Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 3/10/2024 at 1:28 ΜΜ, despoina554 είπε:

      Σ ευχαριστώ πολύ. Ναι έχω θέμα με την πήξη του αίματος και αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο. Τώρα ήταν η πρώτη φορά που πήρα αγωγή για αυτό. Στις προηγούμενες προσπάθειες δεν το είχαμε βρει. Θεωρώ ότι παίζει ρόλο και η ποιότητα των εμβρύων. Η εμβρυολογος μου είπε ότι το γεγονός ότι έχουμε κάνει 3 προσπάθειες χωρίς να έχει δώσει κάποιο έμβρυο εγκυμοσύνη  ειναι παράξενο. Κανονικά είπε δύο θα έπρεπε να δώσουν. Έχω και μια βιοχημική από φυσιολογική συλληψη. Αυτά. 

      θα πω κι εγώ  στο γιατρό μου να πηγαίνω απόγευμα. 

       

      Κορίτσι μου καλησπέρα...για τη. Πήξη του αίματος κ το φωσφολιπίδικο σύνδρομο τι θεραπεία πήρες?και αν επιτρέπεται έχεις πάει σε αιματολογο η ο γυναικολόγος σου έδωσε διάγνωση κ θεραπεία

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα στις όμορφες !!!!

καλημέρα και σε σένα!

Εμείς εχθές πήγαμε και κουρευτήκαμε μετά το μάθημα. Ο Ν έγινε και πολύ αντράκι λέμε: όλο το κεφάλι με την μηχανή και μπροστά λίγα καρφάκια ! Πότε μεγάλωσε το θκατό ! Λες και θα πάει στους ΟΥΚάδες είναι ! Βγήκε και το μάγουλο έξω ! Κούκλος !

Η άλλη δε , η μικρή μου σαμιαμίδω, έκανε ένα καρέ σε Γαλλικό στυλ που κάνει αυτό το ασύμμετρο πίσω, που είναι πιο κοντό ! Σαν την Αμελί είναι ! Μια γλύκα !

μεγιές μεγιές!!!!

(Θέλω κι εγώ κούρεμα αλλά δεν ξέρω πότε θα προλάβω)....

QUOTE]

Αγγελικη μια μεριδα απο φαγητο σου κατα δω πλιζζζζ!!!!

Έφτασε!!!!

Γεια και από μένα την...ξενύχτω!!

Ο γιόκας μου μας ξύπνησε στις 4.30 και μετά δεν έλεγε να κοιμηθεί!!Γκρίνια απίστευτη...Τελικά κοιμήθηκε στις 8 και την έπεσα κι εγώ δίπλα του.Πού θα πάει αυτή η κατάσταση...Και τις προάλλες τα ίδια έκανε.Αλλες που έχουν μωρό 18 μηνών έχουν γεννήσει το δευτερο ή εν πάσει περιπτώσει κοντεύουν κι εγώ έχω να ξυπνάω ακόμα τις νύχτες για τάισμα...Ελεος!!

Μήπως πρέπει να σταματήσεις να τον ταίζεις την νύχτα αλλά να του δίνεις λίγο νεράκι και πιπίλα και ξάνα να τον βάζεις για ύπνο? Για ρώτα τον παιδίατρο. Γιατί προφανώς όσο θα τον ταίζεις μέσα στην νύχτα τόσο δεν θα λέιε να το κόψει. Λέω εγώ τώρα.....

κυρία,κυρία...:tongue:

κάποια στιγμή που θα έχετε αδειά θα με πάρετε να τα πούμε;:P

ΟΚ! θα είσαι όλη μέρα σπίτι?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ! θα είσαι όλη μέρα σπίτι?

Θα είμαι!!

Αργά το απόγευμα θα πάμε βόλτα με τον μικρο

Μια χαρα τα λες Αγγελική μου,έλα να τα πεις και του μπαμπά μας που έχει άποψη για όλα!!!

Αυτό το θεμα το εχουμε κουβεντιάσει προ πολλού με τον παιδίατρο και ενώ μας είπε κατηγορηματικά όχι στο νυχτερινό φαγητό,ο μπαμπάς μας δεν εννοεί να το καταλάβει

Μέχρι και κακιά μάνα με είπε σήμερα το πρωί,αυτό σας λέω μόνο!!

Τα νεύρα μου μπουρλότο!!!!!

