Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημεραααααααα!!!!!!

Μεγαλη μερα σημερα για το σπτικο μας......

Αχ βρε κοριτσια,πριν 3 χρονια σαν σημερα ημουν στον νοσοκομειο με καρδιοτοκογραφο και ενα παραξενο μουδιασμα χαρμολυπης....

Εγιναν ολα τοσο γρηγορα...σπασιμο νερων και καισαρικη που ακομα απορρω με την ψυχραιμια μου......τεσπα.....σημερα γιορταζω τον ερχομο του μονακριβου μου θησαυρου και θαλω να του ευχηθω να ειναι πολυχρονος ΓΕΡΟΣ και ευτυχισμενος μεχρι να γινει γερακος!!!!!!

Αγορακι μου,σε λατρευω,λιωνω απο αγαπη ψυχη μου!!!!!!!!

Κοριτσακια σας ευχαριστω ολες απο τα βαθη της ψυχης μου.....η καθε σας ευχη ειναι για μας πολυτιμη!!!!!

Ο θησαυρουλη σημερα εχει ξετρελαθει απο την χαρα του,εχει εδω και τυην γιαγιακα του...περιμενει και οοοολα τα παιδακια να παιξουν το απογευμα....

Σημερα θα φαμε κοτοσουπα ολοι.

Και κανω ετοιμασιες για το απογευμα,ενα μικρο μπουφε που θα περιεχει πιτσακια-πενειρλακια-τυροπιτακια (ολα σε διαφορες βερσιων....)για να δουμε....θα τρωγονται αρραγε;:mrgreen:

Παω να προλαβω!!!!!!!!:roll:

Μακια σας!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ζωπ περαστικα,αμαν ολα τα ''καλα'' μαζι σου εκατσαν...

Ελενιτσα ελπιζω να ειστε καλυτερα κ να σας δουμε το απογευμα!!!

Εβιρι κ εμενα μου αρεσουν τα ρεβυθια,ειδικα στην γαστρα!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα!!!!!!

Μεγαλη μερα σημερα για το σπτικο μας......

Αχ βρε κοριτσια,πριν 3 χρονια σαν σημερα ημουν στον νοσοκομειο με καρδιοτοκογραφο και ενα παραξενο μουδιασμα χαρμολυπης....

Εγιναν ολα τοσο γρηγορα...σπασιμο νερων και καισαρικη που ακομα απορρω με την ψυχραιμια μου......τεσπα.....σημερα γιορταζω τον ερχομο του μονακριβου μου θησαυρου και θαλω να του ευχηθω να ειναι πολυχρονος ΓΕΡΟΣ και ευτυχισμενος μεχρι να γινει γερακος!!!!!!

Αγορακι μου,σε λατρευω,λιωνω απο αγαπη ψυχη μου!!!!!!!!

Κοριτσακια σας ευχαριστω ολες απο τα βαθη της ψυχης μου.....η καθε σας ευχη ειναι για μας πολυτιμη!!!!!

Ο θησαυρουλη σημερα εχει ξετρελαθει απο την χαρα του,εχει εδω και τυην γιαγιακα του...περιμενει και οοοολα τα παιδακια να παιξουν το απογευμα....

Σημερα θα φαμε κοτοσουπα ολοι.

Και κανω ετοιμασιες για το απογευμα,ενα μικρο μπουφε που θα περιεχει πιτσακια-πενειρλακια-τυροπιτακια (ολα σε διαφορες βερσιων....)για να δουμε....θα τρωγονται αρραγε;:mrgreen:

Παω να προλαβω!!!!!!!!:roll:

Μακια σας!!!!

μαρη μην κανεις πολλα κ μου τρεχουν τα σαλια!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα!

Εβίρι έχω γίνει Τούρκα....!!!!!!!!!!!

θυμώνω με αυτά που διαβάζω. βλέπω κ εγώ τούρκικα σήριαλ, αλλά το δικό μου μυαλό είναι γονιδιακά κατασκευασμένο να μη ξεχνά την προσφυγιά των προγόνων μου, τις μαρτυρίες της γιαγιάς μου!!!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!

Δώρα μου, χρόνια πολλά κ ευτυχισμένα με υγεία κ αγάπη για τον θησαυρούλη μας!!!!να έχει μια ζωή γεμάτη χαρές!!!!!!!

Αφροδίτη πολύ χάρηκα με τα νέα σου!

με γειά η κούνια κ τα καρεκλάκια!

