Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Περιστεράκι αν την προηγούμενη φορά αμφιταλαντευόμουν σχετικά με το τι θα ψηφίσω, στις επόμενες......σέσε μέσα που λέει και η φέφη!

Δεν έχω καταλήξει ακόμη αν θα ψηφίσω ξανά ότι και την πρώτη φορά!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι αν την προηγούμενη φορά αμφιταλαντευόμουν σχετικά με το τι θα ψηφίσω, στις επόμενες......σέσε μέσα που λέει και η φέφη!

Δεν έχω καταλήξει ακόμη αν θα ψηφίσω ξανά ότι και την πρώτη φορά!!!!

Την πρώτη φορά ήμουν σίγουρη

Και για τις επικείμενες εκλογές σκεφτόμουν το ίδιο με τις πρώτες

Αλλά όχι τόσο θερμά

Δεν ξέρω στο τέλος τι θα κάνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας βρε κορίτσια.

Άργησα σήμερα γιατί έλειπα το πρωί στο σχολείο με την εκδήλωση. Μαζευτήκαμε σήμερα μαζί με τα παιδιά ανά τάξη λίγα-λίγα στο γυμναστήριο, που είχαν βάλει δύο πάγκους με τα φαγητά και γλυκά που έφτιαξαν οι μαμάδες, με σκοπό λέει να πάρουμε πρωινό με τα παιδάκια δοκιμάζοντας φαγητά από άλλες χώρες.

Να σας πω την αλήθεια πιο πολύ κουράστηκα, παρά πέρασα καλά. Ήμουν συνέχεια ορθοστασία, μετά έφυγα γιατί το πρωινό (εκδήλωση) ήταν 10:00-11:00 και μεσολαβούσε ένα διάστημα μέχρι τις 13:00 που έπρεπε να ξαναγυρίσω να πάρω την κόρη μου. Πήγα με το τρένο στο καινούργιο σχολείο που θα πάει του χρόνου, για να τους δώσω κάποιο χαρτί, μετά πήγα ξανά στο κέντρο της πόλης σε ένα κατάστημα να δω τι θα βρω για δωράκι στο παιδικό πάρτυ που θα πάμε το Σάββατο και επέστρεψα ξανά στο σχολείο να πάρω το παιδί. Στο μεταξύ με πόνεσαν και τα σανδάλια που φορούσα κι ήρθα κι έγιναααα.......

Για σήμερα έφτιαξα απλά μακαρόνια με κέτσαπ, αφού έλειπα.

Όσο για την δουλειά που λες, φυσικά και θα σε φόρτωναν μάνα μου ! Για μουλάρα δεν μοιάζεις, αααα όλα κι όλα - είσαι όμως φιλότιμη, έξυπνη και γρήγορη !!!!

Πες της τα.

Εβίρι μου,

Πολύ νόστιμα θα γίνουν αυτά τα καλτσουνάκια ! Εγώ τα άλλα τα κανονικά με το ανθότυρο δεν τα τρώω... κάτι με χαλάει δεν ξέρω τί !

Τελικά, έγιναν νόστιμα. Αλλά ξέρεις, επειδή έχω μάθει να τα τρώω σε ουδέτερη γεύση, αφού το ανθότυρο δεν είναι ούτε αρμυρό, ούτε γλυκό, μου φαίνονταν λίγο διαφορετικά.

εβίρι μου τον αργό θα φόρτωνα...:tongue:

Τι ψέματα που λες.:-):smile::-):smile: (με την καλή έννοια)

Το γρήγορο και ικανό θα φόρτωνες για να σου κάνει καλή και σωστή δουλειά, όπως έχεις μάθει να κάνεις κι εσύ.

Σημερα ειχε ζεστη, πηγα και πηρα δυο ζευγαρια πεδιλα γιατι μεχρι τωρα κυκλοφορουσα με τις μποτες.

Με 'γεια, με 'γεια αααα πάρα πολύ ωραία είναι. Θα φτιάξεις και γαλακτομπούρεκο εεεεεεε. Ζηλεύω.

από τη χαρά τους οι κορούλες μας έκαναν σαν δελφινάκια, έβγαζαν υπέρηχους!!!!!γελάκια κ αγκαλίτσες!!!!!!

Τι πλάκα θα είχαν, το φαντάζομαι.

γυρίσαμε σπίτι ρετάλια, η μικρή ήπιε το γάλα της κ ξεράθηκε στον ύπνο!

