Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

kagly81 καλή επιτυχία με την εξέταση, αν και είμαι σίγουρη ότι θα έχεις καλά νεά! Κι εμάς μας έλειψες, να μπαίνεις όποτε μπορείς!

Περιστεράκι έτσι ΠΡΕΠΕΙ να είναι γιατί δεν θέλω να σκεφτώ την αντίθετη περίπτωση......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Αυτό είναι που προσωπικά με λυπεί περισσότερο απ' όλα. Φτάνουμε δηλαδή σε ένα πολίτευμα που μας κόβει την ελευθερία του λόγου και χαιρόμαστε κιόλας; Εγώ περισσότερο προβληματισμένη είμαι από αυτά που ακούω, και όχι χαρούμενη.

Ο καθένας με τον τρόπο του έχει προσπαθήσει να μας κόψει την ελευθερία του λόγου, καταρχήν και πρώτα απ' όλα με το να μην μας δίνουν την σωστή πληροφόρηση. Οπότε και βήμα να σου δωθεί, τι να πεις άμα δεν ξέρεις την τύφλα σου...?

Τελικά κι αφού το χτένι έφθασε στο κόμπο, κάτι διαβάσαμε κάτι καταλάβαμε κάτι το αδιέξοδο και η απελπισία... αρχίζουμε να ψελλίζουμε.

Σιγά μη φοβηθώ να πω την γνώμη μου. Λες κι αν τους ενδιαφέρω, δεν θα μάθουν τι ψηφίζω ή δεν θα τους είναι εύκολο να μας φακελλώσουν ποικιλοτρόπως. Ακόμα και πίσω από ένα ψευδώνυμο, ταυτοποιώντας το ip μας, μπορούν να μάθουν και με τι χαρτί υγείας σκουπιζόμαστε.

Εξάλλου, φοβάται όποιος έχει κάτι να χάσει κι εμάς μας τα έχουν πάρει/παίρνουν όλα... Άσε που με αυτό τον φόβο (και άλλα πολλά βέβαια) φθάσαμε εδώ που φθάσαμε...


Link to comment
Share on other sites

kagly81 καλή επιτυχία με την εξέταση, αν και είμαι σίγουρη ότι θα έχεις καλά νεά! Κι εμάς μας έλειψες, να μπαίνεις όποτε μπορείς!

Περιστεράκι έτσι ΠΡΕΠΕΙ να είναι γιατί δεν θέλω να σκεφτώ την αντίθετη περίπτωση......

Σ' ευχαριστώ πολύ Αγγελική καλά αποκλείτε να είναι, τουλάχιστον να ρυθμίζεται.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας με τον τρόπο του έχει προσπαθήσει να μας κόψει την ελευθερία του λόγου, καταρχήν και πρώτα απ' όλα με το να μην μας δίνουν την σωστή πληροφόρηση. Οπότε και βήμα να σου δωθεί, τι να πεις άμα δεν ξέρεις την τύφλα σου...?

Για να μην μιλήσω και για τις ειρηνικές διαδηλώσεις που καταλήγουν ΠΑΝΤΑ σε επεισόδια για να μην χαρακτηριστούν επιτυχείς!

Σ' ευχαριστώ πολύ Αγγελική καλά αποκλείτε να είναι, τουλάχιστον να ρυθμίζεται.

Τότε σου εύχομαι τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα!

Κορίτσια σας εύχομαι καλό απόγευμα! Σχολάω και πάω να δω τα παιδάκια μου και να κάνω, τι άλλο? Δουλειές!!!

Φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα, δεν μπηκα χθες γιατι δεν ειχα τελικα υπολογιστη στη δουλεια-ο δικος μου ταπαιξε τελειως και μεχρι να μου ετοιμασουν τον καινουργιο, μου εβαλαν εναν δανεικο:rolleyes::rolleyes:. γιατι τετοια ερημια στο καφε μας χθες???παντως και με καποιους γνωστους που μιλησα, ειναι ολος ο κοσμος αβεβαιος και απελπισμενος για το που θα παει αυτη η κατασταση στη χωρα μας, ποιο θα ειναι το μελλον των παιδιων μας.:|:neutral::|

χθες ειχα μια ηρεμη μερα και στη δουλεια καισ το σπιτι. λιγο συμμαζεψα και εβαλα ενα πλυντηριο, ειναι σε καλη κατασταση το σπιτι μου. επειδη εχω πολλα αυγα, εφτιαξα λιγες κρεπες το βραδυ και ενα αλμυρο κεικ το οποιο δεν πολυπετυχε, δεν εγινε πολυ αφρατο. αν εχετε καμμια συνταγη καλη , πειτε μου;);). μετα καθησαμε στο μπαλκονι και το αστερακι μου πηρε τη σφουγγαριστρα και εκανε δουλειες:D:D. να δω ποτε θα αξιωθω να βαλω φωτο!!!!οποτε το θυμαμαι, η που θαναι αξημερωτα η που δε θαχω κουραγιο!!!ευελπιστω σημερα.

