Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα αγαπουλες!!!

με φωναξε η γλυκια μου Εβιρι??

εδω γυρω ειμαι, σας διαβαζω στα πεταχτα αλλα δεν εχω χρονο βρε κοριτσια να σας παρακολουθησω, μονο στο φεις μπαινω που το προλαβαινω.

μου εχετε λειψει πολυ.

τρεχω πολυ με την δουλεια και με την βαπτιση.

Εφτασαν οι μερες, την αλλη Κυριακη θα βαπτιστει η καρδουλα μου.

απο ετοιμασιες ειμαστε σχεδον ετοιμοι, εχουμε βεβαια και μπολικες δουλιτσες στην πατρα οταν παμε.

η φραουλοβαπτιση ειναι σχεδον ετοιμη!!:D

κατα τα αλλα, η μικρη μου εχει μεγαλωσει, κανει καποια βηαματακια μονη δειλα-δειλα και μας τρελαινει με τα ναζια της και τα φιλια της.

γιορτασα και με μεγαλη χαρα και συγκινηση την γιορτη της Μητερας, με ξυπνησε ο μπαμπας αγκαλια με την μικρη και της ειπε, δωσε ενα φιλακι στην μαμα, γιορταζει σημερα!!! και εκεινη μου εσκασε ενα φιλακι στο μαγουλο... μμμμμααααααα!!!

τρωμε σχεδον τις περισσοτερες τροφες μη αλεσμενες και γενικα μερα με την μερα αλλαζει συνεχως.

επισης να σας πω οτι η διαιτα που εχω ξεκινησει παει πολυ καλα, -4 κιλακια.

αλπιζω να βρω χρονο να μπαινω πιο συχνα, ή μαλλον να γραφω πιο συχνα..

σας φιλω ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ελένη, ναι, αυτό είναι, αλλά θα μου κάνεις μεγάλη χάρη να το διαγράψεις από το μήνυμά σου.

μαράκι με το καλό να γίνει η φραουλοβάπτιση, να γίνει χριστιανόπουλο το μαναράκι σου!

συγχαρητήρια για τη δίαιτα!

κ πολλά μπράβο για την πρόοδο της καραμελίτσας σε όλα τα επίπεδα!

μάκια σου!

εμείς έχουμε παγώσει από το κρύο!

χθες έπλυνα πολύ πιατικό, διαβάσαμε τον έλβις πάλι κ πάλι!!!

ζωγραφίσαμε, πλυθήκαμε κ κοιμηθήκαμε νωρίς!

αυτό που ήθελα καιρό να σας πω να γελάσετε κ εσείς όσο εγώ κ ο φέφος είναι ότι η κόρη μου εδώ κ 2 εβδομάδες έχει γίνει η πιο φανατική οπαδός της λέηντυ γκάγκα! "τη γκάγκα, τη γκάγκα θέΛωω, να φορέσει η σύσα βακί"!!!, επειδή η γκάγκα φοράει ένα κορμάκι, μάλλον, δεν το έχω δει το βίντεο κλιπ...

" αντεντάντο"=αλεχάντρο!!!να της βάλει ο μπαμπάς της το βίντεο κλιπ του τραγουδιού!

με το που το παρακολουθεί μένει στήλη άλατος κ κουνιέται ρυθμικά. μετά κατεβάζει τα ρούχα-πάνα της κ γενικώς ξεπατικώνει την γκάγκα!!!!

να ανησυχώ για τα πρότυπα της θυγατρός μου;

σήμερα τρώω ζυμαρικά με τόνο εγώ κ ο φέφος κοτόπουλο σουφλιώτικο της πεθερούλας μου.

από διάθεση..........................

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και καλό χειμώνα!!!!:evil: Τι καιρός.... 10 βαθμούς, αέρα και βροχή από δω κι από κει!

Σήμερα έντυσα το παιδί τελείως χειμωνιάτικα! Ελπίζω να μη με πουν τρελλή!:rolleyes:

Για σήμερα έκανα φρικασε αλλά με μοσχαράκι, κι έγινε κόλαση!!!

