Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?

Χαθηκα , το ξερω, αλλα δεν προλαβαινω να μπω λογω δουλειας..και τωρα εχω μια στοιβα απλυτα πιατα και το σπιτι χρειαζεται επειγοντως ηλεκτρικη..

Επισης πρεπει να μαγειρεψω για αυριο.:rolleyes:

Ρε παιδια μια φορα ειπα να ψηφισω και εγω και πατωσαμε..Της Ηβη το τραγουδι το ακουσα και μου αρεσε, για το μακιγιαζ θα συμφωνησω, χαλια, σαν ΕΜΟ στο πιο Μπαρμπι του. Αφου ολες λετε οτι ειναι Θεα εγω που δεν την εχω ξαναδει πριν τη Γιουροβιζιον δυσκολευομαι να το πιστεψω.

Αυτη η Ελευθερια Ελευθεριου απο την αρχη δε μου γεμιζε το ματι. Το ονοματεπωνυμο δε, μου εκανε σαν κακεκτυπο παλιας ελληνικης ταινιας..αλλα ο χαρακτηρισμος κοντοπ@υτ@νο ολα τα λεφτα!!Ποια το ειπε?

Για σημερα φαγαμε φασολακια με κρεας, αυριο φακες.. Εν τω μεταξυ σημερα πηρα τηλ το γιατρο και ΑΚΟΜΑ να του στειλουν απο το διαγνωστικο τη γνωματευση απο τον υπερηχο που εκανα...:? 3 εβδομαδες τωρα..μη σου πω οτι μαλλον την εχασαν...:?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Εβιράκι, σ' ευχαριστώ πολύ για τη συνταγή!

Αλίμονο μη με ευχαριστείς.

Κάντυ, γέλασα πολύ με την περιγραφή σου για την συμμετοχή μας-γιουροβίζιον. Κοντοπουτ...? χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα!!!

Κι εγώ γέλασα πολύ.

Βρε κοριτσακια,ο θησαυρος αρχιζει να μου κανει νερα με τον μεσημεριανο υπνο......

Μη δίνεις σημασία, μπορεί να είναι και φάση, αλλά σίγουρα είναι επειδή ξυπνάει στις 10:00 και μετά η μεσημεριανή ώρα του ύπνου είναι πολύ κοντά.

Ρε παιδια μια φορα ειπα να ψηφισω και εγω και πατωσαμε..

Δεν πειράζει, καλύτερα που δεν κερδίσαμε για να μην πατώσουμε στα έξοδα του χρόνου.

Της Ηβη το τραγουδι το ακουσα και μου αρεσε, για το μακιγιαζ θα συμφωνησω, χαλια, σαν ΕΜΟ στο πιο Μπαρμπι του. Αφου ολες λετε οτι ειναι Θεα εγω που δεν την εχω ξαναδει πριν τη Γιουροβιζιον δυσκολευομαι να το πιστεψω.

Ξέρεις τι γίνεται; Είναι μικρό κοριτσάκι περίπου 18-19 χρονών και έμοιαζε λες και είναι από 30 και πάνω.

Εν τω μεταξυ σημερα πηρα τηλ το γιατρο και ΑΚΟΜΑ να του στειλουν απο το διαγνωστικο τη γνωματευση απο τον υπερηχο που εκανα...:? 3 εβδομαδες τωρα..μη σου πω οτι μαλλον την εχασαν...:?

Τα κάνουν και στην Αγγλία αυτά;

Εμάς οι Γερμανοί τον πρώτο μήνα που ήρθαμε μας έχασαν τα χαρτιά μας που τους δώσαμε για την ιατροφαρμακευτική-νοσοκομειακή ασφάλεια που κάναμε. Επί ένα μήνα. Τελικά, τα υποβάλλαμε ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Εβιρι μου τα κανουν και εδω αυτα ναι..δε μας αφηνουν να παιρνουμε αποτελεσματα στο σπιτι τουλαχιστον να ειμαι εγω υπευθυνη αν χαθουν..Γενικα εχουν ενα συστημα το οποιο υποθετει οτι εισαι 3 χρονων και ανικανος για οποιαδηποτε αποφαση/ευθυνη. Εμεις εχουμε συνηθισει αλλιως..

