Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Χτες πήγαμε με την κόρη μου και κάναμε κάτι αλλαγές σε κάποια δωράκια που της είχαν πάρει.

Αυτό το κορίτσι δεν μου έμοιασε καθόλου! Με το ζόρι την έπεισα να δοκιμάσει 2-3 φορεματάκια! Δεν της αρέσει να ψωνίζει!!! Ίδια ο μπαμπάς της!

Τελικά πήραμε ένα κοραλί φόρεμα, μία μπλε βερμούδα και 2 κορδέλες για τα μαλλιά της.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα, καλημερα...και ναιιιιι!!!γιουπιιιιι!!!ειμαι παλι εδω!!!τι μου κανετε??μου λειψατε ομορφιες μου!!!εγω εργασια και χαρα!!!το αφροδιτομωρο σχολειο-μου ελεγε το πρωι:θα παρω πιπιλα μου γιατι ο β εχει πιπιλα. της λεω:μηπως να την αφησεις εδω και να του πεις να την αφησει σπιτι του και αυτος??ναι λεει. τωλα παω σκολειο να μαλωσω β επειδη φολαει πιπιλα. και μετα μονολογουσε:βγαλε β πιπιλα σου!!ντεν εισαι μωλο!!!να ντωσουμε στην μπεμπα πιπιλα σου....:tongue::tongue::tongue::tongue:

σημερα τρωμε....τα ποδια μας!!!ΠΦΦΦΦΦ....τιποτα δεν εχω φτιαξει!!!καμμια σαλατα και ομελετα μας βλεπω!!!αγγελικη μηοως να με φιλεψεις γιουβαρλακια???:D:D

δωρα η δικια μου εχει κοψει απο 15 μηνων το μεσημεριανο υπνο. κοιμαται καμμια ωρα γυρω στις 10-11 και μετα 8-8,30 για βραδυ. με βολευει και εμενα αυτο το προγραμμα γιατι ηρεμω και κανω και καμμια δουλεια. το σκ την παιρνω μαζι μου και κοιμαται και καμια ωριτσα το μεσημερι;)

μαρια να σας ζησει η νεοφωτιστη, τελειες οι φωτο!!!κουκλαρες μαμα και κορη!!!

αννα καλες ετοιμασιες με το δωματιο!!!αξεχαστες στιγμες!!!

συμπεθερα που εμπλεξες????η κορη σου δεν παιζεται!!!ενα λαμπρο αστερι γεννιεται!!!!

φεφουλα θα συμφωνησω!!!χαλια επιλογη η ελευθεριου, πολυ φθηνο το αποτελεσμα. και εγω ειμαι πολυ φαν της πατατας!!!αν μπορουσα καθε μερα να τρωω....

περιστερακο μου, καλα ξεμπερδεματα με τον οδοντιατρο:rolleyes:

φιλια σε ολα τα μαγειροκοριτσα.θα επανελθω αργοτερα....:P:p

Link to comment
Share on other sites

Χτες πήγαμε με την κόρη μου και κάναμε κάτι αλλαγές σε κάποια δωράκια που της είχαν πάρει.

Αυτό το κορίτσι δεν μου έμοιασε καθόλου! Με το ζόρι την έπεισα να δοκιμάσει 2-3 φορεματάκια! Δεν της αρέσει να ψωνίζει!!! Ίδια ο μπαμπάς της!

Τελικά πήραμε ένα κοραλί φόρεμα, μία μπλε βερμούδα και 2 κορδέλες για τα μαλλιά της.

πιστευω οτι περνωντας τα χρονια θα αλλαξει...εμενα παλι το δικο μου το σουργελο τρελαινεται να δοκιμαζει...:tongue::tongue::D:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, καλημερα...και ναιιιιι!!!γιουπιιιιι!!!ειμαι παλι εδω!!!

Κι όμως είμαι ακόμα εδώ, κι αυτό το καλοκαίρι......

Που λέει και το τραγούδι!!!

τι μου κανετε??μου λειψατε ομορφιες μου!!!

Κι εμάς!!!

