Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Είπα να σας καληνυχτίσω!!

Ελένη από Αγγλία καλοφόρετες οι σκιές! Και μεγιά τα ρουχαλάκια που πήρες στα αδερφάκια σου!

Ζώπυρον σαν τον κομμήτη εμφανίζεσαι και εξαφανίζεσαι! Ενδιαφέρον αστρονομικό φαινόμενο!!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα που περιμένεις να κλείσουν τα σχολεία! Ελπίζω να καταφέρεις να ξεκουραστείς!

Έβιρι όσον αφορά τον Πικάσο, περί ορέξεως......κολοκυθόπιτα!!!!!

Αυτά μαγειροκόριτσά μου!

Καληνύχτα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπερα κοριτσια.

Αποψε ειμαι πολυ στεναχωρεμενη...:(

Το αγορακι μιας γνωστης μου,(στην ηλικια του θησαυρου περιπου....)

εκανε σημερα επεμβαση ανοιχτης καρδιας.....συγγενη καρδιοπαθεια εχει....

Τωρα ειναι σε καταστολη με αναπνευστηρα.......:cry:

Προσευχηθειτε κι εσεις να πανε ολα τελεια και σε λιγες μερες το παιδακι να ειναι κοντα στους γονεις του...γερο και δυνατο!!!!!!

Ειμαι....ΧΑΛΙΑ!!!!!!!!!

Τα λογια φτωχα.....

Ζωπυρουλα μου,παρε με αυριο οταν εχεις χρονο...σπιτι θα ειμαι.....

Αννα,σας ευχαριστω για το ομορφο απογευμα....φιλια.

Καληνυχτα σας....καλο ξημερωμα!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!!!!Δωρακι μου κ εμεις περασαμε τελεια,κ η μπουμπου χιχιχιχι!!!ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα με το παιδακι,κ συντομα θα ξεπερασει τον γολγοθα του!!!!!!!!οι προσευχες μας ειναι παντα με ολα τα παιδακια που τις εχουν αναγκη!!!!

love4four τι να πω,τα ζω ζησει κ μαλιστα σε περιοδο μη κρισης...αι σιχτιρ σε ολα τα γομαρια που πινουν το αιμα των εργαζομενων!υπομονη κ καλη δυναμη κοριτσακι μου!

Ζωπ που εισαι καλε?θα συμφωνησω με Αγγελικη,εισαι το αστρονομικο μας φαινομενο χαχαχαχαχαχαχα!!!

τι αλλα ηθελα να πω δεν θυμαμαι οποτε γραφω το σημερινο μενου που θα ναι ψαρακια απο την πεθερουλα!φιλακια ομορφες!

υσ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!!

Δωράκι μου όλα καλά θα πάνε για τον μικρούλη. Η προσευχή μου θα είναι πάντα μαζί του!

Αννούλα φτάνει η μεγάλη ώρα!!!!! Άντε μωρέ να γεννηθεί ο στρουμφούλης σου να αποκτήσω κι εγώ παρέα!!!;)

Σήμερα τρώμε κρεάς κοκκινιστό που έμεινε από χτες. Τώρα με τι θα συνοδευτεί θα το αποφασίσει η πεθερά μου σε συνεργασία με την κόρη μου!

Σήμερα το απόγευμα η κόρη μου έχει πρόβα για ένα θεατρικό που ανεβάζουν με το φροντιστήριο των αγγλικών και καπάκι τελειώνοντας θα πάμε τον μικρό για εμβόλιο και .....σέρβις!

Οπότε το απόγευμά μου θα είναι γεμάτο!

Ευτυχώς σήμερα σχολάω στις δύο αλλά θα είμαι στους δρόμους μέχρι το βράδυ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κι από μένα.... Όσο καλή μπορεί να είναι:(

Είμαι πολύ στεναχωρημένη... Προχθές έμαθα ότι ένας θείος μου πολύ αγαπημένος έχει καρκίνο. Νομίζω ότι δεν υπάρχει άνθρωπος που θα πει κάτι κακό γι'αυτόν, είναι πάντα με το χαμόγελο και τα ροζ του μαγουλάκια και πρόθυμος να βοηθήσει τους πάντες, γι'αυτό και δεν μπορώ να το χωνέψω ακόμη.... Αυτό ήταν το ένα σοκ...

