Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αννούλα μου ευχαριστώ για τις ευχές σου! Κ εσύ με το καλό να γεννήσεις τον στρουμφάκο σου!

Λοιπόν, πήγα χθες στον παιδικό και χωρίς σχολικό μου ζήτησε 310 τον μήνα. Το ωράριο είναι 7-5, περιλαμβάνει 2 γεύματα, εκδρομές κλπ.

Καλά είναι, αν υπολογίσω πως από την δουλειά μου καλύπτουν τα 250 ευρώ.

Πήγαμε μαζί με την κόρη μου η οποία είδε ξανά τις δασκάλες που είχε και χάρηκε πολύ! Κι εκείνες το ίδιο!

Σήμερα ο καιρός είναι συννεφιασμένος.

Τρώμε φασολάκια.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερουδια!Ελενη συμφωνω για τον καιρο,μας εχει τσακισει τα νευρα!!!!!καλο κουραγιο με τον οδοντιατρο....

σημερα τρωμε κοντοσουβλι στο φουρνο με πατατουλες,γιαμιιιιιιιιιιιι!

φιλακια ομορφουλες!

Ευχαριστώ! Τι φαγάκι γιάμι είναι αυτό;;;;; Ηρθε και η Αφρο και με αποτελείωσε!!!!!:tongue::tongue:

158892-%CE%B3%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%AC.jpg

Καλημέρα! Σήμερα έχω τα γενέθλιά μου και σας κερνάω γλυκάκια!

Να τα εκατοστήσεις!!! Τι μας κάνεις πρωί πρωί!!!!;)

images?q=tbn:ANd9GcQ-OykZQGGPcj0s-p9hrPtjpCMbDg-RbhcroxVX0-h6tem0P-TQxQ

Χρόνια πολλά Αγγελικούλα!

Να σε χαίρονται οι δικοί σου άνθρωποι και φυσικά κι εμείς!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα χθες στον παιδικό και χωρίς σχολικό μου ζήτησε 310 τον μήνα. Το ωράριο είναι 7-5, περιλαμβάνει 2 γεύματα, εκδρομές κλπ.

Καλά είναι, αν υπολογίσω πως από την δουλειά μου καλύπτουν τα 250 ευρώ.

Μόνο καλά;;;; ΤΕΛΕΙΑ είναι!!!!

Πάνε κλείστο και μην το σκέφτεσαι καθόλου αφου ήσουν ευχαριστημένη με την μικρή! Και το ότι υπάρχουν ακόμη οι δασκάλες της είναι πολύ θετικό!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελενίτσα ευχαριστώ για τις ευχές σου και για την τούρτα!

Εννοείται πως θα τον γράψω σε αυτόν τον σταθμό! Θα συγκεντρώσω τα δικαιολογητικά που χρειάζομαι και θα πάω!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Για σήμερα τρώμε μπιφτεκάκια με πουρέ ή μάλλον με κουρέ όπως το έλεγε η κόρη μου!

Σήμερα έχω οδοντίατροοοοο!!!! Ο μοντιέ!!!! Βοήθειά μου....

ωραίος ο κουρές !!! γέλασα πολύ ! όσο για τον οδοντίατρο, μην φοβάσαι, μια απόφαση είναι, όλα καλά ;) (άντε τώρα μην αρχίσω να τραγουδάω πουρνό-πουρνό !!!)

για σήμερα τρώμε μάνα κ κόρη φιογκάκια με κιμά, ο πατήρ μας θα φάει κεφτέδες κ πατάτες από τη μανούλα του!

........

μάκια σε όλες!

πω πω μας κατέστρεψες με τους κιοφτέδες σου !!!! :cool:

καλά έκανες και βγήκες με την μικρή χθες, είδες και την αδερφούλα / ανηψούλα σου ! επλίζω όλα καλά τώρα ε ? τί έκανε το κορίτσι ? αποθήλασε ? ηρέμησε ?

