Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αν και αργοπορημέρα καλημέρα!!!

Χθες ήμουν ένα κινητό πτώμα... Με το που γύρισα από τη δουλειά πιάστηκα με φαγητό, επλυνα ταψιά κατσαρόλες και τα σχετικά, σαπούνισα κουζίνα μπάνιο, σιδέρωσα, έπαιξα με Λ. και στις 9.30 έπεσα τούβλο!!!!

Για σήμερα απλό φαγάκι! Μακαρονάδα με ντομαματούλα και λαχανικά!

τύπου ότι ο μεγάλος ενημέρωσε τον Δ/ντή μας πως θα το κλείσει το μαγαζί... Σεπτέμβρη με Οκτώβρη ενώ παράλληλα του έκανε μεγάλη μείωση μισθού (40%)....

και είμαστε μετέωροι... είναι σαν το μετέωρο βήμα του πελαργού...

Επίσημη ανακοίνωση από πουθενά... βέβαια, αυτό μας "συμφέρει" γιατί σημαίνει και κανονική αποζημίωση αλλά το μυαλό μου βουρλίζει...

Ελπίζω να είναι ράδιο αρβύλα.....Που θα πάει αυτή η κατάσταση ρε γμτ; Κάθε μέρα ακούμε και κάτι καινούριο... Εύχομαι το καλύτερο για σένα Μεταξάκι!

Κατά τα λοιπά, πήγα οδοντίατρο τελείωσα με τον καθαρισμό... για γέφυρα ή εμφύτευμα (τώρα) ούτε λόγος έτσι ??? :rolleyes:

Βρήκες ευκαιρία ε;;;;;:rolleyes:

Και να σας λύσω και το κουίζ της γιορτής: ο Νικόλας μας θα χορέψει ζεϊμπέκικο !!!!!! Μόνος του ! Άλα, άνοιξε κι άλλη μπουκάλα !!!! :-P Αφού σας λέω μας πήρανε γραμμή !!!! Το αντράκι μου !

Θα λιώσειςςςςςςς!!!!!!

Τα ευχάριστα νέα μας είναι πως η Σεμίνα έκοψε την πάνα το Σ/Κ !!!

Τέλειααα!!!!!

Επίσης, χθες το βράδυ, για να είμαι ειλικρινής ΞΕΧΑΣΑ να βάλω πάνα στον Νικόλα και δεν κατουρήθηκε :shock:.... βρε μπας και οι φόβοι οι δικοί μας τα κρατάνε πίσω ???? :|

Αρα είναι έτοιμος!! Μην του βάλεις ούτε σήμερα αλλά καλό είναι να τον σηκώσεις στο ενδιάμεσο!

Συγχαρητήρια!

κοριτσια εχετε δικιο για τον παιδικο αλλα εγω ειμαι ως ποντια ειμαι αγυριστο κεφαλι κ αν κατι δεν το ζησω η ιδια δεν μπορω να το καταλαβω,οποτε παραμενω σταθερη στις αποψεις μου χαχαχαχαχαχα!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο! Κι εγώ έτσι ενεργώ! Θα το δεις στην πορεία και θα αποφασίσεις!

η Δωρα δεν γυρισε ακομα,την κυριακη δεν ηταν να ερθει ή κατι εχασα..

Νομίζω σήμερα επιστρέφουν!

υσ,εχεθς ο αντρουλης μου εκανε μηλοπιτα(συνταγη απο το βιβλιο των διαβητ) κ εγινε απλα θεικη!καποια στιγμη θα σας την γραψω,αξιζει να την κανετε!

Χρυσοχέρης ο μπαμπάς!!!

κ εμείς 5.30 πάμε παιδίατρο! Να μας γράψεις τα νέα!

ρε παιδιά...κοιμάται το βράδυ πριν τις εισπνοές! τί να κάνω; έχασε κ τις χθεσινοβραδινές!

Να τις κάνεις λίγο νωρίτερα για να μην τις χάνει!

ρε παιδιά είμαι υπερβολική που δεν της την βγάζω της δικιάς μου; βγάζει μόνη της την πάνα, τσιτσιδώνεται ...αλλά είναι με αντιβίωση...με τα ανάλογα κακά...πώς να της βάλω βρακί;

μου ζητάει επίμονα "βρακί θέλω!!!!!" αλλά ... φοβάμαι ότι τζάμπα κόπος.

άσε που παλεύουμε όλο το απόγευμα να κάθεται στον καναπέ κ στο κουβερλί που στρώσαμε κάτω για να παίζει...

