Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Alex@ είπε:

      Καλημέρα!!! Πήρα το αποτελεσμα της χοριακης 295!!

      Καλησπέρα! Συγχαρητήριαααα!!! 🧡

      5 ώρες πρίν, Maraki S. είπε:

      Βγήκα από την ωοληψία, όλα καλά είχα φοβηθεί γιατί είχαμε 4 ωάρια δει στους υπερήχους και το βράδυ ξαφνικά είχα έναν οξύ πόνο στην δεξιά ωοθήκη που με ξύπνησε. Φοβόμουν ότι θα τα έχανα πριν φτάσω στο χειρουργείο. Δεν θα το πιστέψετε, αλλά μου είπαν ότι έβγαλαν 8 ωάρια! Να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν και πόσα θα μείνουν αλλά είμαι πολύ χαρούμενη!

      Μπράβο κορίτσι μου! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι! Θα περιμένουμε νέα σου!🙂

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Διάβασα αυτά που γράψατε αλλά δεν είμαι σε κατάσταση να συγκρατήσω πληροφορίες... θα κάνω παρέα με το Ζωπάκι λοιπόν αυτό το Σ/Κ - εγώ στην εκταφή κι εκείνη στο μνημόσυνο :cry: κουράγιο Ζωπ ("είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα είμαστε" που έλεγε και ο αείμνηστος Ηλιόπουλος στην ταινία !) -

...βέβαια, στα καπάκια μετά την εκταφή, πρέπει να φύγουμε για Καλαμάτα-city (τ' ακούς Ελπίδα ???????) γιατί την Κυριακή είναι η βάφτιση του ανιψιού μου και δεν την χάνω με τπτ...

Πώς θα το κάνω όλο αυτό ????? Με τί ψυχολογία ???? Πού θα βρω την δύναμη ???

ίσως (το μόνο αισιόδοξο που μου περνάει από το μυαλό δλδ) να μου κάνει καλό η αλλαγή παραστάσεων, ανθρώπων και ατμόσφαιρας...

δεν ξέρω - θα δείξει

Θα είναι πολύ δύσκολο αλλά ελπίζω όπως είχες πει κι εσύ να γαληνέψει η ψυχή σου.

Και στην βάφτιση να είσαι χαρούμενη(όσο γίνεται βέβαια).... Αυτή είναι η ζωή.. Εκεί που κλαις, εκεί γελάς.. Τώρα το πως το καταφέρνεις είναι άλλο θέμα...

ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ: Τον οδοντίατρο γρήγορα μανδάμ ! (αναφέρομαι στην Ελένη2008)

Γιες μάνταμ!!!!:tongue:

Δίκιο έχεις! Απλώς σε πείραζα! Ο δικός μου έχει δικιμάσει παγωτό κι έτσι δεν ξεγελιέται! Τουλάχιστον του δίνω από αυτό που φτιάχνω εγώ!

αΥτό θέλω να κάνω κι εγώ αλλά για να δούμε.....

Σας αφήνω! Πάω να πάρω μπανιερό για την ανηψιά!!!!

Καλό μεσημέρι!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μεταξάκι μου, θα είναι δύσκολο το θέμα της εκταφής, όμως ξέροντας πως θα δεις την ανιψούλα σου την επόμενη μέρα να παίρνει το ονοματάκι της, θα χαρείς! Όταν πρόκειται για πολύ αγαπημένα μας πρόσωπα βάζουμε με μεγαλύτερη ευκολία στην άκρη κάθε στεναχώρια μας για χατίρι τους!

Ελενίτσα καλό απόγευμα και καλά ψώνια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σας πω! Χθες που βολτάριζαν στο κέντρο γιαγιά και εγγονή όσο εγώ ήμουν στην κλινική, η Λ. μασαμπούκιασε! Συναντιόμαστε λοιπόν κι αρχίζει να φωνάζει "μαμά έφαγα παγωτό" Εγώ κάπως έτσι :shock:, κοιτάζω την μαμά μου και μου κλείνει το μάτι. Τελικά επειδή πήγαν στον Τερκενλή, τους κέρασαν γιαούρτι με μέλι σε σχήμα παγωτού μηχανής και της το παρουσιάσανε σαν παγωτό!!!! Εγώ δε, το καταχάρηκα γιατί τώρα θα της κάνω την συνταγή που είχατε πει με γιαούρτι και διάφορες γεύσεις και θα νομίζει ότι τρώει παγωτό!!!;)

Φέφη τόσο μπάζο ήταν η λόγο κυρία; Χαμπάρι δεν πήρε;;;;:shock::shock:

μπορείς στο γιαούρτι να τρίψεις με το εργαλείο που καθαρίζεις φασολάκια να της τρίψεις στο γιαούρτι κ κουβερτούρα! ή βρες μια σοκολάτα υγείας που να είναι καλή από άποψη συστατικών.

