Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας και χαρά σας κορίτσια.

Σήμερα έφτιαξα μπριάμ στο φούρνο, με ροδέλες από μελιτζάνες, κολοκυθάκια, καρότα, πατάτες, κρεμμύδι, λωρίδες μπέικον και όταν ψήθηκε έβαλα σε κλειστό φούρνο τυρί φέτα και κίτρινο που ήρθε κι έλιωσε.

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τα καλά σας λόγια σχετικά με την περιγραφή μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερουδιαααααααααα!!!σημερα εχουμε βαπτιση κ μετα θα φαμε εξω!!παλι εξοδς δηλ χιχιχιχιχι!στο τελος απο το μεσα θα τον κανω τον στρουμφουλη γυριστρουλη χιχιχιχι!!

Φεφι κρατα γερα κ που θα παει θα καθαρισουν τα βρακια χαχαχαχαχα!!

Δωρα ωραιο φαγητακι,τηγανια γιαμιιιιιι!!

φιλακια ομορφουλες!

κρατάω. σήμερα είχε μόνο ένα ατύχημα, αλλά κρατιέται παραπάνω από ό,τι πρέπει...;)

αύριο να δούμε που έχουμε σχολείο κ μετά θα είναι μόνος ο μπαμπάς...:confused::-P

Καλημερ....εεεεεεμμμμ καλησπερα κοριτσια.:mrgreen:

Σημερα ηταν η μερα μας γεματη.

Το πρωι οπως παντα εκκλησια για την θεια κοινωνια του θησαυρου μας

μετα καφεδακι και μετα πιτογυρο...εξω παντα!!!!

Γυρισαμε πριν λιγο και εβαλα τον θησαυρο για υπνο...(τον ταισα κι αυτον εξω)

Περιμενω να τελειωσει ενα πλυντήριο με κουβερτες του θηασαυρου και θελω να βαλω ακομα ενα.

Να σημειωσω οτι ο θησαυρος εφαγε κοτοπουλακι με τραχανα και νυφαδες βρωμης..(κουακερ δλδ)...

Καλο υπολοιπο κυριακης.

Σας φιλαω σταυρωτα!;)

λένε τέτοιες παλιοκουβέντες συμπεθέρα; άκου πιτόγυρο!

έξω έφαγε το παιδί κοτοπουλάκι με βρώμη; μπράβο εστιατόριο!!!!

εβίρι, μας ταξίδεψες μαζί σου. γράφεις καταπληκτικά.

κ για να δεις κ εγώ πώς πρωτοτυπώ...το φαγητό σου το σνίτσελ το θέλλλλλω!κ τις πατάτες του έβιρου!!!!!!

καλημερουδια κ χρονια μας πολλα!ας φωτισει τις ψυχες με το αγιο πνευμα,κ ας ειμαστε παντα γερες κ ευτυχισμενες ε τις οικογενειες μας!

το σημερινο μενου εχει ψητα στα καρβουνα!!!

φιλακια σε ολες!

αμήν!!!!!!

τέτοια μέρα τα ψητά είναι ταμάμ!

Καλημέρα στο καφέ μας !!!!

Φέφη,

Κράτα γερά για το βρακί (υπομονή κι επιμονή θέλει) !

Εδώ εμείς ερημιές... λες και είναι 15Αύγουστος ένα πράγμα, κουνούπι δεν κυκλοφορεί ενώ η θερμοκρασία είναι στα πάνω της ! Περάσαμε πολύ ήρεμα το Σ/Κ με βόλτες στις παιδικές χαρές !

Σήμερα το μενού έχει φασολάκια για εμάς και κεφτεδάκια για την πιτσιρικαρία !

Φιλάκια πολλά σε όλες και καλά να περνάτε !

φιλάκια!!!!!

εσείς έχετε καθαρίσει;;;;πόσο σας πήρε μάνα μου;

Καλημερα και χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις σημερα θα φαμε τηγανια απο χθες,θα κανω και σαλατουλα χωριατικη και μια μαρουλι,φετα...και μια χαρα θα φαμε!

Ο θησαυρος θα φαει κοτοπουλο με λαχανικα.