Για την αντιβίωση, επειδή αν θυμάμαι παίρνει ογκμεντιν, πρέπει οπωσδήποτε να της δίνεις ουλτρα λεβουρ και αν μπορεί να τρώει και γιαουρτάκι (με πέτσα), γιατί αυτή η αντιβίωση επειδή έχει μέσα κλαβουλανικό κάνει πολλές διάρροιες. Το ούλτρα βοηθάει και σ'αυτό, αλλά επειδή είναι κοριτσάκι το προστατεύει και από κυστίτιδες που δημιουργούν οι αντιβιώσεις!

σήμερα την πήγα παιδικό! χαράααααααα!!!!!!! Είδες πόσο τους αρέσει;;)

δεν ήθελε το σκατό να βάλει τζην παντελόνι ούτε τζην μπουφάν "εν το θέλω, ε μ' αρέσει". της έβαλα ένα άλλο παντελόνι κ μου λέει "ατό μ'αρέσει, είναι ωραίγιο!!!!!!!!" κ καμάρωνε!!!!!

βγάλαμε γούστα!!!!!

χαχα!!! Σαν να μου περιγράφεις την δικιά μου!!!:tongue:

Μου λείψατε πολύ και αυτό ήταν που με έφερε πάλι πίσω στο πληκτρολόγιο του υπολογιστή. Η απόφασή μου να απέχω από το φόρουμ ήταν συνειδητή και προσωπική. Δε θα ήθελα να σταθώ και να επεκταθώ περισσότερο.

Καλώς μας ήρθες Εβιρι!! Μας έλειψες!

Όσο για την απόφασή σου... απόλυτα σεβαστή!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Ελένη με αυτά που τράβηξες με τα δόντια σου, ένα έχω να σου πω: πρέπει να σε ανακηρύξουμε ή οσιομάρτυρα ή ήρωα. Όσο για την απόφαση της ψήφου, ευτυχώς εμένα με σώζει η απόσταση, διαφορετικά πραγματικά σου λέω ότι, δε θα ήξερα τι να ψηφίσω αφού δεν υπάρχει κανείς που να εμπιστεύομαι για την τύχη της χώρας μου και των παιδιών μου.

Φέφη αυτά με τη θήκη και την κόλλα και το ξεκόλλα και ξανακόλλα με τρόμαξαν όσο δεν έχω τρομάξει ποτέ με θρίλερ.

Χρόνια πολλά έστω και καθυστερημένα για τις μαμάδες της Φέφης και της Άννας. Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις ευχές για τη γιορτή της κόρης μου.

Για τη Χ.Α. που μπήκε στη Βουλή, έχω να πω ότι ο κόσμος ψήφισε κατά ένα ποσοστό τιμωρητικά στα μεγάλα κόμματα, κατά ένα άλλο ποσοστό δε γνώριζε τι πρεσβεύει η Χ.Α., αλλά το δυστύχημα είναι ότι, ένα πολύ μεγάλο ποσοστό είναι νέοι άνθρωποι από 35 και κάτω που, μάλλον, ψήφισαν γνωρίζοντας πάρα πολύ καλά τις θέσεις του κόμματος αυτού. Αυτό πρέπει να μας φοβίζει αρκετά.

Άννια γέλασα με τη μούτζα του μωρού στον υπέρηχο, εύχομαι πάντα όλα καλά να είναι.

Έφτασα μέχρι το ποστ #16951 και έχω ακόμη πολύ δρόμο μπροστά μου. Είναι και οι δουλειές του σπιτιού και πρέπει να φύγω για το σχολείο, οπότε θα τα βλέπω λίγα λίγα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΙΚ ΣΕ ΞΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑΑ:

Yλικά

1 δόση κέικ ψημένο (όπως το θέλετε εσείς)

1 κουτί μερέντα

600γρ. κουβερτούρα (μαύρη ή λευκή)

Χρώματα ζαχαροπλαστικής (εάν χρησιμοποιήσουμε λευκή σοκολάτα)

Χρωματιστή τρούφα, ζαχαρωτά, smarties, καραμελάκια

ξυλάκια ή στικάκια

Εκτέλεση

Ψήνουμε το κέικ και το αφήνουμε να κρυώσει. Το περνάμε από το μίξερ να γίνει τρίμματα. Ανακατεύουμε τα τρίμματα με τη μερέντα ώστε να γίνει ένα ενιαίο μείγμα. Στη συνέχεια το κάνουμε μπαλάκια. Τα βάζουμε πάνω σε ένα δίσκο και τα βάζουμε στο ψυγείο για 2-3 ώρες.