Θα μου το χαλάσει το παιδί...Το κακομαθαίνει,του κάνει τα χατήρια...Ο μικρός έχει αρχισει να γίνεται δύστροπος μέχρι εκεί που δεν παίρνει...Ολο νεες μόδες μου βγαζουν πατερας και γιος και έχουν κάνει τα νεύρα μου κρόσσια

Τι κι αν του λέω ότι το παιδί τωρα διαπλάθει χαρακτηρα κι ότι μετα δεν θα μαζεύεται...

Στου κουφού την πόρτα:evil:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαγειροκοριτσα, τι κανετε???μπηκε επιτελους το καλοκαιρι!!!!ζεστανε για τα καλα και ελπιζω το σκ να κανουμε το πρωτο μας μπανιο. το μικρο μου προφιτερολ(νεο παρατσουκλι για το αφροδιτομωρο:tongue::tongue:) ειναι καλα αν και παλι εβγαλε λιγα σπυρακια κοντα στη μεσουλα της , εκει που τελειωνει η πανα. βαλαμε κρεμουλα αλλα νομιζω οτι κατι την πειραζει, δεν ξερω τιιι>>>:confused::confused::confused:σημερα δεν ξερω τι θα φαμε. εχω λιγο μοσχαρι απο χθες. ελεγα να βγαλω γεμιστα απτην καταψυξη και το ξεχασα το πρωι!!!!!το τριγημερο μας ηταν σουπερ, η μικρη ξασσαλωσε με τους παπουδες, ο αντρουλης βγηκε αρκετα και εγω χαλαρωσααα και αλλαξα εικονες...ειδα και τις φιλες μου και ολα καλα...τωρα τι κανουμε:(:(

φεφη πως πατε με το κατουρημα???καλυτερα χθες???κανενα νεο απτο μετωπο στο γραφειο???

περιστερω μηπως βγαζει κανενα δοντι???παντως και η δικια τις μισες μερες της εβδομαδας ξυπναει και ζηταει γαλα. εγω το προβλημα που εχω ειναι με τον υπνο. το τι κλωτσια εφαγα χθες βραδυ δεν λεγεται!!!την βαλαμε στο κρεβατι της στον βαθυ υπνο και κατα τις 3 ξυπνησε, την βαλαμε διπλα μας και συνεχισε κιουρια!!!πως θα το κοψω αυτο δεν ξερω!!!πηγαμε και ειδαμε και για δωματιο. θελουμε κοντα στο 1500 ευρω για ολα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.επισης θελω να κοψω και την πανα. αλλα πρεπει να κατσω ενα σκ σπιτι για να το παλεψουμε. προηγειται αυτο. γιατι για το κρεβατι δεν το βλεποω πριν το σεπτεμβρη...πολλα τα λεφτα...:|:neutral:

συμπεθερα, μεγειες τα μαλλακια σας. βαλε καμμια φωτο διπλα να καμαρωσω τον γαμπρουλη μου και το μικρο γαλλιδακι:D:D-πολυ μαρεσει αυτο το στυλ...

αγγελικουλα καλα κουραγια με το σημερινο ωραριο..εξουθενωτικο:|:-|

εβιρυ καταπληκτικες οι εικονες σου. καλα να περασεις σημερα.

δωρα πλησιαζουν τα γενεθλια του θυσαυρου???

αννα μπραβο σου για την εγκρατεια και την υπομονη!!!ευγεεε!!!με το καλοοο..

χρυσοβαλαντω το φαι σου απτα αγαπημενα του αντρουλη μου, στειλε ταπερακι..

επεσε πολυ δουλεια αυτες τις μερες, πολυ πηξιμο, πολλα νευρα, πολλα μουτρα...ωμμμμμμ....εισπνοη, εκπνοηηηηη..σας γλυκοφιλωωω

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε νέα από την δουλειά σου... ακόμα κλέφτικα σου σφυρίζουν ??? καμία απάντηση ???? :rolleyes:

καμία απολύτως. κ εγώ καμία απολύτως κίνηση να τρέξω τις δουλειές τους! σωστή;:rolleyes:

όχι βρε Φέφη μου, μην τις αφήνεις να της βάζουν πάνα και μπερδεύεται το κορίτσι μας έτσι. Προτιμότερο να έχει ένα ατύχημα παρά αυτό η εναλλαγή... λέω εγώ τώρα !

χθες γύρισα σπίτι, κάναμε τσισάκια...τα κρατούσε! όλο το απόγευμα τα πήγε καλά, πάλι κρατιόταν, αλλά μάλλον εντόπισα πού πήρε φόβο. την κυριακή στη μάνα μου. την έκανε να ντραπεί!!!!!!με ένα ατύχημα...

