Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καημερουδια!Αγγελικη εισαι ο ολυμπιακος ε?δεν το καταλαβαμε καθολου χεχεχε!μπραβο σας,αλλωστε οταν ελληνικες ομαδες παιζουν στο εξωτερικο ειμαστε παντα μαζι τους ασχετος χρωματων χιχιχι!!!

Φεφι κ καλα κανεις,κ εμας η μαμα μου μας αφηνε μεσα στο σπιτι να τα κανουμε ολα οπως να ναι,κ να σου πω οταν πηγαιναμε επισκεψη ειμασταν παναγιτσες!αφου ειμασταν χορτασμενοι απο παιχνιδι σιγα μην καναμε ζαβολιες αλλου!εννοειται οτι πρεπει να υπαρχει ενα μετρο,κυριως για αποφυγη τραυματισμων,αλλα σιγα μην σκασω αν μου γρατζουνισει το τραπεζι!εδω δεν με ενοιαξε που η σκυλοκορη ως κουταβι μου ετρωγε τις γωνιες απο τραπεζακι του σαλονιου,ο στρουμφουλης θα με χαλασει χεχεχεχε!!!

Ελενιτσα μου θα τον προλαβουμε τον καφε,απο βδομαδα που θα ξαναφτιαξει ο καιρος να κανονισουμε να βρεθουμε!να ρθει κ η Δωρα μας!

λοιπον σημερα θα φαμε φασολακια φρεσκα κ σαλατουλα!

φιλακια ομορφες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

έχω πανάκριβα έπιπλα κ όλα έχουν τα σημάδια της σύσας. πλέον έχω πάθει ανοσία!

η αδερφή μου ανατριχιάζει κ μόνο που τα βλέπει! να φανταστείς στην σκαλιστή μου τραπεζαρία έχει σημάδια από παιχνίδια κ από δόντια!!!!!

στη σύνθεση έχει χτυπήματα από ό,τι παιχνίδι μπορούσε να κοπανήσει!

στο δε τραπέζι του σαλονιού...μέχρι σημάδια από πλαστελίνη!

είμαι πολύ βούτυρυο με το παιδί, σε σημείο που αναρωτιέμαι αν είναι κακομαθημένο ή απλά χορτάτο από αγάπη!:confused:

κοινώς η απάντηση παίζει κ είναι υπό αίρεση. θα δείξει το μέλλον!;)

κι εγώ περίπου έτσι είμαι. Αλλά με ενοχλεί να βλέπω ξένα πιτσιρίκια να κοπανάνε τα έπιπλά μου και οι μαμάδες να μην κάνουν τίποτα....και μενα πολυ αλλα τι να κανω...ειμαστε και καλοι φιλοι αλλα δεν μπορω να το καταπιω ευκολα αυτο!!και περισσοτερο φοβαμαι μη χτυπησουνε

κόρες πέρασα ένα πσκ ΜΕΡΒΕΓΙΕ!!!!

την Παρασκευή δεν έκανα τίποτα, ασχολήθηκα μόνο με την κόρη μου!

well done!!!!

το Σάββατο έψησα λουκανικάκια για μας, έβρασα κοτόπουλο για το συσάκι, το ξεψάχνισα κ μόλις έβαλα τραχανούλι μέσα...πήγα να μαζέψω τα ρούχα από έξω...έκαψα τη σουπίτσα της!!!!!

έκανα ζυμαρικό με φέτα κ ντομάτα. έφαγε μόνο φέτα!! σιδέρωσα αρκετά!

το απόγευμα έκανα πίτσα για μας κ αρακά που τον αποθήκευσα σε 2 δόσεις στην κατάψυξη! από δουλειές τίποτα απολύτως! αυτοκόλλητες με την σύσα!

Μπορούν να περιμένουν!

την κυριακή καθάρισα-έκανα απολύμανση στον πάγκο -νεροχύτη της κουζίνας, πλακάκια, φούρνο κουζίνας, μικροκυμάτων!