τηγανιά προς λουλουδιστάν αν περίσσεψε κ σαλάτα μαρούλι!

σήμερα φάγαμε γεμιστές πιπεριές πεθερούλας. έκανα παστίτσιο για 2 μέρες.

το παιδί δεν πολυτρώει. για την ακρίβεια τσιμπάει.

ο βήχας ελλαττώθηκε...αλλά δεν νιώθω κ σίγουρη! μάλλον θα βολτάρουμε στο γιατρό την τετάρτη το απόγευμα.

αύριο θα την πάμε σχολείο, για να δούμε πώς θα συμπεριφερθεί.

έχω πολλή δουλειά αύριο...αλλά προηγείται να μου ξεκαθαρίσουν τί μέλλει γενέσθαι...

χθες περάσαμε σούπερ στο χωριό!!!!! ιδίως η σύσα!!!!!

εγώ έφαγα αρνάκι με ρυζάκι μανούλας!!!!!!

σήμερα ήσυχα. απόλαυση η ησυχία!!!!!

αν όλα πάνε καλά μας βλέπω για θάλασσα το Σ ή την Κ!!!!

φιλούρες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φεφη,δεν καταλαβες....

ΕΓΩ εκανα τραχανα με κουακερ και κοτοπουλο και εδωσα στον θησαυρο...

το πηρα σε ταπερακι εξω μαζι μου.:mrgreen:(απο το να φαει παλι πατατες τηγανιτες....το προτίμησα.Ειμαι πολυ βλαχαρα;:tongue::mrgreen:)

Το εφαγε στο 5λεπτο και ουτε,2 κουταλες παρακαλω!!!!!!

Εγω εμεινα ετσι...:shock:...το ιδιο κ ο καλος μου!!!!

Μπραβο για το Συσακι μας....αντε και παει το παμπερ!;):P

εβιρι,το ζηλεψα το φαγητο σου!

Παω για νανακια.....σμουτς!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλό υπολοιπο εβδομάδας να έχουμε!

Είμαι πολύ κουρασμένη και έπεται η συνέχεια! Όπως καταλάβατε δεν πρόλαβα να πάω ούτε για έναν καφέ!!!

Το μόνο που έκανα ήταν να πάρω μια τούρτα χθες και να πάμε στους δικούς μου να πιούμε ένα καφεδάκι γιατί γενεθλίαζε το στεφάνι μου!

Μετακομίσαμε το μισό σπίτι για να αλλάξουμε δωμάτιο στην Λ. Αυριο θα έρθει ο μπογιατζής και μετά καθάρισμα, μετακόμιση τα πράγματα στο νέο δωμάτιο και ελπίζω μέσα στο σκ να έρθει και το κρεβάτι!

Δεν περίμενα ότι θα έχει τόση δουλειά, αλλά χαλάλι!!!!

Φέφη της έκοψες και το βραδυνό; Αυτό είναι το πιο δύσκολο! Ενημέρωσε τον σταθμό για να σε βοηθήσει παράλληλα! Καλή συνέχεια στο έργο σας!!!;)

Εβιρι μια δεν πήγαμε πουθενά για το τριήμερο με ταξίδεψες εσύ με την τόσο όμορφη περιγραφή σου!

Δώρα είδες πως μας εκπλήσουν τα παιδάκια μας; Φαντάζομαι περίμενες να ζητήσει πατατες και τα σχετικά...:tongue:

Αννα πως περάσατε; Ηταν οι πρώτες έξοδοι μετά από τόσους μήνες;

Λοβ μια από τα ίδια ήταν και η Θεσσαλονίκη! Ερημιά με κυκλώνει.... Τελικά αναρωτιέμαι... Υπάρχει κρίση;;;;;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Φεφη,δεν καταλαβες....

ΕΓΩ εκανα τραχανα με κουακερ και κοτοπουλο και εδωσα στον θησαυρο...

το πηρα σε ταπερακι εξω μαζι μου.:mrgreen:(απο το να φαει παλι πατατες τηγανιτες....το προτίμησα.Ειμαι πολυ βλαχαρα;:tongue::mrgreen:)

Το εφαγε στο 5λεπτο και ουτε,2 κουταλες παρακαλω!!!!!!

