Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

περιστεράκι μου πολλά τα λεφτά, αλλά να μην τα τσιγκουνευτείς. είναι για την υγεία σου! σκέψου τα αποτελέσματα των εξετάσεων κ τη λαχτάρα που πέρασες.

Να λες καλά που δεν μου είχε φύγει η βίδα,τόσο που το είχα αμελήσει

Για την οποία είχα σκάσει άλλα 800

κέηκ θέλω με σοκολάτα, αν σου βρίσκεται κ έναν μέτριο ελληνικό με ολίγη από γάλα!

Εεεεεεφτασεεεεε!

ό,τι θέλει η αδερφούλα μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Να σας πω να γελάσετε κιόλας...

Το Σάββατο μέσα στο αυτοκίνητο είχαμε βάλει ραδιόφωνο και ο περιστέρης που δεν συμπαθεί καθόλου τα χιτάκια της εποχής και γενικότερα τα καψουροτράγουδα κτλ κτλ,ενώ εγώ τα κάνω κέφι για να ξεδίνω,άλλαζε τους στίχους στα τραγούδια...

Πολύ το γλεντήσαμε!!

Ελεγε πχ το τραγουδάκι "κάθε μας φιλί και δάκρυ..."έλεγε ο αντρούλης "πάρε ενα σφυρί και βαρ'τη"!!!

"ενα τσιγγανάκι είπε..." και ο περιστέρης "ενα σαγανάκι ήρθε..."

Και τι άλλο να θυμηθώ η γυναίκα!!!

Το καλό είναι ότι δεν πλήττω καθόλου,όπως καταλαβαίνετε...

άντρας με χιούμορ, σπάνιο είδος!:)

Να σας πω και τα άσχημα τώρα...

Οχι ότι δεν τα γνωρίζετε...

Η οδοντίατρος μου είπε ότι πλέον δεν υπάρχουν υλικά στην αγορά για τη δουλειά της.'οτι ψάχνει μανιωδώς να βρει και να κάνει αποθέματα.Δυσκολεύεται μέχρι και τα γάντια που χρειάζεται να βρει

Και μου είπε ότι σε λίγο γενικά δεν θα υπάρχουν φάρμακα και γι'αυτό να σπεύσω να προμηθευτώ κάποια βασικά,κυρίως να υπάρχουν και για το παιδί

Το ίδιο μου επιβεβαίωσε και η γειτόνισσα και φίλη φαρμακοποιός μετά και έχω πέσει στη μαυριλα

Για να καταλάβω...

Πόλεμο έχουμε τελικά;

Ας βγουν αυτοί που πρεπει να το πουν ευθεως επιτέλους

σώπα ρε!!!!!θα ρωτήσω τη φίλη μας που είναι φαρμακοποιός. ελλείψεις έχουν αλλά τις αντιμετωπίζουν...έτσι ήξερα!

μη χειρότερα!

δηλαδή τί να πάρεις βρε αδερφούλα; ντεπόν, πονστάν σε χαπάκι το καταλαβαίνω. αλλά αντιβίωση γίνεται; σιρόπια για βήχα; παραείναι...λέω εγώ τώρα! :confused::(:?

Link to comment
Share on other sites

άντρας με χιούμορ, σπάνιο είδος!:)

:tongue::tongue::tongue::tongue:

σώπα ρε!!!!!θα ρωτήσω τη φίλη μας που είναι φαρμακοποιός. ελλείψεις έχουν αλλά τις αντιμετωπίζουν...έτσι ήξερα!

μη χειρότερα!

δηλαδή τί να πάρεις βρε αδερφούλα; ντεπόν, πονστάν σε χαπάκι το καταλαβαίνω. αλλά αντιβίωση γίνεται; σιρόπια για βήχα; παραείναι...λέω εγώ τώρα! :confused::(:?