μάζεψα χαλιά, έβαλα σκούπα, σφουγγάρισα, έπλυνα ριχτάρια, έστρωσα τα ανοιξιάτικα, καθάρισα την μπροστινή βεράντα, τη μία τουαλέτα, ανέβασα κ άλλα χειμωνιάτικα, τακτοποίησα κάτι περιοδικά, πέταξα άλλα κ κάτι ξεχασμένα ντιβιντι μπόλυγουντ!

έστειλα το καθισματάκι φαγητού στην αδερφή μου, άδειασε ο χώρος! πήρα κάτι ψιλά από σκόνες...έχω πολλή δουλειά ακόμα!

καθάρισα την εξωτερική ντουλάπα!

μου έμεινε να τακτοποιήσω-καθαρίσω παπούτσια!

Όλα αυτά σε μιά μέρα???? Σούπερ γούμαν!!!!

σουπερ μονο???δε λες τιποτα!!!!:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

δεν την παλεύω. συνέχεια σκέφτομαι, συνέχεια έχω αμφιβολίες...συνέχεια....

για τον ύπνο της που κοιμάται μαζί μας, που δεν μπορώ να πείσω τον φέφο να της αλλάξουμε δωματιο (όχι ότι τώρα μας περισσεύουν...)

που την μαλώνω κ στο λεπτό την αγκαλιάζω-χαϊδεύω-κανακεύω,

που εγώ εμφανίζομαι η καλή, ενώ ο μπαμπάς της είναι πιο σταθερός, όταν την μαλώνει, την μαλώνει, όταν την κανακεύει, την κανακεύει! εγώ μάλλον την έχω κακομάθει!

από την άλλη, την λυπάμαι, όταν κλαίει, όταν είναι άρρωστη, όταν βήχει, όταν βλέπει εφιάλτες, μήπως στενοχωριέται, μήπως της λείπω, μήπως δεν της καλύπτω τις αναγκες της για παιχνίδι, μήπως δεν της μιλάω αρκετά, μήπως το ότι μιλάει βραδιάτικα είναι παρενέργεια των φαρμάκων, μήπως ......., επειδή είναι κλεισμένη, επειδή δεν βλέπει παιδάκια εδώ κ καιρό, επειδή βαριέται φέρεται ολίγον αλλοπρόσαλλα....μια δικαιολογία κάτω από τη γλώσσα μου, όπως λέει ο φέφος!

έχω βρει σασί!:confused::(

Link to comment
Share on other sites

Φέφι κι εμένα αντέδρασε την πρώτη φορά με την μάσκα μέχρι που κατάλαβα ότι ήθελε να την κρατάει μόνος του! Έτσι τώρα του την δίνω την βάζει στην μύτη του και του την κρατάω για να μην βγει!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καημερουδια!Αγγελικη εισαι ο ολυμπιακος ε?δεν το καταλαβαμε καθολου χεχεχε!μπραβο σας,αλλωστε οταν ελληνικες ομαδες παιζουν στο εξωτερικο ειμαστε παντα μαζι τους ασχετος χρωματων χιχιχι!!!

Είμαι Ολυμπιακός με άντρα Παοκτζή! Που τον πέτυχα σε ολόκληρο Πειραιά μου λέτε?

φιλακια ομορφες!

δεν την παλεύω. συνέχεια σκέφτομαι, συνέχεια έχω αμφιβολίες...συνέχεια....

για τον ύπνο της που κοιμάται μαζί μας, που δεν μπορώ να πείσω τον φέφο να της αλλάξουμε δωματιο (όχι ότι τώρα μας περισσεύουν...)

που την μαλώνω κ στο λεπτό την αγκαλιάζω-χαϊδεύω-κανακεύω,

που εγώ εμφανίζομαι η καλή, ενώ ο μπαμπάς της είναι πιο σταθερός, όταν την μαλώνει, την μαλώνει, όταν την κανακεύει, την κανακεύει! εγώ μάλλον την έχω κακομάθει!

