Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Μην το ξαναπείς αυτό ούτε για αστείο !!!!! Στεναχωριέμαι να το ακούω από τα χείλη σου .... έλεος !

κ όμως. νιώθω κακιάμαμά....

Φεφάκι μου γλυκό (και καλό) ,

Πες στον Φέφο να αφήσετε το παιδί έξω από την γυάλα... επιτέλους ! :rolleyes: Όλοι μας τα αγαπάμε υπερβολικά αλλά αν δεν πάει στον σταθμό να παίξει, να συναναστραφεί και να αρρωστήσει ακόμη (=αντισώματα) πώς θα γίνει ?????????? αυτός είναι ο κύκλος !!!!!!

του τα είπε η διευθύντρια. της το ζήτησα.

Ότι σου γράφω στο γράφω με αγάπη/ενδιαφέρον κούκλα ! Μην στεναχωρεθείς !;)

όχι αγάπη! καλά τα λες!

Για την παιδίατρο: εάν δεν είστε όντως ευχαριστημένοι από την νοοτροπία/συμπεριφορά της να την αλλάξετε... Εγώ έχω αλλάξει 2 ήδη αλλά μας έτυχαν "βαρβάτα" περιστατικά όπου και τις 2 φορές το παιδί εντέλει χρειάστηκε να νοσηλευτεί και ο/η παιδίατρος αγρόν ηγόραζε !:evil: Δεν ήταν κάτι απλοϊκό !

δεν είχαμε τίποτα ως τώρα που να μας κάνει να μην την εμπιστευόμαστε. θα το ξαναδούμε όμως...

Καλημέρα σας ! Είπα ??? μπααααα

μπονζούγ!

κουράγια για το θέμα με τον μπαμπακούλη σου!

να ζήσετε χρόνια πολλά με τον Μ αγαπημένοι, γεροί κ να ευτυχείτε με τα παιδάκια σας να προοδεύουν!

Φιλάκια - επανέρχομαι !

μάκια σου!

και εγω θα στεναχωριομουν στη θεση σου αλλα βρε κοριτσακι στη δουλεια εισαι, δεν πηγες για καφε. θα της κανεις μια αγκαλιτσα μεγαλη οταν πας και ολα καλα. επισης δεν μπορεις να παρεις καμμια ωρα αδεια και να φυγεις νωριτερα???

ήδη ήρθα αργάμιση! δεν μπορώ να φύγω νωρίτερα!

την θερμομέτρησαν κ είναι καλά, απύρετη. απλά είχε γίνει μουσκίδι με τόσο μαλλί!

ο φέφος επειδή την παρέλαβε μουσκίδι με απείλησε ότι ή που θα της μάθω να μαζεύουμε μαλλιά ή που θα την κουρέψει αναγκαστικά την παρασκευή!

ήδη την είχε αλλάξει η δασκάλα της, όπως της είχα ζητήσει.

κόρες εντόπισα το θέμα μας. ιδρώνει, πολύ μαλλί!

όταν επιστρέψω σπίτι, θα αρχίσω επιχείρηση μαζεύω μαλλάκια!!!!!!

όπως η μπάρμπυ, όπως....

Φεφάκι και ο δικός μας παιδίατρος είναι αυτός που είχα εγώ μικρή.

Τα τελευταία χρόνια, λόγω πολύ επιβαρυμένης ατμοσφαιρικής ρύπανσης, έχουν παρατηρηθεί αλλέργίες ακόμη και σε μεγάλους που δεν είχαν ποτέ τους πρόβλημα. Ένα από αυτά είμαι κι εγώ! Κάθε που μπαίνει η άνοιξη τα 2 τελευταία χρόνια είμαι με εισπνεόμενα και aerious. Ο αλλεργικός βήχας είναι πολύ επίμονος.

Ο μικρός μου έβηχε από το Πάσχα μέχρι πριν περίπου μία εβδομάδα. Τον ξεκινήσαμε με mucothiol, αλλάξαμε σε bisolvon και στο τέλος είδαμε αποτελέσματα με το spiropen.

Πηγαίντε και σε άλλον παιδίατρο για μία δεύτερη γνώμη κι εσύ ψυχραιμία!

Και μην ακούω βλακείες για μαμάδες εξ αποστάσεως! Άντε τώρα:rolleyes:

αλήθεια λέω.