έτσι την καλοπιάνω. μίλησα κ με παιδίατρο για το θέμα, όπως κ για το βήχα. δεν θα πάμε το απόγευμα. δεν χρειάζεται.

για την πάνα χρειάζεται καλόπιασμα, γιατί φοβήθηκε από κάτι!

στη δασκάλα της ζήτησα να μην της βάζει πάνα, της έδειξα τη λεκάνη του σχολείου, της μίλησα για το πώς να ζητάει από τη δασκάλα της κλπ!

μου απάντησε ότι θα της βάζει πάνα στο λεωφορείο για να μην έχει ατύχημα!!!!!!δεν μπόρεσα να της πω όχι.

ας περάσουν λίγες μέρες...

Γειας σας και χαρά σας !

Πολύ χαίρομαι που γέμισε το καφέ μας και πάλι ! Χθες ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΓΕ λέμε η μέρα ! ΤΙ ΜΩ ΡΙ Α !

Για σήμερα τρώμε παστίτσιο που μας περίσσεψε από το Σάββατο...

κ ο φέφος παστίτσιο τρώει. εγώ έκανα φακές για μας, μάνα κ κόρη!

Δε βαριέσαι μια μέρα είναι θα περάσει.

Να σου πω και για μας. Ύστερα από το Σάββατο και τα ηλιακά εγκαύματα που έπαθα λόγω του ήλιου και της ζέστης, την Κυριακή και χτες έβρεχε σε τακτά χρονικά διαστήματα. Σήμερα έχει αρκετή συννεφιά ανάμεικτη με λίγο ήλιο, αλλά έχει κρύο. Με έκοψε όταν άπλωσα τα ρούχα έξω από το παράθυρο. Νομίζω σήμερα έχουμε κάπου 14-15 βαθμούς.

χαχαχαχαχαχαχα

Πολύ μα πάρα πολύ σωστά.

μάκια!

http://www.protoporia.gr/damazontas-ta-nipia-p-262159.html

Περιστέρω μου,

Αυτό είναι το βιβλίο που σου έλεγα !

για πείτε για το βιβλίο αυτό, περί τινος πρόκειται;

ξέρετε κανένα βιβλίο παιδικό για λεκάνη; γιατί όλα για γιογιο μιλάνε!

Γεια σας! Εδώ είμαι πάλι...

Τελικά, δε φάγαμε μόνο σαλατούλα :(, αλλά δεν έκανα ούτε πατάτες. Βαριόμουν αφάνταστα!!! Έβαλα λίγο ρυζι στο ταψί με τις μπριζόλες και έβρασε με το ζουμάκι. Υπέροχο έγινε. Και γρήγορα... Σιγά μην καθόμουν να μαγειρεύω όλη μέρα... :):):)

σωστή! μπες καλέ στο φ.μπ.

Πριν ηρθε τρεχοντας με το γιογιο στα χερια λεγοντας μου οτι θελει να κανει κακα.........και μαζι εκανε και τσισακια.

Υπομονη θελει απο μενα κυριως!!!!!!!!

παίζει κιόλας! δεν πειράζει! σιγά σιγά! αρκεί που καταλαβαίνει τί πρέπει να κάνει!

Και πολύ καλά του έκανες του φαγητού. Αμ πώς!!!!!!!!!!!

Είδες το παιδί είναι λες και μας ακούει τι γράφουμε. :D:D:D:D

Και πάλι όπως καταλάβατε εγώ ακούω τη γραφή δεν τη διαβάζω.

:)

Γεια σας φιλεναδούλες μου αγαπημένες!!

γειά σου αγάπη!

κόρες όλες έχετε φιλάκια από την πηνελόπη! έχει πολλή δουλειά κ δεν προλαβαίνει με 2 παιδιά κ σπίτι κ μαγαζί καινούργιο!!

είναι καλά κ σας στέλνει χαιρετισμούς!

Εχω κάτι μερούλες να μπω να γράψω,γιατί τα έχουμε πει δίπλα και ξεχάστηκα...

Να αναφέρω τα της κουζίνας λοιπόν...