εγω εργασια και χαρα!!!το αφροδιτομωρο σχολειο-μου ελεγε το πρωι:θα παρω πιπιλα μου γιατι ο β εχει πιπιλα. της λεω:μηπως να την αφησεις εδω και να του πεις να την αφησει σπιτι του και αυτος??ναι λεει. τωλα παω σκολειο να μαλωσω β επειδη φολαει πιπιλα. και μετα μονολογουσε:βγαλε β πιπιλα σου!!ντεν εισαι μωλο!!!να ντωσουμε στην μπεμπα πιπιλα σου....:tongue::tongue::tongue::tongue:

Μπράβο στο αφροδιτομωρό!

σημερα τρωμε....τα ποδια μας!!!ΠΦΦΦΦΦ....τιποτα δεν εχω φτιαξει!!!καμμια σαλατα και ομελετα μας βλεπω!!!αγγελικη μηοως να με φιλεψεις γιουβαρλακια???:D:D

Με μεγάλη μου χαρά Αφροδιτούλα!

δωρα η δικια μου εχει κοψει απο 15 μηνων το μεσημεριανο υπνο. κοιμαται καμμια ωρα γυρω στις 10-11 και μετα 8-8,30 για βραδυ. με βολευει και εμενα αυτο το προγραμμα γιατι ηρεμω και κανω και καμμια δουλεια. το σκ την παιρνω μαζι μου και κοιμαται και καμια ωριτσα το μεσημερι;)

Ακριβώς όπως η δικιά μου!

πιστευω οτι περνωντας τα χρονια θα αλλαξει...εμενα παλι το δικο μου το σουργελο τρελαινεται να δοκιμαζει...:tongue::tongue::D:D

Αφροδιτούλα όταν ήταν πιο μικρή κάναμε πασαρέλα! Μεγαλώνοντας άλλαξε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μπονζουρρρρρρρρ....

Καντυ,πολυ γελασα με το Σεμινακι αλλα βουγιουκλακη.ΘΕΑ!!!!!!!

Αγγελικη,Μην ανησυχεις.....θα μεγαλωσει λιγο η κορη σου και σαν γνησια γυναικα ,....δεν θα την προλαβαινεις....ολη μερα στο δοκιμαστηριο θα ειναι!!!!!;)

Αννα τι καλαααααα περιμενουμε φωτο με το κρεβατακι-καροτσι....

(με το καλο αγαπη μου!!!!!!)

Το δωματιο ειναι στρουμφοφανταστικο!!!!!!!!!!!:wink:

Φεφη τι κανει η συσα;

Αφροδιτη αστερι η μικρη σου με την πιπι(λ)α...που λεει κι ο θησαυρος.

Καλοφαγωτα τα ποδαρακια σας...:lol:..με ομελετα πανε τελεια!!!!!!Χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol:

Οσο για τον μεσημεριανο υπνο του θησαυρου μου,δεν αγχωνομαι,αρκει να ξαπλωνει καμια ωριτσα παιζοντας στο κρεβατι να ξεκουραζεται...κι αν δεν θελει να κοιμηθει ας μην κοιμηθει.....μου αρκει να κοιμαται νωρις το βραδυ...και οχι τα μεσανυχτα!!!!Μέτρησα τις ωρες που κοιμαται μεσημερι-βραδυ και τις ωρες που κοιμαται μονο βραδυ αλλα νωρις......ε,ειναι ακριβως οι ιδιες.....12 με 13 ωρες βγαινουν!!!!!

Οποτε δεν στεναχωριεμαι.

Σημερα τρωμε φακες.

Α ναι ξεχασα να σα πω.....

Σημερα μου ζητησε να κανει τσισα στο γιογιο.....και εκανε,έχοντας στεγνη την πανα του!!!!!Γιεεεεες!!!!!!!

Για να δουμε, θα τα κοψουμε κι αυτα σιγα σιγα.....τοσο ευκολα;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπονζουρρρρρρρρ....

Αγγελικη,Μην ανησυχεις.....θα μεγαλωσει λιγο η κορη σου και σαν γνησια γυναικα ,....δεν θα την προλαβαινεις....ολη μερα στο δοκιμαστηριο θα ειναι!!!!!;)

Tο εύχομαι Δώρα γιατί όταν γεννήθηκε ονειρευόμουν την στιγμή που θα κάναμε μαζί shopping therapy και μετά θα πίναμε καφεδάκι!

