Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακιαααααα :P

Να μαι κι εγω...το ....."απολολο προβατο"....:tongue:

Περασαμε πολυ ομορφα στην μανουλα,ξεσκασαμε,παιξαμε και γενικα ολα ηταν τελεια.....

Αν δεν μας το χαλουσε κι ο σκ@τοκαιρος.....θα ηταν ακομα καλυτερα.

Τελικα δεν τολμησα το κοψιμο της πανας του θησαυρου διοτι θα ξεπαγιαζε ο ποπουδακος του...ειπαμε....σκ@τοκαιρος!!!!!!

Ειχαμε ομως μεγαλη προοδο στο θεμα κακα....τωρα ακομα και που φοραει πανα,ακομα κι αν ειμαστε στο αυτοκινητο...δεν κανει κακα.

Φωναζει μαμααααα κακα....του λεω κανε στην πανα αγαπη μου και εκεινος με υφος απανταει....γιοοοοοοοογιοοοοοοοοο.:lol: (και οντως δεν κανει......μολις φτανουμε,τρεχει στο γιογιο και κανει εκει)

Οποτε τωρα πρεπει να παρουμε γιογιο για το αυτοκινητο...να το εχουμε παντα μαζι μας,για ωρα....αναγκης!!!!!!!!;)

Εμ, ολόκληρος άντρας πιά έγινε! Μπράβο στον θησαυρούλη σου που είναι σκέτος άγγελος! Είδα φώτο στο φατσοβιβλίο!

Α,πως λεμε το μυρμηγκάκι;...Γκαγκακι!!!!!!!:tongue:

Κοριτσια,αυτες τις μερες εχει κανει τρομερη προοδο στην ομιλια ο μικρος....αρχισε ξαφνικα να λεει..και φυσικα απαιτει πια,τι ρουχα και τι παπουτσια να βαλει!!!!

Α, όλα κι όλα! Το παιδί έχει άποψη και την εκφράζει!

Για σημερα το μενου εχει φακες,παει γαντι με το καιρο που εχουμε!

Για εμάς καθαρίζει η μανούλα μου πάλι σήμερα! Μελιτζάνες στην κατσαρόλα.

Αν και δεν θα ελεγα οχι για μια συγνωμη με γευση τερκενλη!!!!!!!!

Καλημέρα στα κορίτσια!

Δωράκι, τί τέλεια νέα! μπράβο ο γαμπρούλης μου!

άντε να τα λέμε, γιατί μας έλλειψες!

αγγελικούλα είδα μερικές αποδοχές, αλλά όχι από όλες. ελπίζω να μην ξέχασα καμιά μας! άντε τώρα να γράψεις στο μαγειροκαφέ μας στην ομάδα.

Κούτσα κούτσα θα τα λέμε κι από εκεί!!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κι από εμένα !!!!

Δώρα μου,

Καλώς όρισες και πάλι. Τώρα είναι ευκαιρία να μάθει και τα τσίσα στο γιογιό. Μην αγχωθείς : κάθε παιδί έχει τους ρυθμούς του - όπως σε πάει !;)

Φέφη,

Είναι πολύ "προχώ" παιδί η Σύσα ! Ακούς εκείς της αρέσει η Gaga ! χαχα

Μαρία-Ελπιδα,

Με το καλό η βάπτιση της καραμελένιας σας ! Κοντεύετε κι εσείς ! Τρέχεις μανούλα κι εσύ, τρέχεις και δεν φτάνεις ε ? :rolleyes:

Σήμερα είναι η μέρα της μελιτζάνας ???? Εμείς δεν έχω ιδέα τί θα φάμε. Κάτι πολύ πρόχειρο και πολύ γρήγορο στάνταρ (τύπου μακαρονάδα/καρμπονάρα μιας και θα είμαστε τα 2 μας είναι ευκαιρία ή αυγά με πατάτες ) ...

με το σχόλασμα παίρνω τέκνα και τα πάω παππού-γιαγιά, μετά θα πάω να παραλάβω τον σύζυγο - να πάμε σπίτι - να ετοιμάσω ρούχα, μπάνιο, μαμ και νάνι ! Γιατί έχουμε και πρωινό εγερτήριο και ταξίδι στα καπάκια !