Εγω εμεινα ετσι...:shock:...το ιδιο κ ο καλος μου!!!!

Μπραβο για το Συσακι μας....αντε και παει το παμπερ!;):P

Παω για νανακια.....σμουτς!!!!!!!!!

κ πολύ καλά έκανες κ πήρες μαζί σου τάπερ!

κ εγώ το ίδιο θα έκανα! ΄συγκρίνεται το φαγητό της μαμάς με τις τηγανητές πατάτες απ' έξω κιόλας; μαζί σου!

η σύσα το πρωί σηκώθηκε κ έκανε τσίσα, αλλά μετά το γάλα...τίποτα. την πήγα με το βρακάκι στο σχολείο. ενημέρωσα τις δασκάλες της, αφού τις εξήγησα ότι ναι μεν της έχω στην τσάντα βρακάκια κ αλλαξιές, αλλά αν δουν τα σκούρα κ ότι δεν συνεργάζεται να της βάλουν πάμπερ, να μην αισθάνεται άβολα τα μανάρι μου κ ντραπεί! δεν θέλω να ζορίζεται εκεί.

εκεί την στέλνω για να χαίρεται, όχι για να αγχωθεί!

εξάλλου θέλουμε καιρό να το χωνέψουμε!

το έχω πάρει απόφαση ότι θα μας πάρει όλο το καλοκαίρι να συνειδητοποιήσει τί ακριβώς κάνουμε!

Καλημέρα! Καλό υπολοιπο εβδομάδας να έχουμε!

Είμαι πολύ κουρασμένη και έπεται η συνέχεια! Όπως καταλάβατε δεν πρόλαβα να πάω ούτε για έναν καφέ!!!

Το μόνο που έκανα ήταν να πάρω μια τούρτα χθες και να πάμε στους δικούς μου να πιούμε ένα καφεδάκι γιατί γενεθλίαζε το στεφάνι μου!

να τον χαίρεσαι ελένη μου, να είστε γεροί, αγαπημένοι κ να καμαρώνεττε την πεταλούδα σας ευτυχισμένη!

Μετακομίσαμε το μισό σπίτι για να αλλάξουμε δωμάτιο στην Λ. Αυριο θα έρθει ο μπογιατζής και μετά καθάρισμα, μετακόμιση τα πράγματα στο νέο δωμάτιο και ελπίζω μέσα στο σκ να έρθει και το κρεβάτι!

Δεν περίμενα ότι θα έχει τόση δουλειά, αλλά χαλάλι!!!!

χαρά στο κουράγιο σας! κ μόνο που σκέφτομαι την φασαρία με την αυτόνομη θέρμανση που θα κάνουμε τον Αύγουστο...αλλά όπως λες κ εσύ, αξίζει!

βάλε μας φωτό ή λινκ με το δωμάτιο της Λ όταν το τελειώσετε!

πόσο κόστισε το δωμάτιο σε έπιπλα;

Φέφη της έκοψες και το βραδυνό; Αυτό είναι το πιο δύσκολο! Ενημέρωσε τον σταθμό για να σε βοηθήσει παράλληλα! Καλή συνέχεια στο έργο σας!!!;)

ρε ελένη, έχω παιδί κάβουρα! το είχα ξαναπεί, από 9-10 μηνών που την είχα χαζοαρχίσει με γιογιο, δεν κατουράει βράδυ. αργότερα τα εγκατέλειψα γιατί κουράστηκα. πέρυσι ήταν σχεδόν έτοιμη τέλος αυγούστου, αλλά σκεφτόμενη ότι θα ξεκινήσουμε σχολείο είπα να μην την φορτώσω. βασικά τεμπέλιασα εγώ!

το Σάββατο είχε ξεκάνει τα ρούχα της!!!!!κολάν, βρακιά, κάλτσες!!!

αλλά χθες περασε στο άλλο άκρο. τα συγκρατεί κ ας θέλει να κατουρήσει! ή να κάνει κακά-την ημέρα!!!το φτάνει στο αμήν.