εγώ είδα ξανά το ντοκυμαντέρ του κούλογλου για τους νεοναζί στην ευρώπη κ ιδίως για τη σύνδεσή τους με την ρεάλ μαδρίτης!

ανατριχιαστικό!:mad::confused:

Είχα δει κι εγώ το ίδιο πριν από καιρό.

Για σήμερα τρώμε μπιφτεκάκια με πουρέ ή μάλλον με κουρέ όπως το έλεγε η κόρη μου!

χαχαχαχαχαχαχα

Σήμερα έχω οδοντίατροοοοο!!!! Ο μοντιέ!!!! Βοήθειά μου....

Να έρθω με την μπέρτα μου να σε σώσω;

εν τω μεταξυ εχω παρατηρησει οτι οσο πιο πολυ κοιμαμαι, τοσο πιο ρεταλι ειμαι!!!

Κάποτε μου συνέβαινε κι εμένα, αλλά δεν ξέρω γιατί.

Καλημέρα! Σήμερα έχω τα γενέθλιά μου και σας κερνάω γλυκάκια!

Πωπω Αγγελική τι ωραία γλυκάκια είναι αυτά!!!!!!!!!!! 'γεια στα χέρια σου που τα έβαλες στο μήνυμα.

Α, δεν είπα : σήμερα τρώμε από χθες γίγαντες -έγιναν λουκούμι, προς το τέλος του ψησίματος πρόσθεσα λωρίδες μπέικον μμμμμμμ- και θα συμπληρώσω με σπέσιαλ τυρολουκουμάδες !!!!

Πόσο ν' αντέξω κι εγώ; Έχω και μια ηλικία, ακούω και τέτοια πράματα.....

όταν θα κατουριέται, που το ξέρω ότι θα μου κατουράει αβέρτα κουβέρτα, θα την αλλάζω! ή δεν πρέπει για να μάθει; δηλαδή να την αφήνω κατουρημένη για να αντιληφθεί τη διαφορά;:confused: εβίριιιιιιιιιιιι; τα φώτα σου!

Βέβαια θα την αλλάζεις για να μην αρπάξει και μικρόβια. Κάθε φορά όμως, θα της λες με το δικό σου τρόπο, πόσο πιο ωραία είναι να είναι στεγνή και να κάνει τσισάκια στο γιογιό. Πες της κιόλας, ότι θα θυμώσει η ζωγραφιά που έχει πάνω το βρακάκι και θα φύγει από το ύφασμα και άλλα τέτοια.

Εγώ είμαι μάνα της ΓΑΜΑ κατηγορίας πάντως !!! :confused: χα χα χα

χαχαχαχαχα

το αρχικό 500άρικο υποτίθεται πως καλύπτει την εγγραφή τους και τα "υλικά"... τους...

Πολλά λεφτά.

Σκέφτομαι τώρα εγώ το έρμο, ότι αν δεν περάσει κάποιο παιδί μέσω του Προγράμματος για τον οποιοδήποτε λόγο, θέλω στην καλυτέρα 720 (360Χ2) κι αυτό χωρίς να έχω καλύψει το ωράριό μου -μην ξεχνάτε ότι από 03/07 θα σχολάω πλέον στις 18.00!!!!- που σημαίνει ότι μάλλον θέλω και κοπέλα για μετά.. άλλα λεφτά...

Και πάλι πολλά τα λεφτά Άρη.

το κεφάλι μου πάει να σπάσει... μετά , σου λέει ο άλλος ότι περπατά ο κόσμος στον δρόμο και παραμιλά... εμ βέβαια Κύριος πώς να μην παραμιλάω η γυναίκα που σε λίγο θα λαλήσουμε ομαδικώς ????

:evil:

Και έχεις και χίλια και δυο χιλιάδες δίκια.

Εβαλα πατατες-κολοκυθακια-μπροκολο και κουνουπιδι σε λαδοκολλα...,λαδακι-ριγανη-αλατακι και το τυλιξα καλα και το εβαλα στο φουρνο.Εβαλα τα μποφτεκακια ξεχωριστα και αυτα στο φουρνο και μολις ηταν ετοιμα τα λαχανικα,τα γυρισα μεσα στο ταψι με τα μπιφτεκια...ισα για να παρουν χρωμα και φυσικα ολη την νοστιμια.

Πολύ πρωτότυπο αυτό και ακούγεται και νόστιμο. Μπράβο βρε Δωράκι.

