Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Δεν το κατέβασα από μόνη μου καλέ ! Έτσι την λένε ! Το έγραφε πάνω στο κουτί με μεγάλα παχιά γράμματα σε λέω "Ψηστιέρα ΜΕΛΠΩ" :tongue::tongue::tongue:

(κάποιος καλός Χριστιανός μου την είχε φέρει στον γάμο κι είχα ρίξει το γέλιο της ζωής μου αλλά είμαστε... αχώριστες !!!!!!!!!)

Πεθανα στο γελιο ρε Καντυ!!!Εγω ειχα βγαλει το παλτο μου που ειχε γουνα "Λουση"

Ναι ναι Περιστέρω μου !

Να αγχώνεσαι εσύ γιατί η μύγα πετάει από δεξιά κι όχι από αριστερά (εμ, δεν υπάρχει πολιτικός υπαινιγμός έτσι ???? ήτο τυχαίο :cool:) και μετά να θες να μην ανεβαίνουν τα λευκά !!!!!!!!!! Α ρε από ένα χέρι ξύλο που θέμε όλες μας που καθόμαστε και αναλωνόμαστε σε ασήμαντα !!!!!!!!!!!!

Μια χαρά είσαι - θα ζήσεις !!!!!!!!!!!!:tongue:

Έλα κι εσύ να γίνουμε πολλές που λέει κι ο Ψινάκης !!!!!!!!!!! :rolleyes: Όλοι οι καλοί χωρούν !!!!

Λενιώ μου,

"Σοβαρά" στο λέω τώρα. Είναι καιρός που έχεις θέμα... και το στομάχι είναι στομάχι - να πας ξανά σε γιατρό/νοσοκομείο δεν ξέρω τί και πώς αλλά να το ψάξεις πολύ !!!! Pls !!!!

Ευχαριστω για το ενδιαφερον σου! Εχω ραντεβου με το γιατρο σε 2 εβδομαδες οταν δηλαδη τελειωσουν τα χαπια που μου εγραψαν απο το νοσοκομειο για το στομαχι που μεταξυ μας τιποτα δε μου χουν κανει...Βγηκε και το αποτελεσμα απο μια εξεταση που ειχα κανει για το μικροβιο e.pylori που μπορει να προκαλεσει σοβαρη φλεγμονη στο στομαχι και ηταν καθαρη. Τι να πω δε ξερω....

Μπράβο Ιωαννάκι μας !!!!

Μεγαλώνει και η μπουμπού σου που έχει αρχίσει να σας περιπαίζει από τώρα !!!!! Γερό να είναι το μανάρι !

Πυρετούλης μάλλον ιωσούλα... περαστικά σας !

Κι εγώ την σκέφτομαι συνέχεια - δεν μπορεί να μην έχει μπει τόοοοσες μέρες !!!!!!!! Εβίρι, Εβιράκι where are you darling ?????????

Είδες που στα 'λεγα ???? Θα ζήσεις , θα ζήσεις !!!!!!!!!!!:D;)

Φέφη κακόκεφη. Στοπ. Σύσα με βήχα. Στοπ. Πήγαινε στον άλλο παιδίατρο να ηρεμήσετε κι εσείς και το παιδί. Στοπ. Και ηρέμησε/ξεκουράσου. Στοπ.

Μάκια σας !!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθέρα,

Άφησε στην άκρη το κακό σου το προαίσθημα και ρίξ΄το στην παλαβή !!!! Όλα καλάαααααααα, ααααα, όλα καλά θα μας πάνε. όλα καλάαααα, ααααα, θα φτιάξουν όλα όπου να 'ναι !!!! Σάκης !!!! :rolleyes:

Από ότι έχετε καταλάβει μάλλον η πολλή η κούραση με έχει χτυπήσει κατακούτελα.... και το έριξα στο σο-ρο-λόπ !!!!

Η μικρή από εχθές είναι με πυρετό. ίσως και να οφείλεται στο εμβόλιο. Είδομεν. Είμαι άϋπνη. Με έπιασε υπερένταση με την Σ δεν ξέρω τί και κοιμήθηκα γύρω στις 3.30 το πρωί... :o

Από φαί έχω κοτόπουλο περίσσευμα από εχθές . Ε, η Παναγία θα με φωτίσει να κάνω και κανένα συμπλήρωμα (λέω εγώ τώρα) ότι προλάβω γιατί έχω και οδοντίατρο βεβαίως-βεβαίως στις 20.00 -κοινώς, καλά κρασιά !!!!-

Πολλές δουλειές, αφραγκία, γενικά σκ...τά αλλά θα το παλέψουμε κόρες !

Αντε καλε για τις αφραγκιες συζητας? Εμεις καλα να μαστε και ..η φτωχεια θελει καλοπεραση!

Δεν θα πέσουμε αμαχητί !!!!! Συμφωνω!!!

"Συννεφιές, συυυυυυνεφιέεεεες όταν δεν σε βλέπω έχω ακεφιές !!!!! Τί πιοτό, τι πιοτό μ' έχεις κεράσει και το κέφι και το κέφι μου έχω χάσει " γεια σου ρε Μαριλένα με τα ωραία σου !!!! Αφιερωμένο στο καφέ μας !

Υ.Γ. Αγγελικούλα2,

Βλέπω τώρα τελευταία βλέπω ότι το καις το πελεκούδι και γράφεις και το βράδυ ????? Τί έγινε πουλί 'μ ???? Καλοκαίριασε και ανεβαίνεις (και) επάνω ή μπας κι έχουμε βρει (και καλά) πρόφαση να ξε-μοναχιαζόμαστε μετά του συζύγου ????? {εμότικον που καθαρίζει τον λαιμό του} !!!!!!!!! χα χα :tongue::P:rolleyes:;)

Κοριτσια σας ευχαριστω για το ενδιαφερον, θα το ψαξω το θεμα και ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο...

Αληθεια εχει κανεις τηλεφωνο η' Φεις της Εβιρι? Να δουμε αν ειναι καλα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημέρα. δεν πήγα στη δουλειά. το παιδί έχει έντονο βήχα συνεχώς. περιμένουμε να πάμε σε λίγο σε άλλον παιδίατρο. βρέχει ασταματητα.

