Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

δηλαδή το πόσο ζήλεψα την κουμπάρα σου ρε Δώρα!ένα σπίτι γεμάτο παιδάκια!!!!!κ δη κορτσόπαν!πωωωωωωωωωωωωωω!!!!!δατς ιτ!!!
ευχομαι συντομα να γεμισει το σπιτι σου παιδακια φεφακια!!!
έφτασεεεεεε ! Κι εγώ χθες είχα την φαεινή ιδέα να ζυγιστώ λέει... τί το θες μανδάμ ???? σάμπως βλέπεις να σου επιπλέουν τα παντελόνια ? να περισσεύεις ???? :cool: καλά κρασιά, άντε στην υγειά μας βρε παιδιά...ωραια εικονα ειμαστε!!!οι αφρατοσυμπεθερες!!!!χαχααα

!!!! Πάρε κόσμε ! {αν κι εγώ, από νυφαδιά είμαι σούπερ ντούπερ καλυμμένη ;)}

δεν πιστευω να ψαχνεις αλλη????:eek::eek:
Όποτε παμε ο Ρ χορταινει παιχνιδια.......αχ,του λειπει τοσο η παρεα παιδιων......QUOTE]και η δικια μου το ιδιο κανει!!!:(:(
Χθες βράδυ μετά από 1000 χρόνια βγήκαμε μόνοι μας με τον άντρα μου και άλλαξε η ψυχολογία μου!!Ειμαι άλλος άνθρωπος!!:Pτι καλα!!!!χαιρομαι που περασατε τελεια και ελπιζω να το κανονησετε ξανα συντομα;)

Το απογευμα θα πάμε τον μπούλη μας σε παιδότοπο για πρώτη φορά

Δηλαδή εχει ξαναπάει,ως βρέφος σε καροτσάκι,δεν έπαιξε

Περιμένω με ανυπομονησία να δω αντιδράσεις του

ελπιζω να το διασκεδασει!!!!
Το φωνάζω και το διαλαλώ στον περιστέρη να δει τι γίνεται στον κόσμο που τσιγκουνεύεται να κάνει το 2ο!!!:tongue::tongue:
μακαρι να ερθει γρηγορα και το δευτερο περιστερακι,λ στο ευχομαι απτην καρδια μου!!!εμεις ειμαστε το αντιθετο...ο αντρουλης θελει τωρα τελευταια εντονα...εγω θελω αλλα...ειναι πολλα τα αλλα που με κρατανε:rolleyes::rolleyes:
Μπες!!Εχει πολλά να δεις!!:shock:
ξεκινησα χθες και κολλουσε συνεχεια. ισα που καταφερα να σχολιασω ενα μυνημα της αννουλας και κολλησε παλι. το απογευμα θα τον παει ο αντρουλης στο ρεκτιφιε. ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο γιατι λεφτα δεν υπαρχουν για αλλα εξοδα:rolleyes::rolleyes::|:neutral:οποτε φεις γιοκ μεχρι νεωτερας!!!:(:(

[

!ο στρουμφουλης εφτασε τα 2300 κ γυρω στις 17-24Ιουνιου γενναμε!αχ λιγο ακομα κ το θαυμα ερχεται!!!!!!!!!!!

φιλακια ομορφες!

λιγο εμεινε!!!ντουπιιιιι!!!ε-ε-ερχεται ο στρουμφουλης!!!!
Kαλημέραααα!!!!

Τελικά είμαι τέρας ψυχραιμιας!!!! (λέμε τώρα....) Χθες πήγα στον φίλο μου τον οδοντίατρο και μου έκανε την υπόλοιπη απονεύρωση ΧΩΡΙΣ αναισθησία!!!!πονεσα και μονο που το ακουσα:shock::shock::shock:μπραβο σου!!!!

Για σήμερα έκανα ρεβυθούμπες!!!στειλε πιατακι!!!μαρεσει αλλα δεν φτιαχνω συχνα γιατι δεν τρωει ο χαμπυ

Καλημέρα μαγειροφιλεναδίτσες μου!καλημερα

Σήμερα ο καιρός είναι συννεφιασμένος. Ελπίζω να μην βρέξει.και μεις συννεφια. ως ποτε πιααα???ιουνης μπαινει!!!!

