Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα Ελένη από Αγγλία!

Πως πάει το στομάχι σου?

Καλό κουμάσι ο Μιχαλολιάκος και η παρέα του ε?

Πάντως πραγματικά θα ήθελα να τα έφτιαχνε η κόρη του με σκουρόχρωμο αλλοδαπό! Πολλαπλά εγκεφαλικά!!!

Kαλησπερα Αγγελικη!

Καλυτερα παει σ ευχαριστω..Εσυ τι κανεις?

Οχι μονο να τα φτιαχνε η κορη του με μαυρο αλλα τι κριμα να μην εχει γιο και να ειναι γκει!!:tongue:


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα κοριτσια!καλε τι βροχη ηταν αυτη εχθες,οι δρομοι εγιναν ποταμια...τουλαχιστον δροσισε λιγουλακι γιατι εχω σκασει!απαπαπαπαπα ελπιζω αφου γεννησω να μην ειμαι ετσι,σκαω σας λεωωωωωωωωω!!!!

για σημερα θα φαμε ψαρακι,περιμενω να ρθει η μανουλα να μου πει τι βρηκε.φιλακια ομορφουλες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Αννούλα οι εξάψεις είναι της εγκυμοσύνης και θα στρώσεις μόλις γεννήσεις! Άντε λίγο υπομονή ακόμη!

Σήμερα τρώμε τηγανιτό μπακιαλιάρο με σαλατούλα. μαγειρεύει η μανούλα!

Έχω και κουρεύτρια σήμερα, όπως την έλεγε μικρή ο κόρη μου! Πάω να βάψω μαλλί γιατί βγήκε στην φόρα η άσπρη τρίχα! Να βγάλω και κανένα φρύδι γιατί μόνη μου δεν.......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Τι νερό ήταν αυτό χθες βράδυ και τι μπουμπουνητά, τι αστραπές;;;

Χθες κούρεψα την Λ. καρε κοντό και λίγο σκαφτό! Νομίζω ότι της πήγε και έκατσε κιουρία!!!

Επιτέλους ανθρώπεψα κι εγώ που είχα γίνει σαν αρχαια!!!:tongue: Είχα να βάψω και κουρέψω μαλλί από πριν το Πάσχα!!!

Για σήμερα έκανα αρακά φράσκο και έγινε μουρλια!!!

ρε κοριτσια συγνωμη,ειμαι ασχετη με το θεμα,αλλα πραγματικα δεν μπορω να το καταλαβω αυτο με τους παιδικους σταθμους.δηλ εμεις που πηγαμε μονο στα νηπια τι παθαμε,γιναμε αντικοινωνικα παιδια???εγω ειμαι της αποψης αν υπαρχει βοηθεια απο παππουδες να τα κρατανε εκει κ μια χαρα υπεροχα περνουνε!ξαναλεω βεβαια πως ειμαι ΑΣΧΕΤΗ με το θεμα,θα το ζησω σε 2-3χρονια απο κοντα αλλα αυτη ειναι η σκεψη μου!

φιλακια σε ολες!

Αννούλα, εννοείται ότι δεν θα πάθει τίποτα αν δεν πάει αλλά εφόσον υπαρχει η δυνατότητα να πάει εκεί και να εκτονωθεί με συνομίληκους, να μάθει τόσα πράγματα, να ανεξαρτητοποιηθεί σε κάποιους τομείς, και κυρίως να περνάει αυτό καλά, γιατί να μην πάει;

Εγώ την πήγα από 2 χρονών, αναγκαστικά και με πολύ βαριά καρδιά....

Οταν όμως είδα πόσο καλό της κάνει αναίρεσα πολλά!

Να φανταστείς ότι η Λ. ήταν ένα τελείως αντικοινωνικό παιδί ΜΕΣΑ στο σπίτι και στον παιδικό είχε γίνει η μασκότ του σχολείου! Την ήξεραν οι πάντες! Το είδα και δεν το πίστευα! Οπότε ναι, βοηθάει και στο να γίνει κοινωνικό ένα παιδί!

Εγώ είμαι πολύ υπέρ του παιδικού!

Όσον αφορά το φέις πρέπει να αναφέρω πραγματικό όνομα οπωσδήποτε?

Όχι βέβαια! Κι εγώ με ψευδόνυμο είμαι!

απαπαπαπαπα ελπιζω αφου γεννησω να μην ειμαι ετσι,σκαω σας λεωωωωωωωωω!!!!