καγκλυ καλα αποτελεσματα. περιστερακι πως πανε οι ετοιμασιες??αγγελικουλα εκανες δουλειες τλκ χθες??φεφακι , εβιρυ, συμπεθερα, μαρια-ελπιδα, δωρα, αννα , ιωαννα, ....???που χαθηκατε ολες????απουσια!!!καλημερα ναχουμε, σας φιλω:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια και από μένα!

Αφροδιτούλα νοικοκυρούλα η ζουζούνα σου!

Όσο για τις δουλειές άπλωσα ένα πλυντήριο, πήγαμε σούπερ μάρκετ με τον μικρό και τον μπαμπά μας, κατέβασα κάποιες κρεμάστρες με καλοκαιρινά και μετά ενώ ήθελα να σιδερώσω δεν το έκανα γιατί ήμουν πολύ κουρασμένη! Χτες από το πρωί δεν τράβαγε η ομάδα, δεν ξέρω γιατί!

Για σήμερα δεν μαγείρεψα γιατί έχει μείνει φαγητό από χτες και από την Κυριακή.

Αυτά για την ώρα, πάω να δουλέψω και τα λέμε αργότερα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη είπα για την κόρη σου και παρέλειψα να σας πω τι νοικυρόπαιδο είναι ο γιός μου! Μην δει σκούπα απλή αλλά και ηλεκτρική ή σφουγγαρίστρα......

Ειδικά με την ηλεκτρική έχει πάθος! Παίρνει το κοντάρι κι αρχίζει να κάνει βουουουοουυ μιμούμενος τον ήχο της σκούπας! Μέχρι και τα χαλιά σηκώνει για να σκουπίσει και από κάτω!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!!

Χθες δεν με έβαζε με τίποτα μέσα!

Τι κάνετε όμορφες; Εγώ τελικά το σκ ασχολήθηκα με ρουχα και παπούτσια και φυσικά ψόφησα!!!!

Να ευχηθώ χρόνια πολλά στην μαμά της Αννούλας,της Φέφης και στην κόρη της Εβιρι!

Για σήμερα έκανα σπανακόρυζο!

Αυτό είναι που προσωπικά με λυπεί περισσότερο απ' όλα. Φτάνουμε δηλαδή σε ένα πολίτευμα που μας κόβει την ελευθερία του λόγου και χαιρόμαστε κιόλας; Εγώ περισσότερο προβληματισμένη είμαι από αυτά που ακούω, και όχι χαρούμενη. Θα λύσουμε τα οικονομικά μας (τα οποία προσωπικά δεν είμαι πεισμένη ότι θα τα λύσουμε εκτός μνημονίου - ΜΑΚΑΡΙ να κάνω λάθος) και δεν θα τολμάμε να πούμε τη γνώμη μας ούτε στο διαδίκτυο, κρυμμένες πίσω από ένα nick; Ωραίο κόσμο φτιάχνουμε για τα παιδιά μας, να τον χαιρόμαστε.

Και πώς ακριβώς θα πάει καλύτερα ο τόπος με τον Τσίπρα ο οποίος δηλώνει βυσματούχος και δεν ντρέπεται; Τέτοιοι πολιτικοί μας εκφράζουν;

Άντε, με το καλό να καταργήσουμε τον στρατό, να βγούμε από την ΕΕ, να επιστρέψουμε στη δραχμή και να κοιτάμε συνέχεια πίσω από τον ώμο μας μήπως μας παρακουθεί κανείς. Οι καιροί είναι δύσκολοι, πραγματικά δεν ξέρω αν έρχονται καλύτερες μέρες, αν και το ελπίζω.

Συμφωνώ απόλυτα με όλα όσα είπες!

Και βρίσκω άδικο τον εκλογικό νόμο...

Τι πάει να πει μπόνους και ξε-μπόνους;

Ολα κομμένα και ραμμένα μη σεσω!!

Υπάρχει κάτι πιο δίκαιο από την απλή αναλογική;

Έτσι ακριβώς!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα καλημέρα!

