Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

φίφες ντε λα πεθέρ!

χαχαχαχαχαχαχα

τα νέα μου μόλις μου ανακοίνωσαν τη μείωση μισθού!!!!!!κατά 176 ευρά!

αλλά από αύριο θα έχω περισσότερη δουλειά, ευθύνες κλπ!!!!:mad::mad::mad:

Φεφάκι.... να σε παρηγορήσω;

10% ο χάμπυ από αυτόν τον μήνα και 20% εγώ από τον επόμενο μήνα!

Σε λίγο με βλέπω να βγάζω δίσκο!!!!

Ωχ Παναγία βόηθα, δεν έχω να πω τίποτ' άλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Φεφάκι αυτές οι μειώσεις είναι σέσε μέσα!

Εμάς πςριμένω να δω τι θα κάνουν. Μέσα στον Ιούνη θα μας τα ανακοινώσουν μάλλον!

Καλά για την αύξηση της δουλειάς δεν το συζητώ! Κι εμείς πήζουμε ώρες-ώρες και υπερωρίες γιοκ εδώ και κάτι μήνες! Πάλι καλά που μας αφήνουν και φεύγουμε νωρίτερα σε αντιστάθμισμα!

στις ίδιες ώρες να βγάζεις περισσότερη δουλειά!:confused: πώς μανίτσα;

Καλησπέρα μαγειρισούλες!

Απ'ότι βλέπω είστε όλες καλά και χαίρομαι ιδιαιτέρως!

Για σήμερα είχα σκοπό να φάμε το υπόλοιπο κοτόπουλο με ρυζάκι αλλά ο σύζηξ ζήτησε πιτόγυρα και φυσικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ οπότε όπως καταλαβαίνετε α γουρουνιάσουμε οικογενοιακώς!!!!:tongue::tongue:

πιτόγυρο!!!!!!!!!έχω γουρλώσει ματάκια!!!!!! :shock:ΘΕΕΕΕΕΛΩΩΩΩΩ!

Ασχολίαστο! Συνηθες φαινόμενο!

Σύνηθες, αλλά εμετικό το ίδιο!τί χαριτωμένη ψεύτρα!!!!παξινού!

έλεν μου ποσο μοιάζουμε! μπράβο στον αντρούλη σου!

Πλάκα με κάνεις ????? :shock: Και να υποθέσω ότι ΦΥΣΙΚΑ δεν σας έχουν και πληρωμένους για Απρίλιο/Μάιο έτσι ???? ε ρε καμουτσίκι που θέλουν !:evil:

αυτά είναι πταίσματα, μπροστά στο ότι μου χρωστάνε ασφ. εισφορές 2011, κ όταν λέμε όλο το 2011 εννοούμε όλο το 2011.:mad:

Φεφάκι.... να σε παρηγορήσω;

10% ο χάμπυ από αυτόν τον μήνα και 20% εγώ από τον επόμενο μήνα!

Σε λίγο με βλέπω να βγάζω δίσκο!!!!

μπορούμε να μη βγάλουμε δίσκο, αλλα τις κόρες μας σε διαγωνισμό χορού τη δική μου, σε διαγωνισμό ομορφιάς τη δική σου! όσο να πεις κάτι θα κερδίσουν τα μαναράκια μας!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

έπρεπε να το περιμένω με αυτόν τον κακό όνειρο (σύσα) που είδα! είδα ότι ήμουν τούρλα έγκυος κ ήρθε η ώρα να γεννήσω, αλλά ήμουν στο δρόμο με τους γονείς μου. σταματησα λέει σε νοσοκομείο της πιερίας (όχι κατερίνης, ήμαρτον) κ κάτι νοσοκόμες προσπαθούσαν να γεννήσω φυσιολογικά, ώωωωωωωωωωωωρες!!!!!!αγωνία!!!!!είχα κ αίμα, γρήγορο δηλαδή! κ δεν είχαν καταλάβει οι βλαμμένες που τους έλεγα ότι προηγήθηκε καισαρική στο πρώτο.

κ τσιγγάνους είδα κ κομφούζιο ήταν, κ ο φέφος δεν ήταν εκεί...

δράμα ο κακός ο όνειρος!

αφού ξύπνησα κ ακόμα δεν είχα γεννήσει!

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να μη βγάλουμε δίσκο, αλλα τις κόρες μας σε διαγωνισμό χορού τη δική μου, σε διαγωνισμό ομορφιάς τη δική σου! όσο να πεις κάτι θα κερδίσουν τα μαναράκια μας!:tongue:

χαχαχαααα!!! Λες ε; Από μικρές στα βάσανα τα πουλάκια μας!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Good luck!!!!!!!!