Αααααα κοριτσια,ξεχασα να σας πω οτι

η κουμπαρα μας,που παντρεψαμε και βαπτισαμε την πρωτη κορη της,

Γεννησε πριν λιγες μερες την..........5η κορη της!!!!!!:-P:razz::-P:razz::-P

Η μεγαλη ειναι 6 στα 7 και η μικροτερη 20 μηνων!!!!!!!!

Να της ζήσει η καινούργια μικρούλα. Πραγματικά είναι ευτυχία τα πολλά παιδιά. Αυτό που με εντυπωσιάζει είναι ότι κάθε χρόνο ήταν και έγκυος η κουμπάρα σου. Μπράβο κουράγιο!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σας κόρες!!!

Χθες βράδυ μετά από 1000 χρόνια βγήκαμε μόνοι μας με τον άντρα μου και άλλαξε η ψυχολογία μου!!Ειμαι άλλος άνθρωπος!!:-P

Πάρα πολύ ωραία, επιτέλους να ξεσκάσεις και λίγο.

Για φαγητάκι είχαμε από χθες βράδυ τα κρεατικούλια στο φούρνο κι έφτιαξα και τυροπιτάκια με ζύμη σαν κουρού.Λίγο τερατόμορφα βέβαια,αλλά με τα όλα τους...Μέχρι και σουσάμι τους έβαλα

Την επόμενη φορα θα τα κάνω μικρότερα

Ναι αλλά είχαν ωραία γεύση, οπότε ποιος νοιάζεται για την εμφάνιση.:wink::wink:

Το απογευμα θα πάμε τον μπούλη μας σε παιδότοπο για πρώτη φορά

Δηλαδή εχει ξαναπάει,ως βρέφος σε καροτσάκι,δεν έπαιξε

Περιμένω με ανυπομονησία να δω αντιδράσεις του

Μάλλον θα ξετρελαθεί.

Link to comment
Share on other sites

Δωρα εκανε κ αλλο παιδι η κουμπαρα σου?????????σοκ!!!καλα γερη να ναι κ χαρας το κουραγιο της!!!

εμεις γυρισαμε απο την γιατρο,ολα καλα!ο στρουμφουλης εφτασε τα 2300 κ γυρω στις 17-24Ιουνιου γενναμε!αχ λιγο ακομα κ το θαυμα ερχεται!!!!!!!!!!!

φιλακια ομορφες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

έφτασεεεεεε ! Κι εγώ χθες είχα την φαεινή ιδέα να ζυγιστώ λέει... τί το θες μανδάμ ???? σάμπως βλέπεις να σου επιπλέουν τα παντελόνια ? να περισσεύεις ???? :cool: καλά κρασιά, άντε στην υγειά μας βρε παιδιά...

εμμένω ΣΤΑΘΕΡΗ στις αξίες μου (βλ. 10κιλά+ από το κανονικό χο χο χο τί σου είναι δέκα κιλάκια καλέ... 2-3 νούμερα ε ????? :rolleyes:)

κ εγώ την ίδια αξία έχω. σταθερή μετοχή!!!!

Ο ΕΕΤΑΑ καλύπτει και Αύγουστο φιλενάς. Το ξέρω καλά από 1ο χέρι...

Αχ βρε Φέφη κι εγώ σε σκέφτομαι τί να λέμε... πολλά σκέφτομαι η δόλια (αγκαλίτσα και φιλάκι) !:-P

να πάρω τηλέφωνο, αν κ τότε εγώ μάλλον θα έχω άδεια...

Τί είπες τώρα ??????? 5 παιδιά ?????? πω πω ηρωϊδα η κουμπάρα - δεν υπάρχει ! Να τους ζήσουν όλες οι θυγατέρες Να βρε νύφες !!!! Πάρε κόσμε ! {αν κι εγώ, από νυφαδιά είμαι σούπερ ντούπερ καλυμμένη ;)}

Όποτε παμε ο Ρ χορταινει παιχνιδια.......αχ,του λειπει τοσο η παρεα παιδιων......ολη μερα στο σπιτι γυριζει περα δωθε το ψυχακι μου....

Και σκεφτονται και για 6ο!

5 ναι....πλουσιοι γονεις!!!!!!!!!!

συμφωνώ, αυτό είναι πλούτος!!!!

όπως ο ραφαήλ, έτσι κ η σύσα:(

Φίλτατη Δώρα...