Χθες χτυπάει το τηλέφωνο και με ειδοποιούν ότι έφυγε από την ζωή ένας πρώην συνάδελφός μου, κι αυτός από καρκίνο.. Το τραγικό; 40 χρονών και αφήνει πίσω του 2 παιδάκια.... Με αποτελείωσε...

Γιατί να συμβαίνουν αυτά; Φεύγουν όλο και νεώτεροι άνθρωποι...

Συγνώμη ρε κορίτσια που σας μαύρισα αλλά έχω γίνει κομμάτια και ήθελα να το βγάλω από μέσα μου....

Και για να ελαφρύνω το κλίμα....

Χθες τελικά βάψαμε το δωμάτιο της μικρής και ενώ είχα επιλέξει λιλά με λαχανί μου βγήκε μωβ με έντονο το λαχανί κι έτσι αγγάρεψα τον μπαμπάκα μου να το περάσει ένα χέρι ακόμη αύριο αλλά στο ανοιχτό χρώμα, και Παρασκευή περιμένω και το κρεβάτι της να έρθει!

Στο μεταξύ ψάχνω για κουρτίνα και μου λένε κάτι τρελές τίμες που τα έχω παίξει!!!! 350 ευρώ για μια παιδική κουρτίνα;;; Ελεος δηλαδή! Και υστερα θέλουν να δουλέψουν κιόλας;;;

Αννά με το καλό κοριτσάκι μου!

Άννια καλά αποτελέσματα και μπράβο για την μπουμπού σου!

Φέφη κι εμένα όταν ήμασταν στην διαδικασία του κόψιμου της πάνας, τις πρώτες μέρες τα κρατούσε αλλά η δασκάλα της μου είχε πει πως είναι φυσιολογικό μέχρις ένός σημείου αλλά θελει προσοχή για ουρολόιμωξη!

Επίσης το βαλε βγάλε πάνα είναι λάθος γιατί μπερδεύεται το παιδί και εκνευρίζεται(δικαίως)! Αυτά μου είχαν πει αυτά σου λέω..

Δώρα μου γλυκειά κάθε βράδυ στην προσευχή μου παράκαλάω για όλα τα παιδάκι να είναι καλά και για την Αννούλα μας το ίδιο.Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να γυρίζει το παιδάκι υγιέστατο στο σπίτι του..

Καντυ μου ότι και να εις έχεις δίκιο αλλά εμείς παρακαλάμε να μην είσαι εσύ σ'αυτή την λίστα! (σόρυ, ξέρω ότι ακούγεται άσχημο κι εγωιστικό)

Σήμερα τρώμε μπιφτέκια με πιλαφάκι!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

εβιράκο μου πολύ ενδιαφέρουσες οι επισκέψεις σε μουσεία κ εκθέσεις.

εμένα μου αρέσει ο νταλί πάρα πολύ. όπως κ στην έλεν αγγλία!

έλεν αγγλία με γειές τα νέα ρούχα, μπράβο για τα δωράκια, το φαγητό χοιρινές με ρυζάκι το έκανε η ηλιαχτίδα κ όχι η άννα.

με γειά κ η παλέτα!

ζωπ φιλιά

H γκουερνικα παντως του Πικασο μη μου πειτε οτι δε σας αρεσει...

αρκετοί πίνακές του έχουν μια αλήθεια που σε μαγνητίζει!!!!

Αν και προτιμω Νταλι...

κ εγώ! όταν ήμουν φοιτήτρια αγόραζα καρτούλες με απεικόνιση πίνακες του νταλί κυρίως, αλλά κ άλλων κ τις έστειλνα στις φίλες μου που σπούδαζαν σε άλλες πόλεις. κ άλλες κάρτες τις είχα κολλημμένες στους τοίχους.

τί μου θυμίσατε...μια φορά κ έναν καιρό είχα κ άλλες ανησυχίες.

τώρα περιορίζομαι στα της τουαλέτας της σύσας...:cool:

Δώρα μου να μην είσαι στενοχωρεμένη,

όλα καλά θα πάνε με το παιδάκι. θα γίνει καλά.

καλημερουδια!!!!!!Δωρακι μου κ εμεις περασαμε τελεια,κ η μπουμπου χιχιχιχι!!!

ποιά μπουμπού; δεν πιστεύω να λοξοκοιτάζει ο γαμπρούλης μου;:rolleyes:

υσ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΑΣ,γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

ντούπι!!!!!

Καλημερούδια!!!!!