Την Κυριακή έκανα χοιρινό κρασάτο με ρυζάκι,χθες ρολό κοτόπουλο στη γάστρα και σήμερα σπανακόρυζο που έφαγε και ο μικρός μου

Την Δευτέρα το πρωί πήγαμε και τον κοινωνήσαμε και μετα πήγαμε θάλασσα,όπου εκανα και το πρώτο μου μπάνιο όχι για φέτος,για την τετραετία μην σας πω κι εύχομαι να μην είναι και το τελευταίο

Το απόγευμα επισκεφτήκαμε πρωτη φορα παιδότοπο

Περιττό να σας πω ότι ο περιστερούλης μου λυσσομάνησε πανευτυχής και κοιμήθηκε σαν πουλάκι νωρίς,παρόλο που είχε ρίξει και τρίωρο μεσημεριανό ύπνο.

Σήμερα είχα οδοντίατρο...Και ξαναέχω στο τελος της εβδομάδας

Η τσεπη μου πονά περισσότερο από το δόντι μου!!Μα την αλήθεια!!!

Εχω πάρα πολλές δουλειές στο σπίτι

Εκεί που τελειώνουν,εκεί ξαναρχίζουν...

Και πολύ παιχνίδι επίσης...

για το δόντι περαστικά.

για τον μικρό θέλει κουβέντα με τον άντρα σου να βρείτε μέση λύση! τί ζώδιο είναι μαρή;

για τα φαγητα σου :ΈΛΕΟΣ!!!πεινάω!

Γεια σας κοριτσια! Τι μου κανετε?

Δεν προλαβαινω να γραφω σας διαβαζω ομως με μεγαλο ενδιαφερον...

Φεφη μου πολυ πλακα το κοριτσακι σου να σου ζησει! Καλη επιτυχια με το βρακακι!

μερσί έλεν! ό,τι επιθυμείς!

για πες νέα σου! πώς περνάς; τί τρώτε;

καλημερουδιααααααααα!!δεν σας εχω διαβασει,ευτυχως που μαθαινω τα περισσοτερα νεα απο το φατσα μπουκ!!!λοιπον εχθες ειδαμε τον στρουμφουλη,ειναι μια χαρα κ εφτασε 2600κ κατι!πλακουντας τελειος,αμνιακο σουπερ οποτε θα τον αφησουμε μεχρι τις 38βδομαδες,δηλ γενναμε περιπου στις 23Ιουνιου!!!αχ αντε να περνουν οι μερες,δεν αντεχω αλλο θελω στρουμφοαγκαλιτσα!!!!

το χθεσινο μενου ηταν μια φοβερη συντακη με πλιγουρι κ κοτοπουλο σε κομματακια,πιπεριες διαφορες,ελιες κ καρυκευματα!μιλαμε για εντελως γιαμι,εγραψε παλι η μανουλα!

σημερα θα κανω φρεσκο αρακα!φιλακια ομορφες!!

ντούπι! κορμάρα ο στρουμφούλης κ κορμάρα η στρουμφομάνα!

μπράβο η Ε!!!!

καλημεραααα στα ομορφα κοριτσια...τι κανετε???αδυνατω να διαβασω ολα τα μυνηματα...

αννουλα μου με το καλο με ενα πονο να βγει το στρουμφομωρακι σου..

εγω ειμαι πολυ καλα απολαμβανω το καλοκαιρακι

σημερα το μενου εχει μαγειριτσα.. ειχα συκωταρια στην καταψυξη απο το πασχα κ λεω να την κανω σημερα πριν πιασουν οι πολλες οι ζεστες..

σας ευχομαι σε ολες σας μια ομορφη μερααα

σημερα το μεν

τέλεια η μαγειρίτσα!

κ εσύ να είσαι καλά κ με το καλό ό,τι επιθυμείς!

Μεμέγια!!!! Κοινώς καλημέρα σύμφωνα με τον γιόκα μου!!!

Χ=γλύκας!!!

Σήμερα τρώμε κοκκινιστό μοσχαράκι με πουρέ.

Σήμερα προβλέπετε μία μακρυάααααα μέρα στην δουλειά καθώς ήρθα από τις 8,30 και θα φύγω κατά τις 7 αν όλα πάνε καλά!

κουράγια.

ποιά σε σκούντηξε;:rolleyes:

Καλημέρα στις όμορφες !!!!

Εμείς εχθές πήγαμε και κουρευτήκαμε μετά το μάθημα. Ο Ν έγινε και πολύ αντράκι λέμε: όλο το κεφάλι με την μηχανή και μπροστά λίγα καρφάκια ! Πότε μεγάλωσε το θκατό ! Λες και θα πάει στους ΟΥΚάδες είναι ! Βγήκε και το μάγουλο έξω ! Κούκλος !