Για την Αδαμου, τωρα ξαναειδα βιντεακι, εχεις δικιο ειναι μικρη κοπελα , στο βιντεο απο Γιουροβιζιον εγω την εκανα τριανταρα..Αλα κουκλα ρε παιδια εγω δε τη λεω με τιποτα, ενα γλυκο κοριτσακι ειναι, τεως νταρντανα..η Ελευθεριου νομιζω ειναι σαφως πιο ομορφη. αλλο οτι το τραγουδι ηταν ψιλο-μουφα. Γενικα εμενα δε μ αρεσαν ποτε οι συμμετοχες μας, κινουνται ολες στο ιδιο μοτιβο. Σε γενικες γραμμες ειναι ειτε μια γκομενα με μπουτια εξω να τραγουδαει γυφτο-τσιφετελι στ αγγλικα ειτε κανενας στυλ Ρουβας (σπανιοτερα) να το παιζει τζοβεννο..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Για την Αδαμου, τωρα ξαναειδα βιντεακι, εχεις δικιο ειναι μικρη κοπελα , στο βιντεο απο Γιουροβιζιον εγω την εκανα τριανταρα..Αλα κουκλα ρε παιδια εγω δε τη λεω με τιποτα, ενα γλυκο κοριτσακι ειναι, τεως νταρντανα..

Σ' αυτό συμφωνώ ότι είναι ένα δροσερό γλυκό κοριτσάκι, αλλά όχι σούπερ ομορφιά.

η Ελευθεριου νομιζω ειναι σαφως πιο ομορφη. αλλο οτι το τραγουδι ηταν ψιλο-μουφα.

Ακριβώς. Η Ελευθερία υπερέχει σε ομορφιά, ασχέτως ότι είναι κοντή, αλλά δεν το παρουσίασε καλά το τραγούδι. Δε μου άρεσε η διπλή φωνή των φωνητικών που άκουγα και η πολλή που.....ά που εξέπεμπε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!

σας ευχαριστω παρα πολυ απο την καρδια μου για τις γλυκες σας ευχες!!!!

Ολα πηγαν πολυ καλα, η μικρη μου Εφουλα τα πηγε μια χαρα, ηταν λιγο ανυσηχη και εκλαψε αλλα την χαρηκαμε πολυ, ηταν μια κουκλα και μας εκανε να συγκινηθουμε πολυ..

θα βαλω φωτο στο φατσαμπουκ, σας αγαπω ολες και σας στελνω γλυκα φραουλενια φιλακια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!

σας ευχαριστω παρα πολυ απο την καρδια μου για τις γλυκες σας ευχες!!!!

Ολα πηγαν πολυ καλα, η μικρη μου Εφουλα τα πηγε μια χαρα, ηταν λιγο ανυσηχη και εκλαψε αλλα την χαρηκαμε πολυ, ηταν μια κουκλα και μας εκανε να συγκινηθουμε πολυ..

θα βαλω φωτο στο φατσαμπουκ, σας αγαπω ολες και σας στελνω γλυκα φραουλενια φιλακια!!!!

Να χαιρεσαι την μικρουλα !!Να την καμαρωσεις οπως ποθεις..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Κόρες σόρρυ οιυ δεν εχω δωσει λύση στο κουίζ ... δεν σας γράφω, είναι που έχω μπλέψει .... ουφ !

πού έμπλεξες μάνα μου;

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

ναι, εσύ;

Γεια σας φιλεναδουλες μου.

Σημερα ειχαμε μια ηλιολουστη μερα.

Βγηκαμε βολτουλα.

Βρε κοριτσακια,ο θησαυρος αρχιζει να μου κανει νερα με τον μεσημεριανο υπνο......

Ενω κοιμαται 3ωρα και 4ωρα συνηθως,χθες και σημερα παιζει,φωναζει.....γελαει...αλλα δεν θελει να κοιμηθει...

Χθες κοιμηθηκε απο τις 3 που τον εβαλα, στις 4μιση.....