Σήμερα τρώμε κρεάς κοκκινιστό που έμεινε από χτες. Τώρα με τι θα συνοδευτεί θα το αποφασίσει η πεθερά μου σε συνεργασία με την κόρη μου!

Σήμερα το απόγευμα η κόρη μου έχει πρόβα για ένα θεατρικό που ανεβάζουν με το φροντιστήριο των αγγλικών και καπάκι τελειώνοντας θα πάμε τον μικρό για εμβόλιο και .....σέρβις!

Οπότε το απόγευμά μου θα είναι γεμάτο!

Ευτυχώς σήμερα σχολάω στις δύο αλλά θα είμαι στους δρόμους μέχρι το βράδυ!

καλά κουράγια!!!!!

χθες έκανα τραχανούλι κ έφαγε το σπλάχνο για βράδυ κ της έβαλα κ για το μεσημέρι.

εγώ τρώω φακούλες κ ο φέφος παστίτσιο.

έβαλα φακούλες κ στην κατάψυξη για την άλλη εβδομάδα. τις μοσχοτρώμε με την κόρη μου! κ είναι βιολογικές από το χωριό μου. όταν λέμε αγνές, εννοούμε αγνές!

σήμερα λέω να πω στον φέφο το μεσημέρι να βγάλει κοτοπουλάκι για την σύσα, να της το βράσω να το συνοδέψω με τραχανά!

χθες σφουγγάρισα με δυσκολία γκρίνια της κόρης!!!!!

πολλή γκρίνια χθες!!!!!!!μίρλα!!!!μας έχει βαρεθεί η πολυκατοικία με τις φωνές της, τη μίρλα!!!:oops:

είχαμε ατυχηματάκια χθες, αλλά ήταν κ πιο συνεργάσιμη στο θέμα, είχαμε συνεννόηση!

αυτό που κατάλαβα είναι ότι δεν πρέπει να της λέμε τοσο συχνά "θέλεις κακά; τσίσα;" την αγχώνει! γι' αυτό κ λέει "όχιιιιιι"

αλλά αυτή η πάνα που της βάζουν για το σχολικό μάλλον μας πάει πίσω κ την μπερδεύει! τέλος πάντων. προς το παρόν δεν θέλω να πιέσω ούτε μπορώ να τα έχω όλα!

το καλό είναι ότι η δασκάλα της την βάζει στη λεκάνη κ δείχνει κ εκεί να συνεργάζεται!

στα της δουλειάς ρώτησα τί αποφάσισαν...κ η απάντηση ήταν: κοντεύουμε να αποφασίσουμε!!!:rolleyes:

ούτε το μεσανατολικό τόση σκέψη!!μήπως να το ρίξουν στη γιόγκα;:Pνα βοηθηθούν τα παλουκάρια!!!:tongue:τα ζώα μου αργά!

Link to comment
Share on other sites

Ελενη να κοιταξεις υφασματα κ απο ΙΚΕΑ κ αλλα τετοια καταστηματα!εχουν υπεροχα σχεδια,κ μην κολλας με παιδικες κουρτινες,βαλε απλα χρωμα!λουλουδενια ας πουμε!πω πω κουκλιστικο θα γινει!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

οχι καλε Φεφι,δεν σας απατησε ο θησαυρος χιχιχιχι!!ειχαμε μαζι την σκυλοκορη κ ο μικρος(επειδη μοιαζει με ενα σκυλακι που εχουν στο χωριο η Δωρα) την φωναζε με το ονομα αυτου!!!ο καλος μου ειναι απιστευτα τρυφερο παιδακι,κ με τα ζωακια αλλα ρε παιδια επαθα πλακα ποσο καλος ηταν κ μου χαιδευε την κοιλιτσα!ε κ κλασσικα ο στρουμφουλης βαρουσε με δυναμη!το ενιωσε κ η Δωρα μας χαχαχαχαχα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ενα ενα τα διαβαζω...Ελενιτσα λυπαμαι για το νεο που εμαθες...ευχομαι να παει καλα!για τον συναδερφο τι να πω..κριμα ηταν κ νεος ανθρωπος,αφησε κ μικρα παιδια...κουραγιο κ δυναμη στην γυναικα του κ στους γονεις του...