να το καθιερώσεις αυτό με τις δουλειές, γιατί κ εμένα πολύ με βολεύει!

Ελένη μου, με γειές το κρεβάτι, το δωμάτιο! πώς αντέδρασε η κουκλίτσα; της άρεσε;

για τα ψάρια...ασχολίαστο!

αγγελική έχεις πολύ δρόμο να τα διαβάσεις όλα;

ζωπ, πρόσεχε τον εαυτό σου!

πέρασα ένα πολύ γλυκό ΣΚ, παρόλο που δεν πήγαμε πουθενά! είχε απίστευτη ζέστη. ακυρώθηκε το παιχνίδι στο πάρκο...αλλά μετατρέψαμε το σπίτι σε παιδότοπο!!!!

χθες απόγευμα ήρθαν τα πεθερικά σπίτι κ έφεραν ένα σκασμό πράγματα για μας κ το παιδί! από φρούτα, τσουρέκια, φορέματα κ παιχνίδι για το παιδί μέχρι κ σιδερωμένα ρούχα!!!!!κ πήραν κ ασιδέρωτα πάλι!!!!

δεν έχω λόγια να τους ευχαριστώ!

κανόνισα να έρθει κ μια κοπέλα στην πεθερά μου να της περιποιηθεί τα νύχια, ως δωράκι-ευχαριστώ εκ μέρους μου για όσα κάνει για μας! αμέεεεεεεε!!!!!

αλλά σε κάποια φάση παρά λίγο να αρπαχτούμε με τον πεθερό για τα πολιτικά! ευτυχώς το λήξαμε!

έκανα κοτοπουλάκι με πάπρικα κ πιπεριές στο φούρνο για σήμερα κ αύριο.

έκανα κ κοτόπουλο με ζυμαρικό, κολοκυθάκια, καρότο, πιπεριά, ντομάτα για το παιδί για 2 μέρες επίσης!

είχα κάνει κρεμούλα, γιατί την ζητάει επίμονα!

είχα κάνει κ το κέηκ να της βάζω για πρωινό στο σχολείο. δεν θέλω να τρώει το ξένο κέηκ.

σήμερα το πρωί μου ζήτησε να της κάνω κοτσίδια, για να μοιάζει στην τσέλσυ-από την ταινία μπάρμπυ γλυκά χριστούγεννα!!!!!!

έτσι το μικρό μου σήμερα ήταν μια τίνκερμπελ!!!!!

ααα, μου εκμυστηρεύτηκε το ΣΚ ότι στο σχολείο την χτύπησε ένα αγοράκι, μινιόν μιλάμε σε σχέση με την σύσα!!!!!!!, μου είπε το όνομά του κ ότι την χτύπησε στο μάγουλο. αυτή δεν αντέδρασε!

κ μου ζήτησε να πάω να του δώσω μπουνιά εγώ. ....

Άννα, σε έχει πιάσει το σύνδρομο της καθαρής φωλιάς! είναι φυσιολογικό! όλες το πάθαμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η Αγγελική πού είναι;

Η συμπεθέρα μου;Εεεεεεεε;

Πήζω λέμε!!!!!

Με πολύ τρέξιμο και πολύ άγχος κατάφερα να ξεμπερδέψω νωρίς και να είμαι χαλαρή τώρα. Μόλις τελειώσω και με τα προσκλητήρια, θα μπορώ, απλά, να περιμένω.

Πολύ μου άρεσε το προσκλητήριο Ηλιαχτίδα! Με το καλό να πάρει το ονοματάκι του!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Είναι 30 Ιουνίου. Έχουν μείνει μόνο τα ρούχα μου και του άντρα μου και να μοιραστούν κάτι προσκλητήρια (τον ατελείωτο έχουν αυτά, φαντάσου να ήταν και πολλά...). Όλα τα άλλα έτοιμα!!!

Με το καλό η βάφτισή σας !!!! Πολύ όμορφο το προσκλητήριο !:P

....

Θέλω και απαιτώ να περάσετε όλες ένα πολύ καλό Σαββατοκύριακο.

Γεια σου Εβίρι με τις ατάκες σου !!!! :D:D:D

............

Μη μου μιλάς για ψάρια.... αυτό πάει κατά το Μη μου μιλάς για καλοκαίρια, για ακρογιαλιές και αστέρια, πες μου μονάχα πως κι εδώ το ίδιο μ' αγαπάς εεεεεεεεεεεεεεε ??????????????

