Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Ειδα λεει οτι ημουν...(;)...εγκυος....γεννησα και ειχα ενα στηθος τουμπανο απο το γαλα....μιλαμε για τεραστιοοοο....το οποιο μολις ακουμπουσα εβγαινε το γαλα με πιεση...λες και ανοιγα βρύση ...και εκσφενδονιζοταν....απεναντη μου!!!!!!!:eek:

οταν ξυπνησα κοιταξα το στηθος μου.......

μιλαμε επαθα πλακα!!!!!!

Εγώ πιστεύω ότι είναι καλό το όνειρο που είδες.

Εβιρι,ζηλεψα πλανητάριο!!!!!!

Αν σου τύχει στο μέλλον ευκαιρία να το επισκεφθείς. Είναι πολύ ωραίες οι προβολές που κάνει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρεεεες!!!! Παρασκευή.. Τι ωραία μέρα!

Και τριήμερο! Εμείς το καθομαστε κανονικά σαν αργία!

Δεν θα είναι ξεκούρασης βέβαια γιατί θα αλλάξω δωμάτιο στην μικρά (θα την βάλω σε μεγαλύτερο) οπότε έχω να αδειάσω ντουλάπες, συρταριέρες και τα σχετικά, να τις μετακομίσουμε σε άλλο δωμάτιο γιατί την Τετάρτη θα έρθει ο άνθρωπος να βάψει το δωμάτιο, και γενικώς θα είμαστε ένα μπαχαλο και προβλέπεται να γίνομαι ένα κινητό πτώμα!!!!:rolleyes:

Χθες μασαμπουκιάσαμε τους γύρους, οπότε σήμερα τρώμε το κοτοπουλάκι με το ρύζι και η Λ. ρεβυθάκια που της είχα κρατήσει μια μερίδα στην κατάψυξη!

Ναι βρε ΈΛΕΝ μου αυτό έχει σημασία αλλά αν δεν σε αφήνουν να αγιάσεις κιόλας.... τσικι-τσίκι εκεί να έχεις κάτι να σε τρώει από μέσα... και πάλι κακό (μπορεί να) σου κάνει...

Έτσι είναι Μεταξάκι αλλά προσπαθώ να το βλέπω πιο θετικά γιατί αλλιώς θα με πάρει από κάτω και αλίμονό μου!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΕΣΕ ΜΕΣΑ, που λέει κι η Αγγελική2 μας !

εξκιούζ μη, αλλά το σέσε μέσα εγώ το είπα πρώτη κ μετά το κόλλησε η αγγελική κ μετά εσύ κ μετά η αφροδίτη!

Σ' ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΦΕΦΗ ΜΟΥ !

κ εγώ Σ' ΑΓΑΠΑΩ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΌΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΔΕΞΙΑ, ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ!!!!!!!

Παπαπαπαπα,τι είστε εσείς;

Φέφη και Κάντυ τι όνειρα είναι αυτά;Επιστημονική φαντασία!!Αγχος πολύ έχετε κορίτσια μου και με το δίκιο σας...

Φέφη και Ελένη,τι να πω για τις μειώσεις;Κρίμα...Ο Θεός να φυλάει μην έρθουν χειρότερες μέρες

δεν μασάω. στη χειρότερη περίπτωση που δεν ξεκαθαρίσουν-εκκαθαρίσουν τις υποχρεώσεις τους απέναντί μου θα φάνε επίσχεση εργασίας κ μετά αυτόφωρο κ μετά όλα τα δεδουλευμένα με υπερημερίας τόκο κ όλα όσα μου φάγανε θα τα χρυσοπληρώσουν, χώρια όσα έκανα ως τώρα γαργάρα!, χώρια όσα θα πάθουν έτσι κ σφυρίξω κλέφτικα σε αρμόδιες υπηρεσίες, ..................!!!!!του κουτρούλη ο γάμος!!!!!:cool:

εγώ καλά το πήρα, ο φέφος φυσσάει-ξεφυσσάει κ από τη μια τον καταλαβαίνω, από την άλλη δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου ούτε απόθεμα να τον βοηθήσω, να κάνω το ακροατήριο!!!!