Και πεστα βρε χρυσόστομη κι εσύ στο φεφάκι μας!

;)

Φέφη την διάγνωση την έκανε χωρίς εξετάσεις γιατί μιλάμε για πολλά χρόνια πείρας και πολύ προχωρημένη η κατάσταση της Λ. Τον εμπιστευθηκα με κλειστά μάτια, όπως και ο χάμπυ ο οποίος δεν τον ήξερε καν!

Όταν ο αδερφός μου ήταν 3 χρόνων τον έσωσε απο μυνιγγίτιδα(την πιο βαριά που περνάει στο αίμα) χωρίς να του αφήσει κανένα κουσούρι οπότε τον εμπιστεύομαι πολύ!

ο στρεπτόκοκος εντοπίζεται με μικροβιολογική εξέταση αίματος, νομίζω.

αλλά ίσως ο έμπειρος γιατρός να είναι καλύτερα!

Σε περνάω Αφροδιτούλα, σχολάω στις 7!!!!

εγώ αργάμιση...

κάντυ μου ΣΕ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

Κορίτσια καλό μεσημέρι! Θα φύγω λίγο νωρίτερα οπότε σας γλυκοφιλώ!

καλή ξεκούραση! μάκια σου!

Φεφη η Κρητη ναι μεν βαφτηκε πρασινη αλλα ο Συριζα με το Πασοκ ειχε πολυ μικρη διαφορα! Επιπλεον η Κρητη δεν ψηφιζει Δεξια, οποτε τη ΝΔ την ειχαν αποκλεισει ολοι..Μην κοιτας το αποτελεσμα στο οποιο παιζει ρολο οτι το Πασοκ μπορει να ειχε και καποιους "καλους" υποψηφιους, δες το γεγονος οτι στις προηγουμενες εκλογες πηρε 65% στο Νομο Ηρακλειου και φετος πηρε 20%. Ειχε δηλαδη μειωση της ταξεως του 45% και οπως φαινεται απο τα στατιστικα στοιχεια ηταν η μεγαλυτερη μειωση πανελλαδικα!!

Επισης στο Νομος Ηρακλειου εδωσε τα ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΑ ποσοστα Χρυσης Αυγης Πανελλαδικα..Ας μην κοιταμε το δεντρο μονο να βλεπουμε το δασος..τη συνολικη εικονα..

δεν την είχα υπόψιν μου την εικόνα αυτή. δεν πρόλαβα! καλά έκανες κ τα έγραψες να μαθαίνουμε!:)

όντως αγνοείται η εβίρι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Κορίτσια καλό μεσημέρι! Θα φύγω λίγο νωρίτερα οπότε σας γλυκοφιλώ!

καλό μεσημέρι Ελενάκι μου!

Αγγελικη, Αφροδιτη, Ελενη, Καγκλυ καλημερα!

γειά σου κι εσένα!

Αγνοειται η Εβιρι η' μου φαινεται?

Όντως δεν έχει φανεί ακόμη.....

ο φέφος επειδή την παρέλαβε μουσκίδι με απείλησε ότι ή που θα της μάθω να μαζεύουμε μαλλιά ή που θα την κουρέψει αναγκαστικά την παρασκευή!

ήδη την είχε αλλάξει η δασκάλα της, όπως της είχα ζητήσει.

κόρες εντόπισα το θέμα μας. ιδρώνει, πολύ μαλλί!

όταν επιστρέψω σπίτι, θα αρχίσω επιχείρηση μαζεύω μαλλάκια!!!!!!

όπως η μπάρμπυ, όπως....

Πολύ καλή ιδέα να χρησιμοπόιήσεις την μπάρμπυ σαν παράδειγμα. Μην το παρακάνετε όμως με το πολύ μάζεμα και μετά την πονάει το κεφάλι της. Σου το λέω γιατί κι εγώ με την Κωνσταντίνα έτσι της έλεγα να τα μαζεύει αλλά από κάποια στιγμή κα μετά μου παραπονέθηκε ότι την πονάει το κεφάλι της και τα μαζεύει λιγότερο συχνά.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

.....

Η μία στις τόσες θα είναι δύο φορές την εβδομάδα πιά Μεταξάκι μου! Το μόνο καλό είναι ότι επειδή αυτό θα είναι από τις 8.30 το πρωί και δεν θα μας πληρώνουν υπερωρίες, όταν θα φεύγω στις 7 την επόμενη θα σχολάω στις 2.30!