Να προσέχεις την υγεία σου. Εγώ όταν βλέπω τσιγγάνους ή μαύρους ανθρώπους στον ύπνο μου, τότε την αρρώστια ή τη στενοχώρια την έχω σίγουρη. Μακάρι σε σένα να μη σημαίνει τίποτα. Τα όνειρα δε βγαίνουν σε όλους τους ανθρώπους με τον ίδιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία Φεφάκι!

Και μην τρελαίνεσαι! Είναι το πρώτο σοκ, ακου με που σου λέω!

Σημασία έχει να είμαστε γεροί!

Όλους τους άλλους σκόπελους θέλω να πιστεύω ότι θα τους ξεπεράσουμε!

Καλό μεσημέρι!

Περιμένω νέα σου...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα, καλημεραααα

Κατόπιν, πήγαμε με τα πόδια βόλτα στη γύρω περιοχή που μας έβγαλε στους κήπους του παλατιού. Πάρα πολύ όμορφα να χορταίνει το μάτι. Αν το ήξερα θα έπαιρνα φωτογραφική μαζί μου. Υπόσχομαι όμως, να ξαναπάω στο μέλλον να σας δείξω κι εσάς αυτά που βλέπω.
πολυ ομορφες εικονες μας περιγραφεις!!!μπραβο!!!ευχομαι να πατε συντομα και αλλη τετοια ομορφη βολτιτσα!!!
σήμερα πάλι δεν ήθελε ένα μπλουζάκι κ της έβαλα άλλο.και η δικια μου το ιδιο, αλλα την πειθω στο τελος;);)
περαστικά. μην καθυστερείς την επίσκεψη στο γιατρό!ναι τοχω κανονησει για την αλλη βδομαδα

χθες έκανα ένα ντου σε καθαριότητα, σκούπα, πλυντήριο ρούχων, άπλωμα, τουαλέτες, σεντόνια, ριχτάρια, σκόνες, τζάμια εσωτερικά, συμμάζεψα ελαφρώς το παιχνιδοχάος!φεφη σιφουναςςςς!!!!

η σύσα μου στον ύπνο της ακουγόταν πολύ μπουκωμένη στη μύτη της, ενώ της είχα βάλει από το βράδυ φυσιολογικό ορό.

το πρωί πάλι φυσ. ορό, αλλά είναι μπουκωμένη η μυτούλα!QUOTE]περαστικουλια και ελπιζω ναναι ως εκει:rolleyes:

Αγγελικη τα παιδακια σου ειναι κουκλια!!!που εβαλες φωτο και δεν ειδαα???παω να ξυπνησω τον αντρουλη να παμε για ψωνια,κ για τον στρουμφουλη κ για μενα!φιλακια!!!!!!!!
καλα ψωνια

θα την πάμε αύριο πρωί να την δει τελικά ο γιατρός.καλα θα κανετε. να την ακροαστει κιολας

να πω ότι κάνω ασκήσεις ψυχραιμίας με τις φίφες που άκουσα!!!!!:mad::cool:

ωωωωωωωμμμμμμ!!!!!!! ωωωωωωωωωωμμμμμμμμ!!!!!! ωμμμμμμμμ!!!!!

ευτυχώς με φέφο όλα καλά!:rolleyes:;)

δεν αντεχω το ψέμα κ την γαργαλιστική υποκρισία! να θέλεις να γελάσεις, αλλά επειδή κρατιέσαι να σου ρχεται να ξεράσεις!αχ και εγω μια απτα ιδια. χθες εγινε παλι ενα σκηνικο και πολυ στεναχωρηθηκα:(

,Ήταν καταπληκτική η περιγραφή σου, πραγματικά χαιρόσουν να διαβάζεις αλλά εγώ κράτησα την "ουσία"... την κατάληξη του θέματος που δεν είναι άλλη από το παγωτό !!!!:rolleyes:χαχαααααα

Τα τέκνα μας ευτυχώς είναι καλά ........ βαριέμαι θανάσιμα λέμε !

και εγω συμπεθερα!!!αφορηταα!!!!!
Τα νεύρα μου! Θέλω να καλοκαιριάσει και να χαρούμε τον απίστευτο ήλιο μας!και εγωωωωω:evil::evil:

αλλαγής στον τρόπο που μελετά! Τώρα από Σεπτέμβρη θα δείξει.....

Α! Πήραμε αποτελεσμάτα από το τελικό τεστ όλης της χρονιάς στα Αγγλικά και η ζουζούνα μου έκανε σκορ 100 στα 100!!!!Κουκουβάαααααααα!!!!

χιλια μπραβο στην κορουλα σου, παντα επιτυχιες!!!
Περπάτησα δυο ώρες το απόγευμα και άλλη μία σχεδόν το πρωί,για χθες μιλάω...Το έχω πάρει πολύ σοβαρά το θέμα.Και από μάσα...κιουρία Για σήμερις έχω φτιάξει μοσχοχτάποδο στιφάδο στη γάστρα,για τον περιστέρη γιατί η αφεντιά μου θα φάει μπιφτεκάκια με σαλατούλα.Και ο περιστερόπαις κοτόσουπα.Το απόγευμα εχω οδοντίατρο!!Ντούπι!!
μπραβο και για το περπατημα και για την εγκρατεια και καλο κουραγιο στον οδοντοβασανιστηη!!!!
Καλά η κουζίνα μου πάλι σήμερα........