μέσα στα δύσκολα έχεις κ την ...(ρούλα) στο εξής ρούλα! να σου το παίζει ψύχραιμη κ συμβουλευτική με τις δικές σου δυνάμεις, χρηματικές, σωματικές, ψυχικές!

άει μαρήηηηηηη!!!!!!!:mad:

έναν υποστηρικτικό λόγο, έστω κ ψεύτικο δεν μπόρεσες να αρθρώσεις!

ο πατήρ μου αντίθετα που δεν έχει, είναι συνέχεια στο "εδώ είμαι εγώ!!!"διαφορά φάσης!:cool:

Το χταπόδι στιφάδο,Κάντυ μου,το έφτιαξα για δεύτερη φορά.

Μου είχαν μείνει κάτι χταποδάκια στην κατάψυξη από Μ.Εβδομάδα και έπρεπε να τα καταναλώσουμε.Και για να μην τα φτιάξω με μακαρονάκι,προτίμησα το στιφάδο,που είναι πιο εύκολο,κατα τη γνώμη μου,λιγότερο μπελαλίδικο,για να το θέσω καλύτερα.

Την συνταγή την είχε δει πέρυσι η μαμά μου σε κάποιο πρωινάδικο,δεν θυμάμαι ποιο.Ειχα ψάξει στο ίντερνετ και την είχα βρει.

Βράζεις το χταποδάκι ρίχνοντας στο νεράκι 1-2 δαφνόφυλλα και ξύδι.Στη συνέχεια το κόβεις σε κομμάτια και το βάζεις μέσα σε γάστρα με πατάτες κομμένες κυδωνάτες,2 κρεμμύδια ξερά χοντροκομμένα ή αυτά τα μικρούλια για το στιφάδο,1 ποτήρι κρασί,ντομάτα,αλάτι,πιπέρι,λαδάκι,2-3 δαφνόφυλλα και αρκετό ζουμί από το βρασμένο χταπόδι.Κυριολεκτικά βράζει στο ζουμί του το φαϊ

Και από γεύση...ονειρεμένη!!

Φυσικά δεν δοκίμασα,γιατί όταν λέω ότι το ράβω,το ΡΑΒΩ!!!

πολλά μπράβο αδερφούλα μου για το χαρακτήρα που επιδεικνύεις!

όσο για το φαγάκι σου, είσαι μάστορας!

Αυτά είναι οι στενοχώριες που σε τριγυρίζουν, που δεν μπορείς να τις αποβάλλεις αφού το μέλλον της δουλειάς σου είναι ακόμη αβέβαιο. Αφού δεν είναι δυνατόν να μην το σκέφτεσαι στην πραγματικότητα, αυτές οι αγχωτικές σκέψεις εισβάλλουν και στο όνειρό σου και σε κυκλώνουν (σαν δύσμορφο παιδί που σου πιάνει το πόδι, σαν χταπόδι που έτσι κι αλλιώς έχει πολλά πλοκάμια και είναι απειλητικό εναντίων σου και σαν σεισμός που σε ταρακουνάει μεν, αλλά μην ξεχνάς ότι εσύ τουλάχιστον, βρέθηκες πάνω από τα συντρίμμια). Το παρήγορο του ονείρου είναι ότι δέχτηκες τη βοήθεια της μητέρας σου η οποία θεωρητικά θα φανεί ίσης αξίας και βεληνεκούς με τον αντίπαλό σου, όποιος κι αν είναι αυτός- ένας άνθρωπος που σε ταράζει, το άγχος της δουλειάς που η μητέρα σου θα σου σταθεί παρηγοριά- οτιδήποτε.