πάμε συχνά πυκνά στην τουαλέτα κ εκεί χαζοπαζαρεύει!!!!αλλά δεν αφήνεται! πρέπει να έχει εξαντλήσει όλα τα περιθώρια κ μετά θα τα κάνει.

η βραδινή πάνα είναι παρελθόν.

τί θα κάνει στο σχολείο κ τί με τον πατέρα της το μεσημέρι είναι ένα θέμα, αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα! οπότε κ εκεί δεν πρέπει να αγχωθώ!;)

Λοβ μια από τα ίδια ήταν και η Θεσσαλονίκη! Ερημιά με κυκλώνει.... Τελικά αναρωτιέμαι... Υπάρχει κρίση;;;;;

πες τα ρε! όλο το λουλουδιστάν χθες άδειο, όλοι στις παραλίες! κατά τα άλλα δεν εχουν λεφτά κ χρωστούν ακόμα κ κοινόχρηστα!

άμα κύριος δεν έχεις λεφτά, κάτσε στα αβγά σου, που μου θες τριήμερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στη μαγειροπαρέα!!!

Το ξέρω χάθηκα, αλλά τρέχω με τη βάφτιση (25 μέρες έμειναν).

Ολο το τριήμερο μοιράζω προσκλητήρια και σας διαβάζω στα πεταχτά.

Eviri, πολύ ωραία η περιγραφή σου (όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια)!!!

fefi, υπομονή!!! Θα ξεμπερδέψετε με την πάνα και θα εξοικειωθεί με την τουαλέτα.

eleni2008, να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και με το καλό να τελειώσετε το δωμάτιο.

Εμείς σήμερα τρώμε μπριζόλες στο φούρνο. Δεν ξέρω ακόμη με τι θα τις συνοδέψω (είναι και τα πεθερικά μου εδώ και δεν ξέρω αν θα φάμε όλοι μαζι. Αν φάμε μόνοι μας, μόνο σαλατούλα θα κόψω. Αν φάμε όλοι μαζί θα κάνω πατατούλες τηγανιτές ή θα τις βάλω κι αυτές στο φούρνο)


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πες τα ρε! όλο το λουλουδιστάν χθες άδειο, όλοι στις παραλίες! κατά τα άλλα δεν εχουν λεφτά κ χρωστούν ακόμα κ κοινόχρηστα!

άμα κύριος δεν έχεις λεφτά, κάτσε στα αβγά σου, που μου θες τριήμερα!!!

Ελα μου ντε....Πως μπορούν να χρωστάνε και να την κοπανάνε απορώ.... Εγώ αμα δεν τακτοποιήσω τις υποχρεώσεις μου δεν πάω πουθενά! Τες πα... Όπως το αισθάνεται ο καθένας!

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Δεν πήραμε άλλα έπιπλα τώρα γιατί υπάρχει οικονομική στενότης!:tongue:

Μόνο το κρεβάτι το οποίο στοιχισε 700 ευρώ και το έκανα στον επιπλοποιό μας. Όταν τελειώσει θα σας βάλω φωτό!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη μαγειροπαρέα!!!

Το ξέρω χάθηκα, αλλά τρέχω με τη βάφτιση (25 μέρες έμειναν).

Ολο το τριήμερο μοιράζω προσκλητήρια και σας διαβάζω στα πεταχτά.

δεν πειράζει! με το καλό η βάφτιση. μετά θέλουμε φωτό στο φ.πμ.!!

fefi, υπομονή!!! Θα ξεμπερδέψετε με την πάνα και θα εξοικειωθεί με την τουαλέτα.

αμήν!

