Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Καλημερούδια!

Ξύπνησα πτώμα,ως συνήθως...

Χθες τελικά καθ'οδόν για τον παιδότοπο ο μικρός κοιμήθηκε στο καθισματάκι αυτοκινήτου και δεν ξυπνούσε με τίποτα!Οπότε σκεφτήκαμε ότι δεν έχει νόημα να πάμε παιδότοπο και πήγαμε για καφεδάκι παραθαλάσσια.Ο δε μικρός κοιμόταν στο καρότσι σχεδόν μέχρι που φύγαμε.Και μετά όπως ήταν φυσικό λύσσαξε μέχρι αργά...

Δεν έχει καθόλου πρόγραμμα αυτό το παιδί κι όσο κι αν προσπαθώ να το βάλω δεν μπαίνει με τίποτα!!Ανυπότακτο!!!

Κάτι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει?????

Και είχα και έναν σκασμό δουλειές χθες βράδυ!Σιδέρωσα δυο πλυντήρια,έβαλα άλλα δύο με το νυχτερινό και τα άπλωσα,έφτιαξα κοτόσουπα του μικρού για σημερα.Κοιμήθηκα κατά τις 2.

Το βλασταράκι μου ξύπνησε στις 7,ήπιε γαλατάκι και τώρα κοιμάται.Ετσι γίνεται πάντα και δεν κλείνει μάτι το μεσημέρι,με αποτέλεσμα να κοιμάται κατα τις 7 και μετα να έχουμε ολονυχτίες.

Τι καιρό έχετε;

Εδώ κρύο και βροχές!!

Μα πότε θα ρθει το καλοκαίρι επιτέλους;

Το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ!

Εχω τις γκρίζες μου!!!

Πώς λέμε έχω τις μαύρες μου;

Με τη δίαιτα...Δεν μπορώ να τηρήσω ενα πρόγραμμα και να κρατήσω χαρακτήρα και έχω αρχίσει να παίρνω.Αμα το ράψω δυο μέρες -το ξέρω-θα επανέλθω και θα μπω σε τάξη,αλλά δεν το παίρνω απόφαση...

Χρειάζεται μια σακοράφα για να μου ραψω το στόμα!!!

μην αγχώνεσαι! Και να ξεφύγεις λίγο δεν χάλασε ο κόσμος!

Ελένη ηρωίδα!!Εχω τη Δευτέρα ραντεβού και έχω πάθει κατάθλιψη!!

δεν παίζεσαι!

κ εγώ έτσι έλεγα, ότι θα κοιμηθώ νωρίτερα από την σύσα, αλλά τελικά με έπιασε υπερένταση από όσα διαδραματίστηκαν στη δουλειά όλη τη μέρα...

τα νέα είναι μάλλον καλά, αλλά περιμένουμε έγκριση από κάπου,...δεν είναι κ εύκολο.

θα έχω νεότερα προσεχώς. πάντως ο όγκος της δουλειάς θα αυξηθεί! αυτό είναι το μόνο σίγουρο. οι προϋποθέσεις θα παίξουν.

να κοιτάξουν να σας πληρώσουν πρώτα γιατί ως γνωστόν, νυστικό αρκούδι δεν χορεύει!

για σήμερα τρώω πεταλούδες με κιμά εγω, το παιδί κ ο φέφος κεφτέδες με πατάτες.

Μιάμ! Ωραία φαγάκια και τα δύο!

χθες δεν είχα κουράγιο ούτε παραμύθι να της διαβάσω!!!!! μόνο καθίσαμε στο κουβερλί που έστρωσα κάτω κ κάναμε κουπί κλπ

αύριο λέμε να αφήσουμε το παιδί από το πρωί έως το απόγευμα στα πεθερικά, να κάνουμε καμιά δουλειά κ να πάμε για καφεδάκι τα δυο μας!

την έχουμε καταβρει με τα Σάββατα!!!!!;)

Σούπερ ιδέα για σούπερ τρελίτσες!!!!

κανόνισα να έρθει κοπέλα να μου περιποιηθεί τις πατούσες, να μου βάψει νυχάκια ποδιών, γιατί χεριών τελείωσαν (δαγκώνω νυχάκια-εξαφανίζω νυχάκια, είμαι πόκεμον:tongue:).

Κι εγώ θέλω να το κανονίσω αυτό κάποια στιγμή!

νυστάζωωωωωωωωωω

Μπορώ να μαντέψω με ποια ψυχή...:tongue::tongue::tongue:

Με μένα πότε;

περιστεράκι μου μόνο βράδυα μπορώ να μπω από το σπίτι. Όταν όλοι ησυχάζουν!

