Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε?

Σας διαβάζω καθημερινά, αλλά δεν προλαβαίνω...

Σήμερα τα κατάφερα!

Σε ό,τι αφορά τις επετείους να σας πω ότι σε 1,5 μήνα κλείνουμε κι εμείς 3 χρόνια γάμου, αλλά αυτό δεν είναι πολύ. Το περισσότερο και καλύτερο ήταν ότι τη μέρα που γεννήθηκε ο πιτσιρίκος μας (19 Οκτωβρίου) κλείσαμε 10 χρόνια σχέσης. Ήταν το δώρο μας. Και θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες... τα χρόνια έχουν περάσει σα νερό. Σαν εχθές μου φαίνεται που γνωριστήκαμε.

Κατα τα άλλα... σήμερα τρώμε ρεβύθια φούρνου. Ζήλεψα από την Αφροδίτηκαι τα έφτιαξα κι εγώ.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κοριτσάρες μου !!!!!

Καλημερούδια!!!

Μπράβο Δώρα μου ! Χαίρομαι να διαβάζω αυτά που γράφεις για την σχέση σας .... τα λες τόσο αγαπησιάρικα ! Πάντα έτσι να είστε εύχομαι !

Τί εννοείς κάτι σου πέταξε ο ντόκτωρ ? Θα χρειαστούν εξετάσεις περαιτέρω δλδ ?

....Λοιπόοοον (εμότικον που ξεφυσσάει μπουχτισμένο).....

Εχθές ήταν μια ομορφιά -πραγματικά- το απόγευμα.

Έφυγα από εδώ τρέχοντας να πάω να παραλάβω τα τέκνα. Πήγαμε σπίτι, πλυθήκαμε, αλλάξαμε και ξανά μανά στο αυτ/το για λογοθεραπεία... ήρθε και ο μπαμπάς μας (εκεί). Κάναμε μάθημα. Φύγαμε για Πειραιά. Αφήσαμε το ένα αυτ/το σπίτι και πήγαμε στην παιδίατρο.... πολλάαααααα πιτσιρίκια περίμεναν. Έκαναν και τα δυο εμβόλιο.... γυρίσαμε σπίτι στις 10.20 :shock: κι εγώ πήγα κατευθείαν στον οδοντίατρο γιατί πόναγα...

έτσι είμαι εγώ: αν δεν φτάσει το μαχαίρι στο κόκκαλο σε γιατρό δεν παω... έφυγα από τον ντοκτωρ στις 11. Πήγα σπίτι και μάζευα τα κομμάτια μου. Μόνο ένα μπάνιο, κάτι ψιλοφάγαμε και νάνι.

Ουφ! Κουράστηκα και μόνο που τα διάβασα! Μήπως να πας για Μαραθωνοδρόμος??? Είναι και οι Ολυμπιακοί φέτος!

Το σπίτι μου είναι σαν βομβαρδισμένο τοπίο ειλικρινά λες κι έχει πέσει μπόμπα !!!! Το ακούς Φέφη/Περιστέρω ???????????????

Δεν πειράζει. Θα πάω σήμερα πρώτα ο Θεός και θα τα κάνω .... έχω και σίδερο ουουουουουουοου!!!!!!!!!

Βάλε με κι εμένα στο κλαμπ των βομβαρδισμένων!!!!

Το θέμα μου είναι ότι τελείωσα με το σφράγισμα (ευτυχώς δεν με πονάει οπότε δεν πάω για απονεύρωση), έχω άλλο ραντεβού την Παρασκευή για καθαρισμό (το 1ο στάδιο) και μου είπε για μια κουφάλα από τα παλιά ότι καλύτερα θα ήταν να το βγάλουμε τελείως και αντί για γέφυρα να βάλω εμφύτευμα.... τί λέτε ? Δεν έχω ιδέα τί είναι καλύτερο ! Απλά ξέρω πως είναι τα διπλάσια χρήματα. Μιλάμε για πίσω κάτω δόντι που δεν φαίνεται...

Α ! Και για λεύκανση που τον ρώτησα μου είπε 300 ευρώ, καλά δεν είναι ?

Δεν έχω ιδέα από εμφυτεύματα αλλά ούτε και από γέφυρες! Η μαμά μου έχει μία γέφυρα η οποία επειδή δεν της είχαν κάνει σωστή δουλειά από την αρχή την ταλαιπωρεί κατά καιρούς.