σήμερα τρώμε όλοι γεμιστές πιπεριές.

Τι κάνει το κοριτσάκι μας το ναζιάρικο;

Περιμένουμε νέα!

Περιστερω μου τα αυξημενα λευκα ειναι ενδειξη πως ο οργανισμος προσπαθει κατι να πολεμησει,ακομα κ μια μικρη ιωση.συνηθως οι γιατροι σου λενε να ξανακανεις αλλη μια εξεταση σε καμια 15μερες κ ολα καλα!

Αυτό ακριβώς μου είπε η ενδοκρινολόγος που επισκεφτηκα σήμερα

Κατά τα άλλα όλα σούπερ τα βρήκε!

Και μου είπε και γιατί δεν χάνω κιλά!

Φταίνε τα λαχανικά που έτρωγα επί μακρόν...

Λάχανο,μπρόκολο και κολοκυθάκια έχουν άμυλο και παχαίνουν!!!:evil::confused::shock:

Το τι λάχανο και μπρόκολο έχω φάει μήνες τωρα δεν λέγεται...

εχω ενα περιεργο κακο προαισθημα...ελπιζω να μην βγει...

Μακάρι να είναι ιδέα σου!!!

Ναι ναι Περιστέρω μου !

Να αγχώνεσαι εσύ γιατί η μύγα πετάει από δεξιά κι όχι από αριστερά (εμ, δεν υπάρχει πολιτικός υπαινιγμός έτσι ???? ήτο τυχαίο :cool:) και μετά να θες να μην ανεβαίνουν τα λευκά !!!!!!!!!! Α ρε από ένα χέρι ξύλο που θέμε όλες μας που καθόμαστε και αναλωνόμαστε σε ασήμαντα !!!!!!!!!!!!

Μια χαρά είσαι - θα ζήσεις !!!!!!!!!!!!:tongue:

Να είσαι καλά Κάντυ μου με τα ωραία σου!!!

Τα ποστ σου δεν χορταίνω να τα διαβάζω

Περαστικά στη Σ

Καλή δύναμη με οδοντίατρο

Οσο για τα άλλα που λές,τα σκ@τ@...Βράστα μαμώτο!!Παντού και πάντα όλοι υποφέρουμε από αυτά

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω για το ενδιαφερον, θα το ψαξω το θεμα και ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο...

Αληθεια εχει κανεις τηλεφωνο η' Φεις της Εβιρι? Να δουμε αν ειναι καλα!

Άντε καμάρι μου να πας να κάνεις τις εξετάσεις σου να βρουν τί φταίει, να ηρεμήσεις κιόλας - άτιμο πράγμα το στομάχι, σου χαλάει όλη την "μανέστρα" που λένε - . Φιλιά

Η Εβίρι δεν έχει fb γμτ:|

..........

Και μου είπε και γιατί δεν χάνω κιλά!

Φταίνε τα λαχανικά που έτρωγα επί μακρόν...

Λάχανο,μπρόκολο και κολοκυθάκια έχουν άμυλο και παχαίνουν!!!:evil::confused::shock:

Το τι λάχανο και μπρόκολο έχω φάει μήνες τωρα δεν λέγεται...

........

Να είσαι καλά Κάντυ μου με τα ωραία σου!!!

Τα ποστ σου δεν χορταίνω να τα διαβάζω

Περαστικά στη Σ

Καλή δύναμη με οδοντίατρο

Οσο για τα άλλα που λές,τα σκ@τ@...Βράστα μαμώτο!!Παντού και πάντα όλοι υποφέρουμε από αυτά

άκου εκεί να δεις κιόλας τί μπορεί να σου κάμει το μπρόκολον !!!:shock:

Μίλησα με την παιδίατρο. Το εμβόλιο που κάναμε προχθές δεν προκαλεί πυρετό ΆΡΑΑΑΑΑ (εμότικον που σταυροκοπιέται) είναι ιωσούλα. Ελπίζω ελαφριάς μορφής μόνον και να μην κολλήσει και το έτερο τέκνον !

"Και τί ζητάω, τί ζητάωωωω μια ευκαιρία στην παιδική χαρά να πάωωωω !"

Όχι βρε, απέκτησε λάπτοπ η κόρη από τους παππούδες, ως επιβράβευση για τις καλές της επιδόσεις στο σχολείο αλλά και για την γιορτή της! Ε, να μην εποφεληθεί λίγο και ή μαμά???;)

Α να μπράβο το κορίτσι ! Με γεια του και με χαρά του ! Αλλά, βλέπω ότι η μήτηρ το "εκματελλεύεται" υπέρ του δεόντως - μάνα Αγγέλω σε συγκαλώ στην τάξη !!! :tongue:

Γεια σου Μεταξάκι με τα ωραία σου!!!!

Ε ρε και να μπορούσαμε να βρεθούμε όλες μαζί τι θα γινότανε!

Φωτιά θα το βάζαμε το μαγαζί!!!!;)

Ω ρε μάνα μου χαμός θα γινόταν και δώσ' του τα κρασάκια και δώσ' του οι ρακές (αυτά που δεν πίνουμε δλδ) ε, και καμιά πενιά ποτές δεν έβλαψε κανέναν.... τί καλά που θα ήταν ! Ξέρετε ότι έχω φλέβα καλλιτεχνική από την μεριά της γιαγιάς μου της συνονόματης ???? Α δεν σας τα 'χω πει όλα... βέβαια βέβαια ! ο αδερφός της ήταν τραγουδιστής 1ης γραμμής την δεκαετία του 60 ! Ε, μπορεί να μην πήρα την φωνή αλλά πήρα το... μπρίο !!!! :confused:

Βαριέμαι απίστευτα....

Τα καλά νέα της ημέρας είναι 1ον)πως δεν με έχουν πάρει τηλ από τον σταθμό ακόμη, οπότε το Σεμινίδιο πρέπει να είναι απύρετο...και

2ον)έμαθα πως στην γιορτή του σταθμού που θα γίνει για το κλείσιμο τους έτους ο Νικόλας μου τί θα κάνει ????????????? Κουίζ !!!! ΈΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ λέμε !:cool: Συμπεθέεεεεερα πού είσαι ?????