Χθες είπα να κάνω. Μου είχε στείλει η πεθερα τσιπουρίτσες και μουρμουράκια και αφού είχα τελειώσει σαπουνισμα κουζίνας είδα ότι ήταν ακαθάριστα!:evil::evil: Πεντανόστιμα μεν γιατί είναι από Σαμοθράκη, αλλά μέχρι να ξανακαθαρίσω την κουζίνα μου έφυγε η μαγκια! Άσε που έκανα 1 ώρα για να καθαρίσω 3 ψαράκια αφού ψήθηκαν γιατί είχανε πολύ μικρά αγκαθάκια.... Τα νεύρα μου!!!! Του χρόνου ξανά τέτοια ψάρια! Γαύρος και πάλι γαύρος!!!!:rolleyes:

Έλεν μου,

Γαύρο είπα αγαπούλα, όχι ψάρια.... ήτο υποχθόνιον το σχέδιο της λα πεθέρ σου ! χα χα ;)

καλημέρα κορίτσια!

..

Αυτά για την ώρα, ελπίζω να καταφέρω να διαβάσω τι έχετε γράψει αυτές τις μέρες!

Πού ήσουνα εσύ μανδάμ ???? απουσία !

Πω πω πρέπει να ετοιμάζεστε για την γιορτούλα σας ? Πότε με το καλό κλείνει το σχολείο ? Αυτή την Πέμπτη ? Πήρες άδεια χαζο-μαμά ???

Ο μικρός σου τι κάνει ??? αλωνίζει ????

Μάκια !

(Δεν έχω τηλ καρδιά μου, ακόμη να μου το φτιάξει το ρημάδι ... όλες μου οι επαφές είναι περασμένες στην παλιά συσκευή !!!

Γι αυτό δεν σε έχω πάρει .... πού να σε βρώ άραγες ???? :confused:)

καλημέρα όλη μέρα!

.....

ααα, μου εκμυστηρεύτηκε το ΣΚ ότι στο σχολείο την χτύπησε ένα αγοράκι, μινιόν μιλάμε σε σχέση με την σύσα!!!!!!!, μου είπε το όνομά του κ ότι την χτύπησε στο μάγουλο. αυτή δεν αντέδρασε!

κ μου ζήτησε να πάω να του δώσω μπουνιά εγώ. ....

Άννα, σε έχει πιάσει το σύνδρομο της καθαρής φωλιάς! είναι φυσιολογικό! όλες το πάθαμε!

ΟΚ, επειδή το έχω δει πολλές φορές "το έργο" δλδ να τα χτυπάει άλλο παιδάκι κι εκείνα να μην αντιδρούν (ναι ναι μόνο ματαξύ τους παίζουν σφαλιάρες... έλα εσύ και πες μου πώς γίνεται αυτό!) προσπαθώ (τί προσπαθώ δλδ έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου λέμε) να τους εξηγώ μπας και μπει κάποια στιγμή μες στην κεφάλα τους ότι αν κάποιο παιδάκι τους επιτεθεί ή τέλος πάντων κάνει την κίνηση να τα χτυπήσει/δαγκώσει κλπ ... αμέσως ή να βάλουν μπροστά τα χέρια τους ή να φωνάξουν δυνατά... ΑΛΛΑ προκοπή δεν βλέπω !:?:?:?Χαϊβάνια παιδί μου τί να πεις !

Δώρα μας,

Πολύχρονος ο θησαυρός σας !!!! Να τα εκατοστήσει το παιδί, πάντοτε έτσι γλυκούλης να παραμείνει, χαμογελαστός και να έχει καλή τύχη σε όλα του !!!!!!!

Συμπεθέρα,

Πες στο αφεντικό σου να έρθει να κάνει παρέα με το δικό μου ! Ου ! Μια χαρά θα τακιμιάσουν λέμε !!! Μην μασάς !

Ζωπ,

Περαστικά σου ! Εύχομαι να το περάσεις στο πόδι (ότι είναι αυτό που έχει δλδ) !

Εβίρι,

Πολύ όμορφα όλα όσα μας μεταφέρεις πάντοτε !

...επανέρχομαι !

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι ευχαριστώ!

Αυτό με το χτύπημα να το συζητήσεις με την δασκάλα για να μην επαναληφθεί!

Φιλιά! Σας χαιρετώ!

όταν την πήγα ήταν η κοπέλα που έχει τα μικρά. το ανέφερα κ είπα κ σε όλα τα παιδάκια "τύπου συζητάω με την κόρη μου" ότι δεν χτυπάμε ποτέ παιδάκια! κ κανείς δεν χτυπάει την Σύσα!!!!!