μην της βάλεις ζάχαρη στο γιαούρτι. ό,τι καλό της κάνεις, το αφαιρείς με τη ζάχαρη!

η άχαρη ήταν στόκος! για την μαγδάλω λέω!

μπα, στην αρχή η μαγδάλω δεν πήρε πρέφα...

μετά είπα εγώ "η κυρία αγάπη μου δεν τρώει, μασάει τσίχλα!!!!!;)"

κ τότε γέλασε η μαγδάάααααααααααααλω!!!!!!:P:lol:

μαγδάλω! Χαχαχαχαχα!!!!!!

γέλα, γέλα! κ αχλάδω την λες!:tongue:

Δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια βρακάκια! Θα τα δοκιμάσω κι εγώ!

δεν έχω ακούσει κ τακαλύτερα για αυτά τα βρακάκια...

ε τότε δεν θα πάρω!!!!!

να πας να σχηματίσεις γνώμη δική σου. ούτε εγώ τα δοκίμασα κ δεν πρόκειται για τον απλό λόγο ότι άμα είναι έτοιμο το παιδί, όλα τα άλλα είναι φιοριτούρες!

ζήλεψα το φαγάκι σου!;)

λοιπόν να σου στείλω ταπεράκι με κούριερ? Σε 3-4 ωρίτσες θα έινα εκεί!!!

άργησες, έφαγα ήδη αρακά με μπόλικο τριμμένο κασεράκι!;)

πεινάωωωωωωωωωω!!!!!!!θέλω ζυμωτό ψωμάκι εβιρούλας κ φαγητό αγγελικούλας!

να στείλω????

στείλε για αύριο!:P

ζωπ τώρα το θυμήθηκα χρόνια σου πολλά κ γλυκά!

η προσευχή, η πίστη είναι μεγάλο πράγμα! μιλάς με τον Θεό!

ακούς κάντυ μου; ζωπ; για όλες μαςς πάει αυτό! μεγάλη δύναμη! η αγάπη σώζει!

κάντυ μου μπαμπόθρεφτο από τα λίγα!

βιβ λα πεθέρ κ μπράβο της! η δική μου δεν γουστάρει να ζυμώνει, δεν το έχει!

Έλεν, καλά ψώνια κ καλή ξεκούραση!

σας είπα; δεν θέλω να δουλεψω, αλλά ένεκα που χθες έφυγα νωρίς σήμερις θα το αργήσω το σχόλασμα!

το φεφόπαιδο το παρέλαβε ο πατήρ κ έπεσαν για ύπνο!

με ζητουσε το σπλάχνο, μέ έψαχνε! σιχαίνομαι τη δουλειά μου τέτοιες ώρες! κ τον επαγγελματικό μου αποπροσανατολισμό!

εβιρούλα, αυτή τη διάκριση την έκαναν γιατί ο μπαμπούλης μου ήθελε αγόρι. κ η μάνα μου, άλλά η μάνα το πήρε χαλαρά!

ο πατήρ τελικώς έχει 2 κόρες κ 3 εγγονές!!!!!!γιούχου!!!!!!:mrgreen:

δεν φτάνει που με κούρευαν σαν αγόρι, με έντυναν κ σαν αγόρι, με ζιβάγκο, παντελονάκια!!!!!!!αίσχος μιλάμε! :mad: κ μετά αναρωτιέμαι γιατί μου βγαίνει ο νταλικιέρης από μεσα μου....

Link to comment
Share on other sites

Έπιασε βροχή:evil::evil::evil:

μπορείς στο γιαούρτι να τρίψεις με το εργαλείο που καθαρίζεις φασολάκια να της τρίψεις στο γιαούρτι κ κουβερτούρα! ή βρες μια σοκολάτα υγείας που να είναι καλή από άποψη συστατικών.

μην της βάλεις ζάχαρη στο γιαούρτι. ό,τι καλό της κάνεις, το αφαιρείς με τη ζάχαρη!

Θα συμφωνήσω στο θέμα της ζάχαρης.

η άχαρη ήταν στόκος! για την μαγδάλω λέω!

μπα, στην αρχή η μαγδάλω δεν πήρε πρέφα...