Στηρίξου στους κοντινούς σου ανθρώπους, τουλάχιστον να σε κρατούν ήρεμη ψυχικά για να έχεις τις δυνάμεις να αντιμετωπίζεις την καθημερινή τρέλλα των καταστάσεων που περνάς.

Το καλό που σας θέλω Κάντυ και Φέφη κοιτάξτε να έχετε δει συμβολικά όνειρα και όχι προφητικά. Ακούς εκεί να δουν και οι δύο σεισμό!!!!!!!!!!!!!!

έχει να κάνει όλο αυτό με τα όσα αντιμετωπίζουμε κ από τους μέσα, ευρεία οικογένεια!

για μένα ο σεισμός έχει να κάνει με την οικογένεια!

εγώ τα ξέρω τα μέτωπα που καίνε! όσο κ να κρύβονται, ένας καπνός πάντα υπάρχει!

στα της δουλειάς, σας τα είπα, μη σας ζαλίζω άλλο. δεν αξίζει.

με έπρηξε χθες ο φέφος με την υπερανάλυση! είναι τόσο αγχωμένος, όχι ότι έχει άδικο, αλλά αν δεν τα δω ροζ τώρα, πότε θα τα δω;

Καλησπερα....

Κι εγω χθες ειδα κατι παρομοιο...

Ειδα λεει οτι ημουν....(...;...)...εγκυος....γεννησα και ειχα ενα στηθος τουμπανο απο το γαλα....μιλαμε για τεραστιοοοο....το οποιο μολις ακουμπουσα εβγαινε το γαλα με πιεση...λες και ανοιγα βρύση ...και εκσφενδονιζοταν....απεναντη μου!!!!!!!:eek:

οταν ξυπνησα κοιταξα το στηθος μου.......

μιλαμε επαθα πλακα!!!!!!

Οσο για της μειώσεις μισθών.....δεν εχω λογια.......

Σημερα εμεις φαγαμε σαλατες ( τονοσαλατα εγω και χωριατικη ο αντρουλης μου) και μπατζινα που εφτιαξα χθες.

Για τον θησαυρο εφτιαξα μοσχαρι με κολοκυθακι-ντοματουλα-καροτο-κρυθαρακι.

εσύ σύντομα θα κάνεις μωράκι! αφού πρώτα ξεπεράσεις αυτό που σε βαραίνει. όλα θα πάνε καλά με τον θησαυρό, θα γίνει περδίκι κ μετά θα έρθει κ το νινί! έτσι είναι κ πιο λογικό κ πιο δίκαιο για όλους!

κ ολόψυχα το ξέρεις σου το εύχομαι!

σήμερα τελικά δεν πήγα το πρωί την κόρη στον παιδίατρο, θα την πάμε απόγευμα μάλλον. την στείλαμε στα πεθερικά. έχει καταρροή, φτέρνισμα κ γίνεται μουσκίδι στον ιδρώτα!

πήραμε τις φωτό απ'το σχολείο! μια κούπα με την σύσα μου, ένα πόστερ με την κοράκλα μου, μια κοντινή αν φας, μια όλο το τμήμα κ η σύσα αγκαλιά στην δασκάλα της-σιγά που θα καθόταν ακίνητη αλλιώς! ένα παζλ με όλα τα μπουμπούκια-το διέλυσε ήδη!

κ πολλές μικρές με το προσωπάκι της!

χθες της έκανα κρεμούλα, χυμό πορτοκάλι κ φύγαμε για ψώνια.

διάλεξε πεδιλάκια μούγιερ κ 2 κολάν, τα οποία πήγε η ίδια στο ταμείο κ είπε "πάρε" κ περίμενε σαν κυρία να της τα δώσει στην σακούλα!

έπαιξε κ παιχνιδάκια στο εμπορικό...

μια χαρά!