Link to comment
Share on other sites

άκου εκεί να δεις κιόλας τί μπορεί να σου κάμει το μπρόκολον !!!:shock:

Ναι ρε μαμώτο!

Αμα φας πολύ από αυτά είναι σα να τρως ρύζι,πατάτες,ψωμί κτλ

Δηλαδή και πεινάς και στερείσαι και μετά αναρωτιέσαι γιατί δεν χάνεις!!

Ω ρε μάνα μου χαμός θα γινόταν και δώσ' του τα κρασάκια και δώσ' του οι ρακές (αυτά που δεν πίνουμε δλδ) ε, και καμιά πενιά ποτές δεν έβλαψε κανέναν.... τί καλά που θα ήταν ! Ξέρετε ότι έχω φλέβα καλλιτεχνική από την μεριά της γιαγιάς μου της συνονόματης ???? Α δεν σας τα 'χω πει όλα... βέβαια βέβαια ! ο αδερφός της ήταν τραγουδιστής 1ης γραμμής την δεκαετία του 60 ! Ε, μπορεί να μην πήρα την φωνή αλλά πήρα το... μπρίο !!!! :confused:

Αντε!!!

Μετά μην αναρωτιέσαι γιατί φίλος του Ν είναι ο ΝΒ!!Το παιδί έχει γονίδιο καλλιτεχνικό,το τραβάει η πίστα...

Βαριέμαι απίστευτα....

Τα καλά νέα της ημέρας είναι 1ον)πως δεν με έχουν πάρει τηλ από τον σταθμό ακόμη, οπότε το Σεμινίδιο πρέπει να είναι απύρετο...και

2ον)έμαθα πως στην γιορτή του σταθμού που θα γίνει για το κλείσιμο τους έτους ο Νικόλας μου τί θα κάνει ????????????? Κουίζ !!!! ΈΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ λέμε !:cool: Συμπεθέεεεεερα πού είσαι ?????

Τον τραγουδιστή;:tongue::tongue:

Τι;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Τον τραγουδιστή;:tongue::tongue:

Τι;;;;;;

Δεν ξέρω, δεν απαντώ (θα το κάνω κι εγώ σαν τις δημοσκοπήσεις να πάρω πίσω το άχτι μου, ααααχ !) Περιμένω να ακούσω κι άλλα κι άλλα !

Χλιαρή* πάντως ήταν η απάντησή σου όχι ζεστή εντελώς !

*Θυμάστε που παίζαμε μικρά και φωνάζαμε κρύο/ζεστό ανάλογα όταν ψάχναμε πράγματα ??? Εγώ ακόμη το κάνω με τα παιδιά μου !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α ρε Καντυ εγραψες με την Μελπω,μου χαν λειψει οι ατακες σου,φιλακια πολλα!!!!!!!

κ Εβιρι μου ελειψε,που σαι δημαρχεσσα μας,που μας αφησες καλεεεεεεεεε???!!ε να γι αυτο χρειαζεται κ το face,na ξερουμε τι κ πως...


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, δεν απαντώ (θα το κάνω κι εγώ σαν τις δημοσκοπήσεις να πάρω πίσω το άχτι μου, ααααχ !) Περιμένω να ακούσω κι άλλα κι άλλα !

:P:p:p:p:p:p:p

Χλιαρή* πάντως ήταν η απάντησή σου όχι ζεστή εντελώς !

*Θυμάστε που παίζαμε μικρά και φωνάζαμε κρύο/ζεστό ανάλογα όταν ψάχναμε πράγματα ??? Εγώ ακόμη το κάνω με τα παιδιά μου !

Μμμμμ

Οφείλεις να μου αναγνωρίσεις οτι πλησιάζω...

Link to comment
Share on other sites

α ρε Καντυ εγραψες με την Μελπω,μου χαν λειψει οι ατακες σου,φιλακια πολλα!!!!!!!

κ Εβιρι μου ελειψε,που σαι δημαρχεσσα μας,που μας αφησες καλεεεεεεεεε???!!ε να γι αυτο χρειαζεται κ το face,na ξερουμε τι κ πως...

;);););) TU ! Φιλάκια πολλά στην στρουμφικοιλίτσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...Λείπει και η Φέφη σήμερις, εεεεμ, γι' αυτό μιλάω σαν το κομμένο κεφάλι !

Περιστέρω μου,

Ναι πλησίασες "εύστοχα" ας πούμε ! Μας πήρανε γραμμή σας λέω ! χαχα οικογενειακώς !

Κόρες μου, ΚΑΛΟ Σ/Κ άνευ δυάσρεστων καταστάσεων και απρόοπτων εύχομαι. Την κάνω σε κανένα τεταρτάκι !

Φιλάκια σας !

Link to comment
Share on other sites

επιτελους!!!μπορεσα να μπω σαν ανθρωπος να σχολιασω!!!

kagly81 η διαφήμιση στην τηλεόραση δεν παίζει ολόκληρη. Αν έχεις την δυνατότητα δες την στο youtube.και εγω πολυ κλαμα μαυτη τη διαφημιση!!!

Να μας κλέισετε κι εμάς ένα τραπέζι στο μπαρ-ρέστοραν να έρθουμε να θαυμάσουμε τον φέφο!

και εγω , και εγω καλε κυρια μια θεση να θαυμασω την φεφοοικογενεια!!!!

να ερθετε, κ εσύ κάγκλυ μου. λέω να βάλω κ το παιδί να χορεύει, αφού το κούνημα το έχει!τοχει η κλυκα μου!!!

όπως λέει κ το καμάρι μου "μαρή μαμά τα κάλαντα" δεν ξέρω πώς της κόλλησε, αλλά το λέει κάθε τόσο!;)πως της ηρθε τωρα αυτο??πολυ γελιο!!!

ο καημενούλης μου με πήρε τηλέφωνο κ μου περιέγραφε τις μαρκες, τον έβαλα να μου διαβάσει τα συστατικά, για να έχει τα λιγότερα χημικά....