Φέφη/Ελένη2008,

Τα φώτα σας Pls ! Αλήθεια Λενιώ εσύ μάνα μου τί έκανες με τα δόντια σου ? Τέλειωσες ???? Δεν θυμάμαι μετά την αντιβίωση την πορεία σου... :cool:

Έχω να πάω και ΩΡΛ, να μην το συζητήσουμε... Χρόνο και λεφτά δεν έχω όμως :confused: πώς θα το κάνω το μαγικό ?????

Από φαί σήμερα μάλλον γαρίδες με σαλτσούλα και μακαρόνια/ταλιατέλλες κάτι τέτοιο έχω υπόψην να είναι γρήγορο !

Φεφάκι,

Πώς είναι το παιδί ? Πήγατε παιδίατρο ? Ανέβασε τελικά πυρετό ?

Φεφάκι κι εγώ τις ίδιες απορίες έχω!

Σήμερα έχουμε φασολάκια.

Αυτά, σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κάντυ μου θα τους το πω ότι το είπες εσύ και είμαι σίγουρη ότι θα σκιαχτούν!!!!:tongue::tongue::tongue:

:lol:

Γεια σας,φιλεναδίτσες μου!

Μετά τη χθεσινή ερημιά,επανήλθατε δυναμικά βλέπω και πολύ καλά κάνατε!!!

Χαίρομαι να σας διαβάζω!!

εμάς χθες μας έλλειψες όσο γράφαμε!;)

Φέφη μου μου αρεσε πολύ η περιγραφή της εκλογικής διαδικασίας!!Απολαυστική όπως πάντα!Μην υστεριάζεις με τη Σύσα,τρελή μάνα!Λέμε τώρα...Κι εγώ υστερικιά είμαι με κάτι τέτοια...

υστεριάζω ανσάμπλ μετά του συζυγάτου μου! τελικά φταίει η παιδίατρος! θα την αλλάξουμε από Δευτέρα! ε μα!!!1,5 μήνας, 3 επισκέψεις, 60 ευρώ μόνο αυτή, χώρια λεφτά σε φαρμακείο, κ να μην ξέρω από πού είναι ο βήχας του παιδιού που επιμένει....πάει πολύ! κόκκινη κάρτα!!!!

Μάιο παντρευτήκαμε όλες μας,μαζί με τα...γαϊδούρια;

:mrgreen:

Φέφη μου

αγάπη μου

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Μία από τα ίδια εγώ...

Φεφάκι, πως είναι το παιδί??:confused:

μια χαρά απύρετη, ευδιάθετη, με όρεξη για φαγητό, για πάρλα, για ταρζανιές, ήθελε βόλτες! ήμασταν σε φάση κυνηγητού, γιατί έβγαζε τις κάλτσες της κ ήθελε να περπατάει με γυμνά ποδαράκια στο μάρμαρο!!!! χρησιμοποίησα τα παραμύθια με τα κατσικάκια κ την κουφίτα (κοκκινοσκουφίτσα) ως παράδειγμα του τί παθαίνουν τα παιδάκια που δεν ακούν τη μαμά τους!!!!!! αν κ σιχαίνομαι αυτά τα παραμύθια!!!αποτέλεσμα η κόρη μου λάτρεψε τα κατσικάκια κ την κουφίτα!

σήμερα την πήγαμε στον παιδικό. μπήκε με χαρά, φιληθήκαμε-χαιρετηθήκαμε με χαρά, θα την παραλάβουν τα πεθερικά το μεσημέρι. το απόγευμα θα την πάω για κούρεμα αφέλειες κ φιλάρισμα στο υπόλοιπο.

ήδη της τα έπιασα αλογοουρά, να είναι καλά η μπάρμπυ-τα πιο γλυκά χριστούγεννα κ ιδίως η τίνκερμπελ που έχουν αλογοουρά!!!!!! βέβαια κάτι στριγγλιές τις έριξε!

μετά έκλαιγε γιατί δεν την άφησα να πάρει στο σχολείο το ντοντούκι=σεντούκι, όπου βάζει όλα τα κοκαλάκια-λαστιχάκια!!!!!! ως αντιστάθμισμα για να μην κλαίει της έδωσα κ κρατούσε το μπλουζάκι της μπάρμπυ!!!!!