Αχ τις νύχτες οργιάζω με τις οικιακές δουλειές με το νυχτερινό και δεν μπαίνω

Μίλησα κι εγώ με μια γλυκειά φωνούλα χθες...

Ενα "γεια"είπαμε,δεν προλαβαίναμε γιατί ετοιμαζόμασταν για τη βόλτα μας

Φέφι έχω απορία. Στείλε μήνυμα όταν μπορείς να τα πούμε τηλεφωνικώς!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα λέω να φτιάξω αρακά αν δεν αλλάξω γνώμη.

Τελικά είμαι τέρας ψυχραιμιας!!!! (λέμε τώρα....) Χθες πήγα στον φίλο μου τον οδοντίατρο και μου έκανε την υπόλοιπη απονεύρωση ΧΩΡΙΣ αναισθησία!!!!

Μπόη μπόη μπόη μπόη μανούλα μου.

Εβιρι γιατί αλλάζετε πάλι σχολείο;

Το γερμανικό σύστημα έχει το δημοτικό μέχρι την Δ' σε ένα σχολείο και τις υπόλοιπες τάξεις σε άλλο σχολείο. Πώς λέμε εμείς ότι αλλάζουμε από το δημοτικό και πάμε στο γυμνάσιο και έτσι αλλάζουμε και κτίριο, εεεε αυτό ακριβώς.

Επίσης όταν έχουμε τέτοιες εκδηλώσεις ΠΑΝΤΑ άνετα παπουτσάκια!!!;)

Φορούσα ίσια σανδάλια με κορδόνι διχάλα. Παρατηρώ όμως, πως ό,τι παπούτσι και να βάλω με το περπάτημα ύστερα από λίγη ώρα πονάω κάτω από τον κόμπο του μεγάλου δακτύλου. Έχω βγάλει ένα κότσι εκεί, εδώ και μερικούς μήνες και υποφέρω κάθε φορά σχεδόν με κάθε παπούτσι.

Και το καφεδάκι που είπιατε παραλιακά πολύ καλό ήταν. Δεν πειράζει την επόμενη φορά θα πάει στις κούνιες ο μικρούλης.

Τι καιρό έχετε;

Εμείς έχουμε πολύ ζέστη τις τελευταίες μέρες, δηλαδή γύρω στους 27-29 βαθμούς και κάποιες μέρες λίγο παρακάτω. Επειδή όμως η ζέστη έρχεται απότομα δίνει την αίσθηση ότι είναι μεγαλύτερη. Παρόλ' αυτά κάποιες νύχτες πρόσφατα το γύριζε σε βροχή.

Με τη δίαιτα...Δεν μπορώ να τηρήσω ενα πρόγραμμα και να κρατήσω χαρακτήρα και έχω αρχίσει να παίρνω.Αμα το ράψω δυο μέρες -το ξέρω-θα επανέλθω και θα μπω σε τάξη,αλλά δεν το παίρνω απόφαση...

Χρειάζεται μια σακοράφα για να μου ραψω το στόμα!!!

Λοιπόν ξεκίνα από σήμερα 30'-15' πριν το φαγητό φάε ένα φρούτο. Μόλις κάτσεις στο τραπέζι πιες ένα ποτήρι νερό ή έστω το μισό. Ενδιάμεσα να θυμάσαι να πίνεις κι άλλο, ώστε να γεμίσει το στομάχι με αρκετό νερό. Ταυτόχρονα να φοράς μία ζώνη που να σε σφίγγει λίγο και να μη σου επιτρέπει να φας όσο θέλεις αν δεν την ξεκουμπώσεις, αλλά εσύ να μην την ξεκουμπώσεις. Ξεκίνα με σαλάτα και συνέχισε με το φαγητό το οποίο θα είναι κανονικό κι όχι διαιτητικό. Όμως για λόγους ψυχολογικούς (πρώτα χορταίνει το μάτι) να το βάλεις σε πιατάκι του φρούτου κι όχι σε μεγάλο για να βλέπεις ένα πιάτο σχεδόν γεμάτο που στην πραγματικότητα θα έχει παιδική μερίδα μέσα.

Ξεκίνα σκοινάκι μόνο στην περίπτωση που δεν έχεις πρόβλημα με τη μέση και τα γόνατα. Φυσικά, τις βόλτες με τα πόδια να μην τις κόψεις σε καμμία περίπτωση.