Οσο για τον μεσημεριανο υπνο του θησαυρου μου,δεν αγχωνομαι,αρκει να ξαπλωνει καμια ωριτσα παιζοντας στο κρεβατι να ξεκουραζεται...κι αν δεν θελει να κοιμηθει ας μην κοιμηθει.....μου αρκει να κοιμαται νωρις το βραδυ...και οχι τα μεσανυχτα!!!!Μέτρησα τις ωρες που κοιμαται μεσημερι-βραδυ και τις ωρες που κοιμαται μονο βραδυ αλλα νωρις......ε,ειναι ακριβως οι ιδιες.....12 με 13 ωρες βγαινουν!!!!!

Οποτε δεν στεναχωριεμαι.

Και πολύ καλά κάνεις! Ειδικά αφού σου κοιμάται νωρίς το βράδυ και χορταίνει υπνάκο, όλα καλά!

Σημερα τρωμε φακες.

Α ναι ξεχασα να σα πω.....

Σημερα μου ζητησε να κανει τσισα στο γιογιο.....και εκανε,έχοντας στεγνη την πανα του!!!!!Γιεεεεες!!!!!!!

Για να δουμε, θα τα κοψουμε κι αυτα σιγα σιγα.....τοσο ευκολα;

Μπράβο στο αντράκι σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Χτες πήγαμε με την κόρη μου και κάναμε κάτι αλλαγές σε κάποια δωράκια που της είχαν πάρει.

Αυτό το κορίτσι δεν μου έμοιασε καθόλου! Με το ζόρι την έπεισα να δοκιμάσει 2-3 φορεματάκια! Δεν της αρέσει να ψωνίζει!!! Ίδια ο μπαμπάς της!

Τελικά πήραμε ένα κοραλί φόρεμα, μία μπλε βερμούδα και 2 κορδέλες για τα μαλλιά της.

κοραλί είναι από τα αγαπημένα μου χρώματα!!!!!

όσο για τις προσδοκίες σου για το σόπιγκ θέραπυ...έχετε μέλλον!!!! έτσι ήμουν κ εγώ, σαν την Κ. μετά δεν είχα σταματημό, από φοιτήτρια κα πέρα!!!!

καλημερα, καλημερα...και ναιιιιι!!!γιουπιιιιι!!!ειμαι παλι εδω!!!τι μου κανετε??μου λειψατε ομορφιες μου!!!εγω εργασια και χαρα!!!το αφροδιτομωρο σχολειο-μου ελεγε το πρωι:θα παρω πιπιλα μου γιατι ο β εχει πιπιλα. της λεω:μηπως να την αφησεις εδω και να του πεις να την αφησει σπιτι του και αυτος??ναι λεει. τωλα παω σκολειο να μαλωσω β επειδη φολαει πιπιλα. και μετα μονολογουσε:βγαλε β πιπιλα σου!!ντεν εισαι μωλο!!!να ντωσουμε στην μπεμπα πιπιλα σου....:tongue::tongue::tongue::tongue:

σημερα τρωμε....τα ποδια μας!!!ΠΦΦΦΦΦ....τιποτα δεν εχω φτιαξει!!!καμμια σαλατα και ομελετα μας βλεπω!!!αγγελικη μηοως να με φιλεψεις γιουβαρλακια???:D:D

δωρα η δικια μου εχει κοψει απο 15 μηνων το μεσημεριανο υπνο. κοιμαται καμμια ωρα γυρω στις 10-11 και μετα 8-8,30 για βραδυ. με βολευει και εμενα αυτο το προγραμμα γιατι ηρεμω και κανω και καμμια δουλεια. το σκ την παιρνω μαζι μου και κοιμαται και καμια ωριτσα το μεσημερι;)

μαρια να σας ζησει η νεοφωτιστη, τελειες οι φωτο!!!κουκλαρες μαμα και κορη!!!

αννα καλες ετοιμασιες με το δωματιο!!!αξεχαστες στιγμες!!!

συμπεθερα που εμπλεξες????η κορη σου δεν παιζεται!!!ενα λαμπρο αστερι γεννιεται!!!!

φεφουλα θα συμφωνησω!!!χαλια επιλογη η ελευθεριου, πολυ φθηνο το αποτελεσμα. και εγω ειμαι πολυ φαν της πατατας!!!αν μπορουσα καθε μερα να τρωω....