σημερα παλι,επαιζε και φυσικα αφου πηγε 4 και,τον σηκωσα.

Φυσικα αποψε,κοιμηθηκε απο τις 9.....

Τι να πω,ισως και να ειναι οτι ξυπναει στις 10 με 10 μιση το πρωι....

...ισως να ειναι και φαση.

Σημερα φαγαμε μπριζολακια στο φουρνο εμεις και του θησαυρου του εδωσα κοτοσουπα απο χθες.

Αυριο τι μαγειρευουμε παλι,εεεε;

Μακια σας!

ξυπνάει αργά το παιδί, είναι κ η αλλαγή του καιρού!!!!

εμείς σήμερα τρώμε εγώ κ το παιδί κοτόπουλο με πατάτες κ ο φέφος μοσχάρι με ρύζι ή πατάτες, ό,τι προτιμάει!

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?

Χαθηκα , το ξερω, αλλα δεν προλαβαινω να μπω λογω δουλειας..και τωρα εχω μια στοιβα απλυτα πιατα και το σπιτι χρειαζεται επειγοντως ηλεκτρικη..

Επισης πρεπει να μαγειρεψω για αυριο.:rolleyes:

Ρε παιδια μια φορα ειπα να ψηφισω και εγω και πατωσαμε..Της Ηβη το τραγουδι το ακουσα και μου αρεσε, για το μακιγιαζ θα συμφωνησω, χαλια, σαν ΕΜΟ στο πιο Μπαρμπι του. Αφου ολες λετε οτι ειναι Θεα εγω που δεν την εχω ξαναδει πριν τη Γιουροβιζιον δυσκολευομαι να το πιστεψω.

Αυτη η Ελευθερια Ελευθεριου απο την αρχη δε μου γεμιζε το ματι. Το ονοματεπωνυμο δε, μου εκανε σαν κακεκτυπο παλιας ελληνικης ταινιας..αλλα ο χαρακτηρισμος κοντοπ@υτ@νο ολα τα λεφτα!!Ποια το ειπε?

Για σημερα φαγαμε φασολακια με κρεας, αυριο φακες.. Εν τω μεταξυ σημερα πηρα τηλ το γιατρο και ΑΚΟΜΑ να του στειλουν απο το διαγνωστικο τη γνωματευση απο τον υπερηχο που εκανα...:? 3 εβδομαδες τωρα..μη σου πω οτι μαλλον την εχασαν...:?

3 εβδομάδες;:o

Κι εγώ γέλασα πολύ.

Τα κάνουν και στην Αγγλία αυτά;

Εμάς οι Γερμανοί τον πρώτο μήνα που ήρθαμε μας έχασαν τα χαρτιά μας που τους δώσαμε για την ιατροφαρμακευτική-νοσοκομειακή ασφάλεια που κάναμε. Επί ένα μήνα. Τελικά, τα υποβάλλαμε ξανά.

ωραίο κράτος!

Εβιρι μου τα κανουν και εδω αυτα ναι..δε μας αφηνουν να παιρνουμε αποτελεσματα στο σπιτι τουλαχιστον να ειμαι εγω υπευθυνη αν χαθουν..Γενικα εχουν ενα συστημα το οποιο υποθετει οτι εισαι 3 χρονων και ανικανος για οποιαδηποτε αποφαση/ευθυνη. Εμεις εχουμε συνηθισει αλλιως..

Για την Αδαμου, τωρα ξαναειδα βιντεακι, εχεις δικιο ειναι μικρη κοπελα , στο βιντεο απο Γιουροβιζιον εγω την εκανα τριανταρα..Αλα κουκλα ρε παιδια εγω δε τη λεω με τιποτα, ενα γλυκο κοριτσακι ειναι, τεως νταρντανα..η Ελευθεριου νομιζω ειναι σαφως πιο ομορφη.

όχι κ όμορφη!!!!! τίγκα η βλεφαρίδα, 2 κιλά μακιγιάζ κ λίγο λέω, μαλλί φαντάζομαι ψεύτικο, πάντως ένα τικ με το μαλλί το είχε, άσε το τρέμουλο στους ώμους λες κ ήταν κ αυτή με πάρκινσον! σιγά την ομορφιά!σαμιαμίδι!