ο μινιόν δεν είχε έρθει ακόμα!;)

πάντως έχω καταφέρει να με παρακολουθούν άγαλμα όλα τα μικρά! είναι αξιαγάπητα, αλλά ...με όρια!:cool:

Πήζω λέμε!!!!!

εγώ πρήζω κ με πρήζουν!:mad:

Έλεν μου,

Γαύρο είπα αγαπούλα, όχι ψάρια.... ήτο υποχθόνιον το σχέδιο της λα πεθέρ σου ! χα χα ;)

η αλήθεια είναι ότι τα πεθερικά μου πάντα μας τα δίνουν τα ψάρια ψημμένα μαγειρεμένα κ με το ψωμάκι που μου αρέσει απ' το φούρνο της γειτονιάς τους!!!!!αλλά κ πάλι ο φέφος στραβομουτσουνιάζει για τις ταινίες που τυλίγουν τα πεθερικά τα τάπερ! δηλαδή δεν είμαστε με τίποτα ικανοποιημένοι!

ΟΚ, επειδή το έχω δει πολλές φορές "το έργο" δλδ να τα χτυπάει άλλο παιδάκι κι εκείνα να μην αντιδρούν (ναι ναι μόνο ματαξύ τους παίζουν σφαλιάρες... έλα εσύ και πες μου πώς γίνεται αυτό!) προσπαθώ (τί προσπαθώ δλδ έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου λέμε) να τους εξηγώ μπας και μπει κάποια στιγμή μες στην κεφάλα τους ότι αν κάποιο παιδάκι τους επιτεθεί ή τέλος πάντων κάνει την κίνηση να τα χτυπήσει/δαγκώσει κλπ ... αμέσως ή να βάλουν μπροστά τα χέρια τους ή να φωνάξουν δυνατά... ΑΛΛΑ προκοπή δεν βλέπω !:?:?:?Χαϊβάνια παιδί μου τί να πεις !

το σταμάτα κ το να φωνάξει δεν της το λεώ πιά! της λέω να ανταποδώσει με μεγαλύτερη δύναμη.

της εξηγώ ότι δεν χτυπάμε κανένα παιδάκι, αλλά αν κάποιο κάνει νταντομάρα=χαζομάρα κ σε χτυπήσει, έστω κ λίγο, εσύ θα του δώσεις μπουνιά!

μετά από τόσο μπλα μπλα, η σύσα χτυπάει τον εαυτό της ρε φίλε!!!κ λέει νταντά!:(:P;):shock: όλα μου τα πήρε αυτό το παιδί! ντιπ θύμα!αισθηματίας:rolleyes:

...επανέρχομαι !

μου λειψες κάντυ μου!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βρήκα πολύ ενδιαφέρουσα αυτήν την ανάλυση του Νίκου Χειλαδάκη (δημοσιογράφος,συγγραφέας, τουρκολόγος). Αν έχετε χρόνο ρίξτε μια ματιά. Ειδικά η πρότελευταία παράγραφος, θα σας εξοργίσει.

http://www.kalyterotera.gr/2012/06/blog-post_8777.html#more

Δεν με εκπλήσει! Οι φίλοι μας οι Τούρκοι (!) κάνουν καλή προπαγάνδα!

Καλημέρααααα!!!

Το ΣΚ ΨΟΦΗΣΑ!!!!!! Αλλά το δωμάτιο σχεδόν τελείωσε! Μόνο οι κουρτίνες λείπουν!

Το κρεβάτι είναι τέλειο και πάρα πολύ άνετο! Ελπίζω να το ευχαριστηθεί το κοριτσάκι μου!

Για σήμερα τρώμε τσιπούρες και μουρμούρες!

καλορίζικο το καινούριο κρεβατάκι και το ανανεωμένο δωμάτιο της Λουκίτσας!

Χθες μάζευα κάποια βρεφικά που ήτανε στο άλλο κρεβατάκι και μοσχοβολούσανε ακόμη απο το προδερμ! Πραγματικά απαιχτο!

Πραγματικά! Αξεπέραστη μυρωδιά!