Νυστάζωωωωωωω! Χθες έκανα και την πρώτη μου on line συνομιλία στο φατσοβιβλίο με κάποια ψυχή ........

μπραβο, καλη αρχηηη:D:D
Καλημέρα φιλενάδες μου!

Ξύπνησα πτώμα,ως συνήθως...κουραγιο φιλεναδα

Χθες τελικά καθ'οδόν για τον παιδότοπο ο μικρός κοιμήθηκε στο καθισματάκι αυτοκινήτου και δεν ξυπνούσε με τίποτα!Οπότε σκεφτήκαμε ότι δεν έχει νόημα να πάμε παιδότοπο και πήγαμε για καφεδάκι παραθαλάσσια.Ο δε μικρός κοιμόταν στο καρότσι σχεδόν μέχρι που φύγαμε.Και μετά όπως ήταν φυσικό λύσσαξε μέχρι αργά...κριμαααα...τουλαχιστον απολαυσατε τον καφε σας

Δεν έχει καθόλου πρόγραμμα αυτό το παιδί κι όσο κι αν προσπαθώ να το βάλω δεν μπαίνει με τίποτα!!Ανυπότακτο!!!θα μπει σιγα σιγα...μην αγχωνεσαι γιαυτα!!!

Και είχα και έναν σκασμό δουλειές χθες βράδυ!Σιδέρωσα δυο πλυντήρια,έβαλα άλλα δύο με το νυχτερινό και τα άπλωσα,έφτιαξα κοτόσουπα του μικρού για σημερα.Κοιμήθηκα κατά τις 2.

Το βλασταράκι μου ξύπνησε στις 7,ήπιε γαλατάκι και τώρα κοιμάται.Ετσι γίνεται πάντα και δεν κλείνει μάτι το μεσημέρι,με αποτέλεσμα να κοιμάται κατα τις 7 και μετα να έχουμε ολονυχτίες.

Μα πότε θα ρθει το καλοκαίρι επιτέλους;ποτε???ΠΟΤΕ!!!!!

Εχω τις γκρίζες μου!!!γιατιιιι????

Με τη δίαιτα...Δεν μπορώ να τηρήσω ενα πρόγραμμα και να κρατήσω χαρακτήρα και έχω αρχίσει να παίρνω.Αμα το ράψω δυο μέρες -το ξέρω-θα επανέλθω και θα μπω σε τάξη,αλλά δεν το παίρνω απόφαση...Χρειάζεται μια σακοράφα για να μου ραψω το στόμα!!!μια και για μενα παρακαλωωωω!!!

Ελένη ηρωίδα!!Εχω τη Δευτέρα ραντεβού και έχω πάθει κατάθλιψη!!

εγω ακομη να κλεισω ραντεβου!!!!καλα κουραγια!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Άργησα σήμερα γιατί έλειπα το πρωί στο σχολείο με την εκδήλωση. Μαζευτήκαμε σήμερα μαζί με τα παιδιά ανά τάξη λίγα-λίγα στο γυμναστήριο, που είχαν βάλει δύο πάγκους με τα φαγητά και γλυκά που έφτιαξαν οι μαμάδες, με σκοπό λέει να πάρουμε πρωινό με τα παιδάκια δοκιμάζοντας φαγητά από άλλες χώρες. τι ωραιες εκδηλωσεις που κανουν!!!!και αρκετα συχνε αποτι εχω παρατηρησει!!!αραγε στα ελληνικα δημοτικα γινεται κατι αναλογο??.
ενώ ήμουν ρετάλι από κούραση γιατί γύρισα αργάμιση λόγω μήτιγκ...τελικά μου βγήκε υπερένταση....σέρνομαι όμως κ λέω να σας καληνυχτίσω!

καλό μας ξημέρωμα!!!!!

ελπιζω να ξεκουραστεις το σκ
κ εγώ έτσι έλεγα, ότι θα κοιμηθώ νωρίτερα από την σύσα, αλλά τελικά με έπιασε υπερένταση από όσα διαδραματίστηκαν στη δουλειά όλη τη μέρα...