αλλο οτι το τραγουδι ηταν ψιλο-μουφα. Γενικα εμενα δε μ αρεσαν ποτε οι συμμετοχες μας, κινουνται ολες στο ιδιο μοτιβο. Σε γενικες γραμμες ειναι ειτε μια γκομενα με μπουτια εξω να τραγουδαει γυφτο-τσιφετελι στ αγγλικα ειτε κανενας στυλ Ρουβας (σπανιοτερα) να το παιζει τζοβεννο..

εμένα με χαλάει που δεν τραγουδάει κανείς στη γλώσσα μας, ενώ ακόμα κ η αλβανία τραγουδησε στα αλβανικά!

τί προσπαθούμε να κάνουμε; να αρέσουμε σε άλλους; πρώτα να αγαπήσουμε την Ελλάδα λέω εγώ κ μετά να δούμε πώς θα μας αγαπήσουν οι άλλοι!

αλλά για αυτό που είμαστε, όχι για κάτι άλλο!

Ακριβώς. Η Ελευθερία υπερέχει σε ομορφιά, ασχέτως ότι είναι κοντή, αλλά δεν το παρουσίασε καλά το τραγούδι. Δε μου άρεσε η διπλή φωνή των φωνητικών που άκουγα και η πολλή που.....ά που εξέπεμπε.

όχι βρε εβίρι που υπερέχει το ίχνος γυναίκας σε ομορφιά από την ήβη!

αν δεν είχε τη βικτώρια χαλκίτη για φωνητικά θα γελούσε κάθε πικραμμένος κ όχι ο πρωθυπουργός!

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!

σας ευχαριστω παρα πολυ απο την καρδια μου για τις γλυκες σας ευχες!!!!

Ολα πηγαν πολυ καλα, η μικρη μου Εφουλα τα πηγε μια χαρα, ηταν λιγο ανυσηχη και εκλαψε αλλα την χαρηκαμε πολυ, ηταν μια κουκλα και μας εκανε να συγκινηθουμε πολυ..

θα βαλω φωτο στο φατσαμπουκ, σας αγαπω ολες και σας στελνω γλυκα φραουλενια φιλακια!!!!

μάκια!

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω μαντεψιά για το Σεμινάκι, μμμμμμ, Μπιμπελό μου μπιμπελό μου?????

λα λα λα λα λαβ;;;;;

μη μου πεις λεήντυ γκάγκα, γιατί έρχομαι κ την παίρνω τώρα να την υιοθετήσω, να έχω δυο φαν της λέηντυ!:P:o

όχι όχι κάτι σε πιο ανάλαφρο τραγούδαγε με περίσσιο νάζι και σκέρτσο

"Είναι το στρώμα μου μονό" ...... όοοοολο το τραγούδι όμως και έκανε και άλααααα παθιάρικα !!!! Μου έπεσαν όλα τα μαλλιά !!!!! :shock:

Βρε μπας και μεγαλώνω την Ελ. Ελευθερίου του μέλλοντος και να το βουλώσω καλύτερα ???? χα χα χα χα χα

....

Είχα οδοντίατρο πάλι σήμερα και ξανά μεθαύριο

Μου πήρε μέτρα για το νέο δοντάκι

Το ζησα κι αυτό...:confused::evil:

Να πω...ντούπι;

Μπά...

...

Αντε και καλά ξεμεπρδέματα με τον οδοντίατρο ! Είναι πολλά τα λεφτά !

Μήπως το τραγούδι της Σουηδίας; Αυτό μου ήρθε αυτό είπα.

χαχαχαχαχαχα

..αλλα ο χαρακτηρισμος κοντοπ@υτ@νο ολα τα λεφτα!!Ποια το ειπε?

Εγώ εγώ κυρία !!!! Σας μαθαίνω γαλλικά του λιμανιού !!!! :rolleyes: Είναι και επιμορφωτικό το τόπικ !!!!