από την άλλη, την λυπάμαι, όταν κλαίει, όταν είναι άρρωστη, όταν βήχει, όταν βλέπει εφιάλτες, μήπως στενοχωριέται, μήπως της λείπω, μήπως δεν της καλύπτω τις αναγκες της για παιχνίδι, μήπως δεν της μιλάω αρκετά, μήπως το ότι μιλάει βραδιάτικα είναι παρενέργεια των φαρμάκων, μήπως ......., επειδή είναι κλεισμένη, επειδή δεν βλέπει παιδάκια εδώ κ καιρό, επειδή βαριέται φέρεται ολίγον αλλοπρόσαλλα....μια διακιολογία κάτω από τη γλώσσα μου, όπως λέει ο φέφος!

έχω βρει σασί!:confused::(

να το στείλετε το παιδί στον παιδικό και να δεις πως θα έρθει στα ίσια της! Άντε σταματήστε λίγο το πολύ κανάκεμα, κακό της κάνετε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τυχερη!!!!φαγητο απτα χερακια της μανουλας και τι στον κοσμο!!!

όντως!φάρδος!

χρονια πολλα σε ολες. και μενα μουφερε μια καρτα απτον παιδικο και χθες πηγαν και εκοψαν λουλουδακια με τον μπαμπα της. μπραβο στην αγαπουλα σου ...εχεις πολυ γλυκα παιδια, φτου φτου

τί γλυκά παιδιά που έχετε, αγγελική κ αφροδίτη!

καλημερα και καλη εβδομαδα. καλα ειστε?? εγω για δευτερα καλα. εχουμε συννεφια και ειπε βροχες απο αποψε, θα δειξει:|:neutral:χθες με το που πηγαμε στις κουνιες αρχισε να βρεχει. περιμεναμε μπας και σταματησει και τλκ φυγαμε. σημ ο αντρουλης μουπε να της παρουμε μια κουνια για το μπαλκονι για να κανει. αλλα νομιζω οτι θα βαριεται μονη. ενω εκει παιζει με αλλα παιδια. μου λεει μηπως να της κανουμε αδερφακι??δεν απαντησα...κοιτουσα καπως ετσιιι:cool::cool:.

:)

σχετικα με τις εισπνοες της εχω πει μια ιστορια απο παλια(κραταει χρονια η κολονια με τις εισπνοες:rolleyes::rolleyes:), την οποια εμπλουτιζουμε συνεχως, οτι ο αεροπορος φοραει μασκα, αναβαινει στο αεροπλανο, παει ψηλα στον ουρανο, χαιρεταει τον ηλιο, τα συννεφακια, κλπ, κλπ...οποτε φερνει μονη της τα φαρμακα και λεει:κανουμε αεπορο???επισης να της μαθεις σιγα σιγα να φυσαει. σωθηκαμε απο τοτε που το καταφερε!!!καλη αναρρωση. να της δωσεις φιλακια απο μενα:D:D

πρώτον να κάνετε αμέσως αδερφάκι στην Τ! το απαιτώ!

δεύτερον αυτό με τον αεροπόρο μου άρεσε. θα το χρησιμοποιήσω! ΤΥ!

την παιδίατρο θα την μαδήσω αν την ξαναδω μπροστά μου!

κι εγώ περίπου έτσι είμαι. Αλλά με ενοχλεί να βλέπω ξένα πιτσιρίκια να κοπανάνε τα έπιπλά μου και οι μαμάδες να μην κάνουν τίποτα....

το οι μαμάδες να μην κάνουν τίποτα με ενοχλεί!!!!!! τα παιδάκια όχι!

Όλα αυτά σε μιά μέρα???? Σούπερ γούμαν!!!!

έγινε σπίτι!