περιστερακο μου, καλα ξεμπερδεματα με τον οδοντιατρο:rolleyes:

φιλια σε ολα τα μαγειροκοριτσα.θα επανελθω αργοτερα....:P:p

μας έλλειψες!

η Τ σου είναι φανταστική1 δεν υπάρχει! κ φαντάζομαι κ το μουτράκι της το εκφραστικό να τα λέει με πάθος...να την ζουλήξω θέλω!!!!!!

πατατόβια κ εσύ τέκνο βρούτε;

ο περιστεράκος πήγε βολτούλα με τον Φ!!!!!τον άκουγα!!!!!

για τον μεσημεριανό ύπνο...η σύσα ξυπνάει 7-7.15, κοιμαται με τον μπαμπά της 1,30-2 ώρες καθημερινές κ 2ώρες μεσημέρι τα ΣΚ!

για βράδυ από 10παρά20-10.15 το αργότερο τις καθημερινές, 10.20 το αργότερο ΣΚ!!!!

μια χαρά, ευχαριστημένοι είμαστε!

Μαράκι η Έφη σου σε έχει ομορφύνει κ άλλο!!!!!λάμπεις!!!!!! σαν μοντέλο είσαι!!!!!

..εμενα παλι το δικο μου το σουργελο τρελαινεται να δοκιμαζει...:tongue::tongue::D:D

η δική μου θέλει να τα πάρουμε όλα!!!!!κ να τα φορέσει όλα κ να φύγουμε από το μαγαζί φορώντας τα!!!!!!κ όλα αυτά με απαίτηση!!!:mad:;):(:confused::oops::cool:

Μπονζουρρρρρρρρ....

Φεφη τι κανει η συσα;

καλά είναι. επειδή δεν πήγαμε με την αδερφή μου κ τα μικρά μας για ψώνια, επειδή έβηξε κ φτερνίστηκε 2-3 φορές, δεν το ρίσκαρα, μου ζήτησε κ την πήγα σε μια θεία μου που λατρεύει. ήταν η πρώτη φορά που όταν ήρθε η ώρα να φύγουμε η σύσα μου είπε κλαίγοντας "φύε εσύ", γιατί δεν ήθελε να φύγει!!!! περνάει πολύ καλά με τη θεία μου, έχει πολλά παιχνίδια για τις εγγονές της, την παίζει, τραγουδάει, μιλάει, ...

Αφροδιτη αστερι η μικρη σου με την πιπι(λ)α...που λεει κι ο θησαυρος.

Καλοφαγωτα τα ποδαρακια σας...:lol:..με ομελετα πανε τελεια!!!!!!Χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol:

ατακαδόρισσα συμπεθέρα μου!

Οσο για τον μεσημεριανο υπνο του θησαυρου μου,δεν αγχωνομαι,αρκει να ξαπλωνει καμια ωριτσα παιζοντας στο κρεβατι να ξεκουραζεται...κι αν δεν θελει να κοιμηθει ας μην κοιμηθει.....μου αρκει να κοιμαται νωρις το βραδυ...και οχι τα μεσανυχτα!!!!Μέτρησα τις ωρες που κοιμαται μεσημερι-βραδυ και τις ωρες που κοιμαται μονο βραδυ αλλα νωρις......ε,ειναι ακριβως οι ιδιες.....12 με 13 ωρες βγαινουν!!!!!

Οποτε δεν στεναχωριεμαι.

Σημερα τρωμε φακες.

Α ναι ξεχασα να σα πω.....

Σημερα μου ζητησε να κανει τσισα στο γιογιο.....και εκανε,έχοντας στεγνη την πανα του!!!!!Γιεεεεες!!!!!!!

Για να δουμε, θα τα κοψουμε κι αυτα σιγα σιγα.....τοσο ευκολα;

αστέρι ο Ρ!!!!!!!!!μπράβο!!!!!ας κάνει καλό καιρό αυτό το ΣΚ να αρχίσουμε κ εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Τι κάνουν τα όμορφα κοριτσάκια;

Χθες πήγα οδοντίατρο και Παρασκευή ξαναπάω για να το κλείσουμε επιτέλους το δόντι!

