Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Φεφάκι τα 540 ήταν για τις εκλογές? Εντυπωσιάστικα!

Στις επόμενες εκλογές υποψήφια θα είναι όλα τα κόματα ή μόνο αυτά που μπήκαν στην βουλή?

Σωστά σου λέει η Ελένη, πάρε στον σταθμό και ρώτα.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

540 ήταν η αμοιβή μου για τη δουλειά των εκλογών!

το 2002 που είχα πάει πρωτη φορά για εκλογές είχα πάρει πολλά λεφτά, ούτε θυμάμαι πόσα!

φέτος τα μείωσαν πολύ κ μάλιστα μας έκαναν κρατήσεις, σαν να ήταν εισόδημα, ενώ είναι αποζημίωση, άρα αφορολόγητα!

μέχρι κ στα παιδιά που είχαμε για γραμματείς!

θα δείξει τί συσχετισμοί θα παίξουν. ήδη ακούγονται συμμαχίες κομμάτων, όπως κουβέλης με τσίπρα!

τίποτα δεν είναι δεσμευτικό. το τυπικό συνταγματικό ποτέ δεν το συμπάθησα. εγώ έκανα μεταπτυχιακό στο ουσιαστικό συνταγματικό, δηλαδή στα συνταγματικά δικαιώματα!

θα ξαναπάρω στον σταθμό κατά τις 12 για τσεκάρισμα! είμαι παλαβή το ξέρω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

37.4!!!!!!!!!πάε ιτώρα ο φέφος να την μαζέψει!!!!!!

καλά καλά δεν πρόλαβε να πάει το παιδί!!!!!!!

αυτό είναι ένστικτο!ραντάρ!

κρίμα το ψυχουλάκι μου!

εμ, μου έβγαλε χθες τις κάλτσες κ περπατουσε ξυπόλυταρία στο μάρμαρο!

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξύ μου λέει η διευθύντρια δεν έγινε κ τίποτα που το παιδί έχει 37,4. αυτό δεν είναι δέκατα. 37.4 λέγονται δέκατα για τους ενηλίκους. επειδή το παιδί έτρεξε κ ζεστάθηκε στην αυλή ανέβασε θερμοκρασία. χάρηκε τόσο πολύ με τα άλλα παιδάκια. είναι τόσο γελαστή. πρέπει να την βοηθήσετε να ενταχθεί κ να μην είστε τόσο υπερπροστατευτικοί! χάνει το παιδί με τόση προστασία!

μαθαίνει τόσα πράγματα εδώ, ασχολείται!

κ όλα αυτά τα λέει ενώ τα λεφτά τα έχει στάνταρ από το επιδοτούμενο! άρα τα λέει από ενδιαφέρον!

τί να κάνω ρε φούστη μου!!!!!!

ο φέφος είναι ανένδοτος ότι θα την πάρει, θα αλλάξουμε παιδίατρο κ θα την κρατήσουμε σπίτι.

κ δεν μιλιέται!

τον χωρίζεις κύριε πρόεδρε!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!

πάω για τσιγάρο, δεν είμαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα δεν μαγειρεύω έχω κρέας απο κατάψυξη και καμια πατάτα φούρνο και είμαστε οκ.

Φέφη ωραίο αυτο που είπες για τους καραγκούνηδες. Είμαι καραγκούνα και μου αρέσει.

Τι λέει η Σύσα έχει πυρετό;

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουνε; Τι νοικοκυρόπαιδα που έχετα Αγγελική και αφροδίτη; Μπράβο, μπράβο.

Πήρα τα αποτελέσματα του θυροειδή.

Το θέμα μου είναι ότι απο τον πέρυχο ο θυροείδης είναι μικρός και δεν ξέραμε αν υπολειτουργεί. Κάτι τέτοιο τεσπα.

Οι εξετάσεις ήταν πολύ καλές εκτός απο κάτι αντισώμματα που είναι λίγο ανεβασμένη και δείχνουν ύπιας μορφής χασιμότο. Επίσης η tsh είναι μέσα στα όρια αλλά είναι 3.2 και νομίζω ότι θα πρέπε να είναι λίγο πιο κάτω. Θα δω τι θα μου πει και ο ενδοκρινολόγος. Η μκροβιολόγος λέει ότι δεν χρειάζομαι χάπια απλά ειναι ενας θυροειδής που θέλει επανεξέταση. Θα δείξει.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτά που σου είπε η διευθύντρια είναι λες και τα άκουσα από το στόμα του δικού μας παιδίατρου! Έχει δίκιο!