καημερουδια!Αγγελικη εισαι ο ολυμπιακος ε?δεν το καταλαβαμε καθολου χεχεχε!μπραβο σας,αλλωστε οταν ελληνικες ομαδες παιζουν στο εξωτερικο ειμαστε παντα μαζι τους ασχετος χρωματων χιχιχι!!!

συμφωνώ!

Φεφι κ καλα κανεις,κ εμας η μαμα μου μας αφηνε μεσα στο σπιτι να τα κανουμε ολα οπως να ναι,κ να σου πω οταν πηγαιναμε επισκεψη ειμασταν παναγιτσες!αφου ειμασταν χορτασμενοι απο παιχνιδι σιγα μην καναμε ζαβολιες αλλου!εννοειται οτι πρεπει να υπαρχει ενα μετρο,κυριως για αποφυγη τραυματισμων,αλλα σιγα μην σκασω αν μου γρατζουνισει το τραπεζι!εδω δεν με ενοιαξε που η σκυλοκορη ως κουταβι μου ετρωγε τις γωνιες απο τραπεζακι του σαλονιου,ο στρουμφουλης θα με χαλασει χεχεχεχε!!!

σωστή!!!!

λοιπον σημερα θα φαμε φασολακια φρεσκα κ σαλατουλα!

φιλακια ομορφες!

νιώθω σαν την αστέρω σήμερα....:|

Link to comment
Share on other sites

ο γιατρός είπε ότι το να μην την στείλουμε 2-3 μέρες δεν λέει κ τίποτα, σε σχέση με το να την κρατήσουμε 2 μήνες να γίνει εντελώς καλά.

αυτό με προβλημάτισε κ την τετάρτη θα του πω ότι σέστηκα για τον παιδικό. σημασία έχει να γίνει το παιδί καλά κ να μην της μείνει θέμα.

κόρες διαφωνώ με την άποψή σας για τον παιδικό!

η σύσα δεν έχει κάτι εποχικό, δεν δίνει ο γιατρός αντιβίωση αυγκμεντίν 4 εμ ελ πρωίκ 4 το βράδυ κ υπερδοσολογία εισπνεόμενα, έτσι αν δεν είναι σοβαρό!

πρέπει να αντιμετωπιστεί σωστά το πρόβλημα του παιδιού.

την τετάρτη θα ξέρω καλύτερα πού βρισκόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

δεν την παλεύω. συνέχεια σκέφτομαι, συνέχεια έχω αμφιβολίες...συνέχεια....

για τον ύπνο της που κοιμάται μαζί μας, που δεν μπορώ να πείσω τον φέφο να της αλλάξουμε δωματιο (όχι ότι τώρα μας περισσεύουν...)

που την μαλώνω κ στο λεπτό την αγκαλιάζω-χαϊδεύω-κανακεύω,

που εγώ εμφανίζομαι η καλή, ενώ ο μπαμπάς της είναι πιο σταθερός, όταν την μαλώνει, την μαλώνει, όταν την κανακεύει, την κανακεύει! εγώ μάλλον την έχω κακομάθει!

από την άλλη, την λυπάμαι, όταν κλαίει, όταν είναι άρρωστη, όταν βήχει, όταν βλέπει εφιάλτες, μήπως στενοχωριέται, μήπως της λείπω, μήπως δεν της καλύπτω τις αναγκες της για παιχνίδι, μήπως δεν της μιλάω αρκετά, μήπως το ότι μιλάει βραδιάτικα είναι παρενέργεια των φαρμάκων, μήπως ......., επειδή είναι κλεισμένη, επειδή δεν βλέπει παιδάκια εδώ κ καιρό, επειδή βαριέται φέρεται ολίγον αλλοπρόσαλλα....μια δικαιολογία κάτω από τη γλώσσα μου, όπως λέει ο φέφος!