Εμείς σήμερα τρώμε μπριζόλες στο φούρνο. Δεν ξέρω ακόμη με τι θα τις συνοδέψω (είναι και τα πεθερικά μου εδώ και δεν ξέρω αν θα φάμε όλοι μαζι. Αν φάμε μόνοι μας, μόνο σαλατούλα θα κόψω. Αν φάμε όλοι μαζί θα κάνω πατατούλες τηγανιτές ή θα τις βάλω κι αυτές στο φούρνο)

σου εύχομαι σκέτη σαλατούλα για μεσημέρι!!!!!!ΝΟΣΤΙΜΗ!!!!:rolleyes:;)

Ελα μου ντε....Πως μπορούν να χρωστάνε και να την κοπανάνε απορώ.... Εγώ αμα δεν τακτοποιήσω τις υποχρεώσεις μου δεν πάω πουθενά! Τες πα... Όπως το αισθάνεται ο καθένας!

συμφωνώ, αλλά δεν το καταλαβαίνω!

Ευχαριστώ για τις ευχές!

Δεν πήραμε άλλα έπιπλα τώρα γιατί υπάρχει οικονομική στενότης!:tongue:

Μόνο το κρεβάτι το οποίο στοιχισε 700 ευρώ και το έκανα στον επιπλοποιό μας. Όταν τελειώσει θα σας βάλω φωτό!

σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι για την οικονομική στενότητα!!!!

αλλα επειδή κάποια στιγμή δεν θα το αποφύγουμε...ρωτάω.

700 μόνο το κρεβάτι ή κ το στρώμα μαζί; μαζί φαντάζομαι!!!!!!

να σου πω κ εγώ σε μάστορα θα πάω. έτσι λέμε με τον φέφο, όταν ΘΑ το αποφασίσουμε. προς το παρόν δεν το σκεφτόμαστε, λόγω του ότι τώρα έχουμε το βακί, μετά θα έχουμε μαστορέματα λόγω αυτόνομης θέρμανσης, μετά μάλλον επίσκεψη σε γιατρούς για την σύσα για το αιμαγγείωμα...οπότε μάλλον του χρόνου θα το επιχειρήσουμε, τέτοιον καιρό!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Για το σημερινό μας φαγητό σίγουρα θα φτιάξω λίγο ψαράκι για μένα και έχουν μείνει και αποφάγια για τους υπόλοιπους. Όπως καταλάβατε μόνο εγώ πλέον τρώω ευχάριστα το ψάρι.

εβίρι, μας ταξίδεψες μαζί σου. γράφεις καταπληκτικά.

Σ' ευχαριστώ Φέφη μου.

κ για να δεις κ εγώ πώς πρωτοτυπώ...το φαγητό σου το σνίτσελ το θέλλλλλω!κ τις πατάτες του έβιρου!!!!!!

χαχαχαχαχα

αν όλα πάνε καλά μας βλέπω για θάλασσα το Σ ή την Κ!!!!

Να το επιδιώξεις οπωσδήποτε. Μια βόλτα στη θάλασσα θα σας κάνει τόσο καλό σε όλους σας, που θα γυρίσετε ανανεωμένοι και ήρεμοι το βράδυ.

Το μόνο που έκανα ήταν να πάρω μια τούρτα χθες και να πάμε στους δικούς μου να πιούμε ένα καφεδάκι γιατί γενεθλίαζε το στεφάνι μου!

Να τα χιλιάσει και να τον χαίρεστε όλοι

Μετακομίσαμε το μισό σπίτι για να αλλάξουμε δωμάτιο στην Λ. Αυριο θα έρθει ο μπογιατζής και μετά καθάρισμα, μετακόμιση τα πράγματα στο νέο δωμάτιο και ελπίζω μέσα στο σκ να έρθει και το κρεβάτι!

Δεν περίμενα ότι θα έχει τόση δουλειά, αλλά χαλάλι!!!!

Ναι έτσι είναι αυτά, έχουν πολύ φασαρία, αλλά μετά το χαίρεσαι το δωμάτιο. Καλορίζικο και το κρεββάτι.

Εβιρι μια δεν πήγαμε πουθενά για το τριήμερο με ταξίδεψες εσύ με την τόσο όμορφη περιγραφή σου!

Σ' ευχαριστώ Ελένη μου.

εξάλλου θέλουμε καιρό να το χωνέψουμε!

το έχω πάρει απόφαση ότι θα μας πάρει όλο το καλοκαίρι να συνειδητοποιήσει τί ακριβώς κάνουμε!