Μετά τη γέννα θα επανελθεις στα φυσιολογικά σου, μην ανησυχείς!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι είμαι μέσα στο μυαλό σου μου φαίνεται!!!!

είσαι, είσαι!

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε???

καλά!

χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες κ για τις μελλουσες μανουλες να σας καμαρωνουν τα παιδακια σας...

του χρόνου να γιορτάζεις κ εσύ καλή μου!

εγω ψοφισα στις δουλειες τελειωσα ολο το σπιτι της μαμας μου κ τωρα θα αναλαβω το δικο μου αλλα δεν βιαζομαι σιγα σιγα θα το κανω..

εύγε καλό κορίτσι!

για το παιδικο σταθμο θα συμφωνησω με την αννα...κ γω δεν πηγα οπως κ πολλα αλλα παιδια...αν οι παππουδες κ οι γονεις ασχολουνται συναιχεια με τα παιδια τους υπαρχει επικοινωνια κ παιζουν κ με αλλα παιδακια μια χαρα κοινωνικα θαναι...

σας φιλω κ ευχομαι ολες να περνατε καλα..

κ εσύ χρυσοβαλαντάκι μου!

εγώ ήμουν ένα πολύ ντροπαλό παιδί. δεν ήθελα κόσμο, να μιλάω σε κανέναν. όταν με έστειλε η μαμά μου προνήπιο αρρώστησα βαριά κ έχασα όλη τη χρονιά!

πήγα νήπια! κ πάλι δεν μου άρεσε! μέχρι το πανεπιστήμιο με έλεγες κ κλειστό χαρακτήρα. μετά το αποθέωσα το σπορ με τις γνωριμίες, πάρλα, ανοιχτωσιά κ παραστράτησα στον αυθορμητισμό!:rolleyes::tongue:

το σπλάχνο μου είναι κοινωνικό από την κοιλιά μου, γελάει κ μιλάει στους πάντες! αγαπάει όλον τον κόσμο, έχοντας βεβαίως τις προτιμήσεις της!

αλλά μιλάμε για τη χαρά των δημοσίων σχέσεων! οπότε κονωνικοποίηση δεν της λείπει, της λείπει η ομαδικότητα, η συντροφιά συνομηλίκων με ό,τι αυτό συνεπάγεται! θετικά κ αρνητικά!

ες αύριον η γνωμοδότηση!

σήμερις γιορτάζει έλεν αγγλία ο πολιούχος του λουλουδιστάν! ψάξε, θα το βρεις!;)

χρόνια πολλά στον ακίλες της φούμπι μας! την πήρα σπίτι, αλλά δεν ήταν εκεί! να τον χαίρεσαι αγάπη μου γερό κ καλότυχο!:D

Καλησπέρα κι από εμένα!

Εμείς σήμερα φάγαμε ρεβύθια φούρνου (που τα είχα στην κατάψυξη, γιατί δεν πρόλαβα να μαγειρέψω)

αυτή η κατάψυξη με έχει σώσει!

καλημερούδια σου!

Γεια σας κοριτσια μου!

Τι κανετε? Εμεις εδω την παλευουμε..

Φεφη μου ολο θελω να σε ρωτησω και ολο το ξεχναω..Το Λουλουδισταν σε ποια περιοχη αναφερεται? Και το Συσα απο που βγαινει?

Σύσα από το Παναγιώτα-Χρυσοβαλάντω, το οποίο ο πατήρ της έκανε Χρύσπα κ το παιδί αυτοφωνάζεται Σύσα....μια ομορφιά δηλαδής, ένα παραλήρημα πεθεράς-νυφης, κ στη μέση ένας μπαμπάς που έξυνε τα ...το έπαιζε κυανόκρανος!κατά τα άλλα όμως είμαστε μια αγαπημένη οικογένεια!:rolleyes:

Χρονια πολλα σε ολες τι μανουλες για χθες...

με το καλό κ εσύ του χρόνου, αν το επιθυμείς!

Δειτε τι βρηκα για τη Χρυση Αυγη, γιατι πολυ τα καλα παιδια κανουν στα καναλια τελευταια, δειτε λοιπον συνεντευξη του Μιχαλολιακου

Φιλια!

δεν το ανέχομαι ούτε ενημερωτικά...χωρίς παρεξήγηση!

Καλησπέρα Ελένη από Αγγλία!

Πως πάει το στομάχι σου?