έχω βρει σασί!:confused::(

γιατι κατηγορεις τον εαυτο σου???δεν μπορω να καταλαβω γιατι τον υποβαλλεις σαυτη την διαδικασια:|:neutral::|!!!!κανενας δεν ειναι τελειος γονιος, ολοι κανουμε λαθοι. και η μαμα και ο μπαμπας.θα συμφωνησω με την αγγελικη, νομιζω πως πρεπει να την στειλετε στο σχολειο, αφου στο λεει και ο γιατρος, να αυτονομηθει, να συναναστραφει μετα υπολοιπα παιδακια. ξερεις ποσες τυψεις ειχα, εχω και θα εχω που αρρωσταινει τοσο συχνα??τι κανω λαθος δεν ξερω αλλα πλεον το βλεπω αλλιως.και εμεις μαζι κοιμομαστε. οκ, λαθος αλλα δεν θα εχω τυψεις και γιαυτο , σιγα σιγα θα το κοψουμε.. χαλαρωσε και δες το λιγο αλλιως;);)

Link to comment
Share on other sites

Φέφι όταν μία αλλεργία είναι σε έξαρση τότε την αντιμετωπίζεις δυναμικά με εισπνεόμενα και αντιβίωση όπου χρειάζεται. Επιμένω πως πρέπει να χαλαρώσεις λίγο, δεν σου λέω να αδιαφορήσεις για το παιδί, αλλά βγάλτο από την γυάλα όπως σου είχε πει και τις προάλλες το Μεταξάκι.

Αφροδιτούλα εκπέμπουμε στο ίδιο μήκος κύματος!;)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθώ να νιώθω αστέρω, παρά τα λόγια σας!

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά ....είμαι στη φωλιά του κούκου ήδη!

περιστεράκι μου μπες να μας πεις τα νέα!!!!!!!!άντε καλέ να ξεφύγω λίγο από τη μιζέρια μου...

κόρες σας πρήζω, αν κ δε το θέλω. φανταστείτε πώς τον έχω κάνει τον φέφο μου!

για τον ολυ χάρηκα που το πήρε. έλληνες το πήραν, χάρηκα. θα ήθελα ν το είχε σηκώσει ο πανάθας, αλλά έχουμε σηκώσει τόσα κ τόσα!

πάντως έχει άλλη χάρη να το σηκώνεις στην πόλη!

χθες βράδυ πλακώθηκαν κάτι οπαδοί του λουλουδιστάν-ομάδας- με γαύρους κ βραδιάτικα ήταν μια ομορφιά παλαβωμάρας! του ασχέτου δηλαδή!

λυπήθηκα για τα επεισόδια που έγιναν κ έξω. ρεζίλι!

για το ότι είναι παόκι ο σύζυγος αγγελικούλα μου...το καλύτερο παιδί βρήκες! μάλαμα!

για γαύρους δεν θα πω, σε σέβομαι!

ευτυχώς στις ομάδες με τον φέφο φάγαμε ταύτιση. είμαστε πανάθα, αλλά χαλαρά1 δεν χτυπιόμαστε!

στα πολτικά είμαστε κόντρα! κ με τα πεθερικά ακόμα χειρότερα.

αλλά αν δεν το ανοίξει κανείς, δεν το ανοίγω κ εγώ. αν το ανοίξουν, είμαι εκεί να δώσω απαντήσεις κ να χώσω!

ζήτησε ο μάνος να γυρίσει ο μπουχέ; για να γυρίσει ο ίδιος πίσω στη ν.δ.; απογοήτευση!

πάω για τσιγάρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενιτσα μου θα τον προλαβουμε τον καφε,απο βδομαδα που θα ξαναφτιαξει ο καιρος να κανονισουμε να βρεθουμε!να ρθει κ η Δωρα μας!

Ωραία!!! Άντε να συντονιστούμε επιτέλους!!!:tongue:

ο γιατρός είπε ότι το να μην την στείλουμε 2-3 μέρες δεν λέει κ τίποτα, σε σχέση με το να την κρατήσουμε 2 μήνες να γίνει εντελώς καλά.