τα νέα είναι μάλλον καλά, αλλά περιμένουμε έγκριση από κάπου,...δεν είναι κ εύκολο.ευχομαι ολα να πανε καλα

θα έχω νεότερα προσεχώς. πάντως ο όγκος της δουλειάς θα αυξηθεί! αυτό είναι το μόνο σίγουρο. οι προϋποθέσεις θα παίξουν.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

για σήμερα τρώω πεταλούδες με κιμά εγω, το παιδί κ ο φέφος κεφτέδες με πατάτες.μμμμμ...μαλεσει!!!!νοτιμο!!!!(που λεει και το παιδι μου!!!)

χθες δεν είχα κουράγιο ούτε παραμύθι να της διαβάσω!!!!! μόνο καθίσαμε στο κουβερλί που έστρωσα κάτω κ κάναμε κουπί κλπ ποσο ναντεξει η ερμη μανα???!!!:rolleyes::rolleyes:

αύριο λέμε να αφήσουμε το παιδί από το πρωί έως το απόγευμα στα πεθερικά, να κάνουμε καμιά δουλειά κ να πάμε για καφεδάκι τα δυο μας!

την έχουμε καταβρει με τα Σάββατα!!!!!;)να περασετε καλα. και εμενα θελει ο αντρουλης αλλα νιωθω ασχημα οταν αφηνω το παιδι. θα μου περσει γιατρε????

κανόνισα να έρθει κοπέλα να μου περιποιηθεί τις πατούσες, να μου βάψει νυχάκια ποδιών, γιατί χεριών τελείωσαν (δαγκώνω νυχάκια-εξαφανίζω νυχάκια, είμαι πόκεμον:tongue:)

αχχχ και εγωωω!!!το χρειαζομαι επιγοντως!!!
Ελενίτσα μου αυτό λέγεται μαζοχισμός my dear!!!!!!!Προτιμώ την ενεσούλα!!!!!
εγω για σφραγισμα και θελω ενεσουλα!!!
Εβίρι μου σε ευχαριστώ για τις συμβουλές διαίτης σου!Η θέλησή μου με έχει εγκαταλείψει μαμώτο...

Να κατσω για να φάω;Χαχαχαχαχα!Ορθια τρώω και δυστυχώς ο μικρός ούτε μια σαλάτα δε με αφήνει να κόψω.

Αλλά πού θα πάει,θα μου ξανάρθει η διάθεση για διαιτούλα...

θασουρθει παλι, μην αγχωνεσαιι!!!θα μιλησουμε παλι, μακια
Τό σχόλιο για το κουπί κ τη δουλειά...γάντι!!!ναι πολυ πετυχημενο!!!!

τί άψογη αγάπη μου που αν σας δείξω πατούσες, νύχια ποδιών θα τραβάτε τις κοτσίδες σας!!!!!ούτε τα χόμπιτ τέτοια πόδια!!!!:rolleyes::oops:χαχααααα

εγώ νιώθω σαν μπαλόνι από άποψη κιλών! το τί κομπόσταροδάκινο κατεβάζω. τρώει κ η σύσα! της αρέσει!

για αύριο θέλω πίτσα..........βασικά κ τώρα θέλω, αλλά ντεν!

μονο μπαλονι!!!σαν μοσχαρι εγω νιωθω!!!μεχρι το απογευμα ειμαι κιουρια, το βραδυ πεφτω με τα μουτρα σαν λυσσασμενο σε οτι βρω μπροστα μου!!!!:evil::evil::evil:λεω να παω να κανω τεστ δυσανεξιας, αυτο που το κανεις και σου λεει ποιες τροφες σε παχαινουν και ποιες σε αδυνατιζουν...λετε ναναι μουφα???
Link to comment
Share on other sites

