Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

δηλαδή το πόσο ζήλεψα την κουμπάρα σου ρε Δώρα!

συγχαρητήρια!

άξια κουμπάρα! μπράβο της! να τους ζήσουν γερά, χαρούμενα!

ένα σπίτι γεμάτο παιδάκια!!!!!κ δη κορτσόπαν!πωωωωωωωωωωωωωω!!!!!δατς ιτ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

στειλε ταπερακι συμπεθερα!!!!!αχ αυτες τις μερες τρωω σαν γουρουνα!!!περιμενω και περιοδο-ναι καλα, οι δικαιολογιες με μαραναν!!!

έφτασεεεεεε ! Κι εγώ χθες είχα την φαεινή ιδέα να ζυγιστώ λέει... τί το θες μανδάμ ???? σάμπως βλέπεις να σου επιπλέουν τα παντελόνια ? να περισσεύεις ???? :cool: καλά κρασιά, άντε στην υγειά μας βρε παιδιά...

εμμένω ΣΤΑΘΕΡΗ στις αξίες μου (βλ. 10κιλά+ από το κανονικό χο χο χο τί σου είναι δέκα κιλάκια καλέ... 2-3 νούμερα ε ????? :rolleyes:)

....

πάντως είναι ανοιχτά Ιούλιο κ τις 10 τελευταίες μέρες του Αυγούστου. αλλά για Αύγουστο μάλλον θα την κρατήσω σπίτι, γιατί έχουμε πολλά να κάνουμε!!!!

ο εεταα δεν καλύπτει Αύγουστο; έτσι μου είπαν, αλλά θέλω να το τσεκάρω.

κάντυ μου πολύ σε σκέφτομαι γλυκούλα μου!

Ο ΕΕΤΑΑ καλύπτει και Αύγουστο φιλενάς. Το ξέρω καλά από 1ο χέρι...

Αχ βρε Φέφη κι εγώ σε σκέφτομαι τί να λέμε... πολλά σκέφτομαι η δόλια (αγκαλίτσα και φιλάκι) !:-P

Αααααα κοριτσια,ξεχασα να σας πω οτι

η κουμπαρα μας,που παντρεψαμε και βαπτισαμε την πρωτη κορη της,

Γεννησα πριν λιγες μερες την..........5η κορη της!!!!!!:P:p:p:p:p

Η μεγαλη ειναι 6 στα 7 και η μικροτερη 20 μηνων!!!!!!!!

Την κυριακη θα παμε να τους ευχηθουμε απο κοντα και να δουμε τα κοριτσακια μας!!!!

Τί είπες τώρα ??????? 5 παιδιά ?????? πω πω ηρωϊδα η κουμπάρα - δεν υπάρχει ! Να τους ζήσουν όλες οι θυγατέρες Να βρε νύφες !!!! Πάρε κόσμε ! {αν κι εγώ, από νυφαδιά είμαι σούπερ ντούπερ καλυμμένη ;)}

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το πόσο ζήλεψα την κουμπάρα σου ρε Δώρα!

συγχαρητήρια!μια απο τα ιδια συμπεθερα.Θελω πολλα παιδια λεμεεεεεε ακουει κανεις;Εεεεεεεε;

άξια κουμπάρα! μπράβο της! να τους ζήσουν γερά, χαρούμενα!

ένα σπίτι γεμάτο παιδάκια!!!!!κ δη κορτσόπαν!πωωωωωωωωωωωωωω!!!!!δατς ιτ!!!

Όποτε παμε ο Ρ χορταινει παιχνιδια.......αχ,του λειπει τοσο η παρεα παιδιων......ολη μερα στο σπιτι γυριζει περα δωθε το ψυχακι μου....

5 ΠΑΙΔΙΑ??????

Χαρά στο κουράγιο τους! Να τους ζήσει λοιπόν και η νέα κορούλα τους!

Και σκεφτονται και για 6ο!
έφτασεεεεεε ! Κι εγώ χθες είχα την φαεινή ιδέα να ζυγιστώ λέει... τί το θες μανδάμ ???? σάμπως βλέπεις να σου επιπλέουν τα παντελόνια ? να περισσεύεις ???? :cool: καλά κρασιά, άντε στην υγειά μας βρε παιδιά...