σήμερα πήγα το παιδί στον παιδικό! είχε όλο κ όλο 2 αγοράκια, τον ηλία κ τον μιχάλη. αμίλητα. η σύσα μου έκλαψε που έφυγα. κ εγώ αφού την άφησα! θ ατην παραλάβει απ' το σχολικό λεωφορείο ο φάδερ της!

σαν ζεστή μου φάνηκε, έχω υποψία μήπως έστειλα το παιδί με πυρετό...κακούργα μάνα!

να τα πάρω με τη σειρά!

δώρα μου, να πάτε στον πάτερ παϊσιο!!!!!!τον έχω στο κομοδίνο μου σύμβουλο!!!!!

ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές για τη μανούλα μου κ σένα αγγελικούλα για τα ξεδέρφια μου κ την ανεψιά!

ξημερώματα κυριακής φτάσαμε. όλα καλά!

από τους 455 ψήφισαν 331 με εμένα μαζί! οι χρυσαυγίτες ψήφιζαν ανοιχτά κ ξάστερα! βρίζοντας έρχονταν, βρίζοντας έφευγαν! δεν τους αντιμιλούσαμε! δεν υπήρχε λόγος!

μόνο όταν έβρισε ένας παπάρας τα θεία, τότε το άνοιξα....!!!!!!!!

όλα καλά κύλησαν!!!!!!τελείωσα στις 9.07! πολύ ωραίοι άνθρωποι! ευχάριστοι, φιλόξενοι! εννοείται οι εκλογές έγιναν αλλού, ανθρώπινα!

είχα από όλα, φαγητό, νερό, καφέδες, κρουασάν! μέχρι κ πρόσκληση για τσίπουρα που έστησαν επί τούτου στην πλατεία. είχαν ανόίξει ραδιόφωνο τέρμα με τραγούδια ποικιλία από βανδή, νταλάρα, μέχρι ό,τι βάζει ο νους σας! από καφέ το γύρισαν σε τσίπουρα κ καπάκι σε μπύρες!

όσο γύριζε ο ήλιος μετακινούσαν κ τα τραπεζοκαθίσματα!!!!να γελάνε, μιλάνε!

γελαστοί άνθρωποι! ενώ έχει αρκετά παιδιά, το σχολειο σε εγκατάλειψη!!!!!!!!

οι γυναίκες είναι ή καρακουκλάρες-μοντέλες ή γερασμένες πρόωρα!!!!

το βράδυ με τις παραδόσεις των αποτελεσμάτων συνηδειτοποίησα τί ππροέκυψε πανελλαδικά!!!!!

ο θείος πάτωσε! αναμενόμενο!

χάρηκα όταν είδα ότι έστω στο εκλ. τμήμα που είχα αναλάβει είχε ψηφιστεί τόσο ο Μάνος όσο κ ο Τζήμερος!

ο φέφος ψήφισε μάνο! κ μου είπε ότι ένιωθε ήσυχη κ άνετη τη συνείδησή του.

κ εγώ αυτόν θα ψήφιζα, αν ....

εκλογές θα έχουμε στις 16 Ιουνίου.

χθες πρωί καθάρισα βεράντα, μάζεψα ρούχα απλωμένα-που είχε βάλει πλυντ. ο φέφος, έβαλα ένα ακόμα πλ. άσπρα, άπλωσα, καθαρισα τουαλέτες, σιδέρωσα πλ. σύσας, 2 δικά μας κ ετοίμασα μπόγο για σιδέρωμα στα πεθερικά!!!!!

η μάνα μου έστειλε φαγητά για σήμερα κ αύριο!

έφυγα για να πληρωθώ από εφορία, αλλά η ουρά ήταν τραγική! έτσι πήγα κατόπιν προτροπής του φέφου κ ψώνισα ένα φόρεμα κ ένα πουκάμισο. το πουκάμισο θα το αλλάξω. το μετάνιωσα! κλασική ζυγός!

κοιμηθήκαμε σαν βόδια με τον φέφο κ αφού μάζεψα το πλυντ. σιδέρωσα τα αναγκαία, το απόγευμα πήραμε το παιδάκι μας!

ασχολήθηκα αποκλειστικά με το παιδί, χορέψαμε, παίξαμε, μιλήσαμε! ο βήχας καλά κρατάει!!!!!

σήμερα τρώω παστίτσιο εγώ κ ο φέφος κεφτεδάκια! το παιδί τρώει φαγάκι γιαγιάς πένες με κιμά.

αχ, μακάρι να είναι καλά το σπλάχνο μου!