!!!μουστειλανε και χθες χαρτι απτον παιδικο οτι λογω της δεδομενης κρισης, κλπ, κλπ.....δεν θα ΑΥΞΗΣΟΥΝΕ τα διδακτρα για του χρονου, αλλα θα ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΑ!!!:evil::evil:ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!δηλαδη με τον τροπο που το γραφει θελει να πει οτι μας κανει και χαρη που δεν το θα το αυξησει!!!ελπιζω να διαμαρτυρηθουν ολοι οι γονεις και να πετυχουμε κατι!!! σας φιλω προς το παρον....παω να διαβασω τα προηγουμενα μυνηματα σας και ελπιζω το βραδυ να μπω και στο φεις που εχω πολλες μερες να το κανω

Ε μα ναι, πρέπει να τους πούμε κι ευχαριστώ !

Εγώ σήμερα πήγα σε έναν σταθμό της εδώ περιοχής και μου έδωσαν τιμή

380 τον μήνα (από 430-αρχική- κάτι μου έκοψε) ανά παιδί Χ12Χ2 (ήτοι δυο παιδιά) συν ένα 500άρικο στην αρχή του έτους ως εγγραφή/έξοδα κλπ... ευτυχώς που έχω πολλές τρίχες στην κεφαλή μου ! :shock:

Μακάρι να είχα να τα διέθετα - δυστυχώς όμως, δεν έχω !

Κατά τα λοιπά ήταν πολύ όμορφες οι εγκαταστάσεις και μου άρεσε το περιβάλλον !

Έχω βρει κι έναν ακόμη κοντά στο σπίτι μας. Θέλω να πάω κι εκεί γιατί σε φυλλάδιο που μου έστειλαν αναφέρει από 250ευρώ τον μήνα !

Χθες μίλησα το απόγευμα με την Δ/ντρια του δικού μας σταθμού και μου είπε πως το πρόγραμμα της ΕΕΤΑΑ θα τρέξει και για του χρόνου, απλά, λόγω εκλογών κλπ έχουν πάει πίσω όλα ! Αλλά και πάλι δεν μου υπόσχεται κανείς ότι θα περάσει κάποιο από τα δυο παιδιά μέσω του Προγράμματος ! Από οικονομικά, δεν μου ανέφερε κάτι αν θα κρατήσει τα ίδια, αν θα υπάρξει μείωση ή αύξηση ! τπτ !

Θέλω να μπω να τσεκάρω τις περσυνές λίστες με τους σταθμούς που συμμετείχαν να δω τί εναλλακτικές παίζουν !

Είμαι πολύ μπαϊλντισμένη με το όλο θέμα γενικά !

ναι καλά !

love4four κοριτσακι μου γλυκο τα χω ζησει κ εγω με τον μπαμπακα μου...δυστυχως το φευγιο των γονιων μας δεν ξεπερνιεται ουσιαστικα ποτε,αλλα να θυμασαι πως τωρα εχεις εναν φυλακα να σε προσεχει απο τα ψηλα..σου κανω μια τεραστια αγκαλια!!!!!!

κ επισης να σας ζησει η νεοφωτιστη!τελικα ετσι ειναι η ζωη μια λυπη,μια χαρα..ετσι για να μετριαζει το πραγμα...

Ευχαριστώ Αννούλα μας ! Ανηψιός ήταν βρε !!!!!! Αγόραρος !

Αυτή η εναλλαγή των συναισθημάτων είναι ακριβώς που μας κρατάει ! Έχει την γλύκα της...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, πήγα χθες στον παιδικό και χωρίς σχολικό μου ζήτησε 310 τον μήνα. Το ωράριο είναι 7-5, περιλαμβάνει 2 γεύματα, εκδρομές κλπ.

Καλά είναι, αν υπολογίσω πως από την δουλειά μου καλύπτουν τα 250 ευρώ.

Τέλεια , τέλεια ! Πιο τέλεια δεν γίνεται !!!! Να πας - μην το συζητάς !