καλημερα δεν ειπα!!!καλημερα, καλημερα, αν και για μενα δεν ειναι πολυ καλη!!!η μικρη χθες το απογευμα ειχε πολυ βηχα, πηγαμε παλι κατα τις 9 στην παιδιατρο και μας ειπε οτι αφου δεν την επιασε και το σιροπι πρεπει να παρει αντιβιωση!!!ΠΑΛΙ!!!σε 18 μερες παλι!!!!φφφφφφ!!!εχω απελπιστει που συνεχεια παιρνει φαρμακα το μωρο μου!!!τι κανω λαθος μου λετε???γιατι κατι κανω λαθος, δεν μπορει!!!μου λεει ειναι πολυ ευαισθητος οργανισμος και εχουμε κανει οτι ειναι εφικτο στην παιδοπνευμονολογια. σε κανα 2 χρονια θα δουμε βελτιωση:(:(:(το λυπαμαι το καημενο!!!μας εδωσε κλαρισιντ-δεν την θελει καθολου. ποση πικρη ειναι???!!!φαρμακιιι!!!:(:(αλλα ειναι αποτελεσματικη και καταπολεμα το μικροβιο που εχουμε(δεν το θυμαμαι:confused::confused:)...

καταταλλα ησυχια. χθες μαγειρεψα φακη για σημερα, παιξαμε με το μωρακι μου και κοιμηθηκε νωρις. την ρωταω χθες:πως τα περασες αγαπη μου στο σχολειο σημερα???τελεια μαμα, μου λεει:D:Dτο τι γελια καναμε δεν λεγεται.

ο αντρουλης θα παει αυριο να της παρει κουνια και να την βαλει στο μπαλκονι γιατι συνεχεια θελει κουνια μπελα!!!

θα μπω παλι αργοτερα, επεσε δουλεια, σας φιλωωωω

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι συντομα να γεμισει το σπιτι σου παιδακια φεφακια!!!

μακάρι!

εμεις ειμαστε το αντιθετο...ο αντρουλης θελει τωρα τελευταια εντονα...εγω θελω αλλα...ειναι πολλα τα αλλα που με κρατανε:rolleyes::rolleyes:

ξεκινησα χθες και κολλουσε συνεχεια. ισα που καταφερα να σχολιασω ενα μυνημα της αννουλας και κολλησε παλι. το απογευμα θα τον παει ο αντρουλης στο ρεκτιφιε. ελπιζω να μην εχει κατι σοβαρο γιατι λεφτα δεν υπαρχουν για αλλα εξοδα:rolleyes::rolleyes::|:neutral:οποτε φεις γιοκ μεχρι νεωτερας!!!:(:(

να υποκύψεις στις επιθυμίες του αντρούλη σου!!!;)

Γιατί καλέ δεν έχεις δοκιμάσει πεταλούδες του αγρού στιφάδο;

πουτουλούδες νο! στιφάδο ναι!!!κάτι μου είπε η μάνα μου γι ακόκορα στιφάδο την κυριακή...

ελπιζω να ξεκουραστεις το σκ

το έχω δρομολογήσει φιλενάδα!

αχχχ και εγωωω!!!το χρειαζομαι επιγοντως!!!

σύντομα να το κάνεις να ανανεωθείς!

μονο μπαλονι!!!σαν μοσχαρι εγω νιωθω!!!μεχρι το απογευμα ειμαι κιουρια, το βραδυ πεφτω με τα μουτρα σαν λυσσασμενο σε οτι βρω μπροστα μου!!!!:evil::evil::evil:λεω να παω να κανω τεστ δυσανεξιας, αυτο που το κανεις και σου λεει ποιες τροφες σε παχαινουν και ποιες σε αδυνατιζουν...λετε ναναι μουφα???

δεν νομίζω. απλά στοιχίζει.

καλημερα δεν ειπα!!!καλημερα, καλημερα, αν και για μενα δεν ειναι πολυ καλη!!!η μικρη χθες το απογευμα ειχε πολυ βηχα, πηγαμε παλι κατα τις 9 στην παιδιατρο και μας ειπε οτι αφου δεν την επιασε και το σιροπι πρεπει να παρει αντιβιωση!!!ΠΑΛΙ!!!σε 18 μερες παλι!!!!φφφφφφ!!!εχω απελπιστει που συνεχεια παιρνει φαρμακα το μωρο μου!!!τι κανω λαθος μου λετε???γιατι κατι κανω λαθος, δεν μπορει!!!μου λεει ειναι πολυ ευαισθητος οργανισμος και εχουμε κανει οτι ειναι εφικτο στην παιδοπνευμονολογια. σε κανα 2 χρονια θα δουμε βελτιωση:(:(:(το λυπαμαι το καημενο!!!μας εδωσε κλαρισιντ-δεν την θελει καθολου. ποση πικρη ειναι???!!!φαρμακιιι!!!:(:(αλλα ειναι αποτελεσματικη και καταπολεμα το μικροβιο που εχουμε(δεν το θυμαμαι:confused::confused:)...