Οι φαρμακοποιοί πλέον δεν εκτελούν συνταγές γιατί είναι απλήρωτοι από τα ταμεία

Οποιος χρειάζεται φάρμακα τα πληρώνει στο εξής

Και αυτοί έχουν μπει μέσα γιατί κάνουν παραγγελίες φαρμάκων,όντας τόσο καιρό απλήρωτοι

Αλλά η οδοντίατρος μου είπε ότι δεν εισάγουν πλέον υλικά από κάποιες εταιρείες

Ακριβώς επειδή δεν υπάρχει ρευστό,οι εταιρείες λύνουν την συνεργασία με Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμβεβλημένη με το ταμείο μας ήταν μόνο μία στο λουλουδιστάν κ ακόμα κ με την ηλ. συνταγογρ. μας κορόιδευε με τάχα μου ελλείψεις των συγκεκριμένων φαρμάκων, ενώ σε άλλο φαρμακείο που δεν ήταν συμβεβλημένο βρίσκαμε εμβόλιο, αντιβίωση κλπ.

μιλάμε για τυχάρπαστη φαρμακοποιό!

θα ρωτήσω τη φίλη μας κ θα σε πω σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Πώς περάσατε στο πάρτυ σας ? Και στα καπάκια επίσκεψη ???

Αυτό σημαίνει ότι σας αγαπούν !

Το πάρτυ έγινε σε ένα οικοπεδάκι γεμάτο γρασίδι, δέντρα και λίγα κηπευτικά, το οποίο δεν κατάλαβα αν νοικιάζουν ή αν το έχουν αγοράσει οι γονείς του παιδιού του πάρτυ. Είχε αρκετή ζέστη και τεράστιο ήλιο, οπότε πήρα και χρώμα. Οι γονείς έψησαν λουκάνικα και μπιφτεκάκια τα βάλαμε σε στρογγυλά ψωμάκια με κέτσαπ και μουστάρδα για το φαγητό. Η τούρτα ήταν μάλλον σπιτική με πολύ ωραία γεύση και πολύ καλό στόλισμα. Έβγαλε η γυναίκα κι άλλο παραδοσιακό γλυκό που το λένε κέζε κούχε, κρασί, μπύρες, καφέδες, αναψυκτικά. Τα παιδιά παίζανε σε δύο διαφορετικά τραμπολίνο τα οποία είχαν πλέγμα ολόγυρά τους, στρώνανε κάτω κουβερτούλες πικέ και κάθονταν στο γρασίδι να ανοίξουν τα δώρα και να παίξουν με αυτά, έπαιξαν με μπάλες και φυσικά κυνηγητό. Στο τέλος, είχε καλέσει παγωτατζή που τα κέρασε παγωτό χωνάκι. Όλα τα πιτσιρίκια έφυγαν κατενθουσιασμένα.

Στην επίσκεψη περάσαμε επίσης, πολύ ωραία γιατί μιλούσαμε για διάφορα θέματα και γελούσαμε αρκετά. Η οικοδέσποινα είχε φτιάξει σπανακόπιτα και τυρόπιτα με παραδοσιακό χειροποίητο φύλλο και ήταν και οι δύο καταπληκτικές στη γεύση. Τουλάχιστον, πέρασε ευχάριστα η μέρα μας.

τόσο ακρίβεια το ψωμί!!

Εδώ πολύ λίγα πράγματα είναι φθηνά.

Αρχισε η ημικρανία μου και είμαι κομμάτια... Ψιλοχαπακώθηκα και περιμένω να μου φέρουν και τα υπόλοιπα από το φαρμακείο μπας και ανοίξει ο μάτης!

Αχ βρε Ελένη, δε σου έφτανε το δόντι έχεις και ημικρανίες; Εύχομαι αυτή τη στιγμή να έχει περάσει.

Είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες...Για τα λεφτά που θα μου φύγουν,ντε!!!

Εδώ που τα λέμε είναι μεγάλο ποσόν.