μην της βάλεις ζάχαρη στο γιαούρτι. ό,τι καλό της κάνεις, το αφαιρείς με τη ζάχαρη!

Εχεις δίκιο! Θα της βάλω μέλι για να γλυκάνει!

η προσευχή, η πίστη είναι μεγάλο πράγμα! μιλάς με τον Θεό!

Συμφωνώ! Και πόσο γαληνεύεις μετά...

Ελενη δε ντρεπεσαι να λες τη λεξη "Τερκενλης"? Πιπερι στο στομα!!!!

Συγνώμηηηηηη!!!!!!

Και για να εξιλεωθώ, θα σου στείλω ένα τσουρέκι με άσπρη σοκολάτα και γέμιση κάστανο!!!!Συμφωνείς;;;;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

με το που το παρακολουθεί μένει στήλη άλατος κ κουνιέται ρυθμικά. μετά κατεβάζει τα ρούχα-πάνα της κ γενικώς ξεπατικώνει την γκάγκα!!!!

να ανησυχώ για τα πρότυπα της θυγατρός μου;

Α, μην ανυσηχεις!!!!! Εμένα τραγουδάει "είσαι αμαρτωλή, δεν σε θέλω πια" και κανά 2 άλλα καραγύφτικα!!!! Της τα είχε βάλει ο χάμπυ στο λαπτοπ για πλάκα επειδή εγώ τσατίζομαι και τα αποστήθησε με τη μία!!!:?:-?


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Και καλό χειμώνα!!!!:evil: Τι καιρός.... 10 βαθμούς, αέρα και βροχή από δω κι από κει!

Σήμερα έντυσα το παιδί τελείως χειμωνιάτικα! Ελπίζω να μη με πουν τρελλή!:rolleyes:

Για σήμερα έκανα φρικασε αλλά με μοσχαράκι, κι έγινε κόλαση!!!

Συμφωνώ! Και πόσο γαληνεύεις μετά...

καλημέρα ελένη μου!

ο καιρός είναι σούργελο!

κ εγώ της έβαλα χειμωνιάτικα!

φρικασέ με μοσχάρι; πώς το έκανες;

κ σε μένα μια τερκενλίδικη συγνώμη, αλλά σκέτη!;)

Α, μην ανυσηχεις!!!!! Εμένα τραγουδάει "είσαι αμαρτωλή, δεν σε θέλω πια" και κανά 2 άλλα καραγύφτικα!!!! Της τα είχε βάλει ο χάμπυ στο λαπτοπ για πλάκα επειδή εγώ τσατίζομαι και τα αποστήθησε με τη μία!!!:?:-?

:lol:

κατουρήθηκα...

εγώ της τραγουδάω το μπιμπελό μου του μελά! μου το τραγούδαγε ο μπαμπούλης μου κ μου το αφιέρωνε!!!!!!

είπαμε είμαι μπαμπόθρεφτο κ φαίνομαι!!

η σύσα είχε δει πριν μέρες τον πεθερό μου με κοστούμι κ πώς τον είπε;" βαγγέεεεεεεεεεληηηη", όπως δηλαδή φωνάζει όταν βλέπει τον βενιζέλο!!!!!

κ ο παππούς χάρηκε:rolleyes::confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα γλυκά κορίτσια.

Μη με ρωτήσετε τι φαγητό θα φτιάξω γιατί ακόμη δεν έχω αποφασίσει. Θα συνεδριάσω με τα ντουλάπια μου και το ψυγείο.

Πίνω καφέ και διαβάζω τα νέα σας και γελάω πολύ.

καλημερα αγαπουλες!!!

με φωναξε η γλυκια μου Εβιρι??:D:D:D:D:D:D

εδω γυρω ειμαι, σας διαβαζω στα πεταχτα αλλα δεν εχω χρονο βρε κοριτσια να σας παρακολουθησω, μονο στο φεις μπαινω που το προλαβαινω.

μου εχετε λειψει πολυ.

τρεχω πολυ με την δουλεια και με την βαπτιση.