δεν κάνεις τίποτα λάθος! είναι μικρά κ ευαίσθητα. κατά τη γνώμη μου εμείς οι μανάδες πρέπει να δίνουμε βάρος στη διατροφή. όσπρια, λαχανικά, φρέσκους χυμούς, φρούτα. από εκεί κ πέρα, το παίρνουμε απόφαση κ κάνουμε ό,τι μας λένε οι γιατροί!

η σύσα συνεχίζει σταθμό. ο φέφος αναρωτιέται μέχρι πότε θα έχουμε νέο κρούσμα! έχει απελπιστεί!

καταταλλα ησυχια. χθες μαγειρεψα φακη για σημερα, παιξαμε με το μωρακι μου και κοιμηθηκε νωρις. την ρωταω χθες:πως τα περασες αγαπη μου στο σχολειο σημερα???τελεια μαμα, μου λεει:D:Dτο τι γελια καναμε δεν λεγεται.

αγαπούλα! εγώ όταν την ρωτάω τί έκανε η δασκάλα της, τα άλλα παιδάκια μου μαρτυράει ότι την μάλωσε η δασκάλα ή ότι η δασκάλα μάλωσε κάποιο κοριτσάκι κλπ....συνήθως γιατί κάνει μαμουνιές στο τάισμα! δεν συγκεντρώνεται!

ο αντρουλης θα παει αυριο να της παρει κουνια και να την βαλει στο μπαλκονι γιατι συνεχεια θελει κουνια μπελα!!!

θα μπω παλι αργοτερα, επεσε δουλεια, σας φιλωωωω

θα την χαρεί πολύ την κούνια! να ρίξετε μια ματιά σε κούνια με 2 θέσεις, ώστε όταν έχετε επισκέψεις από παιδάκια να κάνουν 2-2! κ εμείς έχουμε διθέσια κούνια.

πεινάω!!!!!!!!άντε θα φάω τώρα την μπανάνα μου!

σήμερα λέω να σχολάσω 4.30!

θέλω να αλλάξω σεντόνια, πετσέτες, να κάνω μια πατατοσαλάτα με τόνο που την σκέφτομαι από χθες. πειράζει να βάλω κ αβγό βραστό;

είμαι η φίλη σας ο λιχούδης!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

τι ωραιες εκδηλωσεις που κανουν!!!!και αρκετα συχνε αποτι εχω παρατηρησει!!!αραγε στα ελληνικα δημοτικα γινεται κατι αναλογο??.

Στο σχολείο της Ελλάδας που πήγαν οι κόρες μου, δεν έκαναν τέτοια πράγματα. Μόνο κάτι μπαζάρ και εκθέσεις βιβλίου τα χριστούγεννα έκαναν.

η μικρη χθες το απογευμα ειχε πολυ βηχα, πηγαμε παλι κατα τις 9 στην παιδιατρο και μας ειπε οτι αφου δεν την επιασε και το σιροπι πρεπει να παρει αντιβιωση!!!ΠΑΛΙ!!!σε 18 μερες παλι!!!!

φφφφφφ!!!εχω απελπιστει που συνεχεια παιρνει φαρμακα το μωρο μου!!!τι κανω λαθος μου λετε???γιατι κατι κανω λαθος, δεν μπορει!!!μου λεει ειναι πολυ ευαισθητος οργανισμος και εχουμε κανει οτι ειναι εφικτο στην παιδοπνευμονολογια. σε κανα 2 χρονια θα δουμε βελτιωση:(:(:(το λυπαμαι το καημενο!!!μας εδωσε κλαρισιντ-δεν την θελει καθολου. ποση πικρη ειναι???!!!φαρμακιιι!!!:(:(αλλα ειναι αποτελεσματικη και καταπολεμα το μικροβιο που εχουμε(δεν το θυμαμαι:confused::confused:)...