Εφτιαξα τη βασική συνταγή και προσθεσα τις γεύσεις μετά,το λοιπόν έχω σκέτο,με σοκολάτα,με καραμελωμένα φρουτάκια και με αμύγδαλα!!!Κοπιάστε για καφεδάκι!!

Πιο τέλεια δε γινόταν.

Ελεγε πχ το τραγουδάκι "κάθε μας φιλί και δάκρυ..."έλεγε ο αντρούλης "πάρε ενα σφυρί και βαρ'τη"!!!

"ενα τσιγγανάκι είπε..." και ο περιστέρης "ενα σαγανάκι ήρθε..."

χαχαχαχαχαχαχα πολύ ωραίο. Πες του να ξαναγράψει όλα τα τραγούδια από την αρχή.

Η οδοντίατρος μου είπε ότι πλέον δεν υπάρχουν υλικά στην αγορά για τη δουλειά της.'οτι ψάχνει μανιωδώς να βρει και να κάνει αποθέματα.Δυσκολεύεται μέχρι και τα γάντια που χρειάζεται να βρει

Και μου είπε ότι σε λίγο γενικά δεν θα υπάρχουν φάρμακα και γι'αυτό να σπεύσω να προμηθευτώ κάποια βασικά,κυρίως να υπάρχουν και για το παιδί

Το ίδιο μου επιβεβαίωσε και η γειτόνισσα και φίλη φαρμακοποιός μετά και έχω πέσει στη μαυριλα

Για να καταλάβω...

Πόλεμο έχουμε τελικά;

Ας βγουν αυτοί που πρεπει να το πουν ευθεως επιτέλους

Περιστεράκι, αν χρειαστείς φάρμακα που δε θα τα βρίσκεις στην Ελλάδα, να μου πεις να σου τα στείλω εγώ από 'δω. Βέβαια δε θα είναι η ίδια ονομασία, αλλά θα έχουν τα ίδια έκδοχα και συστατικά.

Κορίτσια, αυτό ισχύει και για σας σε οποιαδήποτε έλλειψη.

Link to comment
Share on other sites

καλά κουράγια για σήμερα

και όπως βλέπεις τα χρειάζομαι γιατί είμαι ακόμη στην δουλειά!

όταν ήμανε έγκυος στην σύσα ήταν η συμμετοχή του σάκη στη ρωσία! μιλάμε ότι το παιδί δεν σταμάτησε να κουνιέται όσο έβλεπα σάκη! μάνα κ κόρη θαυμάστριες!!!!

Σακηηηηηηηηηηηηη!!!!:tongue:

θα ξεκινήσω αγωγή προσεχώς, γιατί η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου κ άλλη χρονιά, οπότε υπάρχουν κ ευθύνες...

χρόνο θέλω να βοηθήσω σωστά τον πατέρα μου. αυτό τον καιρό όμως πνίγομαι με όσα ανέλαβα!!!!!!:cool::|

θα κάνεις ότι καλύτερο μπορείς για τον μπαμπούλη σου κι έυχομαι να δικαιωθείτε!

Έλεν το Μέντιουμ !!!! ;)

Πού το 'πιασες μάνα μου ότι είμαι ήρεμη ????? ΟΚ, η αλήθεια είναι πως το Σ/Κ μας ήταν ξεκούραστο κι αυτό γιατί τα παιδιά πήγαν σε παππού/γιαγιά το πρωί του Σαββάτου, οπόταν, υπήρξε ώρα για χαλάρωση καί ξεκούραση !

Μμμμμμμμμ!!!!!!

Ναι όλα κι όλα, φχαριστήθηκα ύπνο χθες το πρωί !