Λίγο πριν τα βγάλουμε από το ψυγείο, λιώνουμε σε μπεν μαρί (κατσαρόλα με ζεστό νερό) τη κουβερτούρα.

Παίρνουμε το ξυλάκι μας ή το στικ το βουτάμε στη λιωμένη κουβερτούρα και μετά το βάζουμε μέσα στο μπαλάκι μας. Όπως είναι πλέον με το ξυλάκι του, βουτάμε το μπαλάκι στην κουβερτούρα και στη συνέχεια το στολίζουμε όπως επιθυμούμε.

Τα τοποθετούμε είτε σε λαδόκολλα είτε τα καρφώνουμε όρθια σε φελιζόλ.

Link to comment
Share on other sites

μακια ηλιαχτιδα μου, ναμαστε καλα πρωτα απολα. ολος ο κοσμος ετσι ειναι δυστυχως!!!και αυτοι το μονο που κανουν ειναι να μαλωνουν ποιος θα στρογγυλοκαθησει την πιο παχια καρεκλα!!!!!

Νομίζω ότι αυτό είναι που τη σπάει πιο πολύ σε όλους μας!!!

Ας προσπαθήσουν να ζήσουν κι αυτοί με 900 ή 1000? (ποσά που οι περισσότεροι από εμάς δύσκολα βλέπουν πλέον) και μετα ας κόψουν κι άλλα... Αλλά να κόψουν πρώτα τα δικά τους... Το δικό τους επάγγελμα δηλαδή είναι πιο δύσκολο και πιο επικίνδυνο από κάποια άλλα?

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

μεγαλώνουμε κι έχουμε άποψη! Εμ πως!!!!!!

Εβιράκι κι εμάς μας έλειψες πολύ! Αν κάποια στιγμή νομίζεις ότι θες να μοιραστείς μαζί μας τον λόγο που σε έκανε να απέχεις θα θέλαμε πολύ να σε ακούσουμε όλες νομίζω!

Μάκια σου!

διάλεξε ένα άσπρο παντελόνι!!!!!!!!

φαντάζεστε πώς θα μου γυρίσει!!!!!μαύρο!;)χαλάλι!

εβίρι μου, αυτό που σου έγραψε η αγγελικούλα μας εκφράζει όλες!

ολα θα γινουν, υγεια ναχουμε!!!

πολυ χαιρομαι που διαβαζω μηνυμα σου. ευχομαι νασαι καλα

μακια ηλιαχτιδα μου, ναμαστε καλα πρωτα απολα. ολος ο κοσμος ετσι ειναι δυστυχως!!!και αυτοι το μονο που κανουν ειναι να μαλωνουν ποιος θα στρογγυλοκαθησει την πιο παχια καρεκλα!!!!!

εγώ είχα ψηηφίσει με κρύα καρδιά το κόμμα που ψήφιζα κ σε όλες τις άλλες εκλογικές αναμετρήσεις.

τελικά, όταν ξαναγίνουν το ίδιο θα ξαναψηφίσω, μάλλον, γιατί από αυτά που βλέπω δεν έχει μείνει τίποτα άλλο αξιόπιστο.

αυτό που ήθελα να σχολιάσω από χθες ήταν η ξεφτίλα των ανεξάρτητων ελλήνων!!!!!!!!τί αρχηγάρα, τί σοβαρότητα! να διαψεύδει ο ένας τον άλλο κ όλοι μαζί τον ένα, τον πανμέγιστο....κ αυτός να βγάζει άριες περί πλαστογραφίας από την προεδρία της δημοσκρατίας!!!!!!!

δηλαδή, έχουμε χάσει την έννοια της έστω τυπικής δημοκρατίας!!!!! ούτε τα προσχήματα!

κ αυτό το προξενιό ντόρας-μάνου!!!!!μη σέσω!!!!!! αποστροφή!

αλέκα σταθερή!

κουβέλης πασοκίζει, μάλλον, αν κ σοβαρός κύριος!

το ξεκατινάζ του τατσόπουλου με τον σταυρίδη της δράσης; ούτε οι αμάν!!!!!τέτοια σκηνοθεσία!!!!!

το πασόκ .......... .... στην εντατική!

τζήμερος μόνο που θα κριθεί.