Καλό κουμάσι ο Μιχαλολιάκος και η παρέα του ε?

Πάντως πραγματικά θα ήθελα να τα έφτιαχνε η κόρη του με σκουρόχρωμο αλλοδαπό! Πολλαπλά εγκεφαλικά!!!

έχετε επιστημονική φαντασία!

εγώ πιο πολύ την κόρη του την κόβω για αρχικαπετάνισσα στις γαλέρες να μαστιγώνει τα αλλοδαπά!

Kαλησπερα Αγγελικη!

Καλυτερα παει σ ευχαριστω..Εσυ τι κανεις?

Οχι μονο να τα φτιαχνε η κορη του με μαυρο αλλα τι κριμα να μην εχει γιο και να ειναι γκει!!:tongue:

αυτό το σενάριο θα ήταν για επιθεώρηση!:P

καλημερα κοριτσια!καλε τι βροχη ηταν αυτη εχθες,οι δρομοι εγιναν ποταμια...τουλαχιστον δροσισε λιγουλακι γιατι εχω σκασει!απαπαπαπαπα ελπιζω αφου γεννησω να μην ειμαι ετσι,σκαω σας λεωωωωωωωωω!!!!

για σημερα θα φαμε ψαρακι,περιμενω να ρθει η μανουλα να μου πει τι βρηκε.φιλακια ομορφουλες!

υπομονή αγαπούλα μου, κοντεύεις!

Καλημερούδια!

Σήμερα τρώμε τηγανιτό μπακιαλιάρο με σαλατούλα. μαγειρεύει η μανούλα!

Έχω και κουρεύτρια σήμερα, όπως την έλεγε μικρή ο κόρη μου! Πάω να βάψω μαλλί γιατί βγήκε στην φόρα η άσπρη τρίχα! Να βγάλω και κανένα φρύδι γιατί μόνη μου δεν.......

γέλασα με το κουρεύτρια!

Καλημέρα όμορφες! Τι νερό ήταν αυτό χθες βράδυ και τι μπουμπουνητά, τι αστραπές;;;

Χθες κούρεψα την Λ. καρε κοντό και λίγο σκαφτό! Νομίζω ότι της πήγε και έκατσε κιουρία!!!

Επιτέλους ανθρώπεψα κι εγώ που είχα γίνει σαν αρχαια!!!:tongue: Είχα να βάψω και κουρέψω μαλλί από πριν το Πάσχα!!!

μόνη σου την κούρεψες ή στην κουρεύτρια;με γειές κ στα δύο κοριτσάκια!

Αννούλα, εννοείται ότι δεν θα πάθει τίποτα αν δεν πάει αλλά εφόσον υπαρχει η δυνατότητα να πάει εκεί και να εκτονωθεί με συνομίληκους, να μάθει τόσα πράγματα, να ανεξαρτητοποιηθεί σε κάποιους τομείς, και κυρίως να περνάει αυτό καλά, γιατί να μην πάει;

Εγώ την πήγα από 2 χρονών, αναγκαστικά και με πολύ βαριά καρδιά....

Οταν όμως είδα πόσο καλό της κάνει αναίρεσα πολλά!

Να φανταστείς ότι η Λ. ήταν ένα τελείως αντικοινωνικό παιδί ΜΕΣΑ στο σπίτι και στον παιδικό είχε γίνει η μασκότ του σχολείου! Την ήξεραν οι πάντες! Το είδα και δεν το πίστευα! Οπότε ναι, βοηθάει και στο να γίνει κοινωνικό ένα παιδί!

Εγώ είμαι πολύ υπέρ του παιδικού!

σήμερα τρώμε κεφτέδες με πατάτες, ακόμα έχει φαγητό!

σας είπα; χθες γέμισε νερά η επιχείρηση κ γίναμε μπαγκλαντές! νιού ντέλχι!

αποτέλεσμα...πριν λίγο αποκτήσαμε πρόσβαση στον η/υ, κλπ!!!!!!!!

μερβεγιέ! έτσι ήρθα αργά στη δουλειά κ θα φύγω αργούτσικα!

το τραγούδι της κύπρου μου αρέσει πολύ, όπως κ στην σύσα! λαλαλαλλαλαλαβ!!!!!!:)

χθες χορέψαμε, παίξαμε με την ηλεκτρική σκούπα που της πήρε ο μπαμπούλης της κ με τα αυτοκόλλητα που επίσης της πήρε!!!!το πόσο ενθουσιώδης είναι δεν λέγεται!