όχι δεν λέει ο αγαπούλης σε κάτι τέτοια καπρίτσια! σε άλλα κοντεύω να κάνω μπεεεε!

μπραβο ο φεφος, ειδες τι καλος συζυγατος???:D

Με γεια τα μαλλί της Σύσας ! Μην στεναχωριέσαι όμως. Όπως και να είναι το παιδί σου, είναι αστέρι άρα και όμορφη και ναζιάρα ! Τρίχες είναι μαρή, θα μακρύνουν !!!! :-Pμε γεια τα μαλλακια της συσας!!!θα μακρυνουν κ θα δυναμωσουν τωρα που τακοψατε

Κοριτσια εμενα με ξαναπιασε το στομαχι μου, γμτ γμτ...

Πονουσα τρελλα την Κυριακη, νιωθω απιστευτη εξαντληση συνεχεια, και ψιλοανακατευομαι .......

ελενη μηπως εισαι εγκυος???παντως να πας σε γιατρο, αφου πονας τοσο συχνα, μην το αφηνεις κοριτσακι μου
Κοριτσια καλησπερα ειμαι χαμενη στο διαστημα εντελως:rolleyes:πολυ κουραση..Χτες πηγαμε για την υπολοιπη β'επιπεδου ομως η μπεμπου ηταν μπρουμυτα ετσι περπατησα παλι ηπια και ενα μιλκ-σεικ σοκολατα ξαναπηγαμε αλλα και παλι δεν ειχε γυρισει,ετσι μου λεει ελα ξανα την Παρασκευη αμ δε λεω και κανω μια τελευταια προσπαθεια εφαγα 2μελακια και ανεβοκατεβηκα απο τον 6 που ειναι το ιατρειο δυο φορες,μπηκα και επιτελους την ειδαμε:tongue::tongue::tongue::tongue:..Ολα καλα ειναι 420γραμμαρια και σε πολυ καλη θεση και ο τραχηλος κλειστος..Το μονο που μας ειπε ειναι οτι ειδε ενα κομβιο στην καρδουλα αλλα απο μονο του δεν μας ανησυχει θα φυγει μεχρι την γεννα...Επισης εχω τον μικρο χτες που φυγαμε με πηρε η πεθερα μου και ειχε 39πυρετο ετσι ξαφνικα και σημερα μου κανει μεχρι 36,9(αυτα ειναι δεκατα?:oops:)να το ριξω στους 2τραπεζιτες που βγαζει η ειναι καμια ιωσουλα??
ζορικη η κορη σου απο τωρα ετσι???περαστικα στον μικρο, ελπιζω να μην ξανακανει
Καλημερούδια ομορφιές!!

Μίλησα με τον μικροβιολόγο και δεν πιστεύει ότι συντρέχει λόγος τρελής ανησυχίας.Μου πρότεινε να απευθυνθώ σε παθολόγο,αφού επαναλάβω σε δεκα μέρες την εξέτασηνα πας και να μας πεις καλα νεα

καλημέρα. δεν πήγα στη δουλειά. το παιδί έχει έντονο βήχα συνεχώς. περιμένουμε να πάμε σε λίγο σε άλλον παιδίατρο. QUOTE]περαστικα σας κουκλα μου. ελπιζω να βρειτε καλυτερο γιατρο και το κοριτσακι σου να μην ταλαιπωρηθει αλλο:rolleyes::rolleyes:

να του πεις δεν έχει έξοδο σήμερα! Ακούς εκεί να βγει!!!:tongue:

προς το παρον καθησε σταυγα του!!!!
Αφροδιτάκι μπορεί να φταίει και η πανσέληνος που είχαμε...

Κανε μια προσευχούλα και θα δεις πόσο θα ηρεμήσεις!

αυτο εκανα ελενη μου, σευχαριστω
Δεν το κατέβασα από μόνη μου καλέ ! Έτσι την λένε ! Το έγραφε πάνω στο κουτί με μεγάλα παχιά γράμματα σε λέω "Ψηστιέρα ΜΕΛΠΩ" :tongue::tongue::tongue:

(κάποιος καλός Χριστιανός μου την είχε φέρει στον γάμο κι είχα ρίξει το γέλιο της ζωής μου αλλά είμαστε... αχώριστες !!!!!!!!!) το ποοοσοο γελασα δεν περιγραφεται!!!ακου μελπω!!!!

Συμπεθέρα,Άφησε στην άκρη το κακό σου το προαίσθημα και ρίξ΄το στην παλαβή !!!! Όλα καλάαααααααα, ααααα, όλα καλά θα μας πάνε. όλα καλάαααα, ααααα, θα φτιάξουν όλα όπου να 'ναι !!!! Σάκης !!!! :rolleyes:ετσι, ετσι, ειναι παρασκευη, ολα καλα και σε λιγο σχολαω!!!

Από ότι έχετε καταλάβει μάλλον η πολλή η κούραση με έχει χτυπήσει κατακούτελα.... και το έριξα στο σο-ρο-λόπ !!!! το αντιληφθηκαμε!!!:D:D

Η μικρή από εχθές είναι με πυρετό. ίσως και να οφείλεται στο εμβόλιο. Είδομεν. Είμαι άϋπνη. Με έπιασε υπερένταση με την Σ δεν ξέρω τί και κοιμήθηκα γύρω στις 3.30 το πρωί... :oελπιζω να μην ειναι τιποτα πιο σοβαρο

Από φαί έχω κοτόπουλο περίσσευμα από εχθές . Ε, η Παναγία θα με φωτίσει να κάνω και κανένα συμπλήρωμα (λέω εγώ τώρα) ότι προλάβω γιατί έχω και οδοντίατρο βεβαίως-βεβαίως στις 20.00 -κοινώς, καλά κρασιά !!!!καλο κουραγιο συμπεθερα

"Συννεφιές, συυυυυυνεφιέεεεες όταν δεν σε βλέπω έχω ακεφιές !!!!! Τί πιοτό, τι πιοτό μ' έχεις κεράσει και το κέφι και το κέφι μου έχω χάσει " γεια σου ρε Μαριλένα με τα ωραία σου !!!! Αφιερωμένο στο καφέ μας !;)

γεια σου μεταξακι με τα ωραια σου!!ωπααα!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς μου είπε η ενδοκρινολόγος που επισκεφτηκα σήμερα

Κατά τα άλλα όλα σούπερ τα βρήκε!