Πες του φέφου να ηρεμήσει δεν θα πάθει τίποτα η κοράκλα του!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

εν τω μεταξύ μου λέει η διευθύντρια δεν έγινε κ τίποτα που το παιδί έχει 37,4. αυτό δεν είναι δέκατα. 37.4 λέγονται δέκατα για τους ενηλίκους. επειδή το παιδί έτρεξε κ ζεστάθηκε στην αυλή ανέβασε θερμοκρασία. χάρηκε τόσο πολύ με τα άλλα παιδάκια. είναι τόσο γελαστή. πρέπει να την βοηθήσετε να ενταχθεί κ να μην είστε τόσο υπερπροστατευτικοί! χάνει το παιδί με τόση προστασία!

μαθαίνει τόσα πράγματα εδώ, ασχολείται!

κ όλα αυτά τα λέει ενώ τα λεφτά τα έχει στάνταρ από το επιδοτούμενο! άρα τα λέει από ενδιαφέρον!

τί να κάνω ρε φούστη μου!!!!!!

ο φέφος είναι ανένδοτος ότι θα την πάρει, θα αλλάξουμε παιδίατρο κ θα την κρατήσουμε σπίτι.

κ δεν μιλιέται!

τον χωρίζεις κύριε πρόεδρε!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!

πάω για τσιγάρο, δεν είμαι καλά!

σημερα την στειλατε ???μετα απο ποσες μερες???φεφακι μου γλυκο, συγνωμη που θα στο πω, αλλα και εγω νομιζω οτι ειστε λιγο υπερβολικοι. 37,4 δεν θεωρειται πυρετος. εχει ζεστη, αν ετρεξε και λιγο, σιγουρα θα ανεβασε θερμοκρασια σωματος. ο καιρος αυτος ειναι επικινδυνος, μια αερας, μια ζεστη αλλα και πρεπει να αποκτησουν και αντισωματα. το να αλλαξατε παιδιατρο, αν θεωρειτε οτι δεν σας καλυπτει, εννοειται και να το κανετε/ εμεις την αλλαξαμε μετα απο 8 μηνες και μετα απο εισαγωγη στο νοσοκομειο. και το μετανιωσα που δεν το ειχα κανει νωριτερα, αλλα σκεφτομουν οτι ξερει το παιδι και το ιστορικο του, αλλα ολα οκ. ευχομαι να μην ειναι τιποτα και ναναι μια χαρα το συσακι. και προς θεου δεν ειναι λογος αυτος να τσακωθεις με τον αντρουλη σου. συζητειστε ηρεμα και αποφασιστε. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα δεν μαγειρεύω έχω κρέας απο κατάψυξη και καμια πατάτα φούρνο και είμαστε οκ.

Φέφη ωραίο αυτο που είπες για τους καραγκούνηδες. Είμαι καραγκούνα και μου αρέσει.

Τι λέει η Σύσα έχει πυρετό;

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουνε; Τι νοικοκυρόπαιδα που έχετα Αγγελική και αφροδίτη; Μπράβο, μπράβο.

Πήρα τα αποτελέσματα του θυροειδή.

Το θέμα μου είναι ότι απο τον πέρυχο ο θυροείδης είναι μικρός και δεν ξέραμε αν υπολειτουργεί. Κάτι τέτοιο τεσπα.

Οι εξετάσεις ήταν πολύ καλές εκτός απο κάτι αντισώμματα που είναι λίγο ανεβασμένη και δείχνουν ύπιας μορφής χασιμότο. Επίσης η tsh είναι μέσα στα όρια αλλά είναι 3.2 και νομίζω ότι θα πρέπε να είναι λίγο πιο κάτω. Θα δω τι θα μου πει και ο ενδοκρινολόγος. Η μκροβιολόγος λέει ότι δεν χρειάζομαι χάπια απλά ειναι ενας θυροειδής που θέλει επανεξέταση. Θα δείξει.

μπραβο καγκλυ για τα καλα αποτελεσματα. μια παρακολουθηση θελει μονο και ολα καλα;);)

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη είπα για την κόρη σου και παρέλειψα να σας πω τι νοικυρόπαιδο είναι ο γιός μου! Μην δει σκούπα απλή αλλά και ηλεκτρική ή σφουγγαρίστρα......

Ειδικά με την ηλεκτρική έχει πάθος! Παίρνει το κοντάρι κι αρχίζει να κάνει βουουουοουυ μιμούμενος τον ήχο της σκούπας! Μέχρι και τα χαλιά σηκώνει για να σκουπίσει και από κάτω!

ειδες???παιδι για σπιτι!!!τρεχατε νυφεςςςς!!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...