Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρες!!!!

Όπως ακούσαμε και από το σουξε που προηγήθηκε με την ανερχόμενη Αγγελική, συννεφιές κι εδώ!!!:tongue:

Χθες πήραμε ποδήλατο στην Λ. και πάει τέλεια για πρώτη επαφη!

Το μενου λέει μακαρονάδα με ντοματούλα για σήμερα ηγιατί πήγαμε και για καφεδάκι σε κάτι γείτονες οπότε και δεν πρόλαβα να μαγειρέψω τίποτα άλλο!

Έλεν το Μέντιουμ !!!! ;)

Πού το 'πιασες μάνα μου ότι είμαι ήρεμη ?????

Έχω το κληρονομικό χάρισμα!!!!:tongue::tongue:

Πάντως χαίρομαι που περάσατε καλά μετά του συζυγάτου και καλό θα είναι να το επαναλαμβάνετε συχνά πυκνά!;)

Εφτιαξα τη βασική συνταγή και προσθεσα τις γεύσεις μετά,το λοιπόν έχω σκέτο,με σοκολάτα,με καραμελωμένα φρουτάκια και με αμύγδαλα!!!Κοπιάστε για καφεδάκι!!

Φτιάξε κι έφτασαααααα!!!!:P

Κορίτσια, αυτό ισχύει και για σας σε οποιαδήποτε έλλειψη.

Ευχαριστούμε Εβιράκι! Και μόνο που το σκέφτηκες μας σκλαβώνεις!

Ελπιζω να μην χρειαστεί κάτι τέτοιο γιατί αλίμονό μας!:cry::cry:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Κορίτσια, αυτό ισχύει και για σας σε οποιαδήποτε έλλειψη.

είσαι ψυχούλα!

εγώ αυτό που έμαθα είναι ότι οι φαρμακαποθήκες εδώ Ελλάδα δουλεύουν με τρίμηνες επιταγές, όπως κ οι φαρμακοποιοί κ για τα εισαγόμενα με 6μηνες.

έλα όμως που πλέον οι εταιρείες φαρμάκων του εξωτερικού ζητούν κας!!!!

οπότε, δεν είναι θέμα έλλειψης, αλλά λόγω ρευστού. πάει αργά το σύστημα!

καλά κ αυτές οι εξάμηνες παραήταν ρίσκο!

τα φαρμακεία θα κλείνουν το ένα μετά το άλλο. λίγοι θα μείνουν.

θα κάνεις ότι καλύτερο μπορείς για τον μπαμπούλη σου κι έυχομαι να δικαιωθείτε!

μακάρι!

Εδώ είμαι πάλι. Τόση ώρα μου έχει κολλήσει το τραγούδι της Λορήν και είμαι σίγουρη ότι οι από πάνω μου (Γερμανοί) και οι από κάτω μου (Κούρδοι) έχουν μάθει και τους στίχους. Αν δω ότι δεν τους έμαθαν ακόμη, θα επιμένω λίγο ακόμη.

η λορήν ποιά είναι; η σουηδέζα;;)

Ποιά είναι η απουσιολόγος εδώ?:rolleyes: Ελπίζω να μην μ' αφήσει μεταξεταστέα λόγω ελλειπούς φοίτησης!!:tongue:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι μου κάνετε? Η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη, δουλεύω σαν σκυλί τελευταία. Τρέχω και με τα εξωσχολικά του γιού μου (πρόβες, πρεμιέρες, κ.λ.π.):roll:(και με τ' αντίστοιχα των παιδιών των φίλων):roll:, οπότε...:cool:

Ένα γρήγορο διάβασμα έκανα στα τελευταία, δεν θυμάμαι πολλά.

Αποσύρομαι στα ενδώτερα, σματς σμουτς στα μαγουλάκια σας!!:D

μάκια σου

Ζωπ μπορείς άνετα να τις βάλεις στο φούρνο χωρίς να τις τηγανίσεις πρώτα.