Έφτιαξα δύο πιπεριές κόκκινες γεμιστές στο φούρνο, αφού τις έκοψα βαρκούλες. Ζύμωσα ψωμάκι το οποίο σε λίγα λεπτά είναι έτοιμο να το βγάλω.

μμμμμ...μοσχομυρισε το φρεσκο ψωμακι...
φίφες ντε λα πεθέρ!αχχχ..ποσος σε καταλαβαινω και σε νιωθωωωω!!!

τα νέα μου μόλις μου ανακοίνωσαν τη μείωση μισθού!!!!!!κατά 176 ευρά!

αλλά από αύριο θα έχω περισσότερη δουλειά, ευθύνες κλπ!!!!:mad::mad::mad:

πλακα κανεις:evil::evil::evil:!!!!πφφφφφ...σεσε μεσα!!!

Καλά για την αύξηση της δουλειάς δεν το συζητώ! Κι εμείς πήζουμε ώρες-ώρες και υπερωρίες γιοκ εδώ και κάτι μήνες! Πάλι καλά που μας αφήνουν και φεύγουμε νωρίτερα σε αντιστάθμισμα!
κατι ειναι και αυτο!!!και εμεις περιμενουμε και μειωσεις και απολυσεις απτον αλλο μηνα

Για σήμερα είχα σκοπό να φάμε το υπόλοιπο κοτόπουλο με ρυζάκι αλλά ο σύζηξ ζήτησε πιτόγυρα και φυσικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ οπότε όπως καταλαβαίνετε α γουρουνιάσουμε οικογενοιακώς!!!!:tongue::tongue: τελεια, ζηλευωωω. εμεις τρωμε γεμιστα σημερα

Μήπως είναι απλώς μια νευραλγία; Το εύχομαι δηλαδή!!!!

Πάρε κανένα παυσίπονο για να μην πονάς.ευχαριστω ελενακι μου:D

QUOTE=eleni2008;1594195]Φεφάκι.... να σε παρηγορήσω;

10% ο χάμπυ από αυτόν τον μήνα και 20% εγώ από τον επόμενο μήνα!

Σε λίγο με βλέπω να βγάζω δίσκο!!!!

και μη χειροτερα...:mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να μη βγάλουμε δίσκο, αλλα τις κόρες μας σε διαγωνισμό χορού τη δική μου, σε διαγωνισμό ομορφιάς τη δική σου! όσο να πεις κάτι θα κερδίσουν τα μαναράκια μας!:tongue:
χαχααα, τετοια ταλεντα να πανε χαμενα???κριμαααα
λέω να πάω στον διευθυντή να του πω τουλάχιστον για τις ασφαλιστικές εισφορές.
να πας!!!ο τολμων νικα!!!
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε?? εμεις ησυχα, δουλεια, δουλεια, δουλεια...ευτυχως θα ξεφυγουμε λιγο το τριημερο και απτους ανεπιθυμητους στη δουλεια και απο τους ανυποφορους εκτος δουλειας.....η διαθεση μου στα πατωματα απο χθες ....τωρα αρχιζω λιγο να συνερχομαι..σημερα τρωμε γεμιστα και οταν ειναι και απτα χερακια της μαμουλας μου ειναι ακομη πιο νοστιμα...μακια

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφες εικονες μας περιγραφεις!!!μπραβο!!!ευχομαι να πατε συντομα και αλλη τετοια ομορφη βολτιτσα!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ. Αύριο θα πάω αργά το μεσημέρι για καφέ σε ελληνική καφετέρια με μαμάδες και παιδιά, γυναικοπαρέα.

χθες εγινε παλι ενα σκηνικο και πολυ στεναχωρηθηκα:(

Γενικά, ο κόσμος βρίσκει πολύ συχνά την ευκαιρία να μας στενοχωρεί. Έτσι είναι φτιαγμένος ο άνθρωπος, πολλές φορές να στενοχωριέται και ελάχιστες να είναι ευτυχισμένος και να περνάει καλά.

μμμμμ...μοσχομυρισε το φρεσκο ψωμακι...

Να σου δώσω ένα καρβελάκι και ένα στη Φέφη.

εμεις ησυχα, δουλεια, δουλεια, δουλεια...ευτυχως θα ξεφυγουμε λιγο το τριημερο και απτους ανεπιθυμητους στη δουλεια και απο τους ανυποφορους εκτος δουλειας....

Κι αυτό είναι αρκετό για μπορείς να ανακτάς δυνάμεις.

.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...