Κάνε υπομονή, πρέπει να μεγαλώσει λίγο ακόμη για να δεις διαφορά στη συχνότητα που θα αρρωσταίνει. Θα δεις σίγουρα διαφορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελένη έχω την εντύπωση πως πεταλούδες πρέπει να εννοεί τα ζυμαρικά φαρφάλες ή φιογκάκια.

Φέφι έτσι είναι?????

ε, πέστο ντε!

Είπα κι εγώ, κυκλοφόρισε νέο ζυμαρικό και μου ξέφυγε;;;;;:tongue:

καλημερουδια ομορφες!τι καλες που ειστε κ σχολιαζεται τοσο ομορφα τις φωτο μου στο φατσαβιβλιο,σας ευχαριστω!!!!!!!

Επειδή μας εμπνέεις και σου έχουμε αδυναμία!;)

ενα εχω να πω ΕΛΕΝΗ εισαι ΘΕΑ!!!!!!!!εγω κ μονο που διαβασα τι εκανες χωρις ναρκωση τα κανα πανω μου...ειπαμε ο οδοντιατρος ειναι ΚΑΚΑ ΠΡΑΓΜΑ χιχιχιχιχι!!!

Αμα σου πω πως μου γύρισε.....

Μου είπε μια ιστορία για μια κοπέλα που την θαύμασε για το θάρρος της γιατί ήταν έγγυος και έπρεπε να κάνει την απονεύρωση χωρίς αναισθησία, και την έκανε το θηρίο!!!!:rolleyes:

η μικρη χθες το απογευμα ειχε πολυ βηχα, πηγαμε παλι κατα τις 9 στην παιδιατρο και μας ειπε οτι αφου δεν την επιασε και το σιροπι πρεπει να παρει αντιβιωση!!!ΠΑΛΙ!!!σε 18 μερες παλι!!!!φφφφφφ!!!εχω απελπιστει που συνεχεια παιρνει φαρμακα το μωρο μου!!!τι κανω λαθος μου λετε???γιατι κατι κανω λαθος, δεν μπορει!!!

Τίποτα δεν κάνεις λάθος! Απλώς τα κοριτσάκια μας, μας βγήκαν πολύ ευαισθητούλια!

Και για να ηρεμήσεις θα σου πω κάθε χρόνο και καλύτερα!

Οπως είσαστε εσείς, ήμασταν κι εμείς περσυ! Σε πληροφορώ ότι το φέτος δεν έχει καμία μα καμία σχέση!

Αρρώστησε πολύ λίγες φορές κι αυτές στο πόδι! Χρειάστηκε βέβαια να πάρουμε αντιβίωση ανά τακτά χρονικά διαστήματα αλλά πιο πολύ προληπτικά λόγω της ευαισθησίας που έχουμε στα αυτιά!

Υπομονή και θα δεις την διαφορά που θα έχει του χρόνου και δεν θα το πιστεύεις!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

πού εξαφανιστήκατε αγαπούλες;

πάω να φάω κ όταν επιστρέψω να ειστε όλες εδώ!

φιλάκια!

Να κάνουμε και καμιά δουλειά...

Εγώ πχ επί 1 και πλέον ώρα προσπαθούσα να κοιμήσω το σπλάχνο μου,για να μην κοιμηθεί πάλι στις 7 για μεσημέρι και λυσσάξει όλη τη νύχτα

Πώς βαριέμαι...

Σκέφτομαι πόσα έχω να κάνω και πάλι απόψε...

Να σιδερώσω δυο πλυντήρια και να βάλω άλλα δυο...

Link to comment
Share on other sites

εδώ μέσα γίνονται σόδομα κ γόμορα!!!!!

μπουρλότο!!!!

αααα, σόρρυ αδερφούλα αλλά θέλω να φύγω τρέχοντας σήμερα!!!!! από τη δουλειά! μακριά ρε φούστη μου!

δεν είναι φαντασία μου;;;;;;εεεε;;;;;;

έχω λαλήσει με όσα είδα!!!!!κατά λάθος προφανώς πέτυχα πάνω σε περιστατικό!

Link to comment
Share on other sites

εσύ πολύ καλά κάνεις κ θα τον βάλεις σε πρόγραμμα, ώστε κ ο μικρός να νιώθει ασφάλεια κ εσείς να μπείτε σε σειρά!