Συγχωρεμένη και δικιολογημένη.

Εφτασαν οι μερες, την αλλη Κυριακη θα βαπτιστει η καρδουλα μου.

απο ετοιμασιες ειμαστε σχεδον ετοιμοι, εχουμε βεβαια και μπολικες δουλιτσες στην πατρα οταν παμε.

η φραουλοβαπτιση ειναι σχεδον ετοιμη!!:D

Έφτασε ο καιρός για την καραμελίτσα. Θα έχει θέμα τη φράουλα η βάφτιση; Με το καλό Μαράκι.

κατα τα αλλα, η μικρη μου εχει μεγαλωσει, κανει καποια βηαματακια μονη δειλα-δειλα και μας τρελαινει με τα ναζια της και τα φιλια της.

Άχου το μωρέ, πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός που ξεκίνησε να περπατάει κιόλας;

γιορτασα και με μεγαλη χαρα και συγκινηση την γιορτη της Μητερας, με ξυπνησε ο μπαμπας αγκαλια με την μικρη και της ειπε, δωσε ενα φιλακι στην μαμα, γιορταζει σημερα!!! και εκεινη μου εσκασε ενα φιλακι στο μαγουλο... μμμμμααααααα!!!

Πήρες το πιο γλυκό φιλάκι από τα πιο καραμελένια χειλάκια.

τρωμε σχεδον τις περισσοτερες τροφες μη αλεσμενες και γενικα μερα με την μερα αλλαζει συνεχως.

Σούπερ το νινί.

επισης να σας πω οτι η διαιτα που εχω ξεκινησει παει πολυ καλα, -4 κιλακια.

Μπράβο Μαρία. Παρόλο που δεν το έχεις ανάγκη, καλά κάνεις και προσέχεις.

σας φιλω ολες!!!!

Κι από μένα φιλάκια.

εμείς έχουμε παγώσει από το κρύο!

Τι έγινε βρε παιδιά έτσι ξαφνικά με την αλλαγή της θερμοκρασίας;

αυτό που ήθελα καιρό να σας πω να γελάσετε κ εσείς όσο εγώ κ ο φέφος είναι ότι η κόρη μου εδώ κ 2 εβδομάδες έχει γίνει η πιο φανατική οπαδός της λέηντυ γκάγκα! "τη γκάγκα, τη γκάγκα θέΛωω, να φορέσει η σύσα βακί"!!!, επειδή η γκάγκα φοράει ένα κορμάκι, μάλλον, δεν το έχω δει το βίντεο κλιπ...

Μόνο βρακί έχει στο συρτάρι της η Λ. Γκάγκα, μέχρι τώρα δεν έχει φορέσει και κάτι άλλο. Είναι για να το έχει πρόχειρο, αν θέλει το βγάζει, αν δε θέλει το ξαναβάζει. Ένας ακόμη λόγος είναι για να μην αρρωσταίνει. Όχι σαν εμάς που μας έντυνε η μάνα μας κρεμμύδια, μετά ιδρώναμε και μετά κρυολογούσαμε. Δε λένε ότι όσο πιο ελαφρά ντύνεται κάποιος τόσο πιο δύσκολα αρρωσταίνει; Ε, να το και στην πράξη.

" αντεντάντο"=αλεχάντρο!!!να της βάλει ο μπαμπάς της το βίντεο κλιπ του τραγουδιού!

χαχαχαχαχαχαχα

με το που το παρακολουθεί μένει στήλη άλατος κ κουνιέται ρυθμικά. μετά κατεβάζει τα ρούχα-πάνα της κ γενικώς ξεπατικώνει την γκάγκα!!!!

να ανησυχώ για τα πρότυπα της θυγατρός μου;

Ναι, ναι η Γκάγκα είναι το χείριστο πρότυπο. Ελπίζω να μην τη θυμάται και πολύ η Σύσα μεγαλώνοντας.

πώς το λέμε το σαπούνι;

σακούμι!

χαχαχαχαχαχα

Καλημέρα!