γιατί μαντάμ? Το ξενυχτήσαμε μετά του συζύγου χτες βράδυ????:tongue:

Ήπια καφέ με φίλη, πήγαμε Σ/Μ μετά του συζύγου φάγαμε κάτι πρόχειρο (Σάββατο) ενώ χθες έκανα δουλίτσες, σιδέρωσα και μαγείρεψα γαρίδες με υπέροχη σάλτσα (κρεμμύδι, πιπεριές και λίιιιιγη καυτερή πιπερίτσα, 1 σφηνάκι ούζο ίσα-ίσα , ντοματούλα φρέσκια και στο τέλος έτριψα 100γρμ φέτα το α΄φησα σε χαμηλή φωτιά και ήρθε και μέλωσε ....) αχ τί να σας περιγράφω (έχουμε και τις εγκυούλες αν και αυτό ΟΚ δεν είναι ιδιαίτερα παχυντικό.... άπό μόνο του).... γιατί, σε συνδυασμό με τα λαζάνια .... έκανε ένα πιάτο μμμμ

Αφού έκανα πλάκα στον αντρούλη ! Του έλεγα "Δεν θα με πληρώσεις βρε για την γαριδο-μακαρονάδα μου ?????? Έξω "χρυσή" θα την πλήρωνες !":rolleyes:

Σε πλήρωσε?????

Α! Ξέχασα ! Είδα και dvd του Γ. Άλλεν "Μεσάνυχτα στο Παρίσι" που μου άρεσε βέβαια σαν νόημα, καλά για τα πλάνα που δείχνει δεν το συζητώ ήταν εξαιρετικά, αλλά μου φάνηκε ότι κάπου έκανε κοιλιά...

Χθες το απόγευμα πήγαμε να πάρουμε τα παιδάκια μας και στο γύρνα μας είχε καλέσει η γειτόνισσα του 6ου ορόφου (έχουν ένα μωράκι 11 μηνών) για καφέ ! Επαιξαν τα πιτσιρίκια - ήταν πολύ όμορφη η αίσθηση του να πίνεις καφέ έξω και να ρίχνει το καρεκλοπόδαρο (εεεεμ μάνα μου αυτό το καλό έχει το ρετιρέ ! κακούργα ζωή !) και να μη σε μέλει !

Άλλη αίσθηση μάνα μου!

Για σήμερα φακές έχει το μενού !

*ήρεμη φάινομαι... από μέσα μου βράζω ....

Κου-κου!

τσα !!!!!

Να 'μαι για λίγο όμως!

Ας τα λέμε καλά με την οδοντίατρο...

"Αμα ζυγιστείς και έχεις χάσει βάρος,θα είναι από την πέτρα που σου έβγαλα σήμερα"μου είπε η γυναίκα και δεν είχε άδικο.

Καθάρισε μόνο την κάτω γνάθο και μου παρήγγειλε το εμφύτευμα που επί 2,5 χρόνια καθυστερούσα να βάλω

Κάθεστε;

1000 ευρώ για οδοντίατρο θέλω μόνο,τα 800 είναι του εμφυτεύματος

Και αύριο έχω πάλι επίσκεψη!!

:confused::confused::confused::confused:

Ντούπι!!

Απόστημα δεν υπάρχει,αλλά έχω ουλίτιδα φουλ και χρειάζεται και ένα σφράγισμα αντικατάσταση

Είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες...Για τα λεφτά που θα μου φύγουν,ντε!!!

Ας είναι καλά τα δοντάκια σου και τα λεφτά βρίσκονται! Να τα δίνεις λίγα - λίγα δεν μπορέις?

Εφτιαξα ξανά κέικ σήμερα για τον αντρούλη που περνά φάση σαβουρώματος...Και πότε δεν περνάει δηλαδή.Τωρα περνάω κι εγώ τέτοια φάση και αλιμονό μου...

Συγκρατήσου!!!!!

Εφτιαξα τη βασική συνταγή και προσθεσα τις γεύσεις μετά,το λοιπόν έχω σκέτο,με σοκολάτα,με καραμελωμένα φρουτάκια και με αμύγδαλα!!!Κοπιάστε για καφεδάκι!!