Με τυριά θα γίνουν πολύ νόστιμες, αν θες μπορείς να βάλεις σάλτσα και καρότα, κρεμμύδι, μαϊντανό (και τα υπόλοιπα υλικά ενός κοκκινιστού φαγητού) στο ταψί μαζί με τις μελιτζάνες να ψηθούν όλα μαζί, προς το τέλος να βάλεις λίγα ζυμαρικά κατά προτίμηση μικρά (κοχυλάκια, βίδες, αχιβάδες, πένες κλπ) και λίγη ώρα πριν το βγάλεις από το φούρνο ρίξε τα τυριά. Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το φαγητό.

θελς να μη πηθάνς; τί νόστιμα που το περιέγραψες!!!!!

Καλημερούδια!

Συννεφιές, συννεφιές όταν δεν σε βλέπω έχω ακεφιές!!!!

Μεταξάκι μου μετέδωσες το.....τραγουδιστικό μικρόβιο!!!!!

Σήμερα τρώμε γιουβαρλάκια που θα φτιάξει η πεθερά μου.

τέλειο φαγητό, ταιριαστό με την ημέρα!

καλημέρα σε όλες!

σήμερα τρώμε όλοι μοσχάρι κοκκινιστό με ρυζάκι.

χθες μαγείρεψα πατατούλες στη σάλτσα του κοκκινιστού κ έγιναν μέλι! έφαγε κ το παιδί για βράδυ.

λίγο μου βήχει από το πρωί κ φτερνίζεται κ ίδρωσε πολύ χθες στον ύπνο της. δύο φορές την άλλαξα, ευτυχώς ο φέφος την πήρε είδηση ότι είχε γίνει μούσκεμα, γιατί εγώ κοιμόμουν σαν τούβλο!!!!!

το πρωί η δασκάλα της μου είπε ότι τα πάει καλά τώρα, ενώ τις πρώτες μέρες την έγραφε κανονικά!!!!! κ τώρα δηλαδή αυτό που θέλει, θα το κάνει, αλλά στο τέλος θα κάνει κ αυτό που λέει η δασκάλα της!!!:oops:

κλασική καραγκούνα!!!

ο φέφος δεν ήθελε να την πάμε σχολείο λόγω καιρού κ λόγω βήχα, αλλά πείστηκε ότι το παιδί θα χαρεί με το σχολείο κ αν τελικά χρειαστεί γιατρό, θα πάμε γιατρό.

σήμερα έχω πολλή δουλειά.

χθες έριξα ένα ματς τηλεφωνικό με τη μάνα μου που πριζώνει τον πατέρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! για θέματα της δουλειάς του, που έτσι κ αλλιώς τον αγχώνουν!:mad::(:|ώρες ώρες κάνουν σαν μικρά παιδιά! κ οι δύο, για να μην πω κ για τα πεθερικά μου! θα έρθει η ώρα μου φαίνεται που θα πρέπει να τους φερόμαστε σαν μωρά κ αυτό με ψυχοπλακώνει!!!!!

αυτά τα ευχάριστα σκεφτόμουν χθες κ ήμουν στο τσακίρ κέφι!!!:P

κατά τα άλλα για βράδυ φάγαμε τονοσαλάτα.

σας ειπα πόσο μου τη δίνει ο καιρός; κ ότι είχα κανονίσει για βόλτα το απόγευμα κ ψώνια με την αδερφή μου με τα κορίτσια μας!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!!

Όπως ακούσαμε και από το σουξε που προηγήθηκε με την ανερχόμενη Αγγελική, συννεφιές κι εδώ!!!:tongue:

Χθες πήραμε ποδήλατο στην Λ. και πάει τέλεια για πρώτη επαφη!

Το μενου λέει μακαρονάδα με ντοματούλα για σήμερα ηγιατί πήγαμε και για καφεδάκι σε κάτι γείτονες οπότε και δεν πρόλαβα να μαγειρέψω τίποτα άλλο!

με γειές!!!!!! καλές βόλτες! καλά κάνατε κ πήγατε για καφεδάκι!

καλημέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήραμε ποδήλατο στην Λ. και πάει τέλεια για πρώτη επαφη!

με γειά το ποδηλατάκι σας και καλές βόλτες!!!!