Η άλλη δε , η μικρή μου σαμιαμίδω, έκανε ένα καρέ σε Γαλλικό στυλ που κάνει αυτό το ασύμμετρο πίσω, που είναι πιο κοντό ! Σαν την Αμελί είναι ! Μια γλύκα !

με γειές στα κουκλιά!

(Θέλω κι εγώ κούρεμα αλλά δεν ξέρω πότε θα προλάβω)....

κ εγώ θέλω να τα χτενίσω...πότε;

Για σήμερα δεν έχω ιδέα τί να μαγειρέψω ! Ενώ παράλληλα υπάρχει η περίπτωση να πάω τον Ν οδοντίατρο γιατί θέλω μια βεβαίωση για το προνήπιο... μάλλον θα κάνω κοτόπουλο σε κυβάκια με μια γλυκόξινη που γίνεται τσακ-μπαμ γιατί έχω και σίδερο (πάμε μια βόλτααααα ? χα χα χα)

σε νιώθω!

Καλημερα ομορφες μαγείρισσες μου.

Σημερα μαγειρευω φακες.

ίδιο φαγητό τρώμε!

καλημερα μαγειροκοριτσα, τι κανετε???μπηκε επιτελους το καλοκαιρι!!!!ζεστανε για τα καλα και ελπιζω το σκ να κανουμε το πρωτο μας μπανιο. το μικρο μου προφιτερολ(νεο παρατσουκλι για το αφροδιτομωρο:tongue::tongue:) ειναι καλα αν και παλι εβγαλε λιγα σπυρακια κοντα στη μεσουλα της , εκει που τελειωνει η πανα. βαλαμε κρεμουλα

τί κρεμούλα της έβαλες; άστην γυμνή την πλατούλα, αφού την πλύνεις κ την στεγνώσεις.

αλλα νομιζω οτι κατι την πειραζει, δεν ξερω τιιι>>>:confused::confused::confused:σημερα δεν ξερω τι θα φαμε. εχω λιγο μοσχαρι απο χθες. ελεγα να βγαλω γεμιστα απτην καταψυξη και το ξεχασα το πρωι!!!!!το τριγημερο μας ηταν σουπερ, η μικρη ξασσαλωσε με τους παπουδες, ο αντρουλης βγηκε αρκετα και εγω χαλαρωσααα και αλλαξα εικονες...ειδα και τις φιλες μου και ολα καλα...τωρα τι κανουμε:(:(

μπράβο που περάσατε όμορφα!

φεφη πως πατε με το κατουρημα???καλυτερα χθες???κανενα νεο απτο μετωπο στο γραφειο???

για τη δουλειά δεν ακούγεται κιχ.

για την σύσα ο φάκελος βρακί-λεκάνη σημειώνει πρόοδο, αλλά με υπομονή. δεν έχει κανένα ατύχημα, αλλά προσπαθούμε να ξεπεράσουμε κάποιο φόβο-τη στιγμή που τα αφήνει στην λεκάνη σαν να νιώθει ενοχές!:confused:

περιστερω μηπως βγαζει κανενα δοντι???παντως και η δικια τις μισες μερες της εβδομαδας ξυπναει και ζηταει γαλα.

τάιζέ την καλύτερα για βραδινό!

εγω το προβλημα που εχω ειναι με τον υπνο. το τι κλωτσια εφαγα χθες βραδυ δεν λεγεται!!!την βαλαμε στο κρεβατι της στον βαθυ υπνο και κατα τις 3 ξυπνησε, την βαλαμε διπλα μας και συνεχισε κιουρια!!!πως θα το κοψω αυτο δεν ξερω!!!πηγαμε και ειδαμε και για δωματιο. θελουμε κοντα στο 1500 ευρω για ολα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.επισης θελω να κοψω και την πανα. αλλα πρεπει να κατσω ενα σκ σπιτι για να το παλεψουμε. προηγειται αυτο. γιατι για το κρεβατι δεν το βλεποω πριν το σεπτεμβρη...πολλα τα λεφτα...:|:neutral:

επεσε πολυ δουλεια αυτες τις μερες, πολυ πηξιμο, πολλα νευρα, πολλα μουτρα...ωμμμμμμ....εισπνοη, εκπνοηηηηη..σας γλυκοφιλωωω

κουράγια!

πολλά τα λεφτά αφροδίτη μου!

πώς φωνάζουμε την γειτόνισσά μας την Αφροδίτη; Αφοδίτη!!!!!!!!