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κι από μένα.... Όσο καλή μπορεί να είναι:(

Είμαι πολύ στεναχωρημένη... Προχθές έμαθα ότι ένας θείος μου πολύ αγαπημένος έχει καρκίνο. Νομίζω ότι δεν υπάρχει άνθρωπος που θα πει κάτι κακό γι'αυτόν, είναι πάντα με το χαμόγελο και τα ροζ του μαγουλάκια και πρόθυμος να βοηθήσει τους πάντες, γι'αυτό και δεν μπορώ να το χωνέψω ακόμη.... Αυτό ήταν το ένα σοκ...

Χθες χτυπάει το τηλέφωνο και με ειδοποιούν ότι έφυγε από την ζωή ένας πρώην συνάδελφός μου, κι αυτός από καρκίνο.. Το τραγικό; 40 χρονών και αφήνει πίσω του 2 παιδάκια.... Με αποτελείωσε...

Γιατί να συμβαίνουν αυτά; Φεύγουν όλο και νεώτεροι άνθρωποι...

Συγνώμη ρε κορίτσια που σας μαύρισα αλλά έχω γίνει κομμάτια και ήθελα να το βγάλω από μέσα μου....

κουράγιο. εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα για το θείο σου.

όσο για την οικογένεια του συναδέλφου σου να τους έρθουν όλα δεξιά από εδώ κ πέρα στη γυναίκα του κ στα παιδάκια του!

Και για να ελαφρύνω το κλίμα....

Χθες τελικά βάψαμε το δωμάτιο της μικρής και ενώ είχα επιλέξει λιλά με λαχανί μου βγήκε μωβ με έντονο το λαχανί κι έτσι αγγάρεψα τον μπαμπάκα μου να το περάσει ένα χέρι ακόμη αύριο αλλά στο ανοιχτό χρώμα, και Παρασκευή περιμένω και το κρεβάτι της να έρθει!

Στο μεταξύ ψάχνω για κουρτίνα και μου λένε κάτι τρελές τίμες που τα έχω παίξει!!!! 350 ευρώ για μια παιδική κουρτίνα;;; Ελεος δηλαδή! Και υστερα θέλουν να δουλέψουν κιόλας;;;

τράβα στη λαϊκή για κουρτίνα. άκου 350! δεν πατάνε!

Φέφη κι εμένα όταν ήμασταν στην διαδικασία του κόψιμου της πάνας, τις πρώτες μέρες τα κρατούσε αλλά η δασκάλα της μου είχε πει πως είναι φυσιολογικό μέχρις ένός σημείου αλλά θελει προσοχή για ουρολόιμωξη!

Επίσης το βαλε βγάλε πάνα είναι λάθος γιατί μπερδεύεται το παιδί και εκνευρίζεται(δικαίως)! Αυτά μου είχαν πει αυτά σου λέω..

τί να τους πω ρε Ελένη μου. μου λένε ότι της βάζουν πάνα όταν τα βάζουν στο σχολικό λεωφορείο για να μην έχει ατύχημα κ λερώσει κ η ίδια κ κυρίως το λεωφορείο. τί θα έκανες στη θέση μου;:confused::(

Καντυ μου ότι και να εις έχεις δίκιο αλλά εμείς παρακαλάμε να μην είσαι εσύ σ'αυτή την λίστα! (σόρυ, ξέρω ότι ακούγεται άσχημο κι εγωιστικό)

κ εγώ έτσι σκέφτομαι!

Σήμερα τρώμε μπιφτέκια με πιλαφάκι!

σκέφτομαι αν βρω χρόνο να κάνω τυρόψωμο το απόγευμα.θα έρθει ο πεθερούλης μου!

Link to comment
Share on other sites

οχι καλε Φεφι,δεν σας απατησε ο θησαυρος χιχιχιχι!!ειχαμε μαζι την σκυλοκορη κ ο μικρος(επειδη μοιαζει με ενα σκυλακι που εχουν στο χωριο η Δωρα) την φωναζε με το ονομα αυτου!!!ο καλος μου ειναι απιστευτα τρυφερο παιδακι,κ με τα ζωακια αλλα ρε παιδια επαθα πλακα ποσο καλος ηταν κ μου χαιδευε την κοιλιτσα!ε κ κλασσικα ο στρουμφουλης βαρουσε με δυναμη!το ενιωσε κ η Δωρα μας χαχαχαχαχα!!!

:oops:εντάξει, παρεξήγησα, αν κ μου πέρασε από το νου η σκυλοκόρη!