εμμένω ΣΤΑΘΕΡΗ στις αξίες μου (βλ. 10κιλά+ από το κανονικό χο χο χο τί σου είναι δέκα κιλάκια καλέ... 2-3 νούμερα ε ????? :rolleyes:)

:lol::lol::lol::lol: Να σαι καλα καντυ μου,με εκανες και γελασα!!!!

Τί είπες τώρα ??????? 5 παιδιά ?????? πω πω ηρωϊδα η κουμπάρα - δεν υπάρχει ! Να τους ζήσουν όλες οι θυγατέρες Να βρε νύφες !!!! Πάρε κόσμε ! {αν κι εγώ, από νυφαδιά είμαι σούπερ ντούπερ καλυμμένη ;)}

5 ναι....πλουσιοι γονεις!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιστερακι θα ρωτησω κατι κι ας με κραξετε..τι ειναι το μπριαμ? Δεν εχω δοκιμασει ποτε, η' ισως και να το τρωμε αλλα να μην το λεμε ετσι...

Πατατοκολόκυθο στο φούρνο ντήαρ...

Ετσι το λένε οι δικοί μου,έτσι το ξέρω...

Βάζω κι άλλα πολλά λαχανικά φυσικά

σε έχω βάλει ήδη στην ομάδα αυτή. περιμένουμε να γράψεις.

για παιχνίδια...ούτε εγώ παίζω. δεν έπαιξα ποτέ με τέτοια κ όσα μου έστειλαν...έμειναν εκεί. τα βαριέμαι κ δεν με ενδιαφέρουν. εδώ δεν προλαβαίνω να μιλήσω με τους ανθρώπους που αγαπώ, τόσο ρήαλ λάηφ όσο κ στο διαδίκτυο...δεν έχω χρόνο για κουμπάκια!

Εγώ έχω κολλήσει με το magic land και μόνο

Χθες αρραβωνιάστηκα κιόλας με έναν πρίγκηπα που τον έσωσα από τον δράκο!!!:tongue::tongue:

Είμαι μουρλέγκω!!!

Καλημέρα!!!!

Σήμερα έχω οδοντίατροοοοο!!!! Ο μοντιέ!!!! Βοήθειά μου....

Ο μοντιέ!Τη Δευτέρα θα σου κάνω παρέα...

εν τω μεταξυ εχω παρατηρησει οτι οσο πιο πολυ κοιμαμαι, τοσο πιο ρεταλι ειμαι!!!τι κακο και αυτο!!!!

Μια από τα ίδια

Αφού λέω να κόψω τον ύπνο!!

μουστειλανε και χθες χαρτι απτον παιδικο οτι λογω της δεδομενης κρισης, κλπ, κλπ.....δεν θα ΑΥΞΗΣΟΥΝΕ τα διδακτρα για του χρονου, αλλα θα ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΑ!!!:evil::evil:ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!δηλαδη με τον τροπο που το γραφει θελει να πει οτι μας κανει και χαρη που δεν το θα το αυξησει!!!ελπιζω να διαμαρτυρηθουν ολοι οι γονεις και να πετυχουμε κατι!!!

Μακάρι να το πετύχετε Αφροδίτη μου

Μάκια!!

Σε πεθύμησα!

Πότε θα τα πούμε;

Link to comment
Share on other sites

θα μπω το βραδυ, τοχω βαλει στο προγραμμα...μακια

Μπες!!

Εχει πολλά να δεις!!:shock:

158892-%CE%B3%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%AC.jpg

Καλημέρα! Σήμερα έχω τα γενέθλιά μου και σας κερνάω γλυκάκια!

Με τσάκισες,άτιμη!!

Που θα λεγε και η Αννούλα μας

Link to comment
Share on other sites

Φίλτατη Δώρα...

είμαι λιπόθυμη στα πατωμάτα τώρα... μου κάνουν αιθέρα !!! διάβασα ότι σκέφονται και για 6ο κι έπαθα σσσσσσ(παχύ σαν της Ντόρας ...) σσσσοκ !!!!

Λαχανικά στην λαδόκολλα γιαβρί μου.. δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι ! Είσαι μυαλό !

Link to comment
Share on other sites

πω πω με τσακισες!!!!χρονια πολλα ομορφουλας,να εισαι γερη κ παντα ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!

Λες και το ξέρα!!