φιλούρες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για πείτε για το βιβλίο αυτό, περί τινος πρόκειται;

ξέρετε κανένα βιβλίο παιδικό για λεκάνη; γιατί όλα για γιογιο μιλάνε!εμεις πηραμε ενα βιβλιο με τιτλο "οι πανες δεν ειναι για παντα". ειναι χοντρο με μικρο κειμενο(το εμπλουτιζω εγω με φαντασια:tongue::tongue:) που λεει οτι αφου μεγαλωσες και φορας μεγαλα ρουχα, πρεπει να βγαλεις την πανα. στην αρχη τα κανεις στο γιογιο και μετα στη λεκανη, κλπ. αν θες οταν παω σπιτι σου γραφω συγγραφεα. υπαρχει και αναλογο για πιπιλα

κουράγια!

πολλά τα λεφτά αφροδίτη μου!

πώς φωνάζουμε την γειτόνισσά μας την Αφροδίτη; Αφοδίτη!!!!!!!!και η κορη μου αφοδιτη με φωναζει.χαχαααα

φιλούρες!

τι γλυκιααα!!!θελω να σε παρω τηλ να την ακουσω!!!θα σε παρω καποιο απογευμα!!!να μου την φιλησεις. οντως πολλα τα λεφτα αλλα πρεπει να βρουμε τροπο να φυγει απο το κρεβατι μας. πηγα και σε αλλα τυπου νεοσετ και σατο αλλα πολυ ψευτικα και καθολου φθηνα. τουλαχιστον αυτος ειναι κατασκευαστης και θα μου τα φτιαξει οπως θελω. μουπε να παρω μετρα δωματιου και να μου δωσει ενναλακτικες λυσεις και τιμες.θα δειξει;););)
Link to comment
Share on other sites

τι γλυκιααα!!!θελω να σε παρω τηλ να την ακουσω!!!θα σε παρω καποιο απογευμα!!!να μου την φιλησεις. οντως πολλα τα λεφτα αλλα πρεπει να βρουμε τροπο να φυγει απο το κρεβατι μας. πηγα και σε αλλα τυπου νεοσετ και σατο αλλα πολυ ψευτικα και καθολου φθηνα. τουλαχιστον αυτος ειναι κατασκευαστης και θα μου τα φτιαξει οπως θελω. μουπε να παρω μετρα δωματιου και να μου δωσει ενναλακτικες λυσεις και τιμες.θα δειξει;););)

θα χαρώ να τα πούμε.

πολλά λεφτά.

νεοσέτ ξέρω ότι είναι ψεύτικα κ ακριβά σε σχέση με την ποιότητά τους.

από πού παίρνουν ξύλα άραγε;:rolleyes: πάντως όχι από εδώ.

σε μάστορα να πας.

εδω ειμαι αλλα βγαινω γιατι καιγεται ο μωλος μο0υυυυυ:D:D:tongue::tongue:

ίιιιιιιιιουυυυυυυυυυυυυ ίιιιιιιιιιουυυυυ ίιιιιιιιιιιιιουυυυυυυυυ!!!!!!!

δεν θέλω να την μπερδέψω με γιογιο! σε ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι να σας πω για πλυσίματα,σιδερώματα και μαγειρέματα...

Οικογένεια Χωραφά!

Εβγαλα κιμά να ξεπαγώσει και θα τον φτιάξω το βράδυ γιουβέτσι με δικά μας μακαρόνια βίδες,που είχαμε φτιάξει το καλοκαίρι.Ελπιζω να μην εχουν χαλασει.Τις χυλοπίτες που ειχαμε φτιαξει την ιδια φορά τις τρώγαμε μέχρι πρόσφατα και ηταν μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

............εμείς σήμερα μάθαμε ότι ο Μεγάλος άρχισε να στέλνει και ραβασάκια στο σπίτι (ήτοι απόλυση με προειδοποίηση / προμήνυση) για να δίνει την 1/2 αποζημίωση..... :oops: ΝΤΡΟΠΗ λέμε ! Έχει ήδη στείλει σε 3 και μετά σε ποιούς ????? Σε πόσους ακόμη ??????????

Με το ένα πόδι έξω είμαστε .... Στενάχωρα πράγματα...

{ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ μάλλον τί σημαίνει εργασία και χαρά εεεεεεεεεε ??????}

Γι ' αυτό κοριτσάκια μου θα είμαι λιγομίλητη σήμερα, μέχρι να ξεπεράσω το σοκ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...