Το μενου λέει μακαρονάδα με ντοματούλα για σήμερα ηγιατί πήγαμε και για καφεδάκι σε κάτι γείτονες οπότε και δεν πρόλαβα να μαγειρέψω τίποτα άλλο!

Και πολύ καλά κάνατε!

η λορήν ποιά είναι; η σουηδέζα;;)

Αν δεν κάνω λάθος, ναι η Σουηδέζα είναι φέφη!

το πρωί η δασκάλα της μου είπε ότι τα πάει καλά τώρα, ενώ τις πρώτες μέρες την έγραφε κανονικά!!!!! κ τώρα δηλαδή αυτό που θέλει, θα το κάνει, αλλά στο τέλος θα κάνει κ αυτό που λέει η δασκάλα της!!!:oops:

κλασική καραγκούνα!!!

Σύσα γερά με τσαμπουκα!!!!!!

ο φέφος δεν ήθελε να την πάμε σχολείο λόγω καιρού κ λόγω βήχα, αλλά πείστηκε ότι το παιδί θα χαρεί με το σχολείο κ αν τελικά χρειαστεί γιατρό, θα πάμε γιατρό.

Κομματάκι υπερβολικό τον βρίσκω τον φέφο ή μου φαίνεται????

σήμερα έχω πολλή δουλειά.

χθες έριξα ένα ματς τηλεφωνικό με τη μάνα μου που πριζώνει τον πατέρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! για θέματα της δουλειάς του, που έτσι κ αλλιώς τον αγχώνουν!:mad::(:|ώρες ώρες κάνουν σαν μικρά παιδιά! κ οι δύο, για να μην πω κ για τα πεθερικά μου! θα έρθει η ώρα μου φαίνεται που θα πρέπει να τους φερόμαστε σαν μωρά κ αυτό με ψυχοπλακώνει!!!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αυτά τα ευχάριστα σκεφτόμουν χθες κ ήμουν στο τσακίρ κέφι!!!:P

κατά τα άλλα για βράδυ φάγαμε τονοσαλάτα.

σας ειπα πόσο μου τη δίνει ο καιρός; κ ότι είχα κανονίσει για βόλτα το απόγευμα κ ψώνια με την αδερφή μου με τα κορίτσια μας!!!!:(

Κι εγώ έχω κανονίσει να πάω με την Κωνσταντίνα να αλλάξουμε κάτι δωράκια που της έκαναν και να πάρει και κανένα ρούχο γιατί πολλά από τα περσινά μας μίκρυναν!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα.

Θα φτιάξω το μεσημεράκι τηγανητό ψαράκι μάλλον με πατάτες και σαλάτα.

Χθες πήραμε ποδήλατο στην Λ. και πάει τέλεια για πρώτη επαφη!

Αααααα καλοτάξιδο το πρώτο όχημα της μικρής Λ.

η λορήν ποιά είναι; η σουηδέζα;;)

Εδώ που τα λέμε Μαροκινή είναι η κοπέλα, αλλά διαγωνίστηκε με τη Σουηδία.

θελς να μη πηθάνς;

χαχαχαχαχαχαχα

χθες έριξα ένα ματς τηλεφωνικό με τη μάνα μου που πριζώνει τον πατέρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! για θέματα της δουλειάς του, που έτσι κ αλλιώς τον αγχώνουν!:mad::(:|ώρες ώρες κάνουν σαν μικρά παιδιά! κ οι δύο, για να μην πω κ για τα πεθερικά μου! θα έρθει η ώρα μου φαίνεται που θα πρέπει να τους φερόμαστε σαν μωρά κ αυτό με ψυχοπλακώνει!!!!!

Είναι δύσκολο στις μέρες μας να μεγαλώνεις γονείς.:):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια!

Συννεφιές, συννεφιές όταν δεν σε βλέπω έχω ακεφιές!!!!

Μεταξάκι μου μετέδωσες το.....τραγουδιστικό μικρόβιο!!!!!

Σήμερα τρώμε γιουβαρλάκια...

Είναι μεταδοτικό το "μικρόβιο" :rolleyes:

Ωραίο φαγάκι, πάει ταμάμ με τον καιρό !