Αγγελικούλα μου,

"Να ζήσεις Αγγέλω (:rolleyes:) και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ να γίνεις με άσπρα μαλλιά,

Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως και όλοι να λένε να μια ΣΟΦΟΣ !!!! "

Να τα εκατοστήσεις κοριτσάρα ! Χιλιόχρονη ! Να χαίρεσαι την φαμίλια σου και να είστε καλά να καμαρώνετε τα αγγελούδια σας εύχομαι !!!!!! Σου έφραψα και δίπλα στο φατσοβιβλίο (φωτό έβαλες ή ... μπα ????) !:-P

Link to comment
Share on other sites

love4four ουπς,δε φταιω εγω η εγκυμοσυνη φταιει για ολα!να χαιρεσαι τον ανηψιο,τον αγοραροοοοοοοοο!!!!!!!!

:D:D:D:D:D

Α, δεν είπα : σήμερα τρώμε από χθες γίγαντες -έγιναν λουκούμι, προς το τέλος του ψησίματος πρόσθεσα λωρίδες μπέικον μμμμμμμ- και θα συμπληρώσω με σπέσιαλ τυρολουκουμάδες !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μεταξάκι μου!

Πλάκα μου κάνεις? Για να βάλω φώτο στο φατσοβιβλίο θα πρέπει να μάθω να το χειρίζομαι καλά!΅Ακόμη βοήθεια ζητάω!!!!

Θα προσπαθήσω να μπω το βράδυ να δω τι μου έγραψες κι εκεί!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες.

Καταρχας να πω χρονια πολλα στην Αγγελικουλα μας.

Να τα εκατοστησεις κοριτσακι.

Μεταξια αυτες τις μερες σε σκεφτομαι ιδιαιτερα.

Να σας ζησει ο νεοφώτιστος!!!:P

Φεφη,εγω θα ελεγα να βαλεις βρακακι στη Συσα αφου ζεστανει λιγο ο καιρος...μη σου κρυωσει με τα τσισακια πανω της......γιατι σιγουρα θα κατουριεται μεχρι να μαθει να τα κραταει για την τουαλετα.

Ανναααααα,μου χρωστας ε;

Κανονισε μερα και ωρα...θελω να σε δω λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζωπ,θυμαμαι που ειχαμε κανονισει κατι...να μι8λησουμε ξανα να το σιγουρεψουμε...οκ;

Τι κανετε βρε;

Εμεις καλα Δοξα Το Θεο.

Συμφωνω κι εγω για τον χαζοκαιρο που δεν ξερουμε πως να ντυθουμε.....

απαπαπαπα να καλοκαιριασει επιτελους.....δεν μπορω αλλο τετοιες καιρικες συνθηκες!!!!!!

Σημερα νθα φαμε μπιφτεκακια στο φουρνο και θα βαλω και πατατες με κολοκυθακια μεσα.

Σας φιλω.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοβ έχω πάθει!!!! Δηλαδη θελετε για τα 2 παιδιά περιπου 10.000;;;;;:shock::shock::shock:

Πλάκα μας κάνουν; Ψάξε κι αλλού!

Δωράκι δεν είναι απαραίτητο να κατουριούνται πάνω τους. Εγώ από πέρυσι που της το έκοψα, της φύγανε μερικές φορές στον ύπνο γιατί κοιμαται πολύ βαριά. Όταν είναι ξύπνια όμως ποτέ εκτός από την πρώτη μέρα που δεν πρόλαβε να πάει στην λεκάνη!!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη, αύριο μας πλερώνουν τον Μάρτιο! γιούπι!:rolleyes:

Αγγελική μου να ζήσεις χρόνια πολλά, γλυκά, να χαίρεσαι την οικογένειά σου, με υγεία, με αγάπη!!!!! θέεεεεεεεεεελω γλυκό!!!!!!!!!!!!!

Αννούλα μου ευχαριστώ για τις ευχές σου! Κ εσύ με το καλό να γεννήσεις τον στρουμφάκο σου!

Λοιπόν, πήγα χθες στον παιδικό και χωρίς σχολικό μου ζήτησε 310 τον μήνα. Το ωράριο είναι 7-5, περιλαμβάνει 2 γεύματα, εκδρομές κλπ.