Σε λίγο καιρό θα ξεκινήσετε και τα μπάνια στη θάλασσα. Εκεί θα δίνεις το μικρό στον Περιστέρη κι εσύ θα κολυμπάς με λύσσα, σαν να κάνεις πρωταθλητισμό. Με το κολύμπι χάνεις αρκετά και γυμνάζεις όλο το σώμα.

δεν παίζεσαι!

χαχαχαχαχαχαχα

κ εγώ έτσι έλεγα, ότι θα κοιμηθώ νωρίτερα από την σύσα, αλλά τελικά με έπιασε υπερένταση από όσα διαδραματίστηκαν στη δουλειά όλη τη μέρα...

τα νέα είναι μάλλον καλά, αλλά περιμένουμε έγκριση από κάπου,...δεν είναι κ εύκολο.

Αχ μακάρι Φέφη μου, στο εύχομαι ολόψυχα να είναι καλά τα νέα.

μόνο καθίσαμε στο κουβερλί που έστρωσα κάτω κ κάναμε κουπί

Δηλαδή, έδειχνες στο παιδί πώς δουλεύεις στη δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

σε λίγο σε παίρνω κινητό. θα κάνω τάημ άουτ για τσιγαριά!

περιστεράκι μου μη μου στενοχωριέσαι για το πρόγραμμα του φ. είναι τόσο ζουζούνι!!!!!λατρεία!!!!!

κ τί έγινε; κοιμήθηκε! δεν έβαλε φωτιές το μανάρι μου!!!!

πώς τα λέω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα....

Αααααχ,νυσταζωωωωωω κι εγω,μη χαλασω την παρεα...:tongue::mrgreen:

Μα τι πραμμα ειναι αυτο;δεν μπορω να χορτασω υπνο........το βραδυ κοιμαμαι μετα τις 1 παντα...(πως τα χω καταφερει...:shock:) αλλαζω και κανα 2 φορες τον θησαυρο κατα τη διαρκεια τις νυχτα.....μιας και γινετε μουσκιδι και το πρωι δεν εχω σηκωμο...:oops:

Τωρα περημενω να ξυπνησει το μπουπουκι μου...η να το ξυπνησω...τεσπα....

Για σημερα μαγειρεμα δεν εχω.Θα φαμε απο χθες τα μπιφτεκια με τα λαχανικουλια.

Εδω ο καιρος ειναι καλος,ηλιοφανεια και ζεστη...επιτελους!!!!!!!!!

(Τωρα για ποσο δεν ξερω....:rolleyes:)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια ομορφες!τι καλες που ειστε κ σχολιαζεται τοσο ομορφα τις φωτο μου στο φατσαβιβλιο,σας ευχαριστω!!!!!!!

ενα εχω να πω ΕΛΕΝΗ εισαι ΘΕΑ!!!!!!!!εγω κ μονο που διαβασα τι εκανες χωρις ναρκωση τα κανα πανω μου...ειπαμε ο οδοντιατρος ειναι ΚΑΚΑ ΠΡΑΓΜΑ χιχιχιχιχι!!!

για σημερα θα φαμε φασολια πιαζ σαλατα!φιλακια ομορφουλες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πονούσα αρκετά γιατί είχε ζωντανά νεύρα αλλά δεν ξέρω τι με έπιασε και πείσμωσα και είπα θα το αντέξω!!!

Να φανταστείτε ο χάμπυ μετά που φύγαμε με αγκάλιαζε και μου περιέγραφε το πως καθόμουν!!!

για σήμερα τρώω πεταλούδες με κιμά εγω, το παιδί κ ο φέφος κεφτέδες με πατάτες.

Τι είναι οι πεταλούδες;

χθες δεν είχα κουράγιο ούτε παραμύθι να της διαβάσω!!!!! μόνο καθίσαμε στο κουβερλί που έστρωσα κάτω κ κάναμε κουπί κλπ

Καλόοοο!!!! Εμείς διαβάσαμε 2!

αύριο λέμε να αφήσουμε το παιδί από το πρωί έως το απόγευμα στα πεθερικά, να κάνουμε καμιά δουλειά κ να πάμε για καφεδάκι τα δυο μας!

την έχουμε καταβρει με τα Σάββατα!!!!!;)

Σωστηηηηή!!!! Να το καθιερώσετε!!!

κανόνισα να έρθει κοπέλα να μου περιποιηθεί τις πατούσες, να μου βάψει νυχάκια ποδιών, γιατί χεριών τελείωσαν

Αψογη!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εβίρι μου σε ευχαριστώ για τις συμβουλές διαίτης σου!Η θέλησή μου με έχει εγκαταλείψει μαμώτο...