είμαι λιπόθυμη στα πατωμάτα τώρα... μου κάνουν αιθέρα !!! διάβασα ότι σκέφονται και για 6ο κι έπαθα σσσσσσ(παχύ σαν της Ντόρας ...) σσσσοκ !!!!

Λαχανικά στην λαδόκολλα γιαβρί μου.. δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι ! Είσαι μυαλό !

απαιχτη

Γεια σας κόρες!!!

Χθες βράδυ μετά από 1000 χρόνια βγήκαμε μόνοι μας με τον άντρα μου και άλλαξε η ψυχολογία μου!!Ειμαι άλλος άνθρωπος!!:P

Για φαγητάκι είχαμε από χθες βράδυ τα κρεατικούλια στο φούρνο κι έφτιαξα και τυροπιτάκια με ζύμη σαν κουρού.Λίγο τερατόμορφα βέβαια,αλλά με τα όλα τους...Μέχρι και σουσάμι τους έβαλα

Την επόμενη φορα θα τα κάνω μικρότερα

Το απογευμα θα πάμε τον μπούλη μας σε παιδότοπο για πρώτη φορά

Δηλαδή εχει ξαναπάει,ως βρέφος σε καροτσάκι,δεν έπαιξε

Περιμένω με ανυπομονησία να δω αντιδράσεις του

περιμένουμε νέα του φ

Το φωνάζω και το διαλαλώ στον περιστέρη να δει τι γίνεται στον κόσμο που τσιγκουνεύεται να κάνει το 2ο!!!:tongue::tongue:

περιστέρης φέφος=ίδιο γονιδίωμα:P

Περιστεράκι αν την προηγούμενη φορά αμφιταλαντευόμουν σχετικά με το τι θα ψηφίσω, στις επόμενες......σέσε μέσα που λέει και η φέφη!

Δεν έχω καταλήξει ακόμη αν θα ψηφίσω ξανά ότι και την πρώτη φορά!!!!

λέω εγώ τέτοιες παλιοκουβέντες; πουτέ!!!!!α λα τασούλα!!:tongue:

Γεια σας βρε κορίτσια.

Άργησα σήμερα γιατί έλειπα το πρωί στο σχολείο με την εκδήλωση. Μαζευτήκαμε σήμερα μαζί με τα παιδιά ανά τάξη λίγα-λίγα στο γυμναστήριο, που είχαν βάλει δύο πάγκους με τα φαγητά και γλυκά που έφτιαξαν οι μαμάδες, με σκοπό λέει να πάρουμε πρωινό με τα παιδάκια δοκιμάζοντας φαγητά από άλλες χώρες.

Να σας πω την αλήθεια πιο πολύ κουράστηκα, παρά πέρασα καλά. Ήμουν συνέχεια ορθοστασία, μετά έφυγα γιατί το πρωινό (εκδήλωση) ήταν 10:00-11:00 και μεσολαβούσε ένα διάστημα μέχρι τις 13:00 που έπρεπε να ξαναγυρίσω να πάρω την κόρη μου. Πήγα με το τρένο στο καινούργιο σχολείο που θα πάει του χρόνου, για να τους δώσω κάποιο χαρτί, μετά πήγα ξανά στο κέντρο της πόλης σε ένα κατάστημα να δω τι θα βρω για δωράκι στο παιδικό πάρτυ που θα πάμε το Σάββατο και επέστρεψα ξανά στο σχολείο να πάρω το παιδί. Στο μεταξύ με πόνεσαν και τα σανδάλια που φορούσα κι ήρθα κι έγιναααα.......

Για σήμερα έφτιαξα απλά μακαρόνια με κέτσαπ, αφού έλειπα.

.

κουράστηκα κ που τα διάβασα...

για το βρακάκι κ το σχέδιο...είσαι τζήνιους!!!!

Δωρα εκανε κ αλλο παιδι η κουμπαρα σου?????????σοκ!!!καλα γερη να ναι κ χαρας το κουραγιο της!!!

εμεις γυρισαμε απο την γιατρο,ολα καλα!ο στρουμφουλης εφτασε τα 2300 κ γυρω στις 17-24Ιουνιου γενναμε!αχ λιγο ακομα κ το θαυμα ερχεται!!!!!!!!!!!

φιλακια ομορφες!