αυτό με προβλημάτισε κ την τετάρτη θα του πω ότι σέστηκα για τον παιδικό. σημασία έχει να γίνει το παιδί καλά κ να μην της μείνει θέμα.

κόρες διαφωνώ με την άποψή σας για τον παιδικό!

η σύσα δεν έχει κάτι εποχικό, δεν δίνει ο γιατρός αντιβίωση αυγκμεντίν 4 εμ ελ πρωίκ 4 το βράδυ κ υπερδοσολογία εισπνεόμενα, έτσι αν δεν είναι σοβαρό!

πρέπει να αντιμετωπιστεί σωστά το πρόβλημα του παιδιού.

την τετάρτη θα ξέρω καλύτερα πού βρισκόμαστε.

Επειδή τα πέρασα πέρσι και σε καταλαβαίνω, θα σου πω κούλαρε!!!

Είναι μια φάση που την περνάνε όλα τα παιδάκια, άλλα πιο ελαφρυα και άλλα πιο βαριά.... Άλλα ταλαιπωρούνται με στομαχικά και άλλα με αλλεργίες και πνευμονολογικά!

Εντελώς φιλικά και χωρίς παρεξήγηση, ασε ελεύθερο το παιδί!

Στείλτο στον παιδικό, κι ας είναι και λίγο αρρωστούλα! Πιο γρήγορα θα αναρρώσει εκεί παρά κλεισμένη στους 4 τοίχους! Το έκανα φέτος με πολύ βαριά καρδιά και τύψεις αλλά όντως ισχύει! Και αυτό δεν το έκανα από μόνη μου, μου το "επέβαλε" γιατρός.

Κάτι άλλο που μου είχε πει η γιατρός είναι πως το παιδί για να δημιουργήσει αντισώματα, το να του δίνεις την αγωγή και να μένει πολλές μέρες στο σπίτι περισσότεο κακό του κάνει γιατί ουσιαστικά αποστειρώνεται και με το που θα ξαναπάει στον παιδικό όλα τα μικρόβια θα πέσουν πάνω του!

Όσο για την μασκούλα, επειδή κι εμείς είχαμε πρόβλημα στην αρχή,πήραμε τα κουκλάκια της και έκανε τον γιατρό. Τα έδειχνε πως πρέπει να κάνουν την μασκούλα σωστά κι έτσι σιγά σιγά το συνήθισε!

Αγγελική κι εγώ έτσι κι έβλεπα ξένα παιδιά να καταστρέφουν τα έπιπλά μου και η μαμα να κάθεται και να κοιτάει θα έβγαζα καπνούς!!!!

Αφροδίτη κι εμένα Παναγίτσα είναι η Λ. Δεν μου έχει κάνει ζημιές εκτός από το να λερώνει και κάποιες γρατσουνιές στο τραπέζι του σαλονιού!

Κορίτσια δεν έχει καμια το τηλέφωνο της Εβιρι να μάθουμε τι γίνεται;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθώ να νιώθω αστέρω, παρά τα λόγια σας!

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αλλά ....είμαι στη φωλιά του κούκου ήδη!

περιστεράκι μου μπες να μας πεις τα νέα!!!!!!!!άντε καλέ να ξεφύγω λίγο από τη μιζέρια μου...

κόρες σας πρήζω, αν κ δε το θέλω. φανταστείτε πώς τον έχω κάνει τον φέφο μου!

Δεν μας πρήζεις! Και σταμάτα να αγχώνεις τον χριστιανό!

για τον ολυ χάρηκα που το πήρε. έλληνες το πήραν, χάρηκα. θα ήθελα ν το είχε σηκώσει ο πανάθας, αλλά έχουμε σηκώσει τόσα κ τόσα!