Για σημερα φαγαμε φασολακια με κρεας, αυριο φακες.. Εν τω μεταξυ σημερα πηρα τηλ το γιατρο και ΑΚΟΜΑ να του στειλουν απο το διαγνωστικο τη γνωματευση απο τον υπερηχο που εκανα...:? 3 εβδομαδες τωρα..μη σου πω οτι μαλλον την εχασαν...:?

Τα ίδια χάλια παντού να μην έχουν να λένε μόνο για την Ελλαδίτσα μας !

Κι εγώ γέλασα πολύ.

:-P:razz::-P

Τα κάνουν και στην Αγγλία αυτά;

Εμάς οι Γερμανοί τον πρώτο μήνα που ήρθαμε μας έχασαν τα χαρτιά μας που τους δώσαμε για την ιατροφαρμακευτική-νοσοκομειακή ασφάλεια που κάναμε. Επί ένα μήνα. Τελικά, τα υποβάλλαμε ξανά.

Χάλια μαύρα και οι φίλοι μας οι Γερμανοί !!!! :mad: Τα πρότυπα !!!

Καλημέρα - καλημέρα !

Έχω μπλέξει στην δουλειά με μια βλαμμένη και δεν με βλέπω να ξεμπλέκω σύντομα ! γκρρρρρ τεσπα....

Είστε όλες καλά ???? Μπράβο κοριτσάκια μου ! (μόνη μου ερωτω-απαντώ)

Εμείς για σήμερα θα φάμε συκωτάκι ψητό στον φούρνο (Εβίρι να σου στείλω μάνα μου ??? θυμάμαι ότι τρελαίνεσαι :tongue: !) ... πολλή κούραση, γενικά, χωρίς κέρδος - κέρατα, που λένε και στο χωριό μου !

Μάκια σας !

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!δεπρολαβα να σας διαβασω τρεχουμε με τις ετοιμασιες του στρουμφοδωματιου κ καταλαβαινετε,ολη μου η προσοχη ειναι εκει!!!!σημερα θα ρθουν κ το κρεββατι κ το καροτσι,ε κ θα αποτρελαθω χαχαχαχαχαχαχα!!!!

λοιπον το μενου μας εχει κοκορα αλανιαρη απο τα μερη σου περιστερω,μιας κ ηταν εκει η πεθερα μου,παστιτσαδα!!γιαμιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

σας φιλω κ σας χαιρετω γιατι σε λιγο εχουμε ραντεβου με την συμβουλο θηλασμου-παιδιατρο!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι όχι κάτι σε πιο ανάλαφρο τραγούδαγε με περίσσιο νάζι και σκέρτσο

"Είναι το στρώμα μου μονό" ...... όοοοολο το τραγούδι όμως και έκανε και άλααααα παθιάρικα !!!! Μου έπεσαν όλα τα μαλλιά !!!!! :shock:

Βρε μπας και μεγαλώνω την Ελ. Ελευθερίου του μέλλοντος και να το βουλώσω καλύτερα ???? χα χα χα χα χα

:o:tongue: δεν παίζεται το σπλάχνο σου μαντάμ!!!!!!

κ ως μάνα η σιωπή είναι η πιο σοφή επιλογή!!!:mrgreen::lol:

Καλημέρα - καλημέρα !

Έχω μπλέξει στην δουλειά με μια βλαμμένη και δεν με βλέπω να ξεμπλέκω σύντομα ! γκρρρρρ τεσπα....

Είστε όλες καλά ???? Μπράβο κοριτσάκια μου ! (μόνη μου ερωτω-απαντώ)

Εμείς για σήμερα θα φάμε συκωτάκι ψητό στον φούρνο (Εβίρι να σου στείλω μάνα μου ??? θυμάμαι ότι τρελαίνεσαι :tongue: !) ... πολλή κούραση, γενικά, χωρίς κέρδος - κέρατα, που λένε και στο χωριό μου !

Μάκια σας !

μάκια σου!