όλα καλά! ακόμα λίγο κ θα μας τρελάνεις από χαρά!!!!!μάκια σας!!!!:D

ενώ ήμουν ρετάλι από κούραση γιατί γύρισα αργάμιση λόγω μήτιγκ...τελικά μου βγήκε υπερένταση....σέρνομαι όμως κ λέω να σας καληνυχτίσω!

καλό μας ξημέρωμα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λέω εγώ τέτοιες παλιοκουβέντες; πουτέ!!!!!α λα τασούλα!!:tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

κουράστηκα κ που τα διάβασα...

Μακάρι να τα διάβαζα κι εγώ μόνο και να κουραζόμουν θεωρητικά.

για το βρακάκι κ το σχέδιο...είσαι τζήνιους!!!!

Τέτοιες μικροψευτιές θέλουν τα μικρά. Έχω κι άλλη ιδέα. Να της πεις ότι όταν θα μείνει στεγνή μία ολόκληρη μέρα, θα πάρεις τηλέφωνο τον τάδε ή την τάδε από κάποιο παραμύθι που της αρέσει (τον αγαπημένο της ήρωα) για να αρχίσουν το χορό με τους υπόλοιπους ήρωες του παραμυθιού και να γράψουν ένα καινούργιο τεύχος που θα λέει ότι η Σύσα τα κατάφερε.

καλό μας ξημέρωμα!!!!!

Επίσης, Φέφη και καλή ξεκούραση.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέραααα!!!!

Τελικά είμαι τέρας ψυχραιμιας!!!! (λέμε τώρα....) Χθες πήγα στον φίλο μου τον οδοντίατρο και μου έκανε την υπόλοιπη απονεύρωση ΧΩΡΙΣ αναισθησία!!!!

Εμεινα έκπληκτη με τον εαυτό μου (το ίδιο κι αυτός!!! Αφού ο καημένος κάθε λίγο με ρωτούσε να σου βάλω αναισθησία;):tongue:

Ελπίζω να παει καλά και την Τρίτη να το κλείσουμε!

Για σήμερα έκανα ρεβυθούμπες!!!

Δώρα να σας ζήσει το μωράκι! Αλλά 5;;;;:shock::shock: Τι να πω; Ζωή να χουν! Και η μαμά κουράγια!!!!

Αννα μπουμπαρος ο στρουμφούλης!!!!:P:p

Λες με την άφιξή του να μας φέρει και κυβέρνηση;:tongue::tongue:

Φέφη κι εγώ κομμάτια γύρισα και δεν έβλεπα την ώρα να κοιμηθεί η Λ. για να κοιμηθώ κι εγώ!

Εβιρι γιατί αλλάζετε πάλι σχολείο;

Επίσης όταν έχουμε τέτοιες εκδηλώσεις ΠΑΝΤΑ άνετα παπουτσάκια!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μαγειροφιλεναδίτσες μου!

Σήμερα ο καιρός είναι συννεφιασμένος. Ελπίζω να μην βρέξει.

Από φαγάκι έχουμε κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες.

Φέφι τι έγινε με το μίτινγκ? Τους τα είπες?

Περιστεράκι πως τα πήγε ο μικρός στον παιδότοπο?

Έβιρι πραγματικά πολύ κουραστική η χθεσινή σου μέρα.

Νυστάζωωωωωωω! Χθες έκανα και την πρώτη μου on line συνομιλία στο φατσοβιβλίο με κάποια ψυχή ........


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Ξύπνησα πτώμα,ως συνήθως...

Χθες τελικά καθ'οδόν για τον παιδότοπο ο μικρός κοιμήθηκε στο καθισματάκι αυτοκινήτου και δεν ξυπνούσε με τίποτα!Οπότε σκεφτήκαμε ότι δεν έχει νόημα να πάμε παιδότοπο και πήγαμε για καφεδάκι παραθαλάσσια.Ο δε μικρός κοιμόταν στο καρότσι σχεδόν μέχρι που φύγαμε.Και μετά όπως ήταν φυσικό λύσσαξε μέχρι αργά...

Δεν έχει καθόλου πρόγραμμα αυτό το παιδί κι όσο κι αν προσπαθώ να το βάλω δεν μπαίνει με τίποτα!!Ανυπότακτο!!!

Και είχα και έναν σκασμό δουλειές χθες βράδυ!Σιδέρωσα δυο πλυντήρια,έβαλα άλλα δύο με το νυχτερινό και τα άπλωσα,έφτιαξα κοτόσουπα του μικρού για σημερα.Κοιμήθηκα κατά τις 2.