καλά αυτοί οι οικολόγοι στο λαιμό μου στέκονται με αυτή την κιουρία οικολόγα!κάθε φορά που την βλέπω μένω έτσι:confused: ποιός τους ψηφίζει;

Αν και αργοπορημέρα καλημέρα!!!

Χθες ήμουν ένα κινητό πτώμα... Με το που γύρισα από τη δουλειά πιάστηκα με φαγητό, επλυνα ταψιά κατσαρόλες και τα σχετικά, σαπούνισα κουζίνα μπάνιο, σιδέρωσα, έπαιξα με Λ. και στις 9.30 έπεσα τούβλο!!!!

έκανες πάρα πολλά νοικοκυρούλα μου, μανούλα!

Για σήμερα απλό φαγάκι! Μακαρονάδα με ντομαματούλα και λαχανικά!

χαχα!!! Σαν να μου περιγράφεις την δικιά μου!!!:tongue:

Καλώς μας ήρθες Εβιρι!! Μας έλειψες!

Όσο για την απόφασή σου... απόλυτα σεβαστή!

ωραίο φαγάκι κ να σου πω κ εγώ επιθύμησα μια απλή μακαρονάδα!

οι τσούπρες μας βγήκαν κοκέτες!

Φέφη αυτά με τη θήκη και την κόλλα και το ξεκόλλα και ξανακόλλα με τρόμαξαν όσο δεν έχω τρομάξει ποτέ με θρίλερ.

Χρόνια πολλά έστω και καθυστερημένα για τις μαμάδες της Φέφης και της Άννας. Ευχαριστώ όλα τα κορίτσια για τις ευχές για τη γιορτή της κόρης μου.

μερσί!:)

Για τη Χ.Α. που μπήκε στη Βουλή, έχω να πω ότι ο κόσμος ψήφισε κατά ένα ποσοστό τιμωρητικά στα μεγάλα κόμματα, κατά ένα άλλο ποσοστό δε γνώριζε τι πρεσβεύει η Χ.Α., αλλά το δυστύχημα είναι ότι, ένα πολύ μεγάλο ποσοστό είναι νέοι άνθρωποι από 35 και κάτω που, μάλλον, ψήφισαν γνωρίζοντας πάρα πολύ καλά τις θέσεις του κόμματος αυτού. Αυτό πρέπει να μας φοβίζει αρκετά.

Άννια γέλασα με τη μούτζα του μωρού στον υπέρηχο, εύχομαι πάντα όλα καλά να είναι.

Έφτασα μέχρι το ποστ #16951 και έχω ακόμη πολύ δρόμο μπροστά μου. Είναι και οι δουλειές του σπιτιού και πρέπει να φύγω για το σχολείο, οπότε θα τα βλέπω λίγα λίγα.

αρκεί που είσαι εδω. δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο μας έλλειψες!

γίνεται σχολείο χωρίς δασκάλα; δεν γίνεται!

αφροδίτη μου γειά στα χέρια σου!

το περιστεράκι μου πού είναι σήμερα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φέφη το είδα μετά που μπήκα στο φεις.

Αγγελική θα μας δεις και θα σε δούμε.

Ναι έχω αρχίσει απο το Σάββατο με μισό χάπι και την Παρασκευή θα το πάρω ολόκληρο. Δεν νομίζω ότι έχει σχέση είναι ένας πονοκέφαλος που με ποιάνει όταν ο καιρός είναι μια έτσι μια γιουβέτσι. Οπως αυτές τις μέρες δηλαδή. Πήρα ένα παναντολ και κάπως ηρέμησα.

Ελένη είσαι άσπρος σίφωνας και συ σαν την φέφη. Πόσα πράγματα κάνετε μπράβο κοριτσάκια.

Εβιρυ ακριβώς το ίδιο με σένα, δεν ψήφισα λόγω απόστασης αλλά δεν θα ήξερα τι να ψηφίσω αν και θα ήθελα πολύ να μπορούσα να πάω.

Αφροδίτη τι τέλεια ιδέα είναι αυτή; Ουτε που θα πήγαινε ποτέ το μυαλό μου σε κάτι τέτοιο.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

ελένη μου αυτό για τα ούλτρα λεβούρ...στην τελευταία αντιβίωση που είχα παρει εγώ για τη φαρυγγίτιδα ο γιατρός μου έγραψε άλλα ένζυμα, πιο εξελιγμένα-βελτιωμένα...λεβούρ αλλά κάπως αλλιώς μπροστά. δεν θυμάμαι ακριβώς.