Για σήμερα έκανα κοκόσκα αλλά όχι αλανιάρα, με ρυζάκι στο φούρνο!

το τραγούδι της σερβίας ήταν ημιτασιόν μιξ γκριλ όλα τα άλλα του ίδιου στιχουργού!!!!! ο ίδιος ερμήνευε!

Παρ'όλα αυτά ήτανε σαφώς καλύτερο από το δικό μας, και ήταν και στην γλώσσα τους...

Όχι σαν κι εμάς που την απαξιώνουμε για να γίνουμε Αγγλάκια και μάλιστα κακής ποιότητας!

Βρε κοριτσακια,ο θησαυρος αρχιζει να μου κανει νερα με τον μεσημεριανο υπνο......

Μεγαλώνει Δώρα μου.... Αρκεί να συμπληρώνει τις ώρες που πρέπει για την ηλικία του!

Εμένα μου τον έκοψε μαχαίρι κοβοντας την πιπίλα!

Εν τω μεταξυ σημερα πηρα τηλ το γιατρο και ΑΚΟΜΑ να του στειλουν απο το διαγνωστικο τη γνωματευση απο τον υπερηχο που εκανα...:? 3 εβδομαδες τωρα..μη σου πω οτι μαλλον την εχασαν...:?

Όχι, που μας κουνιούνται ότι όλα δουλεύουν ρολόι.... Απλώς δεν αφήνουν να βγουν προς τα έξω αυτά!

"Είναι το στρώμα μου μονό" ...... όοοοολο το τραγούδι όμως και έκανε και άλααααα παθιάρικα !!!! Μου έπεσαν όλα τα μαλλιά !!!!! :shock:

Βρε μπας και μεγαλώνω την Ελ. Ελευθερίου του μέλλοντος και να το βουλώσω καλύτερα ???? χα χα χα χα χα

χαχαχαα!!! Θεα!!!! Η νέα Βουγιούκλω ανατέλει!!!;)

Εγώ που μεγαλώνω την Αντζι Σαμίου σε συνδυασμό με τον Τρλέγκα τι να πω;;;;;:tongue::tongue::tongue:(αυτή η γιορτή που ετοιμάζουν πολλά κατάλοιπα μου φαίνεται θα μας αφήσει!!!)

καλημερουδια!δεπρολαβα να σας διαβασω τρεχουμε με τις ετοιμασιες του στρουμφοδωματιου κ καταλαβαινετε,ολη μου η προσοχη ειναι εκει!!!!σημερα θα ρθουν κ το κρεββατι κ το καροτσι,ε κ θα αποτρελαθω χαχαχαχαχαχαχα!!!!

λοιπον το μενου μας εχει κοκορα αλανιαρη απο τα μερη σου περιστερω,μιας κ ηταν εκει η πεθερα μου,παστιτσαδα!!γιαμιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

σας φιλω κ σας χαιρετω γιατι σε λιγο εχουμε ραντεβου με την συμβουλο θηλασμου-παιδιατρο!

Τι φαγητάκι είναι αυτό μάνα μου;;;;; Μου τρέχουν τα σάλια!!!:shock::shock::tongue: Τέλειο το δωμάτιο! Περιμένουμε να το δούμε ολοκληρωμένο!

Μέτρησα τις ωρες που κοιμαται μεσημερι-βραδυ και τις ωρες που κοιμαται μονο βραδυ αλλα νωρις......ε,ειναι ακριβως οι ιδιες.....12 με 13 ωρες βγαινουν!!!!!

Οποτε δεν στεναχωριεμαι.

Με κάλυψες σ'αυτά που έγραψα!

Χτες πήγαμε με την κόρη μου και κάναμε κάτι αλλαγές σε κάποια δωράκια που της είχαν πάρει.

Αυτό το κορίτσι δεν μου έμοιασε καθόλου! Με το ζόρι την έπεισα να δοκιμάσει 2-3 φορεματάκια! Δεν της αρέσει να ψωνίζει!!! Ίδια ο μπαμπάς της!

Τελικά πήραμε ένα κοραλί φόρεμα, μία μπλε βερμούδα και 2 κορδέλες για τα μαλλιά της.