σήμερα τρώω κοτόπουλο με πατάτες εγώ, μπιφτέκια που είχα κρατήσει στην κατάψυξη κ πατάτες κοκκινιστές ο φέφος.

ο καιρός είναι ηλιόλουστος, σιγά σιγά ζεσταίνει! χθες το απόγευμα είχε ανυπόφορη ζέστη κ υγρασία!

υ.γ.

-ακούει η σύσα τον πατέρα της να μιλάει κ να λέει την λέξη κακούργημα....κ μετά παπαγάλιζε "κακούρημα"!!!!!!κ ξεκαρδιζόταν!!!!μάλλον το πέρασε για κατούρημα!!!!!!!;)

-προχθές ήμασταν στη βεράντα με την σύσα κ της έδειχνα το φεγγάρι. της άρεσε τόσο πολύ που του τραγουδούσαμε. σε κάποια φάση κάθομαι κ κάνω ένα τσιγάρο, το παιδί πάει μπροστά στη βεράντα, εκεί που φαίνεται το φεγγάρι κ αρχίζει το δάκρυ!!!!!"καλητύχια βεγγαράκι"!!!!:shock:

:o:confused:;):)

είμαι πολύ κουκουβάγια; κατά το φέφο μου, ΕΙΜΑΙ!!!!:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

το παιδί πάει μπροστά στη βεράντα, εκεί που φαίνεται το φεγγάρι κ αρχίζει το δάκρυ!!!!!"καλητύχια βεγγαράκι"!!!!:shock:

:o:confused:;):)

Καλημέρα!!!

Καλά, ε? Υπέροχη η κορούλα σου!!! Κόντεψα να δακρύσω...

Άντε, πότε θα αρχίσει να μιλαέι κι ο δικός μου να με κάνει αλοιφή???

(Ξέρω ότι είναι νωρίς, μη βρίζετε:D)


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Φεφη!

Καλά είμαι με το δόντι και σήμερα πάω για να το κλείσουμε!!!

Με τις δουλειές δεν γινεται να το πάω στο χαλαρό γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλη άδεια...Θα πάρω μάλλον Τετάρτη που θα βάφει ο άνθρωπος.

Λοιπόν, έτσι είναι κι ο δικός μου... Φυσάει ξεφυσάει, αλλά δυστηχώς έτσι δεν αλλάζει κάτι.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλά, ε? Υπέροχη η κορούλα σου!!! Κόντεψα να δακρύσω...

Άντε, πότε θα αρχίσει να μιλαέι κι ο δικός μου να με κάνει αλοιφή???

(Ξέρω ότι είναι νωρίς, μη βρίζετε:D)

κ εγώ τα είχα χαμένα κ ο φέφος! αφού την ψιλαφίζαμε μήπως χτύπησε πουθενά!;):confused::tongue:

δεν σε βρίζει κανείς! όλες κουκουβάγιες είμαστε!

Καλημέρα Φεφη!

Καλά είμαι με το δόντι και σήμερα πάω για να το κλείσουμε!!!

άντε κ να είναι η τελευταία!

Με τις δουλειές δεν γινεται να το πάω στο χαλαρό γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλη άδεια...Θα πάρω μάλλον Τετάρτη που θα βάφει ο άνθρωπος.

κατάλαβα! καλά κουράγια!

Λοιπόν, έτσι είναι κι ο δικός μου... Φυσάει ξεφυσάει, αλλά δυστηχώς έτσι δεν αλλάζει κάτι.

αυτό ακριβώς! με το να αγχώνομαι βελτιώνω την κατάσταση; όχι.

άρα, τα βλέπω ροζ κ πιστεύω στο δίκαιο, στην αγάπη, εκεί ποντάρω κ είμαι καλά! όλα θα στρώσουν! έχει ο Θεός προβλέψει για τους πάντες κ τα πάντα, δεν θα έχει προβλέψει για τα παιδιά του;

μην λέμε νταντομάρες!!!!!!!=χαζομάρες!

drumsticks κοτόπουλου στο φούρνο με πατάτες για σήμερα και αύριο.

γειά!

ό,τι κ να είναι αυτό που μαγείρεψες, καλό ακούγεται!

Δε σας έγραψα τι τρώμε...

Πέρκα με πατάτες στο φούρνο. Απλά πράγματα.

έχω πολύ καιρό να φάω ψάρι!

έχω καλαμαράκια στην κατάψυξη κ μάλλον θα τα τηγανίσω αύριο μεσημέρι.

φιλάκια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο μας μηνα!!!!!!!!

Επιτελους το καλοκαιρι ειναι εδω...:P..αντε να κανουμε λιγες διακοπες γιατι μας περιμενει δυσκολο φθινοπωρο...(εμας....)

Σημερα εχουμε αρκετη ζεστη,οχι οτι σκαμε,αλλα ειναι καλα.

Δεν ξερω πως να ντυσω το θησαυρο...

...εσεις πως τα ντυνετε τα παιδια κοριτσια;

Θελω να βγαλω το παιδι βολτα,αλλα εχω ενα σορο μικροδουλειες και θελω να λουσω μαλλι...ειμαι σαν ξεμαλλιασμενη..:tongue:...

Το μεσημερι τρωμε πατατες με αυγουλακια τηγ και το παιδι απο χθες μοσχαρακι.

ΦΕΦΗ...γιατι εκλαιγε καλε το παιδι χθες;

Δεν ηθελε να φυγει το φεγγαρακι;

Ψυχουλακι μου καλο!!!!!

ΕΛΕΝΗ ωραιο τριημερο βρε!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


της είχα πεί ότι θα στέκεται εκεί να μας φωτίζει όσο κοιμόμαστε!

ότι είναι λαμπερό!

ότι όταν ξεκουραστεί ο ήλιος κ έρθει το πρωί, θα μας αποχαιρετήσει κ θα πάει για ύπνο!

είπα τίποτα κακό;

κ το φεγγαράκι μου λαμπρό!

τί κορίτσι σου δίνω! τίγκα στο ρομάντζο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Θα φτιάξω μια εντελώς απλή μακαρονάδα με κόκκινη σαλτσούλα. Το μεσημέρι αργά θα πάω για καφέ με φίλες και τα παιδιά μας.

δεν μασάω. στη χειρότερη περίπτωση που δεν ξεκαθαρίσουν-εκκαθαρίσουν τις υποχρεώσεις τους απέναντί μου θα φάνε επίσχεση εργασίας κ μετά αυτόφωρο κ μετά όλα τα δεδουλευμένα με υπερημερίας τόκο κ όλα όσα μου φάγανε θα τα χρυσοπληρώσουν, χώρια όσα έκανα ως τώρα γαργάρα!, χώρια όσα θα πάθουν έτσι κ σφυρίξω κλέφτικα σε αρμόδιες υπηρεσίες, ..................!!!!!του κουτρούλη ο γάμος!!!!!:cool:

Μάλλον θα φοβούνται τώρα. Αυτές είναι δραστικές λύσεις.

διάλεξε πεδιλάκια μούγιερ κ 2 κολάν, τα οποία πήγε η ίδια στο ταμείο κ είπε "πάρε" κ περίμενε σαν κυρία να της τα δώσει στην σακούλα!

χαχαχαχαχαχα με 'γεια σας τα όμορφα πραγματάκια που αγοράσατε.

υ.γ.

-ακούει η σύσα τον πατέρα της να μιλάει κ να λέει την λέξη κακούργημα....κ μετά παπαγάλιζε "κακούρημα"!!!!!!κ ξεκαρδιζόταν!!!!μάλλον το πέρασε για κατούρημα!!!!!!!:wink:

χαχαχαχαχαχα

Άντε, πότε θα αρχίσει να μιλαέι κι ο δικός μου να με κάνει αλοιφή???

(Ξέρω ότι είναι νωρίς, μη βρίζετε:-D)

Μη βιάζεσαιαιαιαι, απόλαυσέ το τώρα που είναι μικρό μωράκι, γιατί αργότερα θα λες "αχ πότε ήταν μικρούλι, το έχω ξεχάσει". Ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα που από την κούνια που βρίσκεται τώρα, μέχρι την ώρα που θα δεις γένεια στο πρόσωπό του, θα μοιάζει στο μέλλον λες και πέρασε μόνο μια βδομάδα.

drumsticks κοτόπουλου στο φούρνο με πατάτες για σήμερα και αύριο.

Γεια σου Τοτζο. Τα ντραμστικς είναι στρογγυλά παναρισμένα σαν μπιφτέκια κοτόπουλου;

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι και από μένα!

Από το πρωί δεν έχω σηκώσει κεφάλι στην δουλειά και μάλλον θα συνεχίσει να είναι έτσι και για την υπολοιπη μέρα:confused::confused::confused:

Το μόνο που με παρηγορεί είναι το τριήμερο που μας χτυπάει την πόρτα!

Δεν διάβασα τίποτα από τα νέα σας. Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Το χταπόδι στιφάδο,Κάντυ μου,το έφτιαξα για δεύτερη φορά.

..............

Και από γεύση...ονειρεμένη!!

Σε υπερ-ευχαριστώ για τις οδηγίες ! Καταχωρήθηκαν !!!! (αν και, μάλλον, θα αργήσω εγώ προσωπικά να ξαναφάω χταπόδι...) ;)

.......

Αυτά είναι οι στενοχώριες που σε τριγυρίζουν, που δεν μπορείς να τις αποβάλλεις αφού το μέλλον της δουλειάς σου είναι ακόμη αβέβαιο. .........

Στηρίξου στους κοντινούς σου ανθρώπους, τουλάχιστον να σε κρατούν ήρεμη ψυχικά για να έχεις τις δυνάμεις να αντιμετωπίζεις την καθημερινή τρέλλα των καταστάσεων που περνάς.

Τί όμορφα που γράφεις Εβιράκι μου !

Με ηρέμησαν τα λόγια σου ! Καλό κι ευλογημένο να είναι , αυτό λέω !

......

Κι εγω χθες ειδα κατι παρομοιο...

...............

όχι βρε Δώρα μου κοίτα τί βρήκα (το κάνω copy+paste)

Αν δείτε στον ύπνο σας μαστό ή μαστούς γεμάτους γάλα, σημαίνει πλούτη ευημερία και πρόοδο στις δουλειές σας και στις υποθέσεις σας.

Είναι πολύ καλό το όνειρό σου, άρα ! ;)

εξκιούζ μη, αλλά το σέσε μέσα εγώ το είπα πρώτη κ μετά το κόλλησε η αγγελική κ μετά εσύ κ μετά η αφροδίτη!

Καλά μανδάμ, μην φωνάζετε !!!!! Έχετε δίκιο, παράλειψις ! Κατοχυρώθηκε σε εσάς !!!! :-P:eek::shock::confused:;):D

κ εγώ Σ' ΑΓΑΠΑΩ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΌΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΔΕΞΙΑ, ΚΑΤ' ΕΥΧΗΝ!!!!!!!

Ευχαριστώ !!!!

...

σήμερα τελικά δεν πήγα το πρωί την κόρη στον παιδίατρο, θα την πάμε απόγευμα μάλλον. την στείλαμε στα πεθερικά. έχει καταρροή, φτέρνισμα κ γίνεται μουσκίδι στον ιδρώτα!

Περαστικά του παιδιού !

πήραμε τις φωτό απ'το σχολείο! μια κούπα με την σύσα μου, ένα πόστερ με την κοράκλα μου, μια κοντινή αν φας, μια όλο το τμήμα κ η σύσα αγκαλιά στην δασκάλα της-σιγά που θα καθόταν ακίνητη αλλιώς! ένα παζλ με όλα τα μπουμπούκια-το διέλυσε ήδη!

κ πολλές μικρές με το προσωπάκι της!

Αχ, τρελαίνομαι με τις φωτογραφίες τους από τον σταθμό κάθε φορά !:rolleyes:

χθες της έκανα κρεμούλα, χυμό πορτοκάλι κ φύγαμε για ψώνια.

διάλεξε πεδιλάκια μούγιερ κ 2 κολάν, τα οποία πήγε η ίδια στο ταμείο κ είπε "πάρε" κ περίμενε σαν κυρία να της τα δώσει στην σακούλα!

έπαιξε κ παιχνιδάκια στο εμπορικό... Με γεια σας !!!!

μια χαρά!

...........

υ.γ.

-ακούει η σύσα τον πατέρα της να μιλάει κ να λέει την λέξη κακούργημα....κ μετά παπαγάλιζε "κακούρημα"!!!!!!κ ξεκαρδιζόταν!!!!μάλλον το πέρασε για κατούρημα!!!!!!!;)χα χα χα χα

-προχθές ήμασταν στη βεράντα με την σύσα κ της έδειχνα το φεγγάρι. της άρεσε τόσο πολύ που του τραγουδούσαμε. σε κάποια φάση κάθομαι κ κάνω ένα τσιγάρο, το παιδί πάει μπροστά στη βεράντα, εκεί που φαίνεται το φεγγάρι κ αρχίζει το δάκρυ!!!!!"καλητύχια βεγγαράκι"!!!!:shock:

:o:confused:;):)

είμαι πολύ κουκουβάγια; κατά το φέφο μου, ΕΙΜΑΙ!!!!:rolleyes::tongue:

Αισθηματίας η κοράκλα σας !!!! :cool: Μα από ποιόν να πήρε άραγε το παιδί ?:rolleyes:

Καλημέρα!!!

Καλά, ε? Υπέροχη η κορούλα σου!!! Κόντεψα να δακρύσω...

Άντε, πότε θα αρχίσει να μιλαέι κι ο δικός μου να με κάνει αλοιφή???

(Ξέρω ότι είναι νωρίς, μη βρίζετε:D)

Εδώ δεν βρίζουμε ποτέ αναμεταξύ μας... είμαστε το ίδιο χαζοχαρούμενες όλες !!

Καλημέρα Φεφη!

Καλά είμαι με το δόντι και σήμερα πάω για να το κλείσουμε!!!

Με τις δουλειές δεν γινεται να το πάω στο χαλαρό γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλη άδεια...Θα πάρω μάλλον Τετάρτη που θα βάφει ο άνθρωπος.

Λοιπόν, έτσι είναι κι ο δικός μου... Φυσάει ξεφυσάει, αλλά δυστηχώς έτσι δεν αλλάζει κάτι.

Καλή επιτυχία άντε να πας κι εσύ Λενιώ να ξεμπερδεύεις !

Και καλό τρέξιμο με τις δουλειές !

drumsticks κοτόπουλου στο φούρνο με πατάτες για σήμερα και αύριο.

Γεια σου κι εσένα τοτζο !

Καλό μεσημέρι και από μένα!

Από το πρωί δεν έχω σηκώσει κεφάλι στην δουλειά και μάλλον θα συνεχίσει να είναι έτσι και για την υπολοιπη μέρα:confused::confused::confused:

Το μόνο που με παρηγορεί είναι το τριήμερο που μας χτυπάει την πόρτα!

Δεν διάβασα τίποτα από τα νέα σας. Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Φιλιά!

Μα πού να λυσσάξετε όλες με το 3ήμερο !!!!!! :cool:

Με βλέπω έδώ την Δευτέρα, μπότσο (:cool:), να φυλάω μόνη μου τα έρμα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...