Έναν φραπέ γλυκό με γάλα κι έφτασα!!!!!

Να σας πω να γελάσετε κιόλας...

Το Σάββατο μέσα στο αυτοκίνητο είχαμε βάλει ραδιόφωνο και ο περιστέρης που δεν συμπαθεί καθόλου τα χιτάκια της εποχής και γενικότερα τα καψουροτράγουδα κτλ κτλ,ενώ εγώ τα κάνω κέφι για να ξεδίνω,άλλαζε τους στίχους στα τραγούδια...

Πολύ το γλεντήσαμε!!

Ελεγε πχ το τραγουδάκι "κάθε μας φιλί και δάκρυ..."έλεγε ο αντρούλης "πάρε ενα σφυρί και βαρ'τη"!!!

"ενα τσιγγανάκι είπε..." και ο περιστέρης "ενα σαγανάκι ήρθε..."

Και τι άλλο να θυμηθώ η γυναίκα!!!

Το καλό είναι ότι δεν πλήττω καθόλου,όπως καταλαβαίνετε...

Αυτό είναι, stand up commedy στο αυτοκίνητο!

Να σας πω και τα άσχημα τώρα...

Οχι ότι δεν τα γνωρίζετε...

Η οδοντίατρος μου είπε ότι πλέον δεν υπάρχουν υλικά στην αγορά για τη δουλειά της.'οτι ψάχνει μανιωδώς να βρει και να κάνει αποθέματα.Δυσκολεύεται μέχρι και τα γάντια που χρειάζεται να βρει

Και μου είπε ότι σε λίγο γενικά δεν θα υπάρχουν φάρμακα και γι'αυτό να σπεύσω να προμηθευτώ κάποια βασικά,κυρίως να υπάρχουν και για το παιδί

Το ίδιο μου επιβεβαίωσε και η γειτόνισσα και φίλη φαρμακοποιός μετά και έχω πέσει στη μαυριλα

Για να καταλάβω...

Πόλεμο έχουμε τελικά;

Ας βγουν αυτοί που πρεπει να το πουν ευθεως επιτέλους

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αλήθεια ή το κάνουν για να εκβιάσουν καταστάσεις!

Αυτά για τώρα! Θα μπω το βράδυ αν προλάβω!

Μα΄κια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι πάλι. Τόση ώρα μου έχει κολλήσει το τραγούδι της Λορήν και είμαι σίγουρη ότι οι από πάνω μου (Γερμανοί) και οι από κάτω μου (Κούρδοι) έχουν μάθει και τους στίχους. Αν δω ότι δεν τους έμαθαν ακόμη, θα επιμένω λίγο ακόμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτι που δεν είχα συνειδητοποιήσει για να σας πω είναι ότι αυτή τη στιγμή που γράφω είναι 21:50 και έξω υπάρχει ακόμη λυκόφως. Καλά μου έλεγαν οι κάτοικοι εδώ, ότι θα βραδιάζει στις 10 παρά το βράδυ. Το πρόβλημα σε μας θα είναι αργότερα κατά τον Ιούνιο που θα θέλει η μικρή να κοιμηθεί ανάμεσα 21:00 - 21:30 και θα βλέπει έξω τον ήλιο.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, αυτό ισχύει και για σας σε οποιαδήποτε έλλειψη.

Έβιρι η περιγραφή του πάρτυ ήταν πολύ όμορφη και σίγουρα ήταν και καλά οργανωμένο!

Όσο για τα φάρμακα να είσαι καλά που μας σκέφτεσαι!

Εδώ είμαι πάλι. Τόση ώρα μου έχει κολλήσει το τραγούδι της Λορήν και είμαι σίγουρη ότι οι από πάνω μου (Γερμανοί) και οι από κάτω μου (Κούρδοι) έχουν μάθει και τους στίχους. Αν δω ότι δεν τους έμαθαν ακόμη, θα επιμένω λίγο ακόμη.