πρωινιάτικο με πήρε τηλέφωνο ο αφεντικός κ μου ζήτησε το λόγο γιατί δεν ανέλαβα δικαστήριο προσωπικό του φίλου του ....τα είπα ένα χεράκι!!!!!!!!!

χωρίς λεφτά, δικαστήριο ζεν έχει!!!!

μου έχετε λείψει, αλλά δεν είχα καθόλου χρόνο!!!!

τί να πρωτοσχολιάσω για τις εκλογές!!!!!

χάρηκα για το λαος που δεν μπήκε, όπως κ για την ντόρα.

το ενδεχόμενο να επιστρέψει ο μπουχέ με φοβίζει! αυτό λέγεται παλινδρόμηση-οπισθοδρόμηση!! μην πω τίποτα άλλο!

το πασοκ χτυπήθηκε ελάχιστα σε σχέση με το τί ακριβώς έπρεπε να πάθει!!!!!

αν κυβέρνηση δεξιού κόμματος είχε υπογράψει μνημόνιο, με αποκαλύψεις ότι το σχεδίαζε προεκλογικά...θα είχε εξαφανιστεί πριν τις εκλογές!!!!!

στο σοσιαλιστικό κόμμα κατά τα άλλα τρομάρα τους υπάρχουν ακόμα αντοχές!!!

το πασόκ είναι εδώ ενωμένο δυνατό κ ψηφίζεται από ζόμπι!!!!!

ο αντουάν θα πρέπει να κάνει ριζικές αλλαγές! αλλά με τί κότσια!!!!!!!

τί τους ήθελε τους απογόνους των παλιών βουλευτών;

τί μας υποσχέθηκε; φίφες! όπου φβάλτε π!!!!

το κκε κοσμάρα!

αυτό που μου άρεσε ήταν η δήλωση του μάνου να στηρίξουν πασοκ κ νδ τον τσίπρα ώστε να κυβερνήσει! πανικός στον σύριζα σε αυτό το ενδεχόμενο!

ποιός θα κυβερνήσει καλέ; αυτοί γουστάρουν αντιπολίτευση! δεν θέλουν να δουλέψουν, να πάνε φέης του φέης στην ευρώπη στην αγγέλα κ στον φρανσουά!

βιβ λα φχανς!!! εγέρθητουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

ο καμμένος δεν ξέρω τί θέλει να κάνει-δεν έχω προσδιορίσει ούτε προθέσεις ούτε ικανότητες!

ο κουβέλης μου φαίνεται σοβαρός, αλλά κ αυτός θα κριθεί όπως όλοι!

αυτόν που απόλαυσα το βράδυ της κυριακής ήταν ο κοντογιαννίδης στην στάη! να μου ζήσεις πόντιε! έξυπνος κ χιουμορίστας!

αυτή η ξενογιαννακοπούλου....καλή μου μέλισσα, πήγαινε σπιτάκι σου να βάλεις καμιά κατσαρόλα στην οικογένειά σου που δεν μπορείς να αρθρώσεις λόγο, θέλεις κ πολιτική!

αυτά τα σχόλιά μου σε συντομία.....υποτίθεται!!!!!!

μάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φεφάκι μου μας έλειψες!

Απόλαυσα την περιγραφή σου για την εκλογική διαδικασία και καλά έκανες και τα έχωσες στον Χρυσαύγητη που έβρισε τα θεία.

Η πολιτική σου ανάλυση με καλύπτει πολύ και άντε να δούμε τι θα δούμε σε ένα μήνα στις επόμενες εκλογές!

Καλά έκανες και τα έψαλες στον αφεντικό σου! Μπράβο!

Όσο για το Συσάκι ίσως σου φάνηκε ζεστή επειδή έκλαιγε. Να της δώσεις πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη είπα για την κόρη σου και παρέλειψα να σας πω τι νοικυρόπαιδο είναι ο γιός μου! Μην δει σκούπα απλή αλλά και ηλεκτρική ή σφουγγαρίστρα......

Ειδικά με την ηλεκτρική έχει πάθος! Παίρνει το κοντάρι κι αρχίζει να κάνει βουουουοουυ μιμούμενος τον ήχο της σκούπας! Μέχρι και τα χαλιά σηκώνει για να σκουπίσει και από κάτω!

τέτοιο νοικοκυρόπαιδο, προσέλθετε νυφούλες!!!!!

έτσι κ η σύσα!!!!!;)

Φεφάκι μου μας έλειψες!

κ μένα μου λείψατε τσούπρες! σήμερα έμαθα ότι αύριο θα πλερωθούμε. άντε να δούμε!

Απόλαυσα την περιγραφή σου για την εκλογική διαδικασία και καλά έκανες και τα έχωσες στον Χρυσαύγητη που έβρισε τα θεία.