Μεγειά σας!!! Έλα να κάνουμε παρέα!!! ?Κι εμένα βαριέται να δοκιμάζει!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι λογοδιάρροια είναι αυτή μανίτσες μου;

Σας διάβασα στα πεταχτά!!

Ημασταν βόλτα,όπως θα καταλάβατε...

Για σήμερα έχω ψητό κοτοπουλάκι,μπιφτεκάκια και κολοκυθόπιτα

Εγώ θα φάω μόνο κοτόπουλο και σαλατούλα

Είπα να ξεκινήσω σιγά σιγά να το ράβω

Πάω να ταϊσω το πουλάκι μου και επανέρχομαι

Κι εμείς μεγάλο πρόβλημα με τον μεσημεριανό ύπνο και με τον ύπνο γενικότερα

Εχουμε λαλήσει

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα μου η αυθεντικη παστιτσαδα γινεται με κοκορα,αλλα φυσικα μια χαρα ειναι κ με μοσχαρι!

μπηκα ειδα λιγο κ ξαναβγαινω,φιλακια!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!

Τι κάνουν τα όμορφα κοριτσάκια;

Χθες πήγα οδοντίατρο και Παρασκευή ξαναπάω για να το κλείσουμε επιτέλους το δόντι!

ντούπι!!!!!

Για σήμερα έκανα κοκόσκα αλλά όχι αλανιάρα, με ρυζάκι στο φούρνο!

είναι ονομασία τοπική; με ρύζι μου αρέσει πολύ τόσο το κοτόπουλο, όσο κ το αρνί! αλλά με τον πατατόφιλο φέφο...ρύζι δεν μαγειρεύεται εύκολα σπίτι μας!!

Παρ'όλα αυτά ήτανε σαφώς καλύτερο από το δικό μας, και ήταν και στην γλώσσα τους...

σαφώς!!!!

Όχι σαν κι εμάς που την απαξιώνουμε για να γίνουμε Αγγλάκια και μάλιστα κακής ποιότητας!

κ λίγα λες! να δείξουμε κώλο, νινί, βυζί, να δείξουμε την κομμωτική μας τέχνη, τις ενδυματολογικές μας προτιμήσεις στους ξένους σχεδιαστές ρούχων, στα ξενόφερτα ακούσματα γενικά! θα μου πεις, μιλάς κ εσύ μαντάμ που το φεφόπαιδο ακούει αλεχάντο; όχι δεν ξαναμιλάω! σωστά κάντυ μου;;)

Μεγαλώνει Δώρα μου.... Αρκεί να συμπληρώνει τις ώρες που πρέπει για την ηλικία του!

Εμένα μου τον έκοψε μαχαίρι κοβοντας την πιπίλα!

Όχι, που μας κουνιούνται ότι όλα δουλεύουν ρολόι.... Απλώς δεν αφήνουν να βγουν προς τα έξω αυτά!

χαχαχαα!!! Θεα!!!! Η νέα Βουγιούκλω ανατέλει!!!;)

Εγώ που μεγαλώνω την Αντζι Σαμίου σε συνδυασμό με τον Τρλέγκα τι να πω;;;;;:tongue::tongue::tongue:(αυτή η γιορτή που ετοιμάζουν πολλά κατάλοιπα μου φαίνεται θα μας αφήσει!!!)

εμένα κάτι μου λέει ότι θα κλέψει την παράσταση η κοράκλα σου!!!!

η δική μου θα είναι με τα άλλα μικρούλια απλά στη σκηνή. τίποτα άλλο δεν θα κάνουν. ή που θα αρχίσει να χορεύει στο ξεκοούδουνο κ να τραγουδάει-σαμποτάζ- ή που θα μας δει όλο το σόι της μαζεμένο στην κερκίδα με φωτογραφικές κ χαρτομάντηλα ανά χείρας κ θα ζητήσει αγκαλίτα!!!!!!!;)

Τι φαγητάκι είναι αυτό μάνα μου;;;;; Μου τρέχουν τα σάλια!!!:shock::shock::tongue: Τέλειο το δωμάτιο! Περιμένουμε να το δούμε ολοκληρωμένο!

ναι, ναι τέλεια τα στρουμφ!

Με κάλυψες σ'αυτά που έγραψα!