από δουλειές δεν έκανα τίποτα, ήμουν ένα πτώμα από κούραση κυρίως από την κυριακή!

μόνο μια τονοσαλάτα κ τέλος!

τα εισπνεόμενα τα βραδινά δεν τα κάναμε γιατί την πήρε ο ύπνος! ελπίζω να μην πειράζει!

φαίνεται καλύτερα!

το απόγευμα θα βάλω σκούπα κ το βράδυ αν δεν κοιμηθώ θα σφουγγαρίσω!

για αύριο θα βγάλω από κατάψυξη αρακούλι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα, καλημερα!!!τι κανετε???εδω βρεχει εδω και 4-5 μερες. δεν εχει βγει ηλιος ουτε για δειγμα!!!!χθες δεν ειχα υπολογιστη στη δουλεια(παλι) και δεν μπορεσα να μπω. και στο σπιτι δεν προλαβα!!!η μικρη μου εχει βηχα, ξεκινησαμε αεριους, εισπνοες και βλεπουμε!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:χθες την επιασε στον υπνο της και εβηχε μιση ωρα!!! κατα ταλλα ησυχια . στη δουλεια μουτρα μεχρι το πατωμα και εγω θελω να παρω πολυημερη αδεια επιγοντως!!!χρειαζομαι ανανεωση ΤΩΡΑ!!!!οχι αλλες αρρωστιες, οχι αλλο χειμωνα, οχι αλλη γκρινια!!!!

φεφη να χαιρεστε τον πολυουχο σας. δεν ειχατε αργια χθες λογω γιορτης???συνηλθατε απο την πλυμμηρα??χρυσοβαλαντω καλες δουλειες, εγω το σαββατο περιμενω τη γυναικα που με βοηθαει-ελπιζω να φτιαξει ο καιρος!!!ηλιαχτιδα και μενα η καταψυξη με εχει σωσει πολλακις!!!τωρα ειμαι σε φαση αδειασματος!!:Dαγγελικουλα και ελενη μεγειες τα μαλλια σας. ελενηαγγλια πως εισαι με το στομαχι σου??? περιστερακι ηρεμησε καθολου ο μικρος??χρονια πολλα στον γιο της φουμπι, να ναι πολυχρονος!!!οι υπολοιπες που χαθηκατε?? γιατι τετοια ησυχια???ειναι λιγο ανησυχητικη???απτην εβιρυ εμαθε κανεις τιποτα νεοτερο?? ειναι καλα???σας φιλωωωω:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Μου λέιψατε !

Η αλήθεια είναι ότι σας παρακολουθούσα "σιωπηλά"... :| (θα εξηγήσω περαιτέρω)

Καταρχήν,

Να ευχηθώ στην Περιστέρω μας για το περιστερόπουλο ! Να σας ζήσει, γερός και καλότυχος να είναι και πάντοτε στον δρόμο του Θεού ! Διάβασα ότι όλα πήγαν καλά και πως καταφέρατε τελικά να βγάλετε ΚΑΙ φωτογραφίες !!!!!! Μια χαρά !

Χρόνια Πολλά και στην kagly μας έστω και ολίγον τί καθυστερημένα ! Αγαπούλα, σου εύχομαι ολόψυχα να εισακουστεί η επιθυμία σας και του χρόνου να κρατάς αγκαλιά το μπεμπέ σας ! Μην αυτομαστογώνεσαι... κάτι συνέβαινε με τον θυρεοειδή σου που δεν το είχες αντιληφθεί ότι ΜΠΟΡΕΙ να προκαλεί ανωμαλία. Θεωρώ πως τώρα που εντοπιστήκε το ζήτημα, ότι είναι και θέμα χρόνου ! Φιλιά πολλά και όλα καλά θα πάε -άντε μην αρχίσω να σας τραγουδάω πρωί-πρωί !!!!- ;)

Με γειά το μαλλί, επίσης, για Ελένη/Λ. και για την Αγγελικούλα !!!

Άννα4,

Πω πω πώς περνάει ο καιρός ! Καλέ εσύ κοντεύεις λέμε ! Υπομονή ! Θυμάμαι ότι εκεί κάπου, μεταξύ 8ου και 9ου μήνα (που κόντευα να σκάσω κυριολεκτικά), συνειδητοποίησα την ουσία της ευχής "Καλή Λευτεριά" χα χα ! Εσύ είσαι και μοντελάκι και τυχερή γιατί δεν σε πιάνει φουλ το καλοκαίρι με τους καύσωνες !