για το παιδί, δίνω κάθε απόγευμα γιαούρτι με μέλι κ εκεί της δίνω κ τα σίνγκιουλαιρ.

θα τον ρωτήσω κ για ένζυμα. χίλια ευχαριστώ!

για την πάνα...ρε κάνει νερουλά-σόρρυ κιόλας. πώς να της βάλω βρακί!

για τον μπαμπά μου ευχαριστώ πολύ!

για το δωμάτιο της σύσας θα το συζητήσω με τον φέφο να δω τί θα μου πει το αφεντικό του σπιτιού!

δύσκολοι καιροί, αλλά καιρός για αγάπη! αγκαλιές!!!!!!βάλσαμο!!!!!έχω γεμίσει τα χέρια μου αγκαλιές από φέφο κ φεφόπαιδο!!!!!!!!χουφτώνω αγαπούλες!μια χαρά την παλεύω! χωρίς τις χαρές μου δεν ζω.-

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν ξέρω πως να το γράψω για να μην φάνει κάπως, αλλά αυτή τη φορά πρέπει να ψηφίσουμε πολύ πολύ υπεύθυνα και να σκεπτόμενοι το μέλλον των παιδιών μας!

Νομίζω ότι κανένας μας δεν συμφωνεί με τα μνημόνια και τα μέτρα που μας επιβάλλουν, αλλά εδώ που φτάσαμε νομίζω πως δεν υπάρχει άλλη λύση....

Εχω νευριάσει πάρα πολύ με όλα αυτά που γίνονται τις τελευταίες μέρες γιατί όλοι από το πουθενά θέλουν να κυβερνήσουν επειδή πήραν μια ψηφο διαμαρτυρίας. Γιατί ψήφος διαμαρτυρίας ήτανε και όχι ψήφος επειδή τους θεωρούμε περισσότερο ικανους!

Ζητώ συγνώμη αν φαίνεται κάπως αλλά ο γραπτός λόγος δεν μπορεί να εξηγήσει τον τρόπο που τα λέω!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

θα τον ρωτήσω κ για ένζυμα. χίλια ευχαριστώ!

Εγώ της δίνω πρωί βράδυ! Μαγιά μπύρας είναι και δεν πειράζουν πουθενα!

για την πάνα...ρε κάνει νερουλά-σόρρυ κιόλας. πώς να της βάλω βρακί!

Εννοείται πως δεν κάνεις πειράματα τώρα!

για τον μπαμπά μου ευχαριστώ πολύ! Θέλει νευρολόγο να τον φοβίσει κάπως για να συμμορφωθεί με την αγωγή του!

χωρίς τις χαρές μου δεν ζω.-

Τι κουβέντα.... Πολύ μεγάλη αλήθεια!!!

Συμφωνώ απόλυτα!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρή έλεν! μια χαρά σε αντιλήφθηκα σε ό,τι έγραψες! μια χαρά τα λες! κ λίγα λες!

δηλαδή εγώ που έγραψα χύμα για τους πολιτικούς κ τα κόμματα τί πρέπει να κάνω; μετάνοιες!

λέμε αυτό που σκεφτόμαστε!

το μνημόνιο είναι μια πραγματικότητα!

η ψήφος διαμαρτυρίας ίσως τους ταρακουνήσει να επαναδιαπραγματευτούν αυτό που θεωρούσαν αδιαπραγμάτευτο! πριν!

το γιατί φτάσαμε ως εδώ...το πιάσαμε, άλλος πολύ, άλλος λίγο! άλλοι αρνούνται να το δουν!

το αν θα το ξεπληρώσουμε...νομίζω ότι δεν έχει κανείς καμιά αμφιβολία ότι δεν πρόκειται!

απλά δεν μασάμε όταν λένε κάποιοι ότι θα καταργήσουν το μνημόνιο! πώς ρε μάγκα; θα τους κάνεις τσουυυυυυυ;

ο φέφος παρέλαβε την σύσα μια χαρά! θα πάνε για ύπνο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφροδιτούλα φοράω και στα δύο καλοκαιρινά τώρα πιά. Απλά δεν τους έχω φορέσει τα αμάνικα. Στον μικρό ειδικά φοράω κάποια ολόσωμα κορμάκια που έχω με κοντό μανίκι και μέχρι το γόνατο ή αλλιώς σορτσάκι - φανελάκι.