μετά είπα εγώ "η κυρία αγάπη μου δεν τρώει, μασάει τσίχλα!!!!!;)"

κ τότε γέλασε η μαγδάάααααααααααααλω!!!!!!:P:lol:

μαγδάλω! Χαχαχαχαχα!!!!!!

γέλα, γέλα! κ αχλάδω την λες!:tongue:

ξανά χαχαχαχαχα!

στείλε για αύριο!:P

Έφτασεεεεεεε

σας είπα; δεν θέλω να δουλεψω, αλλά ένεκα που χθες έφυγα νωρίς σήμερις θα το αργήσω το σχόλασμα!

το φεφόπαιδο το παρέλαβε ο πατήρ κ έπεσαν για ύπνο!

με ζητουσε το σπλάχνο, μέ έψαχνε! σιχαίνομαι τη δουλειά μου τέτοιες ώρες! κ τον επαγγελματικό μου αποπροσανατολισμό!

Φεφάκι μακάρι να μην υπήρχε η ανάγκη να δουλέψουμε προκειμένου να ήμαστε κοντά στα παιδιά μας συνέχεια! Αλλά μην αφήνεις τις ενοχές να σε βάζουν από κάτω! Τα έχουμε πει ξανά αυτα!

εβιρούλα, αυτή τη διάκριση την έκαναν γιατί ο μπαμπούλης μου ήθελε αγόρι. κ η μάνα μου, άλλά η μάνα το πήρε χαλαρά!

ο πατήρ τελικώς έχει 2 κόρες κ 3 εγγονές!!!!!!γιούχου!!!!!!:mrgreen:

δεν φτάνει που με κούρευαν σαν αγόρι, με έντυναν κ σαν αγόρι, με ζιβάγκο, παντελονάκια!!!!!!!αίσχος μιλάμε! :mad:

Ποποπο απωθημένο οι δικοί σου! Όμως ο θεούλης είχε άλλα σχέδια;)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ εδώ βρέχει....θα φύγω αργάμιση, δυστυχώς! έχω ένα συμφωνητικό που το μεταφράζω...το λιβανίζω τόση ώρα!!!!!!

δεν θα ήθελα να είμαι μια νοικοκυρά στο σπίτι με το παιδί, απλά επειδή έγινα μαμά...να ήμουν εκπαιδευτικός θα ήθελα! να έχω ανθρώπινα ωράρια, διακοπές κλπ!!!!! μια ξεκούραστη μαμά, είναι μια καλύτερη μαμά από μια πρόθυμη, αλλά κατάκοπη μανούλα! γυρίζω σπίτι κ νιώθω ότι έχω ξεζουμιστεί από μυαλό κ σωματικη αντοχή!

καλή ξεκούραση αγγελικούλα!

μόνη μου θα τα λέω...:(

Link to comment
Share on other sites

Ζωπ μου,

Παράλειψις μεγάλη και τρανή : Χρόνια Πολλά και Καλά ! Αχ βρε κουκλί να τα εκατοστήσεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Πω πω τί χάλια καιρός κι έχουμε και μάθημα τρα λα λα , τρα λα λα... πρέπει να περάσω από το σπίτι να πάρω μπουφάν των παιδιών...

σε πέντε την κάνω - φιλάκια ! στα μουτράκια σας !!

Link to comment
Share on other sites

φιλάκια στα μουτράκια σας!

πώς το λέγαμε με την αδερφή μου όταν ήμασταν πιτσιρδέλια κ γελάγαμε παριστάνοντας τους μεγάλους..."στην υγειά σας να χαίρεστε τα παιδιά σας"!!!!!κ φιλιόμασταν σταυρωτά!!!!!!!

τσούργελα!

άντε να μαζευόμαστε σπιτάκια μας!

η κόρη ήδη ζήτησε να της κάνω κρεμούλα!

Link to comment
Share on other sites

Και να είσαι σίγουρη πως τη μέρα που θα γεννήσεις θα πέσει πολύ κλάμα στο καφέ!(χαρά που θα κάνει το πλαίσιο!):rolleyes:

Να καούν τα πληκτρολόγια (κατά το: να καούν τα κάρβουνα {Φωτόπουλος}

Εβίρι μου,χαρά στο κουράγιο σου,που διάβασες τόσα ποστ!!!

Ήθελα να ανακτήσω το χαμένο έδαφος και να συμβαδίσω με σας. Χαλάλι το ξενύχτι.