Επίσης,

Θέλω συνέχεια να ρωτήσω την Χρυσοβαλάντω τί κάνει η μαμά της και όλο μου διαφέυγει.... :?

Έλεν Αγγλία

Πας καλύτερα με το στομάχι. Τελείωσε η αγωγή που έπαιρνες και θα πας για εξετάσεις που έλεγες ????

Τα μαγειρικά μας νέα: τπτ το ιδιαίτερο. Δευτέρα την βγάλαμε με περισσεύματα του Σ/Κ, εχθές έφτιαξα πατατοσαλάτα με τόνο και σήμερα θα κάνω αρακά (ή κατά Νικόλα "μπιζέλια") !!!!

Επανέρχομαι...

Link to comment
Share on other sites

...........Λοιπόοοοοον δυστυχώς την Παρασκευή το απόγευμα έσκασε μια "μπόμπα" (είχα ήδη φύγει εγώ από το γραφείο αλλά μου τα είπαν)...

τύπου ότι ο μεγάλος ενημέρωσε τον Δ/ντή μας πως θα το κλείσει το μαγαζί... Σεπτέμβρη με Οκτώβρη ενώ παράλληλα του έκανε μεγάλη μείωση μισθού (40%)....

και είμαστε μετέωροι... είναι σαν το μετέωρο βήμα του πελαργού...

Επίσημη ανακοίνωση από πουθενά... βέβαια, αυτό μας "συμφέρει" γιατί σημαίνει και κανονική αποζημίωση αλλά το μυαλό μου βουρλίζει...

δεν ξέρω τί θα κάνω ούτε με τα παιδιά, δεν μπορώ να κανονίσω τπτ ούτε καν να ψάξω για κάτι άλλο... μόνο ερχόμαστε εδώ και κοιταζόμαστε (αμίλητοι)...

Δεν ξέρω τί μύγα τον τσίμπησε και τέλος πάντων αφεντικό είναι ας κάνει ότι θέλει. Να μας πουν όμως... δεν δουλεύουμε από χόμπυ !

Πολλές στεναχώριες -όπως φαντάζεστε- πολλές έγνοιες... περάσαμε ένα απερίγραπτο Σ/Κ από πλευράς ψυχολογικής... ευτυχως που έχουμε τα ζουζούνια να κάνουν ζουζουνιές γιατί αλλιώς....

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από αυτό το κλίμα ...

Κατά τα λοιπά, πήγα οδοντίατρο τελείωσα με τον καθαρισμό... για γέφυρα ή εμφύτευμα (τώρα) ούτε λόγος έτσι ??? :rolleyes:

Και να σας λύσω και το κουίζ της γιορτής: ο Νικόλας μας θα χορέψει ζεϊμπέκικο !!!!!! Μόνος του ! Άλα, άνοιξε κι άλλη μπουκάλα !!!! :-P Αφού σας λέω μας πήρανε γραμμή !!!! Το αντράκι μου !

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

έχετε επιστημονική φαντασία!

εγώ πιο πολύ την κόρη του την κόβω για αρχικαπετάνισσα στις γαλέρες να μαστιγώνει τα αλλοδαπά!

Ναι, και η γυναίκα του ισχυρίστηκε πως το παιδί τους το μεγάλωσαν χωρίς πολιτικά ερεθίσματα κι αυτό όταν μεγάλωσε μόνο του κατάλαβε ποιό είναι το σωστό!!!! Χαχαχαχα!

σας είπα; χθες γέμισε νερά η επιχείρηση κ γίναμε μπαγκλαντές! νιού ντέλχι!

Ελβετία να λες! Είναι πιο ......σικ!!!!

αποτέλεσμα...πριν λίγο αποκτήσαμε πρόσβαση στον η/υ, κλπ!!!!!!!!

μερβεγιέ! έτσι ήρθα αργά στη δουλειά κ θα φύγω αργούτσικα!

το τραγούδι της κύπρου μου αρέσει πολύ, όπως κ στην σύσα! λαλαλαλλαλαλαβ!!!!!!:)

Και το δικό μας είναι ωραίο! Τουλάχιστον εμένα μου αρέσει!