Και μου είπε και γιατί δεν χάνω κιλά!

Φταίνε τα λαχανικά που έτρωγα επί μακρόν...

Λάχανο,μπρόκολο και κολοκυθάκια έχουν άμυλο και παχαίνουν!!!:evil::confused::shock:

Το τι λάχανο και μπρόκολο έχω φάει μήνες τωρα δεν λέγεται...πρωτη φορα το ακουω!!!!παχαινουν γενικα η εσενα σε σχεση με τον θυροειδη??

Μίλησα με την παιδίατρο. Το εμβόλιο που κάναμε προχθές δεν προκαλεί πυρετό ΆΡΑΑΑΑΑ (εμότικον που σταυροκοπιέται) είναι ιωσούλα. Ελπίζω ελαφριάς μορφής μόνον και να μην κολλήσει και το έτερο τέκνον !

"Και τί ζητάω, τί ζητάωωωω μια ευκαιρία στην παιδική χαρά να πάωωωω !" και εγω αυτο ζηταω!!!οχι αλλες αρρωστιες !!!απο οκτωβρη παλι!!!!

Ω ρε μάνα μου χαμός θα γινόταν και δώσ' του τα κρασάκια και δώσ' του οι ρακές (αυτά που δεν πίνουμε δλδ) ε, και καμιά πενιά ποτές δεν έβλαψε κανέναν.... τί καλά που θα ήταν ! μονο καλα??τρι-καλααα!!!!Ξέρετε ότι έχω φλέβα καλλιτεχνική από την μεριά της γιαγιάς μου της συνονόματης ???? Α δεν σας τα 'χω πει όλα... βέβαια βέβαια ! ο αδερφός της ήταν τραγουδιστής 1ης γραμμής την δεκαετία του 60 ! Ε, μπορεί να μην πήρα την φωνή αλλά πήρα το... μπρίο !!!! :confused:ετσι εξηγειται και η τσαχπινια και το μπριο των ζουζουνιων σου!!!

Βαριέμαι απίστευτα.... και εγω, ευτυχως τελειωνω

Τα καλά νέα της ημέρας είναι 1ον)πως δεν με έχουν πάρει τηλ από τον σταθμό ακόμη, οπότε το Σεμινίδιο πρέπει να είναι απύρετο...και καλο αυτο, μια χαρα θαναι το παιδι

2ον)έμαθα πως στην γιορτή του σταθμού που θα γίνει για το κλείσιμο τους έτους ο Νικόλας μου τί θα κάνει ????????????? Κουίζ !!!! ΈΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ λέμε !:cool: Συμπεθέεεεεερα πού είσαι ?????

τι???τι???μηπως παρουσιαστης της γιορτης(να λεει την εισαγωγη, να εκφωνει τα επομενα παιδακια, κλπ). η μηπως ο βασικος πρωταγωνιστης???(μπορω να κανω και 2η μαντεψια, μιας και ειμαι πεθερα):D:D:D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρωτη φορα το ακουω!!!!παχαινουν γενικα η εσενα σε σχεση με τον θυροειδη??

Κι εμένα μου έκανε εντύπωση

Γενικά παχαίνουν.Τα μόνα λαχανικά που μπορούμε να τρωμε σε απεριόριστες ποσότητες είναι μαρούλι και αγγούρι.Ολα τα άλλα κάνουν κακό σε μεγάλες ποσότητες

Μπρόκολο,λάχανο,κολοκύθια΄κατατάσσονται στην κατηγορία των λαχανικών που περιέχουν άμυλο

Δηλαδή 2 φλιτζάνια ας πούμε μπρόκολο είναι σαν ένα φλιτζάνι ρύζι

Ετρωγα το μπρόκολο ότι κάνω δίαιτα τρομάρα μου σε ποσότητα για να χορτάσω και στην ουσία έπαιρνα θερμίδες χωρίς να καταλαβαίνω από πού

Τα κολοκυθάκια βραστά για δίαιτα(άλλος ενας μύθος!)είναι χειρότερα κι από το μπρόκολο

Ετσι μου είπε,έτσι σας λέω...

Και η διαιτολόγος που της ελεγα ότι τρώω ό,τι σαλάτα με βολεύει,έλεγε ότι δεν πειράζει να τις αντικαθιστώ.Δεν με ειχε ενημερωσει σχετικά.Μόνο την εβδομάδα με τα κρεατικά μου είπε ότι υποχρεωτικά πρεπει να φάω τις σαλάτες όπως τις γράφει

Αλλωστε μου είχε πολύ λάχανο και μπρόκολο στη δίαιτα

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και γω και ο φίλος μου ο χασιμότο.

Χαπάκι για μια ζωή.

Το πρόβλημα μου δημιουργεί αποβολές. Ρωτάω το γιατρό η δική μου εκεί ωφείλετε; Σταμάτα να το ψάχνεις μου λέει δεν θα μάθεις ποτέ. Μπορεί ναι μπορεί και όχι. Η tsh είναι 3,02 για να μείνεις έγγυος πρέπει να είναι κάτω απο 2,5 μου λέει ο γιατρός.

Μόλις μείνεις έγγυος μου λέει πρώτα θα πάρεις εμένα και μετα το γυναικολόγο.

Και εγώ είμαι θυμωμένη με τον εαυτό μου.

Ισως έχασα χρόνο και ίσως έχασα και το πιο σημαντικό πράγμα πριν ενα χρόνο επειδή δεν τον έλεγξα πιο πριν.

Δεν θέλω να ξεφεύγω εδώ μέσα και συγγνώμη αν το έκανα.

Σήμερα φάγαμε μπριάμ μπλιάχ ή και μπλίχ κατα τον Ν. αν δεν κάνω λάθος.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελένη περαστικά κ γρήγορα! για αγγλία πάει αυτό.

περαστικά στο σεμινάκι μας.

ο Ν πάει για κεντρικός τραγουδιστής; πρωταγωνιστής;

θεά η κάντυ μου στα σχόλια!!!!!