Μη μου μιλάς για ψάρια.... Χθες είπα να κάνω. Μου είχε στείλει η πεθερα τσιπουρίτσες και μουρμουράκια και αφού είχα τελειώσει σαπουνισμα κουζίνας είδα ότι ήταν ακαθάριστα!:evil::evil: Πεντανόστιμα μεν γιατί είναι από Σαμοθράκη, αλλά μέχρι να ξανακαθαρίσω την κουζίνα μου έφυγε η μαγκια! Άσε που έκανα 1 ώρα για να καθαρίσω 3 ψαράκια αφού ψήθηκαν γιατί είχανε πολύ μικρά αγκαθάκια.... Τα νεύρα μου!!!! Του χρόνου ξανά τέτοια ψάρια! Γαύρος και πάλι γαύρος!!!!:rolleyes:

Χαχαχαχα! Λες και είμαι εσύ!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πού ήσουνα εσύ μανδάμ ???? απουσία !

Εεεεε, χμ κυρία αν σας φέρω χαρτί από την μαμά μου θα μου την δικαιολογήσετε?:tongue:

Πω πω πρέπει να ετοιμάζεστε για την γιορτούλα σας ? Πότε με το καλό κλείνει το σχολείο ? Αυτή την Πέμπτη ? Πήρες άδεια χαζο-μαμά ???

Η γιορτή είναι αύριο το απόγευμα οπότε δεν θα πάρω άδεια. Θα την κρατήσω για την Πέμπτη που πέρνουμε τους βαθμούς!

Χθες είχε παράσταση η κόρη μου με το φροντιστήριο των Αγγλικών. Έκανε την ξαδέρφη του Σέρλοκ Χόλμς η οποία εξιχνίασε κάποιο μυστήριο!

Πιο νωρίς ο σύλλογος γονέων του σχολείου τους έκανε αποχαιρετιστήριο πάρτυ σε ένα μπόουλινγ στο Κερατσίνι. Τους δώσανε αναμνηστικά βραχιολάκια ασημένια με το όνομα του σχολείου πάνω χαραγμένο πάνω και ένα άλμπουμ με τις φωτογραφίες όλων των παιδιών με αφιερώσεις που έγραψαν τα ίδια αλλά και οι δάσκαλοι τους!

Μόλις το διάβασα με πήραν τα ζουμιά!

Αυτό ήταν πρόγευση για το τι θα ακολουθήσει αύριο!!!

Ο μικρός σου τι κάνει ??? αλωνίζει ????

Δεν μαζεύεται με τίποτα! Με το που θα ξυπνήσει και θα ακούσει ότι παίζουν παιδιά κάτω στον δρόμο φωνάζει τάτω τάτω.....!

Μάκια !

(Δεν έχω τηλ καρδιά μου, ακόμη να μου το φτιάξει το ρημάδι ... όλες μου οι επαφές είναι περασμένες στην παλιά συσκευή !!!

Γι αυτό δεν σε έχω πάρει .... πού να σε βρώ άραγες ???? :confused:)

Είσαι στην δουλειά? Να σε πάρω εγώ?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε κορίτσια για το οφ-τόπικ αλλά ακούστε την υπογραφή μου : Είναι "Αγγλικό" το τραγούδι αλλά τόσο "Ελληνικό"...!

Ειλικρινά, με ταξιδεύει... Όταν το ακούω, χάνομαι... Και μου θυμίζει κυρίως τον γιο μου:roll: αλλά όχι μόνο!:cool:

Φιλιααααααά!


Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε???ευχομαι ολες σας νασται καλα....

δωρακι μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου πολυχρονος ..

εγω απο την παρασκευη εχω τη μεση μου πηγα να σηκωσω βαρος κ εμεινα...

σημερα το μενου εχει γεμιστα πιπερια με πατατουλες κ χωριατικη σαλατα..


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ήχο γμτ!

γειά σου χρυσοβαλαντάκι μου! πρόσεχε τον εαυτό σου καλή μου!

πριν λίγο έφαγα το φαγάκι μου. το κοτόπουλο με τις πιπεριές το έκανα πρώτη φορά με το μπαχαρικό που μου είχε φέρει η πεθερά από την Πόλη! μου μύριζε πάπρικα κ το έβαλα, γιατί του πάει. τελικά είχε κ κανέλα!!!!!!!έγινε ΤΕΛΕΙΟ!!!! είχα βάλει κ φρέσκια τριμμένη ντομάτα!!!!!!!!!έγλειψα κ τα κοκκαλάκια!!!!μερβεγιέ! σας το συνιστώ!πάπρικα, κανέλα, κοτόπουλο, αλάτι, πιπέρι, τριμμένη ντομάτα, κατσίκια πιπέρια! λαδάκι. εύκολο κ πεντανόστιμο!

ένα γλυκάκι θέλω τώρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...