χθες χορέψαμε, παίξαμε με την ηλεκτρική σκούπα που της πήρε ο μπαμπούλης της κ με τα αυτοκόλλητα που επίσης της πήρε!!!!το πόσο ενθουσιώδης είναι δεν λέγεται!

Αχου μωρέ η ζουζουνίτσα μου!!!

από δουλειές δεν έκανα τίποτα, ήμουν ένα πτώμα από κούραση κυρίως από την κυριακή!

μόνο μια τονοσαλάτα κ τέλος!

τα εισπνεόμενα τα βραδινά δεν τα κάναμε γιατί την πήρε ο ύπνος! ελπίζω να μην πειράζει!

Δεν πειράζει για μία φορά!

φαίνεται καλύτερα!

το απόγευμα θα βάλω σκούπα κ το βράδυ αν δεν κοιμηθώ θα σφουγγαρίσω!

για αύριο θα βγάλω από κατάψυξη αρακούλι!

Καλέ πού εξαφανιστήκατε;;;;;;;;

Έχεις δίκιο! Εγώ σχόλασα στις 2,30 κι έφυγα του σκοτωμού για να προλάβω το ραντεβού με την κουρεύτρια!

καλημερα, καλημερα!!!τι κανετε???εδω βρεχει εδω και 4-5 μερες. δεν εχει βγει ηλιος ουτε για δειγμα!!!!

χθες δεν ειχα υπολογιστη στη δουλεια(παλι) και δεν μπορεσα να μπω. και στο σπιτι δεν προλαβα!!!

Έκανες συμπαράσταση στην φέφι!!!

η μικρη μου εχει βηχα, ξεκινησαμε αεριους, εισπνοες και βλεπουμε!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:χθες την επιασε στον υπνο της και εβηχε μιση ωρα!!!

Περαστικούλια σας μωρέ!

κατα ταλλα ησυχια . στη δουλεια μουτρα μεχρι το πατωμα και εγω θελω να παρω πολυημερη αδεια επιγοντως!!!χρειαζομαι ανανεωση ΤΩΡΑ!!!!οχι αλλες αρρωστιες, οχι αλλο χειμωνα, οχι αλλη γκρινια!!!!

Κι εγώ, κι εγώ!!!

φεφη να χαιρεστε τον πολυουχο σας. δεν ειχατε αργια χθες λογω γιορτης???συνηλθατε απο την πλυμμηρα??χρυσοβαλαντω καλες δουλειες, εγω το σαββατο περιμενω τη γυναικα που με βοηθαει-ελπιζω να φτιαξει ο καιρος!!!ηλιαχτιδα και μενα η καταψυξη με εχει σωσει πολλακις!!!τωρα ειμαι σε φαση αδειασματος!!:Dαγγελικουλα και ελενη μεγειες τα μαλλια σας.

Ευχαριστώ!!!

ελενηαγγλια πως εισαι με το στομαχι σου??? περιστερακι ηρεμησε καθολου ο μικρος??χρονια πολλα στον γιο της φουμπι, να ναι πολυχρονος!!!οι υπολοιπες που χαθηκατε?? γιατι τετοια ησυχια???ειναι λιγο ανησυχητικη???απτην εβιρυ εμαθε κανεις τιποτα νεοτερο?? ειναι καλα???σας φιλωωωω:tongue::tongue:

Σήμερα τρώμε γεμιστούλια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα ευχάριστα νέα μας είναι πως η Σεμίνα έκοψε την πάνα το Σ/Κ !!! Είμαι τόσο χαρούμενη ! Και μάλιστα μου έχει κάνει ιδιαίτερη εντύπωση το γεγονός πως προχθές το βράδυ που της την φόρεσα πριν τον ύπνο, ήρθε και μάλιστα 2 φορές μόνη της την μια για τσίσα την άλλη για το άλλο και κάθησε στο γιογιό Κυρία !!!

Η δασκάλα της βέβαι μου είπε την Δευτέρα το απόγευμα που πήγα να τα πάρω το πρωί να της φοράω πάνα (για το σχολικό δλδ), αλλά εγώ το παιδί και βόλτα που το πήγα την Κυριακή το απόγευμα και χθες που είχαμε λογοθεραπεία την πήρα κανονικά με βρακί και ατύχημα δεν είχαμε... βέβαια πριν και μετά το αυτοκίνητο (εννοείται) την βάζω να κάτσει για την ανάγκη της... θα μιλήσω με την Ε και σήμερα μήπως και της φοράω μόνο το βρακάκι αυτό το πιο απορροφητικό !