είναι παιδί μάλαμα όπως η μαμά του κ ο μπαμπάς του! εξαιρετικό παιδί από εξαιρετική οικογένεια!:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα, οοοολληηηηη μεραααα(ετσι με ξυονησε η κορη μου:tongue::tongue:), τι κανετε κοριτσια μου??? καλα??χθες ειχαμε ενα γεματο απογευμα, πηγαμε σε μια εκδηλωση για παιδια που την διοργανωσαν τα νηπιαγωγεια του νομου και βασικο θεμα ειχαν τα παραμυθια. ηταν πολυ ομορφα. μετα μια βολτα σε μια πλατεια με τη φιλη μου και τα παιδια οπου επαιξαν σαν τρελλα. να βλεπετε 3 μωρα χερι χερι να περπατανε!!!!πολυ πλακα!!!κριμα που δεν ειχα φωτογραφικη. καταληξαμε 9 στο σπιτι, οπου ηρθε ενας φιλος και καθησαμε μεχρι τις 11 στο μπαλκονι. στο μεταξυ το μικρο προφιτερολ κοιμηθηκε. μετα εβαλα στο φουρνο να γινονται τα ετοιμα γεμιστα της μανουλας απτην καταψυξη και σιδερωσα μεχρι τις 2:shock::|:neutral:!!!το πρωι φυσικα δεν μπορουσα να ξυπνησω απτη νυστα!!!το μωρο μου το πρωι ηταν κουκλακι(κουκουβαααα), τουβαλα ενα καινουργιο συνολακι και ηταν τελεια!!!δεν καθοταν να βγαλουμε φωτο, ισως το απογευμα:rolleyes::rolleyes:. κατα ταλλα θελω σημερα να βγαλω χαλια και να τα πλυνουμε με τον αντρουλη.παω να δουλεψω, σας φιλωωωω πολυυυ

Link to comment
Share on other sites

ελενη μου ευχομαι να παει καλα ο θειος σου και να το ξεπερασει και κουραγιο και δυναμη στην οικογενεια του συναδελφου σου.οσο για την κουρτινα, 350:shock::shock:???too much!!!μηπως να μην βιαστεις και να το ψαξεις λιγο περ/ρο??περιμενε και τις εκπτωσεις. περιμενουμε φωτο του τελειου δωματιου σας:D

φεφακο ειναι καποιες μερες που η γκρινια και της δικιας μου ειναι ανυποφορη!!!υπομονη θελει και ψυχραιμια(το λεω να το ακουω και εγω:?). οσο για την πανα, πρωτες μερες ειναι , μια χαρα νομιζω τα πατε. σιγα σιγα ολα θα γινουν και το συσακι θα προσαρμοστει πληρως με τη νεα διαδικασια. καλα κουραγια με τη δουλεια. και εμας σημερα ο αφεντικος ειναι μες στα νευρα:?:-?

δωρακια οι προσευχες μας στο παιδακι να γινει γρηγορα καλα και να γυρισει στο σπιτι του γερος και δυνατος

αγγελικουλα καλα κουραγια για σημερα, καλο ...ρεκτιφιε στο γιατρο:tongue::D:D:D, ελπιζω να μην κλαψει πολυ το μικρακι σου

ελενιτσα αγγλια, με γεια τα ψωνια σου, τι καλααα!!!για μενα πλεον ειναι πολυτελεια να αγορασω καλλυντικα, πολυ σπανια...μια πουδρα μονο και ενα ρουζ οταν τελειωνουν αυτα που εχω:|

εβυρι εκπληκτικες οι εικονες σου. περιμενουμε και νεες φωτο.

Link to comment
Share on other sites

παντως να σας πω κατι???περναμε τη μιση μας μερα στη δουλεια για να μπορουμε να προσφερουμε στα παιδια μας το καλυτερο και τι καταφερνουμε?? να τα βλεπουμε ελαχιστα και να περνανε τη μερα τους με αλλους εκτος των γονιων τους??καποιες μερες πανω που προσπαθω να μαζεψω το σπιτι, τις δουλειες,(αν και συνηθως της αφιερωνω εξ ολοκληρου το απογευμα και οτι προλαβω οταν κοιμαται) ερχεται η μικρη και μου λεει:ελα μαμουλα παιξουμε...ποσο μου λειπει το γλυκο μου...ποσο στεναχωριεμαι που χανω πολλες στιγμες της καθημερινοτητας της. τουλαχιστον ειμαι ησυχη οτι περναει καλα στο σχολειο της..

σορυ που σας ζαλιζωωω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...