Εδώ είμαι πάλι. Τόση ώρα μου έχει κολλήσει το τραγούδι της Λορήν και είμαι σίγουρη ότι οι από πάνω μου (Γερμανοί) και οι από κάτω μου (Κούρδοι) έχουν μάθει και τους στίχους. Αν δω ότι δεν τους έμαθαν ακόμη, θα επιμένω λίγο ακόμη.

Εβίρι για λέγε , για λέγε: το έμαθαν τελικά απ' έξω και ανακατωτά οι γείτονες το άσμα ή μήπως θέλουν για να το εμπεδώσουν καμιά 100στή φορές επανάληψη ???? :tongue::tongue::tongue: χα χα

{πλάκα-πλάκα ήταν τρομερό κομμάτι ... εγώ σχεδόν όλα 1η φορά τα άκουσα στον τελικό... για τα δικά μας να μην μιλήσω η Ελληνίδα μετά συγχωρήσεως ήταν σαν κοντοπ@υτανο :oops: πολύ φθηνό πράγμα και η Ήβη, μια χαρά κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά, βγήκε μακιγιαρισμένη σαν τον Κόμη Δράκουλα .... μα κανένα γούστο ! Η χειρότερη όλων ήταν η Ιταλίδα με εκείνο το φόρεμα, σαν να την είχες τυλίξει με sanitas ήταν.... από Ιταλούς που φημίζονται για το γούστο / design τους σε όλα ---- δεν το περίμενα !}

Ποιά είναι η απουσιολόγος εδώ?:rolleyes: Ελπίζω να μην μ' αφήσει μεταξεταστέα λόγω ελλειπούς φοίτησης!!:tongue:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι μου κάνετε? Η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη, δουλεύω σαν σκυλί τελευταία. Τρέχω και με τα εξωσχολικά του γιού μου (πρόβες, πρεμιέρες, κ.λ.π.):roll:(και με τ' αντίστοιχα των παιδιών των φίλων):roll:, οπότε...:cool:

Έλα Ζωπάκι,

Άσε τις δικαιολογίες..... πολλές απουσίες ! Ακόμη λίγο και μένεις.... φιλάκια !

Χθες πήραμε ποδήλατο στην Λ. και πάει τέλεια για πρώτη επαφη!

Το μενου λέει μακαρονάδα με ντοματούλα για σήμερα ηγιατί πήγαμε και για καφεδάκι σε κάτι γείτονες οπότε και δεν πρόλαβα να μαγειρέψω τίποτα άλλο!

...

Έχω το κληρονομικό χάρισμα!!!!:tongue::tongue:

χα χα

Με γεια το ποδήλατο ! Κράνος πήρατε ??????

Καλημέρες, καλημέρες !

Περιστέρω,

Με ξελίγωσες πουρνό πουρνό με τα κέηκ σου... εμ βέβαια μανίτσα μου άμα φτιάχνεις λιχουδιές όλη την ώρα πώς και πόσο να συγκρατηθείς ????

Να ρωτήσω : το Σμαρτάκι πού είναι ? Η Χρυσοβαλάντω ? Καιρό λείπουν μου φαίνεται... ελπίζω να είναι καλά !

Εμείς εδώ ησυχίες (και ανορεξιές). Άκουγα σήμερο στο ράδιο ότι την άλλη εβδομάδα θα κάνει 35άρια... δεν πάμε καθόλου καλά λέω εγώ (κι εμείς και ο καιρός) ! Μας έχει τρελλάνει, δεν ξέρω πώς να ντύσω τα παιδιά... μετά σου λέει να μην βήχουν :?...

Φακές και σήμερα.... κι έχω, επιπλέον, να ζήσω το δραμά αυτό με το μάθημα το απογευματινό... ελπίζω μόνο να μην του κολλήσει για πολύ ο εγκέφαλος (του γιου μου εννοώ), μικρό παιδάκι είναι και βαρέθηκε κι αυτό το έρημο πήγαιν' έλα όλη την ώρα για λογοθεραπεία.. μεταξύ μας - κι εγώ βαριέμαι- αλλά σε ποιόν να το πω ????