καλημερουδια!δεπρολαβα να σας διαβασω τρεχουμε με τις ετοιμασιες του στρουμφοδωματιου κ καταλαβαινετε,ολη μου η προσοχη ειναι εκει!!!!σημερα θα ρθουν κ το κρεββατι κ το καροτσι,ε κ θα αποτρελαθω χαχαχαχαχαχαχα!!!!

λοιπον το μενου μας εχει κοκορα αλανιαρη απο τα μερη σου περιστερω,μιας κ ηταν εκει η πεθερα μου,παστιτσαδα!!γιαμιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

σας φιλω κ σας χαιρετω γιατι σε λιγο εχουμε ραντεβου με την συμβουλο θηλασμου-παιδιατρο!

τη συνονόματή σου με επίθετο από Π;

ωραίο φαγητό!

Βρε ΆΝΝΑ μας γλυκιά τί μπόμπα ήταν αυτό το φαγάκι που έγραψες !!!!!! Καλά που δεν είμαι έγκυος -- θα γένναγα στο επιτόπιο !!!!

Με το καλό όλα ! Περιμένουμε φωτογραφίες !!!

ναι, ναι! όλα με το καλό!

κ εγώ μια ταραχή την πήρα με το που είδα παστιτσάδα, αν κ κοτόπουλο χωριάτικο θα φάω, αλλά με πατάτες πάλι!!!!

ο φέφος αν γινόταν όλα τα κρέατα θα τα συνόδευε μόνο με πατάτες!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Γεια σας φιλεναδουλες μου.

Σημερα ειχαμε μια ηλιολουστη μερα.

Βγηκαμε βολτουλα.

Βρε κοριτσακια,ο θησαυρος αρχιζει να μου κανει νερα με τον μεσημεριανο υπνο......

Ενω κοιμαται 3ωρα και 4ωρα συνηθως,χθες και σημερα παιζει,φωναζει.....γελαει...αλλα δεν θελει να κοιμηθει...

Χθες κοιμηθηκε απο τις 3 που τον εβαλα, στις 4μιση.....

σημερα παλι,επαιζε και φυσικα αφου πηγε 4 και,τον σηκωσα.

Φυσικα αποψε,κοιμηθηκε απο τις 9.....

Τι να πω,ισως και να ειναι οτι ξυπναει στις 10 με 10 μιση το πρωι....

...ισως να ειναι και φαση.

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω Δωράκι μου αλλά τα παιδάκια μας μεγαλώνοντας κόβουν τον μεσημεριανό ύπνο κατά πολύ! Προτιμούν το παιχνίδι!!!! Η κόρη μου ενώ κοιμόταν πολύ το μεσημέρι άρχισε να μην κοιμάται τόσο πολύ ενώ όταν ξεκίνησε τον παιδικό τον έκοψε εντελώς τον μεσημεριανό ύπνο! Βέβαια τα Σαββατοκύριακα μαζί μας κοιμόταν καμιά ωρίτσα αλλά μέχρι εκεί!

Σημερα φαγαμε μπριζολακια στο φουρνο εμεις και του θησαυρου του εδωσα κοτοσουπα απο χθες.

Αυριο τι μαγειρευουμε παλι,εεεε;

Εμείς σήμερα τρώμε γιουβαρλάκια που έμειναν από χθες.

Ζωωωωπ,που εισαι εσυ πουλι μου;

Μακια σας!

Γεια σας κοριτσια! Τι κανετε?

σημερα πηρα τηλ το γιατρο και ΑΚΟΜΑ να του στειλουν απο το διαγνωστικο τη γνωματευση απο τον υπερηχο που εκανα...:? 3 εβδομαδες τωρα..μη σου πω οτι μαλλον την εχασαν...:?

Γίνονται τέτοια πράγματα στην Αγγλία???? Άντε καλέ δεν το πιστεύω!!!!:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γέλασα πολύ.

Τα κάνουν και στην Αγγλία αυτά;

Εμάς οι Γερμανοί τον πρώτο μήνα που ήρθαμε μας έχασαν τα χαρτιά μας που τους δώσαμε για την ιατροφαρμακευτική-νοσοκομειακή ασφάλεια που κάναμε. Επί ένα μήνα. Τελικά, τα υποβάλλαμε ξανά.