Θα ξαναμπώ πρώτα ο Θεός από Τρίτη (Δευτέρα έχω άδεια).

Απ' ότι είδα τον καιρό, θα φτιάξει λέει... το ελπίζω να χαρούν και τα παιδιά λίγο την φύση !

Ελένη ,

Γίνεται νόστιμο το μοσχάρι με μαρούλι ??? για πες για πες !!! εγώ κάνω πάντα αρνάκι φρικασέ...

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναμπώ πρώτα ο Θεός από Τρίτη (Δευτέρα έχω άδεια).

Όλα να πάνε καλά και ο Θεός να σου δώσει δύναμη!

Ελένη ,

Γίνεται νόστιμο το μοσχάρι με μαρούλι ??? για πες για πες !!! εγώ κάνω πάντα αρνάκι φρικασέ...

Κι εγώ με αρνάκι το κάνω! Πρώτη φορά το επιχείρησα και μου βγήκε!!!!

Αλλά, δεν το κάνω με μαρούλι ποτέ γιατί είναι άνοστο. Το φτιάχνω πάντα με σπανάκι και γίνεται τρέλλα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα

Καλώς το το Δωράκι το γλυκό που μας έλειψε τόσες μέρες!Ευχαριστώ για τις ευχές.Τι γλύκας είναι ο θησαυρούλης!Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με το γιογιο,μια χαρα τον βρίσκω!Κύριο!

Εβίρι μου χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ που είσαι ορεξάτη!Δεν φαντάζεσαι πόσο μου είχες λείψει!Θα βαρεθείς να το ακούς...με τα μάτια!

Ελεν τι είναι αυτά που μας λες κορίτσι μου;Καρδιά;Εύχομαι να μην είναι τίποτα και να είναι απλά ψυχοσωματικό.Με τέτοιο άγχος και τρέξιμο,μην το αποκλείεις...

Κάτι μου διεφυγε χθες...Είχε η Ζωπ γενέθλια;Χρόνια σου πολλά αγαπούλα!!!!Πολλά φιλάκια...

Για Σύσα τι να πω;Προσκυνώ το είδωλο!!!

Μαρία μπράβο για τα 4 κιλάκια μείον.Αλλά να μην το παρακάνεις!Δεν το έχεις και ανάγκη...Θα σας δούμε καθόλου,έτσι περαστικούς;Πες ΝΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Από χθες έχω πιάσει φιλίες με τον Μελένιο!!!

Αλλά έχω να του πω ότι ενέργειες δεν βλέπω,πλην της αποδοχής του αιτήματος

Φέφη λείπουν από την παρέα η Φούμπι και η Αννα η οριτζινάλε,γι' αυτό σου φαίνονται λίγες οι φιλενάδες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και καλό χειμώνα!!!!:evil: Τι καιρός.... 10 βαθμούς, αέρα και βροχή από δω κι από κει!

Σήμερα έντυσα το παιδί τελείως χειμωνιάτικα! Ελπίζω να μη με πουν τρελλή!:rolleyes:

Για σήμερα έκανα φρικασε αλλά με μοσχαράκι, κι έγινε κόλαση!!!

Καλη ιδεα και μενα το αρνι στο φρικασε δε μ αρεσει εχει πολυ λιπος..

Συμφωνώ! Και πόσο γαληνεύεις μετά...

Συγνώμηηηηηη!!!!!!

Και για να εξιλεωθώ, θα σου στείλω ένα τσουρέκι με άσπρη σοκολάτα και γέμιση κάστανο!!!!Συμφωνείς;;;;;)

Αν γινεται με μαυρη σοκολατα φιλεναδα, δεν ειμαι Φαν της ασπρης...:tongue:

Α, μην ανυσηχεις!!!!! Εμένα τραγουδάει "είσαι αμαρτωλή, δεν σε θέλω πια" και κανά 2 άλλα καραγύφτικα!!!! Της τα είχε βάλει ο χάμπυ στο λαπτοπ για πλάκα επειδή εγώ τσατίζομαι και τα αποστήθησε με τη μία!!!:?:-?

χαχαχχαχαχαχαχα ελιωσααααα...!!!Σε λιγο και με το "Προσκλητηριο" και για πιο χαι καταστασεις Ζαφειρη Μελα:D

Τελικά, έβαλα στο φούρνο μελιτζάνες με πατάτες μπριαμ.