Και καλό χειμώνα!!!!:evil: Τι καιρός.... 10 βαθμούς, αέρα και βροχή από δω κι από κει!

Μπααααααα γιατί έτσι μωρέ;

Σήμερα έντυσα το παιδί τελείως χειμωνιάτικα! Ελπίζω να μη με πουν τρελλή!:rolleyes:

Κι εγώ έτσι θα έντυνα το δικό μου αν έκανε ξαφνικό κρύο. Τι να κάνω να προτιμήσω να κρυώνει;

Για σήμερα έκανα φρικασε αλλά με μοσχαράκι, κι έγινε κόλαση!!!

Ωραιότατο.

Α, μην ανυσηχεις!!!!! Εμένα τραγουδάει "είσαι αμαρτωλή, δεν σε θέλω πια" και κανά 2 άλλα καραγύφτικα!!!!

χαχαχαχαχαχαχα δεν πιστεύω να το τραγουδάει και με τη φωνή του Ταμπάκη;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ελένη μου!

ο καιρός είναι σούργελο!

κ εγώ της έβαλα χειμωνιάτικα!

φρικασέ με μοσχάρι; πώς το έκανες;

κ σε μένα μια τερκενλίδικη συγνώμη, αλλά σκέτη!;)

χαχαχαχαχαχα Ελένη τότε δεν κάνεις τον κόπο να ζητήσεις μια συγνώμη σε όλες μας;

:lol:

κατουρήθηκα...

εγώ της τραγουδάω το μπιμπελό μου του μελά!

χαχαχαχαχα με πόσα λλλλ της το τραγουδάς;

η σύσα είχε δει πριν μέρες τον πεθερό μου με κοστούμι κ πώς τον είπε;" βαγγέεεεεεεεεεληηηη", όπως δηλαδή φωνάζει όταν βλέπει τον βενιζέλο!!!!!

κ ο παππούς χάρηκε:rolleyes::confused:

χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!!!!

Έμείς σήμερα τρώμε κολοκυθάκια γεμιστά που μαγείρεψα χθες το βράδυ και το απόγευμα θα κάνω σπανακόρυζο να υπάρχει (μιας και αγόρασα εχθές το σπανάκι) και θα βράσω λίγα βλήτα να φάμε αύριο με ψαράκι.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια!!!!

καλημερα αγαπουλες!!!

με φωναξε η γλυκια μου Εβιρι??

εδω γυρω ειμαι, σας διαβαζω στα πεταχτα αλλα δεν εχω χρονο βρε κοριτσια να σας παρακολουθησω, μονο στο φεις μπαινω που το προλαβαινω.

μου εχετε λειψει πολυ.

τρεχω πολυ με την δουλεια και με την βαπτιση.

Εφτασαν οι μερες, την αλλη Κυριακη θα βαπτιστει η καρδουλα μου.

απο ετοιμασιες ειμαστε σχεδον ετοιμοι, εχουμε βεβαια και μπολικες δουλιτσες στην πατρα οταν παμε.

η φραουλοβαπτιση ειναι σχεδον ετοιμη!!:D

με το καλό να πάρει το ονοματάκι της η ζουζούνα σου!

κατα τα αλλα, η μικρη μου εχει μεγαλωσει, κανει καποια βηαματακια μονη δειλα-δειλα και μας τρελαινει με τα ναζια της και τα φιλια της.

Εμπρός καλά μου πόδια λοιπόν!!!

γιορτασα και με μεγαλη χαρα και συγκινηση την γιορτη της Μητερας, με ξυπνησε ο μπαμπας αγκαλια με την μικρη και της ειπε, δωσε ενα φιλακι στην μαμα, γιορταζει σημερα!!! και εκεινη μου εσκασε ενα φιλακι στο μαγουλο... μμμμμααααααα!!!

Αλοιφή η Μαρία ή μου φαίνεται????

τρωμε σχεδον τις περισσοτερες τροφες μη αλεσμενες και γενικα μερα με την μερα αλλαζει συνεχως.