σε όλα τα άλλα τα ακαταλαβίστικα δεν υπήρχε καμία ουσία για να αντιπαρατεθώ. δεν υπήρχε ειρμός! αλλά στα θεία, ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΚΙΧ!!!!

Η πολιτική σου ανάλυση με καλύπτει πολύ και άντε να δούμε τι θα δούμε σε ένα μήνα στις επόμενες εκλογές!

Καλά έκανες και τα έψαλες στον αφεντικό σου! Μπράβο!

έτσι που είμαι κ πολύ λίγα του είπα! πάντως δεν μου έφερε αντίρρηση...με άκουσε αποφασισμένη, τύπου χρυσαυγίτισσα!!!!!:tongue:

Όσο για το Συσάκι ίσως σου φάνηκε ζεστή επειδή έκλαιγε. Να της δώσεις πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια!

θα της δώσω κατά τις 6 που θα φτάσω σπίτι. σήμερα θα αργήσω να σχολάσω, γιατί άργησα να έρθω!

πληρώθηκα 540!!!!!!!!γουάααααααααααουυυυυυυυ! από το ολότελα καλή κ η παναγιώταινα!!!

όταν λέμε ότι δνε έχω όρεξη για δουλειά....μα καμία λέμε!

έλεν, κ εγώ θέλω να συμμαζέψω παπά, αλλά το Σάββατο ή την Κυριακή με βλέπω να τα κάνω αυτά, όπως κ το να σηκώσω χαλιά.

ήδη ο φέφος μου μάζεψε τα χαλάκια της κρεβατοκάμαρας!

ο νους μου είναι στο παιδί! η αγάπη μου κ ήταν τόσο ενθουσιασμένη που θα πήγαινε σχολειο!

αφροδιτούλα ποιά βιβλία της πήρες της χιονάτης σου;

στις επόμενες εκλογές θα τεθεί πιεστικό το ερώτημα ευρώπη ή χάος! αλλά δνε θα μασήσουμε! αυτή τη φορά πρέπει να ενισχυθούν οι λογικές δυνάμεις!

οι οικολόγοι πράσινοι μπήκαν; δεν θυμάμαι. πάντως πήραν αρκετά ανεβασμένα ποσοστά...

άλλοι με αλλοπρόσαλλο πρόγραμμα...αν το λες πρόγραμμμα!

αν η αριστερά ένωνε τις δυνάμεις της, αν αντί για λαος κ μπακογιάννη γινόταν ένα κόμμα σοβαρό με άλλο αρχηγό, ίσως αν όλοι αυτοί πήγαιναν στον καμμένο, τότε θα έβγαινε ένα νόημα!

επίσης αν από το πασοκ έβγαινε ακόμα ένα κόμμα καθαρό, γιατί κ στο χώρο του πασοκ υπάρχουν λαμπρές εξαιρέσεις, αλλά λερώνονται από τις λέρες!!!!!τότε θα ήταν πιο υγιές το κάδρο κ πιο ξεκάθαρο το μάλτιπλ τσόις!

θα ήθελα ο τζήμερος κ ο μάνος να ενισχυθούν στις επόμενες! είμαι ρομαντικιά, χαζορομαντικιά για την ακρίβεια!!!!!

αλλά έτσι είναι το ύφασμα!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

στο χωριό που έκανα εκλογές ήταν καραγκούνηδες, όπως μου είπε ο πεθερός!

έτσι εξηγείται ότι ήταν ωραίοι άνθρωποι!

έλεν αγγλία, τελικά πράσινη η κρήτη με εξαίρεση έναν νομό! αυτό το λες κ κατάντια!

μόνος κόκκινος νομός η σάμος! εύγε!

κ στο λουλουδιστάν πήραν έδρα τα δίποδα!

αλλά έχω συνειδητοποιήσει ότι όσο μιλάμε για τα δίποδα τόσο κερδίζουν έδαφος!

άρα, δεν ασχολούμαι, γιατί τους δίνω τζάμπα αξία!

να προσθέσω μόνο ότι όλοι τους είναι μπουμπούκια του ποινικού δικαίου με ποινικά μητρωα για διατριβή εγκληματολογίας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φέφη γιατί δεν παίρνεις στον σταθμό να τους πεις να της βάλουν θερμόμετρο και να σε πάρουν; Έτσι θα σου φύγει και η ιδέα!

ήδη πήρε στον φέφο η κοπέλα κ του είπε ότι είναι καλά! αλλιώς θα έσκαγα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...