας στο υπόσχομαι.

Να ξέρετε, πάντως, ότι σας διαβάζω συνέχεια.

Δωράκι, να χαίρεσαι το μικρό σου!!! Σου εύχομαι να είναι καλότυχος και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!

Για σήμερα θα κάνω γεμιστά.

Εχω να πάω και στον ΟΑΕΔ για την κάρτα ανεργίας.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Έβαλα φακές να γίνονται για σήμερα.

καλημερουδιαααααααααα!!!εχθς περασαμε τελεια στο παρτυ του Ραφαηλ,μεχρι κ στρουμφουλης το χαρηκε κ βαρουσε με δυναμη χιχιχι!!!

Μπράβο παιδιά που περάσατε τέλεια.

Καλημέρα!!!

Για σήμερα το μενού έχει κεφτεδάκια με κόκκινη σάλτσα και ρυζάκι.

Πολύ ωραίο φαγητό, έχω πάρα πολύ καιρό να το φτιάξω.

Εχω λίγο τις μαύρες μου...

Τι θες να κάνω για να σου φτιάξω το κέφι; Θες να βάλω φούμο στη μούρη, να φορέσω την αχυρένια, χαβανέζικη φούστα και να χορέψω;

ποναει πολυ η πλατη μου απο την αριστερη πλευρα.

Η ψύξη θα φύγει πιο γρήγορα με ζεστά. Βάλε την αλοιφή που σου είπε η Φέφη κι αν έχεις κάποιο τρόπο να βάζεις ζεστά, όπως μια θερμοφόρα που μπορείς να τη στερεώσεις με ένα μαντήλι.

χθες έκανα δώρο στην πεθερά μου περιποίηση νυχιών, ποδιών κ χεριών κ το καταχάρηκε η γυναίκα! με πήρε να με ευχαριστήσει, αλλά εγώ το χάρηκα περισσότερο, που επιτέλους της πρόσφερα κ εγώ κάτι, έστω μικρό σε σχέση με τα όσα κάνει για μας κ ιδίως για το παιδί μου!

Έπραξες σοφά. Τα συγχαρητήριά μου για τη σκέψη και την πράξη. Παιδιά με κάτι τέτοια οι πεθερές γίνονται χαλί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...