Να κατσω για να φάω;Χαχαχαχαχα!Ορθια τρώω και δυστυχώς ο μικρός ούτε μια σαλάτα δε με αφήνει να κόψω.

Αλλά πού θα πάει,θα μου ξανάρθει η διάθεση για διαιτούλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα λέω να φτιάξω αρακά αν δεν αλλάξω γνώμη.

Τό σχόλιο για το κουπί κ τη δουλειά...γάντι!!!

Καλημερα....

Αααααχ,νυσταζωωωωωω κι εγω,μη χαλασω την παρεα...:tongue::mrgreen:

Μα τι πραμμα ειναι αυτο;δεν μπορω να χορτασω υπνο........το βραδυ κοιμαμαι μετα τις 1 παντα...(πως τα χω καταφερει...:shock:) αλλαζω και κανα 2 φορες τον θησαυρο κατα τη διαρκεια τις νυχτα.....μιας και γινετε μουσκιδι και το πρωι δεν εχω σηκωμο...:oops:

Τωρα περημενω να ξυπνησει το μπουπουκι μου...η να το ξυπνησω...τεσπα....

Για σημερα μαγειρεμα δεν εχω.Θα φαμε απο χθες τα μπιφτεκια με τα λαχανικουλια.

Εδω ο καιρος ειναι καλος,ηλιοφανεια και ζεστη...επιτελους!!!!!!!!!

(Τωρα για ποσο δεν ξερω....:rolleyes:)

τί καλά! να μου το σφιχταγκαλιάσεις από την πεθερούλα του!

καλημερουδια ομορφες!τι καλες που ειστε κ σχολιαζεται τοσο ομορφα τις φωτο μου στο φατσαβιβλιο,σας ευχαριστω!!!!!!!

ενα εχω να πω ΕΛΕΝΗ εισαι ΘΕΑ!!!!!!!!εγω κ μονο που διαβασα τι εκανες χωρις ναρκωση τα κανα πανω μου...ειπαμε ο οδοντιατρος ειναι ΚΑΚΑ ΠΡΑΓΜΑ χιχιχιχιχι!!!

για σημερα θα φαμε φασολια πιαζ σαλατα!φιλακια ομορφουλες!

ωραία είναι τα φασόλια πιάζ!

μα είσαι στρουμφοτέλεια!!!!

Κορίτσια πονούσα αρκετά γιατί είχε ζωντανά νεύρα αλλά δεν ξέρω τι με έπιασε και πείσμωσα και είπα θα το αντέξω!!!

Να φανταστείτε ο χάμπυ μετά που φύγαμε με αγκάλιαζε και μου περιέγραφε το πως καθόμουν!!!

ο συζυγάτος σου μου θύμισε τον φέφο μετά που βγήκα από το γναθοχειρούργο!!!!είχε χλωμιάσει, με κοιτούσε με οίκτο, έτοιμος να βουρκώσει κ μετά αφού με έπρηξε με ερωτήσεις τύπου αν χρειάζομαι κάτι, αν πονάω κλπ μετά με έκανε αγκαλίτσες!!! ρε είμαστε θηρία!

Αψογη!!!!!

τί άψογη αγάπη μου που αν σας δείξω πατούσες, νύχια ποδιών θα τραβάτε τις κοτσίδες σας!!!!!ούτε τα χόμπιτ τέτοια πόδια!!!!:rolleyes::oops:

Εβίρι μου σε ευχαριστώ για τις συμβουλές διαίτης σου!Η θέλησή μου με έχει εγκαταλείψει μαμώτο...

Να κατσω για να φάω;Χαχαχαχαχα!Ορθια τρώω και δυστυχώς ο μικρός ούτε μια σαλάτα δε με αφήνει να κόψω.

Αλλά πού θα πάει,θα μου ξανάρθει η διάθεση για διαιτούλα...

να ακούς τη δασκάλα κ να μην φέρνεις αντιρρήσεις!:P

τώρα που έκανες τόσο δρόμο, δεν έχεις δικαιολογίες για να λοξοδρομείς!

εγώ νιώθω σαν μπαλόνι από άποψη κιλών! το τί κομπόσταροδάκινο κατεβάζω. τρώει κ η σύσα! της αρέσει!

για αύριο θέλω πίτσα..........βασικά κ τώρα θέλω, αλλά ντεν!

Link to comment
Share on other sites

ναι, καλέ! τις πουτουλούδες έφαγα, φιογκάκια, φαρφάλες, ζυμαρικά!

τις άλλες δεν τις λιγουρεύομαι!