όσο για τα 300 ρώτησα τον οδοντίατρο για τη λεύκανση κ μου είπε ότι είναι καλή τιμή. από 250-600!!αναλόγως της κατάστασης που πρέπει να διορθωθεί!

μετά τον παιδίατρο πήγα οδοντίατρο κ τελείωσα με καθαρισμό!

το λεπόν, ο παιδίατρος πολύ ιδιόρρυθμος-ανταρσία τύπος-δεν λέω περισσότερα για τον ίδιο, γιατί όσες είναι λουλουδιστάν θα τον καταλάβουν αμέσως.

πάντως μας είπε ότι το παιδί έπρεπε να έχει παρει αντιβίωση πολύ νωρίτερα. μας έδωσε 2 εισπνεόμενα-μάσκα. δεν έχω ξανακάνει. το βράδυ θα της τα κάνουμε.

συνεχίζουμε τα σίνγκιουλαρ.

για το αιμαγγείωμα μας είπε να μην κάνουμε επέμβαση, γιατί θα δημιουργηθεί ουλή που θα είναι χειρότερη αισθητικά. με λέηζερ στο αγλαϊα κυριακού, αργότερα. πάντως μας είπε ότι έχει σημάδια υποστροφής, δηλαδή συρρικώνεται! γιούπι!

ο γιατρός ως γιατρός είναι κορυφή.

ως παιδιατρείο είναι μπίχλα μαύρη! ευτυχώς είχε ένα πουλάκι κ η σύσα μου το λάτρεψε!

εννοείται ότι το κορίτσι μου ήταν πάλι η ατρακσιόν στο ιατρείο...τσούργελο!

Άννια μου, περαστικά στον Α σου.

όλα να είναι τέλεια στη ζουζούνα στην κοιλίτσα!

Αγγελικούλα μου, με γειά τα ψώνια.

όλες τελικά είμαστε παιδιά!!!!μάκια σου!

Καλημέρα!!! Τι γράψατε καλέ πάλι;;;;;)

Εξακολουθώ να έχω πολύ δουλειά λλα αρνούμαι σημερα!!!

Χθες φάγαμε κολοκυθάκια γεμιστά και για σήμερα έχω γίγαντες!

Τι νερό ήταν αυτό που έριξε το απόγευμα;

γίγαντες!!!!!ωραίο φαγητό! θα πω στη μανούλα μου!

Κι εγώ από το τζάμπο πήρα και είναι μια χαρα!

Μόλις την κάνω μπάνιο το σαπουνίζω και το αφήνω να στεγνώσει και είναι σύπερ!

το θέμα είναι ότι την πλένω σε κάθε αλλαγή, οπότε κάθε φορά θα θέλει χλωρίνη...χώρια από την μπανιέρα...κ αυτό είναι που μου σπάει τα νεύρα, αλλά δεν βλέπω άλλη επιλογή!

Αααα!! Μιλάμε για πολύ κλάμα όταν την πρωτοείδα ολόκληρη!!!

κ εσύ στο κλαμπ!

Το βράδυ βηχει στο ύπνο της;

το βράδυ έβηχε κυρίως στον ύπνο της, μερικές φορές την ξυπνουσε κιόλας! ίδρωνε πολύ.

έχει μερικές μέρες που βήχει έντονα κ την ημέρα. χθες βράδυ άρχισε καταρροή, σήμερα όλη μέρα βρέχει μύξες! επιλοιμώδης..κάτι μας είπε. δεν μπόρεσε να ξεκαθαρίσει αν είναι άσθμα...θα μας ξαναδεί την τετάρτη.

καημερουδιαααααααα!!!σα να δροσισε λιγακι ε?εχθες εβρεχε ολο το απογευμα κ κλασσικα ο Γ. μολις ειχε πλυνει το αυτοκινητο,μα τι γκαντεμης χοχοχο!οποτε το πλυνει ξερουμε τι καιρο θα κανει χαχαχαχα!

για σημερα μαλλον καμμια μακαροναδα θα φαμε ή κανενα κριθαρακι.ας ξυπνησει κ ο αντρας του σπιτιου(που σημερα εχει ρεπο κ θα ειμαστε συνεχεια μαζι) κ βλεπυμε!

Φεφι περαστικα στην μικρη!

σας φιλω ομορφες,να εχετε μια υπεροχγ μερα!αντε κ ερχεται σαββατοκυριακο!!!!!

ευχαριστώ αγαπούλα μου

Αφροδιτούλα μου, να μη σου βγει τίποτα κακό. όλα καλά όπως λέει η τραγουδιαρα συμπεθέρα σου.

περιμένουμε να μας γράψεις νέα σας μόλις επιστρέψετε από τον γιατρό!

να του πεις δεν έχει έξοδο σήμερα! Ακούς εκεί να βγει!!!:tongue:

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

χαχαχααα!!! Σαν να μου μιλάς για τον μπαμπά μου!!! Αφού το καλοκαίρι του επιτρέπουμε πλύσιμο μόνο τις καθημερινές!!!!:-P:razz::-P

Αφροδιτάκι μπορεί να φταίει και η πανσέληνος που είχαμε...

Κανε μια προσευχούλα και θα δεις πόσο θα ηρεμήσεις!

σαν να τα έγραψα εγώ!!!!μάκια σου έλεν μου!

Δεν το κατέβασα από μόνη μου καλέ ! Έτσι την λένε ! Το έγραφε πάνω στο κουτί με μεγάλα παχιά γράμματα σε λέω "Ψηστιέρα ΜΕΛΠΩ" :tongue::tongue::tongue:

(κάποιος καλός Χριστιανός μου την είχε φέρει στον γάμο κι είχα ρίξει το γέλιο της ζωής μου αλλά είμαστε... αχώριστες !!!!!!!!!)

Να αγχώνεσαι εσύ γιατί η μύγα πετάει από δεξιά κι όχι από αριστερά (εμ, δεν υπάρχει πολιτικός υπαινιγμός έτσι ???? ήτο τυχαίο :cool:) και μετά να θες να μην ανεβαίνουν τα λευκά !!!!!!!!!! Α ρε από ένα χέρι ξύλο που θέμε όλες μας που καθόμαστε και αναλωνόμαστε σε ασήμαντα !!!!!!!!!!!!