επισης να σας πω οτι η διαιτα που εχω ξεκινησει παει πολυ καλα, -4 κιλακια.

Μπράβο! Keep going!

αλπιζω να βρω χρονο να μπαινω πιο συχνα, ή μαλλον να γραφω πιο συχνα..

σας φιλω ολες!!!!

Θα περιμένουμε νέα σου όποτε μπορείς!

εμείς έχουμε παγώσει από το κρύο!

Κι εδώ κάνει μαμώτο!

χθες έπλυνα πολύ πιατικό, διαβάσαμε τον έλβις πάλι κ πάλι!!!

ζωγραφίσαμε, πλυθήκαμε κ κοιμηθήκαμε νωρίς!

αυτό που ήθελα καιρό να σας πω να γελάσετε κ εσείς όσο εγώ κ ο φέφος είναι ότι η κόρη μου εδώ κ 2 εβδομάδες έχει γίνει η πιο φανατική οπαδός της λέηντυ γκάγκα! "τη γκάγκα, τη γκάγκα θέΛωω, να φορέσει η σύσα βακί"!!!, επειδή η γκάγκα φοράει ένα κορμάκι, μάλλον, δεν το έχω δει το βίντεο κλιπ...

" αντεντάντο"=αλεχάντρο!!!να της βάλει ο μπαμπάς της το βίντεο κλιπ του τραγουδιού!

με το που το παρακολουθεί μένει στήλη άλατος κ κουνιέται ρυθμικά. μετά κατεβάζει τα ρούχα-πάνα της κ γενικώς ξεπατικώνει την γκάγκα!!!!

να ανησυχώ για τα πρότυπα της θυγατρός μου;

χαχαχαχα! Το κορίτσι είναι εκεντρικό!!!! Ευκαιρία λοιπόν να βγάλετε και την πάνα!

σήμερα τρώω ζυμαρικά με τόνο εγώ κ ο φέφος κοτόπουλο σουφλιώτικο της πεθερούλας μου.

από διάθεση..........................

η σύσα είχε δει πριν μέρες τον πεθερό μου με κοστούμι κ πώς τον είπε;" βαγγέεεεεεεεεεληηηη", όπως δηλαδή φωνάζει όταν βλέπει τον βενιζέλο!!!!!

κ ο παππούς χάρηκε:rolleyes::confused:

Χαχαχαχαχα!

Χθες έκανα κάτι προσπάθειες στο φατσοβιβλίο. Τις είδατε? Για να δω αν είμαι σε σωστό δρόμο!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακιαααααα :P

Να μαι κι εγω...το ....."απολολο προβατο"....:tongue:

Περασαμε πολυ ομορφα στην μανουλα,ξεσκασαμε,παιξαμε και γενικα ολα ηταν τελεια.....

Αν δεν μας το χαλουσε κι ο σκ@τοκαιρος.....θα ηταν ακομα καλυτερα.

Τελικα δεν τολμησα το κοψιμο της πανας του θησαυρου διοτι θα ξεπαγιαζε ο ποπουδακος του...ειπαμε....σκ@τοκαιρος!!!!!!

Ειχαμε ομως μεγαλη προοδο στο θεμα κακα....τωρα ακομα και που φοραει πανα,ακομα κι αν ειμαστε στο αυτοκινητο...δεν κανει κακα.

Φωναζει μαμααααα κακα....του λεω κανε στην πανα αγαπη μου και εκεινος με υφος απανταει....γιοοοοοοοογιοοοοοοοοο.:lol: (και οντως δεν κανει......μολις φτανουμε,τρεχει στο γιογιο και κανει εκει)

Οποτε τωρα πρεπει να παρουμε γιογιο για το αυτοκινητο...να το εχουμε παντα μαζι μας,για ωρα....αναγκης!!!!!!!!;)

Α,πως λεμε το μυρμηγκάκι;...Γκαγκακι!!!!!!!:tongue:

Κοριτσια,αυτες τις μερες εχει κανει τρομερη προοδο στην ομιλια ο μικρος....αρχισε ξαφνικα να λεει..και φυσικα απαιτει πια,τι ρουχα και τι παπουτσια να βαλει!!!!