Εγώ βλέπω ότι η Σύσα τα πάει μια χαρά. Γρήγορα το πάμπερ θα είναι παρελθόν, πιο γρήγορα από το τέλος του καλοκαιριού.

πάμε συχνά πυκνά στην τουαλέτα κ εκεί χαζοπαζαρεύει!!

χαχαχαχαχαχαχα

Το ξέρω χάθηκα, αλλά τρέχω με τη βάφτιση (25 μέρες έμειναν).

Ούτε λίγες ούτε πολλές. Είσαι μέσα στο φόρτε του τρεξίματος.

Eviri, πολύ ωραία η περιγραφή σου (όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια)!!!

Σ' ευχαριστώ Ηλιαχτίδα μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σου εύχομαι σκέτη σαλατούλα για μεσημέρι!!!!!!ΝΟΣΤΙΜΗ!!!!:rolleyes:;)

χαχαχαχαχαχαχαχαχα γεια σου ρε Φέφη με τα ωραία σου. Υπάρχει και το αλάτι πίσω από την καρέκλα, η σκούπα ανάποδα και άλλα τέτοια που ίσως και να πιάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Φέφη καλύτερα μονό κρεββάτι για να μην πιάνει πολύ χώρο στο δωμάτιο, ώστε να μείνει αρκετός ελεύθερος για παιχνίδι και τα υπόλοιπα έπιπλα -γραφείο, βιβλιοθήκη, ίσως κάποιο καναπέ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα εβιρούλα!

καλά θα τα πήγαινε κ γρήγορα, αν ήμουν μαζί της συνέχεια. όμως έχει να κάνει με άλλους ανθρώπους, διαφορετικούς κάθε φορά.

ακόμα κ ο μπαμπάς της δεν το "έχει" ακόμα!!!!!είναι πολύ αγχωμένος!!!κάθε 2 λεπτά την ρωτάει κ αυτή του λέει "όχιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!"με ύφος απαξίωσης, ενώ ο καημένος ενδιαφέρεται!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα γεια σου ρε Φέφη με τα ωραία σου. Υπάρχει και το αλάτι πίσω από την καρέκλα, η σκούπα ανάποδα και άλλα τέτοια που ίσως και να πιάνουν.

αλάτι δεν μπορώ να βάλω, δεν είμαι τόσο επιδέξια.αλλά για πες για την ανάποδη σκούπα! μονίμως ανάποδα την έχω μέσα στην εξωτερική ντουλάπα. λες αυτό να ευθύνεται;;;;;;;;;;;;;:tongue:

Φέφη καλύτερα μονό κρεββάτι για να μην πιάνει πολύ χώρο στο δωμάτιο, ώστε να μείνει αρκετός ελεύθερος για παιχνίδι και τα υπόλοιπα έπιπλα -γραφείο, βιβλιοθήκη, ίσως κάποιο καναπέ κλπ.

κουβέντα να γίνεται γιατι τώρα δεν υπάρχει σάλιο!

αλλά του χρόνου θα ήθελα να μπορώ να κοιμηθώ κ εγώ εκεί μέχρι να την πάρει ο ύπνος! λέω εγώ τώρα! πώς αλλιώς θα κοιμηθεί;:confused:;)

Link to comment
Share on other sites

δεν πειράζει! με το καλό η βάφτιση. μετά θέλουμε φωτό στο φ.πμ.!!

Εννοείται

σου εύχομαι σκέτη σαλατούλα για μεσημέρι!!!!!!ΝΟΣΤΙΜΗ!!!!:rolleyes:;)

χαχαχα:-P:razz::-P

χαχαχαχαχαχαχαχαχα γεια σου ρε Φέφη με τα ωραία σου. Υπάρχει και το αλάτι πίσω από την καρέκλα, η σκούπα ανάποδα και άλλα τέτοια που ίσως και να πιάνουν.

Να σου πω την αλήθεια, δεν τα έχω δοκιμάσει. Μήπως να κάνω μια προσπάθεια σήμερα? Λες να πιάσουν? Έχω κι άλλα τρεχάματα. Δεν αντέχω να έχω και κόσμο...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...