Εβιράκι πάρε όσο χρόνο σου χρειάζεται για να διαβάσεις τα νέα μας. Μας αρκεί που επέστρεψες και θα τα λέμε τώρα συνέχεια!

Φεφάκι όντως οι αγκαλιές από τα αγαπημένα μας πρόσωπα είναι μεγάλο βάλσαμο σε ότι κι αν μας συμβαίνει! Να είναι πάντα η αγκαλιά σου γεμάτη από τις αγάπες σου!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

τον παρακολουθεί εδώ μια νευρολόγος, αλλά την γράφει κ στα φάρμακα κ στις οδηγίες!

όπως κ εμάς που τον κράζουμε! ίδιος εγώ ρε παιδί μου, αγύριστο κεφάλι!

το απόγευμα θα του δώσω τα στοιχεία του καθηγητή στον Ευαγγελισμό.

από όσα διάβασα-εψαξα είναι κορυφή. μακάρι να βοηθηθεί ο μπαμπουλακος μου!

Link to comment
Share on other sites

ναι μαρή έλεν! μια χαρά σε αντιλήφθηκα σε ό,τι έγραψες! μια χαρά τα λες! κ λίγα λες!

δηλαδή εγώ που έγραψα χύμα για τους πολιτικούς κ τα κόμματα τί πρέπει να κάνω; μετάνοιες!

λέμε αυτό που σκεφτόμαστε! οκ!

απλά δεν μασάμε όταν λένε κάποιοι ότι θα καταργήσουν το μνημόνιο! πώς ρε μάγκα; θα τους κάνεις τσουυυυυυυ;Ναι, και θα κατουρηθούνα από τον φόβο τους οι έξω!!:rolleyes:

ο φέφος παρέλαβε την σύσα μια χαρά! θα πάνε για ύπνο!

Όνειρα γλυκά!!!

Αφροδιτούλα φοράω και στα δύο καλοκαιρινά τώρα πιά. Απλά δεν τους έχω φορέσει τα αμάνικα. Στον μικρό ειδικά φοράω κάποια ολόσωμα κορμάκια που έχω με κοντό μανίκι και μέχρι το γόνατο ή αλλιώς σορτσάκι - φανελάκι.

Εμεις μακρυμάνικα φοράμε αυτές τις μέρες!

11 βαθμούς είχαμε το πρωί!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μου λείψατε πολύ και αυτό ήταν που με έφερε πάλι πίσω στο πληκτρολόγιο του υπολογιστή. Η απόφασή μου να απέχω από το φόρουμ ήταν συνειδητή και προσωπική. Δε θα ήθελα να σταθώ και να επεκταθώ περισσότερο.

Εβίρι μου!!!!

Φτάνει που γύρισες!!!!!

Μας έλειψες τόσο μα τόσο πολύ...

Χαίρομαι τόσο που είσαι πάλι στην παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτούλα φοράω και στα δύο καλοκαιρινά τώρα πιά. Απλά δεν τους έχω φορέσει τα αμάνικα. Στον μικρό ειδικά φοράω κάποια ολόσωμα κορμάκια που έχω με κοντό μανίκι και μέχρι το γόνατο ή αλλιώς σορτσάκι - φανελάκι.

Εβιράκι πάρε όσο χρόνο σου χρειάζεται για να διαβάσεις τα νέα μας. Μας αρκεί που επέστρεψες και θα τα λέμε τώρα συνέχεια!

ΠΕΣ ΤΑ!

Φεφάκι όντως οι αγκαλιές από τα αγαπημένα μας πρόσωπα είναι μεγάλο βάλσαμο σε ότι κι αν μας συμβαίνει! Να είναι πάντα η αγκαλιά σου γεμάτη από τις αγάπες σου!!!

κ η δικιά σου φιλενάδα! κ σε όλες τις γλυκιές μου μαγειροφιλενάδες!

το είχα ξεχάσει αυτό που ρώτησε το αφροδιτάκι μας!

έχω καιρό που της φοράω τις πυτζάμες της λόλας-μακρύ παντελονάκι βαμβακερό-λεπτό σαν κολάν κ κοντομάνικο μπλουζάκι, χωρίς φανελάκι.

στις μεγάλες ζέστες της φόραγα μια νυχτικιά αμάνικη της μίνι!

ιδρώνουμε εμείς!κ πάλι βγαίνει έξω από την πικέ κουβέρτα! κοιμόμαστε μαζί!

εδώ στο λουλουδιστάν φημιζόμαστε για τη ζέστη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...