Επίσης, χθες το βράδυ, για να είμαι ειλικρινής ΞΕΧΑΣΑ να βάλω πάνα στον Νικόλα και δεν κατουρήθηκε :shock:.... βρε μπας και οι φόβοι οι δικοί μας τα κρατάνε πίσω ???? :|

Τώρα τα είπα όλα όσα δεν είχα γράψει -σας ζάλισα I know-...

Πάω για τσιγάρο, έχω σεκλέτια...

Link to comment
Share on other sites

Μεταξάκι μου τι νέο ήταν αυτό??????

Τι να σου πω τώρα βρε κορίτσι μου! Είναι εντελώς σίγουρο? Μήπως αυτό σας το είπε ο Διευθυντής επειδή του έκοψαν τον δικό του μισθό και θέλει να σας φοβήσει? Μήπως το κάνει για να σας προετοιμάσει και για τις δικές σας μειώσεις σε αντιστάθμισμα να μην κλείσει το μαγαζί??? και καλά.....

Από την στιγμή που δεν σας έχουν ανακοινώσει τίποτα επίσημα δεν είναι τίποτα σίγουρο.

Εύχομαι να γίνει το καλύτερο!

όσο για τον γιόκα σου, λεβεντόπαιδο είναι ζειμπέκικο θα χορέψει! Εμ πως???;)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

χίλια μπράβο και στο Σεμινάκι για την πάνα! Βέβαια έχε λίγο και τον νου σου γιατί μπορεί κάποια στιγμη να ξεχαστεί η ζουζού σου!

Η αλήθεια είναι πως φταίμε κι εμείς κομματάκι για την πρόοδο των παιδιών μας. Νομίζουμε ότι είναι μικρά για να κάνουν κάτι ενώ η πραγματικότητα κάποιες φορές είναι διαφορετική!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

χίλια μπράβο και στο Σεμινάκι για την πάνα! Βέβαια έχε λίγο και τον νου σου γιατί μπορεί κάποια στιγμη να ξεχαστεί η ζουζού σου!

Η αλήθεια είναι πως φταίμε κι εμείς κομματάκι για την πρόοδο των παιδιών μας. Νομίζουμε ότι είναι μικρά για να κάνουν κάτι ενώ η πραγματικότητα κάποιες φορές είναι διαφορετική!

Της το υπενθυμίζω συνέχεια όταν είμαστε σπίτι. Της έχω βάλει και το γιογιό στην κουζίνα τώρα μάλιστα για να έχει πιο εύκολη πρόσβαση !

Σου λέω ότι το παιδί είναι αστέρι !!!!

Έχει μεγάλο καημό :rolleyes: μην τυχόν και κατουρήσει την Μπάρμπι ή την Ντόρα ή την Μίνυ με την Νταίζη σου λέω !!! χα χα χα :cool:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!Μεταξακι μου τα νεα της μικρουλας σου ειναι φοβερα!μπραβο,το παιδακι σου ειναι αστερι!!!!!!!!τελικα η πανα ειναι ενα μεγαλο θεμα για τις μανουλες ε?που θα παει θα τα μαθω κ εγω χιχιχι!κ οσο για την δουλεια,δυσκολοι καιροι για ολους.ευχομαι το καλυτερο για σενα!

κ ναι επιτελους κοντευω,πλεον φτανουμε στην πηγη κ ο στρουμφουλης θα μας δροσισει για τα καλαααααααα!!!!

Φεφι πως ειναι η μικρη?ελπιζω ολα να ειναι καλυτερα!

κοριτσια εχετε δικιο για τον παιδικο αλλα εγω ειμαι ως ποντια ειμαι αγυριστο κεφαλι κ αν κατι δεν το ζησω η ιδια δεν μπορω να το καταλαβω,οποτε παραμενω σταθερη στις αποψεις μου χαχαχαχαχαχα!!!

η Δωρα δεν γυρισε ακομα,την κυριακη δεν ηταν να ερθει ή κατι εχασα..

Εβιρι που εισαι καλη μου,περιμενουμε νεα σου!

για σημερα θα φαμε μακαροναδα!φιλια σε ολες!

υσ,εχεθς ο αντρουλης μου εκανε μηλοπιτα(συνταγη απο το βιβλιο των διαβητ) κ εγινε απλα θεικη!καποια στιγμη θα σας την γραψω,αξιζει να την κανετε!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...