Μεγειά σας!!! Έλα να κάνουμε παρέα!!! ?Κι εμένα βαριέται να δοκιμάζει!

παράδοξο! την είχα για πιο τζιτζιμπρίτζι την Λ!!!!

Τι λογοδιάρροια είναι αυτή μανίτσες μου;

Σας διάβασα στα πεταχτά!!

Ημασταν βόλτα,όπως θα καταλάβατε...

Για σήμερα έχω ψητό κοτοπουλάκι,μπιφτεκάκια και κολοκυθόπιτα

Εγώ θα φάω μόνο κοτόπουλο και σαλατούλα

Είπα να ξεκινήσω σιγά σιγά να το ράβω

ΜΠΡΑΒΟ! ΕΛΑ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!!ΣΕ ΘΕΛΩ ΚΥΡΙΑ!!

Πάω να ταϊσω το πουλάκι μου και επανέρχομαι

Κι εμείς μεγάλο πρόβλημα με τον μεσημεριανό ύπνο και με τον ύπνο γενικότερα

Εχουμε λαλήσει

γερό να είναι το παιδί κ όλα τα άλλα ρυθμίζονται!

Αγγελικουλα μου η αυθεντικη παστιτσαδα γινεται με κοκορα,αλλα φυσικα μια χαρα ειναι κ με μοσχαρι!

μπηκα ειδα λιγο κ ξαναβγαινω,φιλακια!

δεν το ήξερα! κ εγώ ήξερα για την παστιτσάδα της κέρκυρας ότι γίνεται με μοσχάρι. αλλά για να είμαι ειλικρινής ο μαμαλάκης είχε φτιάξει παστιτσάδα στο παλάτι της σίσσυ με κόκορα!!!!!!

Άννα μου με τις γνώσεις σου!!!!!τί καλά που θα τρώει ο στρουμφούλης!!!!

στην ΑΠ θα πάτε για παιδίατρο;

Link to comment
Share on other sites

Χτες πήγαμε με την κόρη μου και κάναμε κάτι αλλαγές .....

Τελικά πήραμε ένα κοραλί φόρεμα, μία μπλε βερμούδα και 2 κορδέλες για τα μαλλιά της.

Καλοφόρετα ! :tongue: Κούκλα θα είναι και με την βερμούδα και δη σε μπλε !:rolleyes:

καλημερα, καλημερα...και ναιιιιι!!!γιουπιιιιι!!!ειμαι παλι εδω!!!τι μου κανετε??μου λειψατε ομορφιες μου!!!εγω εργασια και χαρα!!!

Ελα βρε συμπεθέρα ! Δεν στο έχει πει κανείς ότι η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη ????

Να μου φιλήσεις την ζουζούνα σου !

Α ναι ξεχασα να σα πω.....

Σημερα μου ζητησε να κανει τσισα στο γιογιο.....και εκανε,έχοντας στεγνη την πανα του!!!!!Γιεεεεες!!!!!!!

Για να δουμε, θα τα κοψουμε κι αυτα σιγα σιγα.....τοσο ευκολα;

Μακάρι Δώρα μου. Εγώ πιστεύω πως ναι, θα την κόψει εύκολα -ή τουλάχιστον πιο εύκολα απ' όσο νόμιζες !;)

Φέφη μου,

Βρέχει τώρα δλδ ? Εγώ για την ώρα έχει ήλιο !

αααχ αυτή η ΕΕΤΑΑ... :| μάλλον μετά τις εκλογές θα βγει...

Link to comment
Share on other sites

έλεν, γνωρίζεις για εεταα πότε θα βγει η ανακοίνωση για τις δομές, για τις μαμάδες να κάνουμε αίτηση;

Μέσα Ιουνίου υποθέτω, όπως και τις άλλες χρονιές!

Η Λ. με το φτιάξιμο είναι μαλωμένη! Της αρέσει να φοράει διάφορα αλλά μέχρι να τα βάλουμε μας ακούνε όλοι!!!:oops::rolleyes:

Αν υπήρχε τρόπος να ντύνεται με μια μαγική κίνηση θα ήταν πολύ ευτυχισμένη!!!:tongue:

Εδώ μια βζάζει ήλιο μια συννεφιάζει.... Σκωτσέζικο ντους ένα πράγμα!:?


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...