Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

πλάκωσε το ΣΕΠΕ!!!!!!! πανικοβλήθηκαν σαν τα ποντίκια! καρφωτό θα ήταν σίγουρα!

χεχεχε!!!!!

έλα ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!αφού σήμερα ΘΑ μας πληρώσουν για τον Φεεεεεεεβρουάααααααααααααριιιιιιιιιιιιιοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! αδικίιιιιιιιιιιιιιιιιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

δεν ξέρω. ο λογιστής είπε ότι έδωσε την κατάσταση της μισθοδοσίας.

τώρα παρέλαβα το ραβασάκι της έκθεσης ελέγχου του ΣΕΠΕ. εντός 5 ημερών πρέπει να έχουν εξοφληθεί Μάρτιος, Απρίλιος για όλο το προσωπικό.

το ότι στις θυγατρικές είμαστε κόσμος 3μηνο απλέρωτοι, δεν το πήραν πρέφα!

άντε να δούμε αν θα πλερωθούμε τον Φεβρουάριο σήμερις!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια σας χαιρετω.

Τα ξανα λεμε την αλλη τεταρτη.

Φιλια πολλααααααααα~!!!!!!!!!

Άντε Δώρα μου,

Καλό ταξίδι - να περάσετε τέλεια και μην σκέφτεσαι τις 3 μέρες άνευ συζύγου.... θα σε βάζει ο θησαυρός να τρέχεις και δεν θα σου φανεί !;)

Φέφη,

Δεν είναι πολλά (νομίζω) τα 300 για λεύκανση. Ένα γρήγορο τσεκ που έκανα σε τιμές το λιγότερο που ζητάνε είναι 500 ευρώ... μόνο μην μου τα κάνει Παναγιά μου σαν του Αλέξανδρου !!!! Αυτουνού του "γνωστού" λέω που τον βγάζει και ο Λάκης στο Τσαντίρι ! χα χα πού πήγα κια τον θημήθηκα εεε ?:tongue::tongue::tongue::P

Μπιρμπιλίνα

Welcome ! Μου αρέσει τρελά το νικ σου ... μου κάνει κάτι σε Θαμπελίνα, το κουρκουμπίνι, δεν ξέρω τί ακριβώς, αλλά σίγουρα έναν χαρούμενο συνειρμό !!!!

Kagly81,

Κι εγώ με τις αγκινάρες δεν είμαστε φίλες ... όχι ότι δεν μιλάμε κι εντελώς δλδ , τις μαγειρεύω αραιά και πού !

Αλλά κάνω το παπί και τρώω μόνο την πατάτα-το καρότο χα χα !:-P

Φέφη,

Ελπίζω να πληρωθείτε - τέεεελος !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελπίζω να σας συμπεριλάβουν όλους στην πληρωμή και όχι μόνο την μαμά εταιρία!

μας έβαλαν μόλις τον Φεβρουάριο. ντούπι:rolleyes::mad:

Κοριτσακια σας χαιρετω.

Τα ξανα λεμε την αλλη τεταρτη.

Φιλια πολλααααααααα~!!!!!!!!!

καλό ταξίδι! μια χαρά θα περάσει ο γαμπρούλης μου!!!!

Φέφη,

Δεν είναι πολλά (νομίζω) τα 300 για λεύκανση. Ένα γρήγορο τσεκ που έκανα σε τιμές το λιγότερο που ζητάνε είναι 500 ευρώ... μόνο μην μου τα κάνει Παναγιά μου σαν του Αλέξανδρου !!!! Αυτουνού του "γνωστού" λέω που τον βγάζει και ο Λάκης στο Τσαντίρι ! χα χα πού πήγα κια τον θημήθηκα εεε ?:tongue::tongue::tongue::P

αχαχαχα!!!!!ναι, μαρή, θα είσαι σαν την πυγολαμπίδα στο ανάποδο!!

Μπιρμπιλίνα

Welcome ! Μου αρέσει τρελά το νικ σου ... μου κάνει κάτι σε Θαμπελίνα, το κουρκουμπίνι, δεν ξέρω τί ακριβώς, αλλά σίγουρα έναν χαρούμενο συνειρμό !!!!

Φέφη,

Ελπίζω να πληρωθείτε - τέεεελος !

τον Μάρτιο θα τον περιμένω κατά τον Αύγουστο, τον Απρίλιο κατά τον Σεπτέμβριο....αναλογικά!!!!!

μόλις μου είπε ο λογιστής "μπήκαν τα λεφτά, πάρτα να τα φας" κ του απάντησα "να πας να .αμηθείς!":cool:

καλά δεν του είπα κάντυ μου;

γέλασε όμως!:P

Link to comment
Share on other sites

μόλις μου είπε ο λογιστής "μπήκαν τα λεφτά, πάρτα να τα φας" κ του απάντησα "να πας να .αμηθείς!":cool:

καλά δεν του είπα κάντυ μου;

γέλασε όμως!:P

Και λίγα του είπες !!!!! Εγώ θα του τα έλεγα και ΠΙΟ γαλλικά... δεν σου λέω τί γιατί θα κοπούμε !!! χα χα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τι κανετε???χαθηκα αλλα ειχα πολλα τρεχαματα τωρα ξεκινησα καλοκαιρινες δουλειες κ μετα θα αναλαβω κ το σπιτι της μαμας..ωχχχ

δεν προλαβαινω να διαβαζω τα νεα σας ευχομαι ολες νασται καλα...

αυτες τις μερες με ποναει πολυ η μεση μου μαλλον θα αδιαθετησω...

σημερα το μενου ειχε σαρδελιτσα στο φουρνο με τοματα ριγανη λαδακι μαιντανο κρεμμυδι σκορδο κ αντι να βαλω λιγο νερακι εβαλα λευκο κρασι εγινε πολυ νοστιμο..τωρα τελευταια σε πολλα φαγητα βαζω λευκο κρασι κ γινεται νοστιμο εξατμιζεται κ φερνει μια αλλη νοστιμια..κ τις συνοδευσα με πατατες τηγανητες κ χωριατικη σαλατα..αυριο θα χει φακουλες...

τι κακοκαιρια ειναι αυτη βρονταει βρεχει εβγαλε αερα κ εριξε πριν απο κανα μισαωρο χαλαζι...


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...