πρέπει να το τηρείς όμως!

δεν υπάρχει αυτό που είδα!!!!!!!έχω μουδιάσει..........

φιλιά! τρέχω στον λατρεμένο μου κ στο σπλάχνο μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εδώ μέσα γίνονται σόδομα κ γόμορα!!!!!

μπουρλότο!!!!

αααα, σόρρυ αδερφούλα αλλά θέλω να φύγω τρέχοντας σήμερα!!!!! από τη δουλειά! μακριά ρε φούστη μου!

δεν είναι φαντασία μου;;;;;;εεεε;;;;;;

έχω λαλήσει με όσα είδα!!!!!κατά λάθος προφανώς πέτυχα πάνω σε περιστατικό!

τι επαθες συμπεθερα;

Να κάνουμε και καμιά δουλειά...

Εγώ πχ επί 1 και πλέον ώρα προσπαθούσα να κοιμήσω το σπλάχνο μου,για να μην κοιμηθεί πάλι στις 7 για μεσημέρι και λυσσάξει όλη τη νύχτα

Αυτο ακριβως!!!!!!

Τελικα καυαφερες να τον κοιμησεις;ηηηη λεω εγω τωρα,σε κοιμησε αυτος;:tongue:

Πώς βαριέμαι...

Σκέφτομαι πόσα έχω να κάνω και πάλι απόψε...

Να σιδερώσω δυο πλυντήρια και να βάλω άλλα δυο...

Ααχχχχ αυτες οι δουλειες να μην τελειωνουν ποτε!!!!!

Κι εγω σκουπισα-σφουγγαρισα-καθαρισα παραθυρα,επλυνα μπαλκονι διοτι ο θησαυρος ξαπλαρει συνεχως κατω...και παει μπουσουλωντας....:shock::shock::shock:...ναι,οταν επρεπε δεν μπουσουλισε,τωρα τον επιασε!!!!

Τωρα θελω να κανω ενα μπανιο και να την αραξω για λιγο στον καναπε...αλλα σιγα...ολο και κατι θα βρω παλι να κανω...:rolleyes:

Μετα θα ξυπνησει ο μπουμπουκος μου και παει λεγοντας.

Σας ειπα οτι θελω ΤΩΡΑ ομως,διακοπες;

ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

εσύ πολύ καλά κάνεις κ θα τον βάλεις σε πρόγραμμα, ώστε κ ο μικρός να νιώθει ασφάλεια κ εσείς να μπείτε σε σειρά!

πρέπει να το τηρείς όμως!

δεν υπάρχει αυτό που είδα!!!!!!!έχω μουδιάσει..........

φιλιά! τρέχω στον λατρεμένο μου κ στο σπλάχνο μου!!!!!!

Πες μαρη τι ειδες,πετας πρωτα κατι και μετα την κανεις με ελαφρια!!!!!

Αντε μας εσκασες!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

εδώ μέσα γίνονται σόδομα κ γόμορα!!!!!

μπουρλότο!!!!...

έχω λαλήσει με όσα είδα!!!!!κατά λάθος προφανώς πέτυχα πάνω σε περιστατικό!

δεν υπάρχει αυτό που είδα!!!!!!!έχω μουδιάσει..........

Φεφούλα ,

ότι είδες κάνε σα να μην το είδες ! Πήγαινε σπίτι, πάρε αγκαλιά την Συσα και τον Φέφο κάνε ντιλίτ !

Καλσπέρα όμορφες !

Κι εγώ σαν εσάς πάω ασσορτί με τον καιρό !

Κι απο ψυχολογία έτσι κι έτσι :| θα μου περάσει -δεν είναι τπτ-

Συμπεθερούλα,

Δεν φταις εσύ καμάρι μου για την ευασιθησία της νύφης μου. Χρόνο με τον χρόνο θα βλέπεις βελτίωση (μέχρι τα 4-5 είναι γενικά)

Εβίρι μου,

Να το κοιτάξεις αυτό με το κότσι. Μήπως φόρεσες κάποιο κλειστό παπούτσι που να σου δημιούργησε πρόβλημα ????

Έλεν2008,

Δεν υπάρχεις λέμε ! Ακούς εκεί χωρίς αναισθησία... μπρρρρρ !