Μόνο που το μικρουλάκι μου έχει βγάλει κάτι κοκκινίλες στο κορμάκι του,σαν δροτσίλα.Είναι από τη Δευτέρα και μάλλον οφείλεται στο λάδι και στην...απλυσιά

Ναι απ' αυτό θα είναι. Εγώ έβαζα ταλκ στις δικές μου όταν έβγαζαν δροτσίλα.

Φέφη και Ελεν Ελλάδα με ακούτε;Ξεκινώ οδοντίατρο από βδομάδα...Εκεί οφείλονται μάλλον τα λευκά τα αυξημένα...

Ευτυχώς που η αιτία είναι αυτό και ακούγεται εύκολο.

Για σήμερα έφτιαξα μπριάμ και αλμυρό κέικ που βγήκε πολύ καλύτερο από την προηγούμενη φορα.Εβαλα λιγότερα υλικά και έχει την υφή κέικ και όχι σουφλέ

Αααααααα τι ωραία πράματα ακούω; Όπως καταλάβατε εγώ ακούω και με τα μάτια.

Το μπριαμ είναι με τα πρώτα κολοκυθάκια που εβγαλε το περιβόλι μας.

Και έχω και φρεσκότατο πεντατρύφερο σπανάκι δικό μας.

Μπράβο Περιστεράκι τα συγχαρητήριά μου για το περιβολάκι σας. Το σπανάκι ακόμη και σε σαλάτα ωμό τρώγεται πολύ ωραία. Άνετα το διατηρείς στην κατάψυξη ώστε μετά να το μαγειρέψεις. Εσύ θα μας είσαι πολύτιμη στο μέλλον.

πεινάωωωωωωωωωω!!!!!!!θέλω ζυμωτό ψωμάκι εβιρούλας κ φαγητό αγγελικούλας!

Έχω ήδη κολλήσει γραμματόσημα πάνω στο ψωμάκι.

σε γλυκό έκανε καμιά σας τίποτις να τσιμπήσω;

Μπα σήμερα εγώ δεν έφτιαξα γλυκό και την τούρτα την τελειώσαμε χτες. Ούτε εγώ ξέρω τι θα σαβουρώσω αργότερα που θα με πιάσει η λιχουδίασή μου. Ξέρετε, ε; Αυτή η σοβαρή πάθηση.......Λιχουδίαση.

. Τελικά επειδή πήγαν στον Τερκενλή, τους κέρασαν γιαούρτι με μέλι σε σχήμα παγωτού μηχανής και της το παρουσιάσανε σαν παγωτό!!!! Εγώ δε, το καταχάρηκα γιατί τώρα θα της κάνω την συνταγή που είχατε πει με γιαούρτι και διάφορες γεύσεις και θα νομίζει ότι τρώει παγωτό!!!:wink:

Ό,τι καλύτερο θα κάνεις.

Εβιρι κάνουν ΚΑΙ οι Γερμανοί τέτοια;;;;;;; Και ύστερα κράζουν εμάς;;;;:mad::mad:

Ναι βέβαια, κάνουν πολλά και διάφορα, αλλά αυτοί δε βγαίνουν να τα διαδίδουν, τα κρύβουν καλά και στο εξωτερικό δείχνουν ότι είναι η τέλεια χώρα. Μέγα λάθος, έχουν κι αυτοί τις ατέλειές τους. Αρκεί κάποιος να ζήσει εδώ για να αρχίσει η απομυθοποίηση.

Οτι και όσο μπορέσω και γλυτώσω Αγγελική, κέρδος είναι!:rolleyes:

Συμφωνώ απόλυτα. Τουλάχιστον όσο είναι μικρά και μπορούμε λίγο να τα ξεγελάσουμε.

Καλώς σας βρήκα κι εγώ χαίρομαι αφάνταστα.

...βέβαια, στα καπάκια μετά την εκταφή, πρέπει να φύγουμε για Καλαμάτα-city (τ' ακούς Ελπίδα ???????) γιατί την Κυριακή είναι η βάφτιση του ανιψιού μου και δεν την χάνω με τπτ...

Πώς θα το κάνω όλο αυτό ????? Με τί ψυχολογία ???? Πού θα βρω την δύναμη ???

Κι όμως θα τη βρεις, έτσι είναι η ζωή τα έχει όλα και τη χαρά και τη λύπη.

! Vive λα πεθέρ !!! που λέει και η Φέφη -

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εβιρούλα, αυτή τη διάκριση την έκαναν γιατί ο μπαμπούλης μου ήθελε αγόρι. κ η μάνα μου, άλλά η μάνα το πήρε χαλαρά!