'Εχουμε και νέο αγαπημένο τραγούδι ! Βέβαια ! Φύγαμε από τον ΝΒ και πήγαμε στον Πλούταρχο ! Νέο σουξέ το "Μαρία, είναι η ζωή μια μπερδεμένη ιστορία κλπ κλπ" :rolleyes: - από ξένα του αρέσει να τραγουδάει αυτό το Mossa, mossa

Assim você me mata

Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego

... και μου την δίνει ου ου ου !!! :confused:

Η δε μικρή τί τραγούδαγε χθες το απόγευμα όταν πάρκαρα το αυτ/το ???? όχι, βρείτε το βρείτε το .... σας προκαλώ ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μεταξάκι μπράβο στον γιόκα σου για τον Πλούταρχο! Είναι από τους αγαπημένους μου!

Όσο για το ξένο μου αρέσει κι εμένα!

Για να κάνω μαντεψιά για το Σεμινάκι, μμμμμμ, Μπιμπελό μου μπιμπελό μου?????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω κανονίσει να πάω με την Κωνσταντίνα να αλλάξουμε κάτι δωράκια που της έκαναν και να πάρει και κανένα ρούχο γιατί πολλά από τα περσινά μας μίκρυναν!

στην ερώτησή σου για τον φέφο..." άλλος κανείς δεν γέννησε, μόνο ο φέφος το φεφόπαιδο!!!!!!!!":rolleyes:;):) είναι μπαμπακούλης!

Καλημέρα όλη μέρα.

Θα φτιάξω το μεσημεράκι τηγανητό ψαράκι μάλλον με πατάτες και σαλάτα.

για το Σ εμείς ψαράκι!
Είναι μεταδοτικό το "μικρόβιο" :rolleyes:

{πλάκα-πλάκα ήταν τρομερό κομμάτι ... εγώ σχεδόν όλα 1η φορά τα άκουσα στον τελικό... για τα δικά μας να μην μιλήσω η Ελληνίδα μετά συγχωρήσεως ήταν σαν κοντοπ@υτανο :oops: πολύ φθηνό πράγμα

ΠΕΣ ΤΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!

και η Ήβη, μια χαρά κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά, βγήκε μακιγιαρισμένη σαν τον Κόμη Δράκουλα .... μα κανένα γούστο !

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ Κ Η ΣΙΣΤΕΡ ΜΟΥ!!!! είπε ότι την έβαψαν σαν τον τζόκερ στον μπάτμαν!!!!!!!:tongue: ενώ είναι θεά η γυναίκα! χαρά στη μάνα που την γέννησε τέτοια κουκλάρα!

Η χειρότερη όλων ήταν η Ιταλίδα με εκείνο το φόρεμα, σαν να την είχες τυλίξει με sanitas ήταν.... από Ιταλούς που φημίζονται για το γούστο / design τους σε όλα ---- δεν το περίμενα !}

αυτήν λιμπίστηκε ο φέφος ως ωραία γυναίκα!!!!!!!!τς τς τς!!!!!!!χάλια το σαγόνι, χάλια τα δόντια, χάλια όλα!

του άρεσε κ η μαστουρωμένη αζερμπαητζάν, όπως κ η ήβη! καλά τί σχόλιο έριξε για την ελευθερία ....:oops:

Καλημέρες, καλημέρες !

Περιστέρω,

Με ξελίγωσες πουρνό πουρνό με τα κέηκ σου... εμ βέβαια μανίτσα μου άμα φτιάχνεις λιχουδιές όλη την ώρα πώς και πόσο να συγκρατηθείς ????

σωστή η παρατήρηση. άμα μαγειρεύεις συνέχεια, τρως! κάνε αποχή από τα εξτρά μαγειρικά ταλέντα!

Να ρωτήσω : το Σμαρτάκι πού είναι ? Η Χρυσοβαλάντω ? Καιρό λείπουν μου φαίνεται... ελπίζω να είναι καλά !

όντως!