όλα καλά!

αν προλάβω θα της αγοράσω κ πεδιλάκια-παντοφλάκια για το σπίτι!

Γεια σας φιλες μου...;)

Παρουσα!!!!!!!!!:tongue:

Σημερα ειχα μια γεματη μερα.....απο μαζεμα ρουχων σε βαλιτσες,πλυσιματα-σιδερωματα....μεχρι και ερευνα αγορας για κρεβατοκαμαρα.....(θελουμε να την αλλαξουμε διοτι στην μετακομιση μας την ειχαν χτυπησει σε διαφορα σημεια.....ε..και θα την παμε στο χωριο αυτη...)

ωραία ανανέωση!

Ειχα παει και στο νοσοκομειο....ειχα απο το πρωι έντονο πονο στο στηθος και μουδιασμα του αριστερου χεριου....:?

Μου καναν ενα σορο εξετασεις που τελικα βγηκαν ολες καλες..

αλλα κατι μου πεταξε ο ντοκτορ για μυοκαρδίτιδα και εμεινα καπως ετσι...:shock:.

εεεεεεε;;;;;;;;;εύχομαι να είσαι υγιής!

Κατα τα αλλα ολα οκ.

Αυριο θα παμε με το θησαυρουλη στην γιαγιακα και θα ακολουθησει κι ο μπαμπακας μας την κυριακη.

Σκεφτομαι αυτες τις μερες να βαλω μπρος την επιχειρηση "κοψιμο πανας" στον θησαυρουλη.....για να δω θα πιασει;

φυσικά. στην αυλή μια χαρά θα είναι!

Σε δυο μηνες κι εμεις κλεινουμε μαζι 7 χρονια γαμου.....

Στις 21 μαιου κλεινουμε 9 χρονια απο τον αρραβωνα μας...

Και αν βαλω σχεση-αρραβωνας -γαμος...συνολικά ειμαστε μαζι....15 χρονια......+ 3 χρονια που ήμασταν κολλητοι....18...Ουοαουυυυυυυυ!!!!!!!!!

Πω πωωωωω πως περασαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μια ζωή ολόκληρη! να ζήσετε μαζί αγαπημένοι, γεροί ως τα βαθειά γεράματα!

Καντυ μου,εγω στην εκταφη του μπαμπουλη μου ειχα παει...και να σου πω;Παρολο το θεαμα,που δεν ηταν οτι καλυτερο,ενοιωσα οτι ξανα βλεπα τον μπαμπακουλη μου.....τον αναγνωρισα.....δεν υπερβαλω!!!!!

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!

μάκια σου!

Κι εγώ πολύ πολύ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P

μάκια σου!

Καλημέρα κοριτσάρες μου !!!!!

....Λοιπόοοον (εμότικον που ξεφυσσάει μπουχτισμένο).....

Εχθές ήταν μια ομορφιά -πραγματικά- το απόγευμα.

Έφυγα από εδώ τρέχοντας να πάω να παραλάβω τα τέκνα. Πήγαμε σπίτι, πλυθήκαμε, αλλάξαμε και ξανά μανά στο αυτ/το για λογοθεραπεία... ήρθε και ο μπαμπάς μας (εκεί). Κάναμε μάθημα. Φύγαμε για Πειραιά. Αφήσαμε το ένα αυτ/το σπίτι και πήγαμε στην παιδίατρο.... πολλάαααααα πιτσιρίκια περίμεναν. Έκαναν και τα δυο εμβόλιο.... γυρίσαμε σπίτι στις 10.20 :shock: κι εγώ πήγα κατευθείαν στον οδοντίατρο γιατί πόναγα...

περαστικά καρδιά μου!

έτσι είμαι εγώ: αν δεν φτάσει το μαχαίρι στο κόκκαλο σε γιατρό δεν παω...

τα ίδια!

έφυγα από τον ντοκτωρ στις 11. Πήγα σπίτι και μάζευα τα κομμάτια μου. Μόνο ένα μπάνιο, κάτι ψιλοφάγαμε και νάνι.

Το σπίτι μου είναι σαν βομβαρδισμένο τοπίο ειλικρινά λες κι έχει πέσει μπόμπα !!!! Το ακούς Φέφη/Περιστέρω ???????????????