παλιά τις έπιανα με τα χέρια μου κ μετά αηδίαζα κ μετά τις πετούσα κ πάλι από την αρχή! μέχρι που κάτσιαζαν κ τσοφούσαν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερούλα μου γλυκιά,

Τον Αύγουστο τον πληρώνεις ούτως ή άλλως (δεν έχω ακούσει δλδ σταθμό που να μην μην... δέχεται χρήματα για τον 08ο μήνα)...εμεις πληρωνουμε 11 μηνες, ο αυγουστος ειναι κλειστος

το αρχικό 500άρικο υποτίθεται πως καλύπτει την εγγραφή τους και τα "υλικά"... τους..τα υπερκαλυπτει νομιζωω:evil::evil::cool:

Ο Νικόλας φέτος είχε περάσει μέσω της ΕΕΤΑΑ -και πάλι καλά γιατί αυτά τα λεφτά πηγαίνουν στις λογοθεραπείες-... έχω κι αυτό δλδ. Δεν ξέρω κατά πόσο το παιδί θα χρειαστεί να κάνει μαθήματα... επειδή κι από εκεί είναι μεγάλο το κονδύλι και μη αμελητέο (320-380 τον μήνα άλλος ένας παιδικός) ...:|μακαρι να σας παρουν με το προγραμμα , ο δικος μας δεν ειναι μεσα:|:(

Σκέφτομαι τώρα εγώ το έρμο, ότι αν δεν περάσει κάποιο παιδί μέσω του Προγράμματος για τον οποιοδήποτε λόγο, θέλω στην καλυτέρα 720 (360Χ2) κι αυτό χωρίς να έχω καλύψει το ωράριό μου -μην ξεχνάτε ότι από 03/07 θα σχολάω πλέον στις 18.00!!!!- που σημαίνει ότι μάλλον θέλω και κοπέλα για μετά.. άλλα λεφτά...

ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ μάλλον να στείλω τον μεγάλο προνήπιο (εάν κληρωθεί) και να έχω κοπέλα στο σπίτι για την μικρή και για τον μεγάλο και σε αργίες-αρρώστιες κλπ ...........ευχομαι να βρειτε το καλυτερο και για τα παιδια και για σενα

οεμείς στην αρχή της χρονιάς που την έστελνα σε δημοτικό παιδικό σταθμό μου είπαν κ αγόρασα μόνη μου τα υλικά για το παιδί.

σε αυτόν που πάμε τώρα δεν μου ζήτησαν τίποτα. κ γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένη. χαιρομαι γιαυτο. τωρα η συσα παει κανονικα???

πάντως είναι ανοιχτά Ιούλιο κ τις 10 τελευταίες μέρες του Αυγούστου. αλλά για Αύγουστο μάλλον θα την κρατήσω σπίτι, γιατί έχουμε πολλά να κάνουμε!!!!

ο εεταα δεν καλύπτει Αύγουστο; έτσι μου είπαν, αλλά θέλω να το τσεκάρω.

εσυ θα εχεις αδεια τον αυγουστο??

Αααααα κοριτσια,ξεχασα να σας πω οτι

η κουμπαρα μας,που παντρεψαμε και βαπτισαμε την πρωτη κορη της,

Γεννησε πριν λιγες μερες την..........5η κορη της!!!!!!:P:p:p:p:p

Η μεγαλη ειναι 6 στα 7 και η μικροτερη 20 μηνων!!!!!!!!!!!

εχω μεινει ετσι:shock::shock::shock::shock::shock:μπραβο της μανουλας!!!πως τα καταφερνει με τοσα παιδια????!!!!!εννοω στα καθημερινα πρακτικα θεματα, στα οικονομικα, κλπ...πρεπει παντως το σπιτι τους να σφιζει απο χαμογελα και παιδικα γελια!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites

2 εβδομάδες τον Αύγουστο έχουμε άδεια, επειδή κλείνει η επιχείρηση. το πότε ακριβώς δεν το γνωρίζω. μας το ανακοινώνουν εκείνες τις ημέρες. αυτό είναι το κακό, από την άποψη ότι δεν μπορώ ποτέ να προγραμματίσω κάτι από νωρίς...

Link to comment
Share on other sites

ναι, καλέ! τις πουτουλούδες έφαγα, φιογκάκια, φαρφάλες, ζυμαρικά!

τις άλλες δεν τις λιγουρεύομαι!

παλιά τις έπιανα με τα χέρια μου κ μετά αηδίαζα κ μετά τις πετούσα κ πάλι από την αρχή! μέχρι που κάτσιαζαν κ τσοφούσαν!!!!

Γιατί καλέ δεν έχεις δοκιμάσει πεταλούδες του αγρού στιφάδο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...