πάντως έχει άλλη χάρη να το σηκώνεις στην πόλη!

Αυτό που το πας?

χθες βράδυ πλακώθηκαν κάτι οπαδοί του λουλουδιστάν-ομάδας- με γαύρους κ βραδιάτικα ήταν μια ομορφιά παλαβωμάρας! του ασχέτου δηλαδή!

λυπήθηκα για τα επεισόδια που έγιναν κ έξω. ρεζίλι!

Τα γνωστά ανεγκέφαλα τυπάκια......Γι αυτό δεν μπορούμε να πάμε μπροστά! Χθες είπαν πως στο γήπεδο είχαν μείνει και φίλαθλοι του Παναθηναικού και χειροκρότησαν τους πάικτες του Ολυμπιακού στο τέλος.

Έτσι θα έπρεπε να γίνεται πάντα όταν παίζει ελληνική ομάδα ενατίον ξένης.

για το ότι είναι παόκι ο σύζυγος αγγελικούλα μου...το καλύτερο παιδί βρήκες! μάλαμα!

Ευτυχώς δεν είναι φανατικός και δεν πολυασχολείται γιατί εγώ αρπάζομαι λιιιιιιιιιγο!

για γαύρους δεν θα πω, σε σέβομαι!

Για πες, για πες (εμότικον που σηκώνει τα μανίκια!!!!!!):tongue::tongue::tongue:

ευτυχώς στις ομάδες με τον φέφο φάγαμε ταύτιση. είμαστε πανάθα, αλλά χαλαρά1 δεν χτυπιόμαστε!

στα πολτικά είμαστε κόντρα! κ με τα πεθερικά ακόμα χειρότερα.

αλλά αν δεν το ανοίξει κανείς, δεν το ανοίγω κ εγώ. αν το ανοίξουν, είμαι εκεί να δώσω απαντήσεις κ να χώσω!

ζήτησε ο μάνος να γυρίσει ο μπουχέ; για να γυρίσει ο ίδιος πίσω στη ν.δ.; απογοήτευση!

πάω για τσιγάρο!

Στα πολιτικά ψηφίζουμε διαφορετικά κόμματα αλλά όχι εκ διαμέτρου αντίθετα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ό,τι μου πει ο γιατρός θα κάνω. αν μου πει στείλτο, θα την στείλουμε. απλά θέλω να του διευκρινήσω ότι έχουμε επιλογές να την κρατούν οι γιαγιάδες, προκειμένου να κάνει σωστή αγωγή!

άναψα από τη ζέστη!

έφαγα τη σοκολάτα μου. ήξερα πόσο κρόσια ήταν τα νευράκια μου από το πρωί κ έκανα τις προμήθειές μου!

ορμόνες!!!!!!!!

γιατί έχω την αίσθηση ότι είναι τρίτη σήμερα; είμαι πολλή άρρωστη γιατρέ μου;

Link to comment
Share on other sites

ό,τι μου πει ο γιατρός θα κάνω. αν μου πει στείλτο, θα την στείλουμε. απλά θέλω να του διευκρινήσω ότι έχουμε επιλογές να την κρατούν οι γιαγιάδες, προκειμένου να κάνει σωστή αγωγή!

άναψα από τη ζέστη!

Δεν έχω ιδέα τι θερμοκρασιές παίζουν έξω!

έφαγα τη σοκολάτα μου. ήξερα πόσο κρόσια ήταν τα νευράκια μου από το πρωί κ έκανα τις προμήθειές μου!

ορμόνες!!!!!!!!

κι εγώ που δεν έχω νεύρα σοκολάτα έφαγα! Φταίει η χαρά που πήρα από τον Ολυμπιακό!!!!!!

γιατί έχω την αίσθηση ότι είναι τρίτη σήμερα; είμαι πολλή άρρωστη γιατρέ μου;

Μια χαρά είσαι! Κάνε ένα update και θα έρθεις στα ισια σου!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...