ο πατήρ τελικώς έχει 2 κόρες κ 3 εγγονές!!!!!!γιούχου!!!!!!:mrgreen:

χαχαχαχαχαχα αυτό κι αν είναι πλήγμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενη δε ντρεπεσαι να λες τη λεξη "Τερκενλης"? Πιπερι στο στομα!!!!

Καντυ μου να σου ζησει το αγγελουδι!

Εβιρι επανηλθες δριμυτερη!!!:P Για αυτο που λες για δυσανεξια δε πιστευω οτι θα δημιουργουσε τετοιο προβλημα. Θα σου εξομολογηθω κατι. Οταν εγραφα τα συμπωματα μου ηλπιζα σε ινερνετικη διαγνωση σου καθως σ αυτα εισαι μανουλα! Και εχω τσεκαρει οτι εχεις γνωσεις....Οταν απαντησες οτι ελπιζεις να μη μου βρει κατι σοβαρο αγχωθηκα...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Έλεν η Φέφη μίλησε για δυσανεξία. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην αγχώνεσαι πριν τις οποιεσδήποτε εξετάσεις γιατί κάποιες φορές τα αποτελέσματα εξαρτώνται και από τον ψυχολογικό παράγοντα (το άγχος ανεβάζει την κορτιζόλη στον οργανισμό).

Αυτό που εγώ αρχικά είχα φοβηθεί είναι κάποιο καρδιολογικό πρόβλημα, αλλά είχες πει ότι δεν έχεις άλλα συμπτώματα. Όμως καλό είναι να διερευνήσεις από ποια αιτία προέρχονται αυτοί οι πόνοι.

Link to comment
Share on other sites

Έλεν η Φέφη μίλησε για δυσανεξία. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην αγχώνεσαι πριν τις οποιεσδήποτε εξετάσεις γιατί κάποιες φορές τα αποτελέσματα εξαρτώνται και από τον ψυχολογικό παράγοντα (το άγχος ανεβάζει την κορτιζόλη στον οργανισμό).

Αυτό που εγώ αρχικά είχα φοβηθεί είναι κάποιο καρδιολογικό πρόβλημα, αλλά είχες πει ότι δεν έχεις άλλα συμπτώματα. Όμως καλό είναι να διερευνήσεις από ποια αιτία προέρχονται αυτοί οι πόνοι.

Kαι εγω για καρδια ειχα φοβηθει..γενικα φετος εχω περασει ασχημα η δουλεια δεν παει καλα λογω περικοπων, η ζωη μας εδω δεν ειναι ιδανικη... αλλα οι εξετασεις της καρδιας βγηκαν καθαρες!ασε που μου λεει ο γιατρος στα 33 και χωρις καθολου ιστορικο να χω προβλημα καρδιας ποσο γκαντεμα πρεπει να μαι!

Εχεις σπουδασει κατι σχετικο με ιατρικη? Τα ψαχνεις πολυ αυτα τα θεματα ...εμενα η Ιατρικη ηταν το ονειρο μου αλλα δε μου κατσε!:confused:

Για αυτο που ελεγες παρακατω για την απομυθοποιηση συμφωνω απολυτα..μονο οταν εχεις εμπειρια απο κατι μπορεις και να μιλησεις για αυτο..


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Έλεν μου όχι, δεν έχω σπουδάσει τίποτα σχετικό με ιατρική, ούτε καν έχω περάσει έξω από ιατρική και άλλη παρεμφερή σχολή. Συμπτωματικά έχω αυτές τις λίγες γνώσεις απ' όσα διαβάζω, απ' όσα ρωτάω παθόντες και γιατρούς, από τηλεοπτικές εκπομπές ιατρικού περιεχομένου, κάποια άλλα τα ξέρω από οικογενειακή ή προσωπική εμπειρία. Αυτά.

Ξέχασα πριν να σου πω να κοιτάξεις και τη χολή, εκτός αν το έχεις ήδη κάνει και το έχει πει. Δυστυχώς, δε θυμάμαι αν έχεις γράψει κάτι σχετικά και τώρα δεν κάθομαι να γυρίσω τόσες σελίδες πίσω. Πολλές φορές η χολή ευθύνεται για έντονους πόνους στο στομάχι ειδικά αμέσως μετά από το φαγητό ή το νερό. Αν και σ' αυτή είναι όλα καλά να ζητήσεις να σιγουρευτούν οι γιατροί ότι δεν έχεις άμμο (οι πέτρες στη χολή φαίνονται η άμμος πολλές φορές δε φαίνεται).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...