Εμείς εδώ ησυχίες (και ανορεξιές). Άκουγα σήμερο στο ράδιο ότι την άλλη εβδομάδα θα κάνει 35άρια... δεν πάμε καθόλου καλά λέω εγώ (κι εμείς και ο καιρός) ! Μας έχει τρελλάνει, δεν ξέρω πώς να ντύσω τα παιδιά... μετά σου λέει να μην βήχουν :?...

ακριβώς! μάλιστα για το άλλο ΣΚ θα έχει καύσωνα!

Φακές και σήμερα.... κι έχω, επιπλέον, να ζήσω το δραμά αυτό με το μάθημα το απογευματινό... ελπίζω μόνο να μην του κολλήσει για πολύ ο εγκέφαλος (του γιου μου εννοώ), μικρό παιδάκι είναι και βαρέθηκε κι αυτό το έρημο πήγαιν' έλα όλη την ώρα για λογοθεραπεία.. μεταξύ μας - κι εγώ βαριέμαι- αλλά σε ποιόν να το πω ????

'Εχουμε και νέο αγαπημένο τραγούδι ! Βέβαια ! Φύγαμε από τον ΝΒ και πήγαμε στον Πλούταρχο ! Νέο σουξέ το "Μαρία, είναι η ζωή μια μπερδεμένη ιστορία κλπ κλπ" :rolleyes: - από ξένα του αρέσει να τραγουδάει αυτό το Mossa, mossa

Assim você me mata

Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego

... και μου την δίνει ου ου ου !!! :confused:

το αγαπάει κ η σύσα αυτό. το λέει μάσα, μάσα, άη, άη, άη!!!!:tongue:

Η δε μικρή τί τραγούδαγε χθες το απόγευμα όταν πάρκαρα το αυτ/το ???? όχι, βρείτε το βρείτε το .... σας προκαλώ ! :rolleyes:

λα λα λα λα λαβ;;;;;

μη μου πεις λεήντυ γκάγκα, γιατί έρχομαι κ την παίρνω τώρα να την υιοθετήσω, να έχω δυο φαν της λέηντυ!:P:o

Link to comment
Share on other sites

για τα δικά μας να μην μιλήσω η Ελληνίδα μετά συγχωρήσεως ήταν σαν κοντοπ@υτανο :oops:

Kαλέ δεν το έμαθες;;;;; Είναι οι καινούριες εξαγωγές που κάνουμε!!!! Σαν την Κούβα ένα πράγμα μόνο που αυτοί παράγουν και πούρα ενώ εμείς μονο π........ες:tongue:!!!!

πολύ φθηνό πράγμα και η Ήβη, μια χαρά κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά, βγήκε μακιγιαρισμένη σαν τον Κόμη Δράκουλα .... μα κανένα γούστο ! Η χειρότερη όλων ήταν η Ιταλίδα με εκείνο το φόρεμα, σαν να την είχες τυλίξει με sanitas ήταν.... από Ιταλούς που φημίζονται για το γούστο / design τους σε όλα ---- δεν το περίμενα !}

Εμένα πάλι μ'άρεσε το Σέρβικο.... Μη γελάτε! Είμαι λίγο ρομαντική τι να κάνουμε;:rolleyes::rolleyes:

Με γεια το ποδήλατο ! Κράνος πήρατε ??????

Θενκ κιου! Εννοείται! Και φωνάζει "μαμά βάλε μου το κρανάκι μου!!!

Η αποθέωση ήταν που ο πωλητης όταν μας έδειχνε το ποδήλατο της είπε ότι στο καλαθάκι μπροστά θα βάζει το παγουρίνο της και το τοστάκι της, οπότε με το που πάμε σπίτι βάζει το κράνος, παίρνει το μωρό της και το βάζει στο πίσω καθισματάκι του ποδηλάτου, και μου λέει "μαμά ακόμα δεν μου έβαλες το τοστάκι μου στο καλαθάκι;":tongue::tongue::tongue:

Εμείς εδώ ησυχίες (και ανορεξιές). Άκουγα σήμερο στο ράδιο ότι την άλλη εβδομάδα θα κάνει 35άρια... δεν πάμε καθόλου καλά λέω εγώ (κι εμείς και ο καιρός) ! Αμήν και πότε!!!! Άντε γιατί έχουμε σαπίσει πια!