Καλά είναι, αν υπολογίσω πως από την δουλειά μου καλύπτουν τα 250 ευρώ.

Πήγαμε μαζί με την κόρη μου η οποία είδε ξανά τις δασκάλες που είχε και χάρηκε πολύ! Κι εκείνες το ίδιο!

Σήμερα ο καιρός είναι συννεφιασμένος.

Τρώμε φασολάκια.

συγνώμη 310 χωρίς σχολικό είναι καλά;

το ότι σας πληρώνουν 250 από τη δουλειά είναι τέλεια!!!!! θα έπρεπε να είναι αυτονόητο για κάθε εργαζόμενη μάνα!!!!αλλά πούυυυυυ!!!!!

μανάδες α', β' ΓΑΜΑ κατηγορίας....

ωραίος ο κουρές !!! γέλασα πολύ ! όσο για τον οδοντίατρο, μην φοβάσαι, μια απόφαση είναι, όλα καλά ;) (άντε τώρα μην αρχίσω να τραγουδάω πουρνό-πουρνό !!!)

:)

πω πω μας κατέστρεψες με τους κιοφτέδες σου !!!! :cool:

καλά έκανες και βγήκες με την μικρή χθες, είδες και την αδερφούλα / ανηψούλα σου ! επλίζω όλα καλά τώρα ε ? τί έκανε το κορίτσι ? αποθήλασε ? ηρέμησε ?

έχει αποθηλάσει, η αδερφή έχει κάπως ηρεμήσει, η μπέμπα λόγω αλλεργίας-δυσανεξίας ένα ζόρι το έχει με το γάλα-έντερο, δεν της αρέσει το πατάτα κολοκύθι, καρότο ούτε ενθουσιάζεται με τα φρούτα! αλλά τρώει τις κρεμούλες τις χολ! είναι το κουνελάκι μου. έτσι την φωνάζω. είναι ίδια η αδερφή μου!!!!!

Ε μα ναι, πρέπει να τους πούμε κι ευχαριστώ !

Είμαι πολύ μπαϊλντισμένη με το όλο θέμα γενικά !

ναι καλά !

Αυτή η εναλλαγή των συναισθημάτων είναι ακριβώς που μας κρατάει ! Έχει την γλύκα της...

9.120;;;;;;;;;:shock:

έχω σοκαριστεί!!!κουράγια μάνα!

:D:D:D

Α, δεν είπα : σήμερα τρώμε από χθες γίγαντες -έγιναν λουκούμι, προς το τέλος του ψησίματος πρόσθεσα λωρίδες μπέικον μμμμμμμ- και θα συμπληρώσω με σπέσιαλ τυρολουκουμάδες !!!!

είσαι αστέρι!

μου είχες λείψει!

πεινάω με τόσα φαγιά που γράψατε!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες.

Φεφη,εγω θα ελεγα να βαλεις βρακακι στη Συσα αφου ζεστανει λιγο ο καιρος...μη σου κρυωσει με τα τσισακια πανω της......γιατι σιγουρα θα κατουριεται μεχρι να μαθει να τα κραταει για την τουαλετα.

Τι κανετε βρε;

Εμεις καλα Δοξα Το Θεο.

Σημερα νθα φαμε μπιφτεκακια στο φουρνο και θα βαλω και πατατες με κολοκυθακια μεσα.

Σας φιλω.

ωραίο φαί!

έτσι κ αλλιώς τα χαλιά τα έχω σηκώσει, οπότε δεν θα έχει διαφορά!

όταν θα κατουριέται, που το ξέρω ότι θα μου κατουράει αβέρτα κουβέρτα, θα την αλλάζω! ή δεν πρέπει για να μάθει; δηλαδή να την αφήνω κατουρημένη για να αντιληφθεί τη διαφορά;:confused: εβίριιιιιιιιιιιι; τα φώτα σου!

έλεν; αγγελικούλα; μιλήστε καλέ οι έμπειρες! τί να κάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...