:P:p:p

Λοβ έχω πάθει!!!! Δηλαδη θελετε για τα 2 παιδιά περιπου 10.000;;;;;:shock::shock::shock:

Πλάκα μας κάνουν; Ψάξε κι αλλού!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ε δεν είμαστε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κόρες!!!

Χθες βράδυ μετά από 1000 χρόνια βγήκαμε μόνοι μας με τον άντρα μου και άλλαξε η ψυχολογία μου!!Ειμαι άλλος άνθρωπος!!:P

Για φαγητάκι είχαμε από χθες βράδυ τα κρεατικούλια στο φούρνο κι έφτιαξα και τυροπιτάκια με ζύμη σαν κουρού.Λίγο τερατόμορφα βέβαια,αλλά με τα όλα τους...Μέχρι και σουσάμι τους έβαλα

Την επόμενη φορα θα τα κάνω μικρότερα

Το απογευμα θα πάμε τον μπούλη μας σε παιδότοπο για πρώτη φορά

Δηλαδή εχει ξαναπάει,ως βρέφος σε καροτσάκι,δεν έπαιξε

Περιμένω με ανυπομονησία να δω αντιδράσεις του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φίλτατη Δώρα...

είμαι λιπόθυμη στα πατωμάτα τώρα...χαχαχαχαχαχαχα μου κάνουν αιθέρα !!! διάβασα ότι σκέφονται και για 6ο κι έπαθα σσσσσσ(παχύ σαν της Ντόρας ...) σσσσοκ !!!!

Κι ομως!!!!!(εμενα μου αρεσει πολυ που τολμουν,υπαρχει μεγαλύτερη ευτυχια απο τα παιδια;)

Ο αδερφος της με την νυφη της εχουν 7 παρακαλω!!!!!!!!!!!!!

Λαχανικά στην λαδόκολλα γιαβρί μου.. δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι ! Είσαι μυαλό !

Ουουουουουουουου,απο μυαλο εχω και περίσσευμα!!!!!

Τι να λεμε τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Αααααα κοριτσια,ξεχασα να σας πω οτι

η κουμπαρα μας,που παντρεψαμε και βαπτισαμε την πρωτη κορη της,

Γεννησε πριν λιγες μερες την..........5η κορη της!!!!!!:P:p:p:p:p

Η μεγαλη ειναι 6 στα 7 και η μικροτερη 20 μηνων!!!!!!!!

Την κυριακη θα παμε να τους ευχηθουμε απο κοντα και να δουμε τα κοριτσακια μας!!!!

Δωράκι μου μήπως το έχουν καημό να κάνουν αγόρι;

όπως και να έχει...

Το φωνάζω και το διαλαλώ στον περιστέρη να δει τι γίνεται στον κόσμο που τσιγκουνεύεται να κάνει το 2ο!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Φίλτατη Δώρα...

είμαι λιπόθυμη στα πατωμάτα τώρα... μου κάνουν αιθέρα !!! διάβασα ότι σκέφονται και για 6ο κι έπαθα σσσσσσ(παχύ σαν της Ντόρας ...) σσσσοκ !!!!

xaxaxaxa! Σε παρόμοια κατάσταση βρέθηκα κι εγώ όταν το διάβασα!

Λαχανικά στην λαδόκολλα γιαβρί μου.. δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι ! Είσαι μυαλό !

Γεια σας κόρες!!!

Χθες βράδυ μετά από 1000 χρόνια βγήκαμε μόνοι μας με τον άντρα μου και άλλαξε η ψυχολογία μου!!Ειμαι άλλος άνθρωπος!!:P

Μόνο βγήκατε ή........???????;);););)

Για φαγητάκι είχαμε από χθες βράδυ τα κρεατικούλια στο φούρνο κι έφτιαξα και τυροπιτάκια με ζύμη σαν κουρού.Λίγο τερατόμορφα βέβαια,αλλά με τα όλα τους...Μέχρι και σουσάμι τους έβαλα

Την επόμενη φορα θα τα κάνω μικρότερα

Το απογευμα θα πάμε τον μπούλη μας σε παιδότοπο για πρώτη φορά

Δηλαδή εχει ξαναπάει,ως βρέφος σε καροτσάκι,δεν έπαιξε

Περιμένω με ανυπομονησία να δω αντιδράσεις του

μια χαρά θα αντιδράσει το παιδί! Θα ξεσαλώσει και θα πέσει ξερός για ύπνο το βράδυ!

Χρόνια πολλά!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...