επανάληψη μήτηρ μαθήσεως, δεν λένε????;)

Κάτι που δεν είχα συνειδητοποιήσει για να σας πω είναι ότι αυτή τη στιγμή που γράφω είναι 21:50 και έξω υπάρχει ακόμη λυκόφως. Καλά μου έλεγαν οι κάτοικοι εδώ, ότι θα βραδιάζει στις 10 παρά το βράδυ. Το πρόβλημα σε μας θα είναι αργότερα κατά τον Ιούνιο που θα θέλει η μικρή να κοιμηθεί ανάμεσα 21:00 - 21:30 και θα βλέπει έξω τον ήλιο.

Συμφωνώ μαζί σου! Πως κοιμάσαι για βράδυ όταν έξω έχει ακόμη ήλιο??


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η απουσιολόγος εδώ?:rolleyes: Ελπίζω να μην μ' αφήσει μεταξεταστέα λόγω ελλειπούς φοίτησης!!:tongue:

Καλησπέρα κορίτσια μου, τι μου κάνετε? Η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη, δουλεύω σαν σκυλί τελευταία. Τρέχω και με τα εξωσχολικά του γιού μου (πρόβες, πρεμιέρες, κ.λ.π.):roll:(και με τ' αντίστοιχα των παιδιών των φίλων):roll:, οπότε...:cool:

Ένα γρήγορο διάβασμα έκανα στα τελευταία, δεν θυμάμαι πολλά.

Μαράκι, να σας ζήσει η Εφούλα σας!! Υγεία και χαρές να έχει σε όλη της της τη ζωή!!

Αγγελικούλα, να τα εκατοστήσεις!!

Ελένη, μη μιλάς για ημικρανίες κι εσύ Περιστεράκι για δόντια... Πονεμένες ιστορίες!!

Αννούλα, με το καλοοοοοό!!!!

Αχ Δωράκι μου, σε σκέφτομαι, θέλω να σε πάρω τηλ κι όλο ξεχνιέμαι με τα τρεχάματα.

Εβίρι μου, σ' ευχαριστούμε πολύ για την προθυμία σου με τα φάρμακα.

Πείτε καμιά ΕΥΚΟΛΗ:mrgreen: συνταγή για μελιτζάνες. Να τις βάλω στο φούρνο χωρίς να τις τηγανήσω πρώτα (δεν νομίζω να "κολλάνε"), με τυριά? Δεν τις έχω ξαναφτιάξει έτσι. Τι λέτε?

Αποσύρομαι στα ενδώτερα, σματς σμουτς στα μαγουλάκια σας!!:D


Link to comment
Share on other sites

Ζωπ μπορείς άνετα να τις βάλεις στο φούρνο χωρίς να τις τηγανίσεις πρώτα.

Με τυριά θα γίνουν πολύ νόστιμες, αν θες μπορείς να βάλεις σάλτσα και καρότα, κρεμμύδι, μαϊντανό (και τα υπόλοιπα υλικά ενός κοκκινιστού φαγητού) στο ταψί μαζί με τις μελιτζάνες να ψηθούν όλα μαζί, προς το τέλος να βάλεις λίγα ζυμαρικά κατά προτίμηση μικρά (κοχυλάκια, βίδες, αχιβάδες, πένες κλπ) και λίγη ώρα πριν το βγάλεις από το φούρνο ρίξε τα τυριά. Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Συννεφιές, συννεφιές όταν δεν σε βλέπω έχω ακεφιές!!!!

Μεταξάκι μου μετέδωσες το.....τραγουδιστικό μικρόβιο!!!!!

Σήμερα τρώμε γιουβαρλάκια που θα φτιάξει η πεθερά μου.

Ζωπ οι μελιτζάνες στον φούρνο γίνονται μούρλια χωρίς να έχει προηγηθεί τηγάνι. Σε συνδιασμό με τα τυριά......μιαμ μιαμ μιαμ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...