Και οι Γερμανοί???? Καλέ πέφτω από τα σύννεφα!!!:tongue::tongue::tongue:

Άντε από εκεί οι χαμένοι......

Εβιρι μου τα κανουν και εδω αυτα ναι..δε μας αφηνουν να παιρνουμε αποτελεσματα στο σπιτι τουλαχιστον να ειμαι εγω υπευθυνη αν χαθουν..Γενικα εχουν ενα συστημα το οποιο υποθετει οτι εισαι 3 χρονων και ανικανος για οποιαδηποτε αποφαση/ευθυνη. Εμεις εχουμε συνηθισει αλλιως..

:shock::shock::shock::shock:

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!

σας ευχαριστω παρα πολυ απο την καρδια μου για τις γλυκες σας ευχες!!!!

Ολα πηγαν πολυ καλα, η μικρη μου Εφουλα τα πηγε μια χαρα, ηταν λιγο ανυσηχη και εκλαψε αλλα την χαρηκαμε πολυ, ηταν μια κουκλα και μας εκανε να συγκινηθουμε πολυ..

θα βαλω φωτο στο φατσαμπουκ, σας αγαπω ολες και σας στελνω γλυκα φραουλενια φιλακια!!!!

Να σας ζήσει η νεοφώτιστη Εφούλα! Να την καμαρώσετε και νυφούλα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

όχι όχι κάτι σε πιο ανάλαφρο τραγούδαγε με περίσσιο νάζι και σκέρτσο

"Είναι το στρώμα μου μονό" ...... όοοοολο το τραγούδι όμως και έκανε και άλααααα παθιάρικα !!!! Μου έπεσαν όλα τα μαλλιά !!!!! :shock:

Βρε μπας και μεγαλώνω την Ελ. Ελευθερίου του μέλλοντος και να το βουλώσω καλύτερα ???? χα χα χα χα χα

Τσαχπινογαργαλιάρα η κόρη σου Μεταξάκι! Χαχαχαχαχα!

Έχω μπλέξει στην δουλειά με μια βλαμμένη και δεν με βλέπω να ξεμπλέκω σύντομα ! γκρρρρρ τεσπα....

Δυστυχώς υπάρχει και αυτό το είδος που μας ταλαιπωρεί! Έχω εδώ βλαμένους..........

Είστε όλες καλά ???? Μπράβο κοριτσάκια μου ! (μόνη μου ερωτω-απαντώ)

:P:p:p:p

Εμείς για σήμερα θα φάμε συκωτάκι ψητό στον φούρνο (Εβίρι να σου στείλω μάνα μου ??? θυμάμαι ότι τρελαίνεσαι :tongue: !) ... πολλή κούραση, γενικά, χωρίς κέρδος - κέρατα, που λένε και στο χωριό μου !

Από αυτό άλλο τίποτα!

Μάκια σας !

καλημερουδια!δεπρολαβα να σας διαβασω τρεχουμε με τις ετοιμασιες του στρουμφοδωματιου κ καταλαβαινετε,ολη μου η προσοχη ειναι εκει!!!!σημερα θα ρθουν κ το κρεββατι κ το καροτσι,ε κ θα αποτρελαθω χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Καλορίζικα Αννούλα μου!

λοιπον το μενου μας εχει κοκορα αλανιαρη απο τα μερη σου περιστερω,μιας κ ηταν εκει η πεθερα μου,παστιτσαδα!!γιαμιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Η παστιτσάδα δεν γίνεται με μοσχάρι???

Για φωτίστε με παρακαλώ!!!!!

σας φιλω κ σας χαιρετω γιατι σε λιγο εχουμε ραντεβου με την συμβουλο θηλασμου-παιδιατρο!

Βρε ΆΝΝΑ μας γλυκιά τί μπόμπα ήταν αυτό το φαγάκι που έγραψες !!!!!! Καλά που δεν είμαι έγκυος -- θα γένναγα στο επιτόπιο !!!!

Με το καλό όλα ! Περιμένουμε φωτογραφίες !!!

Συμφωνώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...