Το βλασταράκι μου ξύπνησε στις 7,ήπιε γαλατάκι και τώρα κοιμάται.Ετσι γίνεται πάντα και δεν κλείνει μάτι το μεσημέρι,με αποτέλεσμα να κοιμάται κατα τις 7 και μετα να έχουμε ολονυχτίες.

Τι καιρό έχετε;

Εδώ κρύο και βροχές!!

Μα πότε θα ρθει το καλοκαίρι επιτέλους;

Εχω τις γκρίζες μου!!!

Πώς λέμε έχω τις μαύρες μου;

Με τη δίαιτα...Δεν μπορώ να τηρήσω ενα πρόγραμμα και να κρατήσω χαρακτήρα και έχω αρχίσει να παίρνω.Αμα το ράψω δυο μέρες -το ξέρω-θα επανέλθω και θα μπω σε τάξη,αλλά δεν το παίρνω απόφαση...

Χρειάζεται μια σακοράφα για να μου ραψω το στόμα!!!

Ελένη ηρωίδα!!Εχω τη Δευτέρα ραντεβού και έχω πάθει κατάθλιψη!!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, Φέφη και καλή ξεκούραση.

δεν παίζεσαι!

Kαλημέραααα!!!!

Τελικά είμαι τέρας ψυχραιμιας!!!! (λέμε τώρα....) Χθες πήγα στον φίλο μου τον οδοντίατρο και μου έκανε την υπόλοιπη απονεύρωση ΧΩΡΙΣ αναισθησία!!!!

Εμεινα έκπληκτη με τον εαυτό μου (το ίδιο κι αυτός!!! Αφού ο καημένος κάθε λίγο με ρωτούσε να σου βάλω αναισθησία;):tongue:

Ελπίζω να παει καλά και την Τρίτη να το κλείσουμε!

όλα να πάνε καλά! μου θυμίζεις την αντοχή μου στον πόνο!!!!!είμαστε μεταλλαγμένα!:rolleyes:

Για σήμερα έκανα ρεβυθούμπες!!!

Φέφη κι εγώ κομμάτια γύρισα και δεν έβλεπα την ώρα να κοιμηθεί η Λ. για να κοιμηθώ κι εγώ!

κ εγώ έτσι έλεγα, ότι θα κοιμηθώ νωρίτερα από την σύσα, αλλά τελικά με έπιασε υπερένταση από όσα διαδραματίστηκαν στη δουλειά όλη τη μέρα...

τα νέα είναι μάλλον καλά, αλλά περιμένουμε έγκριση από κάπου,...δεν είναι κ εύκολο.

θα έχω νεότερα προσεχώς. πάντως ο όγκος της δουλειάς θα αυξηθεί! αυτό είναι το μόνο σίγουρο. οι προϋποθέσεις θα παίξουν.

για σήμερα τρώω πεταλούδες με κιμά εγω, το παιδί κ ο φέφος κεφτέδες με πατάτες.

χθες δεν είχα κουράγιο ούτε παραμύθι να της διαβάσω!!!!! μόνο καθίσαμε στο κουβερλί που έστρωσα κάτω κ κάναμε κουπί κλπ

αύριο λέμε να αφήσουμε το παιδί από το πρωί έως το απόγευμα στα πεθερικά, να κάνουμε καμιά δουλειά κ να πάμε για καφεδάκι τα δυο μας!

την έχουμε καταβρει με τα Σάββατα!!!!!;)

κανόνισα να έρθει κοπέλα να μου περιποιηθεί τις πατούσες, να μου βάψει νυχάκια ποδιών, γιατί χεριών τελείωσαν (δαγκώνω νυχάκια-εξαφανίζω νυχάκια, είμαι πόκεμον:tongue:).

νυστάζωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Νυστάζωωωωωωω! Χθες έκανα και την πρώτη μου on line συνομιλία στο φατσοβιβλίο με κάποια ψυχή ........

Μπορώ να μαντέψω με ποια ψυχή...:tongue::tongue::tongue:

Με μένα πότε;

Αχ τις νύχτες οργιάζω με τις οικιακές δουλειές με το νυχτερινό και δεν μπαίνω

Μίλησα κι εγώ με μια γλυκειά φωνούλα χθες...

Ενα "γεια"είπαμε,δεν προλαβαίναμε γιατί ετοιμαζόμασταν για τη βόλτα μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...