Μια χαρά είσαι - θα ζήσεις !!!!!!!!!!!!:tongue:

Έλα κι εσύ να γίνουμε πολλές που λέει κι ο Ψινάκης !!!!!!!!!!! :rolleyes: Όλοι οι καλοί χωρούν !!!!

Κι εγώ την σκέφτομαι συνέχεια - δεν μπορεί να μην έχει μπει τόοοοσες μέρες !!!!!!!! Εβίρι, Εβιράκι where are you darling ?????????

Είδες που στα 'λεγα ???? Θα ζήσεις , θα ζήσεις !!!!!!!!!!!

Φέφη κακόκεφη. Στοπ. Σύσα με βήχα. Στοπ. Πήγαινε στον άλλο παιδίατρο να ηρεμήσετε κι εσείς και το παιδί. Στοπ. Και ηρέμησε/ξεκουράσου. Στοπ.

Μάκια σας !!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθέρα,

Άφησε στην άκρη το κακό σου το προαίσθημα και ρίξ΄το στην παλαβή !!!! Όλα καλάαααααααα, ααααα, όλα καλά θα μας πάνε. όλα καλάαααα, ααααα, θα φτιάξουν όλα όπου να 'ναι !!!! Σάκης !!!! :rolleyes:

Από ότι έχετε καταλάβει μάλλον η πολλή η κούραση με έχει χτυπήσει κατακούτελα.... και το έριξα στο σο-ρο-λόπ !!!!

Η μικρή από εχθές είναι με πυρετό. ίσως και να οφείλεται στο εμβόλιο. Είδομεν. Είμαι άϋπνη. Με έπιασε υπερένταση με την Σ δεν ξέρω τί και κοιμήθηκα γύρω στις 3.30 το πρωί...

Από φαί έχω κοτόπουλο περίσσευμα από εχθές . Ε, η Παναγία θα με φωτίσει να κάνω και κανένα συμπλήρωμα (λέω εγώ τώρα) ότι προλάβω γιατί έχω και οδοντίατρο βεβαίως-βεβαίως στις 20.00 -κοινώς, καλά κρασιά !!!!-

Πολλές δουλειές, αφραγκία, γενικά σκ...τά αλλά θα το παλέψουμε κόρες !

Δεν θα πέσουμε αμαχητί !!!!!

"Συννεφιές, συυυυυυνεφιέεεεες όταν δεν σε βλέπω έχω ακεφιές !!!!! Τί πιοτό, τι πιοτό μ' έχεις κεράσει και το κέφι και το κέφι μου έχω χάσει " γεια σου ρε Μαριλένα με τα ωραία σου !!!! Αφιερωμένο στο καφέ μας !

Υ.Γ. Αγγελικούλα2,

Βλέπω τώρα τελευταία βλέπω ότι το καις το πελεκούδι και γράφεις και το βράδυ ????? Τί έγινε πουλί 'μ ???? Καλοκαίριασε και ανεβαίνεις (και) επάνω ή μπας κι έχουμε βρει (και καλά) πρόφαση να ξε-μοναχιαζόμαστε μετά του συζύγου ????? {εμότικον που καθαρίζει τον λαιμό του} !!!!!!!!! χα χα

θεά.ξεκουράσου...

Γεια σου Μεταξάκι με τα ωραία σου!!!!

Ε ρε και να μπορούσαμε να βρεθούμε όλες μαζί τι θα γινότανε!

Φωτιά θα το βάζαμε το μαγαζί!!!!

ακριβώς!!!!!

Τι κάνει το κοριτσάκι μας το ναζιάρικο;

Περιμένουμε νέα!

μάκια σου αγαπούλα! είναι καυτή τώρα..αλλά δείχνει 36.7!!!!!:confused:

Αυτό ακριβώς μου είπε η ενδοκρινολόγος που επισκεφτηκα σήμερα

Κατά τα άλλα όλα σούπερ τα βρήκε!

Και μου είπε και γιατί δεν χάνω κιλά!

Φταίνε τα λαχανικά που έτρωγα επί μακρόν...

Λάχανο,μπρόκολο και κολοκυθάκια έχουν άμυλο και παχαίνουν!!!

Το τι λάχανο και μπρόκολο έχω φάει μήνες τωρα δεν λέγεται...

Να είσαι καλά Κάντυ μου με τα ωραία σου!!!

Τα ποστ σου δεν χορταίνω να τα διαβάζω

Περαστικά στη Σ

Καλή δύναμη με οδοντίατρο

Οσο για τα άλλα που λές,τα σκ@τ@...Βράστα μαμώτο!!Παντού και πάντα όλοι υποφέρουμε από αυτά

σώπα ρε! τέτοια ζημιά κ να τρως πρασινάδα; καλά κξάνω κ τρώω κοψίδια εγώ!!!!!!!:rolleyes::tongue::P

Μίλησα με την παιδίατρο. Το εμβόλιο που κάναμε προχθές δεν προκαλεί πυρετό ΆΡΑΑΑΑΑ (εμότικον που σταυροκοπιέται) είναι ιωσούλα. Ελπίζω ελαφριάς μορφής μόνον και να μην κολλήσει και το έτερο τέκνον !

"Και τί ζητάω, τί ζητάωωωω μια ευκαιρία στην παιδική χαρά να πάωωωω !"

Α να μπράβο το κορίτσι ! Με γεια του και με χαρά του ! Αλλά, βλέπω ότι η μήτηρ το "εκματελλεύεται" υπέρ του δεόντως - μάνα Αγγέλω σε συγκαλώ στην τάξη !!!

Ω ρε μάνα μου χαμός θα γινόταν και δώσ' του τα κρασάκια και δώσ' του οι ρακές (αυτά που δεν πίνουμε δλδ) ε, και καμιά πενιά ποτές δεν έβλαψε κανέναν.... τί καλά που θα ήταν ! Ξέρετε ότι έχω φλέβα καλλιτεχνική από την μεριά της γιαγιάς μου της συνονόματης ???? Α δεν σας τα 'χω πει όλα... βέβαια βέβαια ! ο αδερφός της ήταν τραγουδιστής 1ης γραμμής την δεκαετία του 60 ! Ε, μπορεί να μην πήρα την φωνή αλλά πήρα το... μπρίο !!!! :confused:

Βαριέμαι απίστευτα....