Να πω οτι αν κι εχω χασει πολλα επεισοδια απο το καφε μας (κι ομολογω οτι δεν καταφερα να διαβασω οοοοοολα οσα γραψατε...)θελω να πω οτι χαρηκα παααααρα πολυ που η εβιρουλα μας ειναι ξανα στην παρεα μας...(μακια σου γλυκια μου!)

Να στειλω πολλα φιλια στην Αννα μας που εφτασε στην 32η εβδ.....

(αντε λιγο ακομα φιλεναδα;))και περιμενω να βρεθουμε για καφεδακι...αντε πια,να δω απο κοντα αυτην την κοιλαρα και να χαιδεψω στρουμφουλη!!!!!!

Να συγχαρω την Περιστερω μας για την βαπτιση και να ευχηθω στον περιστερακο να ζησει να γερασει,παντα γερος κι ευτυχισμενος!!!!!!

Με το καλο η βαπτιση της καραμελιτσας Μαρακι.

Χρονια πολλα στην ζωπυρουλα μου,να τα εκατοστησεις φιλεναδα.

Και φυσικα να σας δωσω ολες πολλα φιλια γιατι μου λειψατε βρε!!!!!!!!!

Για σημερα το μενου εχει φακες,παει γαντι με το καιρο που εχουμε!

Αν και δεν θα ελεγα οχι για μια συγνωμη με γευση τερκενλη!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια!

Δωράκι, τί τέλεια νέα! μπράβο ο γαμπρούλης μου!

άντε να τα λέμε, γιατί μας έλλειψες!

αγγελικούλα είδα μερικές αποδοχές, αλλά όχι από όλες. ελπίζω να μην ξέχασα καμιά μας! άντε τώρα να γράψεις στο μαγειροκαφέ μας στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, έβαλα στο φούρνο μελιτζάνες με πατάτες μπριαμ.

images?q=tbn:ANd9GcSg0a-91bhbM5i8Hq1mIfgZabQttKjQ8xlih8S4TA1xV8nnUYb2

Κερασμένο κουκλάρες μου!!!!

Τώρα μιλάς σωστά. Ζήτα μου συγνώμη κάθε μέρα.

Καλημερα κοριτσακιαααααα :P

Καλώς το Δωράκι.

Να μαι κι εγω...το ....."απολολο προβατο"....:tongue:

Περασαμε πολυ ομορφα στην μανουλα,ξεσκασαμε,παιξαμε και γενικα ολα ηταν τελεια.....

Πάρα πολύ ωραία.

Ειχαμε ομως μεγαλη προοδο στο θεμα κακα....τωρα ακομα και που φοραει πανα,ακομα κι αν ειμαστε στο αυτοκινητο...δεν κανει κακα.

Αυτό είναι πολύ μεγάλη πρόοδος και θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει από την πάνα στο εσώρουχο.

Α,πως λεμε το μυρμηγκάκι;...Γκαγκακι!!!!!!!:tongue:

χαχαχαχαχα

Κοριτσια,αυτες τις μερες εχει κανει τρομερη προοδο στην ομιλια ο μικρος....αρχισε ξαφνικα να λεει..και φυσικα απαιτει πια,τι ρουχα και τι παπουτσια να βαλει!!!!

Δυναμικό τον βρίσκω.

Να πω οτι αν κι εχω χασει πολλα επεισοδια απο το καφε μας (κι ομολογω οτι δεν καταφερα να διαβασω οοοοοολα οσα γραψατε...)θελω να πω οτι χαρηκα παααααρα πολυ που η εβιρουλα μας ειναι ξανα στην παρεα μας...(μακια σου γλυκια μου!)

Φιλάκια κι από μένα.

Αν και δεν θα ελεγα οχι για μια συγνωμη με γευση τερκενλη!!!!!!!!

Πάρε, πάρε κερνάει η Ελένη. Θα φέρει κι άλλα αύριο, αφού είναι απαίτηση του λαού.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...