Δεν πειράζει. Θα πάω σήμερα πρώτα ο Θεός και θα τα κάνω .... έχω και σίδερο ουουουουουουοου!!!!!!!!!

όλα αυτά σε μια μέρα, μετά τη δουλειά; θηρίο είσαι μαρή!

Το θέμα μου είναι ότι τελείωσα με το σφράγισμα (ευτυχώς δεν με πονάει οπότε δεν πάω για απονεύρωση), έχω άλλο ραντεβού την Παρασκευή για καθαρισμό (το 1ο στάδιο) και μου είπε για μια κουφάλα από τα παλιά ότι καλύτερα θα ήταν να το βγάλουμε τελείως και αντί για γέφυρα να βάλω εμφύτευμα.... τί λέτε ? Δεν έχω ιδέα τί είναι καλύτερο ! Απλά ξέρω πως είναι τα διπλάσια χρήματα. Μιλάμε για πίσω κάτω δόντι που δεν φαίνεται...

το εμφύτευμα είναι καλύτερο! αν κ δεν έχω κάνει!

Α ! Και για λεύκανση που τον ρώτησα μου είπε 300 ευρώ, καλά δεν είναι ?

λεύκανση δεν έχω κάνει, αλλά την χρειάζομαι σαν τρελή λόγω καπνίσματος. κατακίτρινα δόντια! πολλά δεν είναι;

Από φαί σήμερα μάλλον γαρίδες με σαλτσούλα και μακαρόνια/ταλιατέλλες κάτι τέτοιο έχω υπόψην να είναι γρήγορο !

ωραίο φαγάκι!

Φεφάκι,

Πώς είναι το παιδί ? Πήγατε παιδίατρο ? Ανέβασε τελικά πυρετό ?

όχι, μια χαρά. ίδρωσε βέβαια κ την άλλαξα στον ύπνο 2 φορές!

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε?

Σας διαβάζω καθημερινά, αλλά δεν προλαβαίνω...

Σήμερα τα κατάφερα!

Σε ό,τι αφορά τις επετείους να σας πω ότι σε 1,5 μήνα κλείνουμε κι εμείς 3 χρόνια γάμου, αλλά αυτό δεν είναι πολύ. Το περισσότερο και καλύτερο ήταν ότι τη μέρα που γεννήθηκε ο πιτσιρίκος μας (19 Οκτωβρίου) κλείσαμε 10 χρόνια σχέσης. Ήταν το δώρο μας. Και θα συμφωνήσω με τις υπόλοιπες... τα χρόνια έχουν περάσει σα νερό. Σαν εχθές μου φαίνεται που γνωριστήκαμε.

Κατα τα άλλα... σήμερα τρώμε ρεβύθια φούρνου. Ζήλεψα από την Αφροδίτηκαι τα έφτιαξα κι εγώ.

να ζήσετε! όντως ωραιότερο δώρο δεν υπάρχει!

εμείς 18 Οκτώβρη παντρευτήκαμε!

Φεφάκι κι εγώ τις ίδιες απορίες έχω!

Σήμερα έχουμε φασολάκια.

Αυτά, σας φιλώ!

μάκια σου!

καλημέρα σε όλες!

μου λείπει η εβίρι μου!!!!!!ελπιζω να είναι καλά, όπως κ η οικογένειά της!

το πρωί πήγα ξανά να πληρωθώ ακόμα μια μέρα για τις εκλογές, οπότε άργησα να έρθω στη δουλειά, θα σχολάσω αργότερα!

σήμερα τρώω κοτόπουλο με πατατες μανούλας εγώ, ο φέφος παστίτσιο κ το παιδί ρεβύθια.

χθες βράδυ έκανα μια ομελετάρα για μένα κ τον φέφο με 6 αβγά κ κασέρι όλυμπος!!!!μερβεγιέ!

σας είπα πώς αποκαλώ τον σύριζα; τσύριζα!!!!!!!!:rolleyes:

μια μαγειρική απορία έχω κ βοηθάτε χριστιανοί! είχα βάλει στην κατάψυξη ζυμαρι για πίτσα σε τάπερ. πώς το αποψύχετε; μετά πώς το πλάθετε-ανοίγετε στο ταψί; πόση ώρα θέλει να το αφήσω; έξω; στη συντήρηση;:confused:

το απόγευμα μάλλον δεν θα έχω χρόνο για μαγείρεμα κ έλεγα να το ρίξω στην πίτσα ή σε λαλάντζα, αλλά δεν είναι κ πολύ το ζυμάρι...

Link to comment
Share on other sites

να ζήσετε! όντως ωραιότερο δώρο δεν υπάρχει!

εμείς 18 Οκτώβρη παντρευτήκαμε!

Κι εμείς Οκτωβριάτικοι(!) είμαστε. Στις 24!

μάκια σου!

καλημέρα σε όλες!

μου λείπει η εβίρι μου!!!!!!ελπιζω να είναι καλά, όπως κ η οικογένειά της!

το πρωί πήγα ξανά να πληρωθώ ακόμα μια μέρα για τις εκλογές, οπότε άργησα να έρθω στη δουλειά, θα σχολάσω αργότερα!

φαντάζομαι πως πληρώθηκες ε?

σήμερα τρώω κοτόπουλο με πατατες μανούλας εγώ, ο φέφος παστίτσιο κ το παιδί ρεβύθια.

χθες βράδυ έκανα μια ομελετάρα για μένα κ τον φέφο με 6 αβγά κ κασέρι όλυμπος!!!!μερβεγιέ!

σας είπα πώς αποκαλώ τον σύριζα; τσύριζα!!!!!!!!:rolleyes:

:P:p:p:p

μια μαγειρική απορία έχω κ βοηθάτε χριστιανοί! είχα βάλει στην κατάψυξη ζυμαρι για πίτσα σε τάπερ. πώς το αποψύχετε; μετά πώς το πλάθετε-ανοίγετε στο ταψί; πόση ώρα θέλει να το αφήσω; έξω; στη συντήρηση;:confused:

το απόγευμα μάλλον δεν θα έχω χρόνο για μαγείρεμα κ έλεγα να το ρίξω στην πίτσα ή σε λαλάντζα, αλλά δεν είναι κ πολύ το ζυμάρι...

έβιρι, τα φώτα σου!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

να ζήσετε! όντως ωραιότερο δώρο δεν υπάρχει!

Και να σκεφτείς ότι η ΠΗΤ ήταν 27 Οκτώβρη, αλλά κάτι μέσα μας έλεγε ότι θα γεννηθεί στις 19. Κι έτσι έγινε!!!

εμείς 18 Οκτώβρη παντρευτήκαμε!

Ουάου!!!!

Αυτός ο Οκτώβρης...

Αν και εμείς παντρευτήκαμε Ιούνιο, γιορτάζουμε περισσότερο την ημερομηνία γνωριμίας/ έναρξης σχέσης, παρά την ημερομηνία γάμου.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημερα,περα για περα!!!!!!!

Μεταξια και φεφη...για την μυοκαρδίτιδα ο Ντοκτωρ μου ειπε οτι υποψιάζεται οτι ιιιιισως κατι να παιζει.......μιας κι ολα τα αλλα ειναι σουπερ.

Βεβαια μου ειπε οτι παιζει και το αγχος...και η αληθεια ειναι οτι ειμαι σε φαση εντονου στρες!!!!!!

Μεταξια,κουραστικα και μονο που διαβασα το χθεσινο σας προγραμμα!!!!!

Φεφη,χαρηκα που ειναι καλα η συσα μας....

απο ιδρώτα καλα πατε κι εσεις βλεπω....:rolleyes:

Για το θεμα ζυμαριου,εγω το αφηνω σε θερμοκρασια δωματιου και μια χαρα το ανοιγω μετα.....

Αααααααααααααααχ!!!!!!

Σημερα παμε στο χωριο...εχω μια χαρμολυπη....:|

Χαιρομαι που θα δω μανουλα...αλλα ο αγαπουλης μου-αντρουλης θα μου λειψει τρελα!!!!!!

Ηδη στεναχωριεμαι...κι εκεινος φυσικα,αλλα δεν θελει να με στεναχωρει και το ριχνει στο καλαμπουρι.

Χθες εκανα παστιτσιο,πιτσα,μπατζινα και σημερα φακες.

Οποτε θα εχει ο καλος μου να τρωει...αν και οπως λεει και εκεινος...σιγα μωρε 3 μερες ειναι στην ουσια......θα περασουν νερακι.

Κι εμενα μου λειπει η Εβιρι μας..και η σμαρτακι...η Αννα.....η Αννια.....

σαν πολλες να λειπουν ε;

Παω να σκουπισω το θησαυρο,εκανε κακα στο γιογιο βεβαιως!!!!!!;)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα θα κάνω μακαρόνια με σάλτσα.

Χρόνια πολλά στα κορίτσια που είχαν επέτειο.

Εμείς 10 Απριλίου κλείσαμε 2 χρόνια γάμου και τον Ιούλιο 7 χρόνια σχέσης. Τον άντρα μου τον ερωτεύομαι κάθε μέρα πιο πολύ άσχετα αν μου σπάει τα νευρα ώρες ώρες.

Δωράκι καλά να περάσεις στην μανούλα και ελπίζω να μην είναι κάτι αυτό που είπε ο γιατρός.

Περιστέρω αγκινάρες δεν έχω φάει ποτέ. Ωραίες είναι; Είστε στη τελική ευθεία για τη βάφτιση άντε με το καλό.

Φέφη εγώ το ζυμάρι όταν έχω στη κατάψυξη το βγάζω ώρες πριν και μετά το στρώνω κανονικά στο ταψί.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα,περα για περα!!!!!!!

Μεταξια και φεφη...για την μυοκαρδίτιδα ο Ντοκτωρ μου ειπε οτι υποψιάζεται οτι ιιιιισως κατι να παιζει.......μιας κι ολα τα αλλα ειναι σουπερ.

Βεβαια μου ειπε οτι παιζει και το αγχος...και η αληθεια ειναι οτι ειμαι σε φαση εντονου στρες!!!!!!

στρες θα είναι μανάρι μου.

Μεταξια,κουραστικα και μονο που διαβασα το χθεσινο σας προγραμμα!!!!!

Φεφη,χαρηκα που ειναι καλα η συσα μας....

απο ιδρώτα καλα πατε κι εσεις βλεπω....:rolleyes:

αν δεν ταιριάζαμε...

Για το θεμα ζυμαριου,εγω το αφηνω σε θερμοκρασια δωματιου και μια χαρα το ανοιγω μετα.....

πόσες ώρες το αφήνετε; έχει κ ζέστη!

Αααααααααααααααχ!!!!!!

Σημερα παμε στο χωριο...εχω μια χαρμολυπη....:|

Χαιρομαι που θα δω μανουλα...αλλα ο αγαπουλης μου-αντρουλης θα μου λειψει τρελα!!!!!!

Ηδη στεναχωριεμαι...κι εκεινος φυσικα,αλλα δεν θελει να με στεναχωρει και το ριχνει στο καλαμπουρι.

Χθες εκανα παστιτσιο,πιτσα,μπατζινα και σημερα φακες.

Οποτε θα εχει ο καλος μου να τρωει...αν και οπως λεει και εκεινος...σιγα μωρε 3 μερες ειναι στην ουσια......θα περασουν νερακι.

Παω να σκουπισω το θησαυρο,εκανε κακα στο γιογιο βεβαιως!!!!!!;)

εύγε γαμπρέ!

Καλημέρα

Σήμερα θα κάνω μακαρόνια με σάλτσα.

Χρόνια πολλά στα κορίτσια που είχαν επέτειο.

Εμείς 10 Απριλίου κλείσαμε 2 χρόνια γάμου και τον Ιούλιο 7 χρόνια σχέσης. Τον άντρα μου τον ερωτεύομαι κάθε μέρα πιο πολύ άσχετα αν μου σπάει τα νευρα ώρες ώρες.

ακριβώς αυτό κ εμείς!

Φέφη εγώ το ζυμάρι όταν έχω στη κατάψυξη το βγάζω ώρες πριν και μετά το στρώνω κανονικά στο ταψί.

πόσες ώρες ρε παιδιά, για να πω τον φέφο να το βγάλει από την κατάψυξη.

κ εσείς πολλά χρόνια είστε μαζί.

εμείς είμαστε ζευγάρι από το 2006, παντρεμένοι από το 2008, αλλά γνωριζόμαστε από το 1994! ναι, τον γνώριζα, τον εκτιμούσα, τον συμπαθούσα, αλλά δεν μου πήγαινε το μυαλό-ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕΝΕΣ- ότι θα τον ερωτευτώ κατακούτελα στα 30 μου χρόνια!!!!δηλαδή έλεος!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...