Μας έχει τρελλάνει, δεν ξέρω πώς να ντύσω τα παιδιά... μετά σου λέει να μην βήχουν :?... Άμα βρεις έστω και ένα που να μη βήχει πέτο μου!!!!

' από ξένα του αρέσει να τραγουδάει αυτό το Mossa, mossa

Assim você me mata

Ai se eu te pego, ai ai se eu te pego

... και μου την δίνει ου ου ου !!! :confused:

Τέλειο!!! Αλλά δεν το λέτε καλά!!!! "νοσα νόσα ασιμοσε τη μάτα αϊ αϊ σουτζουκεο":tongue::tongue:

Η δε μικρή τί τραγούδαγε χθες το απόγευμα όταν πάρκαρα το αυτ/το ???? όχι, βρείτε το βρείτε το .... σας προκαλώ ! :rolleyes:

Ε, δωσε μας κανένα στοιχείο! Ελληνικό,ξένο,ρεμπέτικο;;;;;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα φιλιά μου και την αγάπη μουσε όλα τα κοριτσάκια!!

Κορίτσια, αυτό ισχύει και για σας σε οποιαδήποτε έλλειψη.

Εβίρι μου είσαι μεγάλη καρδιά!!Σε ευχαριστούμε!!

Τους καημένους που έχουν προβλήματα υγείας σοβαρά σκέφτομαι και πρέπει να παίρνουν τα χάπια τους...

Είχα οδοντίατρο πάλι σήμερα και ξανά μεθαύριο

Μου πήρε μέτρα για το νέο δοντάκι

Το ζησα κι αυτό...:confused::evil:

Να πω...ντούπι;

Μπά...

Για σήμερα εχω φτιάξει γαύρο στον φούρνο και σαλατούλα

Ακόμα δεν έχουμε φάει

Μάκια!!

Υ.Γ Είμαι γιουροβιζιονικά αναλφάβητη φέτος

Οπότε ό,τι και να λέτε,άποψε δεν έχω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εβίρι για λέγε , για λέγε: το έμαθαν τελικά απ' έξω και ανακατωτά οι γείτονες το άσμα ή μήπως θέλουν για να το εμπεδώσουν καμιά 100στή φορές επανάληψη ???? :tongue::tongue::tongue: χα χα

Η αλήθεια είναι ότι τους χρειάζονται ακόμη καμμιά 200ριά φορές για να το μάθουν, άρα σήμερα θα κάνω επανάληψη.

{πλάκα-πλάκα ήταν τρομερό κομμάτι ... εγώ σχεδόν όλα 1η φορά τα άκουσα στον τελικό... για τα δικά μας να μην μιλήσω η Ελληνίδα μετά συγχωρήσεως ήταν σαν κοντοπ@υτανο :oops: πολύ φθηνό πράγμα και η Ήβη, μια χαρά κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά, βγήκε μακιγιαρισμένη σαν τον Κόμη Δράκουλα .... μα κανένα γούστο !

Εγώ πρώτη φορά άκουσα τα τραγούδια των δύο ημιτελικών όταν παρουσιάστηκαν εκεί και στο ίντερνετ βρήκα των χωρών που δε συμμετείχαν σ' αυτούς. Το τελικό θέαμα ως προς το ντύσιμο αυτών των λίγων χωρών δεν το είδα. Για την ελληνική π......νιά συμφωνώ απόλυτα με σένα και τη Φέφη. Η Ήβη πάλι, ενώ ήταν μικρό κοριτσάκι συμφωνώ μαζί σας ότι ήταν πολύ φορτωμένο το μακιγιάζ της και αρκετά χοντρή η φωνή που έκανε. Το τραγούδι νομίζω ότι δεν ακούστηκε τόσο ωραία όσο περίμενα, είχε όμως ωραία χορευτικά και παρουσίαση. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι μπορούσε να πάει ακόμη πιο πάνω στη βαθμολογία.

Να ρωτήσω : το Σμαρτάκι πού είναι ? Η Χρυσοβαλάντω ? Καιρό λείπουν μου φαίνεται... ελπίζω να είναι καλά !