Τώρα μιλάς σωστά. Ζήτα μου συγνώμη κάθε μέρα.

χαχαχαχχαχαχαχαχχα.Φιλα μου και το χερι ως ενδειξη σεβασμου:D:D

Πάρε, πάρε κερνάει η Ελένη. Θα φέρει κι άλλα αύριο, αφού είναι απαίτηση του λαού.

Εγω θα παρω το πρωτο. Εσεις μοιραστειτε το ασπρο...:cool:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας είπα!

Χτες πήγε ο μικρός στον φούρνο με τον παππού του κι ευτυχώς ζήτησε κουλούρι και όχι ψωμί!!!!!!!

:)

Καλημέρα κι από εμένα !!!!

Δώρα μου,

Καλώς όρισες και πάλι. Τώρα είναι ευκαιρία να μάθει και τα τσίσα στο γιογιό. Μην αγχωθείς : κάθε παιδί έχει τους ρυθμούς του - όπως σε πάει !;)

τώρα που το θυμήθηκα...η σύσα μου κατούρησε τον καναπέ...με το ριχτάρι!πρωινιάτικα!

συμπεθέρα, κατουρλού η νυφαδιά!;)

Φέφη,

Είναι πολύ "προχώ" παιδί η Σύσα ! Ακούς εκείς της αρέσει η Gaga ! χαχα

:tongue:

Θα ξαναμπώ πρώτα ο Θεός από Τρίτη (Δευτέρα έχω άδεια).

Απ' ότι είδα τον καιρό, θα φτιάξει λέει... το ελπίζω να χαρούν και τα παιδιά λίγο την φύση !

να είσαι καλά, όπως κ όλη σου η οικογένεια! καλή δύναμη κ να περάσεις όσο γίνεται καλύτερα!

Κι εγώ με αρνάκι το κάνω! Πρώτη φορά το επιχείρησα και μου βγήκε!!!!

Αλλά, δεν το κάνω με μαρούλι ποτέ γιατί είναι άνοστο. Το φτιάχνω πάντα με σπανάκι και γίνεται τρέλλα!

έτσι πες μας ντε!

Γεια σας κοριτσάκια και από εμένα

Για Σύσα τι να πω;Προσκυνώ το είδωλο!!!

είναι κατουρλοείδωλο!

μαμά κουτούρησα τον καναπέ. τον λέμε κ καμαπέ!:rolleyes:

Από χθες έχω πιάσει φιλίες με τον Μελένιο!!!

Αλλά έχω να του πω ότι ενέργειες δεν βλέπω,πλην της αποδοχής του αιτήματος

Φέφη λείπουν από την παρέα η Φούμπι και η Αννα η οριτζινάλε,γι' αυτό σου φαίνονται λίγες οι φιλενάδες

γράφει βράδυ κ δεν ξέρει την τύφλα του!

την έβαλα στην ομάδα κ πειμένω να γράψει εκεί!

την φαίη δεν είδα να αποδέχεται...

όταν λέμε ότι συγχύστηκα...

να θέλεις να κάνεις καλό, να φορτώνεσαι πάνω από τις δυνάμεις σου κ να βρίσκεις κ τον μπελά σου!...ο εθελοντισμός είναι άγριο σπορ!!!!!:evil:

προϋποθέτει ανιδιοτέλεια! κ εγώ σε αυτή τη βάρκα είμαι μοναχή!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άλλο κουίζ έχω για σήμερα να σας δώσω:

Πόσες φορές γράφουν τα παιδιά στα γερμανικά σχολεία ορθογραφία;

Θα ξαναμπώ πρώτα ο Θεός από Τρίτη (Δευτέρα έχω άδεια).

Κι εγώ να σου ευχηθώ καλή δύναμη στη "συνάντηση" με τον μπαμπά σου, αλλά και καλή διασκέδαση στη βάφτιση. Επίσης, καλό ταξίδι και καλή επιστροφή.

Γίνεται νόστιμο το μοσχάρι με μαρούλι ??? για πες για πες !!! εγώ κάνω πάντα αρνάκι φρικασέ...

Εγώ το έχω φτιάξει 2 φορές μέχρι τώρα το μοσχαράκι και μάλιστα με μαρούλι και μου έχει βγει καταπληκτικό. Βάζω μέσα φρέσκο κρεμμυδάκι, άνηθο και λίγο μαϊντανό και στο τέλος αυγολέμονο.