Περιστεράκι,

Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ δυστυχώς. Προσπάθησε να τον βάλεις σιγά σιγά σε πρόγραμμα. Να το τηρείς. Με το μαλακό και σταδιακά . Δύσκολο μεν όχι ακατόρθωτο δε.

Εμείς για σήμερα θα φάμε πολύ νόστιμη ψητή γουρουνοπούλα (μου στέλνει η πεθερούλα από Καλαμάτα !!!!) οπότε με πατατούλες τηγανητές, μια ντοματοσαλάτα είμαστε κομπλέ !

Καλό Σ/Κ σε όλες σας ! Φιλάκια πολλά !

Link to comment
Share on other sites

Με έφαγε η κούραση πάλι Χριστούλη μου.

Μετά το σχολείο πήγα μαζί με την κόρη μου και την τσάντα του σχολείου, σαν να λέμε ήμασταν τρεις στο δρόμο, να πάρουμε το δώρο του παιδιού που κάνει πάρτυ αύριο και μια κολώνια του άντρα μου που του τελειώνει. Το δώρο επειδή το είχα εντοπίσει χτες το πήραμε γρήγορα, αφού συμφώνησε και η κόρη μου. Την κολώνια αργήσαμε να τη διαλέξουμε γιατί μυρίσαμε πολλές και μπερδευτήκαμε μέχρι να αποφασίσουμε.

Μετά περάσαμε από ένα φούρνο και γυρίσαμε σπίτι κατά τις 15:00, ενώ είχε σχολάσει στις 13:00. Έτσι όπως τα γράφω λίγα φαίνονται, όμως το περπάτημα από το ένα μέρος στο άλλο και η ορθοστασία ήταν χορταστικότατα. Αμ το βάρος πού το πας; Αυτή η ριμαδοτσάντα, συν τις τσάντες από το κατάστημα, συν τη δική μου που μου γλίστραγε από τον ώμο, σαν την κακομοίρα ήμουν. Ας στο καλό.

πουτουλούδες νο! στιφάδο ναι!!!

χαχαχαχαχαχα

θέλω να αλλάξω σεντόνια, πετσέτες, να κάνω μια πατατοσαλάτα με τόνο που την σκέφτομαι από χθες. πειράζει να βάλω κ αβγό βραστό;

Εγώ στην τονοσαλάτα πάντα βάζω βραστό αυγό, να βάλεις.

είμαι η φίλη σας ο λιχούδης!!!!;)

χαχαχαχαχα

εδώ μέσα γίνονται σόδομα κ γόμορα!!!!!

μπουρλότο!!!!

αααα, σόρρυ αδερφούλα αλλά θέλω να φύγω τρέχοντας σήμερα!!!!! από τη δουλειά! μακριά ρε φούστη μου!

δεν είναι φαντασία μου;;;;;;εεεε;;;;;;

έχω λαλήσει με όσα είδα!!!!!κατά λάθος προφανώς πέτυχα πάνω σε περιστατικό!

Μπήκα κι εγώ σε μεγάλη περιέργεια.

Κι εγώ σαν εσάς πάω ασσορτί με τον καιρό !

Κι απο ψυχολογία έτσι κι έτσι :| θα μου περάσει -δεν είναι τπτ-

Θέλω να σου πω έναν καλό λόγο, αλλά δε βρίσκω τι; Η λέξη υπομονή είναι πλέον ανούσια έως και γελοία, δεν ξέρω τι να σου πω.

Εβίρι μου,

Να το κοιτάξεις αυτό με το κότσι. Μήπως φόρεσες κάποιο κλειστό παπούτσι που να σου δημιούργησε πρόβλημα ????

Ναι πράγματι, τον Οκτώβριο είχαμε πάει σε μια βάφτιση και από τις 07:00 το πρωί μέχρι τη 01:30 τη νύχτα που επιστρέψαμε με χτύπησαν εκείνα τα παπούτσια γιατί είχαν πρηστεί τα πόδια μου κι από τότε δεν έχω ορθοποδήσει.

Καλό Σ/Κ σε όλες σας ! Φιλάκια πολλά !

Και σε σένα Μεταξάκι, φιλάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...