Τα καλά νέα της ημέρας είναι 1ον)πως δεν με έχουν πάρει τηλ από τον σταθμό ακόμη, οπότε το Σεμινίδιο πρέπει να είναι απύρετο...και

2ον)έμαθα πως στην γιορτή του σταθμού που θα γίνει για το κλείσιμο τους έτους ο Νικόλας μου τί θα κάνει ????????????? Κουίζ !!!! ΈΛΑ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ λέμε ! Συμπεθέεεεεερα πού είσαι ?????

δεν σε πιστεύω. κ η μάνα του πατέρα μου ήταν τραγουδιάρα κ ο αδερφός της τραγούδαγε. κ όταν τραγούδαγε έκανε ζημιά στα μαγαζιά τρώγυρα κ τον έδιωχναν γιατί άδειαζαν τα μαγαζιά. φωναρες κ οι δύο. δυστυχώς δεν πήρα φωνή, πήρε το σπλάχνο μου μπρίο! μα πόσο μοιάζουμε ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!

έχω πάθει την πλάκα μου όταν το διάβασα!!!!

άσχετο που το λαλάμε μετά της κοράκλας, αλλά δεν μας αντέχει κανείς..;)

Δεν ξέρω, δεν απαντώ (θα το κάνω κι εγώ σαν τις δημοσκοπήσεις να πάρω πίσω το άχτι μου, ααααχ !) Περιμένω να ακούσω κι άλλα κι άλλα !

Χλιαρή* πάντως ήταν η απάντησή σου όχι ζεστή εντελώς !

*Θυμάστε που παίζαμε μικρά και φωνάζαμε κρύο/ζεστό ανάλογα όταν ψάχναμε πράγματα ??? Εγώ ακόμη το κάνω με τα παιδιά μου !

είσαι φανταστική!

;);) TU ! Φιλάκια πολλά στην στρουμφικοιλίτσα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...Λείπει και η Φέφη σήμερις, εεεεμ, γι' αυτό μιλάω σαν το κομμένο κεφάλι !

:tongue:

Περιστέρω μου,

Ναι πλησίασες "εύστοχα" ας πούμε ! Μας πήρανε γραμμή σας λέω ! χαχα οικογενειακώς !

Κόρες μου, ΚΑΛΟ Σ/Κ άνευ δυάσρεστων καταστάσεων και απρόοπτων εύχομαι. Την κάνω σε κανένα τεταρτάκι !

Φιλάκια σας !

μάκια σου. καλό ΣΚ. να περάσετε πανέμορφα!

επιτελους!!!μπορεσα να μπω σαν ανθρωπος να σχολιασω!!!και εγω , και εγω καλε κυρια μια θεση να θαυμασω την φεφοοικογενεια!!!!

μπραβο ο φεφος, ειδες τι καλος συζυγατος???:D

ναι, ναι ....:rolleyes:

Με γεια τα μαλλί της Σύσας ! Μην στεναχωριέσαι όμως. Όπως και να είναι το παιδί σου, είναι αστέρι άρα και όμορφη και ναζιάρα ! Τρίχες είναι μαρή, θα μακρύνουν !!!! :-Pμε γεια τα μαλλακια της συσας!!!θα μακρυνουν κ θα δυναμωσουν τωρα που τακοψατε

δεν δυναμώνουν με το κούρεμα...:(αλλά πού θα πάει θα με γαλώσουν!

ελενη μηπως εισαι εγκυος???παντως να πας σε γιατρο, αφου πονας τοσο συχνα, μην το αφηνεις κοριτσακι μου

χαχαχα, σας κόλλησα...

καλημέρα. δεν πήγα στη δουλειά. το παιδί έχει έντονο βήχα συνεχώς. περιμένουμε να πάμε σε λίγο σε άλλον παιδίατρο. QUOTE]περαστικα σας κουκλα μου. ελπιζω να βρειτε καλυτερο γιατρο και το κοριτσακι σου να μην ταλαιπωρηθει αλλο:rolleyes::rolleyes:

είναι θεός ο γιατρός!μορφή!

γεια σου μεταξακι με τα ωραια σου!!ωπααα!!!

συμπεθέρες τέντζερης κ καπάκι!:tongue:

να είστε όλες καλά κ τα μικρά σας καλύτερα!

πήγα κ άλλαξα κ το πουκαμισάκι μου κ πήρα μπλουζάκι κ πουκαμισάκι. έσταξα κ κάτι...χοντρά παραπάνω...!

ωραία ρούχα έχει φέτος το σάρα!!!! λεφτά δεν υπάρχουν!

ήδη έδωσα σίνγκιουλαιρ με γιαούρτι μέλι στην σύσα μου. της ετοίμασα κρεμούλες για αργότερα κ πάω να σιδερώσω, βάλω πλυντήριο παιδιού, γιατί με τόσο άλλαγμα από τον ιδρώτα...

εβιρούλα μου εύχομαι να ειστε όλοι καλά! όταν λέμε ότι σε όλες μας λείπεις, ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γλυκιά μου κάγλυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

διάβασα με προσοχή όσα έγραψες.

ακόμα κ αν είναι έτσι όπως τα λέει ο γιατρός σου, τότε έμαθες τί πρέπει να κάνεις!

φαντάζεσαι να μην το μάθαινες ποτέ; ή αργά;

τώρα ξέρεις!

παρε κ μια 2η γνώμη κ με το καλό σύντομα θα μας γράψεις ότι αγκαλιάζεις κ εσύ ένα αγγελουδάκι, το μαναράκι σου κ μάλιστα από τώρα σου λέω ότι θα είναι αγόρι!!!!!!

οι προσευχές μου μαζί σου!

είσαι καλό παιδί κ σου αξίζουν τα καλύτερα!

μάκια στα γλυκά μαγουλάκια!

ο Θεός πιθανόν να τον έστειλε αυτόν τον γιατρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...