Εβίρι μου χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ που είσαι ορεξάτη!Δεν φαντάζεσαι πόσο μου είχες λείψει!Θα βαρεθείς να το ακούς...με τα μάτια!

χαχαχαχαχαχα πρέπει να το ρίξουμε λίγο έξω Περιστεράκι, για να μη μας πάρει η κάτω βόλτα.

Εγω θα παρω το πρωτο. Εσεις μοιραστειτε το ασπρο...:cool:

Όχι δεν παίζω, εγώ έγω να συντηρήσω και μια κορμάαααααρα (δεν έχει καμμία σημασία ότι η δική μου κορμάρα είναι σε φάρδος κι όχι σε ύψος, ό,τι έχει ο καθένας καλό είναι), άρα πρέπει να πάρω μεγαλύτερο κομμάτι.

τώρα που το θυμήθηκα...η σύσα μου κατούρησε τον καναπέ...με το ριχτάρι!πρωινιάτικα!

συμπεθέρα, κατουρλού η νυφαδιά!:wink:

χαχαχαχαχαχα γούρι γούρι.

Link to comment
Share on other sites

Koritsakia σημερα εμαθα πολυ ευχαριστα νεα απο την αδερφη μου.

Μετα απο 18 χρονια θα ξαναγίνει μανουλα!!!!!!!!

Η αδερφη μου για οσες δεν ξερετε,εχει ηδη 2 κορες 20 και 17μιση χρονων...τις εκανε πολυ μικρη,στα 20 ειχε και τις 2.....

Και τωρα ερχετε το νεο μωρακι........:P:p:p:p:p

Ειμαι πολυυυυ χαρουμενη που θα ξαναγινω θεια!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να ξαναγίνει μανούλα η αδερφή σου. Φαντάζομαι πόση χαρά θα έχουν όλοι στην οικογένεια.

Εύχομαι να έχει μια καλή εγκυμοσύνη και να γεννήσει ένα υγιέστατο μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

Koritsakia σημερα εμαθα πολυ ευχαριστα νεα απο την αδερφη μου.

Μετα απο 18 χρονια θα ξαναγίνει μανουλα!!!!!!!!

Η αδερφη μου για οσες δεν ξερετε,εχει ηδη 2 κορες 20 και 17μιση χρονων...τις εκανε πολυ μικρη,στα 20 ειχε και τις 2.....

Και τωρα ερχετε το νεο μωρακι........:P:p:p:p:p

Ειμαι πολυυυυ χαρουμενη που θα ξαναγινω θεια!!!!!!!

Μπράβο - μπράβο!!! Άντε, με το καλό!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!!καλε τι ομορφα νεα που διαβασα,Δωρακι να χει μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη η αδερφουλα σου!θυμαμαι που μου ειχες πει οτι θα προσπαθουσαν κ να που ειναι εγκυουλα!!!αντε κ στα δικα σου φιλεναδα!!!!

βρε ομορφες σσε ποια ομαδα μπηκα ή δε μπηκα ή τι αποδεχθηκα κ δε το καταλαβα,Σεβη κ περιστερω ενημερωστε κ εμενα χιχιχιχι!

κατα τ'αλλα εχθες ειχαμε ραντεβου στο διαβητολ,ρε κοριτσια συνεχεια συγχαρητηρια μου δεινουν για τον αντρουλη μου που ειναι συνεχχεια μαζι μου κ δεν με αφηνει καθολου μονη μου.μωρε το ποσο με συγκινει ο καλος μου ειναι αλλο πραγμα!λοιπον τα αποτελεσματα μας ειναι τελεια,απο κιλακια ειμαστε +4,5 κ ετσι λογικα μεχρι τελους θα παρω αλλο 1 με 2!

και σημερα αλλαξαμε κ φρουτο,33 βδομαδες κ συνεχιζουμε :)!!!!!φιλακια σε ολες!

tt11a5f9.aspx

ιιιιιιιι ξεχασα να γραψω τι τρωμε,μαλλον κατι σε ζυμαρικο!περιμενω τον αντρουλη να ξυπνησει να δουμε τι θα φαμε!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...