Ειδικά η Σμαρτάκι έχει να εμφανιστεί νομίζω από το Μάρτιο.

Η δε μικρή τί τραγούδαγε χθες το απόγευμα όταν πάρκαρα το αυτ/το ???? όχι, βρείτε το βρείτε το .... σας προκαλώ ! :rolleyes:

Μήπως το τραγούδι της Σουηδίας; Αυτό μου ήρθε αυτό είπα.

Εμένα πάλι μ'άρεσε το Σέρβικο.... Μη γελάτε! Είμαι λίγο ρομαντική τι να κάνουμε;:rolleyes::rolleyes:

Ναι, ναι αυτό μου άρεσε κι εμένα. Η Σερβία πάντα (ή σχεδόν πάντα) δίνει πολύ ωραία τραγούδια. Αυτό ήταν στο ίδιο στυλ των προηγουμένων ετών, όχι από τα ωραιότερα που έχει δώσει η Σερβία, αλλά πάντως, αρκετά ωραίο

Τέλειο!!! Αλλά δεν το λέτε καλά!!!! "νοσα νόσα ασιμοσε τη μάτα αϊ αϊ σουτζουκεο

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ε, δωσε μας κανένα στοιχείο! Ελληνικό,ξένο,ρεμπέτικο;;;;;

γέλασα με τις ατάκες της κοράκλας σου! κ με το ποδήλατο κ με το σουτζουκέο!!!!!!;):)

Τα φιλιά μου και την αγάπη μουσε όλα τα κοριτσάκια!!

κ από μένα πολλά σε σένα!

Είχα οδοντίατρο πάλι σήμερα και ξανά μεθαύριο

Μου πήρε μέτρα για το νέο δοντάκι

περαστικά κ γρήγορα κ όσο πιο φτηνά γίνεται!

Για σήμερα εχω φτιάξει γαύρο στον φούρνο και σαλατούλα

Ακόμα δεν έχουμε φάει

Μάκια!!

Υ.Γ Είμαι γιουροβιζιονικά αναλφάβητη φέτος

Οπότε ό,τι και να λέτε,άποψε δεν έχω...

δεν πειράζει. του χρόνου. δεν έχασες κ τίποτα!

το τραγούδι της σερβίας ήταν ημιτασιόν μιξ γκριλ όλα τα άλλα του ίδιου στιχουργού!!!!! ο ίδιος ερμήνευε!

πεινάω κ πάω για μαμ κ τσιγάρο. μου λείπετε, αλλά δεν προλαβαίνω...:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Εβιράκι, σ' ευχαριστώ πολύ για τη συνταγή!

Η Φούμπι υπάρχει περίπτωση να ξαναμπεί κάποια (κοντινή) στιγμή ή μπα...

Κάντυ, γέλασα πολύ με την περιγραφή σου για την συμμετοχή μας-γιουροβίζιον. Κοντοπουτ...? χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα!!!


Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλεναδουλες μου.

Σημερα ειχαμε μια ηλιολουστη μερα.

Βγηκαμε βολτουλα.

Βρε κοριτσακια,ο θησαυρος αρχιζει να μου κανει νερα με τον μεσημεριανο υπνο......

Ενω κοιμαται 3ωρα και 4ωρα συνηθως,χθες και σημερα παιζει,φωναζει.....γελαει...αλλα δεν θελει να κοιμηθει...

Χθες κοιμηθηκε απο τις 3 που τον εβαλα, στις 4μιση.....

σημερα παλι,επαιζε και φυσικα αφου πηγε 4 και,τον σηκωσα.

Φυσικα αποψε,κοιμηθηκε απο τις 9.....

Τι να πω,ισως και να ειναι οτι ξυπναει στις 10 με 10 μιση το πρωι....

...ισως να ειναι και φαση.

Σημερα φαγαμε μπριζολακια στο φουρνο εμεις και του θησαυρου του εδωσα κοτοσουπα απο χθες.

Αυριο τι μαγειρευουμε παλι,εεεε;

Ζωωωωπ,που εισαι εσυ πουλι μου;

Μακια σας!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...