Ωχ, τί είπες τώρα ???? Είναι αυτό πρόγραμμα για μάνα ???? Κουλουβάχατο είναι !!! Έτσι να τους πεις ... ότι στο είπα εγώ η Κάντυ !:evil: Αν δεν είχες την μάνα/πεθερά stand-by τί θα έκανες ????? :? πολύ μου την δίνει όμως ! Τα πήρα μόνη μου τώρα....:mad:

Συμφωνώ με την Αγγελική αλλά έχε υπόψη σου ότι είναι τραγική εμπειρία!

Μην αφήσεις την μαμά σου να είναι εκεί!

Ναι, η μαμά μου δεν θα έρθει. Δεν μπορεί και δεν θέλει, δεν την αφήνουμε, όλα δεν... απλά πάνω στην φούρια μου πριν που έγραφα μου διέφυγε το "δεν"...

Σήμερα να φανταστείτε ότι την άφησα σπίτι και μετά ήρθα στην δουλειά -επειδή την τελευταία φορά που είχε πάει στο νεκρ/φείο πέρασε ένα φανάρι με κόκκινο (ευτυχώς που δεν σκοτώθηκε να λέμε και που δεν σκότωσε κανέναν άνθρωπο που δεν θα έφταιγε κιόλας ο Χριστιανός...):|

Το φαντάζομαι για την εμπειρία. Θα το έχω βάρος όμως στη συνείδησή μου εάν δεν πάω -- θα με βοηθήσει και η Παναγία ! Να γαληνέψει η ψυχούλα του επιτέλους !

..............

την θερμομέτρησαν κ είναι καλά, απύρετη. απλά είχε γίνει μουσκίδι με τόσο μαλλί!

ο φέφος επειδή την παρέλαβε μουσκίδι με απείλησε ότι ή που θα της μάθω να μαζεύουμε μαλλιά ή που θα την κουρέψει αναγκαστικά την παρασκευή!

ήδη την είχε αλλάξει η δασκάλα της, όπως της είχα ζητήσει.

κόρες εντόπισα το θέμα μας. ιδρώνει, πολύ μαλλί!

όταν επιστρέψω σπίτι, θα αρχίσω επιχείρηση μαζεύω μαλλάκια!!!!!!

όπως η μπάρμπυ, όπως....

όχι όπως η Ραπουνζέλ χα χα ! Καλό ε ???

κάντυ μου ΣΕ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

...........

Κι εγώ πολύ πολύ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,φιλεναδίτσες μου!

Μετά τη χθεσινή ερημιά,επανήλθατε δυναμικά βλέπω και πολύ καλά κάνατε!!!

Χαίρομαι να σας διαβάζω!!

Φέφη μου μου αρεσε πολύ η περιγραφή της εκλογικής διαδικασίας!!Απολαυστική όπως πάντα!Μην υστεριάζεις με τη Σύσα,τρελή μάνα!Λέμε τώρα...Κι εγώ υστερικιά είμαι με κάτι τέτοια...

Κάντυ και Αφροδίτη μου να τα χιλιάσετε και πάντα χαρές!!Πλησιάζει και η δική μας επέτειος...

Μάιο παντρευτήκαμε όλες μας,μαζί με τα...γαϊδούρια;

Κάγκλυ μου έχουμε ακριβώς ίδια περίπτωση θυρεοειδή...Εμένα όμως ήταν τσιμπημένη ελαφρώς η tsh και γ΄αυτό παίρνω το χαπάκι μου.Σε λίγες μέρες πρεέπει να κάνω εξετάσεις κι εγώ

Αυτός ο θυρεοειδής ευθύνεται για πολλά,για τα νεύρα,για την κατακράτηση υγρών,για την πεσμένη διάθεση,για την αργή απώλεια βάρους στη δίαιτα...Μη πω άλλα,θα πάθω κατάθλιψη...

Φέφη μου

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μενού έχει αρακά με αγκινάρες...Οι αγκινάρες έγιναν νιανια,απο εμφάνιση το φαϊ ...μώλος,από γεύση τέλειο!!

Αφροδίτη για αλμυρό κέικ καλή συνταγή δεν έχω.Και το δικό μου που έφτιαξα το Σάββατο βγήκε αφράτο,σαν σουφλέ.Αλλά δεν ακολούθησα κάποια συγκεκριμένη συνατγή.Είδα κάποιες και αυτοσχεδίασα,μπορεί να φταίει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη βάπτιση εχουμε μπει στην τελική ευθεία...

Οσα με εκνευρίζουν,κάνω σα να μην υπάρχουν...

Εντάξει δεν γίνεται και κάτι σοβαρό,αλλά άμα ο άλλος σου τη δίνει γενικότερα,σε ενοχλούν όλα

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια πού είναι;

Φάιη,Εβίρι,Αννια και Αννα;

Η Σμαρτάκι και η κουφετάκι είναι καλά;Εχει καμια σας νέα τους;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.

Μία από τα ίδια εγώ...

Χρόνια πολλά, καλά κι ευτυχισμένα σε όσες έχετε επετείους!!

Περιστεράκι, με το καλό η βάφτισή σας! Είμαστε καλεσμένοι?:tongue:

Αννούλα, πως νοιώθεις που κοντεύεις??:D

Φεφάκι, πως είναι το παιδί??:confused:

Κάντυ μου... κι εγώ έχω εκταφή του πατέρα μου φέτος αλλά εγώ δεν... με τίποτα λέμε. Θ' αναλάβουν οι αδελφές του. Σου εύχομαι καλό κουράγιο κορίτσι μου.

Το Μαράκι που είναι, το Δωράκι μας? Και κυρίως, που είναι η Εβίρι? Δεν νομίζω να έχει απουσιάσει ξανά τόσο... Αρχίζω ν' ανησυχώ.

Καλά για την Φούμπι, δεν ρωτάω πια. Μαύρη πέτρα...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περιστερακι με το καλο η βαφτιση!!

Εχουμε και λεμε ..Απουσες¨Σμαρτακι, Εβιρι, Φουμπι.

Κανουν συχνα κοπανα ¨Καγκλυ, Μπιγκι, Ζωπυρον, Φαιη,Αννα!

:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχα μ' έκανες και γέλασα!! Έτσι είναι... είμαι κοπανατζού!!:rolleyes::cool:


Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλες μου...;)

Παρουσα!!!!!!!!!:tongue:

Σημερα ειχα μια γεματη μερα.....απο μαζεμα ρουχων σε βαλιτσες,πλυσιματα-σιδερωματα....μεχρι και ερευνα αγορας για κρεβατοκαμαρα.....(θελουμε να την αλλαξουμε διοτι στην μετακομιση μας την ειχαν χτυπησει σε διαφορα σημεια.....ε..και θα την παμε στο χωριο αυτη...)

Ειχα παει και στο νοσοκομειο....ειχα απο το πρωι έντονο πονο στο στηθος και μουδιασμα του αριστερου χεριου....:?

Μου καναν ενα σορο εξετασεις που τελικα βγηκαν ολες καλες..

αλλα κατι μου πεταξε ο ντοκτορ για μυοκαρδίτιδα και εμεινα καπως ετσι...:shock:.

Κατα τα αλλα ολα οκ.

Αυριο θα παμε με το θησαυρουλη στην γιαγιακα και θα ακολουθησει κι ο μπαμπακας μας την κυριακη.

Σκεφτομαι αυτες τις μερες να βαλω μπρος την επιχειρηση "κοψιμο πανας" στον θησαυρουλη.....για να δω θα πιασει;

Να ευχηθω χρονια πολλα στις ΑΦΡΟΔΙΤΗ και ΚΑΝΤΥ....να ειστε αγαπημενοι με τα ετερον ήμισυ σας κοριτσαρες.....να τα χιλιασετε!!!!!!

Σε δυο μηνες κι εμεις κλεινουμε μαζι 7 χρονια γαμου.....

Στις 21 μαιου κλεινουμε 9 χρονια απο τον αρραβωνα μας...

Και αν βαλω σχεση-αρραβωνας -γαμος...συνολικά ειμαστε μαζι....15 χρονια......+ 3 χρονια που ήμασταν κολλητοι....18...Ουοαουυυυυυυυ!!!!!!!!!

Πω πωωωωω πως περασαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καντυ μου,εγω στην εκταφη του μπαμπουλη μου ειχα παει...και να σου πω;Παρολο το θεαμα,που δεν ηταν οτι καλυτερο,ενοιωσα οτι ξανα βλεπα τον μπαμπακουλη μου.....τον αναγνωρισα.....δεν υπερβαλω!!!!!

Και πραγματικα,που ειναι η εβιρι;

Η σμαρτακι;....

Η μαρια..η Αννα.....

Ανησυχω!!!!!!!!

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Σήμερα το μενού έχει αρακά με αγκινάρες...Οι αγκινάρες έγιναν νιανια,απο εμφάνιση το φαϊ ...μώλος,από γεύση τέλειο!!

Γιατί παιδί μου, σε διαγωνισμό ομορφιάς θα το πας???:tongue::tongue::tongue:

Αφροδίτη για αλμυρό κέικ καλή συνταγή δεν έχω.Και το δικό μου που έφτιαξα το Σάββατο βγήκε αφράτο,σαν σουφλέ.Αλλά δεν ακολούθησα κάποια συγκεκριμένη συνατγή.Είδα κάποιες και αυτοσχεδίασα,μπορεί να φταίει αυτό

Σχετικά με τη βάπτιση εχουμε μπει στην τελική ευθεία...

Οσα με εκνευρίζουν,κάνω σα να μην υπάρχουν...

Εντάξει δεν γίνεται και κάτι σοβαρό,αλλά άμα ο άλλος σου τη δίνει γενικότερα,σε ενοχλούν όλα

δίκιο έχεις αλλά μην χαλάς την ζαχαρένια σου. Το παιδί σου να είναι καλά και όλα τα άλλα....

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια πού είναι;

Φάιη,Εβίρι,Αννια και Αννα;

Η Σμαρτάκι και η κουφετάκι είναι καλά;Εχει καμια σας νέα τους;

Λοιπόν θα πάρω το απουσιολόγιο, θα μετρήσω απουσίες και όσες έχουν πολλές θα μείνουν στην ίδια τάξη!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου !!!!!

Μπράβο Δώρα μου ! Χαίρομαι να διαβάζω αυτά που γράφεις για την σχέση σας .... τα λες τόσο αγαπησιάρικα ! Πάντα έτσι να είστε εύχομαι !

Τί εννοείς κάτι σου πέταξε ο ντόκτωρ ? Θα χρειαστούν εξετάσεις περαιτέρω δλδ ?

....Λοιπόοοον (εμότικον που ξεφυσσάει μπουχτισμένο).....

Εχθές ήταν μια ομορφιά -πραγματικά- το απόγευμα.

Έφυγα από εδώ τρέχοντας να πάω να παραλάβω τα τέκνα. Πήγαμε σπίτι, πλυθήκαμε, αλλάξαμε και ξανά μανά στο αυτ/το για λογοθεραπεία... ήρθε και ο μπαμπάς μας (εκεί). Κάναμε μάθημα. Φύγαμε για Πειραιά. Αφήσαμε το ένα αυτ/το σπίτι και πήγαμε στην παιδίατρο.... πολλάαααααα πιτσιρίκια περίμεναν. Έκαναν και τα δυο εμβόλιο.... γυρίσαμε σπίτι στις 10.20 :shock: κι εγώ πήγα κατευθείαν στον οδοντίατρο γιατί πόναγα...

έτσι είμαι εγώ: αν δεν φτάσει το μαχαίρι στο κόκκαλο σε γιατρό δεν παω... έφυγα από τον ντοκτωρ στις 11. Πήγα σπίτι και μάζευα τα κομμάτια μου. Μόνο ένα μπάνιο, κάτι ψιλοφάγαμε και νάνι.

Το σπίτι μου είναι σαν βομβαρδισμένο τοπίο ειλικρινά λες κι έχει πέσει μπόμπα !!!! Το ακούς Φέφη/Περιστέρω ???????????????

Δεν πειράζει. Θα πάω σήμερα πρώτα ο Θεός και θα τα κάνω .... έχω και σίδερο ουουουουουουοου!!!!!!!!!

Το θέμα μου είναι ότι τελείωσα με το σφράγισμα (ευτυχώς δεν με πονάει οπότε δεν πάω για απονεύρωση), έχω άλλο ραντεβού την Παρασκευή για καθαρισμό (το 1ο στάδιο) και μου είπε για μια κουφάλα από τα παλιά ότι καλύτερα θα ήταν να το βγάλουμε τελείως και αντί για γέφυρα να βάλω εμφύτευμα.... τί λέτε ? Δεν έχω ιδέα τί είναι καλύτερο ! Απλά ξέρω πως είναι τα διπλάσια χρήματα. Μιλάμε για πίσω κάτω δόντι που δεν φαίνεται...

Α ! Και για λεύκανση που τον ρώτησα μου είπε 300 ευρώ, καλά δεν είναι ?

Φέφη/Ελένη2008,

Τα φώτα σας Pls ! Αλήθεια Λενιώ εσύ μάνα μου τί έκανες με τα δόντια σου ? Τέλειωσες ???? Δεν θυμάμαι μετά την αντιβίωση την πορεία σου... :cool:

Έχω να πάω και ΩΡΛ, να μην το συζητήσουμε... Χρόνο και λεφτά δεν έχω όμως :confused: πώς θα το κάνω το μαγικό ?????

Από φαί σήμερα μάλλον γαρίδες με σαλτσούλα και μακαρόνια/ταλιατέλλες κάτι τέτοιο έχω υπόψην να είναι γρήγορο !

Φεφάκι,

Πώς είναι το παιδί ? Πήγατε παιδίατρο ? Ανέβασε τελικά πυρετό ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλες μου...;)

γειά σου και σένα!

Παρουσα!!!!!!!!!:tongue:

προβιβάζεσαι στην επόμενη τάξη!

Σημερα ειχα μια γεματη μερα.....απο μαζεμα ρουχων σε βαλιτσες,πλυσιματα-σιδερωματα....μεχρι και ερευνα αγορας για κρεβατοκαμαρα.....(θελουμε να την αλλαξουμε διοτι στην μετακομιση μας την ειχαν χτυπησει σε διαφορα σημεια.....ε..και θα την παμε στο χωριο αυτη...)

Καλή αναζήτηση λοιπόν! Μου αρέσουν αυτού του είδους οι ανανεώσεις!

Ειχα παει και στο νοσοκομειο....ειχα απο το πρωι έντονο πονο στο στηθος και μουδιασμα του αριστερου χεριου....:?

Μου καναν ενα σορο εξετασεις που τελικα βγηκαν ολες καλες..

αλλα κατι μου πεταξε ο ντοκτορ για μυοκαρδίτιδα και εμεινα καπως ετσι...:shock:.

Να το ψάξεις καλύτερα Δωράκι μου, μην το αφήσεις!

Κατα τα αλλα ολα οκ.

Αυριο θα παμε με το θησαυρουλη στην γιαγιακα και θα ακολουθησει κι ο μπαμπακας μας την κυριακη.

Σκεφτομαι αυτες τις μερες να βαλω μπρος την επιχειρηση "κοψιμο πανας" στον θησαυρουλη.....για να δω θα πιασει;

Καλή επιτυχία!

Να ευχηθω χρονια πολλα στις ΑΦΡΟΔΙΤΗ και ΚΑΝΤΥ....να ειστε αγαπημενοι με τα ετερον ήμισυ σας κοριτσαρες.....να τα χιλιασετε!!!!!!

Σε δυο μηνες κι εμεις κλεινουμε μαζι 7 χρονια γαμου.....

Στις 21 μαιου κλεινουμε 9 χρονια απο τον αρραβωνα μας...

Και αν βαλω σχεση-αρραβωνας -γαμος...συνολικά ειμαστε μαζι....15 χρονια......+ 3 χρονια που ήμασταν κολλητοι....18...Ουοαουυυυυυυυ!!!!!!!!!

Πω πωωωωω πως περασαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μέχρι τα εκατό έχετε δρόμο......

Καντυ μου,εγω στην εκταφη του μπαμπουλη μου ειχα παει...και να σου πω;Παρολο το θεαμα,που δεν ηταν οτι καλυτερο,ενοιωσα οτι ξανα βλεπα τον μπαμπακουλη μου.....τον αναγνωρισα.....δεν υπερβαλω!!!!!

Και πραγματικα,που ειναι η εβιρι;

Η σμαρτακι;....

Η μαρια..η Αννα.....

Ανησυχω!!!!!!!!

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!

΄

Μάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...