Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

λέω ότι είναι μονόδρομος ο καλλιτεχνικός ο δρόμος!

Καλά βρε Φέφη που το αντιμετωπίζεις με χιούμορ !;)

έφυγα για διευθυντή. γουής μη λακ!!!!!!Παναγιά μου βόηθα!!!

Σου εύχομαι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ επιτυχία !!!!!!

....

και εμεις περιμενουμε και μειωσεις και απολυσεις απτον αλλο μηνα

και μη χειροτερα...:mad::mad:

Παντού τα ίδια ακούς (και πού 'σαι ακόμη....)

:|:-|:|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

τι κανετε?? εμεις ησυχα, δουλεια, δουλεια, δουλεια...ευτυχως θα ξεφυγουμε λιγο το τριημερο και απτους ανεπιθυμητους στη δουλεια και απο τους ανυποφορους εκτος δουλειας.....η διαθεση μου στα πατωματα απο χθες ....τωρα αρχιζω λιγο να συνερχομαι..σημερα τρωμε γεμιστα και οταν ειναι και απτα χερακια της μαμουλας μου ειναι ακομη πιο νοστιμα...μακια

Συμπεθέρα εσείς έχετε αργία την Δευτέρα ε ???? Τυχεροί ! Τουλάχιστον θα φύγετε να αλλάξετε λίγο παραστάσεις, κάτι είναι κι αυτό ! Καλά να περάσετε !

Εμάς είναι κλειστός ο σταθμός κι ευτυχώς θα κρατήσουν τα παιδιά οι παππουδογιαγιάδες.... γιατί δεν λέει να έπαιρνα κι άλλη άδεια ... είχα πάρει τώρα κοντά πάλι Δευτέρα για την βάπτιση του παιδιού ...

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία Φεφάκι!

Και μην τρελαίνεσαι! Είναι το πρώτο σοκ, ακου με που σου λέω!

Σημασία έχει να είμαστε γεροί!

Όλους τους άλλους σκόπελους θέλω να πιστεύω ότι θα τους ξεπεράσουμε!

Καλό μεσημέρι!

Περιμένω νέα σου...

Ναι βρε ΈΛΕΝ μου αυτό έχει σημασία αλλά αν δεν σε αφήνουν να αγιάσεις κιόλας.... τσικι-τσίκι εκεί να έχεις κάτι να σε τρώει από μέσα... και πάλι κακό (μπορεί να) σου κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Η φώτο είναι στο φατσοβιβλίο Αφροδιτούλα!
α ωραια, θα μπω το βραδυ γιατι δεν εχω προσβαση απο εδω
Να σου δώσω ένα καρβελάκι και ένα στη Φέφη.
το περιμενωωωω...σε μια ωρα σχολαω....
Συμπεθέρα εσείς έχετε αργία την Δευτέρα ε ???? Τυχεροί ! Τουλάχιστον θα φύγετε να αλλάξετε λίγο παραστάσεις, κάτι είναι κι αυτό ! Καλά να περάσετε !εχουμε αργια με χρεωμενη αδεια:evil::evil:τρομερο εεεε???

Εμάς είναι κλειστός ο σταθμός κι ευτυχώς θα κρατήσουν τα παιδιά οι παππουδογιαγιάδες.... γιατί δεν λέει να έπαιρνα κι άλλη άδεια ... είχα πάρει τώρα κοντά πάλι Δευτέρα για την βάπτιση του παιδιού ...

και ο δικος μας κλειστος αλλα ευτυχως καθομαστε και εμεις;)
Link to comment
Share on other sites

Good luck!!!!!!!!

ΤΥ! τα είπα μονορούφι, σταθερή, σαφής. θα μου απαντήσουν αύριο, θα το σκεφτούν αν θα μου πληρώσουν τις ασφ. εισφορές του 2011!!:mad::evil:.

έως τότε δεν υπογράφω τίποτα. κ εγώ απόλυτη!

άντεε να δούμε πού θα βγει!

Να προσέχεις την υγεία σου. Εγώ όταν βλέπω τσιγγάνους ή μαύρους ανθρώπους στον ύπνο μου, τότε την αρρώστια ή τη στενοχώρια την έχω σίγουρη. Μακάρι σε σένα να μη σημαίνει τίποτα. Τα όνειρα δε βγαίνουν σε όλους τους ανθρώπους με τον ίδιο τρόπο.

κ εγώ έτσι το ξερω κ έτσι βγαίνει. στενοχώρια από δουλειά κ αρρώστια μάλλον το συναχάκι της σύσας! ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα κ χωρίς φάρμακα.

θα δώσω κ οτριβίν. ποιά μου το πρότεινε; η έλεν μου μάλλον.

το ότι ήμουν τούρλα κ οι γονείς μου μαζί, είναι μάλλον το βάρος που νιώθω. θέλω να τους βοηθήσω κ δεν βρήκα ακόμα τρόπο.

Καλή τύχη και από μένα!

ΤΥ!

Καλή επιτυχία Φεφάκι!

Και μην τρελαίνεσαι! Είναι το πρώτο σοκ, ακου με που σου λέω!

Σημασία έχει να είμαστε γεροί!

Όλους τους άλλους σκόπελους θέλω να πιστεύω ότι θα τους ξεπεράσουμε!

Καλό μεσημέρι!

Περιμένω νέα σου...

ΤΥ αγαπούλα μου! υγεία πάνω από όλα!

κ ναι, χαμογελάω, γιατί είναι γελοίοι!

θέλουν πόρσε με φραγκοδίφραγκα!

σήμερα πάλι δεν ήθελε ένα μπλουζάκι κ της έβαλα άλλο.και η δικια μου το ιδιο, αλλα την πειθω στο τελος;);)

εγώ δεν τα καταφέρνω, ίσως γιατί δεν προσπαθώ...

περαστικουλια και ελπιζω ναναι ως εκει:rolleyes:

μακάρι!

δεν αντεχω το ψέμα κ την γαργαλιστική υποκρισία! να θέλεις να γελάσεις, αλλά επειδή κρατιέσαι να σου ρχεται να ξεράσεις!αχ και εγω μια απτα ιδια. χθες εγινε παλι ενα σκηνικο και πολυ στεναχωρηθηκα:(

και εγω συμπεθερα!!!αφορηταα!!!!!

δεν αξίζουν αγάπη μου οι ένα βήμα από τον τάφο! έχουμε χρόνια μπροστά μας!

πλακα κανεις:evil::evil::evil:!!!!πφφφφφ...σεσε μεσα!!!

κατι ειναι και αυτο!!!και εμεις περιμενουμε και μειωσεις και απολυσεις απτον αλλο μηνα

και μη χειροτερα...:mad::mad:

μακάρι να μη σας πειράξουν!

χαχααα, τετοια ταλεντα να πανε χαμενα???κριμαααα

να πας!!!ο τολμων νικα!!!

μακάρι!

τι κανετε?? εμεις ησυχα, δουλεια, δουλεια, δουλεια...ευτυχως θα ξεφυγουμε λιγο το τριημερο και απτους ανεπιθυμητους στη δουλεια και απο τους ανυποφορους εκτος δουλειας.....η διαθεση μου στα πατωματα απο χθες ....τωρα αρχιζω λιγο να συνερχομαι..σημερα τρωμε γεμιστα και οταν ειναι και απτα χερακια της μαμουλας μου ειναι ακομη πιο νοστιμα...μακια

αυτό το τριήμερο θέλω κ εγώ να φορτώσω μπαταρία, να γεμίσω φεφόπαιδο! κατουρόπαιδο! χεζόπαιδο!:tongue:

Καλά βρε Φέφη που το αντιμετωπίζεις με χιούμορ !;)

Σου εύχομαι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ επιτυχία !!!!!!

Παντού τα ίδια ακούς (και πού 'σαι ακόμη....)

:|:-|:|

δεν θα ξεμπερδέψουν εύκολα μαζί μου!

έχω υλικό!!!!!!!!για εκμετάλλευση!

αν με απειλήσουν αυτοί,

θα το σκεφτούν σοβαρά αν τους συμφέρει να με κάνουν χρυσή!!!!!!!

είπαμε, είμαι κότα για χάρη του μισθού, αλλά αν απειλήσει κάποιος την επιβίωση της φαμίλιας μου κ είμαι στα πόδια μου, με σώας τας φρένας, θα πουν τον δεσπότη παγανιώτη!!!:mrgreen::twisted::cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εμείς αργία χρεωμένη άδεια! όπως κ η καθαρή δευτέρα κ η 28η οκτ κ η Μ.Παρασκευή.....

μαρή κάντυ έλα Λάρισα λέμε!!!!!!!!πάρε φαμίλια κ ελάτε να σας κατουρήσουμε!!!!! θα αξίζει η άδεια!!!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να το περιμένω με αυτόν τον κακό όνειρο (σύσα) που είδα! είδα ότι ήμουν τούρλα έγκυος κ ήρθε η ώρα να γεννήσω, αλλά ήμουν στο δρόμο με τους γονείς μου. σταματησα λέει σε νοσοκομείο της πιερίας (όχι κατερίνης, ήμαρτον) κ κάτι νοσοκόμες προσπαθούσαν να γεννήσω φυσιολογικά, ώωωωωωωωωωωωρες!!!!!!αγωνία!!!!!είχα κ αίμα, γρήγορο δηλαδή! κ δεν είχαν καταλάβει οι βλαμμένες που τους έλεγα ότι προηγήθηκε καισαρική στο πρώτο.

κ τσιγγάνους είδα κ κομφούζιο ήταν, κ ο φέφος δεν ήταν εκεί...

δράμα ο κακός ο όνειρος!

αφού ξύπνησα κ ακόμα δεν είχα γεννήσει!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΕΝΤΑΞΈΙ, είμαστε ίδιες...

το διαβάζω το ξαναδιαβάζω και άκου τί έβλεπα εγώ προχθές:

Ήμουν έγκυος και σαν να έπρεπε να γεννήσω και καλά... βλέπω αίμα, πανικοβάλλομαι από μέσα μου ότι θα χάσω το μωρό, προσπαθούσα να βρω τον γιατρό μου να τον φωνάξω αλλά δεν.... και βρίσκομαι ξαφνικά μέσα σε μια θερμοκοιτίδα με μωρά γύρω τριγύρω (δεν μπορούσα να καταλάβω αν κάποιο από αυτά είναι το δικό μου ή αν ήταν ζωντανά/νεκρά) και ξαφνικά έρχεται και με πιάνει από το πόδι ένα μωρό που περπάταγε όμως με πολύ μαλλί μαύρο σαν Άλιεν ένα πράγμα και τρόμαξα και να λέω από μέσα μου "Δεν μπορεί εμένα το δικό μου 2ο παιδί είναι κοριτσάκι" (δεν ξέρω γιατί το σκεφτόμουν αυτό), εμφανίστηκε δίπλα μου η συνάδελφος που είναι όντως έγκυος στην πραγματική ζωή η κοπέλα και της έλεγα "Φύγε εσύ από εδώ δεν κάνει να είσαι εδώ !"..... μετά κενό....

Σαν να έκανε λέει σεισμό και βρέθηκα ξαφνικά στα συντρίμια της πλάκας του νοσοκομείου (που δεν θυμάμαι κιόλας αν ήμουν ακόμη έγκυος) να προσπαθώ να ισορροπήσω... (απέναντι θάλασσα) και βλέπω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ χταπόδι να έρχεται απειλητικά προς το μέρος μου να με τυλίξει... κι έρχεται η μάνα μου υποτίθεται (ήταν δλδ ακόμη ένα ίδιο τεράστιο χταπόδι αλλά εγώ ήξερα πως ήταν η μαμά μου με άλλη μορφή :shock:) και το πρόλαβε να μην με πιάσει....

κι ο Μ κάπου πιο πέρα να τον φωνάζω και να μην μπορεί να κάνει τπτ ....

ΔΡΑΜΑ !!!!!

Και δυστυχώς ξέρω ακριβώς τί σημαίνει/αντικατοπτρίζει.... θυμάσαι Φέφη τί σου είχα πει την τελευταία φορά που μιλήσαμε ??? ;):confused:

ΣΕΣΕ ΜΕΣΑ, που λέει κι η Αγγελική2 μας !

Link to comment
Share on other sites

Θα σε πάω Πλαταμώνα, κηποθέατρο, Αγιόκαμπο, στο χωριό μου, στις πλατείες κ κυρίως στου Λουλουδιστάν το ποτάμι το τραγουδισμένο!!!!!!

έλα ρε! σε παρακαλώ! σε παρακαλώ!!!!!!!σε παρακαλώ!!!!!!!!

θα σε ντελιβεριάσω σε αγγελούδια, όπως τα λέει ο πεθερούλης μου τα κοψίδια!

έλα!

Link to comment
Share on other sites

έλα να κάνουμε τους κακούς όνειρους γλυκούς όνειρους ΛΕΜΕ!!!!!!

σχολάω=μετάφραση=θέλω να φύγω τρέχοντας!

υ.γ. έπαθα πλάκα. κ εγώ σαν σεισμό, σκοτάδια, κάτι σε αναταραχή πάντως είδα στο νοσοκομείο που ήταν μπάχαλο...τί να πω!!!!!!φαγαμε ταύτιση!

έλα να φάμε αγγελούδια! στο λουλουδιστάν! πάρε άδεια.-

Link to comment
Share on other sites

κ εμείς αργία χρεωμένη άδεια! όπως κ η καθαρή δευτέρα κ η 28η οκτ κ η Μ.Παρασκευή.....

μαρή κάντυ έλα Λάρισα λέμε!!!!!!!!πάρε φαμίλια κ ελάτε να σας κατουρήσουμε!!!!! θα αξίζει η άδεια!!!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Θα σε πάω Πλαταμώνα, κηποθέατρο, Αγιόκαμπο, στο χωριό μου, στις πλατείες κ κυρίως στου Λουλουδιστάν το ποτάμι το τραγουδισμένο!!!!!!

έλα ρε! σε παρακαλώ! σε παρακαλώ!!!!!!!σε παρακαλώ!!!!!!!!

θα σε ντελιβεριάσω σε αγγελούδια, όπως τα λέει ο πεθερούλης μου τα κοψίδια!

έλα!

Αχ βρε Φέφη μην σου περάσει ούτε για μια στιγμή από το μυαλό ότι δεν πετάει η καρδούλα μου να ανεβούμε πάνω !!! Κι ο Μ το ίδιο (όσο για τα τέκνα γιούπι είναι , ξέρεις εσύ !!!) ! Αλλά, αγάπη, με πάσα ειλικρίνεια δεν περισσεύουν ούτε τα ψιλά για τα διόδια... θα ήταν πολύ άμυαλο να τα ξοδέψουμε σε "εκδρομή" και μετά όλο τον υπόλοιπο μήνα να κοιτάω τον ουρανό... στο λέω με το χέρι στην καρδιά :cry: κι ελπίζω να καταλαβαίνεις !

Δεν έγραψα το πιο σημαντικό: Σ' ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΦΕΦΗ ΜΟΥ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παπαπαπαπα,τι είστε εσείς;

Αγγελική,μπράβο στην Κ!Να συνεχίσει έτσι εύχομαι!!

Φέφη και Κάντυ τι όνειρα είναι αυτά;Επιστημονική φαντασία!!Αγχος πολύ έχετε κορίτσια μου και με το δίκιο σας...

Φέφη και Ελένη,τι να πω για τις μειώσεις;Κρίμα...Ο Θεός να φυλάει μην έρθουν χειρότερες μέρες

Αφροδίτη,καλά να περάσετε στης μαμούλας σου.Μάκια!

Link to comment
Share on other sites

Το χταπόδι στιφάδο,Κάντυ μου,το έφτιαξα για δεύτερη φορά.

Μου είχαν μείνει κάτι χταποδάκια στην κατάψυξη από Μ.Εβδομάδα και έπρεπε να τα καταναλώσουμε.Και για να μην τα φτιάξω με μακαρονάκι,προτίμησα το στιφάδο,που είναι πιο εύκολο,κατα τη γνώμη μου,λιγότερο μπελαλίδικο,για να το θέσω καλύτερα.

Την συνταγή την είχε δει πέρυσι η μαμά μου σε κάποιο πρωινάδικο,δεν θυμάμαι ποιο.Ειχα ψάξει στο ίντερνετ και την είχα βρει.

Βράζεις το χταποδάκι ρίχνοντας στο νεράκι 1-2 δαφνόφυλλα και ξύδι.Στη συνέχεια το κόβεις σε κομμάτια και το βάζεις μέσα σε γάστρα με πατάτες κομμένες κυδωνάτες,2 κρεμμύδια ξερά χοντροκομμένα ή αυτά τα μικρούλια για το στιφάδο,1 ποτήρι κρασί,ντομάτα,αλάτι,πιπέρι,λαδάκι,2-3 δαφνόφυλλα και αρκετό ζουμί από το βρασμένο χταπόδι.Κυριολεκτικά βράζει στο ζουμί του το φαϊ

Και από γεύση...ονειρεμένη!!

Φυσικά δεν δοκίμασα,γιατί όταν λέω ότι το ράβω,το ΡΑΒΩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου 'σπασε τα νεύρα η σύνδεση στο ίντερνετ. Πιθανότατα λόγω της βροχής που πέφτει κατά διαστήματα χάνεται και επανέρχεται. Αν δείτε ότι αργώ να γράψω σήμερα-αύριο να ξέρετε θα φταίει ότι βγαίνουμε εκτός δικτύου.

το περιμενωωωω...σε μια ωρα σχολαω....

Να κόψω μια κομμάτα και να βάλω τυράκι και ζαμπόν μέσα;

κ εγώ έτσι το ξερω κ έτσι βγαίνει. στενοχώρια από δουλειά κ αρρώστια μάλλον το συναχάκι της σύσας! ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα κ χωρίς φάρμακα.

Ναι καλέ, αυτά δεν είναι τίποτα θα περάσει γρήγορα.

φεφόπαιδο! κατουρόπαιδο! χεζόπαιδο!:tongue:

χαχαχαχαχα

μαρή κάντυ έλα Λάρισα λέμε!!!!!!!!πάρε φαμίλια κ ελάτε να σας κατουρήσουμε!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ήμουν έγκυος και σαν να έπρεπε να γεννήσω και καλά... βλέπω αίμα, πανικοβάλλομαι από μέσα μου ότι θα χάσω το μωρό, προσπαθούσα να βρω τον γιατρό μου να τον φωνάξω αλλά δεν.... και βρίσκομαι ξαφνικά μέσα σε μια θερμοκοιτίδα με μωρά γύρω τριγύρω (δεν μπορούσα να καταλάβω αν κάποιο από αυτά είναι το δικό μου ή αν ήταν ζωντανά/νεκρά) και ξαφνικά έρχεται και με πιάνει από το πόδι ένα μωρό που περπάταγε όμως με πολύ μαλλί μαύρο σαν Άλιεν ένα πράγμα και τρόμαξα και να λέω από μέσα μου "Δεν μπορεί εμένα το δικό μου 2ο παιδί είναι κοριτσάκι" (δεν ξέρω γιατί το σκεφτόμουν αυτό), εμφανίστηκε δίπλα μου η συνάδελφος που είναι όντως έγκυος στην πραγματική ζωή η κοπέλα και της έλεγα "Φύγε εσύ από εδώ δεν κάνει να είσαι εδώ !"..... μετά κενό....

Σαν να έκανε λέει σεισμό και βρέθηκα ξαφνικά στα συντρίμια της πλάκας του νοσοκομείου (που δεν θυμάμαι κιόλας αν ήμουν ακόμη έγκυος) να προσπαθώ να ισορροπήσω... (απέναντι θάλασσα) και βλέπω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ χταπόδι να έρχεται απειλητικά προς το μέρος μου να με τυλίξει... κι έρχεται η μάνα μου υποτίθεται (ήταν δλδ ακόμη ένα ίδιο τεράστιο χταπόδι αλλά εγώ ήξερα πως ήταν η μαμά μου με άλλη μορφή :shock:) και το πρόλαβε να μην με πιάσει....

κι ο Μ κάπου πιο πέρα να τον φωνάζω και να μην μπορεί να κάνει τπτ ....

Αυτά είναι οι στενοχώριες που σε τριγυρίζουν, που δεν μπορείς να τις αποβάλλεις αφού το μέλλον της δουλειάς σου είναι ακόμη αβέβαιο. Αφού δεν είναι δυνατόν να μην το σκέφτεσαι στην πραγματικότητα, αυτές οι αγχωτικές σκέψεις εισβάλλουν και στο όνειρό σου και σε κυκλώνουν (σαν δύσμορφο παιδί που σου πιάνει το πόδι, σαν χταπόδι που έτσι κι αλλιώς έχει πολλά πλοκάμια και είναι απειλητικό εναντίων σου και σαν σεισμός που σε ταρακουνάει μεν, αλλά μην ξεχνάς ότι εσύ τουλάχιστον, βρέθηκες πάνω από τα συντρίμμια). Το παρήγορο του ονείρου είναι ότι δέχτηκες τη βοήθεια της μητέρας σου η οποία θεωρητικά θα φανεί ίσης αξίας και βεληνεκούς με τον αντίπαλό σου, όποιος κι αν είναι αυτός- ένας άνθρωπος που σε ταράζει, το άγχος της δουλειάς που η μητέρα σου θα σου σταθεί παρηγοριά- οτιδήποτε.

Στηρίξου στους κοντινούς σου ανθρώπους, τουλάχιστον να σε κρατούν ήρεμη ψυχικά για να έχεις τις δυνάμεις να αντιμετωπίζεις την καθημερινή τρέλλα των καταστάσεων που περνάς.

υ.γ. έπαθα πλάκα. κ εγώ σαν σεισμό, σκοτάδια, κάτι σε αναταραχή πάντως είδα στο νοσοκομείο που ήταν μπάχαλο...τί να πω!!!!!!φαγαμε ταύτιση!

έλα να φάμε αγγελούδια! στο λουλουδιστάν! πάρε άδεια.-

Το καλό που σας θέλω Κάντυ και Φέφη κοιτάξτε να έχετε δει συμβολικά όνειρα και όχι προφητικά. Ακούς εκεί να δουν και οι δύο σεισμό!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....

Καλα ε,σημερα ειχαμε ηλιο αρχικα.....μετα βροχη με ηλιο....μετα χαλαζοβροχο....και τωρα συννεφόκαμα!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αλλα νταλα της παρασκευη το γαλα!!!!:tongue::tongue::tongue:

Φεφη-Καντυ τι ονειρα ειναι αυτα βρε κορες;

Κι εγω χθες ειδα κατι παρομοιο...

Ειδα λεει οτι ημουν....(...;...)...εγκυος....γεννησα και ειχα ενα στηθος τουμπανο απο το γαλα....μιλαμε για τεραστιοοοο....το οποιο μολις ακουμπουσα εβγαινε το γαλα με πιεση...λες και ανοιγα βρύση ...και εκσφενδονιζοταν....απεναντη μου!!!!!!!:eek:

οταν ξυπνησα κοιταξα το στηθος μου.......

μιλαμε επαθα πλακα!!!!!!

Οσο για της μειώσεις μισθών.....δεν εχω λογια.......

Εβιρι,ζηλεψα πλανητάριο!!!!!!

Περιστερακι,τι κανει το περιστεροπουλο;

Σημερα εμεις φαγαμε σαλατες ( τονοσαλατα εγω και χωριατικη ο αντρουλης μου) και μπατζινα που εφτιαξα χθες.

Για τον θησαυρο εφτιαξα μοσχαρι με κολοκυθακι-